Veel deelnemers Holterbergcross Winst voor BC Holten Mark Tuitert mag toch naar Olympische Spelen F Ter Brake en De Keet winnen 2de dartronde Blauw Wit speelt thuis Klaverjassen Blauw Wit Handbal Erix Schakers ronde verder tegen Zaalvoetbal op reis Valentijn van het jaar Sportagenda Mpli Dinsdag 31 januari 2006 7 HOLTEN - Blauw Wit treft zaterdag op 't Vletgoor Zelos, mits de omstandigheden dit toelaten natuurlijk. Zelos staat op de rang lijst twee plaatsen boven Blauw Wit, en in de uit wedstrijd wist Zelos met 2-0 te winnen. Met een half jaar meer ervaring en een aantal spelers te rug van een blessure kan de jonge ploeg van Hen ry Stam nu laten zien dat ze de afgelopen maan den vooruitgang hebben geboekt. De wedstrijd begint om 14.30 uur en staat onderleiding van scheidsrechter J. H. M. Compagner. HOLTEN - De vierde klaverjasronde staat vrijdagavond op het programma van de Ac tiviteiten Commissie van Blauw Wit '66. De beste vier avonden van totaal zes tellen mee voor de totaalscore voor de eindstand. Vrijdag is de vierde avond. Er zijn op de individuele avon den ook enkele leuke prijzen te winnen. Deel name kost 1,50 euro. Het clubhuis is open vanaf 19.30 uur en even later staat de koffie klaar. HOLTEN - HV Holten speelt zondag thuis te gen handbaldames 1 tegen Erix. Uit wist Holten met eni ge moeite met 10-14 te winnen. Om met Haarle in de race om het kam pioenschap te blijven, zal ook nu gewonnen moeten worden. Trainer Samir Saba zal waar schijnlijk opnieuw een beroep doen op enkele jongen speelsters die daarmee nuttige erva ring opdoen in de eerste klasse. Holten-Erix zon dag 5 februari om 13.10 uur in sporthal 't Mos- sink. De heren spelen zondag tegen VIOS. Uit werd een stevige nederlaag gelden, maar Holten zal er alles aan doen om na het gelijke spel tegen Duiven, opnieuw punten te pakken. Holten-VIOS om 12.05 uur. HOLTEN - Schaak team Holten speelde vorige week maandag thuis tegen ENOI in de tweede ronde van de SVB cup. Holten kwam op voor sprong door een over winning van Jim Klinge die zijn tegenstander overspeelde toen die in de opening twee varian ten door elkaar haalde. HOLTEN - De zaalvoetbal lers van Blauw Wit '66 gaan van 3 tot en met 5 fe bruari op winterkamp naar partnergemeente Winterberg. Komend weekend wordt op vrijdagavond aldaar, door een tiental spelers van Blauw Wit '66 zaalvoetbalwedstrij den gespeeld tegen twee teams van V.f.R. 1921 Win terberg. De zaterdag en zon dag hopen we natuurlijk bij goed winterweer te kunnen skiën, langlaufen of rodelen en après-ski na afloop. HOLTEN - Zet iemand in het zonnetje. Lezers kun nen met de bon in de krant iemand opgeven die de Va lentijn van het Jaar zou moeten worden. De naam van de inzender blijft ano niem. Geef op de bon duidelijk aan waarom de persoon in kwes tie volgens u een presentje heeft verdiend. Uit de inzen dingen worden uiteindelijk prijswinnaars getrokken. De Valentijn van het Jaar krijgt een grote bos bloemen en een digitale camera. An dere prijzen, die zijn te win nen: onder meer een diner bon voor twee, waardebon nen, een vaas en vele andere leuke cadeaus. Lever de volledig ingevulde bon uiterlijk voor 8 februari om 18.00 uur in bij Blokker Van de Maat. HOLTEN - De een na laat ste wedstrijd van het Oad Reizen Crosscircuit werd afgelopen zaterdag op de Holterberg gehouden. Door het mooie weer waren er veel deelnemers die aan de ze crossloop meededen. Ook vele Holtenaren. De eerste vijf Holtenaren in de diverse categorieën: 1,6 kilometer tot en met 9 jaar: 1. Dion Rietman; 5. Made lief Uijen; 12. Idwer de Vries; 15. Ruben ter Harm- sel; 19 Koen Oudewater. Tot en met 12 jaar: 5. Gerben van Coeverden; 7. Stijn Uijen; 9. Koen Kaffener; 23. Guido Cornelis; 24. Kjelt Klein Baltink. 2.5 Kilometer: 2. Remco ter Brake; 3. Stefan Paalman; 10. Wouter Jansen; 16. Jard de Vries; 20. R. Kampman. 5 Kilometer: 8. Pim ten Brinke; 10. Jan Ma- nenschijn; 18. André Wans- ink; 19. Richard Beldman; 22. Rick Lammertink. 10 Ki lometer: 17. Rik Waanders; 18. Erik Jansen; 19. Rob de Bruin; 27. Chris Offringa; 30. Richard Beldman. Voor meer uitslagen: www.avrijs- sen.nl VV Holten Zaterdag 4 februari Marienheem Al Holten Al, 14.00 uur; Holten BI - Let- tele BI, 14.30 uur; Holten B2 - Blauw Wit B2, 13.00 uur; Holten Cl - Go Ahead D. Cl. 12.30 uur; Omhoog C2 - Holten C2, 11.00 uur (vertrek 10.00 uur); Holten Dl - Omhoog Dl. 1 1.00 uur; DES D3 - Holten D2, 10.00 uur (vertrek 9.00 uur); Holten D3 - MVV'69 Dl, 10.00 uur; Holten El - Om hoog E3, 10.00 uur; MVV'69 ME2 - Hol ten E2, 11.00 uur (vertrek 10.00 uur): MVV'69 El - Holten E3. 10.00 uur (ver trek 9.00 uur); Hol ten F1 - gymzaal Rietbergstraat, 11.15 uur: Holten F2 - gymzaal Rietberg straat, 11.15 uur; Holten F3 - gymzaal Rietbergstraat 10.00 uur; Holten F4 - gymzaal Rietberg straat 10.00 uur; Holten F5 - gymzaal Rietbergstraat 10.00 uur; Rood Zwart MB - Holten MB1, 12.45 uur (vertrek 11.45 uur); SVV'56 MB - Holten MB2, 10.30 uur (vertrek 9.00 uur); Oranje Nassau MB - Holten MB2, 18.30 uur (vertrek 17.30 uur). HOLTEN - De handbaldames kregen van de familie Bök- kers van MG Tankservice in Holten nieuwe outfits. Negen seizoenen geleden startte de familie met de sponsoring van dames 1. Het succesvolle damesteam staat momenteel tweede in de eerste klasse van de afdeling Oost en heeft kansen op het kampioenschap en promotie naar de regio klasse nog volledig in eigen hand. (foto: Johan Bolink) HOLTEN - Badmintonclub Holten moest vrijdag 27 ja nuari spelen tegen Flits 3 uit Wierden. Deze staan vijfde op de ranglijst, maar de teams zijn allemaal erg aan elkaar gewaagd. Tweede heer Rolph Rikke- ring mocht als eerste aantre den. Hij had een lastige linkshandige tegenstander en -hij kon niet warm worden ga- mestanden 15-7 en 15-9. Eerste dame Renate Oosterik mocht daarna op de baan verschijnen, helaas ging dat ook niet echt naar wens 11 -7 en 11-3. Eerste heer Ismael Wind mocht nu zijn kunsten vertonen. Hij stond al snel achter met 11-5, maar geluk kig kon hij zich herpakken en won de eerste game met 15-13. De tweede game stond hij al snel voor, maar het werd toch nog spannend, toch kon hij het winnend af sluiten 15-13. Tweede dame Marijke Offenbèrg mocht te- gen een jonge dame die als talent werd betiteld. Dat was ze ook zeker. Maar het werd toch een spannende en aan trekkelijke drie games, he laas verloor Marijke wel. Tussenstand 3-1 voor Flits 3, een nederlaag hing in de lucht. Toen kwamen de dub bels, ons sterkste punt. De herendubbel was een gelijk- opgaande drie games 15-10, 12-15 en 7-15 winst voor ons. Daarna kwamen de eer ste en tweede mix, de eerste werd vrij simpel gewonnen met 15-6 en 15-3. Tussen stand 3-3. De tweede mix was een spannende 3 gamer 10-15, 17-15 en 14-17. In middels was het dus 4-3 voor Holten, het punt was in elk geval binnen. Toen kwam de damesdubbel. Deze werd ge lukkig vrij eenvoudig gewon nen met 15-3 en 15-13 Eind stand toch nog 5-3 winst. DIJKERHOEK - Zo'n 42 deelnemers deden mee aan de tweede wedstrijd van het dartstoernooi om het Gouden Keun in het Dijkerhoekse Bonte Paard. In de halve finale van de winnaarsronde wonnen Gerard ter Brake en De Keet met 3-0 van Hens Jan sen en Arjan Mulder. In de andere halve finale wonnen Bert Blaauw en Je roen Lubbersen met 3-0 van Tippie en Jaap Kruk. In de finale wonnen Gerard ter Brake en De Keet met 4-2 van Bert Blaauw en Je roen Lubbersen. Om de derde/ vierde plaats waren Arjan en Hens met 3-1 te sterk voor Jaap en Tippie. In de finale van de verliezersronde waren Ger- rit Meijer en Bert Jan Schaapherder te sterk (3-1) voor Bert Prins en Henk Potman. Het aantal deelnemende dames was flink gestegen, speciaal voor de beste da me, Jacqueline, was een prijsje beschikbaar gesteld. De volgende wedstrijd, de finale, zal worden gehou den op zondag 19 maart bij Bar 't Mossink. Voor meer informatie over het Gouden Keun darts- toernooi kijk op: www.gou- denkeun.tk. HOLTEN - Met de Neder landse Allround titel op zak heeft Mark zich geplaatst voor het WK Allround in Calgary. Tevens gaat hij ook mee naar de Olympi sche Spelen in Turijn. Met een prima 500 meter legde hij zaterdag de basis voor de titel. Zondag bouwde hij zijn voorsprong verder uit zodat hij op de slotafstand de 10000 meter voldoende over hield om zijn concurrenten Rintje Ritsma en Bob de Jong voor te blijven, (foto: Gerhard Kolkman) Zoon Pim moedigt vanaf de zijlijn zijn vader Henri ten Brinke aan. Henri eindigde uit eindelijk op de 38ste plaats op de 10 kilometer, (foto: Johan Bolink)

Holtens Nieuwsblad | 2006 | | pagina 7