Rivo wint met hard werken Tonego twee keer te sterk voor Risne Stars Dl «.mm Bouw- en werkplaats timmerlieden Hammer Lisan kampioen van Overijssel Kampioen van Overijssel Wa m. u Afhalen van afvalwijzer Coach voor Blauw Zwart Peutergym bij Vek LANDINRICHTING RIJSSEN TE MORSCHE üp dit moment zijn wij op zoek naar; 23 WIERDEN - Lisan Be- verdam van GV Om hoog is afgelopen week einde Overijssels kam pioen geworden in Hei- no. Met 34 punten mocht ze het hoogste podium beklimmen. In totaal deden acht mei den van GV Omhoog mee in de tweede divi sie. Naast een plaats op het podium konden de turnsters zich ook plaatsen voor de voor rondes van de landelij ke finale. In de eerste wedstrijd kwamen de instappers aanbod. Loïs Veldschol- ten werd derde met een totaal van 30,65 punten. Ilse Berkel en Marèll Staman werden beiden zevende met 28,60 pun ten. Chen Huizing kwam uit bij de pupillen 1. Zij werd twaafde met 28,10 punten. 's Middags was het de beurt aan de jeugd- en ju niormeiden. In beide ca tegorieën kwamen twee meiden van GV Omhoog uit. Lisette Bernhards werd tweede met een to taal van 32,85 punten en Marlène Averesch werd achtste met 31,90 pun ten. Lisan Beverdam mocht de hoogste podi umplaats beklimmen met een totaal van 34,00 pun ten. Iris Willemsen viel als vierde met buiten de medailles met 32,05 pun ten. Loïs, Ilse, Chen, Lis ette, Marlène, Iris en Li san hebben zich allen geplaatst voor de lande lijke voorrondes, die in maart van start gaan. RIJSSEN/HOLTEN - De nieuwe afvalwijzers 2006 zijn verspreid. Mensen die geen exem plaar hebben ontvan gen, kunnen er één af halen bij de gemeente winkel Rijssen, de re ceptie van het gemeen tehuis Rijssen of bij de publieksbalie'in Hol ten. WIERDEN-De Wier- dense korfbalvereni ging Blauw Zwart heeft met Marco Groothuis overeen stemming bereikt om de selectie de komen de twee seizoenen, met een optie voor een derde jaar, onder zijn hoede te nemen. Marco Groothuis en Blauw Zwart zijn geen onbekenden voor el kaar. Groothuis, lid van Blauw Zwart, was jaren lang een vaste waarde binnen het eerste team van deze korfbalvereni ging. Na zijn actieve korfbalcarrière is Groothuis de laatste ja ren bij diverse korfbal verenigingen succesvol als trainer/coach werk zaam geweest. Zowel Groothuis als de korf balvereniging Blauw Zwart zijn zeer ingeno men met deze aanstel ling. Voor Groothuis komt hierdoor de wens uit om trainer/coach te worden van zijn eigen Blauw Zwart. RIJSSEN - De dames van Rivo behaalden af gelopen zaterdag op nieuw een 3-1 overwin ning, uit in Weerselo. Dit keer werd de eerste set verloren, met 25-17. Het spel bij Rivo was traag. De behaalde punten van Rivo waren meer te danken aan fouten van Wevo. De ei gen fouten waren voor al serverend en verde digend terug te zien. De tweede set stond Rivo opnieuw achter met 24-19. Het leek of Rivo bij die stand besefte dat er fa natieker gespeeld moest worden. Er werd zorg vuldig verdedigd en en thousiast aangevallen. De libero van Rivo was passend erg sterk, en zo kon ook de midpositie veel worden aange- De dames van Rivo in overleg met hun trainer, (eigen foto) speeld. Ook de serie goede services droeg er aan bij dat Rivo deze tweede set won met 28- 30. De derde (22-25)en de vierde set (20-25) werden ook gewonnen door Rivo. Dit ging niet bepaald eenvoudig, er moest hard gewerkt worden tegen het toch wel sterke Wevo. Geluk kig wist Rivo haar spel door te zetten en konden de dames met drie pun ten terug naar Rijssen. Aankomende zaterdag spelen de dames om 14.00 uur thuis tegen Sparta. RIJSSEN - Christelij ke gymvereniging Vek begint vanaf donder dag 2 februari met een peuteruur in sporthal de Stroekeld Peutergym is voor jon gens en meisjes van 2,5 tot 4 jaar. Tijdens de les sen leren de kinderen spelenderwijs kennis maken met vele gym- nastiektoestellen en al lerlei bewegingsvormen zoals: klimmen en klau teren, springen, zwaaien en schomme len, balanceren, duike len, spel/zang vormen. De les wordt gegeven door een gediplomeerde lesgever en deze wordt geassisteerd door een aantal assistenten. De les begint om 15.45 uur en duurt tot 16.45 en wordt gehouden in zaal 3 van De Stroekeld. Uw zoon/dochter mag de eerste twee keer gratis meedoen. AUTOBEDRIJF 24 UUR PER DAG TANKEN MET PINPAS OF CREDIT CARD VERLAAGDE BRANDSTOF PRIJZEN Jutestraat 5 - Rijssen Tei. 0548-51 63 98 ENTER - Demi Eikel boom, instapniveau 8, Kaylee Eikelboom, pu pil 2 niveau 6 en Fem- mie Rutgers, pupil ni veau 8 zijn in hun cate gorie afgelopen zater dag in Heino Overijs sels kampioen turnen geworden. De turn sters komen uit voor sv Raduga uit Enter. Daarnaast werd Beyza Camli tweede bij de in stap niveau 8 Natasja Albersen derde bij pu pil 2 niveau 6 Serena Vlijt tweede bij pupil 2 niveau 4, Kirsten Nij- zink vierde en Britt Rustenhove vijfde bij jeugd niveau 7, Petra Beid zesde bij jeugd ni veau 6, Lisa Brokelman derde bij junior niveau 6 en Elise Isselman derde bij senior niveau 4. De ze turnsters plaatsten zich voor de landelijke wedstrijden. Jullissa Rikkert en Mandy Alte- na turnden een goede wedstrijd maar wisten zich helaas niet te plaat sen. RIJSSEN - Zowel de dames als de heren van basketbalvereniging Risne Stars speelden afgelopen weekeinde tegen Tonego uit Haaksbergen. Risne Stars begon goed aan de wedstrijd. Bin nen vijf minuten liep het uit tot 14-4, maar door dat Tonego de verdedi ging aantrok kreeg Ris ne Stars moeite met sco ren. Tonego daarentegen had het goede antwoord gevonden op de zone verdediging en kwam snel terug in de wed strijd. De stand na het eerste kwart werd 17- 12. In het tweede kwart liet Tonego zien waarom ze boven in de ranglijst staan en speelden goed uitgespeelde aanvallen die scorend afgerond werden. De stand werd bij rust: 26-33, aan het einde van het derde kwart: 36-53. De eind stand werd in deze spor tieve wedstrijd uiteinde lijk: 50-79. De heren van Risne Stars speelden op zater dag in Haaksbergen. In het eerste kwart speelde Risne Stars een man to man verdediging. In het tweede kwart gingen de gasten over naar een zo ne verdediging. Dit had verrassend veel succes. In het derde kwart kwam Risne Stars sterk terug, maar in het begin van het vierde kwart knakte Risne Stars. De eindstand werd uitein delijk 89-74. Techniek S Detachering Hammer Techniek S. Detachering is een Rijssens bedrijf dat zich bezig houdt met detacheren/ uitzenden van personeel in de bouwsector. Dit gebeurt volgens een geheel eigen werkwijze waarvan gebleken is dat deze perfect aansluit bij de wensen en eisen van bouwbedrijven en arbeids krachten. Er vindt op dit moment een sterke groei plaats. Beloning volgens bouw CAO. Voor verdere informatie kun je contact opnemen met: Harmen ter Harmsel of Bert Bosschers: 0548 - 512 770 kiwa gecertificeerd Kryptonstraat 8 NL-7463 PA Rijssen T +31(0)548 - 512 770 F +31(0)548 - 516 569 I www.werknodig.nl E info@werknodig.nl Landinrichtingswet Kennisgeving ingevolge artikel 190, vierde lid TERINZAGELEGGING PLAN VAN TIJDELIJK GEBRUIK De Landinrichtingscommissie voor de landinrichting Rijssen deelt u mede dat gedurende twee weken, voor eenieder kosteloos ter inzage ligt, het ontwerpplan van tijdelijk gebruik 2006 zoals bedoeld in artikel 190, derde lid. Van 6 februari tot en met 17 februari 2006, op woensdag, donderdag en vrijdag, 's morgens van 9.00 uur tot 11.00 uur in het gebouw 'de Meander', Lübeckplein 34 te Zwolle. Tevens ligt het plan ter inzage op dinsdag 7 februari en woensdag 8 februari 2006, 's morgens van 10.00 uur tot 12.00 uur in het Kulturhus Irene, van Kregtenweg 9 te Notter. Uiterlijk veertien dagen na de laatste dag waarop de in artikel 190, derde lid bedoelde stukken ter inzage hebben gelegen, dus tot en met 3 maart 2006, kan iedere belanghebbende schriftelijk zijn bezwaren tegen het plan van tijdelijk gebruik indienen bij de secretaris van de landinrichtingscommissie Rijssen, Postbus 10051, 8000 GB Zwolle. Zwolle, januari 2006. Namens de Landinrichtingscommissie Rijssen, J.J. van Overbeeke, voorzitter G.W.Tuinstra, secretaris dienst landelijk gebied voor ontwikkeling en beheer DLC realiseert groene plannen voor 16 miljoen Nederlanders!

Holtens Nieuwsblad | 2006 | | pagina 23