Nieuwe site WD met weblogs en digibrief Univé Basis- \Pé verzekering: v 995,10 per jaar 95 Ook uw woning snel verkopen? Futsallers weg van laatste plek HJJiIilstevn Verkoop van vogels Jeugddienst in Enter |V per per maand Laat snel uitrekenen hoe laag üw premie wordt! Univé Drenthe-Overijssel Univé Oost 21 RIJSSEN - De VVD Rijsscn-Holten heeft een vernieuwde websi te gelanceerd. Daar mee wil de politieke partij de burgers op de hoogte houden van de ontwikkelingen binnen de VVD Rijssen-Hol- ten en de gemeente zelf. Belangrijke nieu we onderdelen zijn weblogs, een forum en een digitale nieuws brief. De VVD wil met www.vvdrijssenholten.n l de informatievoorzie- RUSSEN - ERKV en Zanglust houden op zaterdag 4 februari hun jaarlijkse vogel markt. Het is de laatste markt voor het nieuwe broedseizoen. Zowel leden als niet-le- den van de beide vogel verenigingen kunnen hier hun vogels te koop aanbieden en natuurlijk vogels aanschaffen. Het interessante van deze markt is het brede aan bod van de verschillen de soorten vogels. Aan wezig zijn onder andere kanaries, exoten. Euro pese cultuurvogels en parkieten. Men heeft op deze markt de mogelijk heid om rechtstreeks van kwekers vogels te kopen, die door hun er varing de koper veel nuttige informatie kun nen verstrekken over de vogels. De markt is in het gebouw van postdui venvereniging 'Het Luchtvermaakt' aan de Marijkestraat 7. De markt begint om 13.00 en duurt tot 15.00 uur. ning richting bewoners en leden verbeteren. Het aanmaken van een spe ciale nieuwssectie vormde hierbij een eer ste stap. Men kan onder andere op de hoogte blijven van standpunten en ontwikkelingen bin nen de partij. En bin nenkort, na de lokale af trap van de verkiezings campagne, is er allerlei campagne-informatie te vinden zodat kiezers ENTER - De jongeren- dienstcommissie van de Nederlands her vormde kerk in Enter houdt op zondag 5 fer bruari een jeugd dienst. Tijdens deze dienst wordt stilge staan bij het thema 'Built together' ofwel 'gemeente zijn'. Waarom is voor jouw geloof de kerk en de ge meente zo belangrijk? In deze dienst hopen de commissieleden hierop epn antwoord te kunnen geven. Deze dienst wordt geleid door ds. Rodenburg. De Gospel Choir of Jesus zorgt voor de muzikale onder steuning. De koorleden zijn allen oorspronkelijk afkomstig uit Congo of Angola en zullen naast de moderne opwek kingsliederen ook enke le traditionele Afrikaan se liederen ten gehore bréngen. De collecte in deze dienst is ditmaal bestemd voor de Stich ting Hulp Tsjernobyl- kinderen uit Vriezen- veen. Voor meer infor matie kijk op de website www.hervormdenter.nl. De dienst begint om 18.50 uur. Chr. Scholengemeenschap vco- praktijkonderwiis-vmbo-havo-Qtheneijfr: Technasium op Reggesteyn? Kom op ons Open Huis 2, 9 en 16 februari Kijk op: www.reggesteyn.nl www.espritmakelaardij.nl £/cH«eHytKtue'itHp: Rolgordijnen Plissé's Lamelgordijn etc. Esstraat 110 - 7462 EK Rijssen tel.: 0548 - 522 299 fax: 0548 545 758 fëuiteKymiWtirry Rolluiken Sereens Terrasschermen Markiezen Uitvalschermen een goede standpuntbe paling kunnen doen. Ook is er een forum waarin bezoekers en partijleden hun mening kunnen geven over al lerlei zaken. Centraal op de website staan de weblogs van Jan Kevelam, fractie voorzitter en lijsttrek ker, en Frans Noordam, kandidaat wethouder en kandidaat raadslid. Re gelmatig schrijven zij stukken richting de Hol tenaren en Rijssenaren. Ze etaleren er krachtige en kritische visies op actuele onderwerpen. Bezoekers kunnen op de weblogs reageren via e- mail. Een belangrijk aspect van de informatievoor ziening van de VVD Rijssen-Holten is de di gitale nieuwsbrief. De brief vormt elke week een samenvatting van de meest actuele informa tie van de website. Be zoekers kunnen op www.vvdrijssenholten.n 1 een e-mailadres opge ven zodat zij de digitale nieuwsbrief ontvangen. De eerste nieuwsbrief komt volgende week uit. jaardagstaart van Excel- sior-coach Gerrit Bran- driet, die een dag eerder Abraham had gezien. Excelsior'31 speelt de eerstvolgende thuiswed strijd op donderdag 16 februari om 20.00 uur in de Reggehal. RIJSSEN - De futsal lers van Excelsior'31 hebben, als hekkenslui ter in de le klasse C, een 6-2 thuiszege ge boekt op Jong Eagles 2 uit Oldenzaal. Een 2-1 ruststand werd na rust gestaag uitgebouwd. Excelsior'31 heeft met deze overwinning de ro de lantaarn overgedra gen aan ZZV/Snooker uit Enschede. Het ver schil bedraagt weliswaar slechts één punt, maar aangezien er maar één team degradeert, heb ben de Rijssenaren alles weer in eigen hand. Voor de Rijssenaren scoorden Alidus ter Harmsel (3), Murat Yer- likaya, Cor van Dijke en Ferdinand Schulenburg. Deze overwinning was de slagroom op de ver- .82; Bij Univé hebben we geen winstoogmerk. Daarom kunnen wij goede zorgverzeke ringen aanbieden tegen een hele scherpe premie. Waarom zou u nog meer kiezen voor Univé? Premiekorting bij keuze voor een eigen risico Geen eigen risico op huisarts en geneesmiddelen Vrije keus voor o.a. huisarts, tandarts, orthodontist en fysiotherapeut Kinderen tot 18 jaar gratis aanvullend verzekerd Extra korting tot 15% op uw andere Univé-verzekeringen Een persoonlijke premieberekening kan op 3 manieren: ga naar www.unive.nl, kom langs of vul nu deze bon in! Naam Voorletter(s) Adres Postcode Woonplaats Telefoon E-mail Te verzekeren personen Geboortedatum Geslacht M/V M/V M/V Vul de coupon in en verstuur deze in een ongefrankeerde envelop naar Univé Drenthe-Overijssel, Antwoordnummer 719, 7440 WH Rijssen Univé Oost, Antwoordnummer 302, 7470 VC Markelo gegevens worden vastgelegd door Univé Verzekeringen Het doel van het bestand is om u te informeren over producten en diensten Kiest u voor een eigen risico en/of jaarbetaling dan profiteert u bovendien van aantrekkelijke kortingen Coevorden - Dedemsvaart - Emmen - Hardenberg - Rijssen Telefoon 0900 - 450 00 00 (lokaal tarief! drenthe.overijssel@ umve.nf Markelo - Ruurlo - Delden - Lochem Telefoon 0547 - 36 70 00 oost@unive.nl VERZEKERINGEN

Holtens Nieuwsblad | 2006 | | pagina 21