Arjan te Lintelo verwacht nog meer Holtenaren G HGliUI sportverkiezing Sportverkiezing 2005 Rijssen- Holten Dinsdag 31 januari 2006 RUSSEN - De sportverkiezing 2005 wordt vrijdagavond 3 februari gepresenteerd door Arjan te Linteio. Hij roept de genomineerden het podium op en zal het officiële gedeelte op een pakkende manier aan elkaar praten. Voor Te Lintelo is het niet de eerste presentatie die hij verzorgd. Als professioneel spre- nog al eens vergeten ker, trainer en organisa- wordt met alle 'c(r)rom- tor staat hij mensen in municatie' en frustratie bedrijven en organisa- van mensen als gevolg", ties bij om hen in bewe- aldusTe Lintelo. Ook in ging te krijgen in de de sport is optimale door hen zelf en de orga- communicatie belang- nisatie gewenste rich- rijk voor het beste resul ting. "Werken met men- taat. Hoe bereik je dit? sen is bijzonder inspire- "Een manier is het inzet- rend. Zij zijn de basis in ten van het enneagram, iedere organisatie wat een managementinstru- l|M|| RUSSEN - De geno mineerden voor de Sportverkiezing 2005 zijn bekend. De jury moet een keuze gaan maken uit tien sport mannen, twee sport vrouwen, vier sport ploegen, vijf sportta lenten, vier talentvol le sportploegen, drie seniorsporters en één gehandicapte sporter. Vrijdag 3 februari worden bij Lucky de winnaars van 2005 bekendgemaakt. Genomineerd voor Sportvrouw 2005: Charlotte Hulsman, triat lon; Annemarie Seppen- woolde, tennissen Genomineerd voor Sportman 2005: Erik Davids, motorcross; Eddy Dokter, tennissen; Egbert Jansen, touw trekken; Marti Jansen, touwtrekken; Hans Nij- enkamp, mennen; Niek Rolleman, skeeleren; Pe ter Schreurs, carten; Mi chael Tijhuis, enduro; André Wansink, touw trekken Genomineerde voor Sportploeg 2005: Theo de Rooy, directeur van de Rabo wielerploeg, is als gastspreker uitge nodigd voor de spon soren van de Sportverkie zing Rijssen-Holten. De Rooy weet ongetwijfeld interessante zaken te ver tellen over wat er in een dergelijke organisatie ge daan moet worden om de hooggestelde presta tiedoelen te bereiken. Theo de Rooy ontmoet de sponsoren tijdens een ongedwongen bijeen komst voorafgaande aan de sportverkiezing. Excelsior'31 1, voetbal; De Mors heren 1, water polo; de Riessense Bou- lers, jeu de boule;Tour- club Rijssen P-groep, wielrennen Genomineerd voor Sporttalent 2005: Paula van de Hoeven, zwemmen; Sabine van de Hoeven, zwemmen; Rutger ten Hove, gym nastiek; Janneke Kip pers, atletiek; Frank ter Steege, tafeltennissen Genomineerd voor Ta lentvolle Sportploeg 2005: Atletiekvereniging Rijs sen, estafetteploeg 60 m. sprint; DOS gymnas- tiekploeg; Excelsior'31 A1 jeugdelftal, voetbal; Rivo jongens A, volley bal Genomineerd voor Seniorsporter 2005: Gerard Beldman, atle tiek; Brand Boddé, ten nissen; Antoon Slaats, jeu de boule Genomineerd voor Gehandicaptenspor ter 2005: Alien Smelt, zwemmen Vrijdag 2006 3 februari Lucky co, Morsweg 8e, Rijssen Aanvang 20.00 uur; zaal opën 19.30 uur Alleen toegang op ver toon van kaart Kaarten gratis ver krijgbaar (zolang de voorraad strekt) bij VVV-kantoor, Oranje straat 131, Rijssen of VVV-kantoor, Dorps straat 27, Holten Jazz Spirit van DOS showt de nieuwste spor tieve mode van Select Sport. (foto: Harry Broeze) Eén van hoofdspon soren van de Sportver kiezing 2005 is Select Sport aan de Haarstraat 32. "Waarom wij de Sportverkiezing onder steunen? Om de sport te promoten. En we vinden het leuk om op een spor tieve manier mode te showen. Jazz Spirit, de jazzgroep van DOS, doet dat gewoon heel goed. Bovendien hebben we op deze avond meteen onze doelgroep bij el kaar: je hebt tijdens de sportverkiezingsavond rechtstreeks te maken met sportmensen", lacht Wilma van Losser van Select Sport. Een impressie van de uitgebreide collectie wordt tijdens de sport verkiezingsavond gege ven. De meiden van Jazz Spirit showen onder an dere uit de voorjaarscol lectie 2006 vrijetijdsmo de en fitnesskleding van de merken Mexx, Esprit, O'Neill. Daarnaast wor den vrijetijdsjassen en - jacks getoond van de merken Gaastra, van jong modern tot en met klassiek. De jazzgroep laat jonge mode zien in de nieuwste voorjaars geuren, frisse, heldere tinten geel, roze, lime. Uiteraard kan Jazz Spirit niet alles laten zien. We kelijks komt er bij Select Sport nieuwe kleding voor vrije tijd en sport, waaronder aanvullingen op de collecties Mexx en Esprit, en nieuw schoei sel binnen. Elan Productions Erik van der Leij en Nico le Mak van Elan Produc ties uit Wierden, beho ren opnieuw tot de sponsoren van de Sport verkiezing Rijssen-Hol ten. Elan Producties legt zich toe op het verzor gen van fotografie en vi deografie en is actief op meerdere terreinen. Voor bedrijfspresenta ties kan men bij Elan pri ma terecht en voor bruidsparen is onlangs een nieuw foto-concept ontwikkeld. "Voor een huwelijksreportage kan het bruidspaar kiezen uit meerdere mogelijkhe den op het gebied van fotografie en videogra fie. Men kan kiezen uit wel of geen foto-album terwijl de digitale nega tieven ook worden mee geleverd", vertelt Van der Leij. Nabestellen wordt zodoende veel goedkoper. De videore portages worden gele verd op DVD. Elan Pro ducties biedt een combi natie van video- en foto reportage aan voor een scherpe prijs. Maar er kan ook worden gekozen voor alleen fotografie of videografie. In het kader van de sportverkiezing vertelt Van der Leij dat hij als ta feltennisser zelf ook graag sport. Voor 'zijn club' Effekt'74 Wierden maakt Van der Leij regel matig filmpjes ter pro motie van de tafeltennis sport. Die zijn te zien op de website van Effekt: www.effekt74.nl Elan Producties is te be reiken via telefoonnum mer (0546)-574 650, (06)- 504 446 17 of per mail: in- fo@elanproducties.nl. U kunt ook e-mailen vanaf de website www.elan- producties.nl Bloemendaal in Vorm Hans Bloemendaal van Bloemendaal in Vorm vindt het een mooie ge dachte dat hij door zijn bijdrage de plaatselijke sport sponsort. "De sportverkiezing is een plaatselijk evenement, waar de toppers van de plaatselijke sportvereni gingen aan deelnemen. Door deze activiteit te sponsoren, sponsor ik de lokale sport in het alge meen en hoef ik geen keuzes te maken tussen sportverenigingen." Be drijfsmatig heeft Bloe mendaal al diverse spor tieve ontwerpen ge maakt. "Het beste voor beeld in dit geval is na tuurlijk de nieuwe huis stijl van de sportverkie- zingen zelf. Samen met de poster en flyers zal dit de stijl zijn die de komen de jaren gebruikt zal wor den om dit evenement een gezicht te geven." Op sportief gebied volgde Hans Bloemendaal ver schillende evenementen en sporters afgelopen jaar. "ledereen is natuur lijk op zijn of haar manier boeiend." Het Brodshoes Ben Meinders, die sa men met zijn vrouw Ag nes het restaurant 't Brodshoes aan de Bouw- straat drijft, vindt sporten een goede zaak. "Sport is goed voor lichaam en geest, als ontspanning, voor jong en oud. Het leuke van de sportverkie zing is dat je hier de tota le sport ontmoet: van volleybal tot en met paardrijden. Sporters, in dividueel of in teamver band, zetten zich vaak he lemaal in voor hun sport, weten wat afzien is. Deze mensen mogen daar wel eens een pluimpje voor hebben." Menzis Bewegen is gezond dat weet iedereen, of dit nu op hoog of laag niveau is. Menzis wil graag een bijdrage leveren aan een gezonde leefwijze van haar verzekerden. Daar om is de Menzis winkel Rijssen al vele jaren één van de hoofdsponsoren van de Sportverkiezing Rijssen/Holten. De mede werkers van winkel Rijs sen feliciteren alvast alle genomineerden van 2005: "Wij hopen dat de Sportverkiezing 2005 ook voor anderen een stimu lans zal zijn om te gaan sporten." ment dat mensen de mogelijkheid biedt in zicht te krijgen in zichzelf en in anderen. Het geeft een duidelijk beeld van onze kwaliteiten en val kuilen, onze waarden en overtuigingen en onze gedrags- en denkpa tronen", legtTe Lintelo uit. Te Lintelo is een 'ou de bekende' bij de sportverkiezing. Of het nog leuk is? "Zeker! De Sportraad Rijssen- Holten en Lucky Co. doen ook dit jaar weer hun uiter ste best om' er een mooie en gezellige avond van te ma ken. Ook nu staat het programma als een huis met voor elk wat wils. Zo horen we wat het resultaat is van de sportieve am bities van burgemeester Bort Koelewijn en zijn team. Blijven burge meester en wethouders in 2006 'volop in bewe ging'? En hoe sportief zijn de gemeenteraads leden en alle medewer- Arjan te Lintelo: "Ook dit jaar staat het programma als een huis met voor elk wat wils. (foto: Harry Broeze) kers?" Wat Te Lintelo be treft heeft de sportver kiezing geen nieuwe op zet nodig. "De basis is beproefd en succesvol. Dit blijkt uit het grote aantal bezoekers van vo rig jaar. Nu we weer een jaar verder zijn verwacht ik nog meer gasten uit Holten voor de editie 2005. Sportminnend Rijssen-Holten mag 3 fe bruari aanstaande ge woon niet missen."

Holtens Nieuwsblad | 2006 | | pagina 13