Vanaf heden ESTATE Zakennieuws 2005 Let op onze speciale aanbiedingsrekken voor extreem lage bedragen. quality clothing Kleentec BV en Cimex Projectafbouw BV nieuw in Rijssen 1^ EXCLUSIEF Voortman Exclusief - Haarstraat 37 - Rijssen Estate - Bouwstraat 48a - Rijssen Dinsdag 17 Januari 2006 Pagina 17 radicale leegverkoop wintercollectie Advertorial RIJSSEN - De bedrijven Kleentec BV en Cimex Projectafbouw BV opereren vanaf deze week vanuit Rijssen. Kleentec BV, een echte specialist op het gebied van industriële reiniging en Cimex Projectafbouw BV, een bedrijf in projectafbouw, zijn afkomstig uit Almelo. Omdat veel medewerkers uit de regio Rijssen komen en om de goede bereikbaar heid en het ondernemersklimaat werd voor een verhuizing naar Rijssen gekozen. De bedrijven zijn gevestigd in een gloednieuw pand aan de Neonstraat 1. Kleentec BV en Cimex Projectafbouw BV zijn jonge, dynamische bedrijven. Beide bedrijven draaien goed en maken een gezonde groei door. Inmiddels hebben de bedrijven honderd medewerkers in diensten daar zijn Kleentec BV en Cimex Projectbouw BV trots op. "Er is weinig verloop onder de medewerkers en het ziekteverzuim is laag. Onze medewerkers zijn goed opgeleid. Wij beste den veel aandacht aan opleidingen en scholing", vertelt eigenaar Bas Niemeijer. Samen met André Schrooten is hij eigenaar van Kleentec BV. Verder hebben ze samen een aandeel van vijftig procent in Cimex Projectafbouw BV. Kleentec BV is lso-9001 en VCA gecertificeerd. "Dat betekent dat we veel aandacht besteden aan veiligheid van onze mede werkers." Kleentec BV is actief op diverse gebieden van de industriële reiniging. Alleen al tachtig medewerkers werken in de voedselverwerkende industrie. Het bedrijf heeft de apparatuur en kennis in huis om aan de strengste hygiëne-eisen die in deze branche gelden te voldoen. Eén van de klanten is de Enkco in Holten. "Onze medewerkers weten precies hoe het productieproces bij zo'n bedrijf in elkaar zit en kunnen productielijnen monteren en helemaal klaarmaken voor de volgende dag. Daar hebben onze klanten zelf helemaal geen omkijken naar." Ongeveer tien medewerkers van Kleentec BV werken in de specialistische reiniging en zijn echte keien op hun vakgebied. Ze zijn actief in de gevel reiniging en -renovatie, aanbrengen van anti- graffiticoatings, impregneren, bouwreiniging, straatreiniging en vloerreiniging. Het bedrijf beschikt over eigen hogedruktrailers met water- recycling en straalapparatuur. Het andere bedrijf, Cimex Projectafbouw BV is actief in de projectafbouw. Het bedrijf is ge specialiseerd in het monteren van plafonds, verlichtingsarmaturen en wandsystemen. Het bedrijf heeft tien eigen medewerkers en besteedt werk uit aan een geselecteerde groep onderaan nemers. André Schrooten en Bas Niemeijer runnen dit bedrijf samen met Erik Kuitert. "Zeker voor Cimex Projectafbouw BV verwachten wij de komende jaren nog groeimogelijkheden. Ook voor particulieren kan Kleentec BV veel be tekenen. Mensen die een vervuilde huisgevel hebben, het voegwerk vervangen moeten hebben of de gevel geïmpregneerd willen hebben zijn bij Kleentec BV aan het goede adres. Verder kan Kleentec BV uit de voeten op allerlei vloeren. Het impregneren en verglazen van natuurstenen vloeren en het nat en droog reinigingen van tapijt, vloerkleden en meubelstoffen is een koud kunstje voor het bedrijf. Meer informatie over beide bedrijven: (0548) - 53 83 00 of www.kleentec.nl of www.cimexprojectafbouw.nl Rectificatie van de krant van 3 jan. jl.

Holtens Nieuwsblad | 2006 | | pagina 23