Postkantoor in nieuw onderkomen geopend Nieuwe showroom geeft goed beeld van Pijffers Zonwering ZAKENNIEUWS 2005 vrijdag van 9.00 tot 17.30 uur. Tussen de middag is er geen sluiting. Op zaterdag is het postkantoor open van 9.00 tot 12.30 uur. Door de komst van het postkantoor kon de winkel flink uitgebreid worden. Twaalf meter aan boeken is erbij gekomen. Ook het aantal stripboeken is uitgebreid. Rechts ach ter in de winkel zijn de boeken opgesteld en daar kunnen mensen op hun gemak neu zen. Ook de collectie wenskaarten en tijdschrif ten is uitgebreid. Er zijn nieuwe Diddl spul len en het aantal kantoorartikelen is groter geworden. The Read Shop heeft nu ook kantoorartikelen van Lannoo en Esprit. Aan de kant van de Haarstraat is een pinauto maat gevestigd. RIJSSEN - Bij het Mobiliteitscentrum aan de Butaanstraat wordt op 27, 28, 29 en 30 december een mega einde- jaarsshow gehouden. De openingstij den van de show zijn: 27 december van 14.00 tot 18.00 uur, 28 december van 10.00 tot 18.00 uur, 29 december van 10.00 tot 21.00 uur en 30 december van 10.00 tot 18.00 uur. Om de koper zich zo breed mogelijk te kunnen laten oriënteren staan achter op het buitenterrein van het Mobiliteitscentrum ruim zeventig occasions gepresenteerd. Op deze dagen staat er een taxatieteam klaar en bij elke taxatie krijgt men een leuke attentie, een zak oliebollen en een gra tis wasbon (ter beschikking gesteld door Taxi Baan). Tevens kunnen de kinderen een gratis suikerspin afhalen en zich vermaken op het springkussen. Ook kan men gebruik maken van tijde lijk een extra voordelige financierin^s- mogelijkheid namelijk een halfjaar lang gratis uitgestelde betaling van 5000 euro. Uiteraard is er voor een hapje en drankje gezorgd. In het Mobiliteitscentrum zijn Ford Bloemendal, Opel Kamp en Autobedrijf De Haar onder één dak gevestigd. De bedrijven proberen de voordelen van het onder één dak zitten zoveel mogelijk uit te buiten. Met zijn drieën bieden de bedrijven het one- stop-shopping concept aan. Dat bete kent dat mensen voor alles op autoge bied bij het Mobiliteitscentrum terechtkunnen. Het Mobiliteitscentrum is hét adres voor gebruikte-, nieuwe personen- en bedrijfswagens, leasing, financiering, autoschadeherstel, koop en inbouw van telecom apparatuur, inbouw van en onderhoud aan airconditioningsys temen, APK-keuringen en brandstof. De drie ondernemers van het Mobiliteitscentrum garanderen een mega voordeel tijdens de show. Oftewel: 'An offer you can't refuse' Voor informatie over de occasions: www.mobiliteitscentrumriissen.nl. RIJSSEN - Waanders Caravans gaat verhuizen van de Molendijk-Noord naar de Ambachtstraat. Jan, Jo, Wim en Ella Waanders krijgen daar de beschikking over vijfduizend vierkante meter. Morgen, woens dag 21 december wordt de zaak geopend en de dagen daarna kan het publiek een kijkje komen nemen en profiteren van diverse voor delen. Jan, Wim en Ella Waanders begonnen vijf jaar geleden met een caravan bed rijf aan de Molendijk-Noord. Jaarlijks groeide het bedrijf en inmiddels heeft Waanders Caravans een eigen werkplaats en worden aanhangers en trailers verkocht. "De reden van onze verhui zing is dat wij onze zaak professioneler willen aanpakken. Hier is meer ruimte, voor klanten is het comfortabeler winkelen en heel belang rijk: hier kunnen wij korte lijnen onderhou den met onze werkplaats. Kortom: klanten kunnen hier beter en sneller geholpen wor den", vertelt Wim Waanders, samen met zijn echtgenote Ella en vader Jan is hij eigenaar van Waanders Caravans. "Daarnaast waren wij bang dat we met de komst van de tunnel aan de Wierdensestraat onze zichtlocatie kwijt zouden raken." Het motto van de familie Waanders is veel voor weinig. "Wij bieden veel service en keuze voor een acceptabele prijs. Dit kunnen wij, omdat we voor de caravans betreft geen dealerschappen hebben en voor de aanhan gers betreft in het groot kunnen inkopen", legt Waanders uit. De verhuizing van Waanders Caravans wordt aangegrepen voor een feestelijke actieweek. Tot het einde van het jaar houdt het caravan- bedrijf open huis. "Mensen die in deze perio de een caravan bij ons kopen maken kans op één van de vijf ballonvaarten die wij verloten. Daarnaast krijgt iedereen die een caravan van vijfduizend euro of meer koopt een gratis voortent. Kopers van een aanhanger in deze RIJSSEN - Het postkantoor in The Read Shop aan de Haarstraat is open sinds afge lopen donderdag. Vooralle posthandelin- gen kan men nu terecht in de boekhandel. Achterin de winkel is een balie ingericht waar dagelijks twee medewerkers klanten te woord staan. Het keetje op de hoek Watermolen/De Giezen dat tijdelijk dienst deed als postkantoor is inmiddels verdwe nen. Voor zakelijke post en de postbussen moeten men naar het TPG-gebouw aan de Nijverdalseweg. Vorige week is de hele week nog hard gewerkt om alles op tijd af te krijgen. "Soms liepen hier wel achttien man tegelijk", ver telt Huub Winkeler, eigenaar van The Readshop. Maar alles was op tijd af voor de receptie van woensdagavond waar zakenre laties en genodigden alvast het resultaat konden bekijken. Het postkantoor zit links achterin de winkel. Via de ingang van de Readshop aan de Haarstraat kunnen bezoe kers zo naar achteren lopen. Men werkt met een nummertjessysteem om een snelle afhandeling te garanderen. De medewerkers zijn inmiddels goed ingewerkt. Het post kantoor is open van maandag tot en met (foto: Sander Scheperman periode krijgen een gratis neuswiel en dissel- slot. Op Tweede Kerstdag hebben wij een kerstshow van 11.00 tot 18.00 uur met ook voor kinderen een speciale activiteit." Waanders Caravans is gespecialiseerd in de in- en verkoop van caravans (nieuw en gebruikt), verkoopbemiddeling, taxaties, scha- deherstel en onderhoud. Daarnaast verkoopt Waanders Caravans aanhangers en trailers. Het bedrijf heeft drie volledig opgeleide mon teurs in dienst en is voorbereid op de eventu ele invoering van de APK-keuring voor cara vans (PAK-keuring). Het bedrijf heeft al een opgeleide keurmeester in huis. Het bedrijf heeft een RDW-erkenning en is momenteel bezig om een Bovag-erkenning te verkrijgen. Meer informatie over Waanders Caravans op www.waanderscaravans.nl (caravans) en www.aanhangerstunter.nl en www.eertink.nl (aanhangers). Waanders Caravans is vanaf morgen gevestigd aan de Ambachtstraat 19. Het telefoonnummer is (0548) - 52 25 51. RIJSSEN - Een terras - of uitvalscherm, markiezen, vouwgordijnen of lamellen. Mensen die op zoek zijn naar zonwering of raamdecoratie zouden eens een kijkje kun nen nemen in de nieuwe showroom van Pijffers Zonwering. Sinds 16 december is de showroom gevestigd aan de Kryptonstraat 16 en niet meer in de Citadel aan de Walstraat. In de ruime en groots opgezette showroom toont Pijffers Zonwering alles wat er tegenwoordig mogelijk is op het gebied van binnen en buiten zonwering. Pijffers Zonwering is een allround bedrijf op het gebied van zonwering en raamdeco ratie. In een ruim opgezette showroom toont het bedrijf alles wat op dat gebied mogelijk is. "Wij hechten veel waarde aan goed advies en service, ledereen die hier komt, lichten we uitgebreid voor over de mogelijkheden en voor- en nadelen van bepaalde oplossingen. Daarnaast gaan we ook zelf nog een kijkje nemen bij de men sen thuis. Zo kunnen we ons ter plekke een beeld vormen en op deze manier kunnen we precies inspelen op de wens van de klant. Ook ontstaan er zo geen misverstan den", vertelt eigenaar Wim Pijffers Pijffers verkoopt onder andere lamellen, vouwgordijnen, rolgordijnen, terrasscher men, serrezonwering, markiezen, uitval schermen, sereens, rolluiken, horren en alles voor Velux dakramen. Om de verhui zing en verbouwing te vieren heeft Pijffers Zonwering een grote actie opgezet waarbij klanten kans maken op de rode Kia Picanto die in de showroom slaat te pronken. "Tot en met zaterdag 15 januari kunnen klanten bij besteding van elke 400 euro meedoen aan een prijsvraag. De jurering vindt plaats, op maandag 17 januari onder toezicht van notaris van Dam in Rijssen. Daarnaast kun nen mensen tot en met 15 januari hun eigen korting trekken van tien tot en met veertig procent", vertelt Pijffers. Pijffers Zonwering is van maandag tot en met don derdag geopend van 9.00 tot 21.00 uur en op vrijdag en zaterdag van 9.00 tot 17.00 uur. Mensen kunnen ook op afspraak langs komen. Meer informatie: (0548) - 519 538. HOLTEN - Autobedrijf Ford Dries Willems aan de Keizersweg is niet meerweg te denken in Holten. Begin mei bestaat het bedrijf dertig jaar. Dries en Aly Willems bouwden het vanaf de grond af samen op tot wat hel nu is: een autogarage, een schadeherstelbedrijf en een tankstation. "De tijd is de afgelopen dertig jaar omgevlogen, maar dat is ook goed, want anders zou het betekenen dat we geen plezier in ons werk zouden hebben", vertelt Dries Willems. Dries Willems had samen met zijn vader een reparatiebedrijf in Raalte, "maar mijn vader kreeg een hernia en moest noodgedwongen stoppen. We konden toen in Holten voor ons zelf beginnen", vertelt Willems. Dries en Aly Willems begonnen in 1975 aan de Keizersweg in Holten met een reparatiebedrijf. Het is nu bijna niet meer voor te stellen, maar het bedrijf stond helemaal in de weilanden. "Wij waren hel eerste bedrijf op industrieterrein De Haar. De weg was verhard tot ons bedrijf, de rest was zandweg." In 1976,begon Willems mei d© verkoopvan -auto's- Eerst Mitshubishi en in 1978 kwam Ford erbij. Ook werd nog acht jaar Daihatsu verkocht. In 1978 werd een showroom aan de andere kant van de weg gebouwd. Die deed tot 1989 dienst. In dat jaar werd de showroom verkocht en werd op de locatie van de garage een showroom bijgebouwd. Vanaf eind jaren '80 werkt Willems alleen nog met Ford samen. Rallysport Een apart gedeelte in de historie van autobedrijf Willems is de rallysport. "In de tweede helft van de jaren '80 onderhielden wij zes of zeven rallyau- lo's van Ford Nederland. Dat was in de tijd dat Erwin Dokter zijn grote successen vierde. Wekelijks gingen drie monteurs van ons mee naar de rally om die auto's te repareren. Het was een enerverende tijd waarin we veel beleefd hebben." Willems ziet met genoegen op die periode terug, omdat het grote voordelen bracht voor zijn bedrijf. "Onze monteurs hebben een grote tech nische kennis en vindingrijkheid opgebouwd, want tijden de rally's moesten ze alles zelf oplos ser)." Paaj-profiteren we nu nog dagelijks van. Onze monteur René Berenschot krijgt binnenkort de oorkonde voor Master Technician. Dat is de hoogste onderscheiding die monteurs bij Ford kunnen halen." Inclusief Dries en Aly werken zes mensen bij hel bedrijf. Drie monteurs en een ver koper. Dries doet veel receptiewerk en Aly doet de administratie. "Ik heb vanaf het begin geholpen en ik doe alles als het zo uitkomt." Verjonging Op dit moment richt Dries Willems zich op ver jonging van het bedrijf. "Wij hebben regelmatig stagiaires die bij ons het vak leren. Als het klikt en de stagiaires is goed dan mag hij blijven. Wij zijn allemaal wat ouder en zo proberen we voeling te houden met de jeugd." Daarnaast is Willems veel met internet bezig. De site www.drieswillems.nl wordt veel bezocht, onder andere voor het bekij ken en de aankoop van occasions. Dries Willems is van maandag tot en met vrijdag geopend van 7.00 tot 18.30 uur en op zaterdag van 10.00 tot 15.00 uur.

Holtens Nieuwsblad | 2006 | | pagina 22