Serstafi 1.40 1.40 €2.95 Bloemendal €1.95 OP=OP www.reinaardusvis.nl Opruiming bij juweliershuis Dollekamp \e altijd feest, veel leuke artikelen nu ECHT afgeprijsd. REINAAHDUS Huldiging leden brandweerkorps AJK belegt avond over toeslagrecht Samen tafelen in het Wedervoort ©ICS naar school 20 roosjes 2 stuks Primula Azalea voor maar Aanbieding van de week urootje van de week Vollegrondsaanbieding International Child Support Giro 70730 Zie etalage's ruilen niet mogelijk om n „iO Juweliershuis Dollekamp, Grote straat 36, Rijs sen 0548-51 23 58 Week reclame Verse zalmfilet graatvrij 100 gram Roerbak provenciaal 100 gram Pandora ringen en oorknoppen 25% korting Zilver: Look, Pure en Esprit 50% korting K3 nu 50% korting Morellato (stalen sieraden met briljant)50% korting Majorica parelsieraden nu 50% korting Sriljant armbanden nu .220.- £2(5.- nu175.- Gouden heren ringen nu50% korting Enkele gouden heren armbanden 20-50% korting Gouden bico damescollier 995.- nu 695.- Enkele gouden horloges 25 tot 40% korting Storm, chronotech en Carerra 50% korting Disney horloges vanp&r- voor25.- Sulova heren automaat $&6.- nu 240.- Enkele, Seiko, Pulsar, Police, Esprit, Mexx en Lasita met 50% korting Dinsdag 17 Januari 2006 Pagina 15 Aanbiedingen zijn geldig van 19 t/m 25 januari. voor zolang de voorraad strekt. in vele kleuren voor maar Hoveniersbedrijf voor binnen of buiten van 3,95 www.hoveniersbedrijf-bloemendal.nl Word hulpouder. Via ICS kunt u arme schoolkinderen in Afrika en Azië helpen. Tel.. (0341) 27 10 90 www.icsfonds.nl Voor salades en schotels Veel voor weinig!!! Larenseweg 32 \fj[S Holten Tel. 36 14 16 Fax 36 47 09 WIERDEN - Harold Langenburg is de nieu we commandant van de gemeentelijke brandweer van Wier den. Hij kreeg tijdens de nieuwjaarsreceptie van de brandweer offi cieel de helm overge dragen van burge meester Bernard Ko- bes van Wierden. Ook werden jubilarissen gehuldigd. H. Grouve voor een dienstverband van 30 jaar, H. Beid- man, J. Roessink en G. Velten voor een dienst verband van 20 jaar, D. NijmeijerenA. Stokreef voor hun dienstverband van 12,5 jaar. Tevens werd afscheid genomen van H. Asbroek die 20 jaar vrijwilliger is ge weest bij de brandweer in Enter. Verder werd een aantal diploma's en certifica ten uitgereikt. R.G. Beldman, D.B.J. Schab bink, M.A. Abbink, J.Ë. Eertink, J.G.H. van der Eist, K. van den Har- denberg en J.H. Olde Heuvelt werden brand wacht. Hoofdbrand wacht werden H. Kamp huis en W.A. Postma. Diploma brandmeester werd behaald door P.L. Sijtema en oefenleiders- certificaten waren er voor H. Beldman en J. Roessink. rr WIERDEN - Het Ag rarisch Jongeren Kon- takt Noord West Twen te houdt op donderdag 19 januari een bijeen komst in de Marke in Wierden om 20.00 uur. De heer Koopman van Countus Accountants en Adviseurs geeft door middel van een presen tatie uitleg over de be langrijke aspecten tij dens de invoering van toeslagrechten en de an dere regelingen met be trekking op het gemeen schappelijk landbouw beleid. Iedereen die naar deze avond wil wordt geadviseerd om het in ventarisatieformulier re- ferentiegegevens be- drij fstoeslagrechten 'voorjaar 2005' even weer door te nemen, zo dat men gericht vragen kan stellen over zaken die niet duidelijk zijn WIERDEN - Ieder mens moet eten om gezond en fit te blij ven. Het is belangrijk om regelmatig te eten en hierin zoveel moge lijk afwisseling te brengen. Maar soms is het niet meer moge lijk zelf een warme maaltijd te verzorgen. Dit kan gebeuren door ziekte of omdat iemand niet zelf kan of wil ko ken. Bewoners van het Wedervoort ontvangen binnenkort een uitnodi gingsbrief om mee te doen aan 'Samen Taf elen' op donderdag 26 januari 2006. Vrijwilli gers van UVV-Tafeltje Dekje zullen deze mid dag gastvrouw gast heer zijn. Zij krijgen daarbij assistentie van burgemeester Kobes. Als de bewoners van het Wedervoort het op prijs stellen, zullen de samenwerkende orga nisaties in de toekomst vaker 'Samen Tafelen' gaan organiseren.

Holtens Nieuwsblad | 2006 | | pagina 21