£J(?Q MEGA OPRUIMING v3i EVI VERLICHTING 11) Verlies voor waterpoloërs Dames winnen na verlenging Zwijnenberg wint veldcross 50% 50% kortil,9 Planner/ Werkvoorbereider (m/v) Functie-omschrijving profiel Stoffeerder (m/v) Functie-omschrijving profiel Hl Wij bieden zonwering raambekleding Rolluiken - Sereens - Zonneschermen - Raamdecoratie - Gordijnen LAMPENKAPPEN 2 halen restanten uGtalOn Plafond ampen Spots Lees lamp 89:^5 0375 Tafellamp Vloerlampen halogeen staal met glas diverse modellen Diverse Lampvoeten 2 halen 1 betalen restanten Kroon Hanglamp Paginall In verband met de sterk toegenomen werkzaamheden zoekt LUGO een Planner/ Werkvoorbereider (M/V). Als Planner/ Werkvoorbereider maakt u deel uit van de afdeling Planning Orderverwerking. Verder zoeken wij ter uitbreiding van ons montageteam een ervaren Stoffeerder (M/V). - Als planner stelt u de montageplanning samen en stuurt u de verschillende montageteams aan. - U maakt afspraken met klanten voor montage- of servicewerkzaamheden. - U onderhoud contacten met toeleveranciers over de voortgang van orders. - U verwerkt servicemeldingen die voortkomen uit montage- of servicewerkzaamheden. - U hebt ervaring als planner, waarbij ervaring in de zonweringbranche een pre is. - Communicatie zowel naar klanten als binnen de eigen organisatie gaat u gemakkelijk af. - U bent besluitvaardig, flexibel en beschikt over leidinggevende capaciteiten. - Eventuele uren buiten kantooruren zijn voor u geen probleem. - Woonachtig in de omgeving van Rijssen. - Als stoffeerder verzorgt u de montage van raamdecoratie en gordijnen en het leggen van tapijt. - U beschikt over ruime evaring als stoffeerder. - U bent zelfstandig en servicegericht, waarbij eventuele overuren geen probleem zijn. - Woonachtig in de omgeving van Rijssen. - Een uitdagende baan binnen een dynamische onderneming. - Vakgerichte trainingen - Marktconforme beloning Schriftelijke reacties kunt u sturen naar: LUGO Zonwering Raambekleding ter attentie van Personeelszaken Postbus 261 7460 AG RIJSSEN www.lugo.nl .v. div. kleuren touch dimm div. modellen vanaf 5."" div. modellen 100w met dimmer in brons en staal 1-79.- —j r- ookals Ol Wandlamp roestbruin 12-lichts halogeen SPECIAALZAAK IN VERLICHTING afbeeldingen kunnen afwijken www.eviveriichting.nl Wierdensestraat 52 Rijssen Tel: 0548-51 22 95 6 dagen per week geopend, donderdag koopavond, gratis parkeren op de oude veemarkt RIJSSEN - De heren van De Mors begonnen afgelopen zaterdag aan hun tweede com petitiehelft. LZ1886 was in Leiden de eerste tegenstander. LZ is bo vendien een directe te genstander, zodat het belangrijk was om, punten te halen. De Rijssenaren kwamen te kort. Het werd 11-7 voor LZ1886. De pe riodestanden waren 2- 1,1-2, 6-2 en 2-2. Gedurende de hele wed strijd lieten de mannen van René Scholten in het.algemeen goed spel zien. Maar er waren te veel momenten waarin het net even onder ni veau zakte. Daar maakte LZ uitstekend gebruik van. De derde periode was de zwakste periode van de Mors. Er werden teveel kansen, waarvan drie manmeers op een rij, gemist en LZ scoor de wel ondanks het feit dat keeper Harmen Kas- tenberg een uitstekende pot keepte. RIJSSEN - De dames van Risne Stars speel den zaterdagmiddag tegen BAS uit Bidding huizen. De ploeg uit de polder stond voor het begin op twee punten voorsprong. Bij winst zou Risne Stars langzij kunnen komen. In het eerste kwart liep Risne Stars al snel tegen een veeltal persoonlijke fouten aan, omdat de verdediging niet hele maal op scherp stond. Aanvallend moest er een oplossing gevonden worden om de bal door het netje te schieten. Deze oplossing liet te lang op zich wachten, waardoor de stand na het eerste kwart 16-7 werd. In het tweede kwart begon Risne Stars op toeren te komen. De achterstand werd in de laatste minuut van de eerste helft omgebogen naar een voorsprong, waardoor de stand met rust 27-29 werd. In het derde kwart was het stuivertje wisselen wie er voor stond. Risne Stars sloeg in de laatste minuut een klein gaatje. De stand na het derde kwart: 37-42. Uiteinde lijk moest verlengd wor den bij een 61-61 eind stand. In de verlenging bleef BAS fouten maken en Risne Stars was nu wel trefzeker van de vrije worp lijn, waar door een voorsprong van maximaal drie pun ten behaald werd die in een spannende verlen ging niet meer werd weg gegeven. De heren van Risne Stars speelden af gelopen zaterdag tegen Jugglers uit Enschede. De Jugglers waren veel beter en wonnen met 59- 80. Jan Jansen ploegt zich door het mulle zand van Het Lage Veld. (foto: Harry Broeze) WIERDEN - Bij Sv Omhoog werd zater dag de 29e veldcross gehouden. De 2,5 km had een deel nemersveld van 86. Twee ronden van 1,25 km moesten worden ge lopen. Eerste werd Eph- rem Kuiper in 8.40 mi nuten. Het beste meisje was Juliette Dekkers met 10.08 minuten Aan sluitend werd de 5 km gelopen, hieraan deden de diverse selecties van de Sv. Omhoog mee, dit als training in de winter stop. Het aantal deelne mers lag op 126. Eerste werd Jan Paalman in 17.24 min. Beste dame was Arenda Abbink in 23.59 minuten. De snel ste Wierdenaar was Dennis Schutten. Op de 10 km viel de deelname een beetje tegen, alhoe wel er meer deelname was als vorig jaar. Eer ste werd Udo Zwijnen berg 34.56. Tweede werd Jan Jansen in 38.45 uur. Beste dame werd wederom Arenda Abbink in 49.52 minu ten. Beste Wierdenaar was Ferrie de Roo in 39.57 minuten.

Holtens Nieuwsblad | 2006 | | pagina 17