Attract nu aan de Boomkamp wesselsmod 75% 50% of 30% korting De werkzaamheden bestaan o.m. uit: - montagewerkzaamheden aan OV aansluitingen - opsporen en repareren van OV storingen - verrichten van onderhoudswerkzaamheden - veilig stellen van aangereden c.q. vernielde lichtmasten - beoordelen/controleren staat van onderhoud van OV-masten Uw profiel U beschikt over een opleiding LBO/MBO electrotechniek, bij voorkeur een aanvullende opleiding VEV-EMLN of gelijkwaardig. U bent flexibel, collegiaal en heeft een klantgerichte instelling. Vrachtwagenrijbewijs cat. C is een pré. Wilt u graag werken in een dynamisch team en wilt u zich verder ontwikkelen in uw vak solliciteer dan nu! Graag ontvangen wij uw CV binnen 2 weken op ons e-mail adres: alterego@alterego.nl of per brief aan: Alter Ego Techniek, A-weg 13, 9718 CT Groningen. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met mevrouw B. la Rivière, telefoon 050-850 8000. Alter Ego Techniek is een onderdeel van Alter Ego BV, een bureau voor detachering, werving en selectie van technische medewerkers op MBO- niveau. Alter Ego zorgt voor medewerkers met HART voor de zaak EGO Onderhoudsmonteurs Elektrotechniek Met spoed gevraagd Onze opdrachtgever is een innovatief landelijk opererend bedrijf met meer dan 10.000 werknemers. Voor een divisie van dit bedrijf gespecialiseerd in ondermeer Openbare Verlichting (OV) en verkeersregelsystemen (VRS), zoeken wij in Deventer en omgeving op grootste deel op resterende najaarscollectie najaarscollectie Eerste plek Beverdam Vierde plek Vek-turnster West Twente/Holtens Nieuwsblad Pagina 9 Het personeel van Attract Uitzendbureau is heel tevreden over het pand. (foto: Harrv Broeze) Er zijn ook al nieuwe collecties binnen van o.a. Gerry Weber, Bandolera en Fisser. In verband met de voorbereidingen zijn wij dinsdags om 17.00 uur gesloten. Nieuwe collectie helaas geen korting, maar daarom niet minder leuk! RIJSSEN - Attract Uit zendbureau is per 1 janu ari verhuisd van de Gro testraat naar de Boom kamp. De medewerkers van Attract hebben een groot, licht pand betrok ken op de hoek Boom- kamp/Molenstalweg. "Wij zijn erg blij daarmee. Aan de Grotestraat waren we uit ons jasje gegroeid en hier zitten we in een mooi pand op een prachti ge zichtlocatie. Voor onze klanten is Attract veel be ter bereikbaar. Mensen hoeven niet eerst de hele stad door om ons te bezoe ken en parkeerplaats heb ben we voor de deur", zegt Emmy Tijhof, vestigings manager van Attract Uit zendbureau Rijssen. At tract is het adres voor uit- zendwerk, payroll, wer ving en selectie, flexpool- management, outplace ment en telematching. Be gin februari houdt Attract een openingsfeestje voor klanten. Geinteresseerden zijn altijd welkom om de nieuwe locatie van binnen te bekijken. Het nieuwe adres van Attract Uitzend bureau is Boomkamp 41, 7461 AW Rijssen. Tele foonnummer: (0548) - 512959, fax (0548) - 512 759, rijssen@attract.nl. Meer informatie: www.at- tract.nl HELFT V/D HELFT Om ruimte te maken voor de nieuwe collecties starten wij met de Helft v/d Helft. Woensdag 18 januari vanaf 9.00 uur bent u van harte welkom om te profiteren van deze bekende actie. Heel veel artikelen mogen met 75% korting weg. WIERDEN - GV Omhoog deed aan de eerste regiona le wedstrijden van het sei zoen mee met negen mei den in vijf verschillende leeftijdsgroepen. Deze wed strijden werden in Deven ter gehouden. Zaterdag was het de beurt aan de jongste meiden. In de categorie instap tweede divi sie deden drie meiden mee. Ilse Berkel wist met J een puntentotaal van 32.25 een derde plek te verover en. Lois Veldscholten werd met 31.05 vijfde en Marèll Staman werd acht ste. Chen Huizing kwam uit in -de categorie pupil 1 tweede divisie. Zij werd ondanks een matig begin van de wedstrijd negende. Zondag was het de beurt aan de bovenbouw mei den. In de categorie jeugd tweede divisie deden twee meiden mee. Lisette Bem- hards werd zevende met een totaal van 33.25 en Marlène Averesch werd achtste met 33.05 punten. Lisan Beverdam behaalde de eerste plaats met 34.10 punten in de categorie ju nior tweede divisie. Iris Willemsen werd derde in dezelfde categorie met een totaal van 32.15. Marjo- niek Cress deed mee in de categorie junior eerste di visie. Zij behaalde een achtste plaats met 28.85 punten. Over twee weken zijn de Overijsselse kam pioenschappen in Heino. RUSSEN - Susanne Nijsink van gymvereni ging Vek werd afgelo pen zaterdag vierde bij turnwedstrijden in sporthal De Scheg in Deventer. Ze behaalde 32.9 punten. Ze mag nu door naar de volgende ronde op 28 januari in Heino. wesselsmode j Elsenerstraat 27 Rijssen telefoon 0548 541 569 www.wesselsmode.nl 6 dagen per week geopend

Holtens Nieuwsblad | 2006 | | pagina 15