Erik en Allan Davids bij MXN Segersteam 1 Midgetgolf met thema's uit Holten en Salland Jochem Bökkers wint Perfect Draft Bouwers gaan Nacht van Huus M p GEP Toernooi Dikkers Oeuvreprijs Erik Davids Uitslagen handbal Geen bezwaren Dl-toernooi uta/f/ie Holtens Nieuwsblad PuP'int PHtti HOLTEN - In sporthal 't Mossink wordt vrij dag 20 januari de jaar lijkse meeting tussen de recreatieve veld- De Holtense leden van het MXN Segers-team: Allan Davids, Berry Pol, Erik Davids, Joey Bak uit Rijssen, Mike Bolink, Romy Davids en Dann Bolink. (foto Johan Bolink) naSf Dinsdag 17 januari 2006 EDE - Motorcrossbond KNMV huldigde Erik Davids vorige week voor zijn hele motor- crossoeuvre. In zijn bijna dertig jarig mo torcrosstijdperk, heeft hij ettelijke kampioen schappen gewonnen. Zowel NK als WK. De bood huldigde hem in Ede met de hoogste prijs in de Nederlandse motorwereld de Hans de Beaufortprijs. - Erik wist van niets, maar I was wel uitgenodigd. Erik: Er kwam ineens een hele grote fanfare l aanzetten, die bij met stoelenrij stopte. Daarna kreeg ik meteen een spotlicht op me gericht. De prijs werd voor het f eerst in 1947 uitgereikt aan A. Toersen. Andere namen: Wil Hartog, J Henk Poorte, Kees van I der Ven, Hans Spaan, Jurgen van den Goor- bergh, August Müller en y Daniël Willemsen gin- I gen hem voor. HOLTEN - In de uit wedstrijd tegen de nummer vier van de eerste klasse Tyfoon heeft het handbalteam Holten ondanks perso- nele problemen de vol- I le winst weten te pak- j ken. De eerste helft was erg rommelig met veel bal verlies. Topscorer Jessi ca Smit bleef na een zware overtreding op het I veld liggen en moest met een vermoedelijke hersenschudding het veld verlaten. Tyfoon kwam er zonder straf vanaf. Een getergd Hol ten liet zich echter niet ontmoedigen. Het spel werd sneller en er kwa men meer kansen. Hol ten won met een keurige 15-8. HOLTEN - Omwonen den van de midgetgolf- baan hebben al hun bezwaren tegen Bike- rent Holten terugge- 1 trokken. Niet alleen bij de gemeente maar ook bij de rechtbank. I De Hol terbergbewoners J zijn bang voor Walt Dis- j ney-taferelen bij hun in de omgeving en hadden j bezwaren aangetekend, j De bedoeling van Hen- I rie Vukkink was om t boogschietterrein aan te leggen. Ook een klim- I wand was een optie, f Nu hij ervoor heeft ge- kozen om dat niet te doen en het terrein uit te I breiden met nog eens f achttien midgetgolfba- I nen, hebben de klagers zich teruggetrokken. Henrie is erg blij met de- J ze ontwikkeling. "Als beginnend ondernemer I is het al moeilijk om een zaak goed op te zetten I en winstgevend te rha- ken." ZUTPHEN - Voorzitter André Bolink stelde afgelo pen zondag in het Zutphense Fort Bronsber- gen het nieuwe MXN-Se- gersteam voor. Met Erik Davids en zijn broer Allan Davids, zitten er nu vijf Holtenaren in het team. Naast senioren, zoals Berry Pol, zitten er ook jeugdigen in het team. Zoals Dann Bo link (10) en Mike Bolink (7). Verder ook leden uit Zutphen, Rijssen en zelfs Heesch. Ook al zitten er motor crossers bij die behoorlijk presteren, toch is dat volgens de voorzitter niet de eerste prioriteit. "We doen het voor de liefhebberij en voor het plezier en niet speciaal om te presteren." Erik Davids reed afgelopen zaterdag nog de eerste NK Enduro van het seizoen in Enter. Erik: "Het was gevaar lijk rijden, omdat sommige bochten goed waren en ande re juist spekglad bevroren. Sommigen gaan zelfs ook de eerste wedstrijd er voor de volle honderd procent voor, maar die zijn nog nooit Ne derlands kampioen gewor den." Erik reed voorzichtig. Presteren kan ook nog in vol gende wedstrijden. Hij werd hier dan ook tweede, net ach ter Erwin Plekkenpol. Erik is inmiddels 35 jaar, HOLTEN - Carnavalsvier ders de Knetterzoepers houdt zaterdag 21 januari Nacht van Huus in sporthal 't Mossink. Dit is een zaalvoetbaltoer nooi, speciaal voor de deel nemers aan de Keunedarpse carnavalsoptocht. Adjudant Dikke van carnavalsvereni ging de Fienpreuvers zal za terdag alle carnavalswagens inspecteren en 'nat' maken met een kruidige Holtense maar wil zeker nog verder blijven rijden. "Ik vind het hartstikke leuk en zolang het mogelijk is, blijf ik crossen. Zolang ik de conditietraining kan blijven doen en op dit ni veau kan rijden." Erik heeft nog zijn kledingzaak Double D en traint verder de motor- crossjeugd. Via een individuele sponsor van Erik, kwam hij in contact lekkernij. Het toernooi wordt geopend door Prins Hagelsteen. Hij zal samen met z'n adjudant Dikke de aftrap verrichten van de openingswedstrijd: CV de Knetterzoepers tegen Team Baasje Baasje (Trans mission). Na de finale zal Party DJ Marnix alle deelne mers trakteren op muziek en zal de zingende barman en uitbater Björn, live nog een van zijn Hazes toppers door de microfoon laten gallen. met het Segers-team en sloot zich daarbij aan. "Ze hadden me al vaker gevraagd en ik heb nu met mijn broer Allan de knoop doorgehakt". Naast het team heeft Erik ook een nieuwe hoofdspon sor: Eurotickets. "Nu heb ik het voor dit jaar goed voor elkaar. Eurotickets steunt ook goede doelen als kanslo ze kinderen in Roemenië en HOLTEN - Sallands fantasy golf heet de nieuwe uitbrei ding van Bikerent Holten op de Holterberg. Henrie Vuk kink: "De nieuwe achttien holes hebben elk een thema dat met Salland of Holten te maken heeft". Zo wordt er gebruik gemaakt van oude karrenwielen van restaurant De Wielen, een put, een vijver en oude Sallandse boerenspullen of wat er in het bos te vinden is. "Ik ga het aankleden met bijvoorbeeld een ouderwetse lantaarn. Dan lijkt het net op het vroegere Sikkenstraatje in Holten", glimlacht Henrie. Verder zit hij te denken aan een minia tuurmolen van Wansink of de Dorpskerk. Holten in het klein. Alleen zoekt hij nog ie mand die zoiets zou kunnen daar zal ik ook een bijdrage in hebben". Verdere plannen voor Erik zijn: naast motocross en en- duro, ook meedoen aan de Europese kampioenschappen enduro en de zesdaagse en- duro in Nieuw-Zeeland. Zijn broer Allan maakte be kend gepromoveerd te zijn van MX3 nationaal, naar de MX3 inters. maken. "Daar kunnen spelers dan bijvoorbeeld een balletje doorheen slaan". De aanleg van het terrein is al begonnen. "De PAP heeft de grond al bewerkt. Via Oranje woud kan ik kunstgras krij gen, dat ook bij tennisbanen wordt gebruikt. Dit komt op de banen zelf". Het idee heeft hij gezien op Internet en bij de midgetgolf- tuinen in Lage Vuursche. "Daar heb je de gekste cre aties en dat wil ik hier nu ook een beetje gaan gebruiken, maar dan in Sallandse sfeer." Voor sommige holes heeft hij al ideeën, bij andere is hij er nog niet helemaal uit. "Dat hangt ook af wat voor Sal landse of Holtense artikelen ik kan gebruiken." Het terrein wordt verder inge kleed met planten die op de voetballers en de zaal afdeling van Blauw Wit '66 gehouden. Naast de zaal- en veld- voetballers neemt ook een afvaardiging van de clubhuiscommissie deel en hebben de begelei ders ook een team sa mengesteld. Op zater dag 21 januari spelen de A-junioren vanaf 15.00 uur hun toernooi. HOLTEN - In sporthal 't Mossink werd zater dag een zaalvoetbal toernooi georganiseerd door Blauw Wit'66 in het kader van het Kerstzaaltoernooi 2005, een gezamenlijke activiteit van Blauw Wit'66 en VV Holten. Na de poulewedstrijden speelden de teams nog voor de uiteindelijke rangschikking. Achtste plaats: Lochem D2B; zevende plaats Blauw Wit DIA; zesde plaats Blauw Wit DIB: vijfde plaats Holten DIA; vier de plaats ABS DIB; der de plaats ABS DIA. De finale werd gespeeld tussen Holten DIB en Lochem D2A. Deze fi nale werd door Holten met 1-0 gewonnen. Holterberg groeien, zoals de jeneverbes. Met deze uitbreiding wordt het midgetgolfparkje twee keer zo groot. Henrie: "Mid getgolf loopt echt als een trein. Soms zijn alle tachtig sticks in gebruik en zitten er nog mensen op het terras te wachten". Ook al heet z'n be drijfje Bikerent. Met fietóen- verhuur is hij gestopt en houdt hij zich nu voornamelijk be zig met het golfen en attractie- verhuur als luchtkussens en klimwanden. Als het weer meehelpt, hoopt Henrie de nieuwbouw rond Pasen in gebruik te kunnen nemen. "Dan oogt het terrein aan alle kanten", verzekert hij. Voor meer informatie: www.bikerentholten.nl of te lefoon: 0548-366 220. (foto: Sander Scheperman) Jk .V;..- HOLTEN - 'Koning, keizer, admiraal: Hertog drinken ze allemaal', was de slagzin die Jochem Bökkers inleverde bij Albert Heijn. Hiermee won hij een Perfect Draft thuistap. Iedere klant kon afgelopen december bij aankoop van een krat Hertog Jan, namelijk kans maken op zo'n thuistap. Vrienden van Jochem zijn nu helemaal verzekerd van een ge zellige avond in huize Bökkers. (foto: Harry Broeze)

Holtens Nieuwsblad | 2006 | | pagina 13