seis m WIJC-leden clubkampioen ten de opruiming Dinsdag 3 januari 2006 - Een mooie schutting op maat bij Rammo Tuinhout in Holten mmm ZAKENNIEUWS 2005 Rammo Tuinhout verkoopt tuinhuisjes, picknickbanken en andere Ahouten accessoires, (foto: Rinus Vrijdag) HOLTEN - Rammo Tuinhout aan de Markeloseweg 19 in Holten is een specialist op het gebied van tuinhout. Het bedrijf produceert, verkoopt en plaatst schuttingen, tuinspeelgoed en tuinhuisjes. Ook verkoopt het bedrijf tuinhout voor klussers die graag zelf aan het werk willen. De hoofdwerkzaamheden van Rammo Tuinhout bestaan uit het maken, verkopen en plaatsen van schuttingen. Schuttingen zijn in vele soor ten en maten en voor elke portemonnee verkrijgbaar, zowel grenen, vuren als hardhout. Rammo Tuinhout werkt veel met betonsyste- men, schuttingen die vaststaan met betonpalen. Schuttingen kunnen uit de catalogus besteld worden, maar het bijzondere is dat Rammo Tuinhout ook schuttingen zelf produceert en op maat maakt. Een op maat gemaakte schutting past altijd en mensen houden geen nutteloze stukken over. Ook over andere houten tuinartikelen zijn mensen bij Rammo Tuinhout aan het goede adres, want ook bloembakken, prieeltjes en tuinhuizen worden verkocht. Rammo Tuinhout is daarnaast ook dealer van Jungle Gym, een serie houten buitenspeelgoed voor kinderen. De serie bestaat onder andere uit schommels, glijbanen en klimrekken. "Mensen kopen een soort bouwpakket waar alle onderdelen, behalve het hout, in zitten. Het pakket kan eigenlijk door iedereen in elkaar worden gezet", vertelt eigenaar Wilco Jonker. Het benodigde hout heeft Rammo Tuinhout op voorraad. "En mensen die er niet uitkomen, kunnen het speeltoestel ook door ons laten plaatsen". Bij Rammo Tuinhout staat ongedwongenheid, kwaliteit en service voorop. "Als mensen aan geven graag een schutting te willen, ga ik altijd bij de mensen kijken. Geheel vrijblijvend meet ik dan de tuin op. Ik luister naar de wensen en mogelijkheden van de klanten en geef dan een advies. Ik spreek meestal ter plekke een bedrag af waarvoor ik de schutting zet", legt Jonker zijn werkwijze uit. "Ook de garantiebepalingen zijn goed. Op betonsystemen zit 30 jaar garantie en op grenen en vurenschuttingen 10 jaar. Wij doen ook niet moeilijk als er een klacht over een schutting is. Zonder morren komen we langs om de klacht te beoordelen". Rammo Tuinhout is geopend op zaterdag van 9.00 tot 16.00 uur. In de week kan men ook 's avonds terecht, maar dan moet eerst afspraak gemaakt worden via (06) 21 53 57 40 Jonge postduivenhouders in het zonnetje gezet RIJSSEN - Wie de jeugd heeft, heeft de toekomst, luidt een oud gezegde. Een waarheid als een koe. Daarom proberen postduivenhouders het stoffige imago dat hun sport heeft iedere keer weg te poetsen. Een voorbeeld hiervan gaf het bestuur van de za terdagvliegers uit het rayon 'Berg en Dal', een combinatie van postduivenliefhebbers uit de regio Rijssen, door de jeugdleden een speciale kampioe nenmiddag aan te bie den. Veertig jeugdleden ga ven gehoor aan de uit nodiging en waren dins dagmiddag naar het clublokaal van de Rijs- sense postduivenvereni ging De Reisduif geko men waar hen een fan tastische feestmiddag wachtte. Rayonvoorzit ter Bert Krijgsman ver welkomde de jeugd en sprak zijn vreugde uit over de grote opkomst. "Geweldig dat jullie met zoveel hier naartoe zijn gekomen. Dit had den we echt niet ver wacht", zei Krijgsman Vervolgens kreeg de jeugd een heel pro gramma voorgescho- tafelkeuring van post- had een duif meege teld, dat begon met een duiven. Elk jeugdlid bracht die op zicht mocht worden gekeurd en punten worden gege ven. Hierna keurde er kent keurmeester Cees Nijdeken uit Rijssen de ze duiven en gaf tekst en uitleg over de pun tentoekenning. Twee jeugdige liefheb sters, Arainda ten Bol- scher en Danielle Belt man, lieten alle heren de hielen zien en zaten het dichts bij het aantal punten die Nijdeken vijf duiven had toege kend. Winnaars van de mooiste ingezonden duiven waren: la Han Immink, lb Niels Sep- penwoolde en 1 c Diede- rick Crum. Na enkele bingospelletjes en de hierbij behorende ver snaperingen, reikte Bert Krijgsman de prijzen uit aan de kampioenen van het afgelopen sei zoen. Donderdagavond had de prijsuitreiking plaats van de generaal kampioenen in de seni orenklasse. Uitslagen. Zelfstandig spelend: aangewezen, 1. Mark Stuut, 2. Han Immink, 3. Frank Scholten, Chr. van Coe- sant, 5. Rob Grobben, 6. Marco Stegeman,7. Rutger Boeve, 8. Ro bert Smit ,9. Niels Voortman en 10. Jacob Kreijkes; onaangewe zen kampioen 1. Mark Stuut, 2. Han Immink, 3. Frank Scholten, 4. Rob Grobben, 5. Rutger Boeve, 6. Chr. van Coe- sant, 7. Robert Smit, 8. Niels Voortman, 9. Marco Stegeman en 10. Jacob Kreijkes. De jeugdkampioenen die bij senioren mee vliegen zijn: aangewe zen 1. Anne Beltman, 2. Bram Nijmeijer, 3. De mi de Groot, 4. Rick Beltman, 5. Frank Spra- kel, 6. Danielle Belt man, 7. Gebr. Slagman, 8. Jesse Seppenwoolde, 9. Jan Seppenwoolde en 10. Niels Egbers; on aangewezen kampioen 1. Bram Nijmeyer, 2. Anne Beltman, 3. Rick Beltman, 4. Frank Spra- kel, 5. Gebr.Slagman, 6. Demi de Groot, 7. Jesse Seppenwoolde, 8. Da nielle Beltman9. Niels Egbers en 10. Jan Sep penwoolde. WIERDEN - Tijdens de clubkampioenschappen van de Deventer IJsclub hebben dertien leden van de Wierdense IJs club beslag weten te leg gen op een podium plaats. De pupillen getraind door Anja Bos wisten in alle categorieën waar ze uit kwamen één of meer dere medailles te be machtigen, iets wat niet eerder voor gekomen is in de historie van de Wierdense IJsclub. Twee leden mochten met de ti tel clubkampioen huis waarts keren. In de cate gorie C meisjes was dit Katja van Beem en in de categorie B jongens Ste ven Lammertink. Zilveren plakken waren er voor: Sander Beer- nink, Britt Büter, Roy Weustenenk, Björn Ger- rits, Anne Nijhof, Niek Schuitemaker en Debbie Bunte.

Holtens Nieuwsblad | 2006 | | pagina 17