Tip Top design verkoopt ook woonaccessoires Bakkerij Van Otten tweede van Nederland Jarige Keukenstudio Regio Oost trakteert met korting Rimpelinspuiting en het wegspuiten van vet Legborden bij Reggeland Groen ZAKENNIEUWS 2005 (foto: Sander Scheperman) RIJSSEN - Tip Top design verkoopt nu ook mooie woonaccessoires. Voor in de winkel aan de Êlsenerstraat 47a is daar een gedeelte voor ingericht. Daarnaast is ook een deel van de winkel ingericht voor de presentatie van vloeren. Mooie vazen, potterie, decoratiemate riaal en woonaccessoires zijn nieuw in de winkel van Tip Top design. Een klei ne selectie is voor in de winkel uitge stald. Moderne vazen van rood en groen glas, glazen decoratiebollen, lan delijk ogende tafels en nostalgisch ogende potten zijn zo maar enkele zaken die nu door Tip Top design ver kocht worden. "Wij zochten naar een leuke aanvulling op de winkel. Dat kan uitstekend met woonaccessoires", ver telt Ria Grob van Tip Top design. Samen met Gerrit Grob en Mare Burggraaff runt ze Tip Top design. Nieuw is ook het aparte gedeelte van de winkel waar de vloeren gepresen teerd worden. Laminaat en parketvloe ren in allerlei kleuren en vormen, in clickuitvoering. Het merk Parador is nieuw en biedt zowel laminaat- als parketdelen. Dit merk is niet van mas sieve vloeronderdelen te onderschei den en is leverbaar in een grote diver siteiten aan maten, kleuren en motie ven, waaronder ook steendecor. Natuurlijk blijft Tip Top design het adres in Rijssen voor ruimtewinners op maat. Schuifdeuren en (inloop)kasten op maat met een door de klant gewenste indeling. Voor elke moeilijke hoek of loze ruimte in huis heeft Tip Top design een oplossing op maat. Ook voorwand- en plafondbekleding is men bij Tip Top Design aan het goede adres. ENTER - Een formidabele prestatie voor het team van Patissier en Broodspecialist Van Otten in Enter. De bakkerij is tweede geworden in de lan delijke Bakkerij van het Jaar verkiezing. "Ik ben supertrots met deze tweede plek. Het is echt fantastisch", vertelt eigenaar Eric van Otten. "Samen met onze medewerkers hebben we een mooie prestatie geleverd." De prijs werd donderdag bekend gemaakt na afloop van de bakkerijda- gen in de Brabanthallen in Den Bosch. Speciaal voor de gelegenheid was Van Otten met een bus vol mensen over de besneeuwde wegen naar het zuiden afgereisd. Het hele team zat in span ning. "Wat waren de laatste uren zenuwslopen", bekent Eric van Otten. De eerste plek werd bekend gemaakt dooreen illusionist. De andere geno mineerden kregen hun plaats uitge reikt in een kokertje. "Wij hebben natuurlijk direct de koker openge maakt." Het juryrapport is lovend over Van Otten: 'Patissier en Broodspecialist van Otten onderscheid zich duidelijk in de brood- en banketbranche. Met tongstrelende producten die niet alleen een lust voor het oog zijn, maar ook zo smaken. Enthousiaste medewerkers die plezier hebben aan hun werk. Met absolute kwaliteit, hygiëne, assorti ment en sfeer maakt dit bedrijf het waar om tot de top van Nederland te behoren.' De bak'kerij heeft een beker en een oorkonde gekregen. Het had trouwens op een haar na gescheeld en Van Otten was eerste geworden. "De winnaar heeft 0,04 punten meer gescoord. Het is natuur lijk jammer, maar een tweede plek is hartstikke mooi", besluit Van Otten. RIJSSEN - Keukenstudio Regio Oost besteedt in de maanden oktober en november aandacht aan het thema: 'keu kens maken is een kunst'. Dit ter gelegen heid van het 12,5 jaar bestaan van het bedrijf. Naast heel veel aantrekkelijke extra kortingen is er in de keukenstudio een expositie van schilderijen van kunst schilder Erik Loman te zien. Evenals handgeschilderde keukens en speciaal beschilderde apparaten. Verder worden er demonstraties gegeven en zijn er allerlei noviteiten op keukengebied. Jan Averesch begon 12,5 jaar geleden met zijn keukenstudio in een oud pand aan de Molendijk-Noord. Vijf jaar geleden werd verhuisd naar een nieuw pand aan de Molendijk-Noord 59. In de ruime showroom zijn heel veel voorbeelden van de bijzondere keukens van Regio Oost te zien. Het bedrijf maakt in eigen werk plaats schouwen, hoekoplossingen, balda kijns en bijpassende meubels, zodat de keukens die zij leveren uniek zijn.en hele maal aan de eisen van de klant kunnen worden aangepast. Deze betimmeringen worden niet alleen toegepast bij het nos talgische keukenprogramma, maar ook bij de moderne keukens van Poggenpohl, MK en Pronorm. "We merken dat de woonkamer en de keuken steeds meer integreren", zegt Jan Averesch. "Daar sluit onze nieuwe keuken in jaren-30 stijl 't Roadhoes, goed bij aan. De keuken kan uitgebreid worden met schouw, tafels en stoelen." "Ter gelegenheid van ons 12,5 jarig bestaan hebben we met diverse leveran ciers afspraken gemaakt voor extra kortin gen voor keukens, die in de maanden oktober en november gekocht worden", vertelt Averesch. "Wie dus de komende weken bij ons een keuken koopt, kan rekenen op veel korting." Alle noviteiten op keukengebied zij bij Keukenstudio Regio Oost te bekijken. Keukenstudio Regio Oost, telefoon (0548) 53 03 40. RIJSSEN - Dr. Musarella begint met vet weg spuiten en rimpelinspuiting bij Schoonheidssalon Beautycare aan de Ligtenbergerdijk 1. "Bij het vet wegspuiten wordt de plantaardi ge stof lecithine in het lichaam gespoten. Lecithine zit in sojabonen en is het meest verwant aan onze eigen vetcellen. Het heeft de eigenschap dat het de lichaamseigen vet cellen afbreekt. Het afgebroken vet wordt via het eigen lichaam, de nieren en de lever, afgevoerd", vertelt Annemarie Schermerhorn van Schoonheidssalon Beautycare. Vet wegspuiten kan op delen van het lichaam waar ondanks een dieet of lichaams beweging vet blijft zitten: zoals de dubbele onderkin, billen, binnenkant van de dijen, knieën en rug. "Het is in de toekomst de ver vanger voor liposuctie", vertelt Annemarie. ledereen kan vet laten wegspuiten en men hoeft zich er niet voor voor te bereiden. Gemiddeld heeft men twee tot vijf behande lingen nodig vooreen blijvend resultaat. "Bij 95 procent van de mensen slaat de behande ling direct aan." De kosten bedragen tussen de 150 en 300 euro per behandeling. Ter ondersteuning van de organen moeten vita minepillen worden geslikt en mensen moe ten veel drinken. "Tijdens de lezing vertelt dokter Musarella alles over de behandelingen. Alles komt aan bod waaronder de voordelen, de risico's en de kosten", vertelt Annemarie. "Musarella is esthetisch chirurg en heeft een eigen bedrijf in Zeist Aestetica Europa. Hij voert naast vet- wegspuitingen ook rimpelinspuiting, chemi- sche peeling, minilifts en borstcorrecties uit. Deze operaties worden poliklinisch in Rotterdam uitgevoerd." Opgave kan bij Schoonheidssalon Beautycare, (0548) 52 12 81 of via de website www.salonbeautycare.nl tot en met zaterdag 9 april. Op 24 januari 2006 geeft dokter P. Driessen een lezing bij Schoonheidssalon Annemarie Beautycare RIJSSEN - Hoveniersbedrijf Reggeland Groen heeft sinds enkele weken legborden naast het bedrijfspand slaan, met daarop een heleboel soorten stenen voor bestratin gen. "Mensen kunnen, wanneer het ze uit komt een steen uitzoeken voor bestraten van een oprit, pad of tuin. Daarna kunnen mensen als ze geïnteresseerd zijn, met mij een afspraak maken", vertelt eigen Will Bruins. Reggeland Groen verkocht altijd al stenen en klinkers voor bestratingen, maar velen wisten dat niet. "Veel mensen vroegen ernaar. Daaruit is het idee voortgekomen naast het pand legborden te plaatsen. Voor iedereen is het nu duidelijk dat we een compleet pakket aanbieden: tuinontwerp, - aanleg, -onderhuid en -bestrating." Op de legborden liggen honderden verschil lende soorten stenen in allerlei kleurstellin gen. Er is ruime keuze uit gebakken stenen, natuurstenen en betonstenen. Helemaal vooraan staal een bord met speciale aanbie dingsstenen. Reggeland Groen heeft klinkers en stenen van gerenommeerde fabrikanten in huis, waaronder Buiter Beton uit Balkbrug. "Sinds kort hebben wij het dealerschap voor deze regio. Mensen hoeven voor een Buiter Betonsteen dus niet helemaal meer naar Balkbrug te rijden. We hebben ruime keuze. De stenen zijn kwalitatief goed en hebben een scherpe prijs." Twee andere merken ste nen die er liggen zijn: Holcen en Keilen. "Keilen zijn uitstekende stenen om een opricht mee te bestraten. Het zijn getrom melde stenen van dikke kwaliteit. De stenen hebben een uitstekende prijs/kwaliteitver houding. Holcen is een exclusieve steen, kwalitatief goed en duurzaam." Op de legborden staan de prijzen per vier kante meter vermeld en de afmetingen. Klanten die een steen hebben uitgezocht kunne bellen met het telefoonnummer dat op het uithangbord staat, (0548)- 541010, voor een afspraak. Reggeland Groen kan de stenen binnen twee weken leveren en leg gen. Het bedrijf gediplomeerde stratenma kers in dienst. Hel hoveniersbedrijf is geves tigd aan de Kryptonstraat 29.

Holtens Nieuwsblad | 2006 | | pagina 14