Univé nieuw kantoor op oude stek Adviesbureau Kreijkes compleet in begeleiding Alpha Sierbestrating naar nieuwe locatie in Enter Newport Blue nieuwe winkel voor sportieve look Bloemendal Fietsplus in de race voor Tweewielerzaak van het jaar ZAKENNIEUWS 2005 RIJSSEN Het kantoor van Univé Drenthe- Overijssel is sinds maandag 31 oktober weer gevestigd op de oude locatie aan de Boomkamp 35 in een gloednieuw pand. Voor klanten veranderd er weinig. Het tele foonnummer en het postadres blijven het zelfde. De verhuizing is vrij geruisloos gegaan. "Afgelopen week hebben we onze klanten geïnformeerd. In april volgend jaar pakken we uit met een officiële opening", vertelt Johan Zomer van het Univé-kantoor in Rijssen. Twee jaar geleden verhuisde het Rijssense kantoor van Univé Drenthe-Overijssel 'het hoekje om' naar de Molenstalweg 1, zodat op de oude locatie een nieuw pand gebouwd kon worden. "Wij hebben hier aan de Molenstalweg altijd uitstekend kun nen werken, maar het kantoor was qua pri vacy niet optimaal. Dat verandert nu. In het nieuwe pand zijn enkele spreekkamers ingericht, waar mensen in alle rust met een adviseur kunnen praten", legt Johan Zomer van Univé uit. Het nieuwe pand is groot en licht en zoals de klant gewend is, hangt er een gemoede lijke sfeer. "Wij zijn en blijven laagdrempe lig. Mensen kunnen zo binnenstappen en één van de adviseurs aanspreken." In het nieuwe kantoor is er ook een vaste piek voor de hypotheekadviseur. Univé Drenthe-Overijssel is één van de 36 onderlingen die bij Univé zijn aangesloten. Drenthe-Overijssel heeft vijf kantoren, waaronder één in Rijssen. Het werkgebied van het Rijssense kantoor ligt in Rijssen en noordelijk daarvan in Wierden, Hoge Hexel, Vriezenveen en Vroomshoop. Univé Drenthe Overijssel heeft een eigen brand verzekering en is bemiddelaar voor alle ver zekeringen van Univé. Daarnaast is Univé Drenthe-Overijssel ook erkend en onafhan kelijk hypotheekadviseur. "Univé heeft geen winstoogmerk en kan daardoor een deel van de winst teruggeven aan de klant. Wij ver kopen no-nonsense producten tegen een goede, betaalbare prijs. Wij nodigen ieder een uit om zijn verzekeringspakket eens bij ons door te komen lichten", besluit Zomer. RIJSSEN - Adviesbureau Kreijkes is actief in 'vele takken van sport', want naast het maken van bouwkundige ontwerpen en adviezen voor nieuwbouw en verbouwingen is adviesbureau Kreijkes ook actief in de weg- en waterbouw. Adviesbureau Kreijkes houdt zich bezig met bouwkundige ontwerpen voor nieuwbouw en verbouw, het verzorgen van Energie Prestatie berekeningen, toetsingen bouwbe sluit, verzorgen van de bouwaanvraag, toet sing bij de welstand, het schrijven van Stabu bestekken, het opstellen van een raming van de bouwkosten en het verrich ten van toezicht tijdens de bouw. "Ik kan mensen van begin tot einde begeleiden bij de bouw of verbouw van hun eigen huis of bedrijfspand", vertelt eigenaar Aart Kreijkes. Hij houdt ook zich bezig met bouwtechni sche keuringen voor diverse makelaars in Rijssen en omgeving en maakt tekeningen in het kader van de Wet Milieubeheer voor de agrarische sector. In de weg- en waterbouw verricht Kreijkes inspectiewerk voor Rijkswaterstaat, Grontmij en andere ingenieursburo's. "Onlangs heb ik duikers onder de snelweg A50 geïnspecteerd." Kreijkes werkt niet alleen in de regio, maar ook daarbuiten. Hij werkte aan een fiets- loopbrug in Sibculo en de nieuwe loswal van Akzo Nobel in Hengelo. "In Rijssen heb ik onder andere het bestek geschreven voor het krattenveld dat onder het voormalig OAD-busstation ligt Adviesbureau Kreijkes kan een concurreren de prijs bieden. "Ik heb een eenmansbedrijf en daardoor heb ik weinig overheadkosten." Kreijkes begon in mei 2000 met zijn advies bureau. In*de eerste periode werkte hij nog in deeltijd bij Rijkswaterstaat, maar allengs kreeg hij meer opdrachten, zodat hij zijn baan kon opzeggen. "De werkzaamheden zijn de afgelopen jaren alleen maar meer geworden. Vooral het maken van bouwtech nische keuringen laat een grote stijging zien. Meer informatie: (0548) 51 95 91 of (06)-206 124 21, www.kreijkesadvies.nl. ENTER - Alpha Sierbestrating heropent op tweede paasdag. De opening en het open huis is die dag van 10.00 tot 16.00 uur. ledereen is welkom een kijkje te komen nemen. Op de openingsdag heeft Alpha Sierbestrating feeste lijke aanbiedingen. Het bedrijf is onlangs verhuisd naar een nieuw aangelegd showterrein aan de Mettenkampsweg 12 in Enter. Eigenaar Alfons Asbroek is heel tevreden over de locatie waar hij op 3600 vierkante meter het uitgebreide assortiment op tuingebied presenteert. Bij bin nenkomst op het terrein valt in eerste instantie het oog op de presentatie van diverse sierbes trating. De nieuwste materialen zijn toegepast in de showtuin, van natuursteen tot grind. Klanten kunnen heel goed overzien wat de mogelijkheden zijn op dat gebied. Wie het niet zo ziet zitten om zelf te bestraten kan de hulp van Alpha inroepen. Het bedrijf kan het com pleet gewenste pakket leveren aan zowel parti culieren als bedrijven. Prijstechnisch zitten klanten heel goed bij Alpha. De meeste mate rialen zijn op voorraad en anders vrijwel zeker binnen 24 uur leverbaar. Naast bestrating biedt het Enterse bedrijf nog veel meer op tuingebied. Tuinhout, schermen, tuinhuisjes van de merken Garden Home en Lugarde, tuinmeubels en de keurmerk speel toestellen van Blue Rabbit. De speeltoestellen, van klimtoren met glijbaan tot schommels worden in pakketten geleverd. Leuk om samen met (klein) kinderen op een middag te monte ren. Dan zijn er nog de diverse soorten tram polines. Als vanouds kan men op dit adres terecht voor sierhekwerk, potterie, tuinverlichting en tuin meubels. Alfons Asbroek brengt nog onder de aandacht dat er nu ook sauna's verkocht wor den. Infrarode sauna's voor twee of drie perso nen. De sauna's voldoen uiteraard aan alle vei ligheidseisen en zijn eenvoudig te installeren. Nieuw is ook de verkoop van hoogpolig (4 cm) kunstgras. "Ideaal voor onder speel toestej lep", zegt Asbroek. Voor meer informatie *ka'n men terecht op het showt^rfefn aan de Mettenkampsweg of de website bekijken: www.alphasierbestrating.nl, (0547) 380 685 of (06) 220 923 70. De zaak is geopend van maan dag tot en met vrijdag van 8.00 tot 20.00 uur. 's Middags van 12.15 tot 13.00 uur lunchpauze. Zaterdags geopend van 8.00 tot 16.00 uur. RIJSSEN - Wie op zoek is naar een sportieve vrij- etijdsoutfit, zou eens kunnen kijken bij de nieuwe dames- en herenmodezaak New- port Blue aan de Haarstraat 28 in Rijssen. De winkel opende afgelo pen donderdag haar deuren. De zaak in Rijssen is de 27e winkel van Newport Blue. Newport Blue verkoopt sports en leisurewear voor dames en heren. De kleding zit in het midden- hoog segment en kenmerkt zich door een sportie ve uilstraling. Klassieke kleurige overhemden maar ook shirts met grote applicaties, truien, sportieve broeken, korte broeken en jassen. "Sportieve mensen die houden van het buitenle ven zullen hieraan hun trekken komen", vertelt eigenaar Marcel Mulder. Merken die Newport Blue verkoopt zijn Mc Gregor (heren), het eigen label Newport Blue (heren), Northsales (dames/heren), Woolrich (dames/heren) en La Martina (dames/heren)." Ongeveer zeventig pro cent van de winkel bestaat uit de herencollectie. De damescollectie is op dit mornenl nog klein; "maar de collèctie wordt nog steeds uitgebreid." In de collectie wordt gewerkt met veel felle kleuren. "De uitstraling van de winkel is daarom expres neutraal gehouden, zodat de kleding goed uit komt", aldus Mulder. Klanten van Newport Blue kunnen zich inschrijven als Loyalty Member. Een member geniet vele voordelen binnen Newport Blue. Men wordt op de hoogte gehouden van spe ciale aanbiedingen en de nieuwe collecties en men krijgt de Newport Times, het eigen lifestyleblad, toegestuurd. In dit blad staat alles over de reizen die Newport Blue aanbied. "Wij kunnen over het memberschap in de winkel alle informatie vers trekken", vertelt Mulder. Eigenaar Marcel Mulder zag met de opening van een eigen modezaak zijn jarenlang gekoesterde droom uitkomen. Hij werk te negen jaar lang in een modezaak, maar toen Newport Blue op zijn pad kwam, besloot hij de stap te wagen. Het gastvrije en het opene van de winkelketen sprak mij enorm aan. Ik nodig trou wens iedereen uit om eens vrijblijvend een kijkje in onze winkel te komen nemen. Maak kennis met ons en onze collectie. Kom een kop koffie drinken en neem direct een exemplaar van de Newport Times mee", nodigt Mulder uit. Als openingsactie heeft Newport Blue de polo's in de aanbieding. Een effen polo kost geen 49, 95 maar 39,95 euro. De gestreepte polo's kosten 49,95 in plaats van 59,95 euro. Newport Blue is geopend van maandag tot en met vrijdag van 9.30 tot 12.30 en van 13.30 tot 18.00 uur. Op donderdag is het koopavond tot 21.00 uur. Op zaterdag is de winkel geopend van 9.00 tot 17.00 uur. Meer informatie over New Port Blue op www.newportblue.nl RIJSSEN - Bloemendal Fietsplus, de fietsen- zaak van Hans en Femrny Bloemendal aan de Banisweg, is genomineerd voor de titel Tweewielerzaak van het Jaar. Bloemendal Fietsplus zit bij de laatste tien. De verkiezing wordt jaarlijkse gehouden door het fietsvak- blad Tweewieler. "Op het feit dat we genomineerd zijn, zijn we best wel een beetje trots", vertelt Hans Bloemendal. "Het is een hele eer. Niet alleen voor mij, maar voor het hele team. Het perso neel doet keihard zijn best om klanten zo goed mogelijk van dienst te zijn." Bloemendal gaf zijn zaak zelf op voor deze wedstrijd. "Wij zitten nu drie jaar op deze locatie en hebben nu alles voor elkaar. De zaak en de organisatie draaien goed. Onze brancheorganisatie Fietsplus moedigde ons aan. Zij dachten dat we een kans maken." Bloemendal moest voor de inschrijving een groot vragenformulier invullen en opsturen. Ook werden enkele foto's van de zaak bij gesloten. "Ze vroegen zaken over ons perso neelsbeleid, assortimentbeleid en reclamebe- leid. Ook kregen we de vraag waarom wij de titel Tweewielerzaak van het Jaar moeten krij gen. Ik heb daarop geantwoord: 'Wij moeten niets, maar wij, het hele team, werken kei hard om de zaak zo goed mogelijk te laten draaien en de klant om hun gemak te laten winkelen met zoveel mogelijk fietsplezier.' Want daar gaat het om. Klanten moeten op hun gemak en met plezier bij ons kunnen winkelen." Inmiddels heeft een juryteam de fietsenzaak bezocht en alles bekeken. Ze gaven aan wat ze goed vonden en gaven ook verbeterpunten aan. Binnenkort hoort Bloemendal of zijn zaak bij de laatste vier zit. "Als dat gebeurt komt er nog een mystery shopper bij ons in de zaak en gaat een onafhankelijke accoun tant de jaarrekening doornemen. Ook zullen dan nog diverse interviews worden gehouden over ons beleid. We worden compleet door gelicht", aldus Bloemendal Op 14 maart wordt bekend wie de titel wint. De winnaar krijgt een wisselbeker en mag de zaak gratis laten etaleren. Ook mag de winnaar een huis- aan-huis verkiezingskrant gratis laten ver spreiden. (foto: Sander Scheperman)

Holtens Nieuwsblad | 2006 | | pagina 13