Miljoen bezoekers op www.goedkopen.nl Clemente en Silex nieuw in Rijssen Nieuw pand voor Fashion 4 Kidz Nieuw pand voor 1CT bedrijf Datavisual Makelaars op zoek naar opdrachtgevers w--^ake)ars. ZAKENN1EUWS 2005 ENTER - Vorige week bereikte www.goedkopen.nl een mijlpaal in het aantal hits (bezoekers) dat de afgelo pen drie jaar deze site bezocht. De mil joenste bezoeker is een feit. "We zijn erg blij met dit resultaat", zeggen Leo en Pascal Rutjes. "Na jaren hard wer ken zien we dit als een beloning voor ons avontuur waarmee we in 2002 zijn gestart." De miljoenste bezoeker is Van Tongeren uit Diever. De familie bestel de via de site een Panasonic Plasma-TV. Bij het ophalen daarvan kreeg de klant een mountainbike (Jeep van 450 euro) cadeau. "Die Plasma was al een koopje en ook nog deze fiets erbij fantastisch", reageerde de familie. De kracht van www.goedkopen.nl blij ken de zeer lage prijzen en snelle leve ring. De site is snel er} eenvoudig van opzet met duidelijke foto's. Binnen enkele minuten zijn de gezochte arti kelen gevonden en besteld. Bestellen gaat eenvoudig. De klant kan het arti kel zelf af te halen of laten bezorgen onder rembours. Door heel Nederland wordt bijvoorbeeld een wasmachine bezorgd voor een vaste prijs van 40 euro. Het apparaat wordt geïnstalleerd (ook eerste en tweede verdieping), het oude apparaat afgevoerd en verpak kingsmateriaal meegenomen. Begin november gaat goedkopen.nl beginnen met i-Deal van de Rabobank. Betalen is dan nog eenvoudiger door te drukken op de bestelknop en via de eigen Telebankiersite de betaling te verrichten. RIJSSEN - De bedrijven Clemente en Silex opereren vanaf deze week vanuit Rijzen. Clemente, een echte specialist op het gebied van industriële reiniging en Silex, een bedrijf in projectafbouw, zijn afkomstig uit Almelo. Omdat veel medewerkers uit de regio Rijzen komen en om de goede bereikbaarheid en het onder nemersklimaat werd voor een verhuizing naar Rijzen gekozen. De bedrijven zijn gevestigd in een gloed nieuw pand aan de Neonstraat 1. Clemente en Silex zijn jonge, dynamische bedrijven. Beide bedrijven draaien goed en maken een gezonde groei door. Inmiddels hebben de bedrijven honderd medewerkers in dienst en daar zijn Clemente en Silex trots op. "Er is weinig verloop onder de medewerkers en het ziekteverzuim is laag. Onze medewerkers zijn goed opgeleid. Wij besteden veel aandacht aan oplei dingen en scholing", vertelt eigenaar Bas Niemeijer. Samen met Aantree Schroten is hij eigenaar van Clemente. Verder hebben ze samen een aandeel van vijftig procent in Silex. Clemente is lso-9001 en VCA gecertificeerd. "Dat betekent dat we veel aandacht besteden aan veiligheid van onze medewerkers." Clemente is actief op diverse gebieden van de indus triële reiniging. Alleen al tachtig medewerkers werken in de voedselverwerkende industrie. Het bedrijf heeft de apparatuur en kennis in huis om aan de strengste hygiëne-eisen die in deze branche gelden te voldoen. Eén van de klanten is de Gekko in Holten. "Onze medewerkers weten precies hoe het productieproces bij zo'n bedrijf in elkaar zit en kunnen productielijnen monteren en helemaal klaarmaken voor de volgende dag. Daar hebben onze klanten zelf helemaal geen omkijken naar." Ongeveer tien medewerkers van Clemente werken in de specialistische reiniging en zijn echte keien op hun vakgebied. Ze zijn actief in de gevelreiniging en -reno vatie, aanbrengen van anti-graffiticoatings, impregne ren, bouwreiniging, straatreiniging en vloerreiniging. Het bedrijf beschikt over eigen hogedruktrailers met waterrecyding en straalapparatuur. Het andere bedrijf, Cimex is actief in de projectaf bouw. Het bedrijf is gespecialiseerd in het monteren van plafonds, verlichtingsarmaturen en wandsyste men. Het bedrijf heeft tien eigen medewerkers en besteedt werk uit aaneen geselecteerde groep onder aannemers. André Schrooten en Bas Niemeijer run nen dit bedrijf samen" met Erik Kuilert. "Zeker voor Cimex verwachten wij de komende jaren nog groei mogelijkheden. Ook voor particulieren kan Kleentec veel betekenen. Mensen die een smerige huisgevel hebben, het voeg werk vervangen moeten hebben of de gevel geïmpreg neerd willen hebben zijn bij Kleentec aan het goede adres. Verder kan Kleentec uit de voeten op allerlei vloeren. Het impregneren en verglazen van natuurste nen vloeren en het nat en droog reinigingen van tapijt, vloerkleden en meubelstoffen is een koud kunstje voor het bedrijf. Meer informatie over beide bedrijven: (0548) 53 83 00 of www.kleentec.nl of www.cimexprojectafbouw.nl collectie wordt uitgebreid met een aantal merken. Het nieuwe pand heeft een strakke inrichting en is ruimer opgezet. Voor de kinderen is er een speels kinderhoekje in de winkel. "Mensen kunnen gerust eens binnen komen om het nieuwe pand te bekij ken en te kijken wat we in huis heb ben", aldus Manon Timmerman. Het nieuwe adres van Fashion 4 Kidz is Marktstraat 5 in Wierden. De opening stijden blijven ongewijzigd. Maandag van 13.30 tot 18.00 uur. Dinsdag tot en met donderdag van 9.00 tot 18.00 uur. Vrijdag van 9.00 tot 21.00 uur en zater dag van 9.00 tot 17.00 uur. (foto: Harry Broeze) WIERDEN - Fashion 4 Kidz is verhuisd en zit sinds donderdag in een nieuw pand aan de Marktstraat 5 in Wierden. Manon Timmerman begon in februari met haar zaak aan de Markstraat 4a, maar dat pand werd al gauw te klein en Fashion 4 Kidz was aan uitbreiding toe. Aan de Markstraat 5 heeft Timmerman de beschikking over een mooi pand in centrum dat eens zo groot is. Fashion 4 Kidz is een kleding winkel met betaalbare baby-, kinder1 en tienermode waar iedereen wat van zijn gading kan vinden. Want de kle- dingmaten gaan van 50 voor de aller kleinsten tot 188. Dit betekent dat ook jongeren tot ongeveer zestien jaar goed kunnen slagen bij Fashion 4 Kidz. Daarnaast verkoopt Fashion 4 Kidz ook baby- en kinder accessoires zoals speel goed, knuffels, sokken en speentjes. Dat assortiment is in het nieuwe pand nog breder geworden en uitgebreid met onder andere sieraden. Fashion 4 Kidz gaat in het nieuw pand ook meer aandacht geven aan tienermode. Die ENTER - Begin mei hebben de jonge ondernemers Stephan Schrooten en Mark Zwienenberg een representatief kantoor pand in gebruik genomen aan de Vonderweg 14a in Enter. Het tweetal is eigenaar van het fors groeiend ICT bedrijf DataVisual. Stephan Schrooten en Mark Zwienenberg, beiden afgestudeerd in ICT en met ruime ervaring, vormen sinds anderhalf jaar een succesvol team. De Enternaren houden zich bezig met netwerkonderhoud waarbij aspecten als beveiliging, back-up en con- nectiviteit hoog in het vaandel worden gehouden. De dienstverlening staat even eens hoog in het vaandel en daarin wil het tweetal zich dan ook onderscheiden. Door alle informatie, zoals systemen, werkzaamheden en kennis, vast te leggen in een eigen Back Office systeem kan het bedrijf een hoge mate van professionali teit en snelle responstijden garanderen. DataVisual richt zich op het Midden-en Kleinbedrijf in Overijssel. De bekendheid van het Enterse bedrijf is in een stroom versnelling geraakt. De van mond-tot- mondreclame in de kring van het bedrijfsleven heeft zijn vruchten afgewor pen. Naast de eigenaren zijn er twee full timers in dienst en een parttime kracht. Door een brede vakkennis en de samen werkingsverbanden met diverse partners, kan DataVisual adequaat functionele mogelijkheden aandragen en door het one-stop-shopping principe totaaloploss ingen bieden. Nieuwe ontwikkelingen in de ICT bran che worden nauwkeurig gevolgd en daar mee gaai het bedrijf onmiddellijk aan de slag. Momenteel werken de Enternaren aan het ontwikkelen van een gecentrali seerde kantooromgeving op internet en het automatisch synchroniseren van e- mail en agenda's op pc's en mobiele tele foon. Voor nadere informatie: DataVisual, (0547) 380 777 of de site: www.datavisual.nl L Momenteel werken de Enternaren aan hedt ontwikkelen van een gecentraliseerde kantooromgeving op internet ENTER - Gezocht: nieuw aanbod voor Uniek Bedrijfsmakelaars en Asbroek makel aardij uit Enter. "Wij zijn namelijk altijd voor diverse opdrachtgevers zoekende naar geschikte bedrijfs- of woonruimte. Regelmatig worden we gebeld met de vraag: 'komt er binnenkort iets geschikts vrij voor ons?', vertellen John Lammertink en Bas Asbroek, eigenaren van Uniek Bedrijfsmakelaars en Asbroek makelaardij. Opdrachtgevers die hun pand via Uniek Bedrijfsmakelaars en Asbroek makelaardij willen aanbieden, hoeven absoluut niet bang te zijn dat hun pand lang te koop of te huur zal staan, want John Lammertink en Bas Asbroek hebben een neus voor hel bemiddelen. "Wij kunnen partijen snel bij elkaar brengen omdat we kort op de markt zitten", aldus Lammertink. En de cijfers bewijzen het. In de krappe twee maand dat Uniek Bedrijfsmakelaars nu actief is, is in Rijssen een bedrijfspand dat vier jaar leeg stond weer verhuurd en zijn twee winkel panden in Enschede die maanden leegston den weer verhuurd respectievelijk verkocht. "En mensen die ons niet geloven, mogen altijd naar de cijfers vragen", legt Asbroek uit. Voor Asbroek Makelaardij, het bedrijf van Bas Asbroek dat zich op de woningmarkt (foto: Johan Bolink) richt, geldt trouwens hetzelfde laken en pak. "Ook op het gebied van woningen heb ben we bewezen dat partijen heel gauw bij elkaar worden gebracht. De gemiddelde omloopsnelheid is aanzienlijk lager dan het landelijke gemiddelde en woningen worden tegen goede marktprijzen verkocht." De sterke kant en het succes van beide bedrijven ligt in de kleinschaligheid en de nuchtere aanpak. "We hebben korte lijnen en verkopen geen bla bla. Opdrachtgevers hebben in het hele bemiddelingsproces te maken met één persoon. En dat vinden mensen hier in de regio prettig", vertelt Lammertink. Uniek Bedrijfsmakelaars en Asbroek Makelaardij zijn gevestigd aan de Dorpsstraat 76, (0547) -381823. Meer informatie: www.uniekmakelaars.nl of www.asbroekmakelaardij.nl De familie van Tongeren kreeg omdat ze de miljoenste bezoeker waren een mountainbike cadeau (eigèn foto) John Lammertink (links) en Bas Asbroek weten hoe ze de partijen snel bij elkaar kunnen brengen (foto: Sander Scheperman)

Holtens Nieuwsblad | 2006 | | pagina 12