Recordaantal deelnemers bij Diepe Hel Holterbergloop Blauw Wit stelt teleur Uitslagen Frits Paule Cup Resultaten Blauw Wit Resultaten W Holten SportAgenda W Holten komt met lege handen terug Handbaldames Klaverjassen Blauw Wit Handbaldames tegen AAC 1889 Blauw Wit ontvangt Almen W holten uit naar Wijhe'92 Donderdag 3 november 2005 Holtens Nieuwsblad 5 Blauw Wit Al - Mariënheem Al Al begon goed. Met goed combinatievoetbal werd Mariënheem weggespeeld. Dit resulteerde in redelijke kansen, maar de rust stand bleef 0-0. Na rust een duidelijk scherpere wedstrijd. Mariën heem begon goed met veel druk. Na ongeveer tien minuten pakte Al dit goed op en begon sterker en sterker te worden. Een goede pass van achteruit werd door Yannick goed afgemaakt. Na een half uur werd uit een goede vrije trap van Wouter door Niels de zaak goed afgemaakt. Eindstand 2-0. Blauw Wit Dl - Rohda Raalte D4. Op deze mooie zaterdagmorgen moesten we tegen de mede koplo pers, dat het een moeilijke wedstrijd zou worden wisten we van te voren. Beide ploegen waren aan elkaar gewaagd, met veel strijd over en weer. Het duurde tot de twintigste minuut voordat er ges coord werd, door ons, Michel maakte het doelpunt. Helaas, vijf minuten later scoorde de tegenpartij met een mooi afstandsschot, 1 - 1tevens ruststand. Na de rust werden we nog wat feller, na een uitbraak van ons scoorde Robin koelbloedig de 2 - 1. Helaas scoorde Rohda enkele minuten later de 2 - 2. Hierna kregen we nog enkele goede kansen, maar tot scoren kwamen we niet meer. Over de hele wedstrijd gezien was het gelijkspel een terechte uit slag. er is door het hele team hard voor gewerkt. Eindstand 2-2. Blauw Wit E3 - Overwetering E5 De eerste goal was van Geert, de 1-0 dus. De wedstrijd ging goed verder. Roy schoot op de paal, jammer dat hij er niet in ging. Maar toen schoot hij met links in het goal: 2-0! En toen een penalty te gen en nog een goal hoog in het doel: 2-2 en ruststand 4-2. Toen liepen wij uit: 6-3, 6-4, 6-5, 6-6 en 7-6 door Geert twee keer en Lars één keer. De eindstand was dus 7-6. Blauw Wit F1 - Heracles F1 F1 moest voor de beker tegen Heracles in de tweede ronde. Voor af leek het een zware tegenstander. In de eerste minuut had Blauw Wit al een grote kans, maar deze ging net naast. Daarna werd er zeer goed gecombineerd en dat resulteerde al snel in een 1-0 voor sprong. Na deze 1 -0 ging het snel en werd de rust bereikt bij een 6- 1 stand. Na de rust werd er minder samengespeeld, maar de inzet was uitstekend. De verdediging stond uitstekend te voetballen en de aanvallers scoorden er nog vrolijk op los: eindstand 13-1Daar mee gaat F1 door naar de derde ronde en we hopen voor de jon gens dat ze het ver zullen schoppen. Blauw Wit F3 - Heeten F3 Blauw Wit F3 moest deze dag aantreden op 't Vletgoor tegen Hee ten. Deze onbekende tegenstander begon sterk in de openingsfase, maar het was Danny die door een goede counter toch de 1-0 scoor de. Fleeten ging nog beter spelen en de spits van Heeten scoorde in de eerste helft maar liefst drie keer. Ruststand 1-3. In de rust werd de tactiek aangepast en dit pakte direct goed uit De spits van Hee ten werd goed afgestopt door onze verdedigers met Jori voorop in de strijd. Ook aanvallend werd er goed gespeeld wat al snel een doelpunt opleverde. 2-3. Onze Blauw-Witten bleven aanvallen en kregen terecht een strafschop omdat één van de verdedigers van Heeten de bal met de hand van de doellijn haalde. Dit kansje werd benut door Fabian. Direct na de aftrap van Heeten ging Blauw Wit vol in de aanval voor de overwinning. Na een goede pass van Jon- ne scoorde Danny al snel de 4-3. Tenslotte werd de eindstand na een goede combinatie van Justin en Danny 5-3. Eindstand: 5-3. Blauw Wit F4 - Wesepe F3 Met de voltallige selectie trad F4 aan tegen Wesepe. Blauw Wit ging meteen goed in de aanval. Dit resulteerde al snel in drie doel punten van Stijn door goed aangeven van Pascal en Tom Het bleek dat we een maatje te groot waren voor Wesepe. Door zeer goed combinatievoetbal werd de defensie van de tegenstander compleet weggespeeld. Voor rust scoorden Koen en Thomas nog een keer. In de tweede helft gingen we goed door. Luuk kwam ook op dreef en scoorde vier keer. Toch werden we wat overmoedig en daardoor kon de tegenstander ook twee keer scoren. In de slotfase stelde Koen orde op zaken en wist op aangeven van Matthijs nog een keer te scoren. Trainers Marco en Wouter doen zeer goed werk, wat we op het veld terug zien: prachtig. Eindstand 10-2. Holten Mbl - PH \1B De Holtense meisjes moesten nadat er twee zaterdagen niet was gevoetbald, aantreden tegen de meisjes van PH. In punten stonden beide ploegen gelijk dus waren er kansen voor de de Holtense meisjes. Holten begon goed aan de wedstrijd wat resulteerde in wat kleine kansjes. Het doelpunt bleef echter maar uit. Vlak voor de rust wist Cathy uit een goed opgezette aanval van holten toch het verdiende doelpunt te scoren. Door een kleine onoplettendheid in de verdediging kwam de spits van PH alleen voor de Holtense keepster maar door een prachtige redding van Ilse werd een doel punt voorkomen. De 2e helft waren de Holtense meisjes veel ster ker. Van zowel links als over rechts werden mooie aanvallen op gezet maar het 2e doelpunt wilde maar niet vallen. Uiteindelijk was het wederom Cathy die toch het net wist te vinden en zo de overwinning veilig wist te stellen. Al met al was het een goede teamprestatie en waren de holtense meisjes de terechte winnaar. Uitslag 2-0 Letelle Al - Holten Al Holten Al moest deze week in Lettcle de topper tegen Lettele Al spelen. Na de goede wedstrijd tegen Fleringen vorige week zat de moed er goed in. Holten begon sterk en wist dit direct in enkele corners om te zetten. Het was Rik die uit één van deze comers al na 9 minuten de 0-1 op het bord zette. Ook na deze vroege treffer bleef Al druk zetten op het doel van Lettele. Na 20 minuten werd Frank door Rik de vrije ruimte ingestuurd en hij wist de score te verdubbelen. Hierna liet Holten de teugels wat vieren waardoor Lettele beter in de wedstrijd kwam. Dit leverde echter geen kan sen op. Na rust wist Holten de stormloop van Lettele in het eerste kwartier te overleven. Het was Thijs die met een verwoestend schot de eindstand bepaalde op 0-3. Hiermee was de wedstrijd be slist en wist Holten op een uitstekende manier de topper in haar voordeel te beslissen. Holten Dl - Overwetering Dl Om mee te kunnen blijven doen om het kampioenschap moest er worden gewonnen. De jongens van Dl hadden dit goed in de ga ten en er werd direct goed kort gedekt en ook goed gecombineerd. Overwetering probeerde het spel na zich toe te trekken maar liep zich telkens vast op de zeer sterke verdediging. Het noodlot sloeg toe in de 19e minuut voor Dennis die in botsing kwam met Wer ner. Dennis moest met een dik oog uitvallen zodoende kwam Ger- ben weer op zijn oude plek te spelen. Direct na deze omzetting werd het 1-0 voor Holten. Dit was ook de ruststand. Omdat Holten nu geen wissels meer had,(er zijn namelijk maar 12 spelers) was gelukkig Henri Boode (D3) bereid om met Dl mee te doen. Na de rust kwam Overwetering sterk terug in de 41e minuut werd het 1- 1 en 3 minuten later zelfs 1-2. Toch was het de wil van Holten die voor een overwinning zorgde. Namelijk in de 50e minuut werd het 2-2, gevolgd door 3-2 in de 58 minuut. Vlak voor het eindsignaal werd het nog 4-2 door een prachtige kopbal. Zie ook www.free- webs.com/dlholten/ SDOL F1 - Holten F1 Holten had de moeilijke uitwedstrijd tegen het nog ongeslagen SDLO op het programma staan. Hoewel Holten in de eerste helft meer balbezit had wisten ze dit niet in doelpunten om te zetten. In de tweede helft mikte Bram een corner precies op Mick die de bal prachtig binnen kopte. SDOL gaf meer gas en wist via de kluts de bal achter de goed keepende Roy te krijgen. SDOL kwam zelfs op 2-1 voorsprong via een counter. Holten stroopte de mouwen op en creëerden veel kansen. Mick wist een schot van Harm via de paal in te tikken. Vervolgens was het weer Mick, nu poeierde hij de bal in de 37e minuut van 20 meter onder de lat. Harm bracht de mar ge op twee doelpunten met een harde knal. In de laatste minuut wist Mick een voorzet van Luc nog binnen te werken eindstand 2- 5. Bij de watervoorziening op de Holterberg, was het bijna geen aanslepen aan. (foto: Johan Bolink) HOLTEN - De organisatoren van de Wilgenweard Diepe Hel Holterbergloop kijken te rug op een zeer geslaagd eve nement. Er was een record aantal deelnemers, in totaal 1795, waaronder maar liefst 1142 lopers op de 10 mijl, 579 op de 5 mijl en 74 op de 2 mijl. In combinatie met het prachti ge herfstweer en een sfeervol finishterrein leverde dit en thousiaste reacties op van deelnemers en publiek. Ook de belangstelling voor de finishbeelden op internet was groot. Op de wedstrijddag zelf hebben ruim vierduizend men sen de website bezocht. De dag erna, zondag liep het bezoeker- santal op de site ook al op tot meer dan drieduizend. De finish beelden zijn dus een rechtstreeks succes. De start en finish waren dit jaar voor het eerst in het centrum van Holten. 'Dat was beslist een goe de keus en voor herhaling vat baar', aldus Wim Brinks. 'Over twee jaar organiseren we het weer en dan hopen we op een nog groter deelnemersveld. We hebben er hier ruimte genoeg voor. En enthousiaste lopers ver- HOLTEN - Het eerste elftal van Blauw Wit heeft het zater dag in de uitwedstrijd tegen het laaggeklasseerde Sp. Eefde - nog maar drie punten - lelijk laten afweten. Tegen de be paald niet sterke thuisformatie moest de formatie van trainer Henri Stam in een wedstrijd van matig niveau met een te leurstellende 2-1-nederlaag ge noegen nemen. Een resultaat dat het volledig aan zich zelf te wijten heeft. Vooral in de eerste helft was Blauw Wit de betere ploeg en had ook het meeste balbezit. Er waren ook wel enkele kansen - Jurrian Paalman en Dirk Jan Beldman na een mooie solo - maar de verdediging van de thuisclub wist de situatie mees ter te blijven. Eefde loerde op de counter en daar ging meer ge vaar van uit dan van het veld- overwicht van Blauw Wit. In de 22e minuut was er zo'n counter over rechts, Gert-Jan Prins was tijdig aanwezig om de bal terug te spelen op doelman Arjen Nij- huis doch helaas deed hij dat te zacht. De snelle rechterspits van Eefde wist hiervan optimaal te profite ren, waardoor Blauw Wit hal verwege de eerste helft onver wacht en tegen dc verhoudingen in op achterstand kwam (0-1). Blauw Wit zette aan voor een offensief, doch de spitsen Alfred en Arnoud Beldman en Merijn Offringa moesten veelal hun meerdere erkennen in de fysiek sterke Eefde-verdedigers. die overigens dit seizoen toch al 27 tegentreffers hebben moeten in casseren. Verder dan enkele tellen graag over deze mooie loop en maken zo gratis reclame voor ons.' Volgend jaar is atle tiekvereniging Atletics (Nijver- dal) weer aan de beurt om de Wilgenweard Diepe Hel Holter bergloop te organiseren en zijn start en finish in het centrum van N ij verdal. De wedstrijd over 10 mijl werd gewonnen door de Kenvaan Da vid Kipngetich in 48.40. ge volgd door de Kcniaan Michael Misoi Kenia in 50:03. De derde plaats was voor Peter van Eg- dom in 51:32 (eerste veteraan). Leon Sanderman uit RIjssen le verde een prima prestatie door 4e te worden in 52:29. Bij de dames was er de winst voor Saskia van Vugt in 57.28, gevolgd door de Belgische atlete Sandra van Hazevelde in 1:00:45 en Esther van Heerde in 1:01:54. De Russin Irina Lebed- inskaja werd 4e in 1:03:11 De vijf mijl bij de heren was een prooi voor Maarten van den Heuvel van Hanzesport in een supersnelle tijd van 24:56. Tweede werd Gerben Franke uit Borne in 26:46. Jan Paalman uit Rijssen werd 3e in 26:57. Een prima prestatie was er wegge legd voor Bertil Krukkert, van hoekschoppen en vrije trappen kwamen de mannen van aan voerder Maarten Kruimelaar niet. Arnoud had nog de beste kans, doch hij zag zijn inzet van de doellijn gehaald door een ver dediger. Blauw Wit mocht van geluk spreken dat het niet met een grotere achterstand moest gaan rusten, toen de bal uit weer een snelle counter - nu over links - op de lat belandde. Blauw Wit ging in dc tweede helft - waarin Jan-Julian Harbers de plaats had ingenomen van Alf red Beldman - van meet af aan volop in de aanval. Merijn mikte net naast. Even later had de inzet van Gert-Jan Prins ook net niet de goede richting. Arjan Nijhuis voorkwam met een goede red ding een tweede doelpunt van de thuisclub. In de 55e minuut kwa men de Holtenaren toch ver diend op gelijke hoogte, toen Arnoud attent profiteerde van zeer knullig uitverdedigen van de thuisclub (1-1). Blauw Wit wilde daarna meer, doch echte kansen konden niet worden af gedwongen. Daarvoor was het spel te voorspelbaar en te on zorgvuldig. Overigens was het hobbelige veld daar ook wel de bet aan. Blauw Wit bleef wel gaan voor de volle winst en was dichtbij een tweede treffer, toen Arnoud van dichtbij uit een vrije trap van Gert-Jan Ulfman een schietkans kreeg. De Eefde- goalie wist echter zijn te zachte inzet te pareren. Ongeveer een kwartier voor afloop sloeg de thuisclub wel toe. Na een door Jurrian Paalman slecht genomen hoekschop volgde een razend snelle counter over links. Rechtsback Arian Vorkink kon Atletics Nijverdal, hij werd vier de in 27:02. Bij de dames won Ilonka van het gevaar in eerste instantie nog keren door de bal over de zijlijn te werken. De Blauw Wit-verde- digers waren echter daarna uit de snel genomen ingooi de spits van Eefde blijkbaar uit het oog verloren, want deze kon volko men vrij voor Arjan Nijhuis in alle rust een hoek uitzoeken (2- 1Blauw Wit was door deze te genslag duidelijk aangeslagen en kwam nauwelijks meer tot een fatsoenlijke aanval. Ook het inbrengen van Rutger Grootewal en Ronnie Schoemaker voor Gert-Jan Ulfman en Arian Vork ink bracht daar geen verandering in, evenmin als de mee ten aan val trekkende beste Blauw-Wit- ter in deze wedstrijd. Dirk Jan Beldman. Eefde kon vrij gemak kelijk overeind blijven en kon na het laatste fluitsignaal van de goed leidende scheidsrechter Van den Brink de tweede zege van dit seizoen gaan vieren. Voor Blauw Wit rest niets an ders dan opnieuw te beginnen en in de eerstvolgende wedstrijd via een zege te trachten het zelf vertrouwen op te krikken. Want het wordt steeds duidelijk dat het daaraan bij nogal wat spelers ontbreekt. De goede wil is wel aanwezig, doch men in nauwe lijks in staat om wat af te dwin gen. Opstelling Blauw Wit: Arjan Nijhuis, Arian Vorkink (Rutger Grootewal). Dirk Jan Beldman. Gert-Jan Ulfman (Ronnie Schoemaker). Youri Noorlan- der, Jurrian Paalman, Gert-Jan Prins. Maarten Kruimelaar. Alf red Beldman (Jan-Julian Har bers). Merijn Offringa en Arn oud Beldman. den Hengel in 30:58, Tweede werd Sabme ten Vregelaar in 33:58, derde werd Sanne Woer- tink in 34:42. De twee mijl werd bij de man nen van 12 jaar en ouder gewon nen door Mark Hakbijl uit En schede in 11:05. Holtenaar Remco ter Brake werd tweede in 11:09. gevolgd door Rick Wil- lems in 11:10. Bij de dames van 12 jaar en ouder won Hilde Pape uit Vriezenveen in 12:39, ge volgd door Nicola Krukkert uit Nijverdal in 12:45 en Esther Hofma uit Deventer in 12:56 Bij de jongens tot 12 jaar won Ephrem Kuiper uit Enschede in 12:28, gevolgd door Bas Jonge- jan uit Nijverdal in 12:43 en Stijn Uijen uit Holten in 13:21. Bij de meisjes tot 12 jaar was Femke van der Pal uit Westzaan HOLTEN - Terecht met lege handen, dat was de conclusie die zondag getrokken kon worden na het treffen met He lios. De zonnegoden uit Deven ter bleken een maatje te groot voor de VV en creëerden voor al in de eerste helft een legio aan kansen. Dat Holten slechts een kwartier voor en een kwartier na de rust even mee- kon met de gasten was teke nend voor het niveauverschil. Ondanks dat een enkeling langs de kant nog uitte dat hij het posi tief in zag deze wedstrijd, werd al snel duidelijk dat Helios op alle fronten de roodzwarten de baas was. Beweging zonder bal, hard inspelen en .veel agressie zijn facetten die iedere trainer wil te rugzien in zijn elftal. Trainer De- cheiver. oud-prof van onder meer Borussia Dortmund, werd op dit vlak door zijn spelers op zijn wenken bediend. De mooiste kansen werden dan ook ge creëerd door zijn voorhoedespe lers, maar ze kregen de bal niet achter Koetsier. Wie dat wil lukte was Klaasses, die de bal voor zijn man wilde wegkoppen maar de bal zo beroerde dat hij via de grond met een boog achter Koet sier verdween. De spitsen van de bezoekers wa ren minder trefzeker, ballen wer den op de doellijn met hoofd en voeten niet omgezet in doelpun ten. Hierdoor bleef er hoop aan de zijde van Hollen en via coun ters kon het dan ook een paar keer gevaarlijk worden. De ver dediging was namelijk het zwak ste punt van de Deventernaren. Van der Pluijm had de grootste kans om de gelijkmaker te ma ken, na goed doorkomen op links zag de 'Spielmacher' de bal in het zijnet belanden. Niet veel later was er nog een moeilijke kans voor Beldman die door Jager goed opgemerkt w erd, maar door snel uitkomen van de keeper schoot Beldman de bal langs het doel. Ondertussen bleef Helios komen en wist de verdedi ging met kunst en vliegwerk de rust te halen zonder meer tegen treffers. Trainer Bakker gooide het roer om tijdens de thee en viel terug op het 4-3-3 systeem. Koopman ging naar de positie van rechtsbuiten en Van der Pluijm ging naar de linksachter positie in plaats van Egberts. Dit leek aanvankelijk een aanvallen der systeem, maar de ruimtes die er in de eerste helft aan de buiten kanten lagen werden nu bezet ge houden door de buitenspelers. Holten liet aanvallend dan ook weinig meer zien en zag hoe He lios in de tweede partituur wel met scherp schoot. Hierbij wer den ze wel in het zadel geholpen het snelst in 13:52, gevolgd door Doortje Swaters uit Hellendoom in 14:33 en Madelief Uijen uit Holten in 15:03. HOLTEN - In de uitwedstrijd tegen Erix hebben de handbal dames hun ongeslagen status weten te behouden. In een matige partij w ist Holten tot de rust slechts een 5-7 voor sprong op te bouwen. Na rust bleef Holten wel het initiatief houden, maar een voortreffelijke doelvrouwe bij Erix voorkwam erger voor de thuisploeg. Holten miste maar liefst 3 strafworpen. Met 10-14 nam Holten genoegen en de twee punten mee naar huis. door de jonge fluitist, die de tweede helft de grip op de wed strijd volledig kwijt was. Een handsbal werd door de leidsman niet gezien, maar wel door zijn assistent die de vlag dan ook liet wapperen. De arbiter liet echter doorspelen en zag hoe de rechts buiten van de tegenpartij de bal onder Koetsier door schoof. Voor de vorm liep hij nog wel naar de grensrechter heen, maar negeerde het oordeel van de man volledig. Hierna was er een woordenwis seling, waarna de grensrechter kon vertrekken. Alleskunner Oosterkamp nam de vlag gretig ter hand en vlagde alsof het 30 april zelfwas. Dit mocht allemaal niet baten, want ook hij werd ge negeerd en via een paar fraaie treffers liepen de gasten uit naar 5-0. Een paar minuten voor tijd werd de spreekwoordelijke eer nog ge red door Stam, die vlak daarv oor was ingevallen. Tegen ploegen van het kaliber Helios moet Hol ten, zeker in deze vorm. de pun ten niet pakken, de confrontatie met Wijhe van aankomende zon dag is dan ook van groter belang. Met een zege kan het gat met de ondersten geschapen worden en kan er weer iets vrijer gevoetbald worden. HOLTEN - De competitie van de klaverjassers is vorige maand begonnen. De reeks gaat over zes kaartavonden waarbij de beste vier avonden meetellen voor de totaalscore. De tweede avond is vrijdag 4 november. Er zijn op de indivi duele avonden ook enkele leuke prijzen te winnen. Deelname kost 1,50 euro. Het clubhuis is open vanaf 19.30 uur en even la ter staat de koffie klaar. HOLTEN - De handbaldames van Holten spelen zondag om 13.10 uur in sporthal 't Mos- sink tegen het tweede team van AAC 1899 uit Arnhem. Een voor Holten altijd lastige te genstander. Vorig seizoen was het een van de weinige teams die Holten in eigen huis wisten te verslaan. Holten zal echter graag har ongeslagen status willen be houden en deze keer van AAC willen winnen. Blauw Wit Zaterdag 5 november Blauw Wit 1 - Almen 1. 14.30 uur: Blauw Wit 2 - Zclos 3, 12.30 uur: Blauw Wit 3 - DVO'7l 2. 14.30 uur; SC Dene kamp 4 - Blauw Wit 4. 14.30 uur (vertrek 13.00 uur): Blauw Wit 6 - Pr Bemhard 5, 14.30 uur; Hei- no A2 - Blauw Wit Al. 14.30 uur (vertrek 13.00 uur); Overwe tering BI - Blauw Wit BI. 12.30 uur (vertrek 11.15 uur); Heeten B2 - Blauw Wit B2. 14.30 uur (vertrek 13.30 uur); Blauw Wit Cl - Marienheem Cl, 10.30 uur; Blauw Wit C2 - DES C2M, 11.30 uur; Blauw Wit MB1 - De Eversberg MB1. 12.00 uur: Lc- melerveld D2 - Blauw Wit Dl. 8.45 uur (vertrek 7.45 uur); Blauw Wit D2 - Wijhe'92 D3. 10.30 uur; Wesepe El - Blauw Wit El, 10.30 uur (vertrek 9.30 uur): Hulzense Boys E6 - Blauw Wit E3, 9.00 uur (vertrek 8.15 uur); Raalte F1 - Blauw Wit Fl, 10.30 uur (vertrek 9.30 uur); Blauw Wit F2 - SDOL Fl. 9.30 uur; Haarle F2 - Blauw Wit F3, 11.00 uur (vertrek 10.15 uur); Blauw Wit F4 - Haarle F3, 9.30 uur. Zaalvoetbal Vrijdag 4 november Colmschate 4 - Blauw Wit 2, 22.00 uur (vertrek 21.20 uur). VV Holten Zondag 6 november Wijhe'92 1 - Holten 1. 14.00 uur (vertrek 11.45 uur); Wijhe'92 2 - Holten 2. 10.00 uur vertrek 8.45 uur): Holten 3 - Rohda R. 10 11.30 uur (vertrek 10.30 uur); Holten 4 - De Zweef 7. 10.00 uur; Holten 5 - Markelo 7, 10.00 uur; Holten 6 - PH 13, 9.00 uur; Sportlust Vr 4- Holten 7. 10.00 uur (vertrek 9.00 uur): RKSV 3 - Holten 8. 10.00 uur (vertrek 9.00 uur): De Zweef 10 - Holten 9, 9.00 uur (vertrek 7.45 uur). Zaterdag 5 november Holten Al - Epse Al. 14.30 uur; Wesepe BI - Holten BI. 14.30 uur (vertrek 13.30 uur): Hulzen- se Boys B3 - Holten B2. 11.30 uur (vertrek 10.30 uur); JC Hel lendoom MB1 - Holten MB1, 11.00 uur (vertrek 10.00 uur); Holten MB2 - HHC MB2, 12.00 uur; Rohda R. C2 - Holten Cl, 14.30 uur (vertrek 13.30 uur); Holten C2 - Voorwaarts V. C2, 13.00 uur; Hulzense Boys Dl - Holten Dl. 10.15 uur (vertrek 9 15 uur): Holten D2 - Rohda R. D6, 10.00 uur; Luctor et Emergo D - Holten D3, 11 30 uur (ver trek 10.30 uur); Hulzense Boys E2 - Holten EI. 9.00 uur (ver trek 8.00 uur); Holten E2 - Hei- no E4, 10.00 uur; SVVN Fl - Holten Fl, 10.00 uur (vertrek 9.00 uur); Holten F2 - JC Hel lendoom F2, 11.00 uur; Heeten F3 - Holten F3, 11.30 uur (ver trek 10.30 uur); Holten F4 - MVV69F1, 11.00 uur. Handbal Zaterdag 5 november LHC - Meisjes B2. 10.30 uur; Wijhe - Meisjes Cl, 13.30 uur; Haarle - Meisjes C2, 15.55 uur; Meisjes D - Haarle, 11.30 uur, Zondag 6 november Dames 1 - AAC 1899 2. 13.10 uur; Heren - Ha-Stu, 12.05 uur; Dames 2 - Atlantis, 11.00 uur; UDI '96 2 - Dames 3, 11.05 uur; AAC 1899 - Jongens B. 13.05 uur. HOLTEN - Blauw Wit speelt zaterdag thuis tegen Almen. Het is alweer een tijdje geleden dat beide ploegen elkaar in com petitieverband troffen. Vorig seizoen werd in de winterstop tegen elkaar gespeeld en toen won Almen. Blauw Wit kan dus een stugge ploeg als tegenstan der verwachten. Werd tegen Prins Bernhard nog met goed combinatievoetbal fraai gewon nen. In de competitie met de druk erop gaat het veel minder. Er was jl. zaterdag tegen Eefde wel een veldoverw icht, maar het afdwingen van kansen was mini maal. De ploeg van aanvoerder Maarten Kruimelaar zal het dus anders moeten aanpakken. Mis schien dat de aanvoerder zijn ploeg de weg wijst. De wedstrijd op 't Vletgoor begint zaterdag om 14.30 uur. HOLTEN - Aanstaande zondag speelt vv Holten de uitwedstrijd tegen Wijhe' 92. De Wijhenaren wonnen het afgelopen weekein de afgetekend van Heeten 4-0) en hebben hierdoor aansluiting gehouden met de top van de ranglijst. VV Holten verloor thuis teleurstellend en kansloos van een veel beter spelend He lios (1-5). Door dit resultaat zijn de rood zwarten in de gevarenzone te rechtgekomen en hebben zij slechts drie wedstrijdpunten meer dan rode lantaarn drager Diepenveen. De wedstrijd in Wijhe wordt gespeeld op het ge meentelijk sportpark en de aan vangstijd is 14.00 uur. HOLTEN - Dc jaarlijks te rugkerende Frits Paule Cup werd vorige weck woensdag op Sportpark Meermans kamp gehouden door VO- JAC van VV Holten. De opkomst was dit jaar overweldigend te noemen. Met 85 jeugdige voetballers beloofde het een mooie dag te worden, mede doordat de weergoden goed gezind wa ren. Dit jaar werden spelletjes als sprinten, punten schieten, curling, parcour, verspringen, dribbelen en tjoekbal ge-: speeld. En zoals elk jaar ga ven de jeugdige spelers zich voluit om maar zoveel moge lijk spelletjes te winnen. Maar zoals altijd: er kan maar één winnaar zijn en bij deze dan ook de uitslag van deze spelmiddag. Mini Inloop: 1Daan Rechterschot 2) Joris Overmeen 3) Rick Prins F-jeugd: 1Harm Jansen 2) Stefan Boodc 3) Nick Hofman E-jeugd: 1Hugo ter Beest 2) Remco Jansen 3) Gert-Jan Groenewoudt D-jeugd: 1Niels Nijenkamp 2) Jur Pol 3) Guus Volkerink Overall winnaar: Hugo ter Beest

Holtens Nieuwsblad | 2005 | | pagina 5