Verkleed aan de start bij Zwarte Cross op de Kol Opnieuw winst Blauw Wit Knappe zege W Holten tegen koploper Zwolle Resultaten Blauw Wit Resultaten W Holten Speciale tentoonstelling voor amateurschilders Kennismaken met hockey SportAgenda Competitie bridgeclub hoii Uitslagen handbal W Holten naar Haarle Blauw Wit thuis tegen Harfsen Donderdag 13 oktober 2005 Holtens Nieuwsblad 7 Drienerlo 3 - Blauw Wit 3 Al vrij snel werden enkele kansjes gecreëerd en na een steekpas- sje van Jacco was het Arturo die de 0-1 scoorde. Dit was tevens de ruststand. Na de rust kwam Drienerlo meer in de wedstrijd maar tot echt grote kansen leidde dit niet. Toch viel de gelijkmaker na een fout van de tot dan toe goed keepende gelcgcnheidskeeper. Vrijwel meteen na de aftrap was het Arturo die met een bekeken schot de 1 -2 binnenschoot. Even later was het opnieuw Arturo die de bal onderschepte van de verdediging van Drienerlo en de drie punten zeker waren: 1-3. In de extra tijd kreeg Drienerlo nog een strafschop waardoor de eindstand werd bepaald op 2-3. Voor de derde keer achter elkaar drie punten voor het derde. Blauw Wit 5 - Sportclub Rijssen 5 Blauw Wit toonde veel lef en schoot enkele malen van verre af stand op het doel. waarbij ze vrijwel niet gehinderd werd door haar tegenstander. Dit leverde enkele fraaie doelpunten op, waar van het schot afkomstig van Henk Hulsman dat in de kruising be landde een terechte nummer een positie inneemt. Ook de Rijsse- naren maakten enkele mooie doelpunten, die weliswaar door de Blauw Wit-verdediging voorkomen hadden kunnen worden. Eindstand: 5-3. Blauw Wit BI - Raalte BI Beide ploegen vielen aan, maar Blauw Wit was de ploeg die scoorde. Blauw Wit kreeg een hoekschop die door Thijmen geno men werd. Hij kwam terug bij Thijmen en hij gaf opnieuw voor. Deze voorzet werd door Gijs binnengeschoten. Blauw Wit ging zo met een 1-0 voorsprong de kleedkamer in. De tweede helft was nog boeiender dan de eerste helft. Het begon met kansen over en weer en veel diepe ballen. Na een tijdje kwam de druk van Raalte. omdat deze gelijk moesten zien te komen. Er kwamen wat af standschoten, maar deze gingen naast of werden door Mike ge pakt. Hierdoor werd er door Raalte ruimte weggegeven. Blauw Wit maakte hier gebruik van en kreeg drie kansen. Eindstand: 1-0 Blauw Wit B2 - DOS'37 B2 In een spectaculaire en doelpuntrijke wedstrijd heeft Blauw Wit B2 de punten thuis gehouden tegen het Vriezenveense DOS'37. Na een kwartier spelen stond er al een 2-1 -stand op het scorebord maar nog voor de rust maakten de gasten gelijk. Ruststand 2-2. Na de hervatting ging het gelijk op. Blauw Wit had moeite met het forse spel van DOS'37 maar kwam toch op een 4-2 voor sprong. De Vriezenveeners gaven niet op. kwamen terug tot 4-4 en namen zelfs met 4-5 de leiding. Daarna was het weer Blauw Wit dat twee keer scoorde. De laatste tien minuten waren erg spannend, maar de voorsprong bleef behouden tot het eindsignaal van scheidsrechter Kruithof. Eindstand 6-5. OZC C3 - Blauw Wit C2 BBinnen vier minuten had C2 al een voorsprong van 0-2. De eer ste helft liep vervolgens wisselvallig, wat leidde tot een 2-4-rust- stand. Na rust stond het team zeer goed te spelen. De snelle com binaties over het middenveld naar voren werden door de spitsen gretig opgepakt en veelal met mooie doelpunten afgerond. Het ne gatieve spel van OZC, met veel verbaal en fysiek geweld, werd door Blauw Wit 'sportief beantwoord in de vorm van een 3-9 eindstand en drie punten die mee naar Holten gingen. Blauw Wit E2 - Hoonhorst El Blauw Wit begon vol goede moed aan deze wedstrijd. Er werd meteen al goed samengespeeld en ook de inzet was goed. De rust stand was daardoor 3-0. E2 had het ook nodig om weer een wed strijd te winnen, na tegen de koplopers te hebben verloren. Geluk kig liep het na de rust als een trein, de doelpunten vjogen de keep er van Hoonhorst om zijn oren. Een eindstand van maar liefst 12- 0. Blauw Wit E3 - Rohda Raalte E7 De eerste helft was Blauw Wit nog niet wakker. Een 0-2-stand was dan ook snel bereikt. In de tweede helft was Blauw Wit de aanvallende ploeg. DoOr de vele supporters steeg het niveau bij de thuisclub tot grote hoogte. Iedereen vocht mee. Geert scoorde twee keer, waardoor iedereen tevreden was. In de slotfase werd het zelfs nog mooier voor E3 toen Timo een corner hard en strak voor schoot, waaruit Roy de winnende treffer kon maken: 3-2. Blauw Wit F3 - Holten F3 In het begin van de wedstrijd was Holten duidelijk de betere ploeg maar kon de zeer goed keepende Niels niet passeren. In de zesde minuut kwam Blauw Wit zelfs op voorsprong doordat Danny een zeer snelle counter doeltreffend afrondde. De eerste helft ging verder gelijk op met aan beide kanten leuk voetbal. Kort voor rust scoorde Holten de verdiende gelijkmaker. Rust: 1-1. Direct na rust kwam Blauw Wit weer op voorsprong doordat Jonne een vrije trap van Cas in het doel kon schieten. Holten begon meer aan te dringen maar doordat Jori een corner van Holten goed onder schepte werd direct de aanval overgenomen die door Danny net jes werd afgerond. Holten bracht de spanning nog terug door 3-2 tc scoren. Eindstand: 3-2 Holten El - Wijhe E4 3-6 Het eerste doelpunt was een afstandschot van Remco, dat tussen enkele verdedigers door in de uiterste hoek verdween. Daarna kreeg Holten een hoekschop; de afgeslagen bal kwam bij Yan- nick, die geen moment twijfelde en een geweldige pegel gaf die via de lat en de keeper over de doellijn ging (2-0). Wijhe ging na deze achterstand zeer goed spelen en via enkele zeer goede com binaties wisten ze de Holten verdediging uit te spelen (ruststand 2-3). Na rust was er sprake van een gelijkopgaande strijd, waarbij Wijhe iets slimmer speelde en nog flriemaal scoorde. Holten bleef steken op een doelpunt van Jordi. Holten D3 - Enter D2 uitslag 11-2 Omdat deze wedstrijd om de onderste plaats ging waren de spe lers van Holten extra gemotiveerd om de eerst helft goed te begin nen. Na vijf minuten was het al 3-0 voor Holten door zeer goed voetbal. Echter na deze drie doelpunten werd het voetbal iets min der, zodat er gerust werd bi j een 3-0-stand. Na de bekende don- derspeech in de rust deze keer van leider Remco kwam D3 als herboren tevoorschijn en scoorde er vrolijk op los. Dat Enter twee keer tegen scoorde mocht de pret niet drukken. Een tip voor de goed leidende scheidsrechter Mark Lammert ink neem bij D3 pen en papier mee want er vallen altijd veel doelpunten. Wijhe F1 - Holten F1 Wijhe werd sterker en in de dertiende minuut leverde dat het der de tegendoelpunt van het seizoen op. Op slag van rust was het Luc die vanaf de achterlijn Mick in stelling bracht die beheerst de ge lijkmaker in schoot. Na de rust gaf Holten meer gas. Mick kon nu scoren uit een pass van Harm. Na enkele goede reddingen van keeper Roy. en goed verdedigend werk van Leon en Kay was het weer Mick die de 1-3 liet aantekenen nadat de Wijhe keeper ver keerd uittrapte. Luc bracht de marge op drie doelpunten na een slalom door de Wijhe verdediging. Tenslotte was het Arend-Jan die met twee terugtrekballen eerst Luc liet scoren en daarna joeg Harm de bal tegen de touwen, waardoor de eindstad 1-6 werd. Holten B2 - JC Hellendoorn B2 Voorin was B2 constant gevaarlijk met Jeffrey en Sander II. B2 kwam dan ook verdient 1-0 door Wout Jan. Hierna bleef B2 ge vaarlijk. Uit een strafschop werd het 2-0 door Jeffrey. Helaas liep B2 vlak voor rust wat ongelukkig tegen een tegengoal aaii. Rust stand 2-1. Na de rust kwam B2 steeds meer onder druk te staan. Aan de ene kant doordat de tegenstander sterker werd en aan de andere door blessures bij enkele B2-spelers. Met veel kunst en vliegwerk en goed keeperswerk van Gijs wist B2 de voorsprong lang vast tc houden. Helaas wisten de spitsen van B2 de paar mo gelijkheden op 3-1 niet te benutten. Vlak voor tijd werd het helaas toch nog 2-2. Holten B2 kon ondanks-dat de meeste spelers hele maal kapot waren, de 2-2 vast te houden. HOLTEN - Op het crossveldje aan de Slachthuisstraat werd afgelopen zaterdag 8 oktober een heuse Zwarte Cross ge houden door crossclub 't Kromme Wieltje. Onder ande re Jur Pol hielp mee om er een geslaagd evenement van te maken. En dat is meer dan ge lukt. Maar liefst vijftig bezoekers kwamen namelijk kijken naar hoe de veertig deelnemers het ervan af zouden gaan brengen. Verkleed op de crossfietsen werd een parcours afgelegd met HOLTEN - Bij bridgeclub Holten is vorige week de win tercompetitie van start ge gaan. Bijna twintig paren streden op de eerste avond bij grand café de Biester om de punten. Na de eer ste 24 partijen voert het paar Kleinburink/ de Wit de ranglijst aan. De competitie gaat over drie periodes van tien avonden. Daarnaast zijn er speciale drives met Kerst en Pasen. De uitslag: 1. dhr. Kleinburink/ dhr. de Wit 58,59%; 2. mv. Saraber/ dhr. Grobben 58,33 3. mv. Akkerman/ mv. Masse- link 57,81%; 4. mv. Roubos/ dhr. van Tongeren 55,73%; 5. mv. Vreriks/ dhr. Vreriks 54,95%. verschillende hindernissen erin gebouwd. 'Het is voor de tweede keer dat we een Zwarte Cross houden', zegt Jur. 'Bij de echte Zwarte Cross, waar ik twee jaar geleden ben geweest, zijn de deelnemers ook verkleed. Dat wilden we graag nadoen.' Mooi verkleed kwamen de deelnemers dan ook aan de start. 'Al vanaf de zomervakantie zijn we ermee bezig', legt Jur uit. 'We hebben gevraagd of we for mulieren in de klassen mochten uitdelen.' Veel kinderen waren meteen enthousiast en wilden meedoen. In totaal werden er veertig crossers ingeschreven in verschillende categorieën: klei ne klasse, superklasse, zijspan- Lekker gek verkleed gingen de deelnemers van start, (foto: Sander Scheperman) klasse en de afvalrace. Naast het uitzetten van het parcours, stond er een barbecue klaar en een par tytent waar snoep en drinken klaarstond. Jur z'n vriend Gijs is vorig jaar begonnen met de Zwarte Cross. Dit jaar had ook Jur een grote taak in het evenement. 'Volgend jaar gaan we het zeken weer hou den, maar eerst hebben we nog een enduro en een Grand Prix', zegt hij. Wie het laatste nieuws in de gaten wil houden, kan op de website kijken van de crossclub: www.cckrommewiel- tje.tk 'De naam van de crossclub is ontstaan, doordat we tijdens het crossen altijd een wiel in de boom hangen, die krom is gebo gen', legt Jur uit. 'Als een soort mascotte.' In de kleine klasse won onder andere Dirk Muller. In de super- klasse wonnen Herwin Lansink, Dann Bolink en Jur Pol. In de zijspanklasse won Jur Pol/ Mark Coster en Niels Hofman/ Arjan Paalman. Bij de afvalrace: Dirk Muller en Ton Muller. HOLTEN - Tegen het laagge klasseerde VVilp heeft Blauw Wit een verdiende maar moei zame 4-6 winst behaald. Het was voor het eerst dat beide teams in competitieverband tegen elkaar dienden aan te treden. Direct vanaf de aftrap zocht Blauw Wit de aanval. Hierdoor kreeg en binnen enkele minuten meerdere kansjes. De grootste kans was voor Rolf van Kreij maar de doelman wist zijn schot te pareren. Even later was het wel raak. het was wederom Rolf van Kreij die alleen voor de doelman kwam en ditmaal wist hij zeer beheerst te scoren. Biauw Wit hield Wilp onder druk maar stond verdedigend niet goed. De voorsprong was door slecht uitverdedigen van zeer korte duur. Spits R. Smeenk slalomde door de verdediging en scoorde knap. Blauw Wit was hierdoor even van slag en had zelfs geluk, uit twee vrije trappen wist Wilp de lat te raken en kwam Blauw Wit een aantal malen goed weg. Toch kwam Wilp op voor sprong, wederom werd er niet goed verdedigd en wederom was het spits R. Smeenk die wist te scoren. Door deze achterstand zette Blauw Wit de tegenstander nog meer onder druk. In de laat ste fase van de eerste helft werd Wilp door Blauw Wit onder de voeten gelopen. Eerst was het Jurgen Kolkman die met een knappe actie de gelijkmaker bin nenschoot. Even later was het Merijn Offringa die attent optrad na een vrije trap van Arnoud Beldman. Binnen enkele minu ten was het weer raak. Jurgen Kolkman ontpopte zich als vrije trap specialist, zijn eerste pegel kwam via doelman en paal terug in het veld doch ditmaal was het Gert Jan Prins die de rebound binnentikte. Vlak voor rust kreeg Blauw Wit wederom een vrije trap. Jurgen Kolkman schoot de bal hard en droog bin nen. Hiermee werd een ruststand van 2-5 bereikt. De tweede helft begon Blauw Wit sterk cn kreeg direct meerdere kansen tegen deze toch wel erg zwakke tegen stander. Het was invaller Jurian Paalman die de 2-6 binnenschoot. In de resterende fase van de tweede helft werd het spelbeeld er niet beter op. Blauw Wit had het meeste balbezit en Wilp loerde op de counter. Het spel van Blauw Wit werd steeds onnauw keuriger. Wilp wist nog twee maal deze onnauwkeurigheid af te straffen waardoor de eind stand op 4-6 kwam. HOLTEN - Met een uiterst knappe zege op kloploper Zwolle heeft VV Holten zich weer iets weten op te werken uit het dal. Na drie opeenvol gende nederlagen stonden de gezichten op Meermanskamp niet echt vrolijk, maar met de ze 1-0 overwinning heeft Hol ten laten zien dat het in goeden doen voor niemand onderdoet in deze klasse. Nog steeds zonder het kwintet aan geblesseerden moest Holten de klus zien te klaren tegen de hautaine gasten uit Zwolle. Een half uur voor aanvang kwamen de tijdelijke koplopers pas op het Meermanskamp aan en ga ven daarbij de indruk wel even drie punten te komen halen. Niets bleek minder waar, Holten begon sterk en gaf de tegenstan der geen enkele ruimte om te voetballen. In het centrum van de Holtense defensie was er zelfs een debutant in de basis te ontwaren. De vierendertigjarige Robert Oolbekkink, voetbal- naam BUG, startte voor het eerst in de basis van de hoofdmacht. Geflankeerd door Reijlink hield hij het centrum potdicht. Kansen waren er voor Holten voor de rust, een prachtige aan val over rechts met een scherp aangesneden voorzet van Jager werd echter niet goed verwerkt. Ook Koopman had alle tijd om de bal een keer binnen te kop pen. maar koos ervoor om het met de voeten te proberen. Na een half uurtje spelen was het Dekker die zich tot matchw inner (foto: Johan Bolink) liet kronen. Een diepe bal van Knapen werd op zijn Boularouz' ingeschat door dc laatste man van Zwolle. Dekker rondde de bal fraai af, door met een lob de uitkomende doelman te ver schalken. Voor de rust werd de belangrijke nul gehouden en nam de frustra tie bij de Zwollenaren toe. De thee werkte bepaald niet kalme rend bij de gasten, want al een paar minuten na rust barstte de bom bij de nummer tien van Zwolle. Na een verloren duel controleerde hij op hardhandige wijze of debutant Oolbekkink wel echt een jongetje was, de goed oplettende scheidsrechter toonde resoluut rood voor deze ongewenste intimiteit. Hierna probeerde Zwolle het nog even met tien man. maar ze hadden simpelweg de kracht niet meer om het de elf van Holten moeilijk te maken. Dekker kwam nog eenmaal in een identieke situatie als in de eerste partituur, maar zag dit maal zijn lob naast het doel be landen. Na een dikke negentig minuten floot de goed fluitende man in het zwart een einde aan de wed strijd. De spelers van Zwolle konden gebroken weer naar huis. terwijl de Holtenaren ein delijk weer eens konden toasten op een overwinning. Volgende week zullen mis schien wat mensen uit de lap penmand komen, maar met goe de inzet en een compacte organi satie bewees de ploeg van afge lopen zondag volwaardig te kun nen meedraaien. Dit weekend wacht aan de andere kant van de Berg de ploeg van Haarle. de ho ge klassering van die ploeg zal de ploeg van Holten niets zeg gen. Zeker niet na afgelopen zondas. HOLTEN - Handbaldames 1 boekte een zwaarbevochten overwinning op Tyfoon. Dit team degradeerde vorig sei zoen uit de regioklasse en Holten was dus gewaarschuwd. Na een aanvankelijke achterstand (0-1) kwam Holten op voorsprong. De dames konden deze nooit verder uitbouwen dan twee treffers. Bij rust leidde Holten met 6-5. Ook na rust kwam Holten niet los van de stug verdedigende opponent. Holten kreeg terecht vier straf- worpen mee en wist zo een ver diende 12-11 zege te boeken. Treffers; Judith Tiekink 4; Jessi ca Smit 3; Jolien Bannink 2: Mi chelle den Bouwmeester, Moni que Plantinga, Bianca Smit 1 Ook de handbalheren bleven on geslagen. Thuis tegen Huissen 2 had Holten het voor de rust onno dig moeilijk met de tegenstander. Holten kwam met 5-2 voor, maar zag Huissen bij rust tot 9-8 terug komen. Na rust liep Holten al snel uit naar 13-9, maar onrustig aanvalsspel gaf Huissen de kans terug te komen tot 14-14. In het laatste kwartier stelde Holten or de op zaken. Goed verdedigend en effectief aanvallend werd ook Huissen naar een ruime 24-15 ne derlaag gespeeld. Treffers voor Holten: Thys Jeur- issen 9: Jan Henk Kamphuis 4; Freddy Wolterink 3. Tristan Dor- las, Hans Mulder. Rene Reinders 2; Menno Koerse, Fabian Dorlas 1. Toezichthouders brandveiligheid Holten - De heren A.J. Aan stoot en A.J. van Brussel zijn aangewezen als toezichthou dend ambtenaar. Beiden wer ken op de stafafdeling Brand weer. Ze houden binnen de gemeente toezicht op de uitvoering van di verse wetten en verordeningen ten aanzien van de brandveilig heid. HOLTEN - Voor de zevende keer houdt Natuurdiorama Holterberg het festival voor niet-professionele kunstschil ders. Dit jaar is als thema dc wonde ren van vogels en zoogdieren in de natuur gekozen. Deelnemers kunnen een of meer foto's van hun werk insturen aan het natuurmuseum op de Holter berg. Uit de inzendingen worden ongeveer 35 werken geselec teerd, die tijdens de kerstvakan tie tentoongesteld worden in Na tuurdiorama Holterberg. Een deskundige jury zal de ten toongestelde werken beoorde len. Op donderdag 22 december worden de drie prijswinnaars be kendgemaakt. Ook wordt dit jaar voor het eerst een publieks prijs uitgereikt. Wie mee wil doen, kan zich op geven tot 15 november 2005. Voor meer informatie kan men kijken op www.museumholter- berg.nl/Kunstfestival.html of contact opnemen met Natuurdi orama Holterberg, telefoon: 0548-361979. HOLTEN - De Holtense hoc keyclub houdt 19 oktober van 15.00 tot 16.00 uur kennisma kingstrainingen. Jongens en meisjes uit de groe pen 2 tot en met 6 van dc lagere scholen in Holten en omgeving hebben een uitnodiging ontvan gen op school. De Hockeyclub is te vinden aan de Molenbelter- weg. Verschillende kennisma kingsactiviteiten komen aan bod. De belangstellende kinde ren krijgen een goed beeld van de hockeysport door samen met leeftijdgenootjes de trainingen te bekijken of er aan deel te nemen. Tevens is er voor de ouders van de kinderen een gezellige ont vangst geregeld. De jongste jeugd, de vijfjarige benjamins worden op spelenderwijs met kleurrijke materialen en hockey- activitciten vermaakt door hoc keyspelleidsters om toerbeurt. Meer informatie over hockeyac- tiviteiten voor de jeugd, junioren en senioren, surf naar de clubsite www.hockeyclubholten.nl of mail een bericht naar info'@hoc- keyclubholten.nl. Of neem con tact op met trainerscoördinator Roel Leeuwenburgh telefoon: 0548-657271. Blauw \N it Vrijdag 14 oktober Baris 2 - Blauw Wit 2 futsal. 22.30 uur (vertrek 21.30 uur). Zaterdag 15 oktober Blauw Wit 1 - Harfsen 1. 14.30 uur: Blauw Wit 2 - Excclsi- or'31 4, 12.30 uur; Blauw Wit 3 - Sparta E. 5, 14.30 uur: Sparta E7 - Blauw Wit 4. 14.30 uur (vertrek 13.00 uur): Excel- sior'31 10 - Blauw Wit 5. 14.30 uur (vertrek 13.30 uur); IJssel- streek Al - Blauw Wit Al. 14.30 uur (vertrek 13.00 uur); JC Hellendoorn BI - Blauw Wit BI, 10.45 uur (vertrek 9.30 uur): JC' Hellendoorn B2 - Blauw Wit B2. 11.00 uur (ver trek 9.45 uur); Blauw Wit Cl - Heino C2. 10.30 uur; Blauw Wit C2 - SVVN C2, 11.30 uur: Oranje Nassau MBI - Blauw Wit MBI, 14.30 uur (vertrek 13.15 uur). De Zweef MCI - Blauw Wit Cl, 11.00 uur (ver trek 10.00 uur): ASC'62 D2 - Blauw Wit Dl. 9.15 uur (ver trek 8.00 uur): Blauw Wit D2 - Overwetering D3. 10.30 uur; Wijhe'92 E4 - Blauw Wit El. 8.30 uur (vertrek 7.30 uur); Blauw Wit E2 - Heino E4, 9.30 uur: Broekland E3 - Blauw Wit E3, 10.45 uur (vertrek 9.45 uur): Blauw Wit F1 - Wesepe Fl. 9.30 uur: Blauw Wit F2 - Wijhe'92 F2. 9.30 uur: SVVN F4 - Blauw Wit F3, 10.00 uur (vertrek 9.15 uur): Mariën- heem F2 - Blauw Wit F4. 9.30 uur (vertrek 8.45 uur). VV Holten Zondag 16 oktober Haarle 1 - Holten 1. 14.00 uur (vertrek 11.45 uur); Heeten 2 - Holten 2. 10.00 uur (vertrek 8.45 uur): Holten 3 - Luctor Et Emergo 3, 10.45 uur: Holten 4 - Nijverdal 3. 10.00 uur; Hol ten 5 - Rietmolen 4, 9.00 uur: Holten 6 - Achilles 12 9. 9.00 uur; Haarle 6 - Holten 7. 9.00 uur (vertrek 8.00 uur); La Pre miere 6 - Holten 8. 9.00 uur (vertrek 8.00 uur); BWO 7 - Holten 9, 9.30 uur (vertrek 8.15 uur); Holten DA1 - Wijhe 92 DA1, 10.00 uur. Zaterdag 15 oktober Holten Al - De Zweef A2, 14.30 uur; Haarle BI - Holten BI, 14.00 uur (vertrek 13.00 uur): Broekland BI - Holten B2, 14.30 uur (vertrek 13.30 uur); Vorden Cl - Holten Cl, 14.30 uur (vertrek 13.30 uur): Holten C2 - Wilhelminaschool C2. 13.00 uur: Lettelc Dl - Holten Dl, 1 1.00 uur (vertrek 10.15 uur): Holten D2 - Wij- he'92 D4. 10.00 uur: Zenderen Vooruit D2 - Holten D3. i 1.00 uur (vertrek 10.00 uur); Raalte E3 - Holten EL 9.00 uur (ver trek 8.00 uur): Hoonhorst El - Holten E2, 10.00 uur (vertrek 8.45 uur); Holten E3 - JC Hel lendoorn E4. 10.00 uur: Holten Fl - Haarle Fl. 11.00 uur: De Zweef F4 - Holten F2. 9.30 uur (vertrek 8.30 uur): Holten F3 - SDOL F2, 11.00 uur; De Zweef F6 - Holten F4. 1 1.30 uur (vertrek 10.30 uur); Holten MB2 - SC Rijssen MB. 12.00 uur. Handbal Zaterdag 15 oktober SC Overwetering - Meisjes BI 9.55 uur: Nicuw-Heeten 1 - Meisjes Cl. 12.45 uur: Nieuw- Heeten 3 - Meisjes C2, 12.00 uur; Dames 3 - Erica'76 2, 19.00 uur. Zondag 16 oktober SPCL Groessen - Dames 1. 12.05 uur; Duiven 2 - Heren 1, 14.55 uur; SC Wesepe 3 - Da mes 2, 11.35 uur. HOLTEN - VV Holten speelt zondag de uitwedstrijd tegen Haarle. De Haarler Boys promoveer den het afgelopen seizoen naar de vierde klas en doen het dit seizoen wederom opvallend goed. Vorig weekeinde werd gelijk gespeeld tegen Heeten 1 -1 Haarle bezet momenteel de derde plaats op de ranglijst. Door een verdiende overwin ning op koploper Zwolle (1-0) is VV Holten in rustiger vaar water gekomen. Bij w inst op Haarle hebben de roodzwarten weer aansluiting met de subtop. De wedstrijd wordt gespeeld op sportpark Pastoorsmoat en begint om 14.00 uur. HOLTEN - Blauw Wit speelt zaterdag 15 oktober thuis te gen Harfsen. Beide ploegen hebben al veel tegen elkaar gespeeld en ken nen elkaar goed. Alle ingrediënten voor een mooie partij voetbal zijn dus aanwezig. De wedstrijd begint om half- drie en staat onder leiding van scheidsrechter Van der Wal.

Holtens Nieuwsblad | 2005 | | pagina 7