Judo-leraar Wilson: 'Je raakt nooit uitgeleerd' Blauw Wit benut kansen veel beter dan Haarlo S Uw nieuwe hypotheek Rabo Proof? 6tS\ Ziekenboeg W Holten 1 blijkt tot nok toe gevuld Uw badkamerdroom komt uit in Enter Nu al de modeluitvoering voor volgend jaar ANTI STRESS 2006 Bubbels Jets Cosmos - "aTI Waar kwaliteit, goed advies en service van zelfsprekend zijn SportAgenda Cursus Ontspannen W Holten thuis tegen SV Zwolle Blauw Wit uit tegen Wilp Klaverjasavond bij Blauw Wit Donderdag 6 oktober 2005 H04 HOLTEN - De ziekenboeg van het vlaggenschip van de VV Holten is tot aan de nok toe gevuld. Hierdoor moet trainer Bakker al twee weken op rij zi jn best doen om iedereen op de juiste plek te krijgen. Afgelopen zondag misten de Holtenaren Van der Wal, Bcldman en Stam. allen en kel en ook nog eens Nijland die zijn hamstring verrekt had. Met veel inzet, maar weinig vaste patronen moest Holten toestaan dat de thuisploeg met een schamele 1-0 de punten in Lemeler- veld hield. Voor het treffen in en tegen Lemelerveid leek Stam nog te kunnen gaan spelen, maar in de warming up bleek dat hij te veel hinder ondervond van zijn enkelblessure. Nijland leek hem te kunnen ver vangen. hij zou eerst op de bank beginnen uit voorzorg, maar zag in de laatste sprint voor de wed strijd die intentie ook transformeren in een illusie. Het schoot er weer in bij de gelouterde speler en zodoende moest de jonge Meijerman zijn plaats innemen. Dit betekende dat Erik Reijlink door schoof naar de 'tien' positie en Dekker in de spits kon beginnen. Diezelfde Dekker kreeg na vijf minuten een uitgelezen kans om de score te openen na goed terug leggen van Reijlink. Vanaf een meter of zes schoot hij in de bomvolle zestien net langs de verkeerde kant van de lat. Hierna ontstond een wedstrijd die op een salonremise leek af te lopen. Er was weinig lijn in het spel van beide ploegen en mooie uitgespeelde aanvallen kreeg het publiek dan ook niet te zien. Via dode spelmomenten waren de oranjewitten nog wel een paar keer erg gevaarlijk, maar Koetsier liet zien uitstekend in vorm te zijn door elke bal uit het doel te ronselen. Holten stelde daar niet veel tegenover, maar had in de spaarzame aanvallen ook nog bijna een strafschop verdiend. Koopman kwam goed door op rechts en werd even uit balans gebracht, maar vergat te gaan liggen en zag zijn inzet naast verdwijnen. Een minuut voor de thee, geen slechter moment denkbaar, viel de goal aan de andere kant. Na een vermeende handsbal van de rechtsbuiten van Lemelerveid kon de bal in tweede instantie achter Koetsier worden geschoten. In de rust had bakker weinig mogelijkheden, aanvallers op de bank had hij niet en Tiekink had er al een volledige wedstrijd met het tweede elftal op zitten. Lammertink werd tien minuten na de rust nog wel gebracht voor de ook al geblesseerde Koopman, een tweede optreden in de hoofdmacht kon hij echter niet opluisteren met veel aanvallende impulsen daar hij een middenvelder is. Holten probeer de wel en aan de inzet lag het zeker niet, maar er was domweg niet genoeg aanvalskracht om de gas theren de welbekende peentjes te laten zweten. Holten had eigenlijk de hele wedstrijd, onder aanvoering van een uitstekende Jager en Koetsier, Le melerveid in bedwang maar stelde daar te weinig tegenover. Van der Pluijm kwam in de slotfase nog een keer oog in oog met de doelman, maar de koning van de stift vergat zijn specialiteit toe te passen en zag zijn schot vanuit een moeilijke hoek gedegradeerd worden tot comer. Vier gespeeld en drie punten. Holten onwaardig. Maar ja als het halve elftal een bijrol zou kunnen vervullen in een aflevering van M*A*S*H, dan is er voor de selectie ook niets anders aan te doen dan hard werken en hopen op een beetje geluk. RESTAURANT DE POPPE' Recreatieoord en Zalencentrum Holterweg 23 - Tel. 0547 - 361206 Markelo Bruiloften Partijen Familie-diner Koude/warme buffetten A la carte Reünies Personeelsfeesten Airco in div. zalen HOLTEN - De afdeling judo van Bato heeft weer een le raar. Het is de 47-jarige Deventernaar Daan Wilson die wekelijks naar Holten komt om in de sportzaal aan de Lageweg drie groepen te trainen. Daan is vanaf zijn dertiende jaar bijzonder actief bezig geweest met onder meer karate en jiu-jit- su en is daarna overgestapt op judo. Hij is nog steeds leerling bij sportschool Edo Zeeën in Deventer. "Je raakt bij judo nooit uitgeleerd. Je kunt je steeds verder ontwikkelen. In november doe ik examen voor de vierde gradatie binnen de zwarte band. En dan ben ik er nog lang niet, er zijn nog ver scheidene gradaties te behalen." Ondertussen is hij al pratend be zig om de sportvloer van zachte zware matten te voorzien, zodat zijn leerlingen straks bij de aan geleerde worpen een zachte landing kunnen maken. Een hele klus maar hij wordt bijgestaan door een vader die met zijn zoontje een beetje te vroeg was voor de les. In al zijn vriendelijkheid zorgt hij er toch voor dat hij zijn praatje af kan maken voordat de eerste groep leerlingen in mooie, witte judopakken binnenkomt. Judo is eigenlijk ontstaan vanuit jiu-jitsu. Maar dat laatste is een vechtsport waarin men de tegenstan der pijn kan doen. Dat is bij judo niet aan de orde en dat valt daarom ook niet onder de vechtsporten. Bij judo wordt je motoriek heel sterk ontwikkeld en daar kun je je hele leven baat bij hebben. Judo is ook zeker een goede sport voor ouderen en voor men sen met een beperking. Je condi tie verbetert natuurlijk maar ook je houding, een goede vorm van beweging die zó belangrijk is, zeker tegenwoordig Zowel voor jonge als oudere leerlingen is judo er op gericht om de zelfverdediging te stimu- Judoleraar Daan Wilson: 'Bij judo leer je dat je dóór moet zetten, je hoofd en je lichaam er op trainen datje vast moet houden.' (foty: Johan Bolink) leren en er wordt ook discipline aangeleerd. "Wil je de sport op topniveau bedrijven, dan zul je drie a vier keer per week moeten trainen, een perfecte conditie moeten hebben, niet blessuregevoelig zijn en vooral je familie moet achter je staan", weet Wilson. "Bij judo leer je dat je dóór moet zetten, je hoofd en je lichaam er op trainen datje vast moet hou den. En dat kan je in je leven helpen om problemen aan te pakken." Openingstijden: Ma tm. Vrij 9.30 t/m 17.30 uur Zaterdag: 9.30 t/m 1630 uur Koopavond do t/m 21.00 uur Aviano, de meest luxe combi whirlpool in combinatie met diverse modellen baden. (Onze eigen topwhirlpool, rechtstreeks af fabriek) Damixa Merkur badthermostaat met badset. Hardglazen douchedeur van Duitse topfabrikant in aluminium satin uitvoering met Damixa Merkur thermostaat en grote regendouche. Roundline design meubelset van Duitse topfabrikant incl zeer ruime hoge kast van 39 cm breed met Damixa Merkur wastafelmengkraan. Villeroy Boch wandtoilet geheel compleet van 10743,- voor 5995,- StoomdoucfiecaÉtne -120 x 80/93 cm -meest luxeïop System uitvoering Incknieuwe sensationele tropische regendouche met lichttherapie van 10115,- voor 6495,- En gratis plaatsing t.w.y. 595,- Zie ook: www.bubbelsenjets.nl voor nog meer weergaloze aanbiedingen in badkamers, whirpools, sauna's, stoomdouche- cabines, buiten-whirlpools, etc. etc. Industrieterrein Vonder Vonderweg 28b Enter Tel.: 0547 - 38 40 00 www.bubbelsenjets.nl HOLTEN - Weer drie punten erbij voor Blauw Wit. Dat was na het laatste fluitsignaal van de goed leidende scheidsrech ter Dul duidelijk. En dat tegen een ploeg die derde stond. Vooral in de eerste helft was Haarlo dichtbij een of twee doel punten, maar de spitsen gingen te slordig met de grote kansen om. Reeds na vijf minuten scheerde de bal net over het doel van een foutloos keepende Arjan Nijhuis. Blauw Wit kreeg hierna wel het technische overwicht dat ze afdwongen, maar schoten van Ernst-Jan Harmsen en Rolf van Kreij misten nog zuiverheid. In de 25e minuut leidde een foutje van "Coupe Kaal" Dirk Jan Beldman tot een corner voor Haarlo, die door Maarten Krui melaar van de lijn werd gehaald. Het waren kleine foutjes in de eigen verdediging die de Blauw Wit aanhang soms deed huive ren, maar omdat Haarlo er ver der geen gebruik van wenste te maken, leek 0-0 de ruststand te gaan worden. Nadat .lurgen Kolkman in het strafschop gebied onderuitge haald werd na een prachtig pasje van Merijn Offringa en ten on rechte geen strafschop kreeg, stroopte het jeugdige Blauw Wit echter nog even de mouwen op en vlak voor het rustsignaal werd een verdwaalde voorzet door de keeper van Haarlo niet goed verwerkt en kopte Rolf van Kreij toch nog de onverwachte l -0 ruststand binnen. Na de rust verving Youri Noor- landcr de geblesseerde Gert Jan Ulfman en zette Blauw Wit Haarlo onder druk. Harde scho ten en kopballen van Jurgen Kolkman en Gert Jan Prins brachten het Haarlo-bastion wel verder aan het wankelen, maar een snelle en verdiende 2-0 bleef alsnog uit. Haarlo was in de 56e minuut dicht bij de gelijkmaker, maar met een katachtige reactie wist Arjan Nijhuis dit te voorkomen. Vier minuten later was het aan de andere kant dan toch de 2-0 Rabobank (foto: Johan Bolink) voor Blauw Wit, een doelpunt dat uiteindelijk door Gert Jan Prins gemaakt werd. Haarlo probeerde'met man en macht de bakens te verzetten, waardoor Blauw Wit via snelle uitvallen kansen kreeg. Rolf van Kreij werd nog gewisseld voor Rutger Grootewal, maar verdere doelpunten bleven uit, hoewel het vaak maar centimeters scheelde. Aan de andere kant was Haarlo tenslotte nog een maal gevaarlijk, maar het schot ging via de lat over. De ploeg van trainer Henri Stam stijgt door deze verdiende over winning op de ranglijst en begint langzaam de plekken te naderen waar ze thuis hoort: in de boven ste regionen. Opstelling: Arjan Nijhuis, Arian Vorkink, Dirk Jan Bcldman, Gert Jan Ulfman (Youri Noorlander), Arnoud Beldman, Gert Jan Prins, Merijn Offringa, Maarten Kruimelaar, Jurgen Kolkman, Rolf van Kreij (Rutger Grootewal), Ernst Jan Harmsen. VV Holten Zondag 9 oktober Holten l - SV Zwolle l. 14.00 uur; Holten 2 - Heino 3. 10.30 uur; A VC Heracles 2 - Holten 3, 10.45 uur (vertrek 9.30 uur); Rietvogels 4 - Holten 4, 10.45 uur (vertrek 9.30 uur); AVC Heracles 6 - Holten 6, 9.00 uur (vertrek 8.00 uur); Holten 7 - Mariënheem 4. 10.00 uur; Hol ten 8 - Hector 9, 9.00 uur; Hol ten 9 - AVC Heracles 5, 10.45 uur; Broekland DA1 - Holten DAI, 1 1.30 (vertrek 10.15 uur). Zaterdag 8 oktober Blauw Wit'66 Al - Holten Al, 14.30 uur (vertrek 14.00 uur); Holten BI - De Zweef B2, 14.30 uur; Elolten B2 - JC Elellen- doorn B2, 13.00 uur; Holten Cl - Diepenveen Cl, 13.00 uur; Achilles' 12 C4 - Holten C2, 13.00 uur (vertrek 11.45 uur); Holten Dl - Wijhe'92 Dl. 11.00 uur; Nieuw-Heeten Dl - Elolten D2, 10.00 uur (vertrek 9.15 uur); Holten D3 - Enter D2, HOLTEN - De nieuwe cursus Anders ontspannen begint 12 oktober in De Boschkamp in Holten en staat onder leiding van Diny Hofman. Deze cursus bestaat uit zes les sen op de woensdagavond van 20.15 tot 21.15 uur. De lessen zullen plaatsvinden op 12 eb 19 oktober, en de 2e, 9e, 16c en 23e van de maand november. De kosten bedragen 30 euro. Voor informatie, 0548-36 27 55. 10.00 uur; Holten El - Wijiie'92 E4. 10.00 uur; Holten E2 - Nieuw-Heeten El. 10.00 uur; Mariënheem E2 - Holten E3, 10.30 uur (vertrek 9.30 uur); Wijhe'92 F2 - Holten Fl, 8.30 uur (vertrek 7.15 uur); Holten F2 - SVVN F3, 11.00 uur; Blauw Wit'66 F3 - Holten F3. 9.30 uur (vertrek 9.00 uur); Hol ten F4 - Rohda R. F8, 11.00 uur; SVZW MB - Holten MB1. 12.30 uur (vertrek 11.30 uur); JCLE MB - Holten MB2. 11.00 uur (vertrek 9.45 uur); Holten MB 1 - Sp Daarle MB. 19.00 uur. Handbal Zaterdag 8 oktober Wijhe 2 - Meisjes BI, 13.50 uur; Achilles - Jongens B, 13.55 uur; Wijhe 4 - Meisjes B2, 12.55 uur; Lcttele 2 - Meisjes C19.45 uur; Meisjes C2 - ABS 4, 12.15 uur; Meisjes D - Dalf- sen 2, 11.30 uur. Zondag 9 oktober Dames 1 - Tyfoon 1, 12.10 uur; Heren 1 - Huissen 2, 10.00 uur; Dames 2 - ABS 3, 11.05 uur; HCD'97 2 - Dames 3, 13.20 uur. Hockey Zaterdag 8 oktober PW E12 - Jongens El, 9.30 uur; Zutphcn C2 - Jongens C, 12.20 uur; Lochem C2 - Meisjes C, 12.30 uur. Zondag 9 oktober ABS A - Veteranen, 14.30 uur; Dames - Goor, 12.45 uur; Heren - Dalfsen, 14.30 uur. HOLTEN - Koploper SV Zwolle komt zondag 9 oktober naar Meermanskamp. De Zwollenaren wonnen het af gelopen weekeinde nipt van Heetcn (1-0) en blijven na vijf competitieduels ongeslagen in de vierde klasse II. VV Holten verloor teleurstel lend van Lemelerveid (0-1). De wedstrijd begint om 14.00 uur en staat onder leiding van scheidsrechter G.H.T. Huberts. HOLTEN - Blauw Wit speelt zaterdag 8 oktober uit tegen Wilp. Deze voor Blauw Wit onbeken de tegenstander haalde tot nu toe geen enkel punt in de competi tie. De mannen van Henry Stam zijn het aan hun stand verplicht deze wedstrijd te winnen. De wedstrijd op het sportpark d' 01- de Leeuwenbarg in Wilp begint om halfdrie en staat onder lei ding van Huntink. HOLTEN - Net als andere ja ren houdt Blauw Wit een aan tal klaverjasavonden. Na zes avonden worden de vier beste scores per deelnemer op- geleld om de eindwinnaar te be palen, maar het is ook mogelijk een enkele avond deel te nemen. De eerste avond is vrijdag 7 ok tober, de kantine is vanaf 19.30 geopend. Hypotheken blijven lastige dingen. Zorg daarom dat u weet waar u voor tekent en voorkom verrassingen. Zoals een hypotheek zonder verzekering bij overlijden. Of dat u bij verhuizing uw lage hypotheekrente kwijt bent. Kijk daarom op rabobank.nl of uw hypotheek Rabo Proof is. Dan weet u zeker dat er in uw nieuwe hypotheek geen addertjes onder het gras zitten. Precies wat u mag ver wachten van de meest partij dige hypotheekadviseur.

Holtens Nieuwsblad | 2005 | | pagina 4