mL-- MajXmivJc 1*1 BOVAE www.eshuisauto.nl Donderdag 15 september 2005 HO 9 Keunefeesten versterkt saamhorigheid Holten Open Dag zaterdag 17 september 2005 10.30-15.30 uur industriestraat 15, Hengelo (voormalig gebouw Dikkers) Honderden cursussen, avondopleidingen en trainingen voor volwassenen, inclusief het aanbod Volksuniversiteit. Uw partner in opleidingen ROC van Twente - Informatie Bel: (074) 8503325 www.maatwerktwente.nl 1 w. GIRO 309 Heipons. Help de dieren. Samen rijn vre verantwoordelijk. Kiest u voor Carinova, dan kiest u voor kwaliteit. Carinova werkt uitsluitend met betrokken en deskundige kraamverzorgenden met ervaring en een professionele opleiding. Als lid van de Landelijke Vereniging voor Thuiszorg (LVT) voldoet Carinova bovendien aan de Kwaliteitseisen Kraamzorg. Carinova heeft ook een lactatiekundige in dienst die u helpt met vragen en oplossingen rondom borstvoeding. Dus kraamzorg nodig, Carinova kiezen! Zorg voor uw welzijn Postbus 49 8100 AA Raalte T (0900) 8662 0,10 min) als u meer wilt weten ol kijk eerst op wwwcarinova.nl Carinova (foto's: Johan Bolink) als een nieuwe Thomas Berge mee le zingen. Om toch een stuk van het verleden mee te nemen, werd een clubjeskoor op gericht. Eerder stond de zaterdagmiddag namelijk in het teken van de Hol- tense vriendenclubjes. Het ludieke spelprogram- ma trok echter zeer wei nig publiek. Dit in tegen stelling tot het Meedein festijn. Alle clubjes mochten uit de eigen le den iemand aanwijzen om mee te doen aan het clubjeskoor. Dat er veel clubjes zijn. bleek wel. Het was behoorlijk prop pen op het grote podium. Presentator Tonnie: "Na slechts drie oefenavon den is er toch behoorlijk resultaat bereikt." Met veel enthousiasme wer den drie nummers gezon gen. De koorleden van de Hoolter Korhanen moch ten zelf ook laten zien of ze konden zingen. Met een soort klompenmars beklommen zij het podi um. Het lied Meisjes van de nacht kreeg extra on dersteuning. Enkele man nen, verkleed als vrouw, liepen door de tent om het nummer uit te beel den. Wim Geerling gaf een goede vertolking van André Hazes. Inclusief bakkebaarden, hoed en zonnebril leek het net of André er zelf stond. Voor de meeste Holtenaren is de zaterdagavond dé Keunefeestavond bij uit stek. Dan moet je ge weest zijn, want iedereen komt naar de tent. "Het versterkt de saamhorig heid. Je komt in contact met andere Holtenaren", is de mening van bezoe kers. Showband Boulevard speelde de ene hit na de andere en maakte dank baar gebruik van het gro te scherm naast het podi um. Hier werden video clips getoond van de ar tiesten waarvan ze op dat moment een hit speelde. Voor de afsluitende zon dagmiddag was hefpodi um veranderd in de Regi- otapbar, met Willie Oos terhuis en Edwin van Hoevelaak als presenta toren. Zij zongen eigen repertoire, maar lieten ook artiesten binnen via De Deure. Zoals Jacques Herb en Hans Hulsebos. Aan de Regiotapbar za ten eerst wat organisato ren als decor. Later werd dit aangevuld met leden van vriendenclubjes en stond op het laatst het he le podium vol. Het zorg de voor een vrolijke boel. Arne Jansen mocht uit eindelijk de Keunefees ten uitblazen met onder meer Meisjes met rode haren. Het was wel behoorlijk zweten in de tent en dat zou het hele weekend zo blijven. Dan maar een paar biertjes meer. Wie geen genoeg kon krijgen, mocht blijven voor het avondprogramma. Ande ren namen toch liever eerst een frisse douche. Naast Melrose zorgde ook het Feestteam voor lekkere muziek. De zon had overdag goed haar best gedaan, zodat het 's avonds behoorlijk warm was in de tent. De water straaltjes liepen iedereen zo over het lichaam. Nie mand kwam zonder be zweet hoofd naar buiten. Het blijkt toch dat de vrijdag wat achterblijft bij de andere dagen. Veel Holtenaren sparen hun energie op voor de zater dag en zondag. De nieu we zaterdagmiddagfor mule bleek' vorig jaar al een succes. Ook nu zat de tent weer vol. Vooral ou deren kwamen langs. Zij namen plaats achter de lange tafels die voor deze gelegenheid in de tent stonden. Voor hen is het Meedeinfestijn duidelijk een uitkomst. Tot nu toe hadden de Keunefeesten niet echt wat te bieden voor deze groep. Jonge ren stonden tijdens het meedeinen liever bij de praattafels, kijkend naar wat er op het podium ge beurde. En er was van al les te beleven. Het grote koor Nootzaak, met en kele leden uit Holten. Verder de Grolse Hof zangers en het Brookduo. Het had maar weinig ge scheeld of het duo uit Markelo had ook moeten afzeggen. Gert-Jan Op laat heeft namelijk zijn voet in het gips door een voetbalblessure. Presen tator Tonnie uut De Haar (Tonnie Geerling): "Hij heeft meteen alle concer ten afgelast. Behalve de ze in Holten. Hij moest hoe dan ook zijn belofte waar maken om te zingen op de Keunefeesten." Gert-Jan: "De Hoolter Korhanen hebben bij ons opgetreden en we beloof den een tegenbezoek te doen. En nu staan we hier, de Badmutse en ik." Het bleef overigens met bij die twee alleen. Voor extra zangkwaliteit riep Gert-Jan bij een nummer zijn zoontje op het podi um. Zonder blikken of blozen pakte hij de mi crofoon en stond vooraan Maak kennis met alles wat maatwerk te bieden heeft. Fiat Bravo 1.4i-12V SX Bj.: 03-1998 Km.: 63.996 Kleur: blauw met. Airco, stuurbekr. centr.vergr. electr. ramen, trekhaak, airbag, stereo, 1e eigenaar! Prijs rijklaar: 4.450.- Suzuki Wagon R+ 1.0i GL 5-drs. Bj06-1998 Km.: 154.568 Kleur: l.blauw met. Stuurbekr. centr.vergr. electr.ramen, LM velgen, trekhaak, enz. Hoge instap! 1e eigenaar! Prijs rjklaar: 3.950.- Voor deze en meer occasions: Oude Stationsweg 3 - 7451 ME Holten Telefoon 0548 - 362027 mochten tussen het podi um en de dranghekken staan, zodat ze niet wer den verdrongen door de groten. Wat een feest. Al le liedjes werden uit volle borst meegezongen en er tussendoor gegild. Het leek wel of The Beatles op het podium stonden. Echter, de muziek ging meer richting K3 en Chipz! De ouders vonden het wel best en keken er op een afstandje naar. Voor hen zou later de Reeperbahners uit Dij- Burgemeester Bort Koe- lewijn begon zijn ope ningstoespraak hiermee. "De dag is zeer droevig begonnen, maar hopelijk eindigen we toch niet een feest." Dit lukte meteen al aardig tijdens het be- drijvenborreluurtje. Na dat de burgemeester met voorzitter Coen van Hoe velaak het buffet had ge opend, stond aan twee kanten een lange rij wachtenden. The Cher ry's zorgde ondertussen voor gezellige muziek. Renault Laguna Grand Tour 1.9 Dei Privilege DIESEL Bj.: 05-2001 Km: 118.654 Kleur: blauw met. Xenon, dimat control, CD-wisselaar, half leer, trekhaak, PDC, cruise controle, 1e eigenaar! Prijs rijklaar: 13.500.- Opel Vectra-C 1.8M6V Essentia sedan Bj.: 08-2002 Km.: 51.638 Kleur: d.blauw met. Airco, CD-stuurbed., 8 x airbag, LM velgen, ABS, stuurbekr., centr.vergr., electr. ramen enz. Prijs rijklaar: 16.950.- HOLTEN - Keunefees ten 2005 is er eentje ge worden met veel afzeg gingen. Het begon al met Jan Smit. Daarna volgden Marianne Weber en Mick Harren met z'n Veerkampjes. De Reeperbahner Stim- mungsmacher uit Dij- kerhoek kwam wel: 'Af spraak is afspraak'. kerhoek stimmung gaan maken. Bekende hits met een Duits taaisausje ero ver. De tent liep echter op dat moment al aardig leeg. De donderdagavond is dan ook vooral voor kinderen bedoeld en die waren meteen na Djumbo al naar huis gegaan. De tweede dag van de Keunefeesten kreeg 's ochtends meteen een domper te verwerken. Een man sprong vanaf het perron voor de trein. Voor hun optreden op donderdag stond het trio Djumbo op het podium. De kleinste bezoekers

Holtens Nieuwsblad | 2005 | | pagina 9