Nog geen juiste formatie binnen Blauw Wit-lijnen Tox cup blijft in Holten Met het stalen ros over de Holterberg Lezing over mystiek van graancirkels Resultaten Blauw Wit Resultaten Holten Bijdrage in kosten voor sport en cultuur Spelers Holten in nieuw jasje M SportAgenda Handbal start met zaaltoernooi SGP wil geen kunstgrasveld W Holten uit naar Dalfsen Donderdag 15 september 2005 Holtens Nieuwsblad Blauw Wit F4 - Marien heem F2 Direct vanaf het beginsignaal werd de aanval ingezet. Na enkele goede rushes van Luuk kwam de bal bij Tom die het vervolgens koel afmaakte. 1-0. Vlak daarna scoorde Luuk zelfs 2 keer binnen enkele minuten. Doordat er voortdurend druk op de goal van de tegenstander werd gehouden kon Martin een uittrap van de keep er van Mariënheem onderscheppen en rustig afmaken. Daarna scoorde Luuk nog een keer zodat de ruststand op 5-0 stond. Na rust werd keeper Edwin gewissel^ met Pascal. Na goed overspe len van Matthijs kon Luuk de 6-0 inschuiven. Daarna scoorde Koen nog twee goals en tenslotte tekenden Thomas en Stijn voor de eindstand van 10-0. Eindstand 10-0. Kaalte E5 - Blauw Wit E3 Dat de Blauw-Witters er zin in hadden werd snel duidelijk. Raalte kreeg w einig kansen om van hun eigen helft af te komen. Goed doorzetten van Jasper leverde hem een prachtig doelpunt op 0-1 Voor rust maakte Geert er 0-2 van. waarna Timo er 0-3 en 0-4 van maakte. Na rust bleef het eenrichtingsverkeer. Leo bouwde aanval na aanval goed op waardoor de Blauw-Witters er lekker op los konden scoren. Hilbert-Jan die de tweede helft voetbalde schoot zelfs drie keer raak en Timo wist ook nog twee keer het net te ra ken. Uitblinker Leo schoot van afstand hard boven in de hoek raak. Lars pikte ook zijn doelpuntje mee. Verdediger Jasmijn kwam goed mee naar voren en schoot de 0-14 binnen. Geert scoorde met zijn vierde doelpunt de 0-15. Groot was de vreugde bij Raalte dat het toch nog 1-15 werd. Eindstand 1-15. JC Hellendoorn D2 - Blauw Wit Dl De tweede wedstrijd in de nieuwe competitie moest Blauw Wit Dl uit tegen Hellendoorn D2. De eerste helft ging het gelijk op met wat kansjes voor Hellendoorn en veel kansen voor Blauw Wit. De keeper van Hellendoorn was goed in vorm. Het duurde tot de 25e minuut tot het eerste doelpunt gemaakt werd. Ruststand 0-1. In de 2e helft kregen de Holtenaren de smaak van het scoren te pakken In de derde minuut na rust scoorden werd het 0-2. Hier na was het verzet van de tegenstander gebroken en werd het een richtingsverkeer naar het doel van de gastheren. In de 20e, 25e, 28e en de 59e wist Blauw Wit te scoren zodat het na het laatste fluitsignaal 0-6 stond. Eindstand 0-6. Blauw Wit D2 - Broekland Dl D2 ging voor de eerste officiële thuiswedstrijd het veld in. Direct na het fluitsignaal ging tegenstander Broekland er al direct fel in. De verdediging van Blauw Wit kwam in de problemen en keeper Rutger hield zijn doel niet schoon. Na een handsbal kon Leander zijn schutterskwaliteiten tonen en scoorde hij tegen. Na het rust- signaal stond Blauw Wit schijnbaar kansloos achter met 5-2. Hal verwege de 2e helft gaf het scorebord nog 3-7 aan, maar tien mi nuten later al 5-7. Niels werd op een laffe manier onderuitgehaald en moest met een blessure het veld verlaten. De verdediger van Broekland werd door de scheidsrechter voor straf het veld uit ge stuurd. De spanning zinderde in en rond het veld toen het 6-7 werd. Uiteindelijk was het een supersnelle aanvalscombinatie die de defensie van Broekland verraste en voor 7-7 zorgde. Voorlopig was dit voor de leider Harald de laatste partij. Eindstand 7-7 Blauw Wit Al - Lettele Al Blauw Wit begon goed aan deze wedstrijd en al snel kwam de 1-0 voor Blauw Wit doordat Niels het netje wist te vinden. Tot de rust wist Blauw Wit deze voorsprong vast te houden, maar in de twee de helft zakte Al in en was het Lettele dat de gelijkmaker scoor de. Hierna was het lange tijd een spannende en gelijkopgaande wedstrijd, maar vlak voor tijd was het Niels die de 2-1 scoorde en daarmee de drie punten in Holten hield. Eindstand 2-1. Blauw Wit 2 - A.Z.S.V. 4 Het was duidelijk te merken bij Blauw Wit dat het aan scherpte ontbrak bij het begin van de wedstrijd, hetgeen leidde tot de eerste twee tegendoelpunten. Remon maakte de 1-2. maar AZSV wist nog twee maal te scoren voordat het Rutger was die uit een goeie aanval de 2-4 ruststand op het scorebord bracht. Onder het aan voerderschap van Jacco S. knokte Bktuw Wit voor de anschluss- treffer. Die kwam er door een actie van John Paul. die hem per ongeluk aflegde op Remon en scoorde. Hierna ging Blauw Wit door voor de gelijkmaker, die John scoorde uit een goede voorzet van Johan Bosschers. Door goed keeperswerk ging Blauw Wit voor één punt, maar helaas wist AZSV nog te scoren en even later werd het ook nog 4-6. Eindstand 4-6. Blauw Wit 3 - Oranje Nassau 5 Blauw Wit 3 begon erg goed aan deze wedstrijd. De tegenstander uit Almelo werd vanaf de eerste minuut onder druk gezet. ON wist echter elke kans die het kreeg voor rust te benutten. Bij de rust was de stand ook al 0-3. Na de rust was Blauw Wit nog feller om er nog wat uit te slepen. ON werd opnieuw onder druk gezet en het doelpunt kon niet uitblijven. Het was uiteindelijk Arturo Dalhuisen die met een geweldig schot van zo'n 35 meter de keep er verschalkte 1-3. Even later werd er een overtreding gemaakt binnen de 16 op Maurice Baldizzone en was het opnieuw Arturo die beheerst binnenschoot. Vlak voor tijd was het Skipp van den Assem die een vrije trap van Ronnie Schoemaker binnentikte. Eindstand 3-3. S.V.Z.W. 5 - Blauw Wit 5 Het vijfde elftal reisde deze week af naar Wierden. Op papier leek de tegenstander een geduchte opponent, maar uiteindelijk werd er wel met veelzeggende cijfers gewonnen. De tegenstander maakte te weinig gebruik van haar middenveld waardoor Blauw Wit veel in balbezit kwam. In de eerste helft werd een soloactie van Leo Aanstoot dan ook beloond met een doelpunt. Hierna bleven de kansen komen voor de Holternaren, waarvan een viertal goed werd benut. Jan-Willem Stam wist twee keer op fraaie wijze te scoren en ook Robert Kruimelaar en Jasper Lahuis toonden hun scoringsvermogen. Het is al weer enige tijd geleden dat Blauw Wit zo goed van start ging. Eindstand 0-5. Blauw Wit 6 - Vios Vaassen 5 Doelman Wildenborg van Blauw Wit incasseerde zeven treffers tegen een van de betere ploegen uit deze klasse. Blauw Wit kwam al snel op voorsprong, maar de gelijkmaker was ook snel ges coord. Opnieuw kwam Blauw Wit aan de leiding na een mooie aanval. Maar ook nu bleek de kracht van de tegenstander: 2-2. De gasten liepen voor rust uit naar 2-5. Wie dacht dat de wedstrijd gespeeld was, kwam bedrogen uit. In de tweede helft kwam de thuisploeg knap terug tot 5-5. Echter kort na de gelijkmaker was het opnieuw de tegenstander die scoorde (5-6). Ook nu maakte Blauw Wit gelijk 6-6. De gasten uit Vaassen scoorden nog een keer en dat was ook de eindstand: 6-7. Ilaarle El - Holten El 8-1 Holten El had in de eerste wedstrijd van het seizoen een zeer zware dobber aan I laarle. Haarle speelde zeer goed en Holten gaf te veel vrijheid aan de tegenstander. In balbezit ging door onzui ver plaatsen cn niet goed vrij lopen de bal vaak snel verloren. Ge volg was dat I laarle met rust al met 5-0 voor stond. Het eerste kwartier van de tweede helft werd er veel beter gespeeld. In deze periode maakte Remco uit een vrije trap een tegendoelpunt en werden nog enkele kansen gemist. In de laatste tien minuten raak te Holten vermoeid en liep Haarle uit naar de eindstand 8-1. Haarle Fl- Holten F1 Deze week moest Holten de strijd aanbinden met Haarle. Holten ging voortvarend .van start en Harm wist binnen twee minuten de score te openen. In de tiende minuut was het Stefan die met een streep de Haarle keeper kansloos liet. De derde goal kwam na een fraaie combinatie op naam van Harm. Na de rust ging Holten vro lijk verder en Luc scoorde beheerst na een mooie aanval. Leon en Kay speelde achterin dc sterren van de hemel en gaven keeper Roy een rustige morgen. Bram rondde een eigen solo met een dro ge knal af en het was Mick die uit de draai de eindstand op 0-6 in het voordeel van de Rood-Zwarten bepaalde. HOLTEN - Blauw Wit speelde zaterdag voor het eerst in com petitieverband tegen Klaren- beek. De Holtenaren stelden teleur. De thuisploeg had een overwicht en Klarenbeek viel ver terug op eigen helft, maar aan het eind mocht de forma tie doelman Nijhuis bedanken dat er nog een punt in Holten bleef. HOLTEN - H.Y. Holten speelt zaterdag en zondag het jaar lijkse Hosperstoernooi. In sporthal 't Mossink komen op zaterdag bijna alle jeugdteams in het veld. zondag spelen da mes 2 en 3 in Holten en dames 1 een wedstrijd in Haarle te gen hoofdklasser Nw. Heeten. Het zondagprogramma van het Hosperstoernooi wordt mogelijk nog uitgebreid met een wedstrijd voor de heren. Door het drukke programma is het de laatste jaren niet meer mogelijk er een echt toernooi van te maken, maar ook dit jaar beginnen de meeste teams hun zaalseizoen met een oefenwed strijd. In het weekeinde van 24 en 25 september start de zaal competitie voor de meeste teams. Programma: Zaterdag 17 november 10.00 uur: D jeugd tegen Dyna miek Goor 10.50 uur: C 2 tegen Stevo 11.40 uur: C 1 tegen Dynamiek Goor 12.25 iiur: B 2 tegen Stevo 13.30 uur: B 1 tegen Spoda Dalfsen Zondag 18 november 11.00 uur: Dames 2 tegen Dyna miek Goor 12.00 uur: Dames 3 tegen Over- wetering 2. Haarle: 11.00 uur: Dames 1 uit tegen Nw. Heeten Blauw Wit begon in het warme drukkende weer aan de opbouw van een enorm veldoverwicht. De gasten uit Klarenbeek lieten zich snel terugzakken, om daar na via counters toe te slaan. Voor rust leverde dit voor de gasten geen kansen op. Blauw Wit doelman Nijhuis werd niet op de proef gesteld. Aan de an dere kant moest Wim Capel. doelman van Klarenbeek. wel enkele malen in actie komen. De kleine kansen die Blauw Wit kreeg waren echter niet voldoen de om de defensie inclusief doel man te verslaan. De 0-0 rust stand was een logisch gevolg. Het spelbeeld werd in de tweede helft niet veel beter. Klarenbeek probeerde meer te voetballen en kwam vaker op de helft van Blauw Wit. De combinaties bij de thuisploeg stokten, waardoor spelers teveel gingen lopen met de bal en er was weinig steun van de linies naar elkaar. Het ge volg was dat door het slechte spel er irritaties ontstonden. Blauw Wit ging achterin één op één spelen en probeerde zo nog wat te forceren. In de slotfase liep het door het onstuimige spel nog bijna tegen een nederlaag op. Arjan Nijhuis wist met twee bekwame reddingen zijn ploeg Welke acties Blauw W voor een nederlaag te behoeden. De ploeg mocht daarmee een punt koesteren. Zaterdag speelt Blauw Wit thuis tegen SC Mar- kelo. Een tegenstander die dit jaar om de prijzen wil meedoen. Uit de eerste twee duels werden vier punten gehaald. De ploeg len geen doelpunten gemaakt, (foto: Johan Bolink) scoort makkelijk, maar is defen sief kwetsbaar. Blauw Wit trai ner Henri Stam heeft duidelijk nog niet de juiste formatie bin nen de lijnen staan. De ploeg moet bouwen aan zelfvertrou wen en aan vaste spelpatronen. Vooral eenvoud en weinig risi co's nemen moeten het vertrou wen doen toenemen. De wed strijd tegen Markelo is de vol gende stap naar de juiste forma tie. De wedstrijd op 't Vletgoor begint om 14.30 uur cn staat on derleiding van scheidsrecht H.P. Enserink uit Nijverdal HOLTEN - Het schaakseizoen is weer begonnen. Traditioneel werd begonnen met een vriendschappelijke wedstrijd tegen Lochem. Vorig jaar werd deze wedstrijd met grote cijfers verloren. Dit jaar kwa men de Holtenaren beter uit de zomervakantie. Al snel konden de eerste over winningen genoteerd worden. Cees Olij was als eerste klaar. Hij laat steeds weer zien dat je op gevorderde leeftijd goed in de top kunt meedoen. Halverwe ge de avond leek het bijna een veegpartij te worden, maar de laatste resultaten waren redelijk in evenwicht. Als laatste speelden de kanon nen aan het eerste bord: Jim Klinge tegen Jan Haker. Dit keer was Jan Haker de sterkste. Hier door kwam de eindstand op een 10-6 overwinning voor Holten. De Tox cup, die in de laatste thuiswedstrijd was heroverd bleef dus in Holtense handen. Afgelopen maandagavond vond de eerste ronde van de interne competitie plaats. Opvallend was de overwinning met zwart van Wim Kees van Rijssen. Vo rig jaar wist hij met zwart slechts één keer te winnen. Fa vorieten Jim Klinge en Ton van Oijen kwamen ook met winst uit de startblokken. De uitslagen Jim Klinge-Ronald Klein Teese- link 1-0, Cees Olij-Dick van de Griendt 1-0, Ben van de Griendt-Henk Jongman 1-0, Dick van der Knaap-Roelf de Jonge V2-/2, Jan Scheperman- Rob Gervedink Nijhuis 1-0, Gerrit Stevens-AIoys Meulen- broek 0-1Bertus van Beek-Bas van Beek V2-V2, Henk van Beek- Ton van Oijen 0-1, Karl Heinz Leisten-Wim Kees van Rijssen 0-1 Voor degenen die eens een kijk je willen nemen, de schaakver eniging houdt haar clubavond op maandagavond (september tot begin juni) in kantine Meer manskamp. Informatie is verkrijgbaar bij Ton van Oijen, telefoon 0548-36 12 25, Gerrit Luggenhorst 0547- 26 17 04, Gerrft Stevens 0570- 55 13 91, Ronald Klein Teese- fink 0548- 36 38 38 of Rob Ger vedink Nijhuis 0548-36 14 80. HOLTEN - De Wielervereni ging Holten houdt voor het achtste jaar zowel een toer tocht op de weg als een veldrit. Op zondag 25 september kun nen tussen 9.00 uur en 10.30 uur de racefietsers op pad voor een tocht van 80 of 110 kilometer en de ATB-ers voor een tocht van 30 of 50 kilome ter. De start is zoals gebruike lijk bij sporthal 't Mossink, Keizersweg 22 te Holten. Voor de beide toertochten op de weg zijn er wederom geheel nieuwe routes uitgestippeld. Dit jaar voert de route naar het noordoosten over binnenwegen langs Markelo. Rijssen, Borne- broek, Ypelo naar Wierden. Net boven Wierden wordt een stop gehouden. Langs mooie natuur gebieden wordt langzaam koers gezet naar de heuvels bij Hellen doorn. De laatste kilometers van beide afstanden zullen het meest zwaar zijn, want de finale speelt zich af op de Holterberg. De rij ders van de 110 kilometer heb ben voordien ook reeds de Lut- tenberg voor de wielen gehad. De Holterbergherfsttoertocht voldoet wederom aan de twee sterrennorm van de Nederlandse Toer Fiets Unie. (NTFU) De herfstveldrit kent ook dit jaar wederom twee afstanden. De route heeft in vergelijking met vorige jaren enkele kleine wijzi gingen ondergaan en de rust wordt wederom op de erg mooie locatie bij de schaapskooi ge houden. Hier wordt de deelne mers drinken en een krentenbol verstrekt. Het parcours voert de fietsers vrijwel geheel door de lichtingen kan men terecht bij bossen en over de flanken van Gerrit Luggenhorst, tel. (0547)- de Holterberg. Voor verdere in- 261704. eniging, kosten peuterspeelzaal, Speel-O-Theek, museumjaar kaart, cultureel jongeren pas (CJP), telefoon, kerktelefoon en vrijwilligerswerk. HOLTEN - Dc nieuwe wet werk en bijstand geeft mensen met een uitkering recht op een bijdrage van de gemeente uit de bijdrageregelingen bijzon dere bijstand. Onder meer krantenabonnementen en lid maatschappen van sportver enigingen vallen hieronder. De hoogte van de bijdrage be draagt maximaal 90 euro per ka lenderjaar. Aanvragen moeten uiterlijk 30 november bij de ge meente binnen zijn. Daarna ver valt het recht op tegemoetko ming. Korting kan worden gekregen op enkele verschillende catego rieën. Hieronder valt sport, cul tuur en maatschappelijke deel name, activiteiten op het gebied van vorming en schoolgaande kinderen. Onder sport vallen abonnement (ook zwembadpas), lidmaat schappen en contributies. Onder cultuur en maatschappe lijke deelname vallen: bezoek aan familieleden met het open baar vervoer bij een afstand van meer dan vijftig kilometer, schoolreisje/ werkweek/ intro ductieweek van de kinderen, NS-kortingskaart, pas 65+ inclu sief te maken pasfoto, identi teitsbewijs, lidmaatschap oude renvereniging/ wijkvereniging/ buurtvereniging, uitstapjes met ccn vereniging die maatschappe lijke participatie bevordert, lid maatschap zangkoor, toneelver- HOLTEN - Janet Ossebaard houdt op vrijdag 23 september een lezing over het fenomeen graancirkels. De lezing begint om 20.00 uur in een zaal \an de gereformeerde kerk De Kandelaar aan de Stations straat. Toegangsprijs is 5 euro. Graancirkels zijn prachtige geo metrische figuren die in het graan ontstaan. De streek rond Avebury in Zuid-Engeland is een bekende plaats waar ze veel voorkomen, maar ook op andere plaatsen in de wereld, waaronder Nederland, wordt het verschijn sel waargenomen. Hoe ze kun nen ontstaan in één nacht is on verklaarbaar. maar het lijkt bijna onmogelijk dat ze zo snel door mensenhanden zijn gemaakt. Daarmee zijn graancirkels een van de raadselen van ons be staan. In de lezing gaat Janet Osse baard in op vragen als: wie zijn de vreemde cirkelmakers? Waarom ontvangen wij deze prachtige patronen eigenlijk in onze graanvelden? Wat zouden ze ons kunnen zeggen? Osse baard vertelt ook haar persoon lijke verhaal van hoe zij met graancirkels in contact is geko men en deelt haar soms bizarre ervaringen. De lezing \an Janet Ossebaard over graancirkels is de start van de jaarlijkse lezingencyclus 'Le zingen vanuit Bezieling' van de Holtengroep. De overige lezin gen zijn: vrijdag 28 oktober Pat ty Harpenau over de Taal van Wonderschap. vrijdag 20 januari geeft Danny Becher een concert met klankschalen en boventoon- zang, woensdag 22 maart Sonia Bos met een lezing over Werk zame Liefde en op woensdag 17 mei Hans Stolp met van religie naar menswording, aan synago ge. kerk en moskee voorbij. Meer informatie: Ria en Henk Eilander. (0570) -65 44 24. Op gave kan ook via dit telefoon nummer of via holten.bezie- ling@planet.nl. Onder activiteiten op het gebied van vorming vallen: krante nabonnementen, kosten (re)cre- atieve cursus, muzieklessen, lid maatschap biblfotheek en tijd schriftenabonnementen. Onder schoolgaande kinderen valt: de mogelijkheid om deel te nemen aan schoolactiviteiten. Voor een kind dat sinds 1 janu ari 2005 de peuterspeelzaal of basisonderwijs bezoekt, is de hoogte van de bijdrage 60 euro. Voor een kind tot maximaal 18 jaar dat sinds 1 januari 2005 ver volgonderwijs volgt, is de hoog te van de bijdrage 120 euro. De te declareren kosten zijn: reiskosten, openbaar vervoer (van huis, naar school en terug), fiets, sportkleding, schooltas, lesmateriaal, eigen bijdrage voor bijvoorbeeld schoolfonds, ex cursies, werkweek, introductie week en kosten die verbonden zijn aan computergebruik. Van alle kosten waarvoor men een vergoeding vraagt, moet men bewijzen bewaren. Ook als de kosten maandelijks worden betaald. Bijvoorbeeld als men maandelijks contributie betaalt of maandelijks het krantenabon nement betaalt, ÜSSSÏ fl f fSpWSBS' ICC HOLTEN - Voor aanvang van de eerste thuiswedstrijd van de nieuwe competitie heeft hoofdsponsor Boks-Oolbekkink de spe lers van Holten 1 nieuwe kleding aangebo den, zowel een thuis- als uitoutfit. Op het veld werd de heer K. Oolbekkink toegesproken en bedankt door de heer G. Grave, voorzitter van de sponsorcommissie van de voetbalver eniging Holten. Het resultaat van deze eerste wedstrijd was een duidelijke 5-0 overwinning, waarmee de naam van de hoofdsponsor op een positieve wijze werd uitgedragen. Op dc voorzijde van de shirts staat de naam van Regio Bank. Boks-Oolbek kink Assurantiën is sinds 1990 in het bezit van het Regio Bank agentschap. Eerst in de vesti ging te Markelo en vanaf 2003 is dit agentschap verplaatst naar het kantoor te Holten. Öp de bo venste rij van links naar rechts: Tim Koopman. Maarten v/d Wal, Erik Reijlink, Laurens Dek ker, Nisander Brand, Edwin Knapen. Tweede rij: Jelle Verkuil, Ruud Egberts, Herbert Beid- man, Arno Jager. Mark Nijland, Laurens Jan Stam. Bert Jan Paalman, familie Oolbekkink. Derde rij: Ruud Meierman. Gerrit Klaasses, Joop v/d Vosse, Rik Koetsier, Wilfred v/d Pluijm en Youri Knapen. Voorste rij: Jos Bak ker. Freek Bekkernenes, Wilco Oosterkamp. Esther Nijmeier en Han Vrieze. (foto: PR) Blauw Wit Zaterdag 17 september: Blauw Wit 1 - SC Markelo 1 14.30. Oranje Nassau 2 - Blauw Wit 2 12.00 (vertrek 10.45). Blauw Wit 3 - SC Markelo 2 14.30, Enschedese Boys 9 - Blauw Wit 4 14.00 (vertrek 12.45). Juliana'32 8 - Blauw Wit 5 14.30 (vertrek 13.15). Blauw wit 6 - Vierhoutcn'82 3 15.00 (vertrek 13.15). Epsc Al - Blauw Wit Al 14.00 (vertrek 12.45). SVVN BI - Blauw Wit BI 12.30 (vertrek 11.15), Blauw Wit B2 - Holten B2 12.30, Blauw Wit Cl - DES Cl 11.30, Blauw Wit C2 - Heino C3 11.30, HUN MB2 - Blauw Wit MBI 1 1.30 (vertrek 09.30). Zwalu wentoernooi - Blauw Wit MCI (Enter), Blauw Wit Dl - Zwalu- wentoernooi 09.30. D2 Zwalu- wentoernooi Holten, Zwaluwen- toernooi Blauw Wit El uit Wier den. Blauw Wit E2 Zwaluwen- toernooi uit Holten, Blauw Wit E3 Zwaluwentoernooi uit SC Rijssen. Blauw Wit Fl Zwalu wentoernooi thuis 09.30, Blauw Wit F2 Zwaluwentoernooi uit Enter. Blauw Wit F3 Zwaluwen toernooi uit Enter V., Blauw Wit F4 Zwaluwentoernooi uit RKSV. Zaalvoetbal: Vrijdag 16 september: Blauw Wit 1 - IJselstrec 19.30., De Hoven 1 - Blauw Wit 2 20.00 (vertrek 19.00). VV Holten Zaterdag 17 september: Holten Al - Mariënheem Al 14.30, Lettele BI - Holten BI 14.00 (vertrek 13.15), Blauw Wit'65 B2 - Holten B2 12.30 (vertrek 12.00), Go Ahead D Cl - Holten Cl 13.30 (vertrek 12.30), Almelo C2 - Holten C2 09.30 (vertrek 08.30). Zwalu wentoernooi: Holten Dl - Blauw wit, Holten D2 - Holten, Holten D3 - Enter. Holten El -0 SVZW, Holten E2 - Holten, Holten E3 - RKSV. Holten Fl - Blauw Wit, Holten F2 - Enter, Holten F3 - Omhoog, Holten F4 - RKSV. Holten MB1 - Rood Zwart MB 14.30, Holten MB2 - SVV'56 MB 12.00. Zondag 18 september: Dalfsten 1 - Holten 1 14.00 (ver trek 11.45), Victoria Boys 3 - Holten 2 09.30 (vertrek 08.15), Flolten 3 - Almelo 3 10.45, Hol ten 4 - Wierden 4 10.00, Flolten 5 - vrij. Omhoog 6 - Holten 6 09.00 (vertrek 08.00), Harden- berg 85 5 - Holten 7 11.00 (ver trek 10.00). Holten 8 - Omhoog 7 09.00, Tubantia 6 - Holten 9 09.45 (vertrek 08.30), Holten DA1 - Raalte DA 1 10.00. HOLTEN - De SGP is tegen het aanleggen san een kunst grasveld voor de hockeyver- eniging, met name omdat deze vereniging op zondag speelt. Toch ziet het er naar uit dat het kunstgrasveld er wel, ver sneld zelfs. komt. Willy Veneklaas van Gemeente belang vroeg of het college al een indicatie kon geven wanneer op z'n snelst het kunstgrashoc keyveld aangelegd kon worden en kreeg als antwoord dat het veld her seizoen 2006 2007 al bespeelbaar zou kunnen zijn. Jan Slootweg van de SGP had moeite met het aanleggen van het kunstgrasveld voor de hoc- keyvereniging omdat deze sport op zondag bedreven wordt. "Dit hele gebeuren hoeft voor ons niet", aldus Slootweg. Jan Tijhof van de ChristenUnie vroeg zich af wat er met het aan gelegde kunstgrasveld en de eventuele opstallen gebeurde als het netwerkplan sport niet door ging. Wethouder Willem ter Schure vertelde dat er voor het hockeyveld al een bepaald be drag geraamd was, buiten het Netwerkplan Sport om. Desgevraagd gaf wethouder Ter Schure aan dat ook andere ver enigingen van het kunstgrasveld gebruik kunnen maken met bij voorbeeld trainingen. Competi- tiev'oetbal zou er niet op kunnen. HOLTEN - Na het feestweek end neemt vv Holten de draad weer op met een uitwedstrijd tegen Dalfsen. De Dalfsenaren begonnen de competitie met een overwinning en een nederlaag Voor vv Hol ten is het belangrijk te weten, dat de fraaie 5-0 zege op Heeten geen toevalstreffer was. De se lectie van trainer Jos Bakker reist met veel vertrouwen af naar Dalfsen. De wedstrijd wordt gespeeld op sportpark de Gemer aan de Ha- ersolteweg en begint om 14.00

Holtens Nieuwsblad | 2005 | | pagina 7