Jeugd komt goed mee in Mountainbike Trophy W Holten start met minipupillen Slechte competitiestart vlaggenschip Blauw Wit Resultaten Blauw Wit Resultaten W Holten W Holten begint zonnig aan nieuw voetbalseizoen Marco van Menum wint Keunetrofee SportAgenda Handbalseizoen gaat van start Blauw Wit tegen Klarenbeek Vrij weekeinde voor W Holten Uitslagen Bergvliegers Donderdag 8 september 2005 Holtens Nieuwsblad 5 Blauw Wit 66 FI - Heetcn F1 De eerste wedstrijd van de competitie was een lastige. Na over en weer kansen te hebben gehad, werd diep in de eerste helft heel goed gecombineerd en eindelijk de openingstreffer gescoord door Dennis. Net voor rust werd er weer heel goed samen gevoetbald en scoorde Dion. Ruststand 2-0. Direct na rust scoorde Stefan de 3-0 en dacht iedereen dat de wedstrijd gespeeld was. Heeten scoorde direct erna de 3-1 en niet veel later ook de 3-2. Daarna werd het een zeer spannende wedstrijd met veel mogelijkheden voor de beide elftallen, maar Bram hield de ballen met goed keep erswerk toch uit zijn doel. Maar in de allerlaatste minuut was het dan toch raak voor Heeten. Eindstand 3-3. Holten F3 - Blauw Wit F3 Het werd een hele leuke gelijkopgaande strijd. Door twee doel punten van Danny en één tegengoal werd er gerust met een voor sprong van 1-2. Na rust dacht Holten direct verandering in deze stand te kunnen brengen doordat ze een penalty kregen. Keeper Niels zag echter tot opluchting van alle Blauw-Witten de bal over z'n doel in het struikgewas belanden. Toen opnieuw Danny hal verwege de tweede helft de stand op 1-3 bracht was de buit bin nen. Vlak voor tijd bracht Holten de stand nog op 2-3 maar er res teerde nog te weinig tijd om er nog een gelijkspel uit te slepen. Eindstand: 2-3. Zenderen Vooruit Dl - Blauw Wit '66 Dl Met hulp van spelers uit D2 werd begonnen aan deze bekerwed strijd. Beide teams waren goed aan elkaar gewaagd, maar helaas ging deze wedstrijd met 3-4 verloren. De tweede wedstrijd moes ten thuis worden gespeeld op woensdagavond tegen Rood Zwart DlWeer was er hulp van D2'-spelers. Al snel bleek dat deze jon gens uit Delden goed konden voetballen. Ze waren met goed ver zorgd voetbal een maatje te groot voor ons. Blauw Wit verloor deze wedstrijd met 5-1. De laatste bekerwedstrijd was op 27 au gustus uit tegen Hector DlOmdat Blauw Wit nog niet compleet was, waren er nog enkele gastspelers. Met goed voetbal werd de eindstand 5-1. Blauw Wit Dl - SV Dalfsen D2 De tegenstander werd gelijk onder druk gezet. Na vijf minuten stond het al 1-0 en na 10 min 2-0. In de elfde minuut werd het nog even benauwd toen de gasten de 2-1 scoorden. Eén minuut na de tegentreffer maakten we de 3-1. Hierna liep Blauw Wit snel uit Bij de rust stond het Holtense team met 8-1 voor. Na de rust was het echt eenrichtingsverkeer naar het doel van Dalfsen, maar de paal stond vaak in de weg, of het doel was te klein. Toch werd het uiteindelijk toch nog 10-1. Eindstand 10-1. Heino D2 - Blauw Wit D2 Na tien minuten was de stand al 1-0 en vijf minuten daarna ston den de twee spitsen van Heino alleen voor de zwaar belaagde keeper van Blauw Wit. Rutger kon er weinig meer aan verande ren. Het werd 2-0. De eerste helft werd na 35 minuten met een 4- 0-stand afgesloten. Na enkele wijzigingen in de opstelling bleek dat de lange trappen van Leander en het organiseren van Tamar- Floor voor de nodige rust in de achterhoede zorgden. Niek gaf een aantal keren een strakke pass waarmee René voor de Blauwen de eerste treffer van het seizoen maakte. Even later was het Niels die na een goed lopende aanvalscombinatie met Thom de keeper van •de thuisploeg opnieuw passeerde. Het spel werd in de tweede helft al maar beter en uiteindelijk bleek dat de Holtenaren zeker niet meer de mindere waren. Eindstand 5-2. Wijhe C3 - Blauw Wit C2 Blauw Wit C2 is do competitie uitstekend begónncn. Over de wedstrijd valt eigenlijk niet veel de vertellen. C2 overklaste de te genstander op alle fronten. Het scoreverloop liep gestaag op on danks dat er nog een dozijn kansen werden gemist. Ondanks de zwakke tegenstand en het warme weer was er toch een goede in zet. Na een 0-6-ruststand stopte de teller uiteindelijk bij 0-11. Juliana 4 - Blauw Wit 3 Blauw Wit 3 begon goed aan de wedstrijd en had ook een over wicht. Juliana werd teruggedrukt op eigen helft maar echt grote kansen leverde het niet op. Helaas werd een counter direct wel af gestraft 1 -0. Blauw Wit verslapte daarna en had veel moeite met de speelwijze van Juliana. Juliana bleek meester in het afstraffen van dekkingsfouten bij Blauw Wit en liep zodoende uit naar een 3-0 stand bij de rust. Na de rust een veel feller Blauw Wit. maar helaas kreeg Blauw Wit een makkelijk gegeven strafschop tegen en kwam zodoende op een onoverkomelijke achterstand van 4-0. Na deze goal pakte Blauw Wit zich bijeen en bleef het druk zet ten. Met bij vlagen goed positiespel in het begin van de tweede helft creëerde het een aantal kansen wat resulteerde in de 4-1 van Skipp van den Assem die de voorzet van Gert-Jan Veltkamp in kopte. I lelaas bleef het bij die ene treffer en kon Juliana in de slot fase zelfs nog uitlopen naar 5-1 Elspeet 5 - Blauw Wit 6 Doelman Wildenborg wist de gehele wedstrijd zijn doel schoon te houden. Aan dc andere kant was Blauw Wit spaarzaam gevaar lijk. Elspeet had veel meer balbezit, maar uit een vrije trap van Jan Harbers werd het 0-1Na rust bleef Blauw Wit de voorsprong knap verdedigen en hield het achterin knap stand. Uit een assist van Martin Kerkdijk scoorde Richard Beldman 0-2, waarmee de wedstrijd in het voordeel van het zesde beslist was. Eindstand 0- 2. Blauw Wit E3 - Nieuw Heeten E2 Blauw Wit startte fel tegen Nieuw-Heeten. Het duurde dan ook niet lang dat de openingstreffer viel. Uit een goed opgezette aan val schoot Tinto prima de i-0 binnen. Nieuw-Heeten bleek echter een gelijkwaardige tegenstander en maakte dan ook snel 1-1. Blauw Wit bleef aanvallen onder leiding van de sterk spelende Geert. Hij bracht Blauw Wit op voorsprong. Dat de conditie nog niet in orde was, bleek gaandeweg de eerste helft. De goed kee pende Hilbert-Jan kon niet voorkomen dat de ruststand 2-3 werd. Na enige peptalk in de rust kwam Blauw Wit pas echt op stoom. Geert schoot van afstand prachtig in de kruising de 3-3 binnen. Roy zette Blauw Wit zelfs op een 4-3-voorsprong. Nieuw-Heeten bleef goed partij geven en trok de stand weer gelijk. Weer was het Geert die 5-4 maakte waarna Nieuw-Heeten weer een antwoord had 5-5. Dc slotfase was zeer spannend. Lars maakte een goede solo maar jammer dat de paal niet goed stond. Jasper die de twee de helft goed keepte, moest samen met de verdediging alles in het werk stellen ont liet doel schoon te houden. Het was Geert die de verlossende 6-5 maakte. Eindstand 6-5. Ovcrwetering C2- Blauw Wit Cl Na tien minuten voetbal was het al 0-4 voor de Holtenaren. De grote leider op het middenveld was deze middag Manouk, die met hard werken aan de basis stond van deze stormramp. Door doel punten van Remi, Joris en Casper ging Blauw Wit de rust in met 1-5. De tweede helft stond in het teken van de hoekschop, want de resterende treffers ontstonden uit cornerballen Marten nam de mooiste voor zijn rekening door koppend het doel te treffen, de uiteindelijke eindstand was 2-8 voor Blauw Wit Cl. Eindstand 2-8. Holten F1 - Wijhc F2 Ondanks de transferperikelen in de zomervakantie heeft Holten weer een sterk team op de mat gebracht. Wijhe was de eerste te genstander van het seizoen. In de tweede minuut was het Ton die de score opende en na zes minuten was het Luc die een counter goed afmaakte. Bram schoot na een snel genomen vrije trap de derde voor Holten binnen. Na de rust ging Holten op dezelfde voet door. Holten jaagde op het middenveld met Leon en Ton de bal van Wijhe af .Via doelpunten van Stefan. Bram, twee keer Harm, twee keer Mick en drie keer Luc bracht Holten de teller op elf. Wijhc scoorde ook een keer. Eindstand 11-1. HOLTEN - De jeugd kon afge lopen zondag zeer goed mee komen met hun mountainbike op het Zuurbergcircuit. Vele Holtenaren deden mee aan de funklasse en eindigden op een mooie plek. HOLTEN - Met de start van de scholen beginnen ook de handbaltrainingen van het nieuwe seizoen. Door de late vakanties beginnen de trainin gen op donderdag 8 september direct in sporthal 't Mossink. De komende twee weken wor den enkele wedstrijden voor de veldcompetitie nog buiten ge speeld, maar vanaf het weekein de van 24 september start de nieuwe zaalcompetitie. HV Holten start dit jaar bij de meisjes met twee B-, C- en een D- team. Daarnaast is er een jon gens B-team. Bij de senioren heeft HV Holten dit jaar drie da mesteams en een heren senio renteam. Daarnaast is een aantal oud spelers bezig, met een he- renveteranenteam. Ook het da mes recreanten team zal dit jaar weer actief zijn. Wanneer de nieuwe sportzaal klaar is zullen diverse teams ook op de dins dagavond gaan trainen. De trainingstijden (voorlopig) zijn op de donderdag: 16.00 tot 17.00 uur. D jeugd en C 2: 17.00 tot 18.00 uur, D"l en B 2: 18.00 tot 19.00 uur Jongens B; 19.00 tot 20.00 uur. Dames recreanten; 20.00 tot 21.00 uur, Dames 2 en Dames 3; 21.00 tot 22.00 uur, Dames 1 en Heren 1 Wie belangstelling heeft voor handbal is van harte welkom bij de trainingen. Voor informatie kan men bellen met J. Traan- nian: telefoon: 0548-364233 of in de sporthal zelf informeren. Het mountainbiketeam van Bloemendal Fietsplus deed mee in de funklasse Heren. Björn Meinders wist daarbij als elfde te eindigen. Zijn teamgenoot Robert Schreurs uit Markelo werd zelfs negende. Het parcours was volgens Björn in perfecte conditie en alles was tot in de puntjes goed geregeld door de organisatie. 'Dat is ook terug te zien aan de deelnemers aantallen. In de funklasse doen wel meer 4an 250 man mee. Dit zegt dan wel genoeg', zegt Björn. 'Het voordeel van een thuiswed strijd is datje met de start een re delijk goede uitgangspositie kunt bemachtigen en dat was af gelopen zondag helemaal per fect geregeld want we stonden met ons team op de eerste rij', geeft hij aan. Voor de start reed het team nog snel even een rondje om warm te fietsen en daama gingen de deel nemers snel naar de start om daar te wachten tot het startschot werd gegeven. Björn was als eerste weg en trok een halve ronde goed door. Daarna nam Robert Schreurs de koppositie over en probeerde Björn in zijn wiel te blijven. Dit lukte redelijk totdat de ketting eraf schoot en hij daardoor een aantal plaatsen terugviel. Toch eindigde hij dus nog op een nette elfde plaats. Robert kon het tem po van de kopmannen ook niet volgen een reed de wedstrijd uit Timo de Vrijer op de nieuwste helling: de houten brug. (foto: Johan Bolink) op een nette negende plaats. Marco Kok en Peter Bloemendal zaten er met de start ook goed bij maar lieten al snel een aantal plaatsen vallen en eindigden daardoor op en 26ste en een 37ste plek. Bij de Funklasse Dames reed Hebeis uit Holten erg goed. Zij eindigde als negende. In de Funklasse Jeugd reden erg veel Holtenaren mee. Bruno Mooiweer wist zelfs als tweede te eindigen. Rick Schuppert kwam op de zesde plek terecht. Robin Breuker werd negende, Arjan Paalman elfde, Daan Jal- ving veertiende. Matthijs Paal man achttiende, Jarno Vasters twintigste. Thomas ten Velde 22ste, Niels Vruwink 24ste. Je roen Vukkink 26ste. Rick Aaf- tink, 27ste en Jordi Vasters 28ste. In de leeftijd dertien en veertien jaar: Herwin Lansink derde en Timo de Vrijer veer tiende. HOLTEN - Voetbalvereniging W Holten start zaterdag 17 sep tember met een nieuwe groep minipupillen. Deze jeugdige voetballers zal worden geleerd om te voetballen in wedstrijd- vorm. De vorm die hiervoor ge bruikt wordt is vier tegen vier. fvlet deze nieuwe groep hoopt de jeugdcommissie een betere aan sluiting te krijgen dan de fase ring van inloopgroep naar regu liere competitie. Deze fasering van eerste halljaar inloopgroep en tweede halfjaar minipupillen zal voorkomen dat de jeugdige spelers zonder kennis en kunde van een voetbalwedstrijd aan een competitie beginnen. Na de inloopgroep, waarin de eerste voetbalprincipes worden bijgebracht zullen de minipupil len hoofdzakelijk miniwedstrïj- den spelen. VV Holten hoopt dat deze nieuwe vorm hen een bete re aansluiting geeft bij de com petitiewedstrijden, waarin zeven tegen zeven wordt gespeeld. Kinderen vanaf vijfjaar kunnen zich aanmelden en indien de ontwikkeling dit toelaat, door stromen naar een volgende fase. Vanaf 17 september traint de in loopgroep elke zaterdag van 11.00 tot 12.00 uur en de mini pupillen van 10.00 tot 11.00 uur. Aanmelden of informatie is te verkrijgen via H. Tuitert, tele foon 0548-623038. HOLTEN - Holten is het sei zoen begonnen met een zonni ge ouverture, letterlijk en fi guurlijk. Op het zonovergoten Meermanskamp zagen vele supporters Holten een klin kende 5-0-zege behalen. Met nieuwe gezichten op en naast het veld liet Holten de gasten uit Heeten geen moment in haar spel komen en creëerde het zelf een legio aan kansen. Holten speelde in nieuwe tenues die hoofdsponsor Boks-Oolbek- kink weer voor drie jaar be schikbaar had gesteld. Ook prijkt nu de naam van Regio- bank op het shirt van de Holte naren een bank die deel uitmaakt van het bedrijf van Oolbekkink. Vooraf was er een fotosessie met de sponsor en daar sprak Gerard Grave al de hoop uit dat de selectie de namen op het shirt goed uit zou dragen. Dit gebeurde al na twintig se conden, een prachtige combina tie op de linkerkant via Van der Pluijm en Brand had door Her- bert Beldman verzilverd kunnen worden, de keeper bokste de bal tot corner. Even later was het wel raak nadat Stam de bal kreeg via een vrije trap en vanaf de rechterkant de bal op het hoofd van Brand legde. De kop bal van Brand kon niet goed ver werkt worden door de goalie van de groenwitten, waarna de verlo ren zoon Nijland in de rebound de bal over de lijn werkte. Twee minuten later stond het zelfs al 2-0 na een fraaie actie van Nijland en Beldman was het ditmaal Stam die attent reageer de op de tweede bal en zo de marge vergrootte. Hierna had Holten de touwtjes stevig in handen en kwam Heeten niet verder dan een schot vanaf twin tig meter waar Koetsier niet warm of koud van werd. Het etentje met de selectie die vooraf door de nieuwe hoofd coach in het vooruitzicht was gesteld bij een overwinning kwam voor de rust niet meer in gevaar. In de rust konden de ver hitte lijven van beide teams zich draperen met verkoelend vocht en op het terras leek men daar al een paar uur eerder mee te zijn begonnen. Na de rust was het eerste kwartier voor Heeten. kansen creëerde zij niet maar de slag om het middenveld werd tijdelijk door de gasten gewon nen. De genadeklap viel echter aan de andere kant toen Tim Koopman na een fraaie actie van Brand de bal vogelvrij kon bin nen koppen. Dc hitte eiste wel zijn tol, de Holtense spitsen kampten allen met vermoeidheid en Stam liet zich als eerste ver vangen. Op de bank kon hij al vast een gerechtje doorgeven aan de trainer, want Heeten toonde de witte vlag en koester de geen illusies meer. Het mooi ste moest nog komen deze mid dag, want Nijland schoot in zijn vermoeidheid de bal vanaf veer tig meter met zijn chocoladen rechter op fenomenale wijze over de verbaasde doelman. De Heetenaren gaven steeds meer ruimte weg. Arno Jagen profi teerde hier fraai van door na een balverovering op het midden veld de bal na een rush van vijf tig meter koelbloedig met bui tenkantje rechts af te maken. Vijf voor, nul tegen, cijfers die een eerste plek op de ranglijst inhouden. Een betere start had den de roodzwarten zich natuur lijk niet kunnen wensen. Met een goed gevoel kan de selectie nu genieten van de Keunefees- ten er hoeft immers niet ge speeld te worden dat weekend. Ook daar zullen ze er wel als warme broodjes invliegen bij de spelers en tot die tijd kan men op teletekst genieten van de stand. Alle winnaars op de foto: Jaap Kruk. Henk Potman, Bert Blaauw. Jan Deijk en Marco van Menum. HOLTEN - Marco van Menum heeft het toernooi Darten om de Keunetrofee ge wonnen. Dit werd zondag 4 september in café Bierlokal am Bahnhof gehouden. Alleen de allerbeste darters uit Holten namen deel aan dit darts- toernooi van zeer hoog niveau. In de winnaarspoule bleek Mar co van Menum te sterk voor de overige vier deelnemers in deze poule. Ook de winnaar van vorig jaar, Henk Potman, moest het onderspit delven en werd twee de. Winnaar van de verliezersronde werd Jan Deijk. De hoogste fi nish was voor Bert Blaauw met 113. Bert Blaauw en Henk Pot man gooiden de hoogste score van 180. Na afloop werden de Keunetro fee en de geldprijzen uitgereikt door Gerda Brands van Bierlo kal am Bahnhof. De uitslag: eerste prijs: Marco van Menum (Keunetrofee en 65 euro); tweede prijs: Henk Pot man (45 euro); derde prijs: Bert Blaauw (25 euro); vierde prijs: Jaap Kruk (10 euro). Hoogste fi nish: Bert Blaauw (25 euro); eerste prijs Verliezersronde: Jan Deijk (10 euro). HOLTEN - Blauw Wit moest in de eerste competitiewed strijd uit bij Zelos in Zelhem en naar verwachting een van de kampioenskandidaten, di rect al genoegen nemen met een nederlaag. De thuisclub won verdiend met 2-0, een stand die al bij de rust was be reikt. De nogal'gewijzigde jeugdige formatie (met de van de A-juni- oren overgekomen debutanten Arian Vorkink en Rolf van Kreij), onder leiding van de en thousiaste trainer Henri Stam, die in deze wedstrijd geen be roep kon doen op Dirk Jan Beld man en Merijn Offringa, kon in deze wedstrijd geen potten bre ken en mocht de handen dicht knijpen dat het met name in de eerste helft geen grotere achters tand op liep. De start was zeer ongelukkig voor de Blauw-Wit- ters want al in de tweede minuut was doelman Arjan Nijhuis kansloos op een afstandschot vanaf de linkervleugel dat met enig fortuin in de uiterste boven hoek verdween (1-0). Gesteund door deze droomstart bleef de thuisclub volop de aanval zoe ken. waarbij het de bepaald niet zeker optredende Blauw Wit- verdediging in grote problemen bracht. Voorts waren de Blauw witters in alle linies veel te slap in de duels, waardoor men zelf nauwelijks aan balbezit toek wam. Blauw Wit had geluk toen een inzet van de binnenkant van de paal weer het veld instuitte en voorts Zelos nog enkele riante kansen om zeep bracht. Doordat een grotere achterstand uitbleef, kwam Blauw Wit geleidelijk aan wat beter in de wedstrijd, maar steeds werd veel te snel weer balverlies geleden. Het eerste ge vaar voor het doel van Zeïos kwam van spits Jurgen Kolk man, die buiten bereik van de doelman net naar mikte. In de 25e minuut kwam echter toch de 2-0. Volkomen onnodig balver lies op het middenveld werd door Zelos met een snelle coun ter genadeloos afgestraft, waar bij vrije verdediger Gijsbrecht Beldman zich te simpel liet af troeven. Blauw Wit probeerde daarna wel het initiatief te ne men, echter de verdediging van de thuisclub had weinig moeite met de te doorzichtige aanvallen. Zelos bleef gevaarlijker, maar meer dan enkele hoekschoppen leverde dat niet op. Trainer Henri Stain bracht in de rust enkele wijzigingen aan. Ar jan Aanstoot nam de vrije verde digerspositie over van Gijsbrecht Beldman en Èrnst-Jan Harmsen nam rechts voorin de plaats in van Rolf van Kreij. Vanaf de aftrap»was een duide lijk agressiever Blauw Wit te zien. dat hiermee Zelos duidelijk verraste. Dat leverde een goede kans op voor Jurrian Paalman, doch zijn inzet was te slap waar door de doelman eenvoudig kon redden. Blauw Wit bleef de meest aanvallende ploeg, for ceerde enkele vrije trappen op de rand van het strafschopgebied, doch de inzet van Amoud Beld man strandde in de muur, terwijl Gert-Jan Ulfman over mikte. Ook de thuisclub was enkele ke ren gevaarlijk, maar de Blauw Wit-verdediging wist een grotere achterstand te voorkomen al ging dat wel ten koste van enkele gele kaarten. Maar in ieder geval werd er na de rust meer bezieling gespeeld. Jurrian kreeg uit een fraaie pass van Jurgen een grote kans, doch helaas mikte hij net naast. Een kwartier voor tijd kwam John-Paul Akkerman nog in het veld voor Maarten Krui melaar en ging voorstopper Gert- Jan Ulfman mee naar voren. Echter, ook dit alles of niets le verde niet meer op dan enkele hoekschoppen. De beste kans was nog voor de thuisclub, ech ter Arjan Nijhuis wist met een fraaie save de vrij voor hem op duikende linksbuiten het scoren te beletten. Toen even later de goed leidende scheidsrechter Meinen uit Aalten het eindsig naal gaf, was weliswaar de te leurstelling groot bij de Blauw witters, maar was ook wel het besef aanwezig dat in deze wed strijd geen aanspraak kon w or den gemaakt op de punten. De jeugdige formatie (basisopstel ling gemiddeld ruim 21 jaar) moet zich door deze nederlaag dan ook niet uit het veld laten slaan, doch in de komende wed strijden vooral gaan werken aan het zelfvertrouwen. Dan zullen ongetwijfeld de nodige punten worden behaald gaan worden. Opstelling: Arjan Nijhuis. Arian Vorkink, Gijsbrecht Beld man (Aijan Aanstoot), Gert-Jan Ulfman. Youri Noorlander. Gert-Jan Prins, Jurrian Paalman. Maarten Kruimelaar (John-Paul Akkerman). Rolf van Kreij (Ernst-Jan Harmsen). Jurgen Kolkman en Amoud Beldman. Blauw Wit Zaterdag 10 september Blauw Wit 1 - SC Klarenbeek. 14.30 uur; Blauw Wit 2 - AZSV 4. 12.30 uur; Blauw Wit 3 - Oranje Nassau 5, 12.30 uur; PW 2 - Blauw Wit 4, 13.00 uur (ver trek 11.30 uur); SVZW 5 - Blauw Wit 5. 14.30 uur (vertrek 13.15 uur); Blauw Wit 6 - Vios V 5, 14.30 uur; Blauw Wit Al - Lettele Al, 14.30 uur: Excelsi- or'31 B2 - Blauw Wit BI. 11.00 uur (vertrek 10.00 uur); SVVN B2 - Blauw Wit B2, 1 1.00 uur (vertrek 10.00 uur); Blauw Wit Cl - Broekland Cl, 10.30 uur; Blauw Wit C2 - Heino C4, 12.00 uur; Broekland MB1 - Blauw Wit MB1, 12.30 uur (vertrek 11.15 uur); Blauw Wit MCI - Dc Zweef MCI, 10.30 uur; JC Hellendoorn D2 - Blauw Wit Dl, 9.45 uur (vertrek 8.45 uur); Blauw Wit D2 - Broekland Dl, 10.30 uur; Blauw Wit E2 - Over- weteriing E4, 10.30 uur: Raalte E5 - Blauw Wit E3. 10.00 uur vertrek 9.00 uur); Wesepe F1 - Blauw Wit Fl, 9.30 uur (vertrek 8.30 uur); Wijhe '92 F2 - Blauw Wit F2. 8.30 uur (vertrek 7.30 uur): Blauw Wit F3 - SVVN F4. 9.30 uur; Blauw Wit F4 - Ma- riënheem F2, 9.30 uur. Zaalvoetbal Vrij'dag 9 september Helios 2 - Blauw Wit 1. 21.30 uur (vertrek 20.30 uur). VV Holten Zaterdag 10 september IJsselstreek Al - Holten Al, 14.30 uur (vertrek 13.30 uur); Holten BI - Nieuw-Heeten BI. 14.30 uur; Rohda R B5 - Holten B2. 12.30 uur (vertrek 11.30 uur); Holten Cl - Overwetering Cl. 13.00 uur; Holten C2 - SVZW C2, 13.00 uur; Holten D1 - Schalkhaar D2, 11.00 uur; Holten D2 - Heino D4, 10.00 uur; Oranje Nassau D5 - Holten D3. 11.15 uur (vertrek 10.15 uur); Haarle El - Holten El, 10.00 uur (vertrek 9.00 uur); Holten E2 - Daarlerveen El, 10.00 uur; Heino E6 - Holten E3, 10.00 uur (vertrek 8.45 uur); Haarle Fl - Holten Fl, 10.00 uur (vertrek 9.00 uur); Holten F2 - De Zweef F4. 11.00 uur; SDOL F2 - Holten F3, 11.00 uur (ver trek 10.00 uur); Holten F4 - De Zweef F6, 11.00 uur; Oranje Nassau MB - Holten MB1, 12.30 uur (vertrek 11.30 uur); JCLE MB - Holten MB2, 11.00 uur (vertrek 9.45 uur). Handbal Zaterdag 10 september Meisjes BI - Wesepe, 11.50 uur; Meisjes B2 - Nijhof/ Broekland, 10.00 uur; Nieuw-Heeten - Meisjes Cl, 10.00 uur: Meisjes C2 - Lettele, 12.50 uur; Meisjes D - Lettele, 11.00 uur. HOLTEN - Na de deceptie in de eerste competitiewedstrijd, uit bij Zelos wacht voor Blauw Wit zaterdag Klarenbeek. Blauw Wit zal het in de nieuwe formatie niet makkelijk krijgen. Dat maakte Zelos de ploeg wel duidelijk. Ook weet de ploeg nu dat het vanaf het begin scherp moet zijn en dat de ploeg meer laten zien dan in Zelhem. Of de les van zaterdag w ordt opgepakt kunt u vanaf 14.30 uur op 't Vletgoor zien. Holten - VV Holten heeft voor zondag geen competitiever plichtingen. De geplande uitwedstrijd tegen HSA/ Falabella gaat niet door, omdat de Zwollenaren zich te rugtrokken uit de competitie. Na de fraaie seizoensstart tegen Heeten (5-0) kan de Holterselec- tie zich met een gerust hart in het feestgedruis storten. Op zondag 18 september om 14.00 uur vervolgen de Rood zwarten de competitie met een uitwedstrijd tegen Dalfsen. HOLTEN - Het seizoen van de Bergvliegers zit er bijna op. Afgelopen zaterdag stond al de tweede natourvlucht op het programma. Het weer was eerst bewolkt maar om 13.30 uur kregen de duiven in het Belgische Meer hout (157 kilometer) de v rijheid. H. Jansen wist om 15.50.07 uur als eerste een duif te klokken. Een kwartier later was een kwart van de duiven terug en kon het concours worden gesloten. Dit leverde een snelheid op van 67.5 kilometer per uur. De eerste tien plaatsen werden als volgt ver deeld. 1-7-8-9 H. Jansen. 2-4 A. Kaspers. 3-5 R. Bannink. 6 G. Jurjens, 10 A.v.d. Heide.

Holtens Nieuwsblad | 2005 | | pagina 5