e Rijssen-Holteri gemeentelijke informatie Donderdag 30 juni 2005 H08 ZA3„, Collectes Van maandag 27 juni tot en met zaterdag 2 juli collecteert het Nederlandse Rode Kruis.Van maandag 4 juli tot en met zaterdag 9 juli wordt er niet gecollecteerd. Vergaderingen Commissie Maatschappelijke Dienstverlening De commissie Maatschappelijke Dienstverlening vergadert op 5 juli 2005 om 19.30 uur in de raadzaal van het gemeentehuis, locatie Rijssen. De voorlopige agenda bevat onder meer de volgende pun ten: Taakveld Welzijn Mededelingen vanuit samenwerkingsverbanden (Regio en derge lijke) en over strategische projecten Jongerenwerk Holten Informatieve stukken: a. voortgang strategische projecten en concernplan Taakveld Onderwijs/Sociale Zaken/WVG Mededelingen vanuit samenwerkingsverbanden (Regio en derge lijke) en over strategische projecten Definitieve vaststelling ontvangsten en uitgaven openbaar basis onderwijs voormalige gemeente Rijssen over 1999 en 2000 en over het 5-jaarlijkse tijdvak van 1996 tot en met 2000 Definitieve vaststelling ontvangsten en uitgaven openbaar basis onderwijs over de jaren 20012002 en 2003 Informatieve stukken: a. voortgang strategische projecten en concernplan b. werkloosheids-, uitkerings- en reintegratiecijfers I ste kwartaal 2005 c. Rapportage fase I en opdrachtverlening fase 2 Regionaal Project WM O Presentatie over reintegratie-instrumenten Commissie Grondgebied De commissie Grondgebied vergadert op I I juli 2005 om 19.30 uur in de raadzaal van het gemeentehuis, locatie Rijssen. De voor lopige agenda bevat onder meer de volgende punten: Taakveld Openbare Werken Mededelingen vanuit samenwerkingsverbanden (Regio en derge lijke) en over strategische projecten Reactie op Quick Scan Rova effecten invoering Diftar Informatieve stukken: a. motie inkoop en distributie energie Openbare raadsbrede bijeenkomst Op 4 juli 2005 is om 19.30 in de raadzaal van het gemeentehuis, locatie Rijssen een raadsbrede bijeenkomst over stelselwijziging in het kader van het Besluit Begroting en Verantwoording (BBV). Commissie Algemeen Bestuurlijke Zaken en Middelen. De commissie Algemeen Bestuurlijke Zaken en Middelen vergadert op 4 juli 2005 in de raadzaal van het gemeentehuis, locatie Rijssen. De vergadering begint aansluitend aan de raadsbrede bijeenkomst over stelselwijziging in het kader van het Besluit Begroting en Verantwoording (BBV). Voor het taakveld Algemeen Bestuurlijke Zaken zijn geen stukken aangeleverd. De voorlopige agenda luidt als volgt: Taakveld Middelen Mededelingen vanuit samenwerkingsverbanden (Regio en derge lijke) en over strategische projecten Nota reserves en voorzieningen Meer informatie Wanneer u de agenda's wilt inzien of informatie wilt over de mogelijkheid om gebruik te maken van het spreekrecht, neem dan contact op met een medewerker van de griffie, t 0548 854616 of 854617. Programma van de avond: opening door voorzitter mevrouw J.Tijhof - Zwijnenberg toelichting en achtergronden presentatie Structuurvisie Kom Holten vragenronde pauze presentatie resultaten Studie Rondwegen Holten vragenronde procesafspraken maken met commissie over het vervolgtraject afronding en sluiting door voorzitter mevrouw J. Tijhof Zwijnenberg Belangstellenden voor deze bijeenkomst zijn van harte welkom. Oefenalarm Weet wat je moet doen als de sirene gaat 1 Ga dtrecl naar binnen 2 Sluit deuren en ramen 3 Zet radio ol tv aan Op maandag 4 juli 2005 om 12.00 uur is het loos alarm Iedere eerste maandag van de maand hoort u het oefenalarm van de sirenes in onze regio. U weet dan: dit is loos alarm, er is niets aan de hand. Sluitingen loket Holten In verband met geringe bezetting in de vakantieperiode zijn de vol gende loketten in Holten gesloten: burgerzaken: van I augustus 2005 t/m 2 september 2005 ruimte: van 18 juli 2005 t/m 2 september 2005 De medewerkers van de loketten op de locatie Rijssen zijn u elke ochtend graag van dienst tijdens deze periode. Wij hopen op uw begrip en vanaf dinsdag 6 september 2005 kunt u weer terecht op de locatie Holten. Parkeren caravans en aanhangers Aanpassen openbare verlichting In de gemeente worden steeds meer caravans en aanhangwagen voor langere tijd op straat, op een openbare parkeerplaats of in het openbaar groen geparkeerd. Dit gaat ten koste van het aanzien van de omgeving en de beschikbare parkeerruimte. Om dit probleem te voorkomen is in de Algemene Plaatselijke Verordening (APV) in artikel 5.1.5 bepaald dat deze voertuigen niet langer dan drie achtereenvolgende dagen op de openbare weg of een openbare parkeerplaats gestald mogen zijn (het voertuig elders parkeren wordt niet beschouwd als een verplaatsing). Mensen die op vakantie gaan halen vaak de caravan enkele dagen voor vertrek uit de winterstalling. Zolang het voertuig beladen wordt, is het toegestaan maximaal drie achtereenvolgende dagen het voertuig op straat te parkeren. Langer parkeren is niet toege staan. Wordt het voertuig toch langer dan drie dagen gestald, dan wordt de eigenaar verzocht zijn voertuig met spoed te verwijde ren. Als het voertuig niet wordt verwijderd, kan proces-verbaal worden opgemaakt. néér miocmacie Het is mogelijk ontheffing te krijgen voor de parkeertermijn van een caravan of aan hangwagen. Deze ontheffing wordt alleen verleend ten behoeve van voertuigen waarvan de aanwezigheid ter plaatse aantoonbaar noodzakelijk is.Voor meer infor matie kunt u contact opnemen het gemeentelijk meldpunt t 0548 854856. Lintjesregen 2006 Koninklijke onderscheidingen algemene gelegenheid 2006 (Lintjesregen) Wie kan een koninklijke onderscheiding aanvragen? ledereen kan een onderscheiding aanvragen voor een inwoner van de gemeente Rijssen-Holten. Als u plannen in die richting hebt, is het verstandig eerst contact op te nemen met het bestuurssecre- tariaat. Daar kunnen de medewerkers in grote lijnen aangeven of de verdiensten inderdaad van dien aard zijn dat u een voorstel in kunt dienen. Ook leggen zij u dan precies uit hoe u te werk moet gaan. De behandeling van een voorstel kost veel tijd. Daarom is het belangrijk dat u uw aanvraag op tijd indient. Voor uitreiking bij de Lintjesregen op 28 april 2006 moet uw verzoek uiterlijk op 15 juli 2005 bij de burgemeester worden ingediend.Aanvragen die na deze datum binnenkomen, worden niet in behandeling genomen. Meer informatie Tegen verkeersbesluiten kunnen belanghebbenden binnen 6 weken na publicatie bezwaar indienen bij burgemeester en wethouders van Rijssen-Holten. Het indienen van een bezwaarschrift schorst niet de werking van het besluit. Daarom kan dege ne die bezwaar heeft gemaakt, een verzoek om 'voorlopige voorziening' indienen bij de Voorzieningenrechter van de Rechtbank Almelo, sector Bestuursrecht, Postbus 323, 7600 AH Almelo. Hieraan zijn kosten verbonden. Wegafsluitingen Hoorzitting Commissie bezwaarschriften Algemeen Juridische Zaken De commissie bezwaarschriften Algemeen Juridische Zaken houdt hoorzitting op woensdag 6 juli 2005 om 19.15 uur in kamer I 19 van het gemeentehuis, locatie Rijssen. De agenda luidt als volgt: 1Hoorzitting bezwaarschrift van de heer G.J. Dasselaar te Rijssen tegen het besluit van burgemeester en wethouders van Rijssen- Holten van 8 april 2005 tot opleggen van een last onder dwang som in verband met bouwen in afwijking van de verleende ver gunning op het perceel Winkelbergw.eg 35 in Holten; aanvang 19.15 uur (openbaar); 2. Hoorzitting bezwaarschrift namens Timmerfabriek Riessen B.V. te Rijssen tegen het besluit van burgemeester en wethouders van Rijssen-Holten van 2 juni 2005 tot het opleggen van een last onder dwangsom in verband, met het uitvoeren van een drietal extra stofemissie metingen; aanvang 19.45 uur (openbaar). 3. Hoorzitting bezwaarschrift van de heer G.H. Beunk te Rijssen tegen het besluit van burgemeester en wethouders van Rijssen- Holten van 26 april 2005 tot het verlenen van vrijstelling van het bestemmingsplan en vergunning voor het bouwen van een bijge bouw aan de Schietbaanweg 7 in Rijssen; aanvang 20.15 uur (openbaar); Reclamanten en het verwerend orgaan zijn uitgenodigd hun visie ten aanzien van de bestreden besluiten mondeling uiteen te zet- ten.Voor meer informatie kunt u contact opnemen met het secre tariaat van de commissie, t 0548 854621 Informatieve bijeenkomst VSP Holten en structuurvlsfe Holten Kom Op donderdag 7 juli 2005 om 19.30 uur is er een informatieve bij eenkomst van de commissie Grondgebied. Onderwerp is het Verkeers Structuur Plan Holten (VSP) en de structuurvisie Holten Kom. De avond wordt gehouden bij restaurant Vosman aan de Oranjestraat 38 in Holten. reageren.' gemeente Rijssen-Holten postbus 244, 7460 AE Rijssen 0S48 854854 of f 0548 854855 www.rijsien-liolten.nl gemeente@rijssen-holten.nl gemeentelijk meldpunt t: 0548 854856 www.rljssen-holten.nl/gemeenteloket voor al uw meldingen en klachten over o.a. wegonderhoud, straatverlichting en riolering Als u een koninklijke onderscheiding aan wilt vragen voor een andere gelegenheid, dan moet uw aanvraag minimaal zes maanden voor de beoogde uitreikingsdatum bij de burgemeester binnen zijn. Voor het indienen van uw voorstel of vragen daarover kunt u con tact opnemen met het bestuurssecretariaat van de gemeente Rijssen-Holten.Vraagt u naar mevrouw J. Holtrop t 0548 854612 of mevrouw H. Heijink t 0548 854613. Gehandicapten Platform Activiteiten Rijssen - Holten Het Gehandicapten Platform Rijssen-Holten viert dit jaar zijn 10- jarig bestaan. Om dit te vieren zijn in de jubileumweek van 4 tot en met 9 juli 2005 diverse activiteiten gepland. Maandag 4 juli 2005 om 15.00 uur start een wandeling vanaf het gemeentehuis in Rijssen. Het Gehandicapten Platform wil de betrokkenen wijzen op de belemmeringen waar minder valide mensen in de openbare ruimte mee te maken hebben. Organisaties zoals 3VO, de politie en de gemeente zullen bij de wandeling ver tegenwoordigd zijn. Namens het college nemen de burgemeester en wethouder Ligtenberg deel aan deze wandeling.Voorafgaand aan de wandeling bestaat de mogelijkheid op het ingerichte 'serviceplein' van leverancier Meijra voorlichting te krijgen over rolstoelen, scootmobielen etc en kunnen belangstellenden een proefrit maken met deze voertuigen op een circuit. Daarnaast kunnen mensen hun gehandicaptenvoertuig gratis laten testen. Op donderdag 7 juli 2005 wordt tijdens koopavond in het centrum van 18.30 tot 21.00 uur een 'gele kaarten-actie' gehouden. Vertegenwoordigers van het Gehandicapten Platform, de politie, 3VO, HABI, Winkeliersvereniging Hoge Wal en de gemeente delen gele kaarten uit aan bezoekers van het centrum om te wijzen op het belang van een goede toegang voor de gehandicapte mede mens. Vooral geparkeerde fietsen belemmeren vaak de doorgang of de toegang naar winkels en bedrijven. Meer informatie Dit plan maakt planologisch de aanleg van een landgoed en landhuis mogelijk aan de Velddijk in de omgeving van Look. Het ontwerp is gewijzigd ten opzichte van het voorontwerp dat voor inspraak ter inzage is gelegd. U kunt het ontwerpbestem- mingsplan vanaf vrijdag I juli 2005 gedurende een termijn van 4 weken inzien bij de balie Ruimte in de gemeentewinkel Rijssen. Op afspraak is het plan in te zien bij de publieksbalie Holten. Voor een afspraak kunt u contact opnemen met een mede werker Ruimte, t 854874. U kunt gedurende genoemde termijn schriftelijk een zienswijze indienen omtrent dit plan bij de Gemeenteraad. De raad geeft aan dege nen die een zienswijze hebben ingediend de mogelijkheid deze mondeling toe te lichten. Gezocht poëzieliefhebbers Op zaterdag 15 oktober vindt opnieuw het evenement 'Rondje Holtens Kultur(hus)' plaats. Dit jaarlijks terugkerend evenement staat in het teken van het op te richten Kulturhus in Holten. De organisatie van het evenement is opnieuw in handen van vrij willigers van diverse instellingen. Deze krijgen mogelijk in de toe komst een plekje in het Kulturhus. In dit project wordt samenge werkt met de gemeente. Op dit moment is de organisatie volop bezig met de voorbereidingen. De organisatie doet een oproep aan alle poëzieliefhebbers uit Holten en de omliggende buurtschappen, die op zaterdag 15 okto ber 2005 willen voordragen uit eigen werk of van andere poëzie- schrijvers. Liefhebbers kunnen zich melden bij Mare Jaarsma, t 0548 854516, mail m.jaarsma@rijssen-holten.nl of Johan Mensink, t 0548 854512, mail j.mensink@rijssen-holten.nl. Meer informatie U kunt het vastgestelde bestemmingsplan vanaf vrijdag I juli 2005 gedurende een termijn van 4 weken inzien bij de balie Ruimte in de gemeentewinkel Rijssen. Op afspraak is het plan in te zien bij de publieksbalie Holten. Voor een afspraak kunt u opnemen met een medewerker Ruimte, t 0548 854874. Gedurende genoemde termijn kan degene die tijdig zijn zienswijze heeft ingediend tegen het ontwerpplan, alsmede een belanghebbende die aantoont dat hij redelij kerwijs niet in staat is geweest zijn zienswijze bij de gemeenteraad kenbaar te maken, schriftelijke bedenkingen inbrengen tegen het betreffende bestemmingsplan bij het college van Gedeputeerde Staten van Overijssel, Postbus 10078, 8000 GB Zwolle. In het kader van het Verlichtingsplan 2005 wordt in een aantal stra ten de openbare verlichting aangepast. De plannen hiervoor liggen van 27 juni 2005 tot 25 juli 2005 ter inzage in de gemeentewin kel in Rijssen. Het verlichtingsplan heeft tot doel de verlichtingssterkte te verho gen en een gelijkmatige verdeling van de verlichtingssterkte te ver krijgen. Ook worden verouderde lantaarnpalen en armaturen ver vangen. Bij het opstellen van het plan is rekening gehouden met bomen en inritten. Het is daarom niet mogelijk om de plannen nog ingrijpend te wijzigen, omdat anders de vereis te verlichtingssterkte en gelijkmatigheid niet kunnen worden bereikt. De uitvoering van het 'Verlichtingsplan 2005' zal in het najaar van 2005 gerealiseerd worden en betreft de volgende straten: Rijssen Wethouder Korteboslaan, Pelmolenweg, Schoolstraat, Arend Baanstraat, Elsenerstraat, Polhoek, De Zaagkoele, Van Speijkstraat, Parkeerplaats Reggehal (Nieuwlandsweg), Tabaksgaarden en Holterstraatweg (deel parallelweg). Holten Dorpsstraat. Verkeersbesluit aanwijzing gereserveerde gehandicaptenparkeerplaats Burgemeester en wethouders hebben besloten een gereserveerde gehandicaptenparkeerplaats aan te wijzen bij de woning Jacob Reviusstraat 47 in Rijssen. Meer informatie U kunt het betreffende besluit van Gedeputeerde Staten vanaf vrijdag I juli 2005 gedurende een termijn van 6 weken inzien bij de balie Ruimte in de gemeentewin kel Rijssen. Op afspraak is het plan in te zien bij de publieksbalie Holten. Voor een afspraak kunt u contact opnemen met een medewerker Ruimte, t 0548 854874. Gedurende genoemde termijn kan door degene die tijdig zijn bedenkingen heeft ingediend bij Gedeputeerde Staten, alsmede een belanghebbende die aantoont dat hij daartoe redelijkerwijs niet in staat is geweest, alsmede door een belanghebben de die beroep wenst aan te tekenen tegen onthouding van goedkeuring, beroep worden ingesteld tegen het goedkeuringsbesluit van Gedeputeerde Staten bij de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019,2500 EA, Den Haag. Als er geen verzoek om voorlopige voorziening bij de voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State is ingediend treedt het goedkeuringsbesluit op de dag na de beroepstermijn in wer king. Monumentenlijst Meer informatie Dit besluit ligt ter inzage in de gemeentewinkel Rijssen. Belanghebbenden kunnen tot en met 4 augustus 2005 tegen dit besluit een bezwaarschrift indienen bij burge meester en wethouders. Tijdens de bezwarenprocedure geldt de genomen beslis sing. Het kan zijn dat deze beslissing intussen onherstelbare gevolgen heeft. Het is daarom mogelijk tijdens de bezwarenprocedure te vragen om een voorlopige voor ziening. Het verzoek om een Voorlopige voorziening moet gericht worden aan de voorzieningenrechter van de rechtbank Almelo, sector Bestuursrecht, Postbus 323, 7600 AH Almelo. Vanwege werkzaamheden zijn de volgende weggedeelten voor de vermelde perioden voor het verkeer afgesloten. - kruispunt Morsweg-Reggesingel (Rijssen), een omleidingrou te is aangegeven t/m I januari 2006 - Spoorwegovergang Dannenberg (Rijssen): t/m I januari 2006 - Daltonstraat (Rijssen) t/m 29 juli 2005 - Graaf Ottostraat (Rijssen), tussen De Ruyterstraat en Schapendijk: t/m 29 juli 2005 - Kruispunt Huttenwal-Dokter Stokkersstraat (Rijssen): t/m I juli 2005 - De Hagen (Rijssen), tussen Kerkstraat en Oranjestraat: t/m I juli 2006 - kruispunt Larenseweg-Schoolstraat-Gaardenstraat (Holten), een omleidingroute is aangegeven: 4 juli 2005 t/m 8 juli 2006 Een wegafsluiting kan langer duren, als de werkzaamheden dat noodzakelijk maken. Afsluiting spoorwegovergang Vanwege werkzaamheden aan het spoor wordt de volgende spoor wegovergang in Rijssen in de aangegeven nachten afgesloten: Reggesingel (N347/N350) - nacht van dinsdag 5 op woensdag 6 juli 2005, van 23.30 tot 07.00 uur. - nacht van woensdag 6 op donderdag 7 juli 2005 van 23.30 tot 07.00 uur. - nacht van donderdag 7 op vrijdag 8 juli 2005, van 23.30 tot 07.00 uur. - nacht van zaterdag 9 op zondag 10 juli 2005, van 01.00 tot 08.00 uur. Het verkeer wordt met borden omgeleid. Ontwerpbestemmingsplan Holten Burgemeester en Wethouders heben het volgende bestemmings plan in procedure gebracht: - ontwerpbestemmingsplan 'Buitengebied Holten, partiële herzie ning Landgoed Look'; Vastgesteld bestemmingsplan Rijssen en Holten De gemeenteraad heeft in de vergadering van 30 mei 2005 het volgende vastgesteld: - bestemmingsplan 'Industrieterreinen (herziening dienstwonin- gen)'. Dit plan maakt planologisch de nieuwvestiging van dienstwoningen op bedrijventerreinen in Rijssen en Holten onmogelijk. Het vastge stelde plan is niet gewijzigd ten opzichte van het ontwerpplan. Goedgekeurd bestemmingsplan Rijssen Het College van Gedeputeerde Staten van Overijssel heeft bij besluit van 10 juni 2005 het volgende goedgekeurd: - bestemmingsplan'Stad Oost 1999, herziening 2004-2, Lentfersweg 32'. Dit plan maakt planologisch de bouw van twee vrijstaande wonin gen op het perceel Lentfersweg 32 in Rijssen mogelijk. Afvoeren pand Grotestraat 20 in Rijssen van de gemeen telijke monumentenlijst Burgemeester en Wethouders maken bekend dat zij op 21 juni 2005 hebben besloten het pand Grotestraat 20, kadastraal bekend gemeente Rijssen, sectie F, nummer I 199, af te voeren van de gemeentelijke monumentenlijst. Plaatsing C2000- antennemast op parkeerplaats Elsenerveld langs de Al Voor de ruim 80.000 hulpverleners van politie, brandweer, ambu lance en Koninklijke Marechaussee bouwt het ministerie van Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties een modern digitaal communicatienetwerk; C2000. De realisatie van dit radionetwerk is in handen van de Projectdirectie C2000, een onderdeel van dit ministerie. Om ervoor te zorgen dat de hulpverleners altijd en overal in Nederland kunnen communice ren zijn bijna 400 antennemasten nodig, verspreid over heel Nederland. In Rijssen is een C2000 zendmast voorzien nabij de Al (rustplaats Elsenerveld). Deze vakwerkmast krijgt een hoogte van circa 60 meter, en is naar verwachting 20 jaar in gebruik. Voor alle duidelijkheid willen we u erop wijzen dat het hier niet gaat om een UMTS-mast of een mast voor de mobiele telefonie. Wettelijk is voor deze zendmast geen bouwvergunning van Burgemeester en Wethouders nodig. Om omwonenden en/of belanghebbenden te informeren worden tekeningen en informatie ter inzage gelegd van I juli 2005 tot en met 28 juli 2005. Hebt u vragen of opmerkingen over dit plan dan kunt u contact opnemen met: Projectdirectie C2000, telefoonnummer 0343- 534742. Schriftelijke reacties kunt u zenden aan: Projectdirectie C2000, afdeling C2000 opstelpunten, postbus 238, 3970AE Driebergen. Algemene informatie over het C2000 project en de zendmasten kunt u vinden op WWW.C2000.nl. Ingekomen aanvragen Rijssen-Holten In volgorde ziet u de perceelsaanduiding met korte toelichting, datum binnenkomst en het interne nummer. Bouwaanvragen Lichte bouwaanvraag Rijssen -Laan Oud-lndiëgangers 175, 16-06-05, plaatsen schutting (2005051 I). Lichte bouwaanvraag Holten - Erve Joost 18, 08-06-05, vergroten woning (20050509). gfincantfhiili en publiekshall* SinliKliaK 6 in Holten pmeantdiuU locatie Rijden Schild I in Rijssen gemcenfewiokel Elsenerscr aai 20 in Rijssen Openingstijden Gemeente winkel Rijssen Maandag tol en met vrijdag 09.00 I 2.15 uur; donderdagavond III.OO 19.20 uur; donderdagmiddag 13.20 17,00 nor (alleen burger r alten). Publieksbalie Hollen Dinsdag 09.00 I 2.15 uur burger raken en balie ruimte; donderdag hele dag burger/aken. gemeentewei Holten Waagweg 4, t OS-UI 11545(16 openingstijden; maandag tot en met vrijdag 13.00 uur 15.30 uur zaterdag I 1,00 15.00 uur Klein Chemisch Alval (KCA): laatste zaterdag van de maand 13.00 une 15.00 uur gemeenlewerf Rijssen Dallonslraal 2, t 0148 854010 openingslijden! maandag lol en met vrijdag 13,00 lot 15.10 Min zaterdag 09.00 lot 12,00 uur Klein Chemisch A/val (KCA); maandag lot en met vrijdag 13.00 tol 15.30 uur laatste zaterdag van de maand 11.00 tot 12.00 uur spreekuur steunpunt Informele Zorg (mantelzorg) gemeentewinkel Rijssen, iedere maan' dag en donderdag van 9,004 1,00 MUI" i 0)4fi its ui it; (b,g K 63 mi }0) sjiieekuur cliëntenraad III. 10-19. JO uur advies over sociale voorzieningen I 0540 5| 3) 00 elke I e donderdag van de maand in de gemeentewinkel Rijssen elite '2e donderdag van de maand gemeentehuis, locatie Hullen a/spraken burgemeester en wethouder» en gemeenteset recarl» t 0848 46 I 2 of 05 46 13 spreekuur raadsfracties gemeentehuis locatie Rijssen, donderdagavond van 19.30 om 20,10 mn voorafgaand aan de raadsvergadering t0540 051615 \Rijssen - Holten. Reken daar maar op. www.rijsscn-holten.nlgcmcente@rijssen-hohen.nl

Holtens Nieuwsblad | 2005 | | pagina 8