"JjX"™"" ZOMEROPRUIMING KINDERSCHOENEN M» 9.99 bonw 4.99 M» 3.99 Exclusieve Hertog Jan AH premium pilsener Herenriem met sokken eem an SPAAR VOOR DE GRATIS NOABER PARTYTENTI NOAB NOABER '0 assakorting Alles onder één dak houten kist krat 24 flesjes Pais Groep: Een bundeling van expertise bij Letselschade Donderdag 16 juni 2005 ■■■■■■■■WBHBMMSttCQIBHfiBnBflBnBBHH H08 ZA6 MHWHW» www.nijhofschoenen.nl De Pais Groep heeft in de ruim 50 jaar van haar bestaan baan brekend werk verricht op het terrein van de letselschaderege ling in Nederland. Zij is inmiddels uitgegroeid tot het grootste onafhankelijke letsel schadebureau van ons land en heeft een landelijk netwerk van kantoren. Ongelukken Er valt niet aan te ontkomen dat er ongelukken tijdens werk of in het verkeer gebeuren. Door artsen worden fouten gemaakt, producten voldoen niet aan de eisen of iemand let gewoon niet goed op. Hierdoor kan men letsel oplopen. De weg naar vergoeding van let selschade is vaak lang en moei zaam. De tegenpartij is meestal" een verzekeringsmaatschappij met meer kennis, middelen en uithou- dings-vermogen dan het slachtof fer. Alles in eigen huis Binnen de Pais Groep is alle speci alistische kennis en ervaring op effectieve wijze gebundeld: van het vaststellen van de aansprake lijkheid en de schade, het maken van actuariële berekeningen, het verlenen van medisch en arbeids- deskundig advies tot het afwikke len van gerechtelijke procedures. Door haar sterke financiële positie is de Pais Groep in staat om alle kosten noodzakelijk voor het aan tonen van de schade voor haar cli ënten voor te financieren. Hierdoor onderhandelt Pais op basis van gelijkwaardigheid met de verzekeringsmaatschappij om voor haar cliënten een rechtvaardige schadevergoeding te krijgen. Kosteloos advies Wilt u zonder financieel risico er achter komen of er voor u moge lijkheden zijn om de door u gele den en nog te lijden schade te ver halen? Neemt u dan gerust contact op met de Pais Groep. Zij onder zoeken namelijk kosteloos voor u de mogelijkheden van genoegdoe ning en geven gratis een second opinion. Bel 0900-8998533 of ga naar www.palsgroep.nl fen buurtfeest ergenissren dee je niet dleen, dat dee je met eikoor febt Neobersehop du», GrelseH ondersteunt dit Neabersehap natuurlijk ven harte, Spaar doarem met uw buren en vrfenden veer een originele Nesber Partytent t,w,v, 89,- ®f het Neeber spendeek, zedqt u neg voak een eehte Neober Party kunt vieren! Vraag het deelnomeformulier en de setleveorwaarden aan vla het gratie telefoonnummer Q80Q 1591 of stuur een e mail naar mkt@grdseh.ril, Bke verpakking beeft 2 grote Nesber naamborden Knip deze nsam-- berden uit en verïsmel samen met je buren totaal 50 naamborden veer de Nasber Partytent ef 25 naamborden veer bet Neober spendeek, Stuur deze Nsober naamborden veer I augustu» 2005 samen met het deelnsmefermulier ep naar Srelseh, U krijgt het artikel dan binnen vier weken toegezonden Deze sells geldt zolang de vgerraad strekt VAKMANSCHAP IS MEESTERSCHAP Te koop: P. Langendijkstraat 83 te Goor GOORSE VOLKSWONING Roerdompstraat 61, 7471 DV Goor Kenmerken: Deze ruime tussenwoning met berging ligt in een rustige kindvriendelijke woonwijk vlakbij een school en een supermarkt. Het nabij gelegen bosgebied ligt op loopafstand. Bouwjaar 1976. Indeling begane grond: Hal met meterkast, toilet en trapopgang, Z-vormige woonkamer met vaste kast en halfopen keuken. 1e verdieping: Overloop, drie slaapkamers, badkamer en vaste trap naar. 2e verdieping: Overloop/berging en ruime zolderkamer met dakraam. De woning is voorzien van centrale verwarming met een combiketel. De woning is gedeeltelijk voorzien van dub bel glas en de spouwmuren zijn (najgeïsoleerd. Inhoud van de woning ca. 350 m3. Perceelgrootte: ca. 135 m2. Vaste priis: 134.000.- k.k. Heeft u belangstelling voor deze woning? Neem dan contact op met de heer A. G. J. Morsink van de Goorse Volkswoning, telefoonnummer 0547-228 61 84.

Holtens Nieuwsblad | 2005 | | pagina 8