Oad erg tevreden over boekingen zomervakanties Eerlijke moederdagkoopjes Oranjestraat herdenkt ontploffing Duitse bom Medische Diensten KerkDiensten WeerWeekoverzicht Agenda Tweede loting voor kavels Veeneslagen Samen werken aan uw gezondheid Letselschade? Bel ons: 053 - 980 90 99 Gezellige drukte tijdens Koninginnedag Uitslag verloting koor Amazing Plantenexcursie PALS GROEP Kosteloos juridisch advies Plek vrij reisje bejaardensoos Kerstmarkt dit jaar op zaterdag na Sint Schaapskudde weer op Borkeld weGeNeR Holtens Nieuwsblad -A3 Vrijdag 6 mei 2005 Holtens Nieuwsblad Holten - Oad Reizen, de op één na grootste reisorganisatie van ons land, is uitermate tevreden over het verloop van de zo- j merboekingen. „We noteren een toename van 8 procent ten opzichte van vorig jaar", zo stelt Oad-topman Louis Fran- kenhuis in reactie op een pers bericht van de ANVR waarin wordt gesproken over een te rugloop van 2 procent in het aantal boekingen in de totale I Nederlandse vakantiemarkt. De positieve boekingscijfers be wijzen- volgens Frankenhuis eens te meer dat de klant naast prijsbewust ook kwaliteitsbe- wust is. „Waar andere aanbie ders de kwaliteit ondergeschikt maken aan de prijs, trachten wij i goede kwaliteit voor een scherpe prijs te leveren. Kennelijk valt dat bij veel consumenten in goe de aarde." Oad Reizen werd door de reisbranche enkele maanden geleden nog uitgeroe pen tot reisorganisatie met de beste prijskwaliteitsverhouding. Frankenhuis: „Binnen Europa vallen met name de vliegvakan ties naar Turkije, Gran Canaria, Mallorca en Portugal in positie ve zin op. Buiten Europa doen vooral Mexico, Indonesië, Cu rasao en New York het beter dan vorig jaar. Frankrijk, Italië, Oos tenrijk en Kroatië zijn dit jaar de autobestemmingen met de grootste groei." Ook de 187 Globe Reisbureaus, evenals Oad Reizen behorend tot de Oad Groep, noteren een flinke omzetverhoging. „In ver gelijking met vorig jaar stijgt de omzet met 8 procent", aldus Frankenhuis. „Een opmerkelijke Maatschap Fluisartsen Holten, Keizersweg 32, telefoon 0548- 363553. Spreekuur volgens afspraak. Voor spoedeisende hulp buiten kantooruren (17.00 - 08.00 uur) en tijdens weekenden en feestdagen bellen met Centrale Fluisartsenpost Salland, telefoon 0570-501777. Zie ook website: www.huisartsenholten.nl. Apotheek: Vrijheidslaan 7, telefoon 361111 Geopend op werkdagen van 8.00 tot 18.00 uur, zaterdag van 10.00 tot 13.00 uur, zon- en feestdagen van 11.00 tot 12.00 uur. Buiten de openingstijden is voor spoedrecepten geopend de Dienst Apotheek Salland, Fesevurstraat 7 te Deventer. De Dienst Apotheek is gevestigd in hetzelfde gebouw als de huisartsenpost, naast het Deventer Ziekenhuis, telefoon 0570-606202. Tandarts: Behandeling uitsluitend na telefonische afspraak. J. Went, telefoon 0548-513194. Dierenarts: Dierenartsencombinatie Holten, Dorpsstraat 24C, te lefoon 362004. Spreekuur: 8.00 - 9.00 uur en 12.30 - 13.00 uur. Daarbuiten na telefonische afspraak, telefoon 362004. Dierenartsenpraktijk Deventer locatie Holten, Larenseweg 54. te lefoon 0548-362835/ 0570-653000. Hervormde Kerk Zondag 8 mei: 9.30 uur, ds. S.M. Roozenboom, met kerkkoor en nevendiensten. 19.00 uur, ds. S.M. Roozenboom. Eerste collec te: kinderhulp Deventer; tweede collecte: plaatselijk jeugdwerk. Okkenbroek, 10.00 uur: ds. Joop Mol, Bathmen. Collecte: zen ding. Evangeliegemeente De Loofhut (Dorpsstraat, HMV-gebouw) Zondag: 10.00 uur, samenkomst. Katholieke kerk Holten, zondag 8 mei: 9.30 uur, eucharistieviering. Voorganger pastor Wolters. Nieuw-Heeten, zaterdag 7 mei: 17.30 uur, eucharistieviering. Voorganger: past. B. Wolters. Zang: dameskoor; zondag 8 mei: 09.00 uur, communieviering. Voorganger: werkgroep liturgie. Zang: herenkoor. Maandag In de nacht waren er opklaringen en wolkenvelden. De tempera tuur daalde dan ook niet verder dan 7.6 graden. De verwachte bui en bleven uit. De morgen gaf veel bewolking, de zon liet zich dan ook niet zo veel zien. Dat was in de middag wel anders, toen was het ronduit zonnig te noemen, de wolkenvelden waren opgelost. En zo kregen we beter weer dan verwacht. Met al die zon werd het 17.3 graden als maximumtemperatuur. Dinsdag De nacht verliep helder en rustig met slechts enkele wolkenvel den. Het werd 5.9 graden als minimum. De dag begon mooi met de zon die er weer vroeg bij was. In de morgen flinke perioden met zon, afgewisseld door wat wolkenvelden. In de middag kreeg de zon het een stuk moeilijker, de bewolking nam geleidelijk toe, het bleef wel droog. Minder warm met 16.3 graden. Woensdag In de avond van dinsdag viel er een regenbui, ook in de nacht hiel den we het niet droog, toen vielen er buien. Het eerste deel van de morgen regelmatig buien. Daarna wat opklaringen en nu en dan zon. 's Middags opklaringen, opbollende stapelwolken en perio den met zon, en het bleef droog. Over het etmaal viel er in Holten 12.6 mm, in Rijssen 13.0 mm en in Espelo 10.0 mm. Donderdag In de nacht was het onbewolkt en windstil. De temperatuur daalde naar 5.4 graden in de weerhut. Ook de dag begon onbewolkt met de zon erbij, 's Morgens was het vrij zonnig, wel was er dunne ho ge sluierbewolking aanwezig. In de middag scheen de zon soms minder fel door dikkere bewolking. Zo werd het toch een heel aar dige dag. Ook de temperatuur mocht er zijn met 18.5 graden. En dat is toch mooi meegenomen. Vrijdag De nacht verliep bewolkt, in de nanacht begon het te regenen. Ook in de eerste helft van de morgen viel er langdurig regen. Daarna werd het droog, maar het bleef wel bewolkt. De regen werd veroorzaakt door een koufront dat van zuidwest naar noord oost over het land trok. In de loop van de middag opklaringen en wat zon. Flolten 10.6 mm en in Rijssen 10.0 mm. Koninginnedag 's Nachts hadden we een afwisseling van opklaringen en wolken velden. De minimumtemperatuur kwam uit op 10.3 graden, neer slag viel er niet. De morgen zag er somber uit met veel bewolking, het oranje zonnetje kregen we nauwelijks te zien. In de middag bleef het wolkendek gesloten. Begin van de avond kwam de zon er even bij, het bleef droog. Het werd 18.2 graden. Zondag In de nacht was het onbewolkt en windstil. De temperatuur daalde naar 10.8 graden. In de morgen was het ronduit zonnig te noemen. De temperatuur steeg snel: om 12:00 uur was het al 23.0 graden, 's Middags perioden met zon, afgewisseld door wat wolkenvelden, later dikkere sluierbewolking met een wazige zon die scheen. Zo mers warm met 27.4 graden en dat voor mei. 1Meteo Holten, Freddie Paalman stijging, zeker gezien de al enige tijd voortdurende landelijke te rugloop bij reisbureaus als ge volg van de opkomst van het in- ternetboeken. Maar het lijkt ook een eerste signaal van herstel te zijn. Kennelijk stabiliseren de verhoudingen zich enigszins en weet de consument langzamer hand de weg naar het reisbureau weer te vinden." Minder te spreken is Franken huis over de stroom negatieve publiciteit waarmee de reisbran che de afgelopen tijd wordt ge confronteerd. „Kwaliteit en ze kerheid zouden de uitgangspun ten moeten zijn waarop tourope rators hun producten aanbieden. Maar de afgelopen tijd worden consumenten er juist keer op keer de dupe van dat touropera tors vooral daarin in gebreke blijven." Holten - Velen genoten van de verschillende activiteiten in het centrum van Holten tijdens Koninginnedag. Het weer zat dan ook erg mee. Naast de aubade op Smidsbelt, de grote brunch en het muziekpodium op de Dorpsstraat, was er vrijmarkt en konden kinderen zich vermaken met clowns Dompie en Flappie. Verder waren er dansdemonstraties te zien. (Foto's: Johan Bolink) Holten - De Wereldwinkel-ca ravan is zaterdag 7 mei aan wezig op het rode pleintje. Voor alle kinderen, groot en klein, een mooie gelegenheid om een cadeautje voor moe derdag te kopen. Er zijn leuke nieuwe artikelen waar je een moeder blij mee kunt maken. Verschillende chocoladepro ducten zijn die dag in de aan bieding. De Wereldwinkel is dit jaar ook present op de voorjaarsmarkt op zaterdag 14 mei. Deze markt, die eerder bekend stond als de Holten - Uitslagen van de ver loting, georganiseerd door koor Amazing op koninginne dag 2005 in Holten. Eerste prijs: een reistassenset, familie F. Kuiken, Almere; tweede prijs: een badlaken, fa milie Denekamp, Holten; derde prijs: een badtas met inhoud, fa milie J. Schuppert, Holten; vierde prijs: een parasol, familie Evers, Velp; vijfde prijs: een luchtbed, familie Ter Borg, Holten. Markelo - Voor liefhebbers van wilde planten die in dit woongebied voorkomen, houdt IVN Markelo zaterdag 14 mei een wilde plantenexcursie langs de Schipbeek tussen Kooidijk en Ensinkgoorsdijk. Langs de oevers van deze voor malige handelsverbinding tussen Deventer en het Duitse achter land komt een gevarieerde plan tengroei voor. Tevens wordt aandacht besteed aan het pas aangelegde retentiegebiedje en de vispassage. Het vertrek is om 13.45 uur van af VVV Markelo, Grotestraat 1 te Markelo. Wie in het bezit is van een plantenboekje, kan dit meenemen. Leden en belangstel lenden zijn van harte welkom. Informatie: Joke Vosman, tele foon 0547-361450. bloemenmarkt, staat in het teken van voorjaar, binnen en buiten. De Wereldwinkel heeft dan on der meer prachtige potten, scha len en vazen te koop. Mooie spullen voor in de tuin of op het terras, of om het interieur een voorjaarstintje te geven. De Wereldwinkels in Nederland doen op 14 mei mee aan de Eu ropese Wereldwinkeldag. Op die dag gaat een Europese cam pagne van start met als slogan 'Kom op voor hun rechten! We reldwinkels zeggen 'nee' tegen kinderarbeid'. Ook Wereldwin kel Holten doet aan de campag ne mee. Iedereen is van harte welkom om zaterdag 14 mei in de Wereldwinkel een duimaf druk te zetten tegen kinderar beid, en voor eerlijke handel. Zonder twijfel is armoede een van de belangrijkste oorzaken van kinderarbeid. Wereldwin kels willen werknemers in het midden- en kleinbedrijf, in ont wikkelingslanden de kans te ge ven op een eerlijke manier zaken te doen. En de goederen die ze produceren eerlijk te verhande len. Eerlijke handel biedt deze mensen voorfinanciering, duur zame handelsrelaties en moge lijkheden tot organisatorische ontwikkeling. Bovendien pro beert het te voorkomen dat kin deren moeten werken. Het ver groten van het aanbod van eerlij ke producten betekent een groot verschil voor de levens van mensen en van hun kinderen. Holten - Op de kruising van de Markeloseweg en het begin van de Oranjestraat ontplofte 30 april 1945 een springlading van een Duitse raket. Dit ex plosief was ongeveer een week daarvoor van een Duits leger voertuig gerold en in de berm terechtgekomen. Verschillende omwonenden hadden uit nieuwsgierigheid al een paar keer geprobeerd wat meer aan de weet te komen van het projectiel. Een van hen, de onlangs overleden heer Gode schalk, een bekende Holtenaar, was zelfs al begonnen aan een gedeeltelijke demontage. Hij meende dat er onderdelen -aan zaten die hij voor een raapolie pers zou kunnen gebruiken. Bij nader inzien vond hij een en an der te riskant en monteerde de springlading weer in zijn oor spronkelijke staat. Er was geluk kig niets gebeurd. Na afloop van de gevechten in Holten, onge veer half april, kregen vijf En gelse militairen de opdracht het oorlogstuig op te halen. Zij gin gen hier bij zeer onvoorzichtig te werk en bonden de raketla ding vast aan een stalen kabel. Het geheel sleepte over de straat en weldra volgde een enorme ontploffing. Alle militairen kwa men om het leven evenals een Nederlands meisje dat de oorlog als evacué had doorgebracht bij de familie Ten Velde. De gevol gen voor de Oranjestraat waren nauwelijks te beschrijven. Zo groot was de verwoesting. Me vrouw ten Velde moest een oog missen. De materiële schade liep in de duizenden guldens. Het heeft een lange tijd geduurd voor de getroffen panden waren hersteld of herbouwd. Enkele familiele den van een van de overleden Britse militairen, onder andere de hoogbejaarde C. Cotton uit Rushall, West Midlands, en zijn echtgenote, hebben afgelopen donderdag 4 mei bloemen ge legd bij het bescheiden monu ment aan het einde van de straat. Dit gedenkteken is door de buurtvereniging de Oranje No- abers geadopteerd in 2004. Rijssen - De gemeente ver zorgt op woensdag 15 juni de tweede loting en toewijzing van kavels nieuwe stijl. Dat ge beurt in het Parkgebouw, aan vang 19.00 uur. De advertenties waarop belang stellenden kunnen reageren op de kavels/ woningen in Veene slagen West staan in de week bladen De Driehoek en Holtens Nieuwsblad van 11 en 18 mei 2005. Men kan pas inschrijven als de advertentie geplaatst is. Dat kan middels de bon in de ad vertentie, maar men kan vanaf 11 mei ook een inschrijfformu lier afhalen bij de gemeentewin kel. De inschrijving sluit op 27 mei. Bij deze uitgifte gaat het om vier woningen van bouwbedrijf Ter Harmsel, twee keer twee-onder- fis Kamminga, Susan Bertram, directie/therapeut o.yrnu;: Daphne Ketelaar, Monique Bosma, psycholoog/haptonoom psycholoog Nanda Oude Egberink, psycholoog Sanne Rietberg, psycholoog Vermoeidheid, (faal)angst, burn-out, depressie, M.E., fibromyalgie, chronische (hoofd)pijn, stotteren, migraine, PDD-NOS, ADHD, stress, slaapstoornis, hersenletsel, en andere klachten. Neurofeedback kan helpen. Psychologische hulpverlening Nederland. Praktijken te Almelo, Hengelo en Enschede ALMELO, Bornerhroeksestraal 145, tel. 0546 - 852729 HENGELO, tel. 053 - 4804099 ENSCHEDE, Oosterstraat 2, tel. 053 - 4804099 Kennismaking en volledige informatie volgens afspraak. U kunt direct bij ons terecht zonder verwijzing I '.neurofeedbacknederland.nl Aurelia Haarmeljer, psycholoog Monique Voogd, Marianne Verlaan, ;.,r een-kappers in de categorie tot 220.000 euro. Nijhuis Bouw le vert acht woningen, vier keer twee-onder-een-kap, in dezelfde prijscategorie. Dan zijn er twee kavels beschikbaar voor vrij staande woningen; de geïnteres seerden kunnen zelf een bouw plan uitkiezen, maar de bouwer staat vast en dat is Nijhuis. Bouwbedrijf Lichtenberg bouwt een rij van aaneengesloten wo ningen, de tussenwoningen in een prijsklasse van 130.000 euro en de hoekwoningen kosten 165.000 euro. Voor de tussen woning geldt een inkomenstoets en er rust een anti-speculatiebe- ding op. Er worden ook nog twee waterwoningen gebouwd door bouwbedrijf Lichtenberg, in de vrije sector. De woningen liggen tussen De Ark en De Pa raplu, behalve de woningen van bouwbedrijf Ter Harmsel, die liggen aan de andere kant van de Laan Oud-Indiëgangers, aan het Fluitekruid. Van de uitgifte van februari van dit jaar zijn op twee geschakelde vrijstaande woningen uit de duurdere sector na, alle kavels en woningen verkocht. „Een mooi resultaat", vindt gemeen temedewerker Sandra Koning. Ook belangstellenden die op de reservelijst stonden kwamen aan bod: „Veel mensen hebben zich dubbel in laten schrijven; wer den ze dan beiden ingeloot, dan moesten ze toch een woning la ten vallen." Inschrijvers dienen op de bijeenkomst in het Parkge bouw aanwezig te zijn. Willemien Mommaas, psycholoog/fysiotherapeut Praktijk voor Neurofeedback Psychologische Hulpverlening Nederland mmmhmhhh 0900-8998533 (0,01/min) of www.palsgroep.nl Holten - Bejaardensociëteit Holten heeft nog enkele plaat sen vrij voor het reisje naar Drenthe. Het gaat om zo'n vier tot vijf plaatsen. Het vertrek is donderdag 12 mei om 8.30 uur vanaf De Kande laar. De groep hoopt rond 18.00 uur terug te zijn. Opgeven kan via telefoon 0548- 362254 of 0548-361356. De bijeenkomst van vorige week was erg gezellig. Willemien Grobben zong en declameerde enkele liederen en gedichten. Holten - De kerstmarkt wordt dit jaar op zaterdag 10 decem ber gehouden. De bedoeling is dat de winkels in het centrum dan ook 's avonds open zijn. Harmien Barvelink van de kerst marktcommissie kwam in de knoop met Sinterklaas. 'Omdat 5 december op een maandag valt, zou de kerstmarkt daar wel heel snel op volgen, wanneer deze donderdag 8 december zou wor den gehouden. Een week op schuiven, is weer te laat.' Daar om stelde ze de leden van de Holtense Handelsvereniging voor, om het die zaterdag ertus sen te doen. 'Het probleem is dan natuurlijk wel, dat er dan geen koopavond is.' De leden zagen dit niet als een echt probleem en wilden die zaterdag best ook 's avonds open zijn. Suzanne Klein-Bluemink waar schuwde, als voorganger van Barvelink in de kerstmarktcom missie, dat het misschien wel moeilijk zou kunnen worden om kooplui voor die datum te vin den. 'Marktkoopmannen plan nen al ver van tevoren hun agen da in. Het kan dan zijn, dat ze die dag al ergens op een andere kerstmarkt staan.' Barvelink zou het toch wel wil len proberen. Daarnaast heeft ze goede ervaring met de voor gaande kerstmarkt. 'Op de dag zelf, vroeg een koopman of hij nog bij ons kon komen te staan. De markt waar hij op dat mo ment stond, viel erg tegen en daarom wilde hij het in Holten proberen'. Holten - Vanaf begin mei graast er weer een schaaps kudde over de Borkeld, het circa 500 hectare grote na tuurgebied van Staatsbosbe heer, nabij Markelo. Staats bosbeheer stelt weer een schaapskudde in. begeleidt door herder Martin Worm meester, om de heide in een goede conditie te houden. De schaapskudde, circa 150 schapen, die vanaf nu weer op de Borkeld komt te lopen neemt weer werk van mens en machine over. Vooral de opslag van den nen en berken dient kort gehou den te worden, zoniet dan zal de heide binnen niet eens zo lange tijd veranderen in bos. De scha pen eten veel gras Bovendien eten de schapen jonge heidelo- ten, waardoor de heide zich ver jongt. Fotoexpositie over Mali van Jan Hut en Hans Wissink, Medisch Centrum Holten, maandag 10 ja nuari 2005 - zaterdag 30 april 2005 Foto-expo Hans Wissink. Boschkamp, vrijdag 1 april 2005 - donderdag 12 mei 2005 Expositie biggenhandel, Oud heidkamer, Dorpsstraat 27, vrij dag 1 april 2005 - zondag 30 ok tober 2005 Foto-expositie over herdenkin gen op Canadese Begraafplaats, Boschkamp, maandag 4 april 2005 - maandag 30 mei 2005 Tentoonstelling Nederland 60 jaar bevrijd. Oudheidkamer. Dorpsstraat 27, vrijdag 29 april 2005 - zaterdag 7 mei 2005 Kinderkoopavond. Holten, vrijdag 6 mei 2005, 18:00 - 20:00 Goud van Oud met Fragment. Lösse Hoes, vrijdag 6 mei 2005, 21:00 Ronde van Overijssel, zaterdag 7 mei 2005 Holterbergtoer. Mossink, za terdag 7 mei 2005, 7:30 - 10:00 Keep them Rolling, Holten, za terdag 7 mei 2005, 11:00 - 12:00 Bijeenkomst NBvP Holten, 60 jaar bevrijding, Vosman, maan dag 9 mei 2005, 20:00 Jaarreisje bejaardensoos naar Drenthe, Holten, donderdag 12 mei 2005, 8:30 Bloemenemarkt, Smidsbelt, za terdag 14 mei 2005, 9:00 - 16:00 Uilenbraakballen pluizen, Na- tuurdiorama, zondag 15 mei 2005 - maandag 16 mei 2005 Uilenbraakballen pluizen, Na- tuurdiorama, zondag 15 mei 2005 - maandag 16 mei 2005 Introductie Nordic Walking, Camping Holterberg, woensdag 18 mei 2005, 19:00 Valkendemonstratie, Erve De- ijk, Vrijheidslaan, donderdag 19 mei 2005, 14:00 Zo vies als Floddertje, Biblio theek, donderdag 19 mei 2005, 16:00-17:00 Dansfestijn NBvP Espelo, Bonte Paard, maandag 23 mei 2005, 20:00 Bijeenkomst NBvP Holten. Vosman, dinsdag 24 mei 2005, 20:00 NBvP Dijkerhoek met Heijenk en Heijda over vrouwen bij brandweer, Bonte Paard, dins dag 24 mei 2005, 20:00 Voorjaarsfeest Beuseberg, vrijdag 27 mei 2005 - zaterdag 28 mei 2005 Rangeractiviteiten met WNF, Natuurdiorama, zaterdag 28 mei 2005 Straatvoetbaltoernooi, Meer manskamp, zaterdag 4 juni 2005 Koningsschieten, Aalpolsweg, zaterdag 11 juni 2005, 19:00 Koetsenrit. Holten, zondag 12 juni 2005 Erwin Autocross, Schupperts- weg, zondag 12 juni 2005, 12:30 Puzzelrit, MAC Holterberg, Beusebergerweg 37, zondag 12 juni 2005, 14:00 Regio VVV Fietsvierdaagse, dinsdag 14 juni 2005 - vrijdag 17 juni 2005 Roefeldag, Boschkamp, woens dag 15-juni 2005 Valkendemonstratie, Erve De- ijk, Vrijheidslaan. donderdag 16 juni 2005, 14:00 huis-aan-huiskranten Holtens Nieuwsblad is een uitgave van Wegener Huis-aan-huiskranten BV, behorende tot Wegener NV, in samenwerking met de stichting Hol tens Nieuwsblad. Stichtings-bestuur: W.H. Beyers, secretaris. Kollingserf 4, 7451 XC Holten, Klachten bezorging: Tel. 053 - 4842446 Abonnementen: tel. 053-4842383 of e-mail: abonnementen'?;.whk.vvegener.nl Eindredactie: Peter Bulthuis Tel: 0548-597370 Fax: 0548-597369 Adres Holtens Nieuwsblad: Haarstraat 100 7462 AT Rijssen E-mail: holtens.nieuwsblad@whk.wegener.nl Inleveradres: Blokker Van de Maat, Smidsbelt 7, 7451 BL Holten (tot dinsdags 12.00 uur) Hoofd redactie: A. Schepers Advertentie-adviseurs: O. IJspeert, tel: 0548-597353, mobiel 06-51 19 83 42 H. Schottert, tel; 0548-597351mobiel 06-51 19 83 21Fax 0548-597359 Bladmanager: B.A. Zieleman, tel06-51198351 of 0548-597350, fax: 0548-597359 Commercieel regiodirecteur: G.J.M. ter Hedde Directie: J.V.Munsterman Algemeen hoofdredacteur: Mw. G. Arendsen-Tieben Druk: Wegener Nieuwsdruk Twente Op al onze advertentiecontracten en aan biedingen daartoe zijn van toepassing de Algemene Advertentievoor-waarden huis- aan-huiskranten Koninklijke Wegener NV. Een exemplaar van de Algemene Adver tentie-voorwaarden wordt op uw verzoek kosteloos toegezonden. Wegener Huis- aan-huiskranten BV is een onderdeel van het Koninklijke Wegencr-concem. De door u aan ons verstrekte gegevens hebben wij opgenomen in een bestand, dat wordt ge bruikt door onze administratie en om u te (la ten) informeren over voor u relevante dien sten en producten van de titels en de werk maatschappijen van Wegener of door ons zorgvuldig geselecteerde derden. Als u op deze informatie geen prijs stelt dan kunt u dit schriftelijk melden bij Wegener Huis-aan- huiskranten BV. afdeling Marketing, post bus 692.7500 AR Enschede.

Holtens Nieuwsblad | 2005 | | pagina 3