R 1 RENTMEESTERS, MAKELAARS EN ADVISEURS VAKANTIE MEDEWERKERS m/v Het is tijd voor minder zware maandlasten. Overig Aanbod .-.T&kh., ENKCO EXTRA CREATIEVE WORKSHOPS in het Creatief afhaalcentrum van Heutink! H heutink Media-adviseur m/v WGGGNGR huis-aan-huiskranten RESTAURANT 'DE POPPE' Het is tijd voor de Rabobank. Vrijdag 6 mei 2005 HO10ZA8 BerendsenACompagner Lage Esweg 88 te Nijverdal Elfde Wijk 7-A te Rheezerveen (gemeente Hardenberg) Melkveehouderijbedrijf met zeer royaal woonhuis, bedrijfsgebouwen, tuin, erf, ondergrond en cultuurgrond (totaal 25.53.92 ha). Deze uitstekend gelegen ruilverkavelingsboerderij is gelegen tussen Hardenberg, Dedemsvaart en Ommen en biedt alle ruimte aan toekomstgerichte melkveehouders. Rietgedekt landhuis met tuinhuisje, schuur, erf, tuin en ondergrond. Dit landhuis is fraai gelegen nabij de bebouwde kom van Markelo en op loopafstand van het natuurgebied "de Herikerberg". Vraagprijs: 695.000,-- k.k. Centraal in het centrum van Markelo gelegen luxe driekamer appartement op de 2e verdieping van "1 Wonnink" met serre, en een eigen berging en parkeerplaats in de kelder. Vraagprijs: 177.000,-- k.k. In het buitengebied van Nijverdal, aan de voet van de Noetselerberg gelegen, exclusief verbouwde woonboerderij "Groot Hexel" met bijgebouwen, buitenmanege, erf, tuin en weilanden (totaal 2.08.30 ha). Vraagprijs: hogere prijsklasse Op een kleinschalig bungalowpark, geheel in het groen gelegen recreatiewoning met ondergrond op huurbasis (ca. 750 m2). Vraagprijs79.000,-- v.o.n. Vraagprijs: 1.400.0 - k.k. Hessenweg Wesi 1 te Ommen Authentieke boerderij met 4.83.91 ha grond. Het betreft een (voormalig) kleinschalig veehouderijbedrijf met bijbehorende bijgebouwen. Vraagprijs: op aanvraag Loosboersstraat 58 te Markelo Op een goede locatie gelegen volumineuze halfvrijstaande woning met garage berging, erf, tuin en ondergrond. Vraagprijs249.000,- k.k. Landelijk gelegen rietgedekte woonboerderij met kookhuisje, overige bijgebouwen, erf, tuin, ondergrond en cultuurgrond op een kavel van ca. 8.230 m2 (met optie voor meer grond). Vraagprijs415.000,- k.k. In het centrum van Markelo gelegen halfvrijstaande woning met schuurtje en verdere aanhorigheden, gesitueerd op een zeer ruime kavel van maar liefst 627 m2. Verkocht Op een schitterende locatie, aan de voet van de Holterberg gelegen karakteristieke, grotendeels in authentieke staat verkerende boerderij "Hellewegen" met ca. 6 ha grond. Vraagprijs: 669.000,- k.k. Grotestraat 22 Markelo Telefoon (0547)36 47 58 Postbus 111 7475 ZJ Markelo www.berendsencompagner.nl Rentmeester NVR Wij zoeken enthousiaste en flexibele vakantiemedewerkers die beschikbaar zijn voor dagdienst voor de locaties Holten en Rijssen van Enkco. Als vakantiewerker is het jouw zaak om bij te dragen aan de goede kwaliteit van ons product tijdens het productieproces en om het product met zorg te verpakken. Als vakantiemede werker geef je zelf aan wanneer je inzetbaar bent. Minimum leeftijd is 15 jaar en je kennis van de Nederlandse taal is goed in woord en geschrift. Interesse? Neem zo snel mogelijk contact met ons op. Bel ons op maandag, donderdag of vrijdag op tel.nr: 0548-373724, of kom langs voor een inschrijfformulier: Waagweg 5, 7451 AZ te Holten of Noordermorssingel 12, 7461 JN te Rijssen. Dan zullen wij contact met jou opnemen. slagerskwaliteit Door de omvangrijke werkzaamheden aan de Morsweg, is ons creatief afhaalcentrum de laatste tijd minder goed bereikbaar. U kunt ons echter via de Galvanistraat prima bereiken. We willen vanwege het ongemak uw bezoek extra interessant te maken. Daarom organiseren wij de onderstaande workshops in ons creatief afhaalcentrum. 11 mei 09.00-12.00 Mini album scrapbooking 5,00 18 mei 09.00-12.00 Sieraden maken (hanger) 7,50 8 juni 13.30-15.00 Kinderworkshop vaderdag 2,00 Geef u tijdig op voor deze workshops, want vol=vol! Bel met 0548 536 659 (5 en 6 mei gesloten) en verzeker u van een plaatsje in één van de workshops. RJSSEN INDUSTRIETERREIN 'DE MORS' GALVANISTRAAT 1 RIJSSEN TEL. 0548 53 66 59 Voor onze uitgave 'De Weekendkrant Twente' zijn wij op zoek naar een (36 uur per week, standplaats Enschede) De functie Voor deze zelfstandige functie zoeken wij een commercieel ingestelde collega die het als een uitdaging ziet om ons verkoopteam te versterken. Naast de regelmatige contacten die worden onderhouden met de bestaande relaties worden potentiële adverteerders benaderd teneinde hen te adviseren over het adverteren in onze uitgaven. Tevens verwachten wij van onze nieuwe collega dat hij/zij adviseert bij de planning en vormgeving van de advertentie-campagnes van onze adverteerders. Er wordt in teamverband gewerkt, waarbinnen een goede samenwerking met andere disciplines binnen de organisatie een vereiste is. Uw profiel Wij zoeken een dynamische en creatieve collega op MBO-niveau met kennis van of belangstelling voor reclame en marketing. Daarnaast is een flexibele instelling van groot belang. Ervaring in de advertentieverkoop geniet onze voorkeur. Een uitstekende beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift is een vereiste. U bent woonachtig in de genoemde regio. Daarnaast bent u in bezit van rijbewijs B en eventueel een auto. Wij bieden De juiste man of vrouw bieden wij een boeiende en afwisselende functie in een dynamische omgeving met uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Sollicitatie en informatie Uw sollicitatiebrief kunt u, uiterlijk binnen 2 weken na verschijning van deze advertentie, richten aan Wegener Huis-aan-huiskranten BV, t.a.v. mevrouw M.J.W. Jongman, afdeling Personeel Organisatie, Postbus 692, 7500 AR Enschede. Voor nadere informatie over deze functie kunt u contact opnemen met bovengenoemde contactpersoon op telefoonnummer: 053 - 4842207. E-mailen kan natuurlijk ook: c.hoekman@whk.wegener.nl Meer bereiken. Met Wegener Bruiloften Partijen Familie-diner Koude/warme buffetten A la carte Recreatieoord en Zalencentrum Holterweg 23 - Tel. 0547 - 361206 Markelo Reünies Personeelsfeesten Airco in div. zalen Veel mensen profiteren nu van de historisch lage hypotheekrente. Of uw maandlasten ook flink omlaag kunnen, kan de Rabo Hypotheek Update u vertellen. Maar u vindt er ook alles over de mogelijkheden om uw huidige hypotheek te optimaliseren. Want als u uw hypotheek vóór 15 mei bij de Rabobank oversluit, kan uw voordeel oplopen tot 3 maanden geen rente betalen* Vraag naar de actievoorwaarden. Toetsing bij BKR te Tiel, Rabobank

Holtens Nieuwsblad | 2005 | | pagina 10