Jeugdspelers Mintonette spelen zich kampioen Wegrace klassieke motoren Handbaldamesteam 1 blijft verder bekeren Rob Steegink naar EK duathlon Powerman Loting poule-indeling teams straatvoetbal Schamel puntje voor W Holten Blauw Wit kansloos Sport Agenda Inschrijving voor volleybaltoernooi Bert Blaauw winnaar Puzzelrit voor darten om Gouden Keun aut0 en motor Uitslagen Bergvliegers Blauw Wit tegen Oranje Nassau en Sportlust Receptie handbaldames W Holten thuis tegen Heeten Uitslagen handbal Weekendweer Donderdag 21 april 2005 Holtens Nieuwsblad 5 Deventer - In een bloedstollend duel met IJsselstreek kwamen beide degradatiekandidaten niet tot scoren in Deventer. De vooraf gev reesde beladen sfeer viel reuze mee, alleen had de thuisploeg in de arbiter wel een halve man extra aan haar zij de. De grootste kansen waren voor Holten, maar ook de thuis ploeg kwam toch nog een enkele maar levensgevaarlijk voor Koetsier opduiken. Onbegrijpelijk blijft het beleid van de KNVB om scheidsrechters aan te wijzen uit de plaats van herkomst van de thuisploeg. Het was zekef niet de eerste keer dat de mannen van Dekker in Deven ter op een man in het zwart stuitten die ook uit de stad van de koe ken kwam. In het begin leek het nadeel hiervan mee te vallen, maar naarmate de wedstrijd vorderde werd wel steeds duidelijker welke ploeg op de meeste sympathie van de leidsman kon reke nen. Holten begon de wedstrijd aanvankelijk in dezelfde opstelling als een week eerder, maar Reijlink moest in de warming-up zijn meerdere erkennen in een opspelende kuit. Klaasses moest zo in een paar minuten zijn teleurstelling wegslikken en zich negentig minuten lang concentreren op de rol van cipier op de rechterflank. Voor velen misschien een probleem, maar bij Klaasses is dit geen probleem en hij speelde dan ook prima zijn wedstrijd uit. In de beginfase was IJsselstreek de betere ploeg en was een paar keer gevaarlijk met hoge ballen van de rechterkant. De eerste dwaling van de scheidsrechter ontstond ook uit een van deze situ aties. Van der Wal werd met kop en schouders onder de Deven- terse zoden gedrukt, maar de fluitist zag hier het kwaad niet van in. Dat de spits van IJsselstreek de enorme kans toen voorlangs schoot was niet meer dan gerechtigheid. Na een minuut of twintig kreeg Holten meer grip op de wedstrijd en kwamen er ook kansen. Dekker schoot na een knappe actie in het zijnet en een scrimmage, na een vrije trap, belandde net niet goed voor een rode kous van Holten. Vlak voor het bakje warme water, was Freek Knapen de man die de score kon openen. Een prachtige steekbal van Jager viel achter de verdediging, maar de pijlsnelle Knapen schoot de bal iets te ge haast voorlangs. In de rust hingen de tongen van de gastheren op hun voetbalschoenen en er werd in de rust dan ook op gehamerd dat ze conditioneel al KO waren. Na de rust ging Holten volop in de aanval, waarbij de leidsman wederom een onbegrijpelijke be slissing nam. Van der Pluijm ging op volle snelheid langs de laat ste verdediger en werd toen neergesabeld door de voorstopper van IJsselstreek. Eén vonnis is hier volgens de reglementen en statu ten maar op zijn plaats en dat is rood, in dit geval met een paars randje. Maar niet in de ogen van de man die het allemaal zo goed zou moeten weten, slechts een mooie gele prent hield hij zijn plaatsgenoot voor zijp neus. Hierna liet hij nog enkele corners voor Holten muteren in een doeltrap voor de thuisploeg. Winnen moest Holten dus van twaalf man, maar dat had eigenlijk ook geen probleem mogen zijn. Jager mocht nog een keer vrij de zes tien in penetreren, maar wachtte te lang met het overhalen van de trekker. Invaller Koopman merkte dat het niet iedere week feest is toen hij zijn inzet van dichtbij geblokt zag worden. In de allerlaat ste seconde van de wedstrijd had Stam de drie punten nog op zijn schoen, maar in plaats van de kalmte te bewaren schoot hij de bal zowat de Lebuines kerk over. Weer een schamel puntje. IJsselstreek blijft zo wel op afstand, maar er gaan twee ploegen terug naar de vijfde klasse. Zondag komt het Heeten van de nieuwe trainer Bakker op bezoek, mis schien dat hij zijn nieuwe club dan al een grote dienst kan bewij zen door de punten op Meermanskamp te laten liggen. Enschede - Evenals in de thuiswedstrijd, had Blauw Wit in de uitwedstrijd ook geen kansen op punten tegen subtopper Achilles Enschede. Omdat de thuisclub door schorsingen en blessures nogal geha vend moest aantreden, dachten de Blauw-Witters zich vooraf nog wel enige kans toe, doch hoe anders verliep het. Bij rust stond de ploeg van trainer Dick Brands al op een hopeloze 4-0-achterstand. Weliswaar werd na de rust nog wel goed terug geknokt (eindstand 4-2), doch uitzicht op een punt was er niet. In de beginfase zag het daar niet naar uit. De Holtenaren begon nen goed aan de wedstrijd en kregen ook de eerste kans. Verdedi ger Dirk Jan Beldman kwam goed mee naar voren, doch mikte vanuit een voorzet van rechts net voorlangs. Even later moest Hans Bekkemens een afstandschot tot hoekschop verwerken. Ge leidelijk aan nam Achilles het initiatief en drong Blauw Wit in de verdediging. Echte kansen leverde dat nog niet op, doch in de 15e minuut kwam de thuisclub toch al, zij het wat fortuinlijk, op voor sprong toen een schot op ongelukkige wijze zodanig van richting veranderd werd door een Blauw Wit-verdediger, dat Hans kans loos was (1-0). Blauw Wit leek direct daarna weer op gelijke hoogte te komen, toen Amoud Beldman van dichtbij geheel vrij staand uit een afgemeten voorzet van Gert-Jan Prins de bal voor het inkoppen had, maar helaas raakte Amoud de bal volkomen verkeerd. Achilles bleef de betere ploeg, de spelers vonden elkaar gemakkelijk. Blauw Wit moest zich beperken tot verdedigen en proberen met lange ballen hun balvaste spits en aanvoerder Marco Schuiterd aan het werd te zetten, doch Marco stond meestal tegen ccn overmacht van verdedigers. Het was dan ook niet verwonder lijk dat in de 20e minuut de 2-0 viel. Op het middenveld werd on nodig balverlies geleden en via een razend snelle aanval over rechts werd Hans van dichtbij kansloos gepasseerd. Blauw Wit leek daarna te worden overspeeld, doch met kunst- en vliegwerk en het nodige geluk kon een grotere achterstand worden voorko men. De Blauw Wit-aanhang hoopte dat met deze 2-0 achterstand de rust gehaald zou worden, zodat er mogelijk in de tweede helft nog kansen bleven op een goed resultaat. Dat pakte echter heel anders uit, want in de laatste minuten voor rust lieten de Blauw witters zich wederom na onnodig balverlies nog twee keer aftroe ven door de snelle en beweeglijke Enschedeërs en werd Hans nog twee keer gepasseerd, al moet gezegd dat de derde treffer via een stuit op een graspolletje wel wat fortuinlijk tot stand kwam. Ech ter. hoe dan ook. de Holtenaren stonden halverwege op een bla merende 4-0 achterstand en er dreigde een forse nederlaag. Het moge duidelijk zijn dat trainer Dick Brands zijn manschappen nogal nadrukkelijk heeft toegesproken tijdens de theepauze. Het sierde de ploeg dat het in de tweede helft ondanks de kansloze achterstand bleef strijden voor een ieder geval een draaglijk resul taat. De eerste kans was echter weer voor de thuisclub, doch die werd gelukkig gemist. In de 55e minuut bracht trainer Dick Brands de van een liesblessure herstelde Ton Veldhuis, alsmede ook pinchhitter John-Paul Akkerman in het veld voor Hans Stam en Harald Beldman. Dat gaf wat nieuw elan aan de ploeg. In de 63e minuut leverde dat een doelpunt op toen Gert-Jan Prins uit een voorzet vanaf rechts van Marco - na goed voorbereidend werd van John-Paul - beheerst raak kopte (4-1). Blauw Wit bleef op jacht naar meer doelpunten, doch echter kansen konden niet wor den afgedwongen. Ook Achilles wist zich geen kansen meer te creëren, zodat de wedstrijd vrij vlak werd. Halverwege de tweede helft kwam Bennie Schoemaker nog in het veld voor Arnoud Beldman. Bennie ging in de verdediging spelen en Dirk Jan ging de aanval versterken. Met snelle rushes zorgde hij enkele keren voor onrust in de Achilles-verdediging. In de 78e minuut had dat succes toen hij uit een pass van Ton vanaf de rand van het straf schopgebied met een harde schuiver de Achilles-doelman kans loos liet (4-2). Daarna probeerde Blauw Wit het nog wel, doch meerdere tegentreffers liet de thuisclub niet toe. Na afloop was voorts nog een tegenvaller dat VESOS, dat op de veilige tiende plaats staat, thuis legen kampioenskandidaat De Blauwwitters uit Borne een gelijkspel had behaald, waardoor de achterstand op de Hellendoorners opliep tot drie punten. VESOS heeft echter wel cén wedstrijd meer gespeeld, zodat er met nog drie thuiswedstrij den voor de boeg - tegen Sportlust Glanerbrug (23/4, Oranje Nas sau (28/4) en Juliana'32 (7/5) en slechts één uitwedstrijd -naar Voorwaarts V.( 14/5), nog volop kansen zijn voor klassebehoud en daar zag het voor de winterstop niet naar uit. Het is zaak dat in de nog komende vier wedstrijden de spelers steun krijgen van veel supporters, dus iedereen die Blauw Wit een warm hart toe draagt: op naar 't Vletgoor. Markelo - De jeugdspelers van volleybalvereniging Minto nette, niveau zes, zijn afgelo pen zaterdag 16 april in Mar kelo kampioen geworden bij de competitie Rayon Almelo van circulatievolleybal, ni veau zes. De competitie was tot op het einde erg spannend, aangezien er nog drie teams kampioen Holten - Kameradengroep de Kloeke Leute en Stichting Viering Nationale Feestdagen houden donderdag 5 mei een beachvolleybaltoernooi op Kalfstermansvveide. Buurten, clubs, verenigingen of bedrij ven worden uitgenodigd om aan dit sportieve evenement deel te nemen. Teams bestaan uit maximaal zes spelers met vier in het veld. Er dient minimaal een dame in het veld te staan en er mogen maximaal twee (volleybal)competitiespelers in een team zitten. De deelname beperkt zich tot 25 teams. Na in 1998 en 1999 een succes vol beachvolleybaltoernooi te hebben gehouden, hoopt de ka meradengroep dit jaar weer een geslaagd evenement op te zet ten. Kalfstermansweide zal door loon- en grondverzetbedrijf PAP Combinatie worden om getoverd tot een prachtig decor voor het toernooi met voldoen de zand. Verdere informatie of opgave kan gedaan worden per e-mail: deKloekeLeute@hotmail.com. konden worden. Mintonette was al een paar maanden kop loper. Maar omdat het verschil zo klein was, moesten ze beide afsluitende wedstrijden op 16 april winnen om kampioen te worden. Ondanks de zenuwen, werd de eerste wedstrijd met gemak ge wonnen van Vrivo uit Vriezen- veen. Bij alledrie de sets ging de maximale winst naar Minto nette en daardoor kwam het kampioenschap voor Holten steeds dichterbij. De Pallegarste 2 uit Beerzeveld was de tweede tegenstander. Dat werd een pittige wedstrijd. Maar gelukkig konden de jeugdspelers de zenuwen in be dwang houden en wisten weer alledrie de sets te winnen van de Pallegarste. Maximale score betekent dus het kampioen schap. Na overhandiging van de beker hebben de vijf kam pioensspelers het goed gevierd met veel bloemen, snoepme- daille, sportieve cadeautjes en lekkere patatjes. De jeugdspelers Mike Zweers, Esther Noordam, Martine dela Haye. Sanne Schoneveld, Kelly Dommerholt samen met de sponsor Bob Kaayk (Kaayk montages) en de trainer Bertus Slagers op de foto met de welverdiende beker. Holten - MAC de Holterberg houdt in samenwerking met de Historische Motorsport Ver eniging op Koninginnedag haar Klassiekerrace. Deze wordt gehouden op de Beuse- bergring. De Beusebergring is een mooi circuit met een lengte van 1.700 meter, dat gelegen is rond het MAC'-clubgebouw 't Stuurhuus aan de Beusebergerweg. Er worden ruim tweehonderd deelnemers aan de start ver wacht, waaronder ook diverse rijders uit het buitenland. Het deelnemersveld wordt verdeeld in acht verschillende klassen en rijden allemaal twee manches. Bij een regelmatigheidswed strijd voor historische en klas sieke wegracemotoren, want zo heet het evenement officieel, gaat het niet om topsnelheden maar om regelmaat in de ronde tijden. Dit houdt overigens niet in dat de deelnemers niet van opschieten weten. De ware liefhebber van oude motoren kan deze dag zijn hart ophalen, alleen al het geluid van een Norton, BSA, Matchless, MV Agusta, Aermacchi en niet te vergeten de Sparta, NSU, Eijsink en de 50 cc Van Veen Kreidlers en Jamathi's klinkt als muziek in de oren. Het renners kwartier is vrij toegankelijk voor het publiek zodat men de fraai gerestaureerde racers van weleer van dichtbij kan bewonderen. De motormarkt is er ook dit jaar weer bij. Naast de vele stands met klassieke motoren en ge bruikte onderdelen, zullen er ook voor de wat modernere mo torrijder diverse stands met ac cessoires, kleding en helmen aanwezig zijn. Wie belangstelling heeft voor een plaats op de markt, kan con tact opnemen met marktmeester Jan Veldhuis, telefoon 0548- 362262. De trainingen beginnen om 10.30 uur en de wedstrijden om 13.00 uur. Toegangsprijs: 3 eu ro, kinderen tot en met 14 jaar: 1,50 euro. De winnaars Marco van Menum, Reilink en Bert Blaauw. Holten - Door samen met Mannes Potman de laatste wedstrijd in de finale met 4-2 te winnen van Gerrit Meijer en Bennie Reilink. is Bert Blaauw, evenals vorig jaar, winnaar geworden van het darttoernooi om de Gouden Keun. Vooraf waren er nog twee deel nemers over die de eindoverwin ning konden behalen: 'Bert Blaauw en Marco van Menum. Doordat Marco, samen met Ra mon Muller, niet door de voor ronde heen kwam, waren de kansen voor Marco om de eind overwinning te behalen, mini maal. De uitslag van de finaledag ziet er als volgt uit: 1. Bert Blaauw en Mans Potman; 2. Bennie Rei link en Gerrit Meijer; 3. Bert Jan Schaapherder en Jarno Pas; 4. Rik Paalman en Gebrand Huis- kens. Verliezersronde: Marco van Menum en Ramon Muller. Hoogste finish: Gerwin Holmer (104). 180: Bert Jan Schaapher der. Voor de top vier van eindrang- lijst waren er bekers: 1. Bert Blaauw (4 punten); 2. Marco van Menum (7 punten); 3. Ben nie Reilink (11 punten); 4. Bert beste dame Jacqueline, Bennie Jan Schaapherder (12 punten). Rik Paalman en Remco Stevens behaalden ook 12 punten. In een play-off wist Bert Jan te winnen. Voor de beste dame (Jacqueline) was er een flesje wijn. Voor de totale uitslag, ranglijs ten en informatie over het Gou den Keun dartstoernooi kijk op: www.goudenkeun.tk Holten - MAC de Holterberg houdt zondag 24 april om 14.00 uur een puzzelrit voor auto's en motoren. De rit heeft een lengte van 40 kilometer rondom Holten. De inschrijving begint 13.30 uur in clubhuis 't Stuurhuus aan de Beusebergerweg 37. Voor meer informatie: Jan Vincent, tele foon 0548-364200. Boxtel - Grote spelbreker voor de duiven van de Bergvliegers was afgelopen weekend het weer. In het oosten van het land was het zaterdag redelijk weer. terwijl het in het zuiden juist bijzonder slecht was. Er w as daar regen en slechte zich ten. Hierdoor konden de duiven niet worden gelost in het Belgische Haasrode en werd er uitgeweken naar de zondag. Ook toen zag het er 's ochtends vroeg niet best uit en werd er besloten om dich terbij huis te komen. In het Bra bantse Boxtel was het weer beter en daar konden de duiven om 12.15 uur worden gelost. Een duif van G. Juijens wist als snel ste de 106 kilometer te over bruggen en werd om 13.43 uur geklokt. Hiermee haalde de duif een snelheid van 71.9 kilometer per uur. De eerste tien plaatsen werden als volgt verdeeld: 1-4-10 G. Juijens, 2 A. v.d. Heide, 3-8-9 H. Jansen, 5-7 A. Kaspers. 6 A.J. Kramer. Holten - Door het behalen van de tweede plaats in de poule wedstrijden spelen de hand baldames van Holten komende week in de tweede ronde van de beker. Holten dat thuisvoordeel had omdat de wedstrijden in sporthal 't Mossink werden gespeeld, be gon met een zege op Avanti uit Lochem. Al snel bleek dat Raal- te de sterkste tegenstander in de ze poule zou zijn. Ook de tweede wedstrijd won Holten en wel van HCD. In de derde wedstrijd liet Holten een steek vallen door tegen het zwakkere AHV Swift met 7-7 gelijk te spelen. Om poulewinnaar te worden moest Holten winnen van Raalte dat al haar drie wedstrijden had gewonnen. In een spannende wedstrijd speelde Holten op nieuw gelijk (6-6) waardoor Raalte winnaar werd en Holten als tweede eindigde. Holten speelt nu volgende week in Hei- no. De winnaar van de poule gaat naar de halve finale. Holten - Blauw Wit speelt za terdag thuis tegen Sportlust Glanerbrug. Sportlust begon de competitie met een enorme nederlaag tegen SVDW, maar herstelde zich hierna goed. De ploeg presteerde zodanig dat veel clubs met aspi raties werden verslagen. De ploeg heeft zich inmiddels een veilige middenmootpositie ver worven en kan niet meer degra deren. Ook is het niet meer mo gelijk om bovenin een rol van betekenis te spelen. Blauw Wit weet juist wel wat het moet doen. In de komende drie thuiswedstrijden moet het voldoende punten behalen om zich veilig te spelen. Geen mak kelijke opgave, maar het moet wel kunnen. De wedstrijd begint om 14.30 uur en staat onderleiding van scheidsrechter M.J. Brunsveld. Blauw Wit speelt donderdag 28 april opnieuw thuis. Dan is Oranje Nassau de tegenstander. De Almelose formatie zit in een zelfde situatie als Sportlust. De ploeg heeft een mooi midden mootpositie en kan niet meer omhoog en niet meer omlaag. De ploeg heeft na de winterstop laten zien dat het meer in huis heeft dan voor de winterstop op de mat w erd gelegd. Blauw Wit zal in deze wedstrijd nog wat recht willen zetten om dat de ploeg toen middels een buitenspelsituatie en een Alme lose scheidsrechter een belang rijk punt ontnomen zag worden. De wedstrijd wordt met op za terdag 30 april gespeeld, maar op donderdagavond 28 april. Dit wegens Koninginnedag. De wedstrijd begint om 19.00 uur en staat onder leiding van scheidsrechter L.H.M. Spijkers. Holten - Rob Steegink zal zon dag 24 april starten op het EK Powerman in Venrav. Het EK Powerman is een duath lon over 15 kilometer hardlopen, 60 kilometer fietsen en nog eens 7,5 kilometer hardlopen. Steegink is op dit moment vol in training voor het aankomende triatlonseizoen. De olympische afstand triatlon is eigenlijk zijn discipline. Op deze afstand wordt er 1,5 ki lometer gezwommen. 40 kilo meter gefietst en 10 kilometer hardgelopen. Het EK Powerman is voor Steegink de eerste grote wed strijd dit jaar en meteen een maatstaaf om te kijken hoe de zaken ervoor staan. Hij was begin maart nog op trai ningsstage in Mallorca met de nationale triatlonselectie om wat extra fietskilometers te pakken. Door zijn sterke optreden vorig jaar heeft de 21-jarige Holtenaar voor dit seizoen een elitelicentie weten te bemachtigen. Hij zal dan ook bij alle elitewed strijden aan de start komen en zodoende oók deelnemen aan het NK Olympic Distance in Stein. Holten - In het clubhuis van VV Holten wordt maandag 2 mei om 20.30 uur een bijeen komst gehouden over het straatvoetbaltoernooi. Dit staat gepland op zaterdag 4 ju ni op sportpark Meermans kamp. Contactpersonen die met hun straat, wijk of buurt in 2004 deelnamen aan het toernooi, hebben inmiddels een uitnodi ging ontvangen. Dankzij inspanningen van diver se leden van Blauw Wit'66 en W Holten is het gelukt het aan tal deelnemende teams uit te breiden naar vijftien. VV Holten Zondag 24 april Holten 1 - Heeten 1, 14.00 uur: Holten 2 - Victoria Boys 2, 10.00 uur; Rohda R. 12 - Holten 3, 9.30 uur (vertrek 8.15 uur); Almelo 8 - Holten 4. 9.00 uur (vertrek 7.45 uur); Holten 5 - Lochhuizen 3, 9.00 uur; PH 14 - Holten 6, 9.00 uur (vertrek 8.00 uur); Holten 7 - CS Balkbrug 4, 10.00 uur; EMMS 5 - Holten 8. 10.00 uur (9.00 uur). Donderdag 21 april Holten 3 - Nieuw-Heeten 3. 18.45 uur; Markelo 7 - Holten 5, 18.45 uur (vertrek 17.45 uur); Holten 4 - Omhoog 6, 18.45 uur; Hardenberg 5 - Holten 7. 18.45 uur (vertrek 17.30 uur); Holten 8 - Enter 7, 18.45 uur. Zaterdag 23 april Sp Deventer Al - Holten Al, 14.00 uur (vertrek 13.00 uur); De Zweef B2 - Holten B1. 13.00 uur (vertrek 12.00 uur); Holten Cl - Vorden Cl, 14.30 uur; Hei- no C5 - Holten C2, 11.30 uur (vertrek 10.15 uur); Holten C3D - Excelsior'31 C4, 11.00 uur: Holten Dl - JC Hellendoom DL 9.00 uur; GFC D3 - Holten D2, 1 1.00 uur (10.00 uur); SVZW E2 - Holten El, 9.45 uur (ver trek 8.45 uur); Excelsior'31 E10 - Holten E2, 10.00 uur (vertrek 9.15 uur); Rohda Raalte E7 - Holten E3, 9.00 uur (vertrek 8.00 uur): Twenthe F3 - Holten Fl, 11.00 uur (vertrek 10.00 uur): Holten F2 - RKSV F2, 11.00 uur; Wierden F2 - Holten F3, 9.00 uur (vertrek 8.00 uur): Holten F4 - Omhoog F7, 11.00 uur; Holten F5 - SVZW F5, 9.00 uur; Almelo MB - Holten MB1, 18.45 uur (vertrek 17.45 uur). Handbal Zaterdag 23 april Atlantis - Jongens B, 10.50 uur. Schalkhaar - Meisjes B, 16.30 uur; Meisjes C - Lettele 1, 11.50 uur; Meisjes D - HCD'97, 11.00 uur. Zondag 24 april Voorwaarts - Dames, 12.10 uur; SDOL - Dames A, 10.00 uur (vertrek 9.00 uur). Holten - De dames recreanten van handbalvereniging Holten werden twee weken geleden kampioen. Om dit te vieren wordt vrijdag 22 april vanaf 20.00 uur een kampioensrecep tie gehouden in de kantine van sporthal 't Mossink. Holten - Voor W Holten staat zondag een zeer belangrijke wedstrijd op het programma. VV Holten ontvangt in de thuis wedstrijd VV Heeten, die door het verlies van afgelopen zondag ook in de problemen is geraakt. VV Holten speelde tegen rode lantaarndrager de IJsselstreek een doelpuntloos gelijkspel. Met nog drie wedstrijden te gaan, hebben de roodzwarten alles nog in eigen handen, maar kunnen zich geen verliespunten meer permitteren. De wedstrijd op sportpark Meermanskamp be gint om 14.00 uur. Tijdens de bijeenkomst van 2 mei zullen diverse zaken met el kaar worden doorgesproken en zal de loting voor de poule-inde ling (3x5 teams) en het speel schema bekend worden ge maakt. In Holten wonende voetballers van 16 jaar en ouder, die niet bij een deelnemende straat horen en toch graag mee willen doen, kunnen zich tot 2 mei aanmel den bij de organisatiecommissie onder e-mailadres: franshoes@home.nl. Die spelers zullen tijdens de bijeenkomst in goed overleg worden ingedeeld bi j teams die nog wat uitbreiding kunnen gebruiken. Holten - Handbaldamesteam 2 boekte een regelmatige over winning op Heeten. Holten was op alle fronten ster ker en won met 13-6. Dames A2 speelde tegen Overwetering, een team dat in de zaal twee klassen hoger speelde. Tot de rust gaf Holten uitstekend partij (8-8). Na rust veranderde Overwete ring haar defensieve opstelling Holten had daar minder verweer tegen en verloor alsnog met 24- 14. Jongens B speelde een leuke wedstrijd tegen CVO. Holten was net iets sterker en won met 12-9. Meisje B was de mindere en verloor van Heeten. De C-jeugd won met 5-2 van de jeugd van CVO. Eerst vrij zonnig en droog. Vrijdag flinke perioden met zon. afgewisseld door enkele wolkenveldjes. Temperatuur zo'n 15.0 a 16.0 graden. Zaterdag en zondag meer wol kenvelden en kans op een bui. Zaterdag rond de 16.0 graden. Zondag moeten we het met 13.0 a 14.0 graden doen en dat is nor maal voor de tijd van het jaar. Ook op de langere termijn nog geen echt stabiel voorjaarsweer, daarvoor liggen de luchtdruk verschillen niet goed.

Holtens Nieuwsblad | 2005 | | pagina 5