Blauw Wit ongelukkig in duel tegen titelkandidaat Oorwassing voor Holten Wij maken mensen beter Bel ons: 053 - 480 40 99 Resultaten W Holten Resultaten Blauw Wit SportAgenda Meer deelname verwacht bij run Teams Okia net naast podium Holten thuis tegen Zutphen Sponsor voor meisjesteam Klaverjastitel voor Paalman Titel HV Holten recreantenteam Meetrainen met hockey Blauw Wit'66 op bezoek bij SVDW 5 Donderdag 7 april 2005 Holtens Nieuwsblad 5 Holten F5 - Holten F4 2-6 Zaterdag was het dan zover de derby tussen F5 en F4 stond op het programma en dat het een echte derby was bleek al gauw want de strijd ging gelijk op met kansen aan beide kanten. Dit resulteerde naar 10 minuten in een doelpunt van Jasper Brands die F4 op voorsprong bracht. Het bleek al snel dat F5 dit niet accepteerde, de druk werd opgevoerd en door geklungel in de achterhoede van F4 viel er een eigen doelpunt, 1-1. Door een ingedraaide corner maakte Yoeri Mulder vlak voor rust 1-2. Na rust scoorde Patrick Klaasses al gauw 1-3. Doordat F5 de moed niet opgaf kwamen ze door een mooie solo van Stcf Nijenhuis op 2-3. Naarmate de wed strijd eindigde sloeg de vermoeidheid toe en zag Jasper Brands zijn kans schoon om nog drie keer te schoren. Omhoog F6 - Holten F3 0-14 Binnen twee minuten na de aftrap wist Holten het doel van Om hoog te vinden. Daarmee was het hek van de dam. Aan de lopen de band werden er kansen gecreëerd, waarvan een groot deel bo vendien resulteerde in een doelpunt. De keeper van Holten hoefde daarentegen slechts één keer zijn handen te gebruiken, wat ook nog eens het gevolg was van een terugspeelbal. Met een eindstand van 0-14 boekte Holten F3 de vierde overwinning op rij en bezet daarmee de eerste plek in de competitie. Holten F2 - Zenderen Vooruit F3 7-1 De wedstrijd ging de eerste 5 minuten redelijk gelijk op. Na 7 mi nuten scoorde Bart Overmeen na een voorzet van Arend-Jan Bronsvoort 1-0 voor Holten. Hierna kwam de wedstrijd goed op gang en werd er voor de rust nog gescoord door Bart en door Arend-Jan. Na de rust kwam Zenderen nog even terug en scoorde hun enige doelpunt. Hierna was het de beurt weer aan Holten en tekende Ton Muller voor het vierde doelpunt voor Holten. Bart en Arend-Jan maakten het karwei af, waarbij Bart de laatste bal met een fraaie kopstoot in het doel liet belanden. Holten E3 - JC Hellendoorn E3 5-0 Holten E3 speelde vooral in de eerste helft een goede wedstrijd te gen Hellendoorn. De aanval creëerde vele goede kansen, maar de doelman van de gasten stond zeer goed te keepen en ook het hout werk werd een paar maal geraakt. Toch maakte spits Jordi de B. voor rust vier doelpunten, waarvan enkele zeer fraaie. Na de pau ze werd het spelbeeld rommeliger. Halverwege de tweede helft maakte Jordi de B. zijn vijfde doelpunt. Omhoog E3 - Holten E2 2-5 Na de winst van vorige week met 4-2 tegen Excelsior'31was het deze week weer raak. Ondanks dat keeper, Kees, zich niet hele maal fit voelde stopte hij een penalty. Na eerst met 1-0 achter te zijn gekomen, wist Joeri er op een grandioze manier 1-1 van te maken. Kort daarna werd het 2-1 maar de jongens lieten de moed niet zakken en onze nieuwe aanwinst Dennis scoorde schitterend 2-2 en 2-3. De vierde goal werd door Stijn gemaakt, hij was te recht, erg blij. Door een goed samenspel en daarbij mogen we de achterhoede niet vergeten te noemen, was het een leuke wedstrijd. Alsof Dennis het nou niet genoeg vond, scoorde hij nog een keer. Holten Dl - Deto Dl 1-2 Een aantal spelers zit al enige tijd in de lappenmand, maar met Mickey en Nick als welkome aanvullingen speelde Holten een uitstekende pot. De eerste helft was Holten de betere ploeg, maar één keer ongelukkig wegwerken van de bal betekende toch 0-1. Een zeer snelle aanval over rechts kwam via Max bij Niels die be heerst 1-1 scoorde. Kort voor rust kwam Deto op 2-1 na een goe de voorzet van rechts die werd binnengewerkt. Na rust probeerde Holten voortdurend druk te zetten, maar dat leidde niet tot veel kansen. Blauw Wit C3 - Holten C2 5-1 Holten C2 had tegen Blauw Wit nog iets recht te zetten, maar moest dit doen zonder de geblesseerde Hessel.Na circa vijf minu ten spelen scoorden de gastheren het eerste doelpunt (1-0) en ge durende de eerste helft werd duidelijk dat Holten het deze ochtend moeilijk zou krijgen. Met de rust was het nog steeds 1-0, maar na de rust was het Blauw Wit dat het spel dicteerde. Al snel liep men uit naar 5-0 en uiteindelijk wist Holten via een prachtig opgezette aanval Marc in stelling te brengen, die de Holtense eer hoog hield en tegen scoorde. Colmschate A2 - Holten Al 1-3 Holten moest aantreden tegen de koploper wat gezien de laatste twee wedstrijden van Holtense kant niet veel goed beloofde. Hol ten begon sterk aan de wedstrijd de verdediging stond goed en op het middenveld werden de duels gewonnen wat resulteerde in twee doelpunten voor de rust van Thijs en Jelle. Na de thee scoor de Colmschate viel een zeer twijfelachtig doelpunt. Thijs deed echter de wedstrijd op slot met een fraaie treffer. Na deze drie punten staat Holten A1 gedeeld eerste. Blauw Wit F2 - Haarle F1 4-6 Al snel werd duidelijk dat het een spannende wedstrijd werd. Het elftal van Haarle had duidelijk meer hoogtemaat maar had grote moeite met .de snelheid van de wat kleinere Blauwwitters. Na de openingstreffer van Haarle maakte Lars uit een perfecte aanval gelijk. Beide ploegen bleven aanvallen wat resulteerde in een 2-3 ruststand. Snel in de tweede helft scoorde de uitstekend spelende Lars de 3-3. De Blauw Wit verdediging met Keepster Jasmijn en Job en Jamo speelde met veel inzet maar kon niet voorkomen dat Haarle verder uitliep naar 6-3. Het slotoffensief was echter van Blauw Wit. Uit de vele kansen maakte Roy nog 4-6. Blauw Wit F4 - Rohda Raalte F12 1-7 Tegen de kampioen van de herfstcompetitie ging het in het begin van de wedstrijd gelijk op. Toen echter het doelpunt aan de ande re kant viel knakte er iets in het team. Bij rust was het reeds 0-4. Rohda pakte ook na rust de zaken direct goed op en wist door slecht verdedigen van Blauw Wit nog twee keer te scoren. Uit een comer dacht de mee opgekomen Justin z'n eerste competitiedoel- punt binnen te knikken maar zag tot z'n stomme verbazing dat een Rohda-verdediger hem voor was die de bal achter zijn eigen keep er deed verdwijnen. De vreugde was er niet minder om. Blauw Wit E3 - Hulzense Boys E5 1-2 Blauw Wit moest duidelijk op gang komen deze keer en had het teamgevoel niet direct te pakken. Tussen de spitsen en het mid denveld was dan ook regelmatig een gat waar de Hulzense Boys handig gebruik van maakten. Er was echter één pech: hoe ze het ook probeerden, Wiliam liet zich maar één keer passeren voor de rust. Na een kleine atkoeling in de rust ging Blauw Wit aanzien lijk beter van start. Het middenveld was beter bezet en er was een beter samenspel. Hulzense Boys wist Wiliam nog één keer te pas seren. maar daarna wist E3 de rollen om te draaien en werd het 1- 2. Blauw Wit had de smaak te pakken en een gelijkspel werd dui delijk een optie, die helaas net geen werkelijkheid werd. Overwetering C2 - Blauw Wit Cl 2-7 Blauw Wit had op deze zomerse zaterdag geen kind aan het laag genoteerde Overwetering. Reeds bij rust werd de 0-6 bereikt, zo dat de buit toen al binnen was. In de tweede helft werd er (door het mooie weer?) minder gespeeld en werd Mike zelfs twee keer gepasseerd, waarbij één treffer uit een penalty voortkwam. C1 blijft bovenaan zeer goed meedoen en is nog steeds op koers voor een kampioenschap. Bon Boys 9 - Blauw Wit 3 0-0 Op bezoek bij de koploper wist het derde dat het eerst en vooral zaak was om de snelle spitsen van de tegenstander onschadelijk te maken. Met een onvervalste 4-4-2 werd er dan ook gecontroleerd en gegroepeerd gevoetbald en weinig weggegeven. Het vroege uitvallen van Gert Jan Veltkamp met een vervelende blessure was hierbij een tegenvaller, maar daar tegenover stond het sterke op treden van Erik Aanstoot, die het door blessures geteisterde derde kwam versterken. Naar mate de wedstrijd vorderde was het Bon Boys dat steeds geïrriteerder op zoek ging naar het gaatje in de Blauw Wit defensie. Gevaarlijk werden beide ploegen echter niet. Blauw Wit 5 - Vios Vaassen 5 1-5 Blauw Wit was in de eerste helft verrassend sterk. De ploeg kwam tegen de titelkandidaat op voorsprong. Die voorsprong werd met j inzet en overzicht verdedigd. Na rust was Blauw Wit onherken- I baar. Een Vios speler werd vrije doortocht verleend door vijf a zes Blauw Wit spelers 1 -1Uit een simpele vrije trap werd het 1 -2 en de 1-3 leek er ook al niet op. Blauw. Wit was dramatisch aan het verdedigen en de einduitslag van 1-5 had ook hoger kunnen zijn. Hachelijke situaties in het strafschopgebied van DES waren geen uitzondering. Tot treffers van Blauw Wit leidde dat evenwel niet. (foto: Johan Bolink) Holten - De eerste run-moun- tainbike-run wedstrijd werd zaterdag gehouden door Atle tiekvereniging Holten. Het be gin en eindpunt was bij loon bedrijf Pap. Ongeveer 70 men sen deden mee. "We hadden meer mensen verwacht, omdat we positieve reacties hebben gekregen", zegt Egbert Vene klaas van AV Holten. De jeugd en de minder getrainde atleten konden 2,5 kilometer lo pen, 12 kilometer mountainbiken en nog een kilometer lopen. De getrainden liepen vijf kilometer, fietsten 18 kilometer en liepen nog eens 2,5 kilometer. Uitsla gen: jongenst/m 18jaar: l.Rem- co ter Brake, Holten 0.46.51: 2. Timo de Vrijer, Holten 0.48.13; 3. Jasper Voortman. Rijssen 0.50.28. Meisjes t/m 18 jaar: 1. Jolise Kreuger. Rijssen 0.54.49, 2. Michelle Bloemendal, Rijssen 0.55.51, 3. Mariëlle Hulsman. Holten 0.58.21. Op de korte af stand werd E. Camping uit Lo- chem eerst in een tijd van 0.44.06. Uitslagen lange afstand: 1. Mark Saathof, Nijverdal 1.06.08, 2. Rob Steegink. Holten 1.07.45, 3. Dennis Nijhuis, Al melo 1.08.49. Het evenement krijgt volgend jaar een vervolg. Holten - Vijf ploegen van Okia hebben meegedaan aan de eer ste wedstrijd in de oostelijke competitie die zondag werd gehouden op het terrein van TTV HTC in Eerbeek. Ze presteerden redelijk. 's Morgens werd begonnen met de 640 kg en de 720 kg. Deze ploegen hadden een jeugdspeler bijgevoegd om deze jongens wat ervaring op te laten doen. Ze be haalden allen een tweede plek. In het middagprogramma kwam de jeugd en de 680 kg voor de dag. De jeugd -A en de jeugd -B kwam met een vijfde plek rede lijk goed voor de dag. De 680 kg ploeg moest ook genoegen ne men met een vierde plek. Vol gende week zondag is het vol gende toernooi. Deze wordt af gewerkt bij TTV OKIA in eigen huis. Het begint om 10.30 uur met de 680 en de jeugd, in het middag programma staan de 649, 720 en de dames. Holten - Aanstaande zondag komt Zutphen naar de Meer manskamp. Beide clubs staan puntgelijk, maar wel in de degradatiezone. Zuthpen won het afgelopen weekeinde thuis van Heeten 1- 0) terwijl vv Holten een gevoeli ge afstraffing onderging tegen koploper De Gazelle (0-6) In de ze beslissende fase van de com petitie is het zorg voor de rood zwarten om deze belangrijke punten thuis te houden. Het duel op sportpark Meermanskamp begintom 14.00 uur. Holten - Het meisjes Al team van Blauw Wit 66 werd afgelo pen zaterdag verblijd met een nieuw tenue, aangeboden door Suzan's Haarmode uit Holten. Het team komt uit in de eerste klasse D. De jonge dames moch ten uit handen van Suzanne Klein Bluemink de kleding ont vangen en een waardebon te be steden bij de kapperszaak in het centrum van Holten. Holten - Bert Jan Paalman heeft de klaverjascompetitie van Blauw Wit gewonnen. Vrijdag was de laatste van de zes klavcr- jasavonden. De deelnemers kon den de vier beste avonden mee laten tellen voor het totaal klas sement. Naast de individuele prijzen op de zes avonden was er voor totaalwinnaar Paalman een extra prijs. Hij ontving de wis selbeker. Op de tweede plaats eindigde Martin Kerkdijk en derde werd Gerard Efftink. Holten - Het recreantentearh van de Holtense Handbalvereniging heeft met nog een wedstrijd te gaan het kampioenschap binnen. Het recreantenteam heeft haar naam overigens geen eer aange daan. Hun credo is willen win nen en niet een recreatief spelle tje spelen op de donderdag. Holten - Aan het veldspel was niet te zien dat rode lantaarn drager (Blauw Wit) tegen één der titelkandidaten (DES) speelde. In de tweede helft was Blauw Wit de beduidend bete re ploeg en werd DES dikwijls met de rug tegen de muur ge zet. Het wilde maar niet luk ken, paal en lat stonden meer dere keren in de weg. Dan ont brak vaak net dat tikkeltje ge luk. maar dat Blauw Wit terug is uit het dal van voor de win terstop is een feit. Even voor rust kon DES door een penalty op voorsprong komen en na men de Nijverdallers zo ietwat gelukkig de zege mee naar huis. Het was DES dat furieus uit de startblokken kwam om Blauw Wit in de beginfase te overrom pelen waardoor men dacht mis schien een 'makkie' te kunnen krijgen. Enkele corners van DES brachten niet het gewenste resul taat. Blauw Wit kreeg al spoedig vat op de speelwijze van DES en mocht zelf ook een hoekschop nemen. Gert-Jan Ulfman kreeg de corner op maat van Marco Schuiterd en probeerde met een strakke kopbal doelman Voort van DES te verschalken. Deze kon de bal ternauwernood over tikken en de daarop volgende hoekschop werd door de DES- defensie goed opgevangen. Een prachtpass van Merijn vanaf links naar de op rechts geheel vrijstaande Marco werd door de laatste hard en strak ongelukkig tegen een eigen speler geschoten waardoor deze mooie kans in duigen viel. Er ontstond een open en op en neergaande strijd met enkele goede kansen voor DES, die net langs en over het Blauw Wit doel gingen. Doel man Hans Bekkernens kon dankzij zijn lengte ook regelma tig goed ingrijpen door voorzet ten uit de lucht te plukken voor de aanstormende DES voorhoe de. Halverwege de eerste helft een mooie gelegenheid voor Blauw Wit om op voorsprong te komen. Net buiten het 16-meter gebied van DES werd Marco ten val gebracht. De toegekende vrije trap, één van zijn speciali teiten, werd echter hard in de muur geschoten en trof geen doel. Het enige gevaar van DES kwam dan ook van de rechterf lank waar Bennie Schoenmaker Holten - Een van de grootste thuisnederlagen uit de histo rie is Holten afgelopen zondag toegebracht door koploper Gazelle uit Deventer. Dat Holten in haar huidige positie niet de punten moet pakken van de koploper is wel duide lijk, maar een 0-6 oorwassing is natuurlijk een schande. Een negatieve hoofdrol was weggelegd voor keeper Rik Koetsier, die een groot aandeel had in de eerste drie tegendoel punten en daarna ook nog met een rode kaart vroegtijdig de kleedkamer op mocht zoeken. Een punt was vooraf de doel stelling, in de uitwedstrijd had Holten immers ook haar huid duur verkocht en werd de ploeg uit Deventer in het zadel gehol pen door twee omstreden straf schoppen. Nu kwam de hulp voor de aan staande kampioenen uit een an dere hoek. Koetsier maaide in de eerste minuut al over een te rugspeelbal heen, waarna de topscorer van de Gazelle de bal voor een leeg doel kon intikken. Nog geen tien minuten later was Koetsier ver uit zijn doel rare capriolen aan het uithalen, waarna de bal wederom in een leeg doel geplaatst kon worden. Hierna bleef Holten verzorgd voetballen en waren er zelfs kansen voor Edwin en Freek Knapen en was het hoogste per centage balbezit voor Holten. Maar ondanks het veldover- wicht viel er wederom een doel punt waarbij Koetsier niet vrijuit ging. Met een 3-0 achterstand gingen de roodzwarten de rust in. on dertussen concentreerden de vele supporters op het zonover goten Meermanskamp zich meer op het verkoelende gerste nat dan op de wedstrijd. Met Muller voor Stam en Koopman voor Van der Wal begon Holten met weinig illusies aan de twee de helft. De schade moest be perkt worden gehouden, een eventuele tegentreffer zou leuk zijn voor het kleine zelfvertrou wen. Maar ook dat lukte niet, want na twintig minuten in de tweede helft moest Koetsier er geen gemakkelijke middag had tegen William Rozendom. Te gen de rust werd DES weer wat sterker en probeerde fysiek een tandje bij te schakelen door iets agressiever te spelen. Scheids rechter Maneschijn uit Daarler- veen verzuimde in te grijpen en dit ging ten koste van het spel van Blauw Wit. Blauw Wit voerde hierna ook de druk op en Marco kreeg nog een vrije trap te nemen welke via de kruising van paal en lat weer in het veld stuiterde. Uit de rebound werd door de goed spelende midden velder Gert-Jan Prins net naast geschoten. Vervolgens belandde de bal via een snelle uitval van DES ietwat gelukkig voor de voeten van de Rozendom. De rechtsbuiten omspeelde Bennie Schoenmaker, die nog een po ging deed het tij te keren, echter in het strafschopgebied van Blauw Wit. De DES-aanvaller kwam ten val. Penalty besliste de leidsman resoluut. Jeffrey Ekkelkamp wist hiermee wel raad en schoot de bal achter doelman Bekkernens, zodat DES met een ietwat gelukkige voorsprong kon gaan rusten en ook nog eens af na het onregle mentair beroeren van de bal met de hand buiten het doelgebied. Joop van de Vosse kon nu ein delijk met zijn grote hoeveel heid gekweekte zitvlees onder de lat plaatsnemen. Sneu voor de stand-in waren de drie goals die hij ook nog eens om de oren kreeg. Een schitterende vrije trap van af dertig meter en twee goede aanvallen van de ploeg die naar hartelust kon counteren tegen de tien van Holten, die wanho pig op zoek waren naar ere- treffer. Elk schot werd echter geblokt of gepareerd, waardoor de smadelijke eindstand van 0-6 op de borden stond na negentig minuten voetbal. Aanstaande zondag Zutphen thuis, dan moet het gebeuren een concurrent in de strijd tegen degradatie. Koet sier en Arno Knapen zullen dan geschorst zijn. een hele kluif voor Holten die uit in Zutphen ook al in de val liep. Blauw Wit zich moest opmaken voor een nog betere tweede helft. Na rust kwam Blauw Wit het veld op met Dirk Jan Beid- man voor Jacco als laatste man. Direct probeerde Blauw Wit de tegenstander onder druk te zet ten om een snelle gelijkmaker te forceren. Een mooie aanval van Blauw Wit werd door de scheidsrechter afgefloten we gens vermeend duwen van Me rijn even buiten de beruchte lijn. Een rommelige periode volgde. Aan de instelling van Blauw Wit ontbrak het niet wel aan een juiste balbehandeling, dikwijls onmogelijk gemaakt door het zeef hobbelige veld. Na 10 mi nuten volgde er een wissel. Voor de moegestreden Harald Beid- man mocht John Paul de rech terflank positie gaan bezetten. Even later ontving Amoud Beid- man geel voor een overtreding tijdens een Blauw Wit aanval. Blauw Wit mocht vervolgens een hoekschop nemen. Gert-Jan Ulfman kopte uit de rebound te gen de lat. Blauw Wit rook meer en bleef komen terwijl DES de handen vol had om onheil te voorkomen en zo eigenlijk niet meer aan een goede aanval toek wam. Halverwege de tweede helft ontstonden er nog enkele goede kansen voor Marco en Amoud maar door te slap in schieten kon doelman Voort het gevaar keren. Gert-Jan Ulfman werd vervolgens naar voren ge dirigeerd om meer onrust te sto ken in de DES-defensie terwijl Marco zich iets liet zakken om vanuit de tweede lijn gevaar te stichten. De gelijkmaker hing in de lucht maar viel niet. De laat ste 10 minuten waren volledig voor Blauw Wit. Het was 'pom pen of verzuipen' maar dat kwam vaak de nauwkeurigheid niet ten goede. Blauw Wit kreeg nog enkele corners te nemen maar de bal kwam niet achter doelman Voort Na vijf minuten extra speeltijd floot de goed lei dende scheidsrechter voor het eindsignaal. Blauw Wit kreeg geen loon naar werken, maar kon toch het talrijke publiek Ia- ten zien dat de strijd in de onder ste gelederen nog lang niet is ge streden. Volgende week wacht de lastige uitwedstrijd in Doetin- chcm tegen SVDW dat nog een kleine kans op de titel heeft. Blauw VVit'66 Zaterdag 9 april Blauw Wit'66 1 uit SVDS'75 1 14.30 (vertrek 12.30); Blauw Wit'66 2 thuis Excelsior'31 4 12.30; Blauw Wit'66 3 thuis DZC'68 7 14 30: Blauw Wit'66 4 thuis Markvogels 4 14.30: Blauw Wit'66 5 vrij: Blauw Wit'66 Al thuis Dalfsen Al 14.30: Blauw Wit'66 BI thuis Holten BI 12.30: Blauw Wit'66 Cl thuis Heino C2 11.30; Blauw Wit'66 C2 uit Rohda R C5 13.00 (vertrek 11.45); Blauw Wit'66 C3 uit Rohda R C7 11.30 (ver trek 10.15): Blauw Wit'66 MA1 uit ASC'62 MA 1 11.00 (vertrek 09.30): Blauw Wit'66 Dl uit DETO Dl 09.00 (vertrek 08.00); Blauw Wit'66 D2 thuis SVVN D2 10.30; Blauw Wit'66 thuis Lemelerveld E3 10.30: Blauw Wit'66 E2 thuis Heino E4 09.30: Blauw Wit'66 uit JC Hellen doorn E3 09.00 (vertrek 08.00); Blauw Wit'66 thuis Overwete ring F! 09.30; Blauw Wit'66 F2 uit DES F1 10.00 (vertrek 09.00); Blauw Wit'66 F3 thuis Rohda R F4 09.30: Blauw Wit'66 F4 uit Wijhe'92 F3 08.45 (vertrek 07.45): Blauw Wit'66 F5 uit Overwetering F5 11.00 (vertrek 10.00). Zaalafdeling Donderdag 7 april: Blauw Wit'66 1 vrij; Blauw Wit'66 2 thuis Colmschate 4 21.00. VV Holten Zaterdag 9 april Holten Al - vrij; Blauw Wit'66 BI - Holten BI 12.30 (vertrek 12.00); Holten Cl - Turkse Kracht Cl 14.30: Holten C2 - Den Ham C3 13.00; Holten C3D - De Tukkers C2 13.00; Holten Dl - Rohda Raalte D3 09.00: Rood Zwart D3 - Holten D2 11.00 (vertrek 10.00); Holten El - Oranje Nassau E2 10.00; Hol ten E2 - Enter E4 10.00; Nieuw Heeten E3 - Holten E3 10.00 (vertrek 09.15); Rijssen Vooruit F1 - Holten F1 10.00 (vertrek 09.15); GFC F2 - Holten F2 10.30 (09.30); Holten F3 - Enter Vooruit F3 11.00; Holten F4 - ATC'65 F9 11.00; Omhoog F7 - Holten F5 08.30 (vertrek 07.30); Meisjes: Holten MB1 - Omhoog MB1 14.00; Rigtersbleek MB2 - Holten MB2 11.00 (vertrek 10.00), Zondag 10 april Holten 1-Zutphen 1, 14.00 uur; Holten 2-Coimschate 3, 10.00 uur; Luctor et Emergo-Holten 3, 10.45 uur (vertrek 9.30 uur); Haarle 5-Holten 4, 9.00 uur (vertrek 7.45 uur); Holten 5-Die- penheim3, 9.00 uur; De Zweef 9-Holten 6, 9.00 uur (vertrek) 8.00 uur); Holten 7-De Zweef 12. 10.00 uur; Haarle 7-Holten 8, 9.00 uur (vertrek 8.00 uur); Enter DAl-Holten DA1 (13.00 uur) Holten - Op de hockeyvelden aan de Molenbeltweg begint op donderdag 7 april een nieu we groep heren met trainen van 20.30 tot 21.30 uur. Geheel vrijblijvend kan er een aantal keren worden meege- traind. De hockeytrainingen zul len voornamelijk bestaan uit de aanpak van techniek, tactiek, conditie, met ter afsluiting een partij hockey. Vorig jaar is trim- hockey voor dames gestart. Ie dere woensdagavond wordt er fanatiek getraind en is er tijd voor een partij hockey. Dit en thousiasme heeft mede geleid tot het opstarten voor trimhockey voor heren. Meer informatie: Roel Leeuwenburg, (0548)-657 271 of info@hockeyclubhol- ten.nl. Hockeyclub Holten houdt woensdag 13 april een hockey- instuif voor scholieren. Van 14.00 tot 15.00 uur voor meisjes uit de groepen 2,3 en van 15.00 tot 16.00 uur voor jongens uit de groepen 5, 6. 7 en 8. De locatie is de gymzaal naast 't Mossink. Holten - Zaterdag speelt Blauw Wit in Doetinchem bij SVDW '75. Tijdens deze speel ronde valt waarschijnlijk de beslissing in de tweede perio de. Achilles Enschede heeft de beste vooruitzichten, maar deze ploeg doet ook nog volop mee om het kampioenschap. SVDW dat za terdag Juliana een punt moest toestaan heeft geen kans meer om de tweede periodetitel. De ploeg is iets weggezakt en lijkt afgeschreven voor de titel. De formatie speelt de laatste jaren steeds bovenin mee, maar het kampioenschap zit er telkens net met in. Blauw Wit moet in Doe tinchem punten pakken om de kans op klassebehoud te houden. De wedstrijd begint om 14.30 uur en J.A. Kartman is de leids man. Rik Koetsier maakt hands buiten het strafschopgebied. Na drie blunders mocht de keeper van Holten met een rode kaart ook nog eens voortijdig het veld verlaten, (foto: Johan Bolink) Vermoeidheid, Ifaal/anfsL burn-out, depressie. M E fibromyaljie, chronische Ihoofdlpijn, stotteren, moraine. PDD-NOS. stress, slaapstoornis, hersenlet se/, en andere klachten. Neurofeedback kan helpen Psychologische hulpverlening Nederland Praktijken te Almelo en Enschede www.neurofeedbacknederland.nl Susan Bertram. Monique Bosm. psychohoj/haptonoom Milde te«Mi - -33' c:-ea:e ";rsce„' c Linda Vermeulen, a dm. medewerkster Manon Heuhnk, adm. medewerkster Els Kammin ja. psycholoog Daphne Ketelaar. rildiz Kordholmen adm medewerkste Willemien Mommaas. psychohoj/fysiotherape r Marina van de Straal adm. medewerkster Sanne Rietberg Mar/anne Verlaan. Wim uan der Noordt, directie Nanda Oude Egbennk, psycholoog Praktijk voor Neurofeedback Psychologische Hulpverlening Nederland

Holtens Nieuwsblad | 2005 | | pagina 5