Toch gouden medaille voor Mark Tuitert in Oostenrijk Handbalteam wint van SDOL Supportersvereniging krijgt nieuwe naam Hemelvaartconcours ponyclub Bergruitertjes Mintonette Meisjes B zoekt versterking Resultaten Blauw Wit Resultaten W Holten Run-Mountainbike-Run Rik en Henk winnen darten EHBO Holten krijgt subsidie Puzzelrit auto's en motoren Blauw Wit naar SWN Nijverdal SportAgenda W Holten tegen Wilp Eendracht Donderdag 17 maart 2005 Holtens Nieuwsblad 7 Rohda Raalte F3 - Blauw Wit F2 De competitie is dan eindelijk begonnen voor F2. We moesten aantreden tegen Rohda Raalte. Het weer was koud, nat en veel re gen. Maar we konden voetballen en dat hebben we gedaan. Na vijf minutenwas het Dennis die voor F2 de score opende. Gevolgd door onze gastspeler Geert. Na 15 minuten maakte Lars er 0-3 van. Kat in het bakkie dachten we. Maar dat was niet zo. Rohda kwam opzetten en maakte er zomaar 1-3 van. Na de pauze wisten we lang de stand zo te houden door zeer goed keeperswerk van Jasper en onze laatste man Job die geholpen werd door Jasmijn en Jarno. Toch maakte Rohda er uit een dood moment nog 2-3 van. Dennis maakte er nog 2-4 van en Mike 2-5. Geert scoorde 2-6 en op het laatst Rohde 3-6 en dat was ook de eindstand. Een goed begin jongens van F2. Eindstand 3-6. Heeten F4 - Blauw Wit F4 De eerste wedstrijd van de voorjaarscompetitie vond nog onder winterse omstandigheden plaats. Voor Heeten F4 extra moeilijk omdat het in de eerste helft niet alleen met veel tegenwind en re gen te maken had, maar ook moest vechten tegen de storm van aanvallen die het Holtense Blauw Wit op de grasmat legde. Bin nen een minuut na het beginsignaal was het Jeffrey die voor de 0- 1 zorgde. Twee minuten later tekende Riekus de 0-2 aan. Even leek het erop dat Heeten terugkwam in de wedstrijd door 1-2 te scoren maar nog voor rust scoorde Jeffrey uit een corner 1-3. In de tweede helft bleven de jonkies van Blauw Wit door leuk com binatievoetbal en samenspel de betere ploeg en door doelpunten van Jeffrey, Erik en Riekus werd uiteindelijk de eindstand 1-6 be reikt. Na een lekkere warme douche konden zo de eerste drie pun ten van de nieuwe competitie op 't Vletgoor worden afgeleverd. Eindstand: 1-6 Blauw Wit F5 - Wijhe '92 F8 Een volledig nieuw F5 is het seizoen begonnen met een 0-6 ne derlaag. Ondanks dat de uitslag anders doet vermoeden was er een zeer fanatiek en gedreven 7-tal. In de eerste helft moesten de spe lers nog even aan elkaar wennen en ook aan het positiespel: rust stand 0-4. Na de rust werd het spel zienderogen beter en waren er gevaarlijke aanvallen. Door een paar counters scoorde Wijhe nog twee keer, waardoor de eindstand 0-6 werd. Met deze inzet en motivatie zien we de doelpunten en de wedstrijdpunten vanzelf komen. Eindstand 0-6. Nieuw Heeten D2 - Blauw Wit D2 Na een lange winterstop en drie wedstrijden afgelast konden onze jongens eindelijk weer het veld op voor de competitie. Ze stonden te popelen voor de wedstrijd wat ook goed te zien was aan de ge weldige inzet van alle spelers. Na de aftrap in Nieuw Heeten ging de strijd gelijk op, het veldspel van de gastheren/vrouw was in het begin wat beter, maar hier kwam geen echte kans uit voort. Na verloop van de wedstrijd ging het beter lopen bij Blauw Wit. De ruimtes werden beter benut. Na 25 minuten scoorde Stef uit een mooie voorzet van Marcel de 0-1Ruststand 0-1. Na de rust ging Blauw Wit met veel inzet ver der wat tot veel kansen leidde. Ruben scoorde in de vijfde minuut de 0-2 nadat de bal al twee keer op de paal was gegaan. Na 15 mi nuten scoorde Stef de 0-3. Hierna verslapten we wat. Nieuw Hee ten scoorde het enige tegendoelpunt 1-3. Hierna pakten we de draad weer goed op. Marcel scoorde een paar minuten later 1-4. Dit was tevens de eindstand. Volgende week 19 maart thuis tegen Hulzcnse Boys D2D, aftrap om 10.30 uur. aanwezig om 10.00 uur. Eindstand 1-4. Omhoog F4- Holten F1 Na een lange winterstop waarin volop getraind werd moest Hol ten naar Wierden. De eerste tien minuten ging het gelijk op maar uiteindelijk wist Mick de score voor Holten te openen. Daarna liep het beter bij Holten en men wist Wierden op eigen helft vast te zetten. Voor de rust brachten Mick en Leon de stand op 0-3. Na de thee denderde Holten over het aangeslagen Omhoog heen hoe wel Omhoog toch nog een keer scoorde. Door goed samenspel en vrij lopen werd de einduitslag uiteindelijk door twee doelpunten van Daan, twee van Leon, een van Lisa en een eigendoelpunt op 1-10 gebracht in het voordeel van de rood-zwarten. Eindstand 1- 10 Enter F4 - Holten F3 Met een bloedstollende wedstrijd tegen Enter F4 is Flolten F3 af gelopen zaterdag aan de tweede helft van de competitie begonnen. Het zag er aanvankelijk weinig hoopgevend uit. Ondanks het uit stekende keeperswerk van Rick Aaftink, kon het team niet verhin deren dat Enter al vroeg in de wedstrijd het net van het Holtense doel wist te vinden. Het werkte echter als een rode lap op een stier voor spits Wouter Rossink. Een onvervalste hattrick was het re sultaat, zodat zijn team met een toch comfortabele 3-1 voorsprong van speelhelft kon gaan wisselen. In de tweede helft verslapte het Holtense spel echter opnieuw, waardoor meerdere opgelegde kan sen onnodig werden gemist. Enter kwam hierdoor terug in de wedstrijd en ondanks een voorzet van Harm Jansen die perfect werd verzilverd door Leon Oudenampsen, wisten de tegenstan ders langszij te komen. Een 4-4 stand met nog 10 minuten te spe len. De druk op het Holtense doel nam sterk toe, maar dankzij de verdedigende acties van routiniers Thomas Ten Velde. Rick Schoneveld en Jorn Kattenbcld bleven de aanvallen zonder resul taat. Slechts enkele keren kwam het tot een serieus schot, waarbij keeper Niels Vruwink met een aantal goede reddingsacties zijn ploeg in de wedstrijd wist te houden. Uiteindelijk kon Wouter Rossink toch nog de drie punten voor Holten binnen slepen door vlak voor tijd een door Chicl Kocrkamp ingezette counter koel bloedig af te ronden. Al met al een prima prestatie en een mooie wedstrijd om de tweede seizoenshelft mee te beginnen. Eind stand 5-4 De Zweef C5-Holten C2 De eerste wedstrijd na de winterstop was voor beide partijen een moeilijke opgave. De weersomstandigheden waren erbarmelijk en de eerste helft had Holten in de scherpe wind en regenbuien, nog een extra tegenstander erbij. Toch wist Holten na vijf minuten spelen op voorsprong te komen. Een goed opgezette aanval via Martijn en Glenn kwam bij Steven die alleen op de keeper afging en de bal koelbloedig binnen tikte (0-1). Onder invloed van de wind kwam de Zweef sterk opzetten, maar door goed verdedigend werk van de achterhoede en keeper Nick hielden we de nul. Nog voor de rust vergrootte Holten de voorsprong. Een goed genomen vrije trap kwam bij Glenn die door de Nijverda|se achterhoede so leerde en de doelman omspeelde (0-2). Na de thee speelde Holten voor de wind, maar had aanvankelijk moeite om het spel te ma ken. De Zweef kwam terug tot 1-2 en keeper Nick pakte nog een bal van de doellijn, maar verder lieten de Holtenaren het niet ko men. Naarmate de wedstrijd vorderde kreeg Holten meer kansen. Zo ging een afstandschot van Marc net over en schoot Steven twee keer rakelings langs het doel. Echter, de score bleef op 1-2 steken, een stand waarmee Holten C2 wederom drie belangrijke punten pakte. Uitslag: 1-2. Holten - Naar aanleiding van de enorme populariteit van de triatlon en het mountainbiken in het algemeen, is bij de Atle tiekvereniging Holten het idee ontstaan om een nieuw evene ment te organiseren in Holten en wel een Run-Mountainbike- Run op en rond het motorcrosscircuit de Zuurberg. Dit zal worden gehouden op 2 april vanaf het terrein van loonbe drijf PAP BV aan de Evertjesweg 9 in Holten. Het parcours zal bestaan uit een nagenoeg vlak loopparcours over zand, bospaden en door weiland, het fietsgedeelte is lekker pittig met meerdere venijnige klimmetjes. Er is een korte en een lange afstand. Voer elk wat wils, dus. Nader informatie: Egbert Veneklaas, telefoon 0548 - 363811. (Foto: Gerhard Kolkman) het Wilhelmus zingend. Een een bewogen seizoen. Voor de avond met Mark en dan zit het prachtige afsluiting van weer supporters rest er nog een feest- seizoen er weer op. (Door Mark Tuitert-fanclub) Inzeil - Het kon zo maar een Hollandse middag worden in Inzeil. Barbera de Loor was immers verassend Wereld Kampioen geworden op de 1000 meter dames en voor de 1500 meter heren werd Mark Tuitert als favoriet gezien. De veertig meegereisde Mark Tuitert-supporters hadden er wel zin in. De voortekenen wa ren gunstig, weer de laatste Holten - In de finale van de derde wedstrijd van het darts- toernooi om het Gouden Keu- nen wonnen Rik Deijk en Henk Potman overtuigend met 4-0 van Jan Deijk en Arjan Mulder. Ook deze derde wedstrijd werd weer druk bezocht, 38 deelne mers hadden zich ingeschreven. Door middel van loting werden de deelnemers gekoppeld en verdeeld over vier poules. Na de poulewedstrijden gingen de nummers een en twee van elke poule over naar de winnaarsron de. De overige koppels streden verder in de verliezersronde. In de eerste kruisfinale wonnen Jan Deijk en Arjan Mulder met 3-0 van Bert en Rik Paalman. Rik Deijk en Henk Potman won nen in de andere kruisfinale nipt met 3-2 van Remco Stevens en Henk Vukkink. In de wedstrijd om de derde/ vierde plaats wonnen Rik en Bert Paalman met 3-2 van Henk Vukkink en Remco Stevens. In de finale van de verliezers ronde waren Gerrit Meijer en Bert Jan Schaapherder net iets te sterk (3-2) voor Bart Soer en Dennis Jansen. De hoogste fi nish was voor Bert Blaauw (100). Mannes Potman gooide 2x 180. Holten - Supportersvereniging der Roodzwarten is de nieuwe naam van de supportersver eniging SV Holten. 'Door de ontvlechting van de omniver- Holten - EHBO Holten krijgt van de gemeente een subsidie voor het verschil in de kosten voor het huren van cursus- ruimte in de Waerdenborch en een vergelijkbare ruimte in dorpshuis De Boschkamp. Dat geldt voor zowel het jaar 2004 als het jaar 2005. Het kost de gemeente 1.000 euro. Het college wil met ingang van 2006 de situatie opnieuw bezien in verband met de te verwachten opstart van het Kulturhus. Holten - MAC dc Holterberg houdt zondag 20 maart een puzzelrit voor auto's en moto ren. De lengte van de rit is zo'n 40 ki lometer. De start is om 14.00 uur bij clubhuis 't Stuurhuus aan de Beusebergerweg 37. De in schrijving is vanaf 13.30 uur ge opend. Voor inlichtingen: Jan Vincent, telefoon 0548-364200. binnenbocht tegen Erben Wennemars en de laatste rit. Maar 'profeet' Frans zag andere gevaren. Boven de bergen aan de overkant van de baan werd het grijs en donker. 'Dit betekent sneeuw op de baan in de laatste ritten', zei hij. En jawel hoor. Het sneeuwde harder en harder. De sneeuw bleef op het ijs lig gen. Tijden van Parra, Hedrick, Fa- bris en Kuiper vielen tegen. Mark had toch na 1100 meter nog de snelste doorkomsttijd. Helaas kwam hij op de einds treep 0,15 seconde tekort voor goud en moest hij met zilver ge noegen nemen. Het pleit voor Mark dat hij zich niet verschuil de achter de omstandigheden. Na een uurtje moest Mark weer aan de bak met de achtervolging heren. Samen met Carl Verhe- ijen en Erben Wennemars acht rondjes bikkelen. Een mooi spektakel om te zien en volgend jaar ook een Olym pisch discipline in Turijn. Hier werd goud gehaald door de 'He ren'. Toch een gouden Mark op het podium, omringd door Erben en Carl. Als decor: Holtense fans met sterretjes, samen luid Holten - In de laatste uitwed strijd van dit zaalseizoen heb ben de handbaldames van Holten door een ruime zege op SDOL uit Luttenberg de derde plaats in de competitie zo goed als zeker gesteld. Holten ging in Haarle flitsend van start en zette de thuisploeg in de beginfase al op ruime 1-7 achterstand. SDOL kwam daar na iets beter in de wedstrijd, maar verder dan een 6-9 achters tand bij rust kwam men niet. Na rust bleef Holten goed spelen. Ook dames A keepster Jeanet eniging SY Holten werden wij genoodzaakt onze naam te veranderen', vertelt Jan van Beek, voorzitter van de sup portersvereniging. Het gebruik van de oude naam schept verwarring: het zou net lijken of de supportersvereni ging zich dan maar voor één club inzet, en dat is niet zo. De Supportersvereniging der Rood zwarten steunt alle sportvereni gingen die als thuisbasis de Meermanskamp hebben: hand bal, voetbal, atletiek en schaak vereniging. 'We supporten alles Nijverdal - Blauw Wit speelt zaterdag na een serie afgelaste wedstrijden weer eens voor de competitie. De ploeg heeft af gelopen dinsdag in Berkum voor de beker gespeeld. Voor Blauw Wit meer een test case waar men op dit moment staat. De zaterdag eersteklasser is natuurlijk geen vergelijk met SWN, maar de competitiewed strijd is voor Blauw Wit van veel grotere waarde. De ploeg heeft de punten hard nodig en daarom zal het flink aan de bak moeten in Nijverdal. De thuis ploeg staat in het lijstje van kan didaten voor de titel en zal daar om de punten thuis willen hou den. De wedstrijd in Nijverdal begint om 14.30 uur. Markvoort leverde haar deel door maar liefst 3 strafworpen te stoppen. Gesteund door de soli de defensie bouwde Holten met goed aanvallend handbal aan een verdiende zege. Holten nam beide punten met een keurige 13-23 zege mee naar huis. Scores: Judith Tiekink 6; Paulien Schooien; Monique Plantinga 5: Jessica Smit 3; Bianca Smit 2; Mi chelle den Bouwmeester, Margot ter Schure 1. Het herenteam van Holten boek te een ruime zege op Achilles. wat zich nog op en rond de Meermanskamp. de thuisbasis der roodzwarten, afspeelt', bena drukt Van Beek. De naam is ver anderd, de acties niet. 'Alle ac ties gaan gewoon door en de op brengst is bestemd voor alle ver enigingen op de Meermans kamp.' De supportersvereniging bestaat uit elf bestuursleden. Bij grotere acties doet het bestuur een be roep op de vrijwilligers van de verenigingen, en die zijn er dan ook. Naast het geld dat de acties opleveren, is er de bijdrage van de donateurs. Onlangs hield de Supportersver eniging der Roodzwarten nog een geslaagde compostactie. Net als voorgaande jaren werd deze actie georganiseerd door en voor de vier verenigingen: de vrijwil ligers die voor deze actie nodig waren werden door alle vier ver enigingen geleverd. De supportersverenging houdt vier acties per jaar. De twee gro te acties, waarvoor de vier ver enigingen vrijwilligers leveren, zijn de kerststolactie en de com postactie. Daarnaast neemt de supportersvereniging deel aan de Kerstmarkt in Holten en Dij- kerhoek en op Koninginnedag staat bestuursleden op de Smids belt met een kraam en een lucht kussen. Holten - Voor de vierenveer tigste keer houdt ponyclub De Bergruitertjes het jaarlijkse Hemelvaartconcours. Deze ponyclub die volgend jaar alweer vijfenveertig jaar bestaat is bedoeld voor leden van 6 tot 18 jaar. Naast de lessen wordt er ook gezamenlijk deelgenomen aan door de club georganiseerde activiteiten en kan men deelne men aan wedstrijden van de KNHS. Omdat het ledenaantal, in ver band met het afscheid van een aantal achttienjarigen, terug loopt, nodigt de ponyclub ieder een die interesse heeft uit om Na een wat rustige start waarin Holten bij rust 'slechts' een 6-13- voorsprong had opgebouwd, ging het na rust in vlot tempo verder. Holten scoorde er lustig op los en liet verdedigend wei nig steken vallen. Mede daar door kwam een ruime 15-30 overwinning op het scorebord. Dames-A 1 kon de stunt tegen Zwolle niet herhalen. Holten startte wel flitsend en kwam met 0-3 voor, maar daarna speelde men te afwachtend en kwam Zwolle nog voor rust terug. Het leidde bij rust met 8-4. Di- Holten - Het Meisjes B-team van volleybalvereniging Min- tonette speelt op dit moment om de eerste plaats in de com petitie van de eerste klasse. Het is een leuk en gezellig team dat lekker fanatiek vol leybalt maar waar ook veel lol gemaakt wordt. Voor volgend seizoen, wanneer dit team verder gaat als Meisjes eens een kijkje te komen nemen tijdens de lessen, of een aantal proeflessen te volgen. Er wordt lesgegeven op dinsdagavond van 18.30 tot 20.30 uur en op donderdagavond van 17.00 tot 21.00 uur, bovendien lest het viertal van de ponyclub op maandagavond van 18.30 tot 19.30 uur. Deze lessen worden op dit mo ment gegeven in de manege van Vincent's Horses aan de Pasop- weg 1 in Holten. Daarnaast is de club voor het jaarlijkse concours nog op zoek naar vrijwilligers, om bijvoorbeeld naast een jury lid te zitten en te schrijven of als hulp in de kantine of in het springparcours, hiervoor kan ie- rect na rust had Holte een ople ving en kwam het tot 10-9 terug, Daarna verslapte het spel op nieuw en kon Zwolle uitlopen naar een 15-9;zege. Meisjes D speelde tegen koplo per Haarle om het kampioen schap. Haarle was de eerste helft sterker en leidde bij rust met 1-4 Na rust was het tijd voor Holten. Met veel inzet wist men op gelij ke hoogte te komen. Holten had nog winstkansen, maar het bleef bij een 4-4 gelijk spel. A (gemiddelde leeftijd 16-17 jaar), zijn de meiden op zoek naar aanvulling/ versterking van het team. De groep traint tweemaal per week, op dinsdag- en woensdag avond van 18.00 tot 19,30 uur. Wie belangstelling en wil je eens kijken of meetrainen, kom dan op dinsdagavond langs in de Sporthal 't Mossink in Holten. dereen vanaf 13 jaar zich aan melden bij Wilma Hulstein tele foon 0548-365199 of Joke Oost- ervelt telefoon 0548-367951. Ook de afgelopen tijd werd er door leden van PC De Bergrui tertjes weer gereden op concour sen in de omgeving. Kim Hiet- brink wist met Shakira in Heeten als vierde te eindigen in het klas sieke parcours en behaalde bij het progressief in combinatie met de categorie D een tweede plaats. Beau Barvelink behaalde in Wierden met Moonlight een eer ste prijs in de klasse L categorie E, Myrthe Barvelink werd in Balkbrug met Sillie K. eerste in de klasse M categorie C. Blauw Wit Zaterdag 19 maart SWN 1 - Blauw Wit 1. 14.30 uur (vertrek 13.00 uur); Blauw Wit 2 - CJV'ers 2. 12.30 uur: Blauw Wit 3 - VIOS Beltrum 8, 14.30 uur; Blauw Wit 4 - De Blauwwitters 4, 14.30 uur; Sp. Eefde 5 - Blauw Wit 5. 14.30 uur (vertrek 13.15 uur); Blauw Wit Al - Raalte AL 14.30 uur; Blauw Wit BI - Oranje Nassau B2, 12.30 uur; Blauw Wit Cl - OZC C2. 1 1.30 uur: DES C2 - Blauw Wit C2, 11.00 uur (ver trek 10.00 uur): Manënhecm C2 - Blauw Wit C3, 11.00 uur (ver trek 10.00 uur): HHC MA 1 - Blauw Wit MAL 10.00 uur (vertrek 8.30 uur); JC Hellen- doorn Dl - Blauw Wit Dl. 9.45 uur (vertrek 8.45 uur); Blauw Wit D2 - Hulzense Boys D2, 10.30 uur; Blauw Wit El - SWN EL 10.30 uur; Blauw Wit E2 - Vilsteren EL 9.30 uur. Nieuw-Heeten E3 - Blauw Wit E3, 10.00 uur vertrek 9.15 uur). Blauw Wit F1 - Mariënheem FL 9.30 uur; Wijhe'92 F6 - Blauw Wit F2, 8.45 uur (vertrek 7 45 uur): Heeten F2 - Blauw Wit F3, 10.30 uur (vertrek 9.45 uur). Blauw Wit F4 - Rohda R. F9. 9.30 uur; Overwetering F6 - Blauw Wit F5, 11.00 uur (ver trek 10.00 uur). Zaalvoetbal Donderdag 17 maart Blauw Wit I - Oranje Boys 1, 22.00 uur. VV Holten Zondag 20 maart Holten 1 - Wilp 1, 14.00 uur: Holten 2 - Overwetering 2, 10.00 uur; La Premiere 4 - Hol ten 3, I 1.00 uur (vertrek 9.45 uur); Holten 5 - GFC 8, 9.00 uur; Holten 6 - La Premiere 6, 9.30 uur; Holten 7 - SOS 5. 10.00 uur: Nijverdal 4 - Holten 8, 10.30 uur (vertrek 9.30 uur); V en L DA 1 - Holten DA 1 10.30 uur (vertrek 9.30 uur). Zaterdag 19 maart Holten Al - Wilp AID, 14.30 uur; Haarle BI - Holten BI, 14.30 uur (vertrek 13.30 uur); Holten Cl - ABS Cl, 14.30 uur; Holten C2 - Rohda Raalte C8, 13.00 uur; Enter C2 - Holten C3D, 14.30 uur (vertrek 13.30 uur); Holten Dl - Lemelerveld D2D, 9.00 uur; NEO D7 - Hol ten D2, 13.00 uur (vertrek 12.00 uur): Holten El - SVZW E2, 10.00 uur; Holten E2 - Excelsi- or'31 E10, 10.00 uur; Holten E3 - Rohda Raalte E7, 9.00 uur: Holten Fl - Twenthe F3, 11.00 uur; RKSV F2 - Holten F2, 10.00 uur (9.15 uur); Holten F3 - Wierden F2. 11.00 uur; Omhoog F7 - Holten F4. 8.30 uur (vertrek 7.30 uur); SVZW F5 - Holten F5, 8.45 uur (vertrek 7.45 uur); Wierden MB - Holten MBI. 12.30 uur (vertrek 11.30 uur); Holten MB2 - 'Berghuizen MBD. 14.00 uur. Handbal Zaterdag 19 maart Jongens B - Huissen, 16.00 uur; Meisjes C - SDOL2, 17.40 uur; Meisjes D - ABS3, 16.55 uur. Zondag 20 maart Schalkhaar 2 - Dames 2, 12.05 uur: Spoda/ Dalfsen - Dames Al, 11.00 uur. Mintonette Sporthal 't Mossink Dames 2 - Cupido, 19.30 uur; Heren 2 - WVC Volley 3, 19.30 uur; Meisjes B - Cupido MB. 19.30 uur: Dames 1 - WVC Vol ley 2, 21.00 uur; Dames 4 - Cup ido 3,21.00 uur; Heren 1 - WVC Volley 4, 21.00 uur. Gymzaal Haarstraat Dames 3 - Flash Stars 2, 19.30 uur. Holten - VV Holten speelt zon dag om 14.00 uur de thuiswed strijd tegen Wilp. Na het debacle van afgelopen weekeinde bij Helios (6-1-ne derlaag) zijn de roodzwarten in de degradatiezone terechtgeko men. De Wilpenaren staan punt- gelijk met VV Holten, maar heb ben een wedstrijd minder ge speeld. Alleen winst kan het team van trainer André Dekker meer lucht verschaffen. Holten - De uitslagen van de competitie van schietvereni ging De Eendracht. Geweer Klasse A 1. F. Hoes, 148 punten: 2. J.A. Paalman, 142 punten. Klasse B 1G.J. van Aefst, 155 punten (3x10); 2. D. Vincent, 155 punten (3x10); 3. M. Krikkink. 151 punten. Klas se C 1. B. Tromop, 157 punten. Pistool 1. H. Nekkers, 159 pun ten; 2. H. Paalman, 154 punten. Vuurbuks 1. S. Kools, 66 pun ten. Opgelegd 55+ Klasse A 1. G. Haverslag, 190 punten; 2. G. Schuppert. 183 punten (7x10): 3. A. Paalman. 183 punten (6x10): 4. E. Grootentraast, 175 punten: 5. D. Jansen. 174 pun ten. Klasse B 1. D. Tiekink, 180 punten; 2. A. Pekkeriet. 172 punten. Op de foto achterste rij: Ellen Wielaard, Sanne ten Kampe, Anouk Bruggink en Mariska Dommerholt. Voorste rij: Ankie Veltkamp. Jette W ielaard en Myrthe de Vrijer. Leontien V oogt ontbreekt op de foto. Het nieuwe logo van de supportersvereniging.

Holtens Nieuwsblad | 2005 | | pagina 7