Kees van Kooten in knusse huiskamersfeer December vrij koud en droog Het bleek erger dan gedacht Medische Diensten Agenda KerkDiensten WeerWeekoverzicht Overbeladen aanhanger veroorzaakt aanrijding Opelclub helpt Azië met speciale toerrit Open Deurdienst Kanttekeningen bij schepping Geldinzamelingsactie en benefietconcert voor Indonesische reisleider Iskandar AA-team.nl 0900-0777 25,- weGeNeR Holtens Nieuwsblad Donderdag 20 januari 2005 Holtens Nieuwsblad Holten - Stichting Kunst en Cultuur bestaat vijftien jaar en dit werd vorige week vrij dag gevierd in scholengemeen schap De Waerdenborch, met I een optreden van Kees van Kooten. Een deel van de aula van De Waerdenborch was hiervoor omgetoverd tot 'huiskamer'. Met behulp van een staande vloer lamp werd op het podium een intieme sfeer gemaakt. Voor Kees van Kooten was het in het begin even zoeken naar het goe de licht. 'Zie ik er nu eng uit?', vroeg hij het publiek, toen hij zijn hoofd onder de kap stak. De lamp op de tafel neerzetten, bleek ook niet echt een succes. Meteen viel hij om. Kees kon hem nog net tegenhouden. De lamp kwam echter wel de sfeer ten goede in het volle, 185 stoe len tellende, zaaltje. Kees was op uitnodiging van de jarige Stichting Kunst en Cul tuur naar Holten gekomen. 'Heb ben jullie Balkenende nog ge zien in het programma Rondom Tien?', vroeg hij het publiek. Sommigen knikten. 'Hij was er nogal trots op dat hij in Den Haag was geweest. En in Uden. Nou, ik ben daar ook geweest. En nu in Holten!' Kees las vooral voor uit eigen werk. Daarnaast introduceerde hij de lijmrijm. Hiervoor knipte hij uit verschillende kranten aan sprekende koppen, en plakte ze onder elkaar op een papier. Hier door ontstond een rijm met een Arts Maatschap Huisartsen Holten, Keizersweg 32, telefoon 0548-363553. Spreekuur volgens afspraak. Voor spoedeisende hulp buiten kantooruren 17.00 - 08.00 uur) en tijdens weekenden en feestdagen bellen met Centra le Huisartsenpost Salland, telefoon 0570-501777. Zie ook website: www.huisartsenholten.nl. Apotheek: Vrijheidslaan 7, telefoon 361111 Geopend op werkdagen van 8.00 tot 18.00 uur, zaterdag van 10.00 tot 13.00 uur, zon- en feestdagen van 11.00 tot 12.00 uur. Buiten de openingstijden is voor spoedrecepten geopend de Dienst Apo theek Salland, Fesevurstraat 7 te Deventer. De Dienst Apotheek is geves tigd in hetzelfde gebouw als de huisartsenpost, naast het Deventer Zieken huis, telefoon 0570-606202. Tandarts: Behandeling uitsluitend na telefonische afspraak. E. Houck, te lefoon 0548-361433. Dierenarts: Dierenartsencombinatie Holten, Dorpsstraat 24C, telefoon 362004. Spreekuur: 8.00 - 9.00 uur en 12.30 - 13.00 uur. Daarbuiten na te lefonische afspraak, telefoon 362004. Dierenartsenpraktijk Holten. S. Minnema, Larenseweg 54. telefoon 362835, b.g.g. 06-53372156. zeer onverwacht eind. Ook had hij een rijm gemaakt, waarbij el ke zin eindigde op 'age', door het gebruik van woorden als etage, collage en etalage. Dit leverde een leuk en lachwekkend geheel op. Een van de vragen uit het pu bliek was, of Kees nog weer eens met Wim de Bie zou gaan optreden. 'We waren een beetje op elkaar uitgekeken. We had den het wel gehad. Een nieuwe samenwerking zit er niet meer in. Daarnaast vind ik datje op je hoogtepunt moet gaan stoppen.' En dat heeft het duo gedaan. Bezoekers waren zeer te spreken over het optreden van Kees van Kooten. Na afloop was er nog een signeersessie en werd het vijftienjarige jubileum van de stichting gevierd met een glaasje wijn. (Foto: Johan Bolink) Hervormde Kerk Zondag 23 januari: 10.00 uur, da. Kruithof-Looije, Okkenbroek/ RK- vverkgroep liturgie, nevendiensten. 19.00 uur, ds. H.A. Marsman, Deven ter. Open Dcurdienst met gospelkoor Rejojce. Dijkerhoek, 9.30 uur: ds. S.M. Roozenboom: Espelo, 10.45 uur: ds. S.M. Roozenboom. Eerste collecte: diaconie; tweede collecte: kerkkoor Campanella. Okkenbroek, 10.00 uur: ds. J. Mol, Bathmen. Collecte: plaatselijke kerk telefoon. Gereformeerde kerk (Geen gegevens van bekend) Evangeliegemeente De Loofhut (Dorpsstraat, HMV-gebouw) Zondag: 10.00 uur, samenkomst. Katholieke kerk Holten, zondag 14 november: 10.00 uur, eucharistieviering. Voorgan ger pastor Wolters. Nieuw-Heeten, zaterdag 13 november: 17.30 uur, eucharistieviering. Voorganger: past. B. Wolters. Zang: koor Passage; zondag 14 novem ber: 09.00 uur, communieviering. Voorganger: werkgroep liturgie. Zang: gemengd koor. .Maandag In de nacht was het bewolkt en droog, wel was het zeer zacht want de tem peratuur liep alleen maar op in plaats dan van te dalen. In de vroege och tend was het al 11.7 graden en dat voor januari. De morgen gaf een afwis seling van opklaringen, geregeld zon en wolkenvelden, 's Middags perfect weer met weinig bewolking en veel zon. Super zacht met 13.2 graden als maximumtemperatuur, het leek wel vooijaar en dat voor januari. Dinsdag Bijna tegen middernacht begon het te regenen, door een storing die over trok. In de vroege ochtend was het al weer droog. Veel viel er niet Nog steeds zacht met 8.4 graden als minimum. In de morgen veel bewolking, rond het middaguur kregen we opklaringen en zon. In de eerste helft van de middag nog opklaringen en geregeld zon. Daarna nam de bewolking toe en kregen we de zon niet meer te zien. Het werd 10.4 graden. Woensdag In de nacht viel uit de bewolking wat regen, ook deze keer was het niet veel. Het werd opnieuw weer een zachte nacht De dag begon met brede opklaringen en wat wolkenvelden, 's Morgens veel dunne sluierbewolking waarbij de zon wazig scheen. In de middag hadden we een afwisseling van geregeld zon en stapelwolken, het bleef droog. Zo werd het geen onaardi ge winterdag. Donderdag De nacht verliep met wolkenvelden en brede opklaringen. Met een mini mumtemperatuur van 4.4 graden minder zacht. Begin van de dag viel er een buitje. later ook nog een buitje. Verder in de morgen droog, tussen de stapelwolken scheen de zon geregeld, 's Middags hielden we het niet droog, er viel een enkele bui waarbij ook wat hagel voorkwam. Het werd nog 7.7 graden. Vrijdag In de nacht was het onbewolkt en windstil. De temperatuur kon dus flink dalen onder het vriespunt. Het werd in de weerhut -1.1 graden en aan de grond -3.3 graden. Espelo noteerde vlak boven de grond -3.7 graden. Dit was de eerste lichte vorst van januari 2005. In de morgen hadden we wol kenvelden en opklaringen afgewisseld door geregeld zon. De middag ver liep met brede opklaringen en perioden met zon. Met de zon nog 6.1 gra den. Zaterdag Opnieuw weer een heldere koude nacht, het vroor weer licht met -1.9 gra den, op klomphoogte werd het -3.6 graden. Espelo kwam nog wat lager uit met -4.2 graden aan de grond. De morgen gaf een mooi winters landschap met al die rijp, de zon scheen volop. Ook in de middag was er flink wat zon, bewolking was er nauwelijks. Een prachtige dag met een maximum van 4.2 graden. Zondag In de nacht kwam het opnieuw tot lichte vorst met -2.9 graden in de weer hut en aan de grond werd -4.6 graden gemeten. Espelo noteerde -4.3 gra den vlak boven de grond, 's Morgens zonnig met alleen wat wolkensluiers die aan de lucht waren te zien. In de middag ook zonnig weer, lekker weer om te wandelen. Meten HoltenFreddie Paalman December was in Holten vrij koud met een gemiddelde temperatuur van 3.0 graden, in Espelo was het nog wat kouder 2.4 graden als gemid delde, De Bilt kwam aan 3.2 graden, tegen een langjarig gemiddelde van 4.0 graden. De eerste helft van de maand werd het weer bepaald door krachtige hogedrukgebieden. Het weer was rustig en over wegend droog maar vaak kwam er ook mist of laaghan gende bewolking voor. Holten noteerde elf mist da gen. In de tweede helft van de maand was het weer wissel vallig, waarbij zachte en korte koude tijdvak-ken elkaar af wisselden. Tijdens een koude re fase bleef het op de 21e en de 27e in Holten het gehele etmaal vriezen. Dat waren twee ijsdagen: het langjarig gemiddelde bedraagt er twee. Het aantal vorstdagen be droeg in Holten tien. tegen normaal twaalf. De laagste minimumtemperatuur was op 27 december. Holten noteerde -5.4 graden in de weerhut, aan de grond werd -7.1 graden ge meten. Espelo mat -6.1 gra den, vlak boven de grond werd het daar -7.9 graden. De eerste helft van de maand verliep overwegend met wei nig neerslag zo'n 5.0 mm. Tij dens de tweede helft van de maand viel er regelmatig neerslag. 17 december was een natte dag met 8.0 mm in de buurtschappen. Ook de 25e december was zeer nat, geluk kig viel het in de kerstnacht. Want overdag bleef het op eerste kerstdag droog. Holten, Rijssen en de Beuseberg no teerden allemaal 15.0 mm, Espelo en Dijkerhoek allebei 13.5 mm. Op 28 december viel de neerslag in de vorm van sneeuw, Arjan in Rijssen kreeg een sneeuw van 5.0 cm, Dijkerhoek 6.0 cm. Beuseberg 7.0 cm en tot slot Espelo kreeg 4.0 cm. En zo kregen we dan toch nog sneeuw in het oudejaar, alleen de kerst dagen waren helaas al voor bij. December werd een droge maand wat neerslag betreft hier volgen de cijfers: Beuse berg koploper met 59.5 mm, gevolgd door Rijssen met 51.7 mm. Holten en Dijker hoek kregen 45.0 mm en Es pelo 43.2 mm en De Bilt no teerde 46.0 mm tegen normaal 77.0 mm voor december. De cember was zonnig met lande lijk gemiddeld 60 zonuren te gen normaal 43 normaal. De eerste helft van de maand ver liep regionaal somber. Op sommige plaatsen scheen de zon tot en met 15 december minder dan 10 uren. Het zon nigst was december in het zui den van ons land. In De Bilt scheen de zon 54 uren tegen 44 normaal zonuren. 14 dagen verliepen in Holten geheel zonder zonneschijn, normaal telt december 15 zonloze da gen. En zo hadden we dan toch weer eens een maand die te koud uitviel en te droog was. Maar er kwam geen schaatsijs voor de liefhebbers. Weerman, Freddie Paalman Holten - In de Dorpskerk wordt zondag 23 januari om 19.00 uur een Open Deur- dienst gehouden. Ds. Marsman uit Deventer zal de dienst leiden. Medewerking wordt verleend door het gospel koor Rejoice. Holten - Theoloog en dominee Bas Sligter zal maandag 7 en maandag 21 februari om 20.00 uur in Irene ingaan op de theologische kanttekeningen bij schepping en evolutie. Ook wordt er stilgestaan bij het scheppingsverhaal uit Genesis. Wat wil dat verhaal ons eigen lijk zeggen? Vertelt dat verhaal hoe 'alles' in elkaar zit, of vertelt het 'alleen maar' waar 'alles' toe dient? Bas heeft zich diepgaand verdiept in het scheppingsverhaal en de we tenschappelijke vragen die daar bij opkomen. Opgeven voor deze avonden kan door een briefje in te leveren bij het kerkelijk bureau, Bosch kampstraat 6 met daarop uw naam adres en telefoonnummer plus het aantal mensen dat u op geeft of door een mailtje te stu ren naar: ds.gijsen@hervormd- holten.nl. Holten - Johan en Toos Jansen zijn sinds de zeebeving in In donesië, bezig met een actie voor Iskandar. Als reisleider zijn ze al enkele keren met hem door het enorme grote land gereisd. Nu blijkt dat fa milieleden van Iskandar in het getroffen gebied wonen. Zij zijn alles kwijt. Om Iskandar te helpen zijn familie er weer bovenop te helpen, heeft de fa milie Jansen een rekening nummer geopend: 594.759.625 ABN Holten. Ook wordt er vrijdag 21 januari in De Kan delaar een benefietconcert ge houden door HMV. 'De heer Rozenberg uit Holten had een reisbureau onder de naam Tour Info Buro Holten', vertelt Johan. 'In 1998 maakten ik en mijn vrouw via hem onze eerste reis naar Indonesië. En in eens was Iskandar daar.' Hij was chauffeur en gids voor het Hol- tense reisbureau en liet de fami lie Jansen alle mooie plekjes van het wonderschone land zien. Het werd een onvergetelijke tocht. Rozenberg gaf zijn gidsen een opleiding voor Nederlandse reis leider, zodat Iskandar zich goed verstaanbaar kan maken. Jammer genoeg, kwam Rozen berg in 2000 op zijn geliefde In donesië te overlijden. Hierdoor kwam er een einde aan het reis- bureautje, maar ook aan het gid senwerk van Iskandar. Johan en Toos bleven echter wel contact houden met die aardige man in hun favoriete vakantie land. Ze wilden de trip namelijk nog wel eens gaan maken, maar dan het deel bekijken waar ze de vorige keer niet aan toe zijn ge komen. 'We hebben Iskandar ge beld of hij ons wilde gaan rond leiden en dat vond hij fantas tisch', zegt Johan. We wilden toen naar Java en Lombok. 'We zeiden tegen hem: "Huur maar een auto. Wij betalen je wel." En dat heeft hij gedaan.' De familie Jansen werd opnieuw enthousiast van het prachtige en zeer uitgestrekte land. 'Het is er zo mooi en de mensen zijn er al lemaal erg aardig en gastvrij. Overal ben je welkom', zegt Holten - Een 53-jarige auto mobilist reed vrijdag 14 janu ari om 18.30 uur over de A 1 bij Holten. Achter zijn auto heeft hij een autoambulance met daarop een busje. Ze rij den in de richting van Deven ter (noordbaan). Op een gege ven moment kwam de aan hangwagen aan het slingeren en verloor de bestuurder de controle over het stuur. Het voertuig komt net voor de vangrail aan de linkerkant van de rijbaan tot stilstand. De aanhangwagen stond dwars Vergelijk je rijk! Pechhulp v.a. PT Vereniging voor automobilisten op het wegdek. Een 34-jarige automobilist uit Goor reed ach ter de 53-jarige automobilist en zag wat er gebeurde. Hij kon niet naar rechts uitwij ken omdat daar een vrachtwagen reed en remde daarom heel hard. Hij kon echter niet meer op tijd stoppen en kwam met de voor zijde van de auto tegen de zij kant van de aanhangwagen aan. Bij hem in de auto zaten zijn vierjarige dochter en zijn vrouw. De bestuurder en zijn dochter werden met onbekend letsel per ambulance overgebracht naar het ziekenhuis. Door de aanrijding ontstond een file van ongeveer drie kilometer. Rijkswaterstaat plaatste een wegafzetting. Na een uur gaven zij de rijbaan weer vrij. De aanhangwagen bleek 25 pro cent overbeladen te zijn. Tegen de bestuurder werd proces-ver baal opgemaakt. Toos. 'En Iskandar laatje alles zien. wat je maar wilt'. Johan: 'Zo zijn we gestopt bij fabriekjes langs de weg. Iskandar kent daar natuurlijk de taal en vroeg of we even mee mochten kijken.' Bij zo'n 'fabriek' moet overigens niet worden gedacht aan een groot bedrijfspand. Het gaat meestal om houten huisjes. 'Ze zitten op de grond te werken en maken bijvoorbeeld van oude fietsen hun 'machines'.' Johan Jansen nam in 2001 af scheid als directeur van de Nido. 'In plaats van cadeaus, vroeg ik of iedereen geld wilde geven. Hiervan heb ik inmiddels voor Iskandar een minibusje kunnen kopen.' Niet alleen de familie Jansen bleek enthousiast over Indonesië en Iskandar. Johan: 'Anderen, zoals Vogely, Ophof, Torn Broers en Voordes, hebben sinds de sluiting van het reisbureautje van Rozenberg, alweer met hem gereisd.' Om hem eens Nederland te laten zien, kwam Iskandar in maart 2001 naar Holten. 'Hij had een adressenboekje bij zich met daarin de namen van klanten die hij ooit een rondleiding heeft ge geven. We hebben ze een brief gestuurd, dat hij een auto had en ook weer rondreizen door Indo nesië organiseerde', geeft Johan aan. Met de familie Rietberg, ging de familie Jansen in 2004 opnieuw naar Indonesië. 'We wilden toen Sumatra en Java bekijken. Iskan dar zelf, woont in Java. Maar hij is geboren in Atjeh, waar ook de rest van zijn familie woont.' Egbert: Sumatra is een onder ontwikkeld gebied met veel na tuur. Schitterend daar. We waren er voor de eerste keer, maar dan zie je echt hoe primitief de men sen daar leven. De rubberplanta ge lag er bijvoorbeeld nog net zo bij. zoals Nederlanders het na het koloniale tijdperk achter hebben gelaten. Voor een paar centen kun je daar iemand van eten voorzien. Een euro is onge veer tienduizend roepia waard, maar voor hen is een roepia net zoveel waard als bij ons een eu ro.' Vooral het platteland is daar erg primitief met houten huisjes en weinig voorzieningen, slechte wegen en weinig hulpdiensten. 'Na de kerstdagen hebben we meteen met Iskandar gebeld', vertelt Johan. De zeebeving was net geweest. 'Het leek eerst mee te vallen. Alleen zijn moeder lag in het ziekenhuis.' Het bleek toch erger dan gedacht. 'Hij is naar het Atjeh gegaan, waar zijn fa milie woont. Hij was behoorlijk in de war en erg van streek. De huisjes waren daar vervaagd en zijn broer en zijn familie waren zoek.' Johan en Toos besloten hem te helpen en heropenden de bank rekening, die ze enkele jaren ge leden voor hem hadden geopend. 'Hij heeft hiervoor zelf een pin pas en kan het geld meteen ge bruiken.' Van het geld dat bin nenkomt, wordt gedoseerd in kleine hoeveelheden overge maakt naar de rekening van Iskandar. Ook zit de familie Jansen eraan te denken zelf, natuurlijk op ei gen kosten, naar het gebied af te reizen. 'Maar ik denk niet dat we als buitenlanders Atjeh binnen komen.' De regering schermt dit deel namelijk af, omdat er rebel len zitten die een onafhankelijk Atjeh willen. Toos: 'Er zijn veel mensen die meeleven. Zo wilde een jarige geen cadeaus ontvangen, maar zette een giftdoosje op tafel voor Iskandar. De eerste avond kwa men er al meteen twee nichtjes van tien jaar naar ons toe. Ze hadden koekjes gebakken en verkocht. Daarmee hadden ze 77,30 euro opgehaald.' Johan en Toos benadrukken dat de ramp geen reden moet zijn voor vakantiegangers, om Indo nesië links te laten liggen. 'Het is zo'n prachtig land en absoluut niet onveilig om er te reizen. De mensen zijn erg vriendelijk en de natuur is er mooi. Het is zo'n groot land, daar past Nederland wel vele malen in. Het getroffen deel is klein en in andere delen merkje daar helemaal niets van. Daarnaast zit Indonesië te sprin gen om toeristen. Het is hun grootste bron van inkomsten.' Wie meer wil weten over reizen door Indonesië en de hulpactie voor Iskandar. kan bellen met Johan Jansen: 0548-366765. Holten - Tweede Kerstdag was een dag om nooit meer te ver geten, de tsunami die Azië trof. Honderdduizenden ko men om het leven of raken ge wond. Kinderen die hun ou ders verliezen en niemand meer hebben, geen huis staat meer overeind. Alle toeristi sche faciliteiten verdwijnen, daar waar juist de inkomsten voor de bevolking vandaan moet komen. Opel Club Oost-NL, Opel-fo- rum.nl. Opel GSI club en Dm- design organiseren een tocht en meeting in samenwerking met: Opel Scene Nederland, Club, Calibra Team Nederland, Opel Club Drenthe, Opel Club Rij mond, Opel Team Deventer, Opel Power Nederland en Astra GSI Club om nog meer geld in te zamelen voor de slachtoffers. Er worden zoveel mogelijk Op- elrijders opgeroepen om mee te doen met deze actie. Uiteraard zijn ook de niet Opelrijders wel kom, want elke euro is er één. De datum waarop deze actie gaat plaatsvinden is 30 januari. Er zijn in de regio meerdere ver zamelplaatsen. De eerste is in Holten, aan het AC restaurant aan de A1 Daar wordt om 9.00 uur 's och tends verzameld om op "weg te gaan naar het volgende trefpunt. De desbetreffende trefpunten zijn alle tankstations op de route die voor het oosten langs de Al liggen. Vandaaruit zullen wij de A28 opdraaien om richting Utrecht (De Meern) te gaan. waar iedereen uit het hele"land bij elkaar samenkomt. Na verzameling bij de Meern wordt vervolgens doorgereden naar de grote meeting die moge lijk wordt gemaakt door Scor pion Tuning. Ook alle opbreng sten van deze meeting komen ten goede aan Giro 555. Fotoexpositie over Mali van Jan Hut en Hans Wissink, Me disch Centrum Holten, maandag 10 januari 2005 - zaterdag 30 april 2005 Benefietconcert voor Iskandar, Kandelaar, vrijdag 21 januari 2005 Pronkzitting. Zaal Vosman, za terdag 22 januari 2005, 20:00 Kindertheater Het Blauwe Huis, Boschkamp, zondag 23 januari 2005, 14:00 Jaarvergadering en nieuw jaarsbijeenkomst NBvP Dijker hoek, Bonte Paard, maandag 24 januari 2005, 20:00 Dia-presentatie over rondreis Mali van Jan Hut en Hans Wis sink. SG De Waerdenborch. dinsdag 25 januari 2005, 19:30 Passage jaarvergadering, Kan delaar. donderdag 27 januari 2005, 20:00 Toneelstuk OCH 't Aole Mot Eerst Op, Irene, vrijdag 28 janu ari 2005 Korenavond Gemengd koor en OZON Apeldoorn, Kandelaar, vrijdag 28 januari 2005, 20:00 Mindervalidencarnaval. Ma nege Snorrewind. zaterdag 29 januari 2005, 15:00 Darttoernooi. Bonte Paard, zondag 30 januari 2005, 13:15 Lampionoptocht. Diessenplas. maandag 31 januari 2005, 18:45 Bijeenkomst Bejaardensocië teit. Kandelaar, dinsdag 1 febru ari 2005, 14:30 Carnaval, Holten, donderdag 3 februari 2005 - dinsdag 8 febru ari 2005 Lezing kunstenaar Pieter To- rensma, Kandelaar, vrijdag 4 fe bruari 2005, 20:00 Holterbergcross. Holterberg, zaterdag 5 februari 2005 Carnavalsoptocht. Holten, za terdag 5 februari 2005 Passage: creatieve middag. Kandelaar, donderdag 10 febru ari 2005, 14:00 Filmvoorstelling Calender Girls, Boschkamp, donderdag 10 februari 2005, 20:15 Darten om het Gouden Keun, Bar 't Mossink, zondag 13 fe bruari 2005, 13:30 Bijeenkomst Bejaardensocië teit. Irene, dinsdag 22 februari 2005, 14:30 Vorming en Toerusting: dia's over bijbelse werken Rem brandt, Kandelaar, dinsdag 22 februari 2005, 20:00 NBvP Dijkerhoek over onge wenst urineverlies, Bonte Paard, donderdag 24 februari 2005. 20:00 Passage: directeur pastoraal centrum De Hezenberg. Kande laar, donderdag 24 februari 2005, 20:00 Sportverkiezing 2004. Lucky Co, vrijdag 25 februari 2005 Koffieochtend. Boschkamp. vrijdag 25 februari 2005, 9:30 - 11:00 Kindermiddag met gooche laar. Trefpunt, vrijdag 25 febru ari 2005, 15:30- 17:30 Feestavond met Jan Steegink en Johnny Rodijk. Trefpunt, vrijdag 25 februari 2005, 20:30 Voorjaarsrit MAC Holter berg, Holten, zaterdag 26 febru ari 2005 Toneelavond met DAT. Bonte Paard, zaterdag 26 februari 2005 Toneel met OCH, Trefpunt, za terdag 26 februari 2005, 14:00 huis-aan-huiskranten Holtens Nieuwsblad is een uitgave van Wegener Huis-aan-huiskranten BV, behorende tot Wegener NV, in samenwerking met de stichting Hol tens Nieuwsblad. Stichtings-bestuur: W.H Beyers, secretaris, Kollingserf 4, 7451 XC Holten, Klachten bezorging: Tel. 053 - 4842446 Abonnementen: tel. 053-4842383 of e-mail: abonnementen^ whk wegener.nl Eindredactie: Peter Bulthuis Tel: 0548-597370 Fax 0548-597369 Adres Holtens Nieuwsblad: Haarstraat 1007462 AT Rijssen E-mail: holtens.nieuwsbladfaiwhk.wegener.nl Inleveradres: Blokker Van de Maat, Smidsbelt 7, 7451 BL Holten (tot dinsdags 12 00 uur) Advertentie-adviseurs: O. IJspecrt, tel: 0548-597353, mobiel 06-51 19 83 42 H. Schonen, tel: 0548-597351. mobiel 06-51 19 83 21Fax: 0548-597359 Hoofd redactie: A. Schepers Commercieel regiodirecteur: GJ.M. ter Hedde Directie: J.V Munsterman Algemeen hoofdredacteur: Mw. G Arendscn-Tieben Druk: Wegener Nieuwsdruk Twente Op al onze advertentiecontracten en aan biedingen daartoe zijn van toepassing de Algemene Advertentievoor-waarden huis- aan-huiskranten Koninklijke Wegener NV Een exemplaar van de Algemene Adver- - teniie-voorwaarden wordt op uw verzoek kosteloos toegezonden. Wegener Huis- aan-huiskrantcn BV is een onderdeel van het Koninklijke W egener-concem. De door u aan ons verstrekte gegevens hebben wij op genomen in een bestand, dat wordt gebruikt door onze administratie en om u te (laten) in formeren over voor u relevante diensten en producten van de titels en de werkmaat schappijen van Wegener of door ons zorg vuldig geselecteerde derden. Als u op deze informatie geen prijs stelt dan kunt u dit schriftelijk melden bij Wegener Huis-aan- huiskranten BV. afdeling Marketing, post bus 692,7500 AR Enschede.

Holtens Nieuwsblad | 2005 | | pagina 3