Romanian Gipsy's geven spetterend nieuwjaarconcert a Fietsen langs heuvelachtige natuur en verbaasde koeien Zestigste verjaardag bevrijding 'Dit zullen ze niet zo gauw vergeten' Medische Diensten KerkDiensten WeerWeekoverzicht Agenda Bijeenkomst bejaardensoos 25,- p weGeNeR Holtens Nieuwsblad Donderdag 30 december 2004 Holtens Nieuwsblad Holten/ Markelo - 'Lang leve de cultuur in Twente, ook in 2005'. Onder dit thema geeft het zigeunerorkest Romanian Gipsy Band uit Holten zondag 9 januari om 11.30 uur een spetterend nieuwjaarsconcert in hotel De Herikerbergh in Markelo. 'Met dit concert willen we ieder een een heel gelukkig en gezond 2005 toewensen en de nadruk leggen op 22 jaar zigeunermu ziek in Twente en de regio. Het is volgend jaar 25 jaar geleden dat mijn vader met optredens be gon in Nederland, België en Luxemburg', vertelt Mircea Constantin over zijn vader Geor ge. 'Hij kwam vanuit Roemenië drie tot zes maanden per jaar naar de Benelux voor optredens.' In 1982 zorgden Willem en Ani ta Haan, de toenmalige eigena ren van hotel De Holterberg er voor dat zigeunermuziek ook in Twente geïntroduceerd werd. 'Mijn vader had bij hen zijn vas te optredens. Later ook in Preston Palace en de andere hotels van Van der Most. Het orkest dat inmiddels uit vijf man bestaat en waar - naast mijn vader - ook ik deel uit maak, speelt momenteel ook met een vast contract in het Theater Hotel in Almelo en in Balkan City in Zwolle. We ma- Arts Maatschap Huisartsen Holten, Keizcrsweg 32, telefoon 0548-363553. Spreek uur volgens afspraak. Voor spoedeisende hulp buiten kantooruren (17.00 - 08.00 uur) en tijdens weekenden en feestdagen bellen met Centrale Huisartsen post Salland, telefoon 0570-501777. Zie ook website: www.huisartsenholten.nl. Apotheek: Vrijheidslaan 7, telefoon 361111 Geopend op werkdagen van 8.00 tot 18.00 uur, zaterdag van 10.00 tot 13.00 uur, zon- en feestdagen van 11.00 tot 12.00 uur. Buiten de openingstijden is voor spoedrecepten geopend de Dienst Apotheek Salland, Fesevurstraat 7 te Deventer. De Dienst Apotheek is gevestigd in het zelfde gebouw als de huisartsenpost, naast het Deventer Ziekenhuis, telefoon 0570-606202. Tandarts: Behandeling uitsluitend na telefonische afspraak. 31 december: J. Went, telefoon: 0547-381653; 1-2 januari: T. van Noort, telefoon: 0547- 275317. Dierenarts: Dierenartsencombinatie Holten, Dorpsstraat 24C, telefoon 362004. Spreekuur: 8.00 - 9.00 uur en 12.30 - 13.00 uur. Daarbuiten na telefo nische afspraak, telefoon 362004. Dierenartsenpraktijk Holten, S. Minnema, Larenseweg 54, telefoon 362835, b.g.g. 06-53372156. Hei-vormde Kerk Vrijdag 31 december: 15.00 uur in Dijkerhoek, ds. S.M. Roozenboom. 19,00 uur in Dorpskerk, ds. S.M. Roozenboom. Eerste collecte: diaconie: tweede collecte: oudejaarscollecte. Zondag 2 januari: 10.00 uur, ds. H. Gij- sen, nevendiensten; 19.00 uur, ds. H. Gijsen, Schrift en Tafel. Eerste collecte: diaconie: tw eede collecte: plaatselijk jeugdwerk. Okkenbroek, vrijdag 31 december: 19.30 uur, hr. H.G. Dijkman, Vorden. Collecte: oudejaarscollecte. Zondag 2 januari: 10.00 uur, ds. E. van Iperen. Holten. Collecte: Himalaya Oogkamp. Gereformeerde kerk Vrijdag 31 december: 19.00 uur, ds. H.P. Mulder. Eerste collecte: kerk; tweede collecte: diaconie. Zaterdag 1 januari: 10.00 uur, ds. H.P. Mulder. Eerste collecte: kerk; tweede collecte: algemene christelijke doeleinden. Zon dag 2 januari: 9.30 uur, ds. H.P. Mulder; 19.00 uur, ds. Van Hout, Vriezen- veen. Eerste collecte: kerk, tweede collecte: diaconie. Evangeliegemeente De Loofhut (Dorpsstraat, HMV-gebouw) Zondag: 10.00 uur, samenkomst. Katholieke kerk Holten, vrijdag 31 december: 19.00 uur. Viering Woord en Gebed. Voor ganger: werkgroep liturgie. Zang: dameskoor. Nieuw-Heetcn, vrijdag 31 december: 19.00 uur, eucharistieviering. Voor ganger: pastor Wolters. Zang: gemengd koor en Passage. Zaterdag 1 janu ari: 10.00 uur, eucharistieviering. Voorganger: pastor Wolters. Zondag 2 ja nuari: 9.00 uur, eucharistieviering. Voorganger: pastor Wolters. Zang: ge mengd koor. Maandag In de nacht was het onbewolkt en windstil, we konden de halve maan mooi zien. De temperatuur was flink gedaald tot onder het vriespunt. Holten registreerde -4.2 graden in de weerhut, op klomphoogte werd het -6.3 graden. In Espelo was het nog wat kouder met -6.7 graden vlak boven de grond. In de morgen was het zonnig weer met alleen wat sluierbewolking. Dit weerbeeld hadden we ook in de gehele middag. Het werd 2.2 graden. Dinsdag Opnieuw weer een heldere en koude nacht met -4.9 graden in de hut. Aan de grond werd het nog wat kouder met -7.5 graden. Begin van de morgen wat wol- kcnveldjes, daarna onbewolkt en zonnig, 's Middags een groot deel onbewolkt en zonnig, later dreven er wat wolkenvelden over. De temperatuur bleef het he le etmaal onder het vriespunt met -0.6 graden. De eerste ijsdag. Woensdag In de avond van dinsdag nam de bewolking geleidelijk toe. Ook de nacht verliep bewolkt waardoor het minder koud werd want de temperatuur liep geleidelijk op. Het werd -2.5 graden. In de morgen was het zwaarbewolkt en er viel eerst lichte regen, later gevolgd door wat natte sneeuw; veel stelde het nier voor. In de middag bleef het wolkendek gesloten, er viel af en toe wat neerslag. De zon liet het afweten. Het werd 3.6 graden. Donderdag De nacht verliep zwaarbewolkt, af en toe viel er wat neerslag uit. Het was zacht met 7.4 graden in het begin van de morgen. Het eerste deel van de morgen viel er nog motregen, daarna was het droog en bewolkt. De middag deed het beter, er waren opklaringen en de zon liet zich nu en dan zien. Een stevige zuidwesten wind voerde zachte lucht aan. Het werd 11.0 graden. Vrijdag Opnieuw beleefden we een zeer zachte nacht waarin de temperatuur niet verder daalde dan 8.8 graden. Verder waren er opklaringen afgewisseld door wolken velden. De morgen gaf een weerbeeld van opklar ingen, wolkenvelden en gere geld zon. Ook in de middag was de zon geregeld te zien. Pas later nam de be wolking toe op nadering van een storing. Opnieuw zacht met 9.3 graden. Eerste Kerstdag Kerstavond en nacht trok een koufront over ons land, dit ging gepaard met veel neerslag. Holten ving 15.0 mm op en Espelo kwam op 13.5 mm. In de vroege ochtend werd het droog en klaarde het geheel op. De temperatuur daalde naar een minimum van 3,7 graden. In de morgen hadden we perioden met zon. afge wisseld door wolkenvelden, 's Middags ook droog met geregeld zon. Tweede Kerstdag ln de nacht was het onbewolkt, de volle maan was prachtig te zien. De tempera tuur dook onder het vriespunt met -1.3 graden in de hut, vlak boven de grond werd het -3.2 graden. Begin van de morgen vormde zich zeer dichte mist, de mist was zeer hardnekkig want de hele morgen hadden we daar last van. Ook in de middag dichte mist, de zon kregen we helaas niet te zien. Meteo Holten, Freddie Paalman ken niet alleen pittige zigeuner muziek maar ook operette, jazz en Weense walsen. Muziek voor iedereen in een heel warme sfeer.' Niet alleen Roemeens en Hongaars, maar ook klassiek tot oer-Hollands. Kortom, een pro gramma voor elk wat wils en voor alle leeftijden. 'Maar met de zigeunermuziek willen we toch dat stukje cultuur bena drukken en overbrengen aan het publiek. Mede uit dank voor hun jarenlange waardering en voor een goed begin van het nieuwe jaar.' Kaarten kosten 13 euro en zijn te bestellen via telefoon 0548- 364867, fax 0548-367273 of e- mail mconstantin@wanadoo.nl. Voor meer informatie: www.constantinmusic.com. De Romanian Gipsy Band wenst iedereen een gelukkig en muzikaal nieuwjaar. Omdat luister bij te zetten, geven ze een concert. Holten - Wielervereniging Holten opent het nieuwe jaar met de organisatie van de Beemd en Bergtoer. Op zon dag 9 januari staat deze lande lijk goed aangeschreven veld- toertocht op de kalender van de Nederlandse Toer Fiets Unie (NTFU). Fietsers die geen lid zijn van een wielervereniging kunnen ook deelnemen aan deze toertocht over de Zuurberg, Beuseberg, Borkeld en natuurlijk de Holter berg. De route gaat door gebie den die normaliter zijn afgeslo ten voor fietsers. De tocht wordt dit jaar mogelijk gemaakt dank zij de welwillende medewerking van maar liefst 29 landeigenaren waaronder Staatsbosbeheer. De route heeft in vergelijking met de vorige edities nogal wat wijzigingen ondergaan. Het af wisselende, vaak heuvelachtige parcours, voert de deelnemers langs fraaie uitzichten, over boe renerven en door prachtige na tuur. Er kan gekozen worden uit twee afstanden. De 30 kilometer is uitermate geschikt voor ieder een die het veldtoerfietsen eens wil proberen, terwijl de 50 kilo meter naast de meer ervaren veldtoerfietsers ook fanatieke (oud-)wielrenners aantrekt. De korte route met een lengte van 30 kilometer loopt uitsluitend over de Holterberg. De lange Kandelaar - Bejaardensocië teit Holten heeft vorige week dinsdag in de Kandelaar een kerstbijeenkomst gehad. Na de opening droeg mevrouw Schutte een gedicht van C.W. Zijlstra - Van Dijk voor. Verder werd de liturgie afgewisseld met samenzang en gedichten. Na de pauze verrasten jonge meisjes de aanwezigen met het spelen van kerstliedjes. Roelien Brinks en Wietekc Nijkamp speelden gitaar. Kirsten Nij-. kamp en Marjolein Stam speel den dwarsfluit. Mevrouw Van Iperen vertelde daarna een ont roerend verhaal over een kleine jongen en een grote hond. die de redding was voor de jongen. route van 50 kilometer lengte loopt eerst nog een stukje ten zuiden van Holten. Hier worden de fietsers geconfronteerd met de hoogteverschillen op de Zuurberg en Beuseberg. Een prachtige ervaring vormt elk jaar weer de doorkomst onder de kapschuur van boer Schutte in de Beuseberg. Niet alleen de deelnemers worden hierdoor verrast, ook voor de starende koeien is dit telkens een onge wone ervaring. Even verderop wordt op het mo torcrosscircuit het technische kunnen van de deelnemers ge test. Na de passage van een wei land wordt de route via de Bor keld vervolgd richting de Hol terberg. De beide routes op de Holterberg lopen grotendeels sa men. Tevens wordt gebruik ge maakt van dezelfde controle post. Hier wordt warme bouil lon, warme citroenthee en kren tenbrood verstrekt. Wie eigenlijk de langste route wil fietsen maar bij de controle post de benen wat al te erg gaat voelen, kan hierna ook de korte route vervolgen hetgeen resul teert in een totaalafstand van on geveer 40 kilometer. De beide routes kunnen in eigen tempo worden afgelegd en zijn met pijlen en linten uitgezet. Bij de start en de rust is een ser vicewagen van rijwielhandel Bloemendal aanwezig voor het verhelpen van pech. Op het parcours zorgen fietsen de leden van de Wielervereni- Het afwisselende, vaak heu\elachtige parcours, voert de deelne mers langs fraaie uitzichten, over boerenerven en door prachti ge natuur. ging Holten zonodig voor de mobiele communicatie. Naast het uitzetten en controleren van de routes dragen zij ook zorg voor het parkeren, de inschrij ving, de EHBO en de al eerder genoemde diensten. Ruim zestig vrijwilligers, meest lid van de Wielervereniging Holten, zijn ingeschakeld om het evenement vlekkeloos te la ten verlopen. Er zal ook een fo tograaf aanwezig zijn die alle deelnemers onderweg vastlegt op de gevoelige plaat. Via inter net kan men hierna in het bezit komen van de foto. De Oad stelt haar grote parkeer ruimte ter beschikking aan de vele fietsers die uit alle delen van het land met de auto naar Holten komen. Start- en eindpunt van de Beemd en Bergtoer is sporthal 't Mos- sink aan de Keizersweg. Deelne mers kunnen vertrekken tussen 9.00 en 10.30 uur. Kleedruimtes zijn aanwezig en na afloop is er gelegenheid tot douchen. Te vens bestaat er de mogelijkheid de fiets na afloop af te spuiten. Leden van de NTFU en KNWU betalen 3 euro bij deelname, overige deelnemers dienen 1 eu ro extra te betalen ten behoeve van een dagverzekering. Een herinnering is tegen meerprijs beschikbaar. Voor extra informatie kan men contact opnemen met J. Sche perman 0548-361809 of B. Vis ser 0570-657774 of via de web site van de Wielervereniging Holten www.wvholten.nl. Holten - Honderden mensen kwamen vrijdagavond, de avond \oor Kerst, bijeen op de Canadese begraafplaats in Holten. Daar werden traditie getrouw brandende kaarsjes gezet op de begraafplaats waar de in de Tweede Wereld oorlog gevallen Canadese sol daten liggen. Niet alleen waren er veel Holtenaren, ook toeris ten en mensen uit omliggende plaatsen. De herdenking op de begraaf plaats is vrij; iedereen kan mee- herdenken. Uit Rijssen kwamen er onder andere met ouders en leerkrachten leerlingen uit de groepen acht van de Johan Fri- soschool en de Beatrixschool. Ook zij zetten, evenals de kinde ren uit Holten en andere aanwe zige kinderen, brandende kaars jes op de rand van de graven. 'Het was een indrukwekkende gebeurtenis, ook voor de kinde ren. Dit zullen ze niet gauw ver geten'. geven de leerkrachten Henk Pluimers, Johan Friso- school en Henk Borghuis. Beat rixschool. aan. Ook de onderwij zers zelf waren onder de indruk. 'Bij ons sloot-dit perfect aan op de les. We hadden net de Twee de Wereldoorlog op school be handeld'. vertelt Pluimers. De kinderen uit Rijssen waren er al vroeg en konden voor de plechtigheid begon nog even langs de graven lopen. Vooral het feit dat er zoveel jonge sol daten lagen maakte indruk. Ze zagen graven van soldaten die pas 16 of 17 jaar waren. Bij aan vang van de herdenking lieten doedelzakspelers uit Deventer er hun specifieke muziek horen, evenals een aantal midwinter hoornblazers. Charles Vogely heette de aan wezigen welkom en legde aan de kinderen uit waarom mensen hier bij elkaar waren. Dat onze (Vervolg van voorpagina) De gouverneur-generaal komt op 3 mei al naar Holten en overnacht met haar directe ge volg in hotel Hoog Holten, dat voor deze gelegenheid hele maal is afgehuurd. Hoeveel veteranen de oversteek naar het vasteland van Europa deze keer zullen wagen, weten de organisatoren nog niet. 'De Canadese regering heeft voor het eerst duizend Canadese dollar per veteraan voor de herden- kingsreis ter beschikking ge steld. Dat is zo'n 600 euro. Wel licht dat hierdoor een aantal ve teranen meer kan komen. Maai de jongste veteranen zijn inmid dels rond de tachtig. 'De wil is groot, maar het vlees is zwak', zei onlangs een veteraan tegen ons. Het loopt nog niet echt storm; buiten de gouverneur-ge neraal en haar driehonderd men sen zijn tot nog toe zo'n 450 aanmeldingen binnen. Maar de ervaring is dat de meeste aan meldingen in februari en maart binnenkomen.' Tien jaar geleden kwamen er alleen in Overijssel al vijfduizend veteranen die door de plaatselijke comités onderge bracht werden, maar de ver wachting is dat er in 2005 niet zoveel zullen komen als toen. Niet alleen de veteranen worden bij gastgezinnen ondergebracht, dat geldt ook voor één begelei der per veteraan. 'Daar houden we als organisatie ook rekening mee. Het is niet de bedoeling dat we halve families onder gaan brengen', aldus Eggink en Van 't Holt. De regio-WAV organiseert in 2005 op de Canadese begraaf plaats in Holten de 4 mei her denking. De aan- en afvoer, de inrichting, het geluid oftewel bijvoorbeeld de rijplaten op de zandwegen, de stoelen, drinken voor de veteranen zijn het pak- kie-an van de regio-WAV. De herdenkingsdienst op zich wordt verzorgd door de plaatselijke Stichting Viering Nationale Feestdagen Holten en die doet dat samen met de scholen. Een 75-leden tellend Canadees kin derkoor uit Georgetown zingt tijdens deze herdenkingsdienst. De regio-WAV zorgt op haar beurt weer voor een paar onder delen tijdens de dienst, zoals de missing-man-vlucht door vier F- 16's, waarvan er één boven het kruis van de begraafplaats recht naar boven gaat. En voor de heli kopter, die, nadat de kinderen bloemen gelegd hebben, de be kende Canadese klaproos uits trooit boven de begraafplaats. De regio-WAV heeft de totale financiële verantwoording van de dodenherdenking op de Cana dese begraafplaats en deze be groting ligt rond de 40.000 euro. Een groot deel van de kosten wordt hiervan door.de gemeente Rijssen-Holten betaald, en daar is men bij de WAV heel blij mee. Zelf moet de regionale WAV nog zorgen voor een be drag van 21.000 euro. Bedrijven en particulieren die mee willen helpen om er voor de veteranen een onvergetelijke herdenking van te maken kunnen een bijdra ge storten op rekeningnummer 49 76 59 840 van de ABN AM- RO-bank. ten name van de WAV. Expositie Rian Jurjens en Erika Thalen, Medisch Centrum, maandag 13 september 2004 - vrijdag 31 december 2004 Carbidschieten. Beuseberg, vrijdag 31 december 2004. 15:00 .Midwinterhoornblazers. Land- al Twenhaarsveld. vrijdag 31 de cember 2004, 17:00 - 18:00 Sylvesterparty Togaclub. 't Keuntje, zaterdag 1 januari 2005, 1:00 Tropical Sylvesterparty, Party centrum De Stadskelder, zater dag I januari 2005, 1:00 V rijwilligers \an het jaar. Ge meentehuis Rijssen. maandag 3 januari 2005. 19:30 Nieuwjaarsbijeenkomst. Ge meentehuis Rijssen. maandag 3 januari 2005, 19:30 Nieuwjaarsreceptie, buurtver eniging Dijkerhoek. Bonte Paard, donderdag 6 januari 2005 Passage: nieuwjaarsbijeen komst. Kandelaar, donderdag 6 januari 2005, 14:30 Open Holtens Kampioenschap Tafeltennis, Gymzaal Vrijheids laan, zaterdag 8 januari 2005 Nacht van Huus. carnavalzaal- voetbaltoernooi CV Knetterzoe- pers, Sporthal 't Mossink, zater dag 8 januari 2005 Veldtoertocht. WV Holten, Holten, zondag 9 januari 2005 Nieuwjaarsborrel VVD Rijs sen-Holten. De Biester. maandag 10 januari 200519:30 Nieuwjaarsbijeenkomst Be jaardensociëteit, Irene, dinsdag 11 januari 2005. 14:30 Filmvoorstelling Goodbye Le nin, Boschkamp. donderdag 13 januari 2005, 20:15 Koffieochtend: nieuwjaarsmor gen, Boschkamp, vrijdag 14 ja nuari 2005, 9:30 - 11:00 Lustrumavond St. Kunst en Cultuur met Kees van Kooten, SG De Waerdenborch, vrijdag 14 januari 2005,20:00 Holterberg Classic 2005, Meer manskamp, zondag 16 januari 2005, 8:45 Kinderfilm Pietje Bell. Bosch kamp, zondag 16 januari 2005, 14:00 Vorming en Toerusting: lezing over mystiek bij de Kartharen, Irene, dinsdag 18 januari 2005, 20:00 Pronk/.itting, Zaal Vosman, za terdag 22 januari 2005, 20:00 Kindertheater Het Blauwe Fluis, Boschkamp, zondag 23 ja nuari 2005, 14:00 Jaarvergadering en nieuwjaars bijeenkomst NBvP Dijkerhoek, Bonte Paard, maandag 24 januari 2005, 20:00 Passage: jaarvergadering. Kan delaar, donderdag 27 januari 2005, 20:00 Toneelstuk OCH 't Aole Mot Eerst Op, Irene, vrijdag 28 janu ari 2005 Korenavond Gemengd koor en OZON Apeldoorn, Kandelaar, vrijdag 28 januari 2005, 20:00 Mindervalidencarnaval. Mane ge Snorrewind, zaterdag 29 janu ari 2005, 15:00 Darttoernooi. Bonte Paard, zon dag 30 januari 2005 Bijeenkomst Bejaardensocië teit. Kandelaar, dinsdag 1 febru ari 2005, 14:30 Carnaval. Holten, donderdag 3 februari 2005 - dinsdag 8 febru ari 2005 Holterbergcross. Holterberg, zaterdag 5 februari 2005 vrijheid te danken is aan de sol daten die toen daarvoor vochten, en stierven. Toen vanuit de verte de roep van de midwinterhoorn op de Canadese begraafplaats beantwoord werd. was het muis stil op de begraafplaats. Daarna, het was inmiddels donker ge worden, zetten de kinderen de kaarsjes, op de rand van elk graf één. Een zee van lichtjes, als dankbaar teken van het licht van de bevrijding, als herdenking, als groet. 'Het zetten van de kaarsjes ge beurde op een heel ongedwon gen manier. De kinderen die meededen vergeten dit niet. Er kwam iets dichterbij van wat er gebeurd is voor de vrijheid van Nederland. Dit is zeker voor her haling vatbaar', aldus Borghuis. Margriet Hanewinkel van de Stichting Viering Nationale Feestdagen Holten, die deze her denking organiseert, was tevre den met het goede verloop en de belangstelling. 'Er waren kinde ren uit Holten, kinderen van toe risten en kinderen uit omliggen de plaatsen, zoals elk jaar. En elk aanwezig kind is welkom om mee te doen.' Die kerstavond, na het zetten van de kaarsjes, brachten veel belangstellenden nog een bezoek aan de begraaf plaats. AA-team.nl 0900-0777 Vergelijk je rijk! Pechhulp v.a. Vereniging voor automobilisten huis-aan-huiskranten Holtens Nieuwsblad is een uitgave van Wegener Huis-aan-huiskranten BV. behorende tot Wegener NV, in samenwerking met de stichting Hol tens Nieuwsblad. Stichtings-bestuur: W H Beyers, secretaris, Kollingserf 4. 7451 XC Holten, Klachten bezorging: Tel. 053 - 4842446 Abonnementen: tel. 053-4842383 of e-mail: abonnementen^, whk.wegener.nl Eindredactie: Peter Bulthuis Tel: 0548-597370 Fax: 0548-597369 Adres Holtens Nieuwsblad: Haarstraat 1007462 AT Rijssen F.-mail: holtens.nieuwsblad@whk.wcgener.nl Inleveradres: Blokker Van de Maat. Smidsbelt 7. 7451 BL Holten (tot dinsdags 12.00 uur) Advertentie-adviseurs: O IJspeert, tel: 0548-597353. mobiel 06-51 19 83 42 H. Schotten, tel: 0548-597351. mobiel 06-51 19 83 21 Fax 0548-597359 Hoofd redactie: H Eskes Commercieel regiodirecteur: G. ter Hedde Directie: J V. Munsterman Algemeen hoofdredacteur: Mw. G. Arendsen-Tieben Druk: Wegener Nieuwsdruk Twente Op al onze advertentiecontracten en aan biedingen daartoe zijn van toepassing de Algemene Advertentievoor-waarden huis- aan-huiskranten Koninklijke Wegener NV Een exemplaar van de Algemene Adver tentie-voorwaarden wordt op uw verzoek kosteloos toegezonden. Wegener Huis- aan-huiskranten BV is een onderdeel van het Koninklijke Wegener-concem. De door u aan ons verstrekte gegevens hebben wij op genomen in een bestand, dat wordt gebruikt door onze administratie en om u te I laten) in formeren over voor u relevante diensten en producten van de titels en de werkmaat schappijen van Wegener of door ons zorg vuldig geselecteerde derden. Als u op deze informatie geen prijs stelt dan kunt u dit schriftelijk melden bij Wegener Huis-aan- huiskranten BV. afdeling Marketing, post bus 692. 7500 AA Enschede

Holtens Nieuwsblad | 2004 | | pagina 3