W Holten zet Go Ahead aan de kant BC Holten 4 wint laatste match Geen punten voor Blauw Wit yvuuank Mooiste duif Bergvliegers WeerWeekoverzicht Resultaten W Holten Onnodige nederlaag damesteam handbal SportAgenda Handbal heren wint ruim Darttoernooi Gouden Keun Bijltjesdag bij schaken Donderdag 16 december 2004 Blauw Wit Cl - Rohda Raalte C3 Zonder de geblesseerde Jasper en Mike, werd de verdediging geleid door Ruben Bol ink, die een prima partij speelde samen met de ijzer- sterke Justin als voorstopper en Leon en Jeroen op de flanken. Roh da werd direct onder druk gezet door onze gevaarlijke aanvallers die echt weinig kansen nodig hebben om te scoren. Frank wist de 1-0 te scoren na een splijtende pass van Stijn, waarna even later Th ij men een door de keeper niet verwerkte knal van Jurgen het doel in kon schieten: 2-0. Aanvallend kwam Rohda niet in de buurt van Jacco, zodat de ruststand 2-0 werd. Na rust kwam er wel wat druk op het doel van Blauw Wit, maar Gijs en Nick zorgden ervoor dat met snel le uitbraken Cl gevaarlijk bleef. Dat resulteerde in kansen, maar aanvankelijk stond de lat succes in de weg. Pas tien minuten voor het einde wist opnieuw Thijmen de bal achter de goede keeper te schie ten, na goed opkomen van Robbert. Een terechte 3-0, waardoor Cl nu op de tweede plaats staat, een punt achter de koploper. Eind stand: 3-0. Blauw Wit Al - Hulzense Boys Al Blauw Wit begon goed aan de wedstrijd. In de eerste vijf minuten had het al 2-0 moeten staan, maar helaas werd verzuimd te scoren. Hulzense Boys wist dit echter wel te doen, uit een klutssituatie, zo dat de ruststand 0-1 was. In de tweede helft begon Al zwak en liet z'n tegenstander te vaak lopen. Het was een rommelige tweede helft. Arjan Vorkink werd door naar voren geschoven en meteen scoorde hij de 1-1De slotfase was zeer rumoerig, maar de 1-1 hield tot het einde stand. Eindstand: 1-1. Oeken 2 - Blauw Wit 2 Blauw Wit had de eerste helft moeite met het laaggeklasseerde Oe ken. Op het kleine hobbelige veld kwamen de combinaties niet goed uit de verf en werd te weinig de zijkant gezocht. De verdedigers van Oeken konden de Blauw Wit-aanvallers hierdoor goed opvangen. Slechts uit een aantal vrije trappen en afstandsschoten werd het ge vaarlijk. Na rust pakte Blauw Wit het beter aan en wist een aantal kansen te creëren. Na twintig minuten probeerde Jurgen het vanaf links met een boog over de keeper. De bal schampte de lat maar kwam zo voor de voeten van Stefan die hiermee wel raar wist en de 0-1 binnenschoot. Hierna ging Oeken meer op de aanval spelen. Een paar gevaarlijke aanvallen werden goed gepareerd door Blauw Wit. Ook Blauw Wit kreeg nog een aantal kansen via snelle uitbraken maar wist deze ook niet te verzilveren. Eindstand: 0-1. Blauw Wit 3 - AZSV 6 Het spel van Blauw Wit was niet zo verzorgd als normaal, waardoor veel balverlies werd geleden en een rommelig spelbeeld ontstond. Toch was het een van richting veranderd schot van Hans dat de 1-0 opleverde. AZSV kwam echter goed terug in de wedstrijd en twee onzekerheidjes achterin bij het derde betekenden een 1-2 ruststand. Bovendien kwam daar de tegenvaller van het uitvallen van de sterk spelende Skipp bovenop. Toch kwam Blauw Wit sterker uit de start blokken in de tweede helft en twee doelpunten van André, na goed uitgespeelde aanvallen, leken de wedstrijd toch nog in het voordeel van het derde te beslissen. Maar kort voor tijd strafte AZSV toch nog een fout in de Blauw-Witte verdediging af, zodat Blauw Wit met een teleurstellende 3-3 slechts één puntje op het Vletgoor hield. Eind stand: 3-3. Blauw Wit 5 - Groen-Wit 13 Blauw Wit en Groen-Wit speelden een degelijke eerste helft. Blauw Wit was in eerste instantie de gevaarlijkste ploeg. Echter met het uit vallen van spits Kerkdijk was het aanspeelpunt voorin verdwenen. Toch kwam Blauw Wit op voorsprong en hield die stand tot de rust toe vast. Rust 1-0. Met de wedstrijd in Apeldoorn, nog goed in het geheugen speelde Blauw Wit ook in de tweede helft geconcentreerd. Enkele gevaarlijke momenten voor beide doelen leverden geen treffers op. Met minder dan een kwartier op de klok mocht Groen- Wit een vrije trap nemen net buiten de middencirkel. De inzet werd door niemand aangeraakt en verdween tot ieders verbazing in het doel 1-1. Blauw Wit probeerde in de laatste minuten nog voor de drie punten te spelen en kreeg loon naar werken. Erik Aanstoot schoot hard op doel en Freek Burgers kon de slecht verwerkte bal binnenschieten. In de slotfase werd het nog 3-1 toen Jan Klein Na gelvoort een aanval opzette die uiteindelijk bij hem terugkwam en die hij fraai afrondde. Eindstand: 3-1. Holten El - RKSV El Een in de verdediging sterk verzwakt Holtens team leek in de begin fase weggespeeld te worden. Dit gevoel werd nog eens extra ver sterkt door de snelle 0-2-achterstand, die voornamelijk door slecht verdedigen tot stand kwam. Maar daar waar voor gevreesd werd, kwam gelukkig niet uit. Met een enorme inzet wist Holten vanuit een haast verloren positie terug te komen. Bail H. die speelde zoals hij al lang niet meer had gespeeld scoorde 1-2. Na de rust wist ook Niels het doel te vinden en scoorde tweemaal waardoor Holten op de nooit vernachte voorsprong kwam. Eindstand: 3-2. V V Holten Dl - SVVN Dl De vorige wedstrijd tegen SWN ging nipt verloren, dus Holten wil de er voor gaan. En zoals vaker ging het bij de eerste corner van SVVN toch weer mis. De bal werd meteen achter onze doelman ge werkt. Eigenlijk was Holten zeker niet de mindere ploeg, maar uit een vrije trap, die Thom alleen kon tegen houden, werd in de re bound de 0-2 gescoord. In de tweede helft kreeg Holten enige dotten van kansen na goed aanvalsspel over rechts, maar verder dan een schot van Koen recht op de keeper en een knal van diezelfde Koen op de onderkant lat kwam Holten niet. Helaas wist SVVN nog wel te scoren uit een corner. Eindstand: 0-3. Mariënhecm C2 - Holten C2 Deze keer waren we beter voorbereid en vanaf de aftrap probeerde Holten de tegenstander onder druk te zetten. Dat lukte aardig, maar toch scoorde Mariënheem het eerste doelpunt (1-0). Na 20 minuten werd de doorgebroken Glenn binnen de beruchte lijnen gevloerd en dit betekende een strafschop. Martijn A. schoot hem binnen (1-1). Na de rust voerde Holten de druk op. Een vrije schop van Hessel werd uitstekend door de keeper geweerd en enkele hoekschoppen zorgden voor het nodige gevaar voor het doel van Mariënheem. Een van de aanvallen werd uiteindelijk bekroond, Martijn A. pakte de hem geboden kans en tikte in de korte hoek de 1-2 binnen. Holten probeerde de voorsprong te behouden, maar mede door kleine bles sures vielen er gaten in de verdediging. Uit een van de aanvallen wist Mariënheem uiteindelijk gelijk te maken (2-2). Het gelijkspel was een juiste afspiegeling van de krachtsverhoudingen. Uitslag: 2-2. Mariënheem BI - Holten BI Wij moesten niet van onderschatting uit gaan, want zij hadden het menig tegenstander al moeilijk gemaakt, door hun harde en fysieke voetbal. Maar vanaf het begin had BI de zaken goed voor elkaar. Na 20 minuten scoorde Joost (Bertus) de verdiende 1-0 binnen na een fantastische aanval over rechts. Daarna vond de scheidsrechter het nodig om aan beide kanten een glas zuiver doelpunt af te keuren(ze zijn nou nog naar de reden aan het zoeken). Na rust scoorde Erik de 2-0 uit een terechte strafschop, hierna ging B1 nog meer naar voren spelen wat 10 minuten voor tijd een 3-0 score opleverde door weder om (Bertus). Hierna schoot ons onbenullig kalf (Sander) de paal nog bijna door midden maar niettemin een terechte overwinning. Eind stand: 0-3. Holten Al - Ven LAID Holten begon sterk aan de laatste wedstrijd van 2004 en zette de te genstander goed onder druk. Echter weer konden gecreëerde kansen niet worden afgerond. Na 20 minuten wist Aziz een kluts bal op te pikken en zorgde voor een bekwame afronding. 1-0. Hoewel Holten de wedstrijd bleef domineren, kreeg V&L door een aantal counters enkele goede kansen. Echter hun pech was de topvorm van keeper Jeffrey, die de situatie steeds de baas bleef. Aziz wist na een half uur spelen met een mooi doelpunt de 2-0 op het bord te zetten. Na rust begon Holten weer fel en kreeg dirccrienkele goede kansen die niet benut werden. Uiteindelijk wist Thijs op aangeven van Aziz na een uur spelen de 3-0 op het bord te zetten. Eindstand: 3-1. Holtens Nieuwsblad 13 Holten - Het was de laatste wedstrijd voor de winterstop, zondag tegen Go Ahead Deventer en bij winst zou het kerstdiner heel wat beter sma ken. Nou de manschappen van Van de Berg kunnen likke baardend aanschuiven met kerst, met 2-0 werden de Deventernaren opzij gezet. Dat dit minder makkelijk ging dan de einduitslag doet ver moeden, doet er niet meer toe. Holten staat nu vijfde en bij verlies had dat ook de een na laatste plek kunnen zijn, krijg dan nog maar eens lekkere trek in de feestdagen. Holten - Wie houdt de hand balheren van Holten nog van het kampioenschap af? Ook tegen de nummer drie van hun klasse had Holten weinig te dichten. Ondanks het gemis van drie ba sisspelers had Holten na een wat matig begin geen kind aan Raal te. Holten kwam uit de eerste twee aanvallen al op 2-0 en bouwde deze voorsprong uit 6- 4. Raalte bleef in deze periode nog wel bij, maar moest Holten daarna laten gaan wat leidde tot de 16-9 ruststand- Na rust ging Holten door en vooral na een tien minuten in de tweede helft kwam Holten echt op dreef. On der leiding van trainer/ coach Freddy Wolterink liep Holten uit naar een 27-13-voorsprong. In de slotfase kreeg Raalte door tijdstraffen aan Holtense zijde nog de kans de stand een iets be ter aanzien te geven. Verder dan 28-16 kwamen ze echter niet. Scores: Freddy Wolterink 10: Erik Kraan, Andy de Jong, Jan Henk Kamphuis 4: Meino v. Beek 3; Ton Muller 2: Menno Koerse 1. Verbazing was er alom bij me nig toeschouwer. Arno Knapen ontbrak in de basis, maar ook voor de beste speler van het elf tal geldt de regel dat er twee keer getraind moet worden. Hij moest dus plaatsnemen op de bank naast de technische staf, die overigens op nieuwe stoelen zat, aangeboden door rietdek- kersbedrijf B. Kok. Dat Knapen gemist werd bleek al snel, Hol ten voetbalde redelijk tot aan de zestien van Go Ahead, maar dan was er te weinig creativiteit om de verdediging te verrassen. Een keer kwam een voorzet wel goed door vanaf de zijkant, alleen Reijlink verwachtte de bal niet meer en schoot van dichtbij ge schrokken over. Freek Knapen schoot even later nog in het zijnet, maar dichterbij kwam Holten niet. De gasten werden al helemaal niet gevaar lijk, Koetsier kreeg voor de thee niet een bal tussen de palen op zich af. Hij zal dan ook erg ge noten hebben van de thee, want het was gemeen koud op het Meermanskamp. Vlak na het opwarmertje in de rust, waarin reservedoelman (Foto: Gert Perdon) Bakker nog gemeen door zijn enkel ging, Ging Knapen zich warm lopen en zou hij ook snel invallen voor de moegestreden Muller. Het spelbeeld bleef het zelfde Holten dicteerde, maar kwam er niet echt door. Er was een fraaie actie van Dekker, maar hij kon zijn schot op doel niet genoeg snelheid meegeven. Na dik een uur voetballen kreeg Go Ahead dan eindelijk een bal op het doel, Koetsier ranselde de kanonskogel via de paal buiten het doel. Dat een fout van Koet sier zijn collega aan de overzijde aan de basis lag van de overwin ning voor de VV, was typerend voor de wedstrijd. Een schot van een meter of twintig van Arno Knapen werd door de doelman van de roodgelen zo voor de voeten van de jongste Knapen- telg in de selectie gelegd. Freek Knapen werd, zoals een goed gebruik is in het ijshockey, me teen na zijn doelpunt naar de kant gehaald. Vlak voor dit doel punt was de beste man van de bezoekers net uitgevallen met een blessure, dit was niet in het nadeel van Holten. De verdedi ging van Go Ahead was minder goed georganiseerd, en de laat ste man met het overzicht werd duidelijk gemist. De wraak van Knapen was com pleet toen hij in blessuretijd ook nog zelf de 2-0 op het scorebord zette. Opluchting na de wed strijd, er kan rustig genoten gaan worden van de winterstop en de voorbereiding in de zaal op de 'Nacht van Blauw wit' kan nu beginnen. Holten - Na het eerste gelijk spel van badmintonclub Hol ten 4 een week eerder, moest het nu aantreden tegen WIK 80. Dit team stond op dat mo ment op de zesde positie. Eerste heer Ismael Wind won vrij gemakkelijk met 15-6 en 15- 10. Tweede heer Rolph Rikke- ring won ook gemakkelijk met 15-8 en 15-8. Eerste dame Ma rijke Offenberg had een lastige tegenstandster. De eerste game ging vrij gemakkelijk met 11-3 naar Marijke. De tweede game verloor ze in de verlenging met 12-13. De tegenstandster daarentegen werd luid aangemoedigd. De derde game verloor ze met 11-9. Tweede dame Renate Oosterik won in twee games 11 -0 en 11- 4. Tussenstand 3-1 voor Holten 4. De herendubbel werd gewon nen in drie games: 15-12, 10-15 en 15-4. De damesdubbel was een over winning voor de dames van Hol ten: 15-12 en 15-10. Hierna volgden de mixen. Deze werden ook gewonnen: eindstand 7-1. De eerste helft van de competitie zit er nu op conclusie: een ge lijkgespeeld en zes wedstrijden gewonnen. BC Holten 4 staat op de eerste plaats. Het vijfde team speelde op de zelfde avond thuis tegen Kwiek 2 uit Raalte. Hier was meer spanning, want deze partij ging steeds gelijk op. De beide heren Harrie Menkhorst en Harry Kn- uiman verloren hun single, ter wijl de dames Alie Bijen en Ma rie Diepenbroek tot winst kwa men. In de dubbels was dit ook al zo, de heren verloren en de dames wonnen. De gemengd dubbels werden daarna eerlijk verdeeld, zodat hier een eind stand werd bereikt van 4-4. Vier dagen later moest het vier de voor z'n laatste wedstrijd naar Schalkhaar tegen SVS 3. Hier bleken de heren van SVS duidelijk weer veel te sterk, hoe wel Harry K. er in de eerste ga me nog een verlenging uitsleep te was het al weer 2-0 na deze singles, Alie maakte daarna snel korte metten met haar tegen standster door met duidelijke cijfers te winnen, Marie verloor met ongeveer dezelfde cijfers. Hierna bij de dubbels hetzelfde beeld als een paar dagen eerder. Winst voor de dames, verlies voor de heren. Helaas werden beide gemengd dubbels daarna ook verloren, zodat er een 6-2- nederlaag op het papier stond. Borne - Tegen een niet com pleet Blauwwitters in Borne heeft Blauw Wit de laatste wedstrijd voor de winterstop verloren. Halverwege de eerste helft moest verdediger Arjan Aan stoot met een rode kaart het veld verlaten. Hierna moest de verde diging worden gereorganiseerd maar het lukte toch met een man minder de thuisploeg aardig bij te benen zonder echt in de pro blemen te komen. Rustand dus 0-0. Daarna was het snel ge beurd, toen Blauw Wit '66 wat meer probeerde aan te vallen. De Blauwwitters sloegen al counte rend genadeloos toe en konden gemakkelijk uitlopen naar een royale 3-0 overwinning. De wil was er wel en de strijdlust ook, maar de rust om de tegenstander te laten komen om vervolgens zelf met een snelle uitval te sco ren is helaas nog niet aanwezig. Gestart werd er met één minuut stilte wegens het overlijden van Prins Bernhard. Vanaf de aan vang begonnen zowel de Blauw witters als hun gasten uit Holten rustig aftastend aan de wedstrijd. De Blauwwitters gehinderd door niet compleet te zijn en Blauw Wit '66 met de duidelijke thuisnederlaag nog in het achter hoofd. Het eerste kwartier kwa men beide ploegen verdedigend niet in gevaar en aanvallend stel de het allemaal nog weinig voor. Na twintig minuten kwam het eerste wapenfeit van de Blauw witters dat even buiten het zes tien metergebied een vrije trap mocht nemen. Echter, doelman Hans Bekkernens verijdelde een voorsprong van de thuisploeg door de bal uit de linkerboven hoek te plukken. Even later kreeg Blauw Wit een vrije trap, te nemen op de helft van de tegenstander. De door Gerald Jansen genomen voorzet ging via een kopbal van Thijs ten Eisen voorlangs het doel. Hierna was het weer Blauw Wit '66 dat een prima kans kreeg. Een door Marco Schuiterd strak voorgegeven corner werd door de meegekomen verdediger Gert-Jan Ulfman strak in de lin ker bovenhoek gekopt. Maar een van de BZSV-verdedigers kon deze inzet, eveneens via een kopbal, nog net keren. Na ruim een half uur te hebben gespeeld kregen de Blauwwit ters een uitgesproken kans via een snelle counter. Verdediger Arjan Aanstoot zag het gevaar en moest aan de noodrem trek ken, waardoor beide spelers een trek- en duwgevecht aangingen welke in het nadeel van Arjan uitpakte. Hij kon vertrekken met een rode kaart en de Blauwwit ters mochten een vrije trap ne men vlak buiten de beruchte lijn. Dit leverde de thuisploeg echter niets op en de gasten uit Holten moesten met tien man verder. Er volgden nog enkele corners voor beide ploegen maar deze lever den ook niets op. Er kon met een 0-0 stand aan de rust worden be gonnen. Even na rust kon linksbuiten Arnoud Beldman vanaf de ach terlijn een schot op de BZSV- goalie afvuren, maar de bal werd simpel in de handen van de doel man geschoten. Tien minuten na rust werd een afgeslagen voorzet van de Blauwwitters opnieuw over links opgezet. Hier stonden twee Blauwwitters volledig vrij en het was Robin van Wijk die simpel Hans Bekkernens kon verschalken: 1-0. Blauw Wit '66 was behoorlijk aangeslagen en moest wel ko men. Eerst volgde er een wissel door Arnoud Beldman te ver vangen door Alfred Beldman waardoor er wel meer dreiging uitging van de helaas spaarzame Blauw Wit *66 aanvallen. Een spetterend schot van een van de BZSV-aanvallers belandde op de lat en stuiterde vandaar naar beneden. De Blauw Wit-goalie beoordeelde deze stuiter ver keerd en de goed mee opgeko men Marco de Jager kon de bal simpel met zijn hoofd inknik- ken: 2-0. Even later moest Hans Bekker nens alweer via een spectaculai re redding zijn ploeg voor een nog grotere achterstand behoe den. Hijzelf was het die een te rugspeelbal van buiten de zes tien meterlijn zomaar in de voe ten van de tegenstander speelde die met een lob probeerde deze fout te verzilveren. Met een ka tachtige sprong kon Hans net voor de doellijn de bal nog klemvast krijgen. Hierna kwamen er nog enkele kansen voor Blauw Wit '66. Een drietal corners mochten er achter elkaar genomen worden. Helaas zonder echt gevaar en resultaat. Met nog een kwartier te gaan werd Jacco Schuppert gewisseld voor Youn Noorlander. Nog geen minuut later kon Ro bin van Wijk de 3-0 laten aante kenen door volledig falen van de Blauw Wit "66-verdediging. Dirk Jan Beldman gaf vervol gens een voorzet aan broer Alf red die volledig onder de bal doorkopte. Ook fysiek moest men zijn meerdere erkennen in de Blauwwitters die met lange en grote spelers de meerdere wa ren. Nadat Robin van Wijk nog maals de lat raakte, werd Ton Veldhuis gewisseld. Benny Schoemaker mocht zijn plaats innemen en deze speler liet direct zien dat hij niet voor niets werd ingebracht. Een strak afstandschot ging helaas rake lings over. De laatste aanval was voor Blauw Wit '66. Hieruit ont stond nog een corner die Gertr Jan Ulfman rakelings naast kop te. Een vervelende nederlaag zo voor de winterstop, terwijl er toch mogelijkheden waren voor iets meer. Het zal nu allemaal knap lastig worden, maar moge lijk doet een tijdje rust 'wonde- Opstelling Blauw Wit: Hans Bekkernens, Gert-Jan Ulfman, Jacco Schuppert (Youri Noor lander). Gerald Jansen, Arjan Aanstoot. Gert-Jan Prins. Thijs ten Eisen, Ton Veldhuis (Benny Schoemaker), Dirk Jan Beld man, Marco Schuiterd, Arnoud Beldman (Alfred Beldman Holten - In de uitwedstrijd te gen Spoda/ Dalfsen 2 heeft he dameshandbalteani uit Holten een onnodige nederlaag gele den. Na een aanvankelijke achters tand nam Holten in de loop van de eerste helft steeds meer het initiatief. Dit leidde tot een ver diende voorsprong van 8-10 bij rust. De tweede helft werd steeds rommeliger. Dit mede door de warrige leiding van de heren in het zwart, die op zijn minst niet in het voordeel van Holten floten. Holten raakte te recht geïrriteerd, maar liet daar door wel de wedstrijd uit handen glippen. Met nog tien seconden te spelen - stand 18-17 - werd een zware overtreding van Dalf sen direct bestraft met rood. Op nieuw kreeg Holten geen straf- worp. In de consternatie die volgde, floten de scheidsrechters af en verloor Holten met deze stand. Scores: Judith Tiekink 5; Moni que Plantinga, Paulien Schooien 4; Michelle den Bouwmeester 2: Margot ter Schure Jessica Smit 1. Holten moet zondag 19 decem ber uit tegen ESCA, de rode lan taarndrager. ESCA -Holten om 13.35 in sporthal Valkenhuizen. T -T- pi Holten - De jaarlijkse clubtentoonstelling van postduivenvereniging de Bergvliegers werd zaterdag 11 december gehouden. Een erkend keurmeester heeft de honderd ingezonden duiven gekeurd. De kwaliteit van de postduiven was hoog. Hier door had de keurmeester soms moeite om de prijzen in de zes verschillende klassen te verde len. De strijd om de mooiste van het geheel ging om twee duiven die beide van A. ten Dam 2 ble ken te zijn. De mooiste jonge duif was van J.G. van Werven. (Foto: Gert Perdon) De andere prijzen werden als volgt v erdeeld Bevlogen doffers: 1. A. ten Dam 2, 2. D. Bor- kent, 3. B. Jurjens. Bevlogen duivinnen: 1. A. ten Dam 2, 2. J.G van Werven, 3. D. Borkent. Jonge doffers: 1. D. Borkent, 2. H. Wansink. 3 H.Jansen. Jonge duivinnen: 1J.G. van Werven, 2. A. ten Dam 2, 3. A. Kaspers. Onbevlogen doffers: 1. A. Kaspers, 2. J.G. van Werven. Onbevlogen duivinnen: 1. G. Jurjens, 2. F. Meester. Blauw Wit Zaterdag 18 december Blauw Wit 3 - SDÖUC 6, 14.30 uur; Blauw Wit 4 - Markvogels 3, 14.30 uur; CSV Apeldoorn 12 - Blauw Wit 5, 14.30 uur (ver trek 13.15 uur); Blauw Wit Al - Heeten Al, 14.30 uur; Blauw Wit BI - De Zweef B2, 12.30 uur; Blauw Wit Cl - De Zweef C2, 11.30 uur; Blauw Wit Dl - SVVN Dl, 10.30 uur; Heino D6 - Blauw Wit D2, 8.45 uur (ver trek 7.45 uur). Zaalvoetbal Vrijdag 17 december Club HAC 3 - Blauw Wit 2, 22.30 uur (vertrek 21.30 uur). VV Holten Zaterdag 12 december Holten Al - Ven L AID. 14.30 uur; Mariënheem BI - Holten BI. 14.00 uur (vertrek 13.00 uur); Den Ham B2 - Holten B2, 11.00 uur (vertrek 9.45 uur); Holten Cl - Rohda Raalte C2, 14.30 uur; Mariënheem C2D - Holten C2, 11.00 uur (vertrek 10.00 uur); Holten Dl - SVVN Dl, 9.00 uur; Holten D2 - SVZW D3, 10.00 uur; Holten El - RKSV EI, 10.00 uur: Hec tor E3 - Holten E2, 10.00 uur (vertrek 9.00 uur); Excelsior '31 E10 - Holten E3, 10.00 uur (ver trek 9.15 uur); GFC F1 - Holten Fl, 10.00 uur (vertrek 9.00 uur); Holten F2 - SC Rijssen FI, 11.00 uur; Hector F2 - Holten F3, 11.00 uur (vertrek 10.00 uur); Enter Vooruit MB - Holten MB1. 11.00 uur (vertrek 10.00 uur); Quick '20 MB2 - Holten MB2, 14.30 uur (vertrek 13.30 uur). Handbal Zaterdag 18 december Dijkoraad' Kwiek 3. 13.45 uur; Plus/ Heeten 2 - Heren, 20.15 uur. Zondag 19 december ESCA - Dames 1 in Vlakenhui- zen, 13.35 uur; Voorwaarts 2 - Dames 2, 11.00 uur; HCD '97 - Dames Al, 10.00 uur; Nijhof Broekland - Dames A2, 10.05 uur; Jongens B - Blauw Wit, 11.00 uur. Mintonette Vrijdag 17 december Sporthal 't Mossink Meisjes B - Tornado 2. 19.30 uur; Dames 2 - Rabobank Havoc 4, 19.30 uur; Heren 1 - ISO VOL 2, 19.30 uur; Dames 1 - Krek kers 4. 21.00 uur; Dames 4 - Boemerang 6. 21.00 uur; Heren 3-RAS Hl. 21.00 uur. Gymzaal Haarstraat Dames 3 - RAS H119.30 uur. Holten - Het darttoernooi om het Gouden Keun begint zon dag 19 december. Dit geloot koppeltoernooi wordt, zoals gebruikelijk, gespeeld over vier wedstrijdendagen. Er zijn twee dartlocaties bijge komen, "t Bonte Paard in Dijker- hoek en Bar "t Mossink van Björn Rustebiel. De eerste wedstrijd wordt ge houden bij 't Bonte Paard. De inschrijving begint om 13.30 uur. De loting is om 14.00 uur. Inschrijfgeld is: 2,50 euro. De volgende wedstrijddata zijn: 13 februari. Bar "t Mossink: 13 maart, 't Klavier: 17 april, Bier- lokal am Bahnhof. Alle info is te vinden op: www.goudenkeun.tk Holten - Gehaktdag, bijltjes dag. Zomaar wat termen die aanduiden dat er danig werd huisgehouden onder de favo rieten. Termen die zeer toe passelijk \oor de gebeurtenis sen van afgelopen maandag avond op de Holtense schaak vereniging. Op de aanwezige Gerrit Luggen- horst na. verloren de drie reste rende koplopers. Het was dus een goede dag voor Gerrit die zonder te spelen zijn voorsprong vergrootte. Ben van de Griendt verloor van Roelf de Jonge na dat hij zijn eigen paard buiten spel had gezet. Cees O lij kwam na een moeilijke opening in tijd nood en moest dit tegen Alrik Baltus bekopen. Het spectaculairst ging het toe bij de partij tussen Jim Klinge en Ton van Oijen. Ton blunderde in de opening een stuk weg waarna Jim het stuk terugofferde om een geweldige aanval op te zetten. Dit leek aanvankelijk ook te luk ken maar ergens moet er een foutje zijn ingeslopen wan Ton kon de aanval overnemen en wist zich terug te vechten. In het eindspel dat op remise leek uit te draaien vroeg Jim te veel van de stelling waardoor Ton zelfs nog met de winst weg liep. Maandag 27 december staat het snelschaakkampioenschap op het programma. Dit toernooi is niet alleen toegankelijk voor de huidige leden maar ook voor ex- leden en iedere Holtenaar.

Holtens Nieuwsblad | 2004 | | pagina 13