Hoolter Daansers mogen Zaagmolentrofee houden Mark Tuitert tweede bij World Cup Berlijn Blauw Wit 66 stelt zich tevreden met gelijkspel Zeges handbalteams Aanmelden Mintonette Enkco-volleybaltoernooi Angela Tank wint loterij W Holten Wie Spoort Nie maakt Tip in Fietsen voor Ronald McDonald's Sport Agenda Handbaldames tegen koploper Uitslagen Mintonette Uitslagen BC Holten Uitslagen Eendracht Ervaringstocht Holterberg 4 Donderdag 25 november 2004 Holtens Nieuwsblad 7 De prijsuitreiking door jeugdvoorzitter YVim Mollink aan Angela Tank uit Holten. Holten - Angela Tank uit Holten werd afgelopen zaterdag aangenaam verrast met het bericht dat zij de eerste prijs had gewonnen van de jeugdverloting van VV Holten. Het gaat om een reischeque ter waarde van 350 euro. Aangezien zij op dat moment niet in Holten was, werd de uitreiking verplaatst naar de maandagavond qp Meermanskamp w aar zoonlief op dat moment de voetbaltraining volgde. De prijzen vielen als volgt: eerst prijs: Angela Tank. Holten, reis cheque 350 euro; tweede prijs: B. Tuitert, Holten, cheque 100 eu ro: derde prijs: T. Hein. Beekbergen, cheque 100 euro: vierde prijs: Daan Mollink, Holten, cheque 50 euro: vijfde prijs: M. v. Asselt, Holten, cheque 35 euro; zesde prijs: dhr. Avezaath, Hol ten, cheque 35 euro; zevende prijs: D. van Beek. Holten, cheque 35 euro: achtste prijs: T. Geerling. Holten, cheque 25 euro: ne gende prijs: Sven Kurz, Holten, cheque 25 euro: tiende prijs: A. Schorfhaar, Rijssen, cheque 25 euro. Holten - De darters van Wie Spoort Nie 1 moesten het afgelo pen maandag opnemen tegen de tweede divisionist Tip 1 uit Daarle. Na een voorspoedige heenreis werd bij binnenkomst kennisgemaakt met de tegenstander. In eerste opzicht leek het een zware opponent te zijn. Nadat Jan van de Paapen de eerste pot was begonnen, werd team captain Bert P. plotseling geveld door een buikgriep. Na enig overleg werd toch besloten de wedstrijd door te laten gaan. Jan stelde niet teleur en gooide met hoge scores zijn tegenstander van het bord: 0-1 Ook Tonie wist van wanten en gooide in een hoog tempo zijn te genstander van de baan: 0-2. Derde man Marco van Menum kon helaas net niet opboksen en verloor met miniem verschil: 1-2. Toen was het de beurt aan Spikey Deijk die zijn tegenstander uit evenwicht stootte met extreem lage scores maar toch de dubbels raakte en zo de tussenstand vergrootte naar 1-3. De dubbels begonnen minder vloeiend, want J vd P en Tonie ver loren hun eerste dubbel: 2-3. Na een kort crisisberaad werd er nog even wat gas bij gegeven en door Menum en Spikey de tweede en de derde dubbel met over macht gewonnen. Matchwinner was Marco van Menum met 2-5. De laatste dubbel werd eenvoudig weggetikt door Tonie en De Paapen. Evenals de bierronde die overigens werd gecheckt door Spikey Deijk. Holten - De Stichting Holterberg Classic houdt zondag 16 ja nuari in samenwerking met de Rotaryclub Hellendoorn-Nij- verdal en de Wielervereniging Holten de vierde keer een ATB-tocht over de Holterberg. Naast een groot aantal indivi duele deelnemers zullen ook dit keer teams van bedrijven en instellingen onder begeleiding van wielerlegendes als Hennie Stamsnijder en Rob Harmeling de berg doorkruisen. Een evenement met een bijzondere positieve uitstraling, waarbij dit jaar het financieel ondersteunen van het Ronald McDonald Kinderfonds centraal staat. De individuele rijders kunnen starten vanaf het tenniscomplex van Tennisclub Holten, Valkenweg 6. Deze accommodatie wordt gratis door de tennisclub beschikbaar gesteld en heeft voldoende kleed- en doucheruimte voor de individuele deelnemers. Men kan starten tussen 9.00 en 11.00 uur. Men kan kiezen tussen 30 of 50 kilometer. Voor de langste afstand is wel een behoorlij ke conditie en ervaring vereist. Het dragen van een helm is ver plicht. Indien men niet over een ATB-liels of een helm beschikt, kan dit tegen een geringe vergoeding bij de organisatie worden gehuurd. Dit dient wel tijdig bij de organisatie gemeld te worden. Tot 10 januari en op de dag zelf kan men zich als deelnemer laten inschrijven. Het inschrijfgeld voor de individuele deelnemers is 10 euro. Dit is inclusief een herinnering, een verzekering en con sumpties en komt geheel ten goede aan de het Ronald McDonald Kinderfonds. Naast de individuele rijders kunnen bedrijventeams van maxi maal acht deelnemers meedoen. De teams fietsen, na een intro ductie van de gerenommeerde wielercrack. Theo dc Rooy, onder begeleiding van een bekende (oud-)wielrenner of ervaren toer- fietser door het unieke natuurgebied van Nationaal Park De Sal- landse Heuvelrug. Uiteraard krijgen de teams voor en na de tocht een behandeling zoals VIPS die mogen verwachten. Voor bedrijven is dit een uitgelezen mogelijkheid om belangrijke relaties, gewaardeerde medewerkers, vrienden of kennissen eens op een niet alledaagse manier te fêteren. De start- en finish voor de bedrijventeams is op sportpark Meer manskamp, Valkenweg 4. Door de beperkte capaciteit van de kantine kunnen maximaal twintig teams deelnemen. De netto-opbrengst van dit evenement gaat geheel naar het Ro nald McDonald Kinderfonds. Deze organisatie exploiteert de Ro nald McDonald-huizen. Een Ronald McDonald Huis biedt een 'thuis ver van huis' aan ouders van ernstig zieke kinderen, vlakbij het ziekenhuis. In het Ronald McDonald Huis kunnen ouders ko ken, eten, slapen, tv kijken, net als thuis. Broertjes en zusjes kun nen mee, zodat er ondanks alles toch nog een gezinsleven is. Ou ders kunnen er ontspannen en kracht opdoen. Die kracht heeft een ouder hard nodig om zijn zieke kind bij te kunnen staan, te troosten en verzorgen. De Stichting Holterberg Classic wordt bij de organisatie bijge staan door de mensen van Wielervereniging Holten. De wieler vereniging beschikt over een ruime ervaring in het organiseren van veldtoertochten. Zij staat de organisatie met raad en daad terzijde en zorgt er zo voor dat de tocht op professionele wijze wordt voorbereid en uit gevoerd. De tocht wordt verreden over een schitterend parcours dat prima is bepijld en voorzien van materiaal- en ËHBO-posten. Verder wordt er voor een goede begeleiding en verzorging gezorgd en is er een sfeervolle start- en aankomstplaats. Voor informatie over de toertocht kan men terecht bij: Jan Scher merhom, telefoon: 0548-363943, e-mail: jscherme@xs4all.nl. Voor informatie over de deelname voor bedrijventeams kan men terecht bij: Ab Brinkman, telefoon 0548-654677, e-mail: ah.brinkman@hetnet.nl Voor informatie over de deelname voor individuele deelnemers kan men terecht bij: Gerard Dales, telefoon: 0548-626500,e-mail: gerard.dales@wanadoo.nl. Dijkerhoek - De Hoolter Daansers blijken niet alleen goed in folkloristisch dansen. Ze schieten ook nog eens raak. Het is de vijfde keer dat ze dc eerste prijs van de schietwed strijden om de Zaagmolentro fee binnenslepen. Ze mogen daarom de wisseltrofee hou den. Deze wedstrijden werden voor de achttiende keer gehouden door de Dijkerhoekse schietver eniging De Zaagmolen. Een toernooi voor verenigingen, groepen of bedrijven uit de voormalige gemeente Holten en schoolkring Dijkerhoek. Maar liefst 106 teams hadden zich dit jaar aangemeld. Daad werkelijk deden 101 teams mee. De prijsuitreiking werd vrijdag 19 november gehouden in Bet- hanië. De Hoolter Daansers wa ren ook al winnaars in 1988, 1989, 1993 en 2003. Ook de groep van scholengemeenschap De Waerdenborch scoorde al vier keer eerder, maar moet nog Holten - Handbaldames 1 speelt zondag 28 november in Ólst tegen de koploper in de eerste klasse, Overwetering. Dit team, vorig jaar gedegra deerd uit de hoofdklasse, heeft een verliespunt minder dan Hol ten. Bij winst kan Holten de koppo sitie in de eerste klasse weer overnemen. Holten zal dan goed bij de les moeten zijn, want het team van coach Hilberink staat bekend om zijn snelle spel en overtuigende wedstrijd openin gen. De wedstrijd in sporthal De Hooibers in Olst begint om 12.15 uur. wachten voordat ze wisselbeker mogen houden. Dit jaar komen ze namelijk niet in de top vijf voor. Hieronder de winnaars van de diverse klassementen: Heren 1. De Hoolter Daansers, 399 punten; 2. ZPC' Twenhaarsveld, 392 punten; 3. Wielervereniging Holten, 389 punten; 4. De Kloe ke Leute, 382 punten; 5. Met- alin, 378 punten. Deze laatste drie groepen zijn geen onbekenden. Ze kwamen al eerder in de top vijf voor en Metalin won in 1992 de wissel beker. De hoogste schutter is H. Paal man geworden, van IJsclub de Noordpool met 110 punten. Dames 1. Buurtvereniging Beuseberg, 346 punten; 2. Peuterspeelzaal 't Knotterheukske, 327 punten; 3. Hakkertsweg (2), 326 punten. Voor de Beuseberg en Hakkerts weg is het de eerste keer dat ?e in de top drie staan, 't Knotter heukske heeft al meerdere prij zen in hun bezit. (Foto: Johan Bolink) De hoogste schutter bij de da mes is K. Kienzle, van buurtver eniging Holterbroek met 102 punten. Junioren 1. CJV Dijkerhoek (1), 377 pun ten; 2. Okia, 354 punten; 3. CJV Dijkerhoek (3), 333 punten. Berlijn - Mark Tuitert was het afgelopen weekend 0,1 seconde verwijderd van zijn tweede World Cup-overwinning. Na dat ploeggenoot Erben Wenne- mars een tijd had neergezet van 1.46.91 dook Mark in de rit tegen Derek Parra daar nog weer onder. De opening ging supersnel in 23.44. Met tussentijden van 49.72 (26.2) en 1.17.49 (27.7) zette Mark een tijd op de klokken van 1.46.75. In de laatste rit reden de Italiaan Enrico Fabris en Carl Verheijen tot de 1100 meter nog ruim bo ven de tussentijd van Mark. Maar de Italiaan wist de laatste ronde in een zeer snelle tijd van 28.3 te rijden en kwam in 1.46.65 over de streep. Desondanks een keurige tweede plek voor Mark. Later op de dag werd nog het nieuwe onderdeel van de World Cup, de ploegenachtervolging, gereden. Mark vormde samen met Erben Wennemars en Carl Verheijen de ploeg Nederland I. Zij wisten deze te winnen in 3.46.44 (een officieus wereldre cord) en staan in het tussenklas- sement van de World Cup op een tweede plek achter de Italianen. Aanstaande zaterdag 27 novem ber schaatst Mark de 1.500 meter voor de World Cup in Thialf Heerenveen. De hoogste schutter is geworden P. Meilink, van CJV Dijker hoek! 1 met 110 Punten. In al die jaren dat er om de Zaag molentrofee geschoten wordt, is er door een jeugdteam niet zo goed geschoten. De hoogste sco re tot nu was 365, ook door de zelfde vereniging. Holten - De volleybalteams van Mintonette hebben afgelo pen vrijdag 19 november wed strijden gespeeld. Hieronder de uitslagen. Heren 1 - HVC 3, 4-0; Heren 2 - Markelup 2, 4-0; Heren 3 - VC Hengelo, 3-1; Meisjes BI - Saasveldia BI, 4-0; Dames 1 - Vocluma, 3-2; Dames 2 - Mar- kel up, 4-0; Dames 3 - Vrivo 2, 1-3; Dames 4 - Markel up, 4-0. Vletgoor - In Hengelo tegen het op de voorlaatste plaats staande Juliana '32 heeft Blauw Wit een gelijkspel (2-2) weten te beha len. Na de nederlagenreeks dus eindelijk weer een punt, maar op zich was Blauw Wit gezien de stand op de ranglijst, alleen maar gebaat met de volle w inst. Dat had ook wel gekund, echter in deze enerverende wedstrijd, waarin beide ploegen volop de aanval speelden, had de thuis club ook mogelijkheden op de volle winst. Uiteindelijk moes ten de Holtenaren, na een 2-0- achterstand, toch het meest te vreden zijn met gelijkspel. De aanvangsfase van de wedstrijd zag er voor Blauw Wit hoopvol uit. Het initiatief lag volledig bij hen en de thuisclub had de groot ste moeite een vroege achterstand tc voorkomen. Helaas resulteer den echter enkele mooie aanval len, waarbij vooral Dirk Jan en Arnoud Beldman zich onder scheidden, niet een doelpunt. Flet was voor de ploeg van Dick Brands dan ook een koude dou che en volledig tegen de verhou ding in dat Juliana op voorsprong kwam. De zijn rentreemakende doelman Hans Bekkernens, kwam zijn doel uit om een aanval te onderbreken. Hij knalde daar bij de bal zeer ongelukkig tegen een medespeler, waaruit de bal ongelukkigerwijs pardoes voor de voeten van spits Gerben Prins te recht kwam, die met dit buiten kansje wel raad wist 1 -0). Enkele minuten later werd de achterstand nog groter toen aan valler Bas Bos goed profiteerde van slecht uitverdedigen van de Blauw Wit-verdediging. Door de ze tegenslagen was Blauw Wit even behoorlijk van de kaart en mocht het van, geluk spreken dat het niet op een nog grotere ach terstand kwam. Met kunst- en vliegwerk, een redding van Youri Noorlander op de doellijn en en kele goede reddingen van Hans Bekkemens, kon dat echter wor den voorkomen. Geleidelijk aan hervond Blauw Wit zich tegen deze bepaald niet sterke tegen stander en ging het op jacht naar de aansluitingstreffer. Enkele vrije trappen van de goed spelen de Gerald Jansen waren een prooi voor de Juliana-goalie. Gert-Jan Prins miste daaraan nog een op gelegde kans, maar in de laatste minuut voor rust wist Dirk Jan Beldman na voorbereidend werk van Arjan Aanstoot, wel beheerst te scoren (1-2). Hierdoor gesterkt ging Blauw Wit in de tweede helft - waarin Bennie Schoema- ker Jacco Schuppert verving - fu rieus van start met direct twee grote kansen voor Dirk Jan. De eerste mikte hij net over, de twee de wist de doelman knap tot hoekschop te verwerken. Blauw Wit bleef volop aanvallen, waar bij de Juliana-verdediging de grootste moeite had met de deze wedstrijd in de spits spelende Marco Schuiterd.. Marco werd vastgehouden, toen hij alleen op de doelman afging. Scheidsrech ter Beser wees terecht naar de stip. Marco zelf benutte beheerst de strafschop (2-2). Blauw Wit wilde nog meer. De doelman kon een schuiver van Marco nog net tot hoekschop ver werken. Alfred Beldman kwam naamgenoot Arnoud vervangen. Alfred kreeg direct uit een vrije trap van Gerald Jansen een enor me kans. maar hij raakte helaas de bal niet goed, zodat een verdedi ger nog voor de doellijn redding kon brengen. Kort daarna behoedde Hans Bek kemens na een snelle counter, zijn ploeg voor een achterstand. De slotfase, waarin Thijs ten Ei sen nog in het veld kwam voor Ton Veldhuis, was uitermate spannend. Beide ploegen streden met volle inzet voor de volle winst en kregen daarvoor ook kansen. Dirk Jan was vanaf links zelfs de doelman al voorbij, doch de terug gekomen verdedigers wisten zijn doelpoging op het laatste nippertje nog te blokkeren. Ook Juliana kreeg nog een enor me mogelijkheid, maar gelukkig voor de Blauwwitters, kwam de voorzet vanaf rechts niet goed aan bij de volledig vrijstaande spits. Onder grote spanning verstreken de laatste minuten, waarbij Hans nog één keer ver uit zijn doel moest komen om het ene punt veilig te stellen. Weliswaar dus geen zege voor Blauw Wit, maar wel een wedstrijd die qua inzet en beleving vertrouwen geeft voor de komende weken. Opstelling Blauw Wit: Hans Bek kemens, Youri Noorlander, Gert-Jan Ulfman, Jacco Schuppert (Bennie Schoemaker), Arjan Aanstoot, Gert- Jan Prins. Gerald Jansen. Ton Veld huis (Thijs ten Eisen). Dirk Jan Beld man. Marco Schuiterd en Arnoud Beldman (Alfred Beldman). BC Holten 5 - Juventa Het vijfde badmintonteam van BC Holten moest maandag 15 november spelen tegen koploper Juventa uit Kampen. Rob Kelder en Harrie Menkhorst begonnen bijna gelijk aan hun single. Beiden verloren de eerste game en wonnen de tweede Rob kreeg er daarna geen vat meer op en verloor met 15-8. terwijl Harrie de tegenstander net iets meer fouten liet maken en daardoor won met 15-10. Daarna mocht Alie Bijen het op nemen tegen een dame die in het verleden landelijk had ge speeld. Dat was te merken, want in een mum van tijd gebeur de het: verlies met slechts drie punten voor Alie Marie Die- penbroek deed er daarna iets langer over, maar kwam niet veel verder. Slechts vijf puntjes in totaal. Dc herendubbel was nog een spannende pot en eigenlijk had er een derde game uit ge haald moeten worden, maar dat lukte net niet. Daarna ging het allemaal snel, de damesdubbel leverde slechts zeven punten op en de beide gemengd dubbels gingen ook kansloos verlo ren. Eindstand: 1-7. BC Holten 3 - Hardenberg BY 1 Het derde team van BC Holten speelde 15-11 thuis tegen Har denberg BV 1De invaller voor de geblesseerde Harko Bou- wens was Rolph Rikkering. Rolph speelde een gemakkelijke partij en won met 15-5 en 15-4. Michel ten Voorde kwam in de herenenkel na goed spel terug van een achterstand maar verloor nipt in de verlenging. De tweede game ging wat moei zamer. 14-17 en 9-15. Annet Dijkstra speelde een niet erg moeilijke damesenkelpartij. De tweede game kwam de Har- denbergse dame nog gevaarlijk dichtbij, maar Annet maakte haar werk af: 11-2 cn 11-8. Yvonne Beuker kwam te laat in haar spel en verloor de enkelpartij met 3-11 en 8-11. De he rendubbel moest gespeeld worden in drie games, helaas geen winstpunt voor BC Holten: 9-15, 15-10 en 15-17. De dames- dubbel werd bekeken gespeeld door de Holtense dames: 15-9 en 15-7. Dc mixdubbel van Yvonne en Rolph was wat lastig door een snel spelende tegenstander, 15-9 en 15-9. Annet en Michel hadden pech in de tweede game en verloren, een derde game de beslissing moest brengen: 15-6. 10-15 en 15-8. Eind stand 5-3. Holten - Het Enkco-recrean- tenvollevbaltoernooi van vol leybalvereniging Mintonette wordt vrijdag 7 januari ge houden in sporthal 't Mossink. Het toernooi begint om 19.00 uur en duurt tot 23.00 uur. Het toernooi is bedoeld voor teams van verenigingen, straten, families en bedrijven. Elk team moet tenminste bestaan uit twee dames en het niveau mag niet hoger zijn dan maximaal twee spelers van eerste klasse niveau. De kosten voor deelname van een team bedragen 15 euro. Opgeven kan tot 24 december bij Jaap Bogaard, telefoon 362398, e-mail: jaap.marry@zonnet.nl: Paul Bruggeman, telefoon 361667, e- mail: paul.bruggeman@home.nl; Cor van Iperen, telefoon 362126, e- mail: cviperen@tiscali.nl. Holten - Zowel de handbalda mes als de -heren van Handbal V ereniging Holten behaalden dit weekeinde opnieuw winst. Dames 1 speelde thuis tegen UGHV 1Holten nam vanaf het beginsignaal de wedstrijd in handen. De voorsprong bleef echter aan de kleine kant. Holten verzuimde door te gehaast spel enkele fraaie kansen te benutten. Bij rust leidde Holten daardoor met slechts 8-5. Daarna zette Holten de tegen stander verder onder druk. Voor al via de break was Holten ge vaarlijk, terwijl verdedigend pri ma werd gespeeld. Holten liep zo uit naar een 12-6-voorsprong. Deze had groter kunnen zijn wanneer niet drie strafworpen waren gemist. Nadat UGHV in overtalsituaties iets was terugge komen (13-9), liep Holten in de slotfase weer overtuigend uit. Met een fraai genomen straf- worp bepaalde Ellen Teeselink de eindstand op 17-11. Scores: Jessica Smit 6: Monique Plantinga 5; Paulien Schooien. Ju- sith Tiekink 2; Marot ter Schure, El len Teeselink 1. De heren moesten tegen rode lantaarndrager CVO 2 in Vaas- sen. Misschien was het vroege tijdstip (9.00 uur) debet aan de zwakke start van Holten. CVO kwam met 2-0 voor. Na tien mi nuten begon Holten pas echt te spelen en werd de achterstand omgebogen in een 7-11-stand bij rust. Daarna stelde Holten definitief orde op zaken. Beter spelend en de aanvallen goed uitspelend liep Holten uit naar een 7-17- voorsprong. CVO kon de stand nog een iets dragelijker aanzien geven, maar Holten won over tuigend met 14-25. Scores: Freddy Wolterink 7; Thijs Jeurissen 6; Ton Muller 4; Tristan Dorlas, Menno Koerse2; Jan Henk Kamphuis, Erik Kraan. Meino v. Beek en Andy de Jong 1 Dames 2 had een makkelijke middag tegen Schalkhaar 2. De gasten hadden weinig in te bren gen. Holten hield zowel voor als na rust de 0. Via een 4-0-rust- stand stond na een uur een keuri ge 11 -0-zege op het scorebord. Dames A1 had geen moeite met het op de laatste plaats staande DSC uit Diepenveen. Goed combinerend liep het team van John Lamping via een 10-0- stand bij rust naar een zee ruime 28-8-overwinning. Dames A2 had weer pech. In Raalte tegen Dijkoraad Kwiek 3 stond Holten na een wat mindere eerste helft op een 5-1-achters tand. Na rust knokte Holten zich prima terug in de wedstrijd. Het had alleen de pech dat in vier si tuaties, zuiver doelpunten wer den teruggefloten. Holten kwam nog op 8-8, maar zag een zeker verdiend punt in de slotminuut verloren gaan. Eindstand 9-8. Blauw Wit zaterdag 27 november CJV'ers 2 - Blauw Wit 2. 12.00 uur (vertrek 10.45 uur): Blauw Wit 3 - SDOUC 6. 14.30 uur: Blauw Wit 4 - Excelsior'3l 13. 14.30 uur; Groen Wit'62 12. 14.30 uur; Blauw Wit Al - Hee- ten Al. 14.30 uur; Blauw Wit BI - De Zweef B2, 12.30 uur; Blauw Wit C3 - Rohda R. C8, 10.30 uur; Blauw Wit MB - Hol ten MB, 11.30 uur; Holten Dl - Blauw Wit Dl, 9.00 uur; Blauw Wit D2 - Heino D6. 10.30 uur; Raalte El - Blauw Wit El, 10.00 uur; JC Hellendoom E2 - Blauw Wit E2. 9.00 uur; Rohda E8 - Blauw Wit E3, 9.00 uur (vertrek 8.00 uur): Blauw Wit F1 - Wij- he'92 F2. 9.30 uur; SVVN F3 - Blauw Wit F2, 9.00 uur (vertrek 8.15 uur). Blauw Wit F3 - Hee- ten F4, 9.30 uur: Blauw Wit F4 - Lemelerveld F5, 9.30 uur. Zaalvoetbal Vrijdag 26 november Diepenveen 2 - Blauw Wit 1, 21.30 uur (vertrek 20.30 uur). SV Holten Zaterdag 27 november Ven L AID - Holten Al. 14.00 uur (vertrek 13.00 uur); Rohda Raalte B6 - Holten B2. 14 30 uur (vertrek 13.30 uur); ATC'65 Cl - Holten Cl, 14.30 uur (ver trek 13.30 uur); Holten C2 - De Zweef C5, 13.00 uur: Holten Dl - Blauw Wit '66 Dl. 9.00 uur: Holten D2 - DOS'37 D3, 10.00 uur; Wierden El - Holten El, 10.00 uur (vertrek 9.00 uur); Holten E2 - GFC E3. 10.00 uur: Holten E3 - SC Rijssen E2, 10.00 uur; Holten F1 - Enter Fl, 11.00 uur; Enter Vooruit F2 - Holten F2, 10.45 uur (vertrek 9.45 uur); Holten F3 - Enter F3, 11,00 uur: Holten MB1 - SP Daarle MB, 19.00 uur; DOS'19 MB - Holten MB2, 14.30 uur (vertrek 13.15 uur). Handbal Zaterdag 27 november Wesepe 1 - Meisjes B, 14.30 uur; CVO 1 - Jongens B, 10.00 uur; ABS 2 - Meisjes C, 11.15 uur; ABS 3 - Meisjes D, 10.30 uur. Zondag 28 november Overwetering - Dames 1, 12.15 uur; Heren - Grol 2, 12.05 uur; CVO 3 - Dames 2, I 1.00 uur; Overwetering - Dames Al, 11.00 uur; Dames A2 - Goosen/ Wijhe, 11.00 uur. Holten - De uitslagen van de onderlinge competitie van schietvereniging De Een dracht. Geweer Klasse A 1J.A. Paalman, 168; 2. F. Hoes, 148; 3. M. Aanstoot. 142. Klasse B 1. G. Jansen, 165; 2. M. Krik- kink. 144. Klasse C l.M. Oostervelt, 94. Pistool 1. H. Paalman, 168 Vuurbuks 1. D. Overmeen, 90; 2. E. Groot- entraast. 74; 3. H. Bakker. 61; 4. S. Kools, 60; 5. J. Reinaardus, 57. Opgelegd 55+ Klasse A 1. G. Schuppert, 190; 2. G. Ha verslag, 189; 3. D. Jansen, 175. Klasse B 1. A. Pekkeriet, 169; 2. J. Kloos ter, 167; 3. J Nijendijk, 157. Holten - Met als thema De Holterberg in Overijssel; een juweel op zich, houdt gaialoog Dick van den Dool vrijdag 26 november van 10.30 tot 17.30 uur een ervaringstocht. Tijdens deze wandeltocht door de zeer fraaie omgeving komen de volgende punten aan de orde: bijzondere kwaliteitsplekken op de Holterberg en vooral kwali teiten vanuit de aarde; prakti sche kennismaking met gaialo- gie; het anders omgaan met de natuur en het ervaren van de wisselwerking tussen de buiten en de binnenwereld; de subtiele werking van levende planten en bomen ervaren; waarnemen van subtiele stromingen en stiltemo menten; het onverwachte wat er dan is. Het persoonlijk ervaren staat centraal evenals het uitw is- selen van eikaars ervaringen. De dag begint om 10.30 uur op het verzamelpunt het station van Holten. Voor het geval u ons mist: telefoon 06-14200028. Meenemen: geschikte buitenkle ding. iets lekkers voor de geza menlijke picknick, eventueel drinken, een matje om op de grond te zitten, wandelschoenen, en eventueel een klein cadeau voor het bos. Voor koffie en thee wordt ge zorgd. Na afloop ontvangt men een verrassingsboek. De kosten bedragen 35 euro voor volwassenen en voor kin deren 10 euro.

Holtens Nieuwsblad | 2004 | | pagina 7