gemeentelijke informatie Handbaldames spelen gelijk tegen Dijkoraad 'We moeten nu op De Kol de zaak gaan aanpakken' Rijssen-Holter\y^ Rijssen-Holter\i Resultaten Blauw Wit Resultaten W Holten Uitslagen badminton Lezing regressie en reïncarnatie SportAgenda VERVOLG Uitslagen Eendracht (Donderdag 18 november 2004 HO 9 e m e e n t e Meer informatie Verleende vergunningen kunt u vanaf de vrijdag na publicatie gedu rende 6 weken inzien bij de balie Ruimte in de gemeentewinkel Rijssen of op afspraak bij de publieksbalie Holten.Voor een afspraak kunt u contact opnemen met een medewerk(st)er Ruimte, t 854871. Tegen een vergunning kunnen belanghebbenden binnen 6 weken na de dag van verzending van de vergunning bezwaar indienen bij bur gemeester en wethouders.Tegen de vergunning voorzien van een moet u het bezwaarschrift richten aan de burgemeester. Tijdens de bezwaarprocedure geldt het genomen besluit. Het kan zijn dat dit intussen onherstelbare gevolgen voor u heeft. U kunt daarom een verzoek om 'voorlopige voorziening' indienen bij de Voorzieningenrechter van de Rechtbank Almelo, sector Bestuursrecht, Postbus 323, 7600 AH Almelo. Hieraan zijn kosten verbonden. De maatschap Wansink, Rijssenseweg 3 in Holten. De aanvraag wordt ingediend in verband met de wijziging van een werktuigen berging in een jongveestal en de bouw van een zaagloods/werk- tuigenberging. De heer H. Kolkman, Fliermatenweg 2 in Holten, een revisiever gunning voor de varkenshouderij in verband met uitbreiding van het aantal zeugen. Wet milieubeheer Rijssen en Holten Ontwerpbeschikkingen Burgemeester en wethouders zijn van plan de volgende vergunnin gen te verlenen: J Sanderman tankstation en autowascentrum, Nijverheidsstraat 21 in Rijssen, voor het veranderen van het autowascentrum; *Teunis Rijssen Beheer BV, Galvanistraat 3 in Rijssen. Er is vergun ning aangevraagd voor het veranderen van een groothandel indus triële hulpmiddelen, industriële gassen en medicinale gassen of de werking daarvan, in verband met plaatsen van een nieuwe gasfles- senopslag met 1.350 propaanflessen; De heer G. Meijerink, Bijvanksweg I in Holten. De aanvraag betreft onder meer het uitbreiden van de inrichting tot I 10 stuks melkrundvee en het afstoten van de inrichting aan de Pasmansweg 12 in Holten; Rijssen - Holten. Reken daar maar op. Meer informatie bedenkingen De op de aanvragen betrekking hebbende stukken en de ontwerp beschikkingen liggen vanaf 19 november 2004 voor 4 weken voor een ieder ter inzage bij de balie Ruimte in de gemeentewinkel Rijssen en op afspraak bij de publieksbalie Holten.Voor een afspraak kunt u contact opnemen met een medewerker Ruimte, t 854871.Tegen deze ontwerpbeschikkingen kunt u tot uiterlijk 17 december 2004 bedenkingen indienen bij burgemeester en wet houders. Op verzoek worden persoonlijke gegevens geheim gehou den. Een verzoek hiertoe moet tegelijk met de bedenkingen wor den ingediend. Op verzoek wordt op 17 december 2004 om 9.00, 10.00, 11.00 respectievelijk 12.00 uur een hoorzitting gehouden waarin u uw bedenkingen mondeling kenbaar kunt maken. Een hoorzitting wordt alleen gehouden als daarom voor 14 december 2004 wordt ver zocht (via t 854782). Alleen zij die tijdig bedenkingen hebben ingebracht en belangheb benden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben ingebracht tegen het ontwerpbesluit kun nen later beroep instellen. Verleende beschikkingen Burgemeester en wethouders hebben de volgende vergunningen verleend: Rolego Rijssen BV, Heliumstraat 15 in Rijssen, een wijzigingsver gunning voor een metaalverwerkingsbedrijf in verband met het verplaatsen van de gasflessenopslag; MêèP informatie beroep tegen de beschikkingen De beschikkingen met bijbehorende stukken liggen vanaf 19 november 2004 voor 6 weken ter inzage bij de balie Ruimte in de gemeentewinkel Rijssen. Gedurende deze termijn kan tegen de beschikking beroep worden ingesteld bij de Afdeling bestuursrecht spraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 AE Den Haag, door: degenen die tijdig bedenkingen hebben ingediend tegen de ont werpbeschikking; de adviseurs die advies konden uitbrengen over de ontwerpbe schikking; degenen die bedenkingen hebben tegen wijzigingen die ten opzichte van de ontwerpbeschikking in de beschikking zijn aange bracht; belanghebbenden die redelijkerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben ingediend tegen de ontwerpbe schikking. Vergunningen zijn ook op afspraak in te zien bij de publieksbalie Holten.Voor een afspraak kunt u contact opnemen met een mede werker Ruimte, telefoonnummer 854871 Voorlopige voorziening De beschikking wordt van kracht na afloop van de beroepstermijn, tenzij tijdens deze termijn een verzoek om voorlopige voorziening wordt ingediend bij de voorzitter van de Afdeling bestuursrecht spraak van de Raad van State. Griffierecht Zowel voor het indienen van een beroepschrift als voor een ver zoek tot het treffen van een voorlopige voorziening is griffierecht verschuldigd. Meldingen op basis van artikel 8.19 Wet milieubeheer Burgemeester en wethouders hebben de volgende melding ontvan gen en geaccepteerd: Kumagaya kunststoffen, Ambachtsweg 12 in Holten. De melding heeft betrekking op het vergroten van de productieruimte. De gedane melding is geaccepteerd omdat de door te voeren ver anderingen niet leiden tot meer milieubelasting dan waarvoor ver gunning is verleend en/of de veranderingen niet leiden tot het ont staan van een andere inrichting of een andere bedrijfsvoering. Meer informatie De melding met bijlagen ligt vanaf 19 november 2004 ter inzage bij de balie Ruimte in de gemeentewinkel Rijssen en zijn op afspraak in te zien bij de publieksbalie Holten.Voor een afspraak kunt u con tact opnemen met een medewerker Ruimte, t 854871. Binnen 6 weken nadat bovengenoemde acceptatiebesluit is bekendgemaakt kunnen belanghebbenden een bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders. Voorlopige voorziening Het acceptatiebesluit wordt van kracht na afloop van de bezwa- rentermijn, tenzij tijdens deze termijn een verzoek om voorlopige voorziening wordt ingediend bij de voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019,2500 AE Den Haag.Voor het indienen van een verzoek om voorlopige voor ziening is griffierecht verschuldigd. e m e e n t e www.rijssen-holten.nlgemeente@rijssen-holten.nl Lemelerveld D4 - Blauw Wit D2 Na vijf minuten maakte Stef 1-0. Daarna was het eenrichtingsver keer richting Lemelerveld doel. Max scoorde twee keer. Ook Cas per scoorde, net als Max. Keeper Marcel had in dc eerste helft weinig te doen, omdat de verdediging goed stond. Ruststand 0-5. In de tweede helft ging Blauw Wit met veel inzet door, want al snel scoorde Max de 0-6, 7, 8 en 9. Ed scoorde de 0-10 en 11. Max de 0-2 en Ed de 0-13. Eindstand: 0-13. Lemelerveld C2 - Blauw Wit C2 Vanaf het begin hadden de Holtenaren het beste van het spel maar het duurde tot de 27ste minuut alvorens spits Robert Stam de 0-1 liet aantekenen. De voorhoede van de thuisclub kreeg nauwelijks kansen van de Blauw Wit-defensie waarin Mathijs Hulsman een puike partij speelde. Blauw Wit kreeg nog enkele kansen, maar de ruststand bleef 0-1Na de pauze hetzelfde spelbeeld. Uit een cor ner scoorde Bouke Nijland de 0-2 en dat was het breekpunt in de wedstrijd. Blauw Wit vond elkaar steeds beter en de thuisclub ge loofde er niet meer in. Via een tweede treffer van Robert Stam en twee goals van all-rounder Marcel Beldman (hij speelde de eerste helft libero) werd een 0-5-overwinning geboekt. Eindstand: 0-5. Rijssen SC Fl- Holten F2 De wedstrijd ging de eerste tien minuten gelijk op. Dit resulteerde in een stand van 0-1 na ccn doelpunt van Ton Müller. Daarna scoorde invaller Bart Overmeen snel vier doelpunten achter el kaar. Rijssen gaf echter de strijd nog niet op, zodat het af en toe toch nog gevaarlijk werd voor het Holtense doel. In de tweede helft scoorde Bart Overmeen nogmaals vier keer en de rest van de doelpunten werden gescoord door Dillen Spenkelink (tweemaal) en Arend-Jan Bronsvoort (eenmaal). Eindstand: 0-12. Holten E3 - Excelsior "31 E10 Holten E3 probeerde meteen Excelsior onder druk te zetten. Dit offensief leverde geen doelpunten op. De eerste dc beste aanval van Excelsior was wel meteen raak. Holten ging gewoon door met aanvallen en een voorzet van Jordi de B. werd door Tom uitste kend langs de keeper geschoten (1-1). De aanvallen van Excelsior bleven gevaarlijk en nog voor rust werd het 1-2. Na rust werd de Holten-verdediging nog twee keer uitgespeeld. In het laatste kwartier kwam Holten nog sterk opzetten. Yannick schoot een voorzet van rechts keihard in de touwen. Eindstand: 2-4. RKSV El - Holten El Tegen de koploper en dan zonder de zwaar geblesseerde laatste man Wouter, leek het voor Holten een heel erg moeilijke wed strijd te gaan worden. En daar zag het dan ook echt naar uit, zeker als je direct in de eerste minuut al tegen een 1-0-achterstand aan kijkt. Echter, herstelde Holten zich prima en wist in de eerste helft uit de diverse kansen er een te benutten. Uit een prima gegeven voorzet van Bart V. kon Jordy de bal simpel inschieten. Ook in de tweede helft een leuke gelijkopgaande wedstrijd met kansen over en weer. Opnieuw wist RKSV een voorsprong te nemen maar Holten kreeg loon naar hard werken. Met een goed gerichte vrije trap schoot Niels dc verdiende gelijkmaker achter de keeper. Eindstand: 2-2. VV Holten Dl - Raalte Dl Er werd direct goed druk uitgeoefend en al na twee minuten kon Niels alleen op de keeper af voor 1-0. Spits William moest even warm lopen, na twee keer alleen voor de keeper en een schot op de binnenkant van de paal, zorgde hij uiteindelijk voor de 2-0. Na dc rust toonde Holten meer zelfvertrouwen. De combinaties gin gen steeds vlotter lopen. Koen mocht dc 3-0 aantekenen. Een te- gengoal bracht Holten niet in paniek, want na een snel genomen vrije trap, die leidde tot een solo van Max. werd Niels in stelling gebracht voor 4-1. Een afstandsschot betekende 4-2, maar Wil liam scoorde 5-2 en Niels nog 6-2 na een splijtende dieptepass van Jur. Eindstand: 6-2. SC Rijssen MB - VV Holten MB1 Na de overwinning van vorige week waren er nu opnieuw winst kansen vóór de Holtense meisjes. De eerste helft was een gelijk opgaande wedstrijd met kansen aan beide zijden. Na mooi samen spel met Sandra werd het schot van Maike goed gestopt door de Rijssense keepster. Aan de andere kant wist even later Ilse met een prachtige redding de bal nog net uil de hoek te tikken en een Rijssens doelpunt te voorkomen. Vlak voor het rustsignaal was er nog een kans voor de Holtense meisjes maar het schot van Fanny belandde op de paal. Na de rust werd de druk op het Rijssense doel opgevoerd. Op het middenveld werden de duels gewonnen en wisten Myrte, Sandra en Dorian de voorhoede spelers beter te bedienen. Zo kwamen er meer kansen voor de Holtense meisjes. Holten - Handbaldames 1 speelde de lastige uitwedstrijd tegen het derde team van Dij koraad/ Kwiek. Beide teams staan gedeeld tweede in de eer ste klasse. Holten had geen al te beste start en keek in de be ginfase tegen een 4-0 achters tand aan. Holten kwam echter terug. Met veel inzet en 'vechtlust' werd collectief de achtervolging in gezet. Dit leidde al tot een kleine voorsprong bij rust 10-11 Na rust had Holten wel het beter van het spel, maar, maar meer dan twee treffers voorsprong kon niet worden genomen. In een spannende slotfase gaven beide teams elkaar weinig toe. Met de 21-21 eindstand kreeg Holten iets te weinig. Scores: Monique Plantinga 7; Judith Tiekink 6; Margot ter Schure 3; Jessica Smit 2; Bianca Smit. Michelle den Bouwmees ter. Kristel Meerman 1 De heren van Holten speelden afgelopen zondag ook tegen de nummer twee in de derde klasse B, Tyfoon uit Hattem. Dit team had pas twee verliespunten en kon bij winst op gelijke hoogte komen met Holten. In een aan trekkelijke wedstrijd begon Hol ten goed, maar de doelman van Tyfoon stond meerder keren succes in de weg. Tot 3-3 bleef Tyfoon op gelijke hoogte, waar na Holten met goed aanvallend spel, uitliep naar een 11-5 voor sprong. Holten verdedigde zeer geconcentreerd tegen de sterke opbouwers van de gasten en haalde zo de angel uit het spel van Tyfoon. Holten schakelde uitstekend over op snelle breaks en verraste Tyfoon zo regelma tig. Bij rust leidde Holten dan ook terecht met 14-9. Ook na de rust bleef Holten goed bij de les. Keeper Joris Jeurissen keepte uitstekend en zo kreeg Tyfoon geen kans om dichterbij te komen. Holten liep zelfs uit tot 22-14. In de slotfase kon Tyfoon nog iets terugdoen, maar Holten pakte de zevende zege op rij met 25-19. Scores: Thys Jeurissen 8: Tri stan Dorlas 6; Freddy Wolterink 4; Jan Henk Kamphuis, Erik Kraan. Menno Koerse 2; Memo v. Beek 1Door deze zege heeft Holten nu van alle teams in de derde klasse gewonnen. Holten staat nu vier punten los van de nummer twee, Plus/ Heeten 2. Dames 2 speelde uit tegen DSC 2 en boekte daar een nuttige overwinning. In deze 4 punten- wedstrijd leidde Holten bij rust al met 2-4. Na rust ging men goed door en werd de voor sprong uitgebouwd tot een keu rige 6-9 zege. Door deze zege heeft men nu een keurige plek in dc middenmoot. Dames Al moest uit tegen een van de beste teams uit de eerste klasse Dijkoraad/ Kwiek. Holten miste door blessures enkele speelsters. Toch werd zeker het eerste kwartier goed partij gebo den en stond Holten zelfs even voor (1-2). Ook na rust bleef Holten goed partij geven, maar Kwiek was technisch en fysiek te sterk. On danks de 28-10 eindstand van Holten terugzien op een goede wedstrijd. Dames A 2 verloor nipt van HHZD 2. Holten gaf prima par tij, maar verzuimde door het missen van vier strafworpen af stand te nemen. Via een 6-9 stand bij rust verloor Holten nipt met 13-14. Maar er had meer in gezeten. Meisjes B speelde een prima eerste helft tegen Dalfsen. (4-6) Na rust verzuimde Holten de kansen te benutten waardoor Dalfsen kon uitlopen naar de 8- 15 winst. Jongens B speelde tegen koplo per Huissen een goede wed strijd. Tot de rust bleef Holten prima bij (7-8). Na rust bleef het lang spannend. Enkele foutjes in de slotfase zorgden ervoor dat Huissen toch met 12-16 won. Meisjes C speelde tegen Raalte met volle inzet. Opnieuw bleek de tegenstander veel te sterk. Via een stand van 2-5 bij rust werd met 4-17 verloren. Meisjes D won opnieuw. Dit team doet prima mee in haar klasse. Tegen LHC stond men bij rust al met 7-3 voor. In de tweede helft groeide de voor sprong tot de 13-5 winst. Het vijfde team van Badminton Club Holten moest twee binnen vier dagen spelen. Op vrijdag 5 november werd ge speeld in Emmeloord tegen NOP 6. Rob Kelder had een sterke te genstander en hij leed in z'n eer ste single een nederlaag. Harrie Menkhorst speelt zelden een single, maar had geen al te zware tegenstander en won in twee ga mes. Alie Bijen moest ook haar meerdere erkennen in de dame uit de polder, gelukkig stelde Ma rie Diepenbroek weer orde op za ken door duidelijk te winnen. He laas werden daarna beide dubbels in drie drie games verloren, on danks een aantal winstkansen voor beide dubbels in de tweede game (beiden hadden de eerste game al gewonnen). De mix van Alie en Harrie werd vervolgens ruim verloren. Rob en Marie kwamen tot winst in drie games. Helaas was dit niet voldoende om een punt mee te nemen, verlies dus met 5-3. En Blok 3 uit Om men kwam maandag 8 november op bezoek. Rob haalde een regel matige overwinning met twee maal 15-7. Aangezien Harry Kn- uiman weer van de partij was mocht hij de tweede heren enkel spelen, helaas kwam hij niet tot winst, beide keren werd een klei ne voorsprong uit handen gege ven. Daarna verloren ook beide dames hun single (Alie in twee games en Marie in drie games) Vervolgens werden er twee goe de dubbels gespeeld door de Har- nes en de dames van Holten. Met kleine verschillen werd er gewonnen, zodat de tussenstand weer gelijk was. Ook de gemengddubbels waren spannende en leuke potjes, waar in de punten werden verdeeld. Zowel Alie Harrie als Marie en Rob hadden de eerste game ge wonnen, de tweede verloren, daarna werd de mix van Alie en Harrie nipt verloren en wonnen Marie en Rob op dezelfde ma nier. Met de eindstand van 4-4 konden alle spelers tevreden zijn. Holten - Henri Vidal de St. Germain verzorgt woensdag 24 november een lezing over zijn ervaringen als regressie therapeut. De lezing begint om 20.00 uur in de Kandelaar, Stationsstraat 4 in Holten. Herinneringen aan vorige levens kunnen bij sommige mensen spontaan opkomen. Ze kunnen ook door middel van regressie- Holten - Maar liefst vier mo ties met als onderwerp De Kol werden vrijdag tijdens de be grotingsvergadering inge diend. Maar een van de moties haalde het: de motie van VVD en Gemeentebelang werd on derschreven door alle raadsle den. In de motie spreekt de ge meenteraad zich over vijfjaar opnieu» te willen buigen over een actieve voortzetting van het project De Kol. De gemeenteraad vond het voor stel van burgemeester en wet houders om het project De Kol tien jaar lang te laten 'slapen' minder gelukkig. De raad wil dat het college, als zich nieuwe ont wikkelingen voordoen die op De Kol woningbouw mogelijk ma ken, daar dan mee aan de slag gaat. Bedrijven die nu gevestigd zijn op De Kol mogen geen be lemmeringen ondervinden bij hun bedrijfsvoering en noodza kelijke bedrijfsaanpassingen. VVD-fractievoorzitter J. Keve- lam vond het onacceptabel dat over een langere periode de be volking van een gebied in het onzekere wordt gelaten. 'Voor alle duidelijkheid dan maar deze .motie', aldus Kevelam. De motie van de PvdA om jaar lijks een bedrag van 75 duizend euro toe te voegen aan project De Kol, met uitzondering als de gemeentelijke financiële situatie slecht is. haalde het niet. 'Sane ring van dit industrieterrein in een woonbuurt is van groot be lang voor het creëren van een grote inbreidingslocatie voor volkshuisvesting', lichtte PvdA- fractievoorzitter R. de la Have toe. Maar deze motie werd al leen gesteund door de VVD- fractie. die best elk jaar dat geld opzij wilde leggen voor De Kol. De SGP kwam met een motie om gelden voor het Kulturhus te bestemmen voor het project De Kol. 'Het industrieterrein De Kol ligt dichtbij een woonomgeving en heeft daardoor invloed op de leefbaarheid in de kern Holten- Het gebied is geschikt als woon gebied. Voor de noodzakelijke bedrijfsverplaatsingen zijn in principe al gronden beschikbaar op Vletgaarsmaten. Extra finan ciële middelen zouden een sti mulans betekenen', aldus de SGP-motie. SGP-fractievoorzit- ter H. Voortman vond dat het voor de kern Holten van groot belang was dat de herontwikke ling van De Kol op kortere ter mijn start, en dat daarom voor en door de Holtense gemeenschap £en heroverweging van prioritei ten zou moeten plaatsvinden. Kortom, de SGP vond de heront wikkeling van De Kol belangrij ker dan de realisatie van een uit gebreid Kulturhus. De SGP zou graag een soberder Kulturhus zien. dat langzamer ontwikkeld werd. en daarnaast een snellere ontwikkeling van De Kol. Het geld dat vrijkomt door de rijks uitkering voor maatregelen te gen de wateroverlast, 1,18 mil joen euro, zou dan niet aan het Kulturhus ten goede moeten ko men, maar als financiële injectie voor De Kol moeten dienen. 'We moeten nu op De Kol de zaak aanpakken en investeren, anders versloft de hele zaak', aldus de SGP. VVD-er Kevelam wilde eveneens investeren in De Kol en na maximaal vijf jaar 'sudde ren' moet er wat de VVD betreft duidelijkheid komen. De VVD wil wel mee met de motie van de SGP: 'We vinden 1,18 miljoen euro een goede bestemming voor De Kol. Het zou een extra impuls zijn om De Kol op de rit te krijgen.' De SGP-motie, met alleen steun van de VVD, haalde het niet. 'Hoewel De Kol ons lief is, vind ik dit voorstel volstrekt onaanvaardbaar', gaf PvdA- raadslid R.W. Meijerink aan. Burgemeester B. Koelewijn be nadrukte dat iedere ontwikke ling die zou leiden tot meerdere financiële middelen voor De Kol welkom zou zijn. maar dat het project toch óp een lager pitje gezet moest worden omdat ge woonweg het geld ontbrak. Koe lewijn verwacht dat over een aantal jaren weer gewerkt kan worden aan het project, 'De ge meenteraad heeft gezegd dat er geen extra geld beschikbaar moet komen, alles moet binnen de bestaande budgetten plaats kunnen vinden. We willen de burger ook met extra belasten voor dit project', aldus Koele wijn, die benadrukte dat De Kol een strategisch project blijft en dat elk jaar bekeken wordt of er geld voor gespaard kan worden. therapie (onder deskundige be geleiding) tot stand komen en uitgewerkt worden. De Holtengroep heeft voor Hen ri Vidal de St. Germain gekozen omdat hij op een heel natuurlijke wijze kan vertellen over zijn er varingen in zijn regressieprak tijk. Dat leidt tot verhalen die voor velen van ons niet alle daags zijn, maar die ons wel kunnen helpen om op een andere wijze te kijken naar onszelf en de gebeurtenissen in de wereld. We gaan begrijpen, hoe en waar om mensen kiezen om in dit le ven (terug) te komen. Regressie ervaringen uit Atlantis en de oertijd tot en met de gesneuvel den in de Vietnam-oorlog, en zelfs de Twin Towers komen aan de orde. Nadere informatie over de le zing van Henri Vidal de St. Ger main bij Theo Hoge 0548 - 36 77 40. Holten - De uitslagen van de onderlinge competitie van schietvereniging De Een dracht. Geweer klasse A: 1. W. Paal man. 167: 2. B. Paalman. 148. Klasse B: 1. G.J. van Aefst, 157; 2. M. Krikkink, 150; 3. D. Vincent. 147. Klasse C: 1. B. Tromop, 136; 2 M Oostervelt, 99. Pistool: l.H. Paalman, 154. Vuurbuks: 1 D. Overmeen, 87; 2. J. Eertink, 73: 3. G. Möring, 70: 4. J. Reinaardus, 57. Opgelegd 55+ klasse A: 1. G. Haverslag, 192; 2. G. Schuppert, 187; 3. W. Leeftink, 180; 4. E. Grootentraast, 169. Klasse B: 1J. Nijendijk. 170; 2. D. Tickink, 160: 3. J. Klooster, 156. Zaterdag 20 november Blauw Wit 1 - Voorwaarts VI, 14.30 uur; Blauw Wit 2 - Vrooms- hoopse Boys 2,12.30 uur; Zelos 4 - Blauw Wit 3, 12.30 uur (vertrek 11.00 uur); Oranje Nassau 7 - Blauw Wit 4, 14.30 uur (vertrek 1315 uur): Blauw Wit 5 - BAS 5, 14.30 uur; ASC'62 Al - Blauw Wit Al, 12.30 uur (vertrek 11.00 uur): Nieuw-Heeten BI - Blauw Wit BI, 14.00 uur (vertrek 13.00 uur): Broekland Cl - Blauw Wit Cl, 13.00 uur (vertrek 11.45 uur): Blauw Wit C'2 - Wijhe'92 C3. 12.30 uur; Deto C2 - Blauw Wit C3. 11.00 uur (vertrek 9.45 uur); Leme lerveld D2 - Blauw Wit Dl, 8.45 uur (vertrek 7.45 uur): Blauw Wit D2 - Rohda R D8, 10.30 uur: Wij he'92 E2 - Blauw Wit EI, 10.45 uur (vertrek 9.45 uur): Blauw Wit E2 - Raalte E2, 9.30 uur: Blauw Wit E3 - Overwetering E4. 10.30 uur: Hee ten F1 - Blauw Wit Fl, 10.30 uur (vertrek 9.45 uur): Blauw Wit F2 - Rohda R. F10. 9.30 uur: Raalte F4 - Blauw Wit F3, 11.00 uur (vertrek 10.00 uur): Blauw Wit F4 - Wesepe F3,9.30 uur Zaalvoetbal Vrijdag 19 november CJV'ers 1 - Blauw Wit 1, 20.30 uur (vertrek 19.30 uur); Colmschate 4 - Blauw Wit 2. 21.30 uur (vertrek 20.30 uur). W Holten Zondag 21 november Wesepe 1 - Holten 1. 14.00 uur (vertrek 12.00 uur); Epse 2 - Holten 2, 10.00 uur (vertrek 8.45 uur); Hol ten 3 - De Zweef 5, 9.30 uur; Hol ten 4 - La Première 5, 10.00 uur; WVV'34 7 - Holten 5, 9.00 uur (vertrek 8.00 uur); Holten 6 - Wier den 7, 9.30 uur; Holten 8 - De Zweef 119.00 uur. Zaterdag 20 november Lettele Al - Holten Al, 14.00 uur (vertrek 13.00 uur); Holten BI - Oranje Nassau B2. 14.30 uur; JC Hellendoom B2 - Holten B2, 11.00 uur (vertrek 10.00 uur): Diepen veen Cl - Holten Cl. 13.00 uur (vertrek 12.00 uur): Holten C2 - Rohda Raalte C7, 13.00 uur: Over wetering Dl - Holten Dl. 9.45 uur (vertrek 8.30 uur); Enter D3 - Hol ten D2. 10.00 uur (vertrek 9.00 uur): Holten El - Omhoog E4, 10.00 uur; Rijssen Vooruit El - Holten E2, 10.00 uur (vertrek 9.00 uur): Holten E3 - RKSV E2, 10.00 uur; Holten Fl - Hector Fl. 11.00 uur; RKSV Fl - Holten F2. 9.00 uur (vertrek 8.00 uur); Holten F3 - De Zweef F8, 11.00 uur; Holten MB1 - De Tukkers MB, 14.00 uur. Holten MB2 - Victoria'28 MB. 14.00 uur. Handbal Zondag 21 november Dames 1 - UGHV. 12.05 uur: CVO - Heren 1. 10.00 uur (vertrek 8.30 uur); Dames 2 - Schalkhaar 2. 13.20 uur: Dames A1 - DSC 111.00 uur; Dijkoraad' Kwiek 3 - Dames A2, 14.35 uur (vertrek 13.30 uur). Mintonette Vrijdag 19 november Sporthal 't Mossink Dames 2 - Markel Up 1. 19.30 uur; Dames 3 - Vrivo 2, 19.30 uur; He ren 1 - HVC 3, 19.30 uur; Dames 1 - Vocluma 1, 21.00 uur; Heren 2 - Markel Up 2, 21.00 uur: Heren 3 - VC Hengelo 2, 21.00 uur. Gymzaal Maarstraat Meisjes B - Saasveldia 1,19.30 uur; Dames 4 - Markel Up 4,21.00 uur

Holtens Nieuwsblad | 2004 | | pagina 9