Dames Handbal verliezen van AAC l Opnieuw verlies Blauw Wit V Kaspers Generaal Kampioen Bergvliegers Resultaten Blauw Wit Resultaten W Holten SportAgenda Vanentoernooi judoka's Jan Koning fluit laatste wedstrijd Uitslagen Eendracht Uitslagen BC Holten Blauw Wit uit naar Juliana W Holten tegen ABS Puzzelrit Donderdag 11 november 2004 Holtens Nieuwsblad Rohda Raalte Fll - Blauw Wit F4 In dc strijd om de tweede plaats heeft F4 afgelopen zaterdag het onderspit moeten delven te gen F11 van Rohda Raalte. Terwijl F12 van Rohda op een naastge legen veld het kampioenschap behaalde, waren de kleinste Blauw witters kansloos tegen een goed voetballend en zeer productief Fll. Bij rust leidden de Raaltenaren al met 4-0. Ook in de tweede helft was Rohda heer en meester. Hoe Blauw Wit F4 ook knokte, het lukte niet. Uiteindelijk bleef de teller staan op een 10-0-neder- laag. Enig lichtpuntje van deze zaterdagochtend was dat de straf- schoppenserie na afloop van de wedstrijd wel succesvol verliep. Eindstand: 10-0. Raalte E2 - Blauw Wit E2 Blauwwit kreeg al direct in het eerste kwartier een paar kansen maar miste telkens net dat beetje geluk dat een echte spits soms nodig heeft. De thuisclub aarzelde niet en scoorde wel. Boudewijn wist na een fraaie actie nog wel een tegen treffer te scoren. Uiteindelijk gingen de Holtenaren de rust in met 2- 1 achterstand. In de tweede helft waren de mannen uit Holten scherp en werd al snel duidelijk dat Raalte nog niet gewonnen had. De combinaties tussen de spitsen Thom en Rutger liepen nu plotse ling veel beter. Vanuit het middenveld, wisten, Bram en Youri re gelmatig de voorhoede goed te bedienen. Met nog een paar minuten op de klok en een 2-3-voorsprong werd het op het laatst nog span nend toen de complete voorhoede van Raalte oog in oog kwam te staan met Leon. Gelukkig bleef de laatste man koel en wist het ge vaar te keren. Eindstand 2-3. Blauw Wit Al - SDOL Al Beide teams begonnen fel aan de wed strijd. Blauw Wit kwam al snel op voorsprong en even later werd het zelfs 2-0. Aan de andere kant hadden ook de bezoekers nog en kele kansen, maar mede door keeper William Kolkman werden de ze niet benut. Vlak voor rust werd het zelfs nog 3-0. Na de rust kwam SDOL iets terug tot de 3-1Maar al snel kwam Blauw Wit weer op een marge van 3. Toen SDOL opnieuw iets terugdeed was het weer Blauw Wit dat de eindstand op 5-2 bepaalde. Eindstand 5-2. Blauw Wit 5 - Elspeet 5 De wedstrijd ging gelijk op. Met goede kansen aan beide kanten. Mede door goed keeperswerk van André Aanstoot bleef het lang bij 0-0. Bij een foutje achterin bij Elspeet kwam Martijn Bannink er goed tussen, omspeelde de keeper en zag dat Richard Beldman er beter voor stond zodat hij er 1 -0 van kon maken. Dit was tevens de ruststand. Na de rust kwam Elspeet nog terug tot 1-1Waarna vlak voor tijd Herman van Eden met een su blieme pass door het hart van de Elspeetse verdediging Martijn Bannink 1 tegen 1 voor de keeper zette. Hij faalde niet waardoor Blauw Wit 5 voor het eerst deze competitie de punten kon behou den. Eindstand: 2-1. Blauw Wit Cl - OVC Cl Tegen het sterke OVC trok Cl aan het kortste eind. Het spel ging over en weer, waarbij OVC via een snel le counter invalkeeper Jacco kansloos liet. Jacco verving de gebles seerde Mike goed, maar ook hij kon niet voorkomen dat voor de rust de 0-2 gescoord werd. Na rust zette Cl de tegenstander onder druk, maar een goede kans werd niet benut en bij de volgende aan val met goed veldspel van de Ommenaren zorgde ervoor dat Blauw Wit op een 0-3-achterstand kwam. Frank zette met een onnavolgba re voetbeweging de 1-3 op het scorebord, maar het was te laat om het tij nog te doen keren. Leon werd als extra spits er bij gezet en daarmee werd de druk op het doel van OVC groter. Flelaas bleef hun voorhoede schotvaardig bij de uitvallen en pas na de 1 -5 wist Blauw Wit via Thijmen na een prachtige steekbal van Nick de Bie de stand met een droge linkse knal op de eindstand 2-5 te brengen. Eindstand 2-5. Holten F2- Enter F2 De wedstrijd tegen de nummer twee uit de competitie begon goed voor Holten. De eerste helft was Holten de gehele tijd voor het doel van Enter. Helaas werd er, doordat Enter massaal in de verdediging ging. niet gescoord. Een tegenaanval van Enter resulteerde in een doelpunt. Holten bleef echter aanvallen, zodat er vlak voor rust door Gerth Willighagen werd gescoord tus sen de benen van de keeper door. Na rust bleek Enter F2 toch een maat te groot voor Holten. Het eindresultaat was ondanks de goede inzet van Holten. Eindstand 1-4 Holten El - Excelsior E4 Een goede wedstrijd van Holten El te gen een sterke tegenstander uit Rijssen. Bij de rust was het 0-3 voor Excelsior. Maar door een tactische zet van leider Remco Vermeu len door te kiezen voor twee verdedigers en de overige spelers in de aanval kreeg Holten El zo veel kansen, dat doelpunten voor Holten niet konden uitblijven. Het geluk was niet aan Holtcnse kant daar door werd de einduitslag 2-6. Hopelijk worden volgende week met aanwezigheid van de TOP leider Harry de kansen beter benut. Eindstand 2-6 Enter E4 - Holten E3 Holten E3 moest spelen tegen koploper En ter E4. Nog voor Holten gevaarlijk kon worden, had Enter al twee keer gescoord. Toch leek Holten voor een verrassing te gaan zor gen, nadat uit goede aanvallen Holten op gelijke hoogte kwam door doelpunten van Remco en Jordi (2-2). Tot aan de rust bleef het spel in een hoog tempo heen en weer golven, waarbij kansen van Holten net niet werden benut en kansen van Enter steeds werden omgezet in doelpunten. De ruststand was 5-2. Na rust werden de spelers van beide teams wat vermoeid. Holten had in deze periode veel pech; maar liefst drie keer kwam de bal tegen de lat. Jordi de B. kon nog een mooie pass van Jordi P. afronden. Toch gaf de klasse van Enter de doorslag; ze wisten nog vijf keer toe te slaan. Eindstand 10 - 3. Holten C2 - Heino C5 Vanaf de aftrap nam Holten het initiatief. Een slalom van Glenn door de defensie van Heino werd door hem uitstekend binnengetikt (1-0). Na tien minuten scoorde Heino tegen (1-1), maar wederom was het Glenn die Holten op voorsprong zet te (2-1Daarna was het Martijn die de bal in het strafschopgebied veroverde en de keeper het nakijken gaf (3-1Nadat de tegenstan der nog tegenscoorde, maakte Glenn zijn hattrick compleet en scoorde nog voor de rust 4-2. Na de thee ging Holten weer volop in de aanval. De aanvallen van Heino werden gepareerd door de goed j keepende Nick. Een goede combinatie in het strafschopgebied werd uiteindelijk door Martijn met een prachtige lob afgerond (5-2). Een overtreding van Heino betekende een strafschop voor Holten. Mar tijn liet zich deze kans niet ontnemen en scoorde strak in de hoek (6-3). Door het uitvallen van voorstopper Arno zette Heino meer druk en wist nog tot 6-5 terug te komen. Eindstand: 6-5 Holten \IB1 - Borne MB1 De Holtense Dames MBI beginnen I langzaam punten te halen. In begin ging de wedstrijd gelijk op. Zo- jvvel Holten als Borne kregen kleine kansjes. Dc eersïe echte kans was voor Borne maar Ilse redde bekwaam. Holten werd daarna sterker en kwamen Berfin en Maike alleen voor de keepster. Helaas lukte het niet om te scoren. Later in de eerste helft na een warrige situatie voor het doel van Borne wist Cathy de score te openen. Holten kreeg daarna nog wat kansen maar er werd niet meer ges- coord voor de thee. Na rust gaf Holten de wedstrijd geheel onnodig uit handen. Ook toen kreeg Holten nog weer een mooie kans via Maike. Het overspelen ging erg slordig en de toeschouwers werden jerg zenuwachtig. Eindstand 2-1. Holten Al - SC Deventer Al Holten Al begon de wedstrijd tegen Deventer sterk. De duels werden scherp aangegaan en gewonnen. Een veldovcrwicht was dan ook het logische gevolg. Na dertig mi nuten ving Aziz een slechte doeltrap van de Deventer-doelman op. Hij wist dc bal vervolgens met een prachtig schot van twintig meter in het doel te krijgen 1 -0). Holten kreeg de smaak te pakken en be gon goed te voetballen. Vijf minuten voor rust was het Ruud die een schitterende aanval over vijf schijven wist af te ronden. Met een 2-0 stand zocht Holten de kleedkamer op..Na rust begon Holten zwak. SC Deventer wist na een twintig minuten zelfs langs zij te komen. Nadat er opnieuw gewisseld werd aan Holterzijde ging het beter. Wederom zorgde Aziz voor een voorsprong. Hij rondde een goed opgezette aanval van Thijs af. Vlak voor tijd was het Tjarko die attent reageerde op een bal op de lat van Jellc. Hij bepaalde dc eindstand op 4-2. Holten - In de thuiswedstrijd tegen het derde team van mid denmoter AAC '89 hebben de handbaldames van Holten de eerste nederlaag in de zaal competitie geleden. In de eerste twintig minuten ont spon zich een gelijkopgaande partij. Holten kon het tegen deze ervaren tegenstander goed bol werken en wist de stand in even wicht te houden. In de twintigste minuut viel Mo nique Plantinga uit met een knieblessure. Door dit uitvallen moest Holten de verdediging omzetten. Dit werkte duidelijk in het voordeel van de gasten uit Arnhem. Tot de rust wist Holten de stand nog gelijk te houden (8- 8), maar daarna ging Holten on rustig spelen. Er werden onnodi ge afspeelfouten gemaakt en ook werden enkele goede kansen on benut gelaten. AAC zag daar door kans de wedstrijd naar zich toe te trekken. Holten werd zo in eigen huis op een 13-18-neder- laag getrakteerd. Scores: Judith Tiekink 4: Jessi ca Smit 3; Bianca Smit, Moni que Plantinga en Margot ter Schure 2. Zondag 14 november speelt Holten uit tegen Dijkoraad Kwiek 3 in Raalte. Opnieuw een lastige tegenstander. De wed strijd in Raalte begint om 14.15 De heren bonden ook in hun zes de wedstrijd de tegenstander aan Holten - De judoka's van SV Bato hebben zaterdag 6 no vember meegedaan aan de eerste ronde van het vanen- toernooi van dit seizoen. De ju dowedstrijden in sporthal de Reiger in Delden vonden plaats onder ruime publieke belangstelling. Ook dit keer zorgde een goede indeling in klassen op basis van gewicht, leeftijd en wedstrijder varing voor goede en spannende wedstrijden. Van de Holtense ju doka's is Steven van Riel als eerste in zijn poule geëindigd. Tweede plaatsen zijn behaald door Gerben Kolkman, Remie Erkelens, Senna Kloosterman, Roy Pasman en Thom Derks. Derde plaatsen waren er verder voor Roy Jansen, Roma Kloos terman, Grita Bekkernes, Joy Kloosterman, Karlijn Bekkernes en Tim Stegeman. (Foto: Johan Bolink) hun zegekar. Ondanks het gemis van vier basisspelers en met aan vulling van twee jeugdspelers kreeg Achilles - de huidige num mer twee - nauwelijks kans. Met fris aanvallend spel nam Holten al bij rust een voorsprong van 8- 11Deze werd na rust verder uit gebouwd. Holten kon zo een rui me 15-24-overwinning aan de rij toevoegen. Met alleen de wedstrijd tegen Tyfoon nog voor de boeg, kan Holten zich terecht bij de kandi daten voor het kampioenschap gaan rekenen. Aanstaande zon dag kan thuis tegen Tyfoon de eerste stap gezet worden. Holten - Tyfoon om 12.05 uur. Scores: Jan Henk Kamphuis 11: Tristan Dorlas, Andy de Jong 6, Stefan Jansen 1 Dames 2 verloor van een goed Wesepe 2. De gasten waren op alle fronten net iets beter. De leidde tot een 8-13-nederlaag. Dames A2 speelde een prima eerste helft tegen Wesepe Al. Met goed spel werden de gasten op een 7-2-achterstand gezet. Na rust zat Holten helemaal vast. Vijf strafworpen en verschillen de prima doelkansen werden ge mist. Wesepe kwam daardoor - met een voortreffelijke doel- vrouwe - helemaal terug in de wedstrijd en wist de score in de slotfase om te buigen tot een 8- 11-zege. De jongens B speelden uit tegen Atlantis in Dronten. In een leuke wedstrijd kwam Holten net iets te kort. Tot de rust liep het prima (9-9). Maar in de tweede helft wist de thuisploeg een 25-19- overwinning te bewerkstelligen. Meisjes B kwam vooral voor rust te kort tegen Tyfoon. Na de rust (7-1) ging Holten iets beter spelen, maar meer dan een 12-4 Holten - De jaarlijkse feest avond van postduivenvereni ging de Bergvliegers werd za terdag 23 oktober gehouden. Op deze avond werden de kampioenen gehuldigd en prij zen uitgereikt. Het afgelopen seizoen begon 3 april en eindigde op 18 septem ber. Het was een bijzonder mooi en sportief jaar, want elke week kon er gevlogen worden met de duiven. Hierdoor konden de liefhebbers onderling proberen één of meer dere kampioenschappen binnen te halen. A. Kaspers was dit jaar voor het eerst lid in Holten en wist gelijk meerdere kampioenen binnen te halen. H. Jansen werd tweede en wist daarmee J.G. van Werven voor te blijven. Alle kampioenschappen wer den als volgt verdeeld: Generaal onaangewezen: 1. A. Kaspers; aangewezen: 1. A. Kaspers; 2. H. Jansen; 2. H. Jan sen; 3. J.G. van Werven; 3. A. ten Dam 2. Superkampioen: 1. A. Kaspers. Superkampioensnelheid: A. Kaspers; 2. H. Jansen. Patatbe ker 2004: A. Kaspers; 3. A. ten Dam 2. H.J. Bokaal: A. Kaspers. Vitesse onaangewezen: 1. A. Kaspers; Aangewezen: 1H. Jan sen; 2. H. Jansen;G. Jurjens; 3. A. v.d. Heide; 3. G.J. Koetsier. Midfond onaangewezen: 1. A. Kaspers; Aangewezen: 1. A. Kaspers; 2. H. Jansen; 2. FI. Jan sen; 3. H. van Beek; 3.H. van Beek. Fond onaangewezen: 1J.G. van Werven; aangewezen: 1. A. Kaspers; 2. A. ten Dam 2; 2. A. ten Dam 2; 3. A. Kaspers; 3. J.G. van Werven. Jong onaangewezen: 1. A. Kas pers; aangewezen: 1A. Kas pers; 2. A. v.d. Heide; 2. H. Jan sen; 3. G. Jurjens; 3. G. Jurjens. Natour onaangewezen: 1. A. Kaspers; aangewezen: 1. A. Kaspers; 2. H. Jansen; 2. A. v.d. Heide; 3. A. v.d. Heide; 3. H. Jansen. (Foto: Johan Bolink) Holten - In Glanerbrug tegen het plaatselijke Sportlust heeft Blauw Wit de achtste neder laag van dit seizoen geleden. Tegen een effectief maar niet subliem spelend Sportlust kwam Blauw Wit er gewoon niet aan te pas. Er werd wel hard gewerkt maar voetbal lend stelde het allemaal niet veel voor. De gelegenheids voorhoede maakte het de Sportlustdefensie wel erg makkelijk terwijl de eigen ver dediging lang niet attent ge noeg speelde. Een 4-1 verlies was het resultaat. Doelman Maarten Paalman was de bes te man en behoedde zijn ploeg voor een nog grotere neder- A1 na twee minuten keek Blauw Wit tegen een 1-0-achterstand aan. Linksback Ton Veldhuis moest aan de noodrem trekken door een snelle aanval over rechts. De sliding vond echter plaats binnen de beruchte lijnen en dit werd door de scheidsrech ter afgestraft met een gele kaart en een strafschop voor Sportlust. Mark Kuis verzilverde de penal ty eenvoudig en Blauw Wit liep al vroeg achter de feiten aan. Even later kreeg Blauw Wit een uitgelezen kans om de stand weer gelijk te trekken toen Jacco Schuppert een voorzet op maat bezorgde bij de vrijstaande linksbuiten Arnoud Beldman. De balbehandeling was echter niet goed waardoor het schot hoog over ging. De Blauw Wit- spelers hadden moeite met het veld en gleden bij hun acties re gelmatig uit terwijl Sportlust wel gemakkelijk op de been bleef. Sportlust speelde het spel letje slimmer en hoefde daar door ook niet alles uit de kast te halen. Toch kwamen er enkele kansen voor Blauw Wit. Uit een corner van Marco Schuiterd werd door Dirk Jan Beldman de bal in de handen van de Sport- lustdoelman gekopt. Enkele mi nuten later was het een Sport- lustspeler die uit een vrije trap net over schoot. Vervolgens was Blauw Wit weer in de aanval over links. De meegekomen Ton Veldhuis gaf een scherpe voorzet die door Arnoud Beldman al vallend werd ingekopt. De Sportlust- doelman grabbelde de bal uit de hoek nadat deze net even over de lijn was geweest. De scheids rechter had dit niet waargeno men en dc Sportlust-grensrech- ter deed alsof hij zich van geen kwaad bewust was. Het gebeur de voor de ogen van de meege reisde Blauw Wit-aanhang die zich dan ook luidruchtig liet ho ren. Na het eerste half uur zon der verdere kleerscheuren te zijn doorgekomen was het toch weer Sportlust dat verrassend op 2-0 voorsprong kwam. Mark Kuis bediende vanaf links z'n mee op gekomen rechtsbuiten Fred Dokter op maat de koelbloedige doelman Maarten Paalman met een strakke lage schuiver ver schalkte. Tot rust bleef Blauw Wit het nog wel proberen maar de beste kansen waren voor Sportlust die met Björn Klaver en Mark Kuis twee gevaarlijke aanvallers in huis hebben. Blauw Wit had nog mogelijkhe den uit enkele corners met ha chelijke situatie voor het Sport- lust-doel maar toch kon Björn Klaver net voor rust de 3-0 aan tekenen door te slap ingrijpen van de Blauw Wit-defensie. Na rust eenzelfde spelbeeld. Er werd al vlot gewisseld. Verdedi ger Ton Veldhuis maakte plaats voor aanvaller Alfred Beldman. Jacco Schuppert en Dirk Jan Beldman verhuisden naar de verdediging en Marco Schuiterd moest de aanval van nieuwe im pulsen voorzien. Door een meer aanvallende opstelling waren de messcherpe counters van Sport lust beslist niet ongevaarlijk en tien minuten na rust was het al weer raak. Via snel over links uitgevoerde aanval kwam Rik Zighan alleen voor de Blauw Wit doelman en schoot hard en laag in de rechterhoek 4-0. Met nog een kwartier te gaan werd Jacco Schuppert gewisseld voor Ernst Jan Flarmsen. Verdediger Arjan Aanstoot die tot dan in de voorhoede had gespeeld ver huisde naar de verdediging. Wat Blauw Wit ook probeerde of veranderde, het was voor Sport lust geen probleem en men kon eenvoudig de wedstrijd uitspe len. Enkele gevaarlijke Sportlust- aanvallen werden door Maarten Paalman bekwaam uit z'n doel geranseld en een enkele keer bracht de paal de n»dige red ding. Tien minuten voor tijd werd Dirk Jan Belman gewis seld voor Thijs ten Eisen. Vlak voor tijd kon Blauw Wit de eer nog redden door een doelpunt van Alfred Belman. Een pass op maat van Gerald Jansen werd door Alfred doeltreffend afge rond 4-1Een wedstrijd om maar snel te vergeten. Opstelling Blauw Wit: Maarten Paalman. Youri Noorlander, Marco Schuiterd, Ton Veldhuis (Alfred Beldman), Gert-Jan Ulfman, Jacco Schuppert (Ernst-Jan Harmsen), Gert-Jan Prins, Gerald Jansen, Am- oud Beldman, Arjan Aanstoot en Dirk Jan Beldman (Thijs ten Eisen). nederlaag zat er deze middag niet in. Meisjes C was een maat je te klein voor Goosen/Wijhe. Dit team zit duidelijk in een veel te zware poule. Holten bood goed tegenstand, maar via een 8- 3 stand bij rust werd met 16-3 verloren. Holten - Jan 'Opa' Koning (67) floot afgelopen zaterdag, op sportpark 't Vletgoor, zijn laatste wedstrijd bij de E2- jeugd van Blauw Wit. Jan Koning neemt afscheid na ruim 25 jaar actief te zijn ge weest binnen de voetballerij. Hij voetbalde ooit in het roemruchte negende elftal bij de senioren. Hij speelde verdienstelijk als laatste verdediger en was de rots in de branding voor doelman Henk Aanstoot. Na zijn actieve periode was hij vrijwilliger bin nen de vereniging. Hij stond nooit op de voorgrond, maar pakte zaken op waar iemand no dig was. Als leider van het da mesteam, of later bij de MB 1-ju nioren was hij nog wekelijks op het sportpark te vinden. De laat ste jaren was hij scheidsrechter en vervulde dus een belangrijke taak bij de opvoeding van jeugd. Na de wedstrijd van Blauw Wit E2 kreeg Jan Koning een atten tie aangeboden namens de ver eniging. Holten - Uitslagen van de on derlinge competitie van schiet vereniging De Eendracht. Geweer klasse A: 1. J.A. Paal man. 175; 2. W. Paalman, 160; 3. F. Hoes. 151 (1x10); 4. M. Aanstoot, 151; 5. B. Paalman, 147. Klasse B: 1. B. Kolkman, 158; 2. G.J. van Aefst, 154; 3. G. Jan sen, 148; 4. D. Vincent, 139. Klasse C: 1. M. Oostervelt, 107. Pistool: 1. H. Nekkers, 165; 2. H. Paalman, 157; 3. A. Schup pert, 154. Vuurbuks: 1. J. Eertink, 84 (2x10); 2. D. Overmeen, 84 (2x10); 3. E. Grootentraast, 80; 4. G. Möring, 70; 5. H. Bakker, 66 (2x10); 6. S. Kools, 66 (1x10). Opgelegd 55+ klasse A: 1. G. Haverslag, 188; 2. G. Schuppert, 187: 3. E. Grootentraast, 172; 4 D.Jansen, 171. Klasse B: 1. J. Klooster, 175; 2. A. Pekkeriet. 167; 3. D. Tiekink, 157. Holten - Het vierde team van badmintonclub Holten speelde I-11-04 tegen het eerste team van Orion uit Hengelo. Rolph Rikkering had even tijd nodig om goed in de wedstrijd te komen en won in 3 games met II-15, 15-9 en 15-Ï2. Ismael Wind won in twee games, 15-13 en 15-3. De Holtense dames Marijke en Renate verloren hun enkelpartij en in twee games, hun dames- dubbel daarentegen werd vrij gemakkelijk in winst omgezet 15-9 en 15-4. De herendubbel werd ook ge wonnen 15-9 en 15-6. De mixpartij van Ismael en Ma rijke ging in twee games naar Holten. Renate en Rolph hadden een derde game nodig om te winnen en deden dit in 12-15, 15-13 en 15-4. Einduitslag 6-2 voor Holten. Blauw Wit Zaterdag 13 november Juliana'32 1 - Blauw Wit 1, 14.30 uur (vertrek 12.30 uur); Avanti T. 3 - Blauw Wit 2. 14.30 uur (vertrek 13.00 uur); Blauw Wit 3 - SDOUC 6, 14.30 uur; Blauw Wit 4 - Markvogels 3, 14.30 uur; CSV Apeldoorn 12 - Blauw Wit 5, 14.30 uur (vertrek 13.00 uur); Blauw Wit Al - Heeten Al, 14.30 uur; Blauw Wit BI - De Zweef B2, 12.30 uur; Blauw Wit Cl - De Zweef C2, 11.30 uur; Lemelerveld C2 - Blauw Wit C2, 13.00 uur (ver trek 11.45 uur): Blauw Wit C3 - Rohda R. C8 - 10.30 uur; Wit kampers MB - Blauw Wit MB, 13.00 uur (vertrek 12.00 uur); Blauw Wit Dl - SVVN Dl. 10.30 uur; Lemelerveld D4 - Blauw Wit D2, 8.45 uur (vertrek 7.45 uur); Overwetering EI - Blauw Wit El, 9.00 uur (vertrek 8.00 uur); Wijhe'92 E4 - Blauw Wit E2, 10.45 uur (vertrek 9.45 uur); Nieuw-Heeten E2 - Blauw Wit E3, 11.00 uur (vertrek 10.15 uur); Blauw Wit F1 - Wesepe Fl, 9.30 uur: Haarle F3 - Blauw Wit F2, 10.00 uur (vertrek 9.00 uur): Blauw Wit F3 - Haarle F4, 9.30 uur; Blauw Wit F4 - Rohda R. F12, 9.30 uur. Zaalvoetbal Donderdag 11 november Blauw Wit 2 - WHCZ 4, 22.00 V rijdag 12 november Blauw Wit 1 - Sallandia 1, 19.30 uur. VV Holten Zondag 14 november Holten 1 - ABS 1. 14.00 uur; Holten 2 - Zutphen 2. 10.00 uur; Dedemsvaart 4 - Holten 3, 10.30 uur (vertrek 9.15 uur); Heracles 4 - Holten 4, 10.45 uur (vertrek 9.45 uur); Holten 5 - Bentelo 5, 9.00 uur; La Première 6 - Holten 6, 9.00 uur (vertrek 8.00 uur); Holten 7 - EMMS 4, 10.00 uur. Handbal Zaterdag 13 november Meisjes B - Spoda/ Dalfsen 2, 16.25 uur; Jongens B - Huissen 1, 14.00 uur; Meisjes C - Raalte 1, 15.40 uur; Meisjes D - Ewijk/ LHC 2, 14.55 uur. Zondag 14 november Dijkoraad/ Kwiek 3 - Dames 1, 14.15 uur; Heren 1 - Tyfoon. 12.05 uur: DSC 2 - Dames 2, 10.00 uur; Dijkoraad/ Kwiek 1 - Dames Al, 13.10 uur; Dames A2-HHZD2, 11.00 uur. Holten - Voor Blauw Wit staat er zaterdag wel een heel be langrijke wedstrijd op het pro gramma. De ploeg speelt dan tegen Juliana dat net boven Blauw Wit op de ranglijst bi vakkeert. Om aansluiting met de ploegen onder in de middenmoot te hou den, telt alleen winst. Juliana heeft twee punten meer dan Blauw Wit en bij winst kan de Holtense formatie de laatste plaats overgeven aan de directe tegenstander. Of dit lukt is vanaf 14.30 uur in Hengelo te zien. De wedstrijd staat onder leiding van scheids rechter F.W.H. Beser. Meermanskamp - De traditio nele kraker tegen ABS staat zondag gepland voor VV Hol ten, Deze streekderby met zijn eigen karakter biedt meestal van de eerste tot de laatste mi nuut een boeiend schouwspel. Vorig seizoen moest VV Holten tweemaal diep buigen voor de Battumers. ABS doet het in de competitie uitstekend en bezet de derde stek op de ranglijst. VV Holten daarentegen speelt onsa menhangend en zonder enige flair. Afgelopen weekeinde werd ver diend, maar enigszins geflat teerd verloren bij Heeten (1-4). De Holtenaren zijn door deze nederlaag in de gevarenzone te rechtgekomen en hebben nog slechts een punt voorsprong op de hekkensluiter. Het duel op sportpark Meer manskamp begint om 14.00 uur. Holten - MAC De Holterberg houdt zondag 14 november om 14.00 uur een puzzelrit. Inschrijven kan vanaf 13.30 uur bij clubhuis 't Stuurhuus aan de Beusebergerweg 37. Iedereen is welkom. Voor inlichtingen, Jan Vincent telefoon 0548-364200.

Holtens Nieuwsblad | 2004 | | pagina 9