Overtuigende winnaars tijdens schoolhandbal 7öpform Resink Winst en verlies Holtense schakers Vanaf 699,-* Fauteuil met hoge allures Overwinning Kally 5 Spannende wedstrijd Mintonette voor 7995,- Uitstekend examen De Bergspeurders Jan Piscaer krijgt clinic van Sinnige Werkzaamheden aan het spoor voor 5750,- Geen verkoop vuurwerk Verkeerscontrole UW BADKAMERDROMEN KOMEN UIT IN ENTER Stoomdouchecabine TWIN-BOX HotSpring Grote Herfst Showroomopruiming Bubbels Jets Beleef het mee in onze nieuwe onderscheiden showroom Donderdag 11 november 2004 HO 13 Holten - Onder grote publieke belangstelling werden donderdag 4 november de finales ge houden van het jaar lijkse schoolhandtoer- nooi voor de basisscho len in Sporthal 't Mos- sink. Leerlingen van groepen zeven en acht van vijf ba sisscholen uit Holten en omgeving streden om de eer van handbalkampioen schooljaar 2004- '05, waarbij elke school met een meisjes- en jongens team uit kwam. Tijdens de voorrondes op twee woensdagmiddagen waarbij een hele compe titie werd afgewerkt, bleek al snel wie hoogst waarschijnlijk met de eer zou gaan strijken. De beste drie teams van de voorronde speelden tij dens de finaleavond nog een keer tegen elkaar. In de jongenspoule werd de Regenboog ongesla- (Foto: Johan Bolink) gen kampioen. Een aan tal jongens kon heel veel met de handbal. Sprong- worpen, stuitpassen en snelle break-outs, ge combineerd met een ge degen verdediging waren de kenmerken van deze ploeg. Wat voor elke an dere ploeg te veel van het goede was. In de meis jespoule ging het tussen de Regenboog en de Hol- terenk. Zowel in de voor ronde als tijdens de fina leavond won de Holte- renk met drie tegen een van de Regenboog, wat de Holterenk uiteindelijk het kampioenschap ople verde. Ook deze editie stond in het teken van sportiviteit, want na afloop werden winnaars gefeliciteerd en op de tribune lieten de medeleerlingen zich gel den met liedjes en spreekkoren met toeters trommels. De standen waren als volgt: Jongens: 1. Regenboog; 2. Haarschool; 3. Holte renk; 4. Dijkerhoek; 5. Bosschool. Meisjes: 1. Holterenk; 2. Regenboog; 3. Bos school; 4. Haarschool; 5. Dijkerhoek De sportiviteitprijs was dit jaar voor de meisjes van de Bosschool. De winnaars gaan meedoen aan de regionale wed strijden in mei 2005. Handbalvereniging Hol ten biedt de winnaars ex tra trainingen aan om zich hiervoor goed voor te bereiden. Holten - De meiden van I Mintonette MB1 volley balden vrijdagavond 5 november voor de tw eede keer tegen Aastad MB1. Het was vorig jaar 3-1 voor Mintonette en dit j keer was het weer heel spannend. De eerste set ging gelijk op. Mariska Dommerholt en j Anouk Bruggink hadden een paar mooie blok spron- I gen en scoorden daarmee punten. Er waren veel lan- I ge rally's, waarbij Leontien ÏVoogt het spel goed ver deelde. Het werd jammer genoeg 25-27. In de tweede set was er een dipje. De pass liep niet zo lekker, maar Myrthe de Vrijer maakte er steeds weer wat moois van en Sanne ten Kampe ramde de ballen in op de grond bij de tegen partij. Toch ging de winst naar Aastad met 15-25. In de derde set, weer hele maal opgepept door de aanmoedigingen van de tri bune, ging het weer beter. Ankie Veldkamp sloeg rechtdoor met haar keihar de buiten aanval en Jette Wielaard speelde sneeky balletjes net over het blok op de grond. Het was heel spannend en Mintonette won met 25-23. De vierde set. Spannend of Mintonette nog kon win nen met 3-2. In het begin stond Aastad voor maar de Holtense meiden kwamen goed terug. Ellen Wielaard had een paar mooie reddin gen van ballen die kort over het net werden gespeeld. Het werd uiteindelijk 20-25 en dus 1-3 voor Aastad. Het is aardig spannend in de competitie. WA staat eerste, Aastad tweede en Mintonette derde. Op vrij dag 10 december moeten de Holtense meiden tegen de nummer 1, WA. Ze spelen in de Haarstraat om 19.30 uur. Overige uilslagen vrijdag 5 november: Mintonette Meisjes Bl- Copyprofs Meisjes B, 11 - 3; Mintonette Dames 1- Rosstars, 1-3; Mintonette Dames 2-Copyprofs, 24-0; Mintonette Dames 3 -Co- pyprofs, 50-4; Mintonette Dames 4-Dynamo, 0-4; Mintonette Heren 2 - DSVD, 23-2; Mintonette Heren 3- MTSH,42-3. Introductie-actie: Fauteuils 'Jens' in robuust bruin leer 'op RVS onderstel ("rughoogte 83 cm) normaal 765,- nu 699,- Met hoge rugleuning (110 cm) nor maal 820,- nu 750,-. Verder verkrijgbaar in een groot aantal stoffen waaronder de exclusieve deploeg: collectie en leersoorten. Actie loopt t/m 28-11-04. \/onen je lief ij Almelo, Woonboulevard, Weezebeeksingel, Tel.: (0546) 812625 Enschede, Woonboulevard, Schuttersveld 3, Tel.: (053) 4358835 Wierden, hoofdkantoor. Internet: www.resinkwonen.nl. Holten - Er zal dit jaar geen legale verkoop van vuurwerk zijn in Hol ten. Blokker van de Maat ziet af van ver koop wegens de stren gere veiligheidsmaatre gelen die sinds kort gel den. Naast dat er een sprin klerinstallatie aanwezig moet zijn, geldt voor ver koop van vuurwerk in een kelder nog strengere regelgeving. Blokker van de Maat ziet daarom af van vuurwerk verkoop. Holtenaren zullen daar om naar andere plaatsen moeten om een voorraad aan te schaffen. Of door het wegvallen van het laatste verkoop punt de illegale verkoop van vuurwerk in Holten zal gaan groeien, is niet ondenkbaar. Holten - Surveillerende politieagenten zagen dinsdag 9 november rond 10.00 uur een vrachtauto met aan hangwagen rijden op de Rijssenseweg. De aanhanger was bela den met dakpanelen. Bij controle bleek de la ding 3,4 meter breed te zijn terwijl hiervoor geen vergunning was ver leend. Verder ontbraken de ver plichte markeringsbor den. De vrachtwagen chauffeur, een 47-jarige man uit Almelo, kreeg een boete van 315 euro. Peugeot 206 Atr-line Flink besparen zonder te bezuinigen op veiligheid, comfort en rij plezier? Kom dan nu bij ons langs. U bespaart namelijk 1.000,- als u nu overstapt op de Peugeot 206 Air-line. Een 206 met airconditioning en RD3 radio/cd-speler. Op de Peugeot 307 Navtech bespaart u nu maar liefst 2.250,-. Die heeft een navigatiesysteem met kleurenscherm aan boord, handsfree telefoon, cd-wisselaar, bediening aan het stuur en control. Op beide modellen geldt bovendien een bijzonder aantrekkelijk financieringsaanbod. Breng dus snel een bezoek aan onze showroom! Peugeot 30716 XS Navtech Peugeot 307 16 XS Navtedi AUTO RUESINK Goor Deldensestraat 36-38 Tel.: (0547) 27 26 46 Rijssen Kalanderstraat 9 Tel.: (0548) 54 22 93. JE VOELT JE LEKKERDER IN EEN PEUGEOT. De Peugeot 206 Air-line vanaf 14.520,-. Gem. verbr (afhankelijk van type motor) 1/100 km: 4,3 - 6,9; km/1: 23,3 - 14,5; CO2: 113 - 165 gr/km. De Peugeot 307 Navtech vanaf 21.850,-. Gem, verbr. (afhankelijk van type motor) 1/100 km. 4.9 - 8,8; km/1: 20,4 - 11,4; CO?: 129 - 206 gr/km. Wijzigingen voorbehouden. Afgebeelde metallic lak en lichtmetalen velgen tegen meerprijs. Genoemde prijzen zijn incl. BTW en BPM, excl. kosten rijklaar maken, verwijderingsbijdrage en leges. Financieringen worden verstrekt door Peugeot Finance, toetsing en registratie bij het BKR te Tiel. Holten - De biljartboys van Kally 5 zaten voor de wedstrijd allen al goed in hun vel. De fa buleuze overwinning op de koplopers vorige week heeft het nodige vertrouwen weer terug gebracht in de gelede ren. De thuiswedstrijd tegen Tip Tap Top (ik blief geen drop) uit Daarle leek op papier wel te doen voor de Kal ly 5 boys. Maar de vele woorden moesten toch ook deze keer weer in daden worden omgezet. Als eerste mocht de lei der Marnix het spits af bijten. De weergaloos spelende Marnix verraste vriend en vijand met fan tastisch spel. Zelfs een serie van vijfiten werd aan het publiek gepresen teerd. Slechts zeventien beurtjes had de werkelijk ontketende Marnix maar Holten - De Duitse her dervereniging De Berg speurders hield afgelo pen zondag 7 november een IPO-examen. In to taal namen negen com binaties deel, bestaande uit een internationaal gezelschap. Examenlei der was Dick Oolbek- kink en keurmeester Gerard List. Henk de Geus met Xanto von Schonbachsilva, als mede Berry Grens met Winnie van 't Heukske gingen op voor Speur hond II. De spoorlegger was Gertie Tuitert, die de sporen op een voortreffe lijke wijze heeft uitge legd, ook gezien de resul taten. Beide koppels slaagden met respectie velijke 90 en 94 punten. Drie deelnemers gingen op voor het diploma VZH, ter waarde Ap Tui tert, Margriet Podt en Adri Wansink met hun honden Pedro v.d. Vaste- now, Nipper van Haus- munster en Brisco von Scharwachter. Ook zij hebben het uitstekend ge daan en zijn allen met goede resultaten ge- De overige vier deelne mers gingen op voor de examens TPO I, IPO II en IPO III. Ap Tuitert heeft de sporen uitgelegd voor IPO II en IPO III. Ronald Siebelder met Gamp von Adelegg slaagde met de kwalifica tie uitmuntend voor IPO I. met 287 punten en was tevens dagwinnaar. Bert Kikkert met Assi von Hausfetser slaagde even eens voor IPO I met de kwalificatie zeer goed (totaal 278 punten). Voor IPO II ging Henk Oosterkamp op met z'n hond Owenn v.d. Vroomshoeve. Hij slaagde met 285 pun ten en kreeg de kwalifi catie uitmuntend. Als laatste was Fred Schols met z'n hond Gyt- ha v.d. Thomsemolen aan de beurt. Hij deed het eveneens voortreffelijk en behaal de 286 punten, wat hem de kwalificatie uitmun tend opleverde. Al met al kunnen de le den van de Bergspeur ders terugkijken op een zeer geslaagde examen- nodig om zijn veertig caramboles te maken. Dit geweldige begin van de wedstrijd beloofde veel goeds voor de avond. De lijn werd redelijk goed doorgetrokken door Jopie. Zijn enorm slecht spelende tegenstander was werkelijk geen partij voor hem. Jammer ge noeg trok het niveau van Jopie's tegenstander hem zelf ook wat omlaag. Maar het belangrijkste zijn toch de punten, en die haalde Jopie gemak kelijk binnen. Geruggensteund door de 4-0 voorsprong kon 'en fant terrible' Bazzz lek ker ontspannen aan de wedstrijd beginnen. Het bleef een spannende wedstrijd tot het einde aan toe. Scheids Jopie keurde een dubieuze bal van de tegenstander af. De tegenstander dacht echt dattie zat, maar ie dereen was er over eens dattie mis was. Deze klap kwam de tegenstander niet meer te boven en Bazzz profiteerde werke lijk magistrale wijze. De laatste wedstrijd van Buffie was een beetje een kopie van de wedstrijd van Bazzz. Het leek erop dat z'n tegenstander zou gaan winnen, maar door ervaring, wilskracht, en een hoop inzicht wist Buffie de wedstrijd toch te winnen. Een historische overwin ning voor Kally 5 was een feit. De uitslag 9-0 hadden ze al in geen drie jaar meer op het score bord gehaald. Door deze overwinning is Kally 5 opgeklommen naar de vierde plaats in de tus senstand van de zevende klasse. Uitslag Kalfsterman 5 - 'n Tip Top, 9-0. Gemid deldes: Marnix (2,35), Jopie (0,90), Bazzz (1,36), Baffie (0,86). Holten - Het tweede team van de schaakver eniging Holten speelde vorige week maandag haar eerste externe (uit)wedstrijd in het verre Balkbrug tegen het plaatselijke Kijk Uit. Het werd een zwaarbevochten over winning 314-2 ViHet beslissende punt werd binnengesleept door Rob Gervedink Nijhuis die in hevige tijdnood het hoofd koel wist te houden en zijn tegen stander mat zette. Hij had nog maar 40 secon den op de klok. Uitslag eerste ronde ex terne competitie derde klasse A A. Haarmeijer - Bertus van Beek. 1-0; G. ten Ka- te - Roelf de Jonge, 0-1; F. Flaselhoff - Karl- Heinz Leisten, 0-1G. vd Holst - Wim Kees van Rijssen, 1-0: H. Stoevela- er - Ronald Klein Teese- link, V2-Z2; W. Schutte - Rob Gervedink Nijhuis, 0-1. Het eerste team speelde afgelopen maandag haar tweede externe wedstrijd, uit tegen Drienerlo 1. Wederom kon een neder laag op het conto bijge schreven worden. Het eerste gaat dus een zwaar seizoen tegemoet. Holten begon nog wel voortvarend met een overwinning van Dick van der Knaap die weer ouderwets op dreef was. Daarna wist echter alleen Gerrit Luggenhorst nog een vol punt voor Holten op het scorebord te bren gen. Invaller Bertus van Beek zorgde nog voor een opsteker door remise te spelen. Daarentegen was de remise van Jim Klinge die een eindspel van Dame tegen Toren en pion niet wist te verzilve ren een tegenvaller. Ton van Oijen overzag in de opening een gat in zijn Jan Piscaer met zijn door Clarinda Sinnige gesig neerde hockevstick. Holten - Jan Piscaer (10) heeft zaterdag 23 oktober in Apeldoorn deelgenomen aan een keepersclinic voor alle keepers en keepsters uit de categorie D tot en met A voor de Verbunt Hockev Keepersclinic 2004. Een groot aantal topkeep- ers was bereid deze clinic te begeleiden. Waaronder de kersverse zilveren me daillewinnaar op de Olympische Spelen, de keepster van het Neder lands elftal: Clarinda Sin nige. De jongens en meisjes C en D werden van 10.30 tot 13.30 uur werden getraind. Na af loop was Clarinda Sinni ge bereid de nodige vra gen van de enthousiaste jeugd te beantwoorden. Bovendien werd haar zil veren plak geshowd. Jan Piscaer is apetrots op zijn hockeystick met sig natuur van de enige echte Clarinda Sinnige. Uiter aard blijft hij zijn stick met handtekening gebrui ken op het hockeyveld. Wie weet brengt deze nog geluk tijdens zijn werk als doelverdediger van het D-team in Hol ten. combinatie (dit noemen wij een blunder) en speelde bijna de gehele partij met een stuk min der. In het algemeen be tekent dit verlies, zo ook dit keer. Ook Cees Olij. Dinant van Beek en Bas van Beek konden hun Koning omleggen. Bas probeerde nog wel te po keren maar zijn aanval sloeg niet door. Een 5-3- nederlaag was het ge volg. In de interne competitie werden ook nog een aan tal partijen gespeeld. De uitslagen van de ne gende ronde: Ben van de Griendt - Wim Kees van Rijssen, 1-0; Teun Scheurwater - Gerrit Ste vens, '/2-'/2; Ronald Klein Teeselink - Dick van de Griendt, 0-1Johan Klein Teeselink - Rob Gerve dink Nijhuis, 0-1; Erik Bosman - Henk Jong man, 1-0; Aloys Meulen- broek - Karl-Heinz Leis ten, 0-1 Holten - In opdracht van ProRail werken verscheidene aanne mers op veertien plaat sen aan de sporen tus sen Deventer en Wier den en op de spoorem- placementen Almelo en Hengelo. De aannemers starten vrijdag 12 no vember om 1.00 uur en werken door tot en met maandag 15 november, 5.00 uur. De werkzaam heden hebben invloed op de dienstregeling van NS. Om de trein- vrije periode zo goed mogelijk te benutten, voeren de aannemers hun werkzaamheden gelijktijdig uit. Het gaat om verschillen de werken. Op het traject Deventer-Wierden ver nieuwt een aannemer op diverse plaatsen het bal- lastgrind en de dwarslig gers (bielzen). Tegelij kertijd vervangen andere aannemers (onderdelen van) wissels op de spoor- emplacementen Almelo en Hengelo. Vanwege de veiligheid voor de baan- werkers wordt het trein verkeer stilgelegd. NS zet stop- en snelbussen in voor zowel binnenlands als internationaal trein verkeer. Door alle werk zaamheden te clusteren en gelijktijdig uit te voe ren ondervinden treinrei zigers slechts één week einde overlast. De om wonenden van het spoor zijn schriftelijk geïnfor meerd over alle nachtelij ke werkzaamheden in dit weekeinde en de hinder die zij hiervan kunnen ondervinden. Dertien wissels op de spooremplacementen Al melo en Hengelo hebben het einde van hun techni sche levensduur bereikt en worden daarom ver vangen, inclusief het on derliggende ballastgrind. Op hetzelfde moment vinden werkzaamheden plaats aan de perrons en de bovenleidingen in Al melo. Op het spoor tussen Deventer en Wierden vernieuwt een aannemer op drie plaatsen het spoor. Ter hoogte van Rijssen wordt over een afstand van 5,7 kilometer het ballastgrind ver nieuwd. Tussen Bathmen en Holten vervangt hij over een afstand van 7 ki lometer de houten dwars liggers door nieuwe be tonnen exemplaren. Hier voor is in Deventer een tijdelijk depot aangelegd waarin de nieuwe dwars liggers worden opgesla gen. Als gevolg van de werk zaamheden kan NS gedu rende drie dagen haar normale dienstregeling op dit traject niet uitvoe ren. Treinreizigers kun nen deze dagen gebruik maken van stop- en snel bussen. Zij kunnen voor meer informatie kijken op www.ns.nl en tele tekstpagina 754, of bel len naar 0900-1475 (0,35 euro p.m.). Internationale treinreizigers kunnen kij ken op www.nsinterna- tionaal.nl, teletekstpagi na 752, of bellen naar Tc- leservice, 0900-9296 (0,35 euro p.m.). Bij de NS-verkooppunten ligt de folder Gewijzigd treinverkeer met infor matie over werkzaamhe den elders in het land. Openingstijden Ma tm. vnj 9.30 t/m 17.30 uur 930 t/m 1630 uur koopavond do t/m 21.00 uur BESPAAR NU DUIZENDEN EURO'S 2 persoons topsystem uitvoering, incl: stereo radio, hydropulsemassage, schotse douche, aroma therapie,schouder en rugmassage, turks stoombad etc. etc. Van €11819,- En gratis plaatsing Alle 15 Hotspring buitenspa's worden gewisseld voor het einde van het jaar. Zie www.bubbelsenjets.nl of www.buitenspa.nl ANTI STRESS BADKAMER - Meest luxe combi whirlpool Aviano - Hardglas douchedeur - Hoogglans badmeubel 140 cm - V B Wandtoilet geheel compleet - Grohe designserie thermostaten en kranen van 10280,- Zie ook: www.bubbelsenjets.nl voor nog meer weergaloze aanbie dingen in badkamers, whirpools, sauna's, stoomdouchecabines, buiten-whirlpools, etc. etc. H» ytess 2004 BESPAREN BESPAREN Wel besparen, niet bezuinigen. Industrieterrein Vonder Vonderweg 28b Enter Tel.: 0547 - 38 40 00 www.bubbeisenjets.nl

Holtens Nieuwsblad | 2004 | | pagina 13