Politie start aangifte via internetsite Voedselpakket voor minima Proef NS geen overlast voor Holtense reizigers Medische Diensten KerkDiensten WeerWeekoverzicht Ontmoetingsmiddag familie na zelfdoding Agenda Grootste Indoor Tractor Pull ooit in Gelredome Nieuwstip T H eVt E R Computercursus Microsoft Word Filmhuis Holten brengt Himalaya weGeNeR Holtens Nieuwsblad Donderdag 4 november 2004 Holtens Nieuwsblad Holten - Politie Twente start vanaf maandag I november met Internetaangifte. Met de ze voorziening kunnen de Twentse burgers en organisa ties via de officiële politieweb- site: www.politie.nl/twente op een eenvoudige manier aangif te doen van een aantal delic ten. In eerste instantie is Internetaan gifte mogelijk voor relatief een voudige delicten waarbij geen aanwijzingen voorhanden zijn wie de mogelijke dader is en die geen of weinig emotionele la ding met zich meebrengen. De delicten waar het om gaat zijn: diefstal aan of uit een auto: dief stal van een bromfiets; diefstal van een fiets; winkeldiefstal; vernieling van een (openbaar) goed; vernieling van openbaar vervoer. Met Internetaangifte wil de poli tie Twente de burger meer cen traal stellen in de dienstverle- Maatschap Huisartsen Holten. Keizersweg 32, telefoon 0548- 363553. Spreekuur volgens afspraak. Voor spoedeisende hulp buiten kantooruren (17.00 - 08.00 uur) en tijdens weekenden en feestdagen bellen met Centrale Huisartsenpost Salland. telefoon 0570-501777. Zie ook website: www.huisartsenholten.nl. Apotheek: Vrijheidslaan 7, telefoon 361111 Geopend op werkdagen van 8.00 tot 18.00 uur, zaterdag van 10.00 tot 13.00 uur, zon- en feestdagen van 11.00 tot 12.00 uur. Buiten de openingstijden is voor spoedrecepten geopend de Dienst Apotheek Salland, Fesevurstraat 7 te Deventer. De Dienst Apotheek is gevestigd in hetzelfde gebouw als de huisartsenpost, naast het Deventer Ziekenhuis, telefoon 0570-606202. Tandarts: Behandeling uitsluitend na telefonische afspraak. E.R.M. Bijlsma, telefoon 0547-352010. Dierenarts: Dierenartsencombinatie Holten, Dorpsstraat 24C, te lefoon 362004. Spreekuur: 8.00 - 9.00 uur en 12.30 - 13.00 uur. Daarbuiten na telefonische afspraak, telefoon 362004. Dierenartsenpraktijk Holten, S. Minnema, Larenseweg 54, tele foon 362835, b.g.g. 06-53372156. Hervormde Kerk Zondag 7 november: 9,30 uur, ds. S.M. Roozenboom, neven diensten. Kandelaar: 19.00 uur, da. L. Meijer, Rotterdam. Dij- kerhoek, 9.30 uur: ds. H. Gijsen, oogstdienst; Espelo, 10.45 uur: ds. H. Gijsen, oogstdienst. Eerste collecte: diaconie; tweede collecte: Kerkkoor/ Campanella. Okkenbroek, 10.00 uur: ds. Anneke Kruithof-Looije, met zang groep. Collecte: zending. Gereformeerde kerk Zondag 7 november: 9.30 uur, ds. H.P. Mulder. 19.00 uur, Meyer. Deventer. Open Deurdienst in Kandelaar. Eerste collecte: diaconie, tw eede collecte: algemene christelijke doeleinden. Evangeliegemeente De Loofhut (Dorpsstraat, HMV-gebouw) Zondag: 10.00 uur, samenkomst. Katholieke kerk Holten, zondag 7 november: 10.00 uur. Viering Allerzielen. Voorganger pastoraal werker H. Wiggers. Zang: dameskoor. Nieuw-Heeten, zaterdag 6 november: 19.00 uur, eucharistie viering met kinderwoorddienst. Voorganger: past. B. Woltcrs. Zang: dameskoor; zondag 7 november: 10.00 uur. Viering Al lerzielen. Voorganger: past. B. Wolters. Zang: gemengd koor. Maandag In de loop van de nacht klaarde het geheel op. Het bleef zacht met 13.9 graden als minimumtemperatuur. De dag begon onbewolkt en de sterren waren goed te zien. De morgen leverde een redelijk weerbeeld op, we hadden stapelwolken afgewisseld door geregeld zon, het bleef droog, 's Middags vielen er enkele buien, tussen de buien door scheen de zon geregeld. Bij dit alles stond een stevige wind. Het werd 16.8 graden. Dinsdag De nacht verliep droog en rustig, afgewisseld door brede opkla ringen. Het werd ook wat frisser dan de voorgaande nachten, de temperatuur kwam uit op 7.5 graden. In de morgen was het vrij zonnig, afgewisseld door sluierbewolking. In de middag kreeg de zon het een stuk moeilijker doordat er meer bewolkingaanwezig was. Het werd niet meer zo warm met 13.0 graden Woensdag In de nacht was het onbewolkt en windstil, voor het eerst kon de temperatuur flink dalen richting het vriespunt. Het werd in de weerhut 1.9 graden, aan dc- grond kwam wat lichte vorst voor maar dat viel wel mee. Begin van de morgen vormde zich mist. Later was het vrij zonnig, soms scheen de zon wazig door de slui erbewolking heen. Dc zon ging in de middag even schuil achter de wolkenvelden. Wel fris met 11.9 graden. Donderdag Dc nacht verliep met bewolking, hierdoor was de maansverduis tering niet te zien. In dc nanacht begon het te regenen. Wel was het minder koud met 9.7 graden als minimum. Een groot deel van de morgen viel er nu en dan motregen. Daarna bleef het bewolkt en droog. Halverwege de middag klaarde het tijdelijk op en kre gen we de zon nog even te zien. Het werd 15.8 graden. Vrijdag De avond verliep onbewolkt, de volle maan was mooi te zien. In de loop van de nacht raakte het bewolkt. Met 8.3 graden als laag ste waarde was het niet koud te noemen. Begin van de morgen hielden we het niet droog, al vroeg viel er een regenbuitje. Daarna klaarde het op en vormden zich mistbanken. Verder in de morgen wolkenvelden en af en toe zon. In de middag perioden met zon en wolkenvelden. Zacht met 16.5 graden. Zaterdag Halverwege de avond van vrijdag viel er een regen-/ onweersbui. In de nacht bleef het droog en bewolkt. De bui leverde 6.2 mm op en in Espelo 7.4 mm. In de morgen hadden we met dichte mist te maken, deze loste maar langzaam weer op. In de middag veel laaghangende bewolking en nevelig. De zon was er maar even. Zondag In de nacht was het bewolkt en droog, er vormde zich geen mist. Met 9.1 graden was het nog aan de zachte kant. De morgen ver liep met veel wolkenvelden, de zon liet zich dan ook nauwelijks zien. In de hele middag bepaalden wolkenvelden het weerbeeld; neerslag viel er niet. Het werd 12.0 graden als maximum. Metco HoltenFreddie Paalman ning die aan het publiek wordt geboden. Tevens hoopt de poli tie met deze voorziening dat er meer aangiftes binnenkomen. De politie Twente wil hiermee meer zicht op de problemen en criminaliteit. Daarnaast heeft In ternet Aangifte ook voordelen voor de politieorganisatie. Zo leidt Internetaangifte tot effi ciency omdat menselijk hande len deels wordt vervangen door een geautomatiseerd systeem. Telefonisch aangifte Uiteraard blijft het altijd mogelijk om op het politiebureau aangifte van een strafbaar feit te doen. Om de dienstverlening verder te verbe teren en tegemoet te komen aan de wensen van de burgers gaat de politie Twente mogelijkhe den van telefonisch aangifte on derzoeken. Veel gestelde vrager. Informatie Internetaangifte Welkom op de landelijke aangiftesite van de politie. U heeft op www.politie.nl aangegeven dat het delict heeft plaatsgevonden in HOLTEN. Op basis hiervan wordt deze aangifte verder behandeld door politie Twente. n de gegevens duurt ongeveer 15 a 20 minuten en is onderverdeeld in 6 Op dit moment kunt u alleen aangifte doen van onderstaande feiten. Wilt u aangifte doen van een ander feit, dan kunt u contact opnemen met de politie via telefoonnummer 0900 - 8844 (lokaal tarief). Diefstal van een fiets Diefstal van een bromfiets Diefstal uit/vanaf een auto Winkeldiefstal Vernieling van openbaar vervoer f Vernieling van een openbaar geboui G Vernieling van een auto G Vernieling van een goed 3 Concern Informatiemanagement P [Stait ikCüiix ffiMiaos. 1 ?a;Piedi fS^Alex. '.yMicros. !«3 IttarVi. 1 ^rjPostv... JjHNB- ^JVetke [Aciob g'Potee. Aangifte is nu ook mogelijk via Internet. \i- "lintei... i P y° fjlcj MC Holten - De Cliëntenraad Rijs- sen-Holten roept mensen met een minimum inkomen op zich aan te melden voor een levens middelenpakket, dat rond de Kerstdagen gebracht wordt. 'Het gaat om mensen met een uitkering of een klein pen sioentje tot 115 procent van de bijstandsnorm, die niet teveel eigen vermogen hebben', ver tellen Helma van Vliet en An neke Westera, leden van de Cliëntenraad. De nettobedragen zijn als volgt: bijstandsnorm alleenstaande 769,18 x 1,15 884,56 euro; bij standsnorm alleenstaande ouder 988,94 x 1,15 1137,28 euro; bijstandsnorm echtpaar 1.098,84 x 1,15 1.263,67 euro en bij standsnorm echtpaar 65+ 1.161,82 x 1,15 1.336,09. An ders dan vorig jaar wordt de waarde van de auto en de eigen woning niet meegeteld. Wel de saldo's van lopende rekeningen, spaarrekeningen en andere op geld waardeerbare bezittingen. Ook bewoners van verpleeg- en verzorgingshuizen, die niet te veel spaargeld hebben, kunnen in aanmerking komen voor een pakket. Vorig jaar werd in Rijs- sen en Holten bij 285 huishou dens een pakket bezorgd. De mensen die een levensmid delenpakket aan willen vragen kunnen terecht op het maande lijkse spreekuur van de Cliën tenraad, op donderdag 11 no vember, van 18.30 tot 19.30 uur in het gemeentehuis in Holten. 'Bekeken wordt of men voor het pakket in aanmerking komt. De mensen krijgen een vragenfor mulier voorgelegd waar alleen maar met 'ja' of 'nee' geant woord kan worden. Wel vragen wij of zij het inkomen willen aantonen met een loonstrook, en ook recente rekeningafschriften en eventueel spaarbankboekjes mee willen brengen. Of men voor het levensmiddelenpakket in aanmerking komt. wijst zich dan vanzelf uit', aldus Van Vliet en Westera. Cliënten van de so ciale dienst en degenen die kwijtschelding van gemeentelij ke heffingen hebben ontvangen worden door de dienst al bena derd met de vraag of iemand daar voor in aanmerking wil ko men. Zo ja, dan wordt de naam doorgegeven aan de organise rende kerken. Het is een actie die vanuit de kerken komt. De pakketten wor den verstrekt door de kerken en wordt betaald door de diaconie van die kerken. Maar men hoeft geen lid van een kerk te zijn om voor een levensmiddelenpakket in aanmerking te komen. Er wordt per huishouden woon- eenheid één pakket uitgereikt. Vrijwilligers vanuit de kerken bezorgen de pakketten thuis. 'Mensen krijgen bericht wanneer men het levensmiddelenpakket aangeleverd krijgt', geven Van Vliet en Westera aan. Holten - ProRail, NS en goede renvervoerders gaan vanaf 12 december een proef beginnen met spoorwerkzaamheden op andere tijden. Nu worden deze werkzaamheden vooral 's nachts en in het weekend uit gevoerd. Dit zou nu overdag en doordeweeks moeten. Voor Holtense treinreizigers zal er weinig veranderen. De norma le aansluitingen blijven name lijk gehandhaafd. Strengere veiligheidsmaatrege len en de noodzaak om storingen aan het spoorwegnet te vermin deren, maken het voor ProRail onvermijdelijk om op een ande re manier te gaan werken. Er is daarom voor gekozen om van 12 december tot 6 maart 2005 met een proef te beginnen op de route Utrecht, Amersfoort, Deventer en Enschede. Het uit gangspunt is dat overal minstens een keer per uur een reismoge lijkheid blijft bestaan. Er wordt in die periode elke dinsdag tussen 9.30 en 15.30 uur gewerkt op dc route Amersfoort, Deventer en Enschede. Er geldt dan een beperkte dienstregeling. Elke woensdag wordt ertussen 9.30 en 15.30 uur gewerkt aan het traject Utrecht en Amers foort. Intercityreizigers merken hier niets van. Gebruikers van de stoptreinen Utrecht-Amersfoort- Zaterdag 13 november is het zover: Indoor Tractor Pulling breidt haar indoor motorsport programma verder uit. Naast de populaire Supercross is de Indoor Tractor Pulling het 2e jaarlijkse motorsport evenement in Gelredome. In de wereld van de Tractor Puiling zal het evenement in Gelredome het grootste indoor evenement van Europa zijn. Tractor Pulling is hard op weg om een populaire volkssport te wor den, waarbij kracht, sensatie en superieure technieken het aantrekkelijk maken voor het publiek. Waar ingenieurs ophouden, begint Tractor Pulling Om wat voorbeelden te noemen Tractoren'' uit gerust met turbine (straal-)motoren uit helicopters, motoren uit torpedobootjagers uit de 2e wereldoorlog of hoog getunede V8 racemotoren uit de Amerikaanse drag- racewereld. U komt ze allemaal tegen bij de „sterkste motorsport op aarde' Kaarten zijn verkrijgbaar via de kaartbestellijn 0900-1234501 of via www indoorarn- hem.nl. Gelredome toont het publiek op 13 november 2004 een uniek programma, waarbij alle facetten uit de sport belicht zullen worden. Daartoe worden liefst 2 wedstrijdba- nen naast elkaar aangelegd, hetgeen nog nooit op een indoorwedstrijd is gepres teerd; niet in Nederland, met in Europa en zelfs niet in de rest van de wereld. Uiteraard komt de top van Europa haar kunnen laten zien in Gelredome. In de vrije klasse tot 3 5 ton zal o.a. de Europees kampioen 2003 „InterTechno Lambada" naar Arnhem komen. De 4 5 ton vrije klasse, de zwaarste vrije klasse, zal Gelredome op haar grondvesten doen trillen, door deelnemers met vermoqens tot liefst 9000 pk! Daarnaast komen alcohol-superstock machines naar de Dome, machines die uiter lijk nog lijken op de normale landbouwmachines, maar van binnen zijn opgevoerd tot liefst 4000 pk of meer. Daartoe is de normale diesel brandstof vervangen door methanol, een vorm van alcohol. Met de voorwieltjes hoog in de lucht, balancerend op de achterwielen zullen ze strijden om de hoogste eer. Nieuw op indoor gebied is de Truck-klasse. Ogenschijnlijk standaard vrachtwagens spannen aan voor de sleepwagen en zullen een enorm vermogen tentoon stellen. De Prostock klasse (hoog opgevoerde standaard tractoren), de sportklasse tot 3.5 ton en de supersportklasse tot 3 5 ton zullen de bezoeker nog het meest de indruk geven van de standaard boerentractor van het land Maar dat is dan ook het enige, want het vermogen wat deze machines produceren is vaak het 10- tot 20-voudige van wat ze op het land produceren. De mimpuller klasse toont mini-tractoren tot 950 kilo maximaal. Deze krachtpatsers met racemotoren, straalmotoren ot zelfs V12 motoren kunnen enorme snelheden ontwikkelen, een prachtig schouwspel voor het publiek De populaire Two Wheel Drive klasse, waarin de normale "auto" carrosserie terug komt toont voor het grote publiek de meeste gelijkenis met de auto. Maar pas op ook hier vermogens van 2000 en meer. Kaarten zijn verkrijgbaar via de kaartbestellijn 0900-1234501 of via www.indoorarnhem.nl Kijk voor meer informatie op www.gelredome.nl of www.indoorarnhem.nl Ede-Wageningen moeten wel rekening houden met reistijdver lenging. De eurocity Amsterdam - Ber lijn zal niet worden gehinderd door de werkzaamheden. Om veilig en efficiënt het spoor te kunnen inspecteren en kleine onderhoudswerkzaamheden uit te voeren, wordt een van de bei de sporen op een bepaalde route op een dag per week tussen de ochtend- en avondspits buiten gebruik gesteld. Het treinver keer in beide richtingen moet dan om en om over één spoor worden geleid. Dit kan alleen door het aantal treinritten te be perken en vertrek- en aankomst tijden van de treinen aan te pas sen. Omdat de aanpassingen ruim van tevoren bekend zïjn, kan NS de reizigers tijdig en volledig informeren over de ver anderde reismogelijkheden. De intercity Amsterdam/ Schip hol - Enschede zal dinsdags niet verder rijden dan Amersfoort. Een keer in het uur blijft wel de intercity Den HaagRotterdam - Enschede rijden (met aansluiting op de stoptrein van en naar Hol ten). Vanaf Deventer zal de trein en kele minuten later vertrekken. Terug naar de Randstad blijft de dienstregeling van deze intercity wel gelijk. De stoptrein Deventer-Holten- Almelo rijdt door naar Enschede en neemt daarbij na Almelo de dienstregeling over van de stop trein Zwolle-Wierden-Ensche- de. Deze laatste rijdt elk halfuur, maar niet verder dan Wierden. Holten - Ellen van Monsjou- Krijger begeleidt zaterdag 13 november om 14.00 uur in de Kandelaar de ontmoetings middag nabestaanden zelfdo ding. Ze zal vertellen over haar ervaringen met het over lijden van haar dochter. 'Het spijt me, ik kan niet anders', schrijft Marjolein, de oudste dochter van Ellen, in de laatste brief aan haar ouders. Gedreven door uitzichtloosheid en angst voor de maatschappij kiest ze bewust voor haar dood. Om haar verdriet en gevoelens te verwerken begint Ellen te schrijven. In het boekje Dag mam is te le zen hoe ze leert leven met haar dochters dood en deze leert te accepteren: 'Wat ik door haar leerde, gaat veruit boven leven en dood. Ik heb geleerd anders te kijken naar wat ons overkomt'. Ook schrijft ze: 'Niet wat ons wordt aangedaan doet ons op of ondergaan, maar onze wijze van Holten - Wie een nieuwstip heeft voor de redactie kan deze (anoniem) doorgeven aan de redactie van het Hol tens Nieuwsblad. Dit kan op de website www.holtens- nieuwsblad.nl Daarnaast is het er mogelijk om een advertentie op te ge ven of een abonnement af te sluiten op het Holtens Nieuwsblad. woe. 10 november zo. 14 november Tel. (0548) 61 24 94 www.spoortheater.nl ernaar kijken zal ons verarmen of verrijken'. Ellen is in haar verwerkingspro ces onder meer gesteund door het werk van Elisabeth Kübler- Ross. Ze is tachtig jaar en in staat na bestaanden een gedragen steun tje in de rug mee te geven. Tijdens de ontmoetingsmiddag is er gelegenheid om eigen erva ringen met Ellen en met elkaar te delen. Ook is er een herinneringstafel opgesteld. Nabestaanden wordt gevraagd iets mee te brengen wat hen verbindt met de overle dene. Dit kan bijvoorbeeld een foto zijn, een bril, een pijp, een par fumflesje of een oorbel. Op deze wijze krijgen de overledenen een 'zichtbare' plek. Voor informatie en opgave: Er na ter Steege Persoonlijke Uit vaartverzorging. Telefoon: 0548-367656. e-mail: ema.tersteege@hetnet.nl: www.ematersteege.nl. Holten - In de Boschkamp start volgende week de nieuwe computercursus Word. Er zijn nog plaatsen vrij. Met het programma Word kan worden begonnen als men de ba sisvaardigheden van Windows onder de knie heeft. De moge lijkheden van dit tekstverwer kingsprogramma worden tijdens zes lessen stap voor stap aange leerd. Daarbij komen tekstopmaak, af- drukmogelijkheden. paginaop- maak en het invoegen van een plaatje aan de orde. De lessen starten maandag 8 no vember van 9.30 tot 11.30 uur. Een belangrijk kenmerk van de cursussen in Holten is dat er veel ruimte is voor eigen vragen om dat er les wordt gegeven in klei ne groepen. Voor meer informatie en opgave kan men terecht bij het kantoor van de Stichting voor Sociaal en Cultureel Werk, aan de Tuin straat 2, telefoon 0548-362755. Holten - Filmhuis Holten draait donderdag 11 novem ber om 20.15 uur de film Hi malaya in de Boschkamp. Het gaat om een bergdorp dat een nieuwe leider moet kiezen. Hij moet de zoutkaravaan aan voeren: de verkoop van het bergzout is van levensbelang voor het dorp. De jonge, sterke Karma lijkt de aangewezen per soon voor deze taak. Maar de oude Tinlé, vader van de pas omgekomen leider en vroeger zelf dorpshoofd vindt dat zijn kleinzoontje diens vader op moet volgen. Als Karma een ka ravaan voorbereidt zonder zich aan de oude tradities te storen, raakt het dorp verdeeld. Tentoonstelling bijzondere die ren Sallandse Heuvelrug. Na- tuurdiorama Holterberg, vrijdag 10 september 2004 - woensdag 10 november 2004 Expositie Rian Jurjcns en Erika Thalen. Medisch Centrum, maandag 13 september 2004 - vrijdag 31 december 2004 Aparte schildertechniek R. Bosman-Brinks en L Klooster- Leemkuil. Dicssenplas. maandag 1 november 2004, vrijdag 3-1 december 2004 Slachtvisite, Larenseweg 106, woensdag 3 november 2004, 10:00- 17:00 Dorcas Voedselactie. Kande laar, Irene. Bethanië, Trefpunt, woensdag 3 november 2004, 14:00- 16:00 Filmavond ToDaBoKr, Tref punt, vrijdag 5 november 2004, 20:00 Korenavond Holtens Mannen koor. Kandelaar, vrijdag 5 no vember 2004, 20:00 Speelgoedbeurs. Boschkamp. zaterdag 6 november 2004, 10:00- 12:00 Bezinningsdag CDA Overijssel, Kandelaar, zaterdag 6 november 2004. 10:00- 13:30 Filmmiddag ToDaBoKr. Tref punt. zaterdag 6 november 2004, 13:45 Bejaardensociëteit. Kandelaar, dinsdag 9 november 2004. 14:30 Filmvoorstelling Himalaya. Boschkamp, donderdag 11 no vember 2004. 20:15 Cultureel diner. Diessenplas, vrijdag 12 november 2004 Koffieochtend: diapresentatie oud-Holten, Boschkamp, vrijdag 12 november 2004. 9:30 - 11:00 .Najaarsconcert HMV. Kande laar. vrijdag 12 november 2004. 20:00 Ontmoetingsmiddag nabe staanden zelfdoding. Kandelaar, zaterdag 13 november 2004, 14:00 Elfde van de Elfde-avond. CV De Fienpreuvers, Bonte Paard, zaterdag 13 november 2004. 20:30- 1:00 Kinderfilm Brother Bear. Boschkamp. zondag 14 novem ber 2004. 14:00 Puzzelrit. Beusebergerweg 37, zondag 14 november 2004. 14:00 Optreden Twente Plat. Irene, dinsdag 16 november 2004, 20:00 Lezing Frederike Upmeijer. Boschkamp, vrijdag 19 novem ber 2004. 20:00 Intocht Sinterklaas. Holten, za terdag 20 november 2004 N'BvP Dijkerhoek met Schreijer over vrouw in politiek, Bonte Paard, dinsdag 23 november 2004, 20:00 Passage: diaserie over gekroond wild op Veluwe, Kandelaar, don derdag 25 november 2004. 20:00 Leerlingenconcert MOC. Dorpskerk, vrijdag 26 november 2004. 19:30 Jeugdplaybackshow. Bonte Paard, zondag 28 november 2004 Vorming en Toerusting: canta tedienst met koor Campanella. Hervormde kerkzondag 28 no vember 2004, 19:00 Bejaardensociëteit. Irene, dins dag 30 november 2004, 14:30 Lezing Els Dijkerman. Bosch kamp. woensdag 8 december 2004. 20:00 huis-aan-huiskranten Holtens Nieuwsblad is een uitgave van Wegener Huis-aan-huiskranten BV, behorende tot Wegener NV, in samenwerking mei de stichting Hol tens Nieuwsblad. Stichtings-bestuun W H Beyers, secretaris, Kollingserf 4. 7451 XC Holten, Klachten bezorging: Tel. 053 - 4842446 Abonnementen: tel. 053-4842383 of e-mail: abonnementcnfaiwhk.wcgencr.nl Kindredactie: Peter Bulthuis Tel: 0548-597370 Fax: 0548-597369 Adres Holtens Nieuwsblad: Haarstraat 100 7462 AT Rijssen E-mail: holtens.nieuwsblad a whk.wegener.nl Inleveradres: Blokker Van de Maat. Smidsbelt 7. 7451 BL Holten (tot dinsdags 12.00 uur) Advertentie-adviseurs: O. IJspeert, tel: 0548-597353. mobiel 06-51 19 83 42 H. Schotten, tel: 0548-597351. mobiel 06-51 19 83 21Fax: 0548-597359 Hoofd redactie: H. Eskes Commercieel regiodirecteur: G. ter Heddc Directie: J A Munsterman Algemeen hoofdredacteur: Mw. G. Arendsen-Tieben Druk: Wegener Nieuwsdruk Twente Op al onze advertentiecontracicn en aan biedingen daartoe zijn van toepassing de Algemene Advenentievoor-waarden huis- aan-huiskranten Koninklijke Wegener NV. Een exemplaar van de Algemene Adver tentie-voorwaarden wordt op uw verzoek kosteloos toegezonden. Wegener Huis- aan-huiskranten BV is een onderdeel van het Koninklijke Wegener-concem. De door u aan ons verstrekte gegevens hebben wij op genomen in een bestand, dat wordt gebruikt door onze administratie en om u te latenin formeren over voor u relevante diensten en producten van de titels en de werkmaat schappijen van Wegener of door ons zorg vuldig geselecteerde derden. Als u op deze informatie geen prijs stelt dan kunt u dit schriftelijk melden hij Wegener Huis-aan- huiskranten B\ afdeling Marketing, post bus 692.7500 AA Enschede.

Holtens Nieuwsblad | 2004 | | pagina 3