Leden Blauw Wit akkoord met statutenwijzigingen Handbaldames ongeslagen Blauw Wit door naar vierde bekerronde Resultaten Blauw Wit Resultaten W Holten Uitslagen Bergruitertjes Halloweenparty bij Hockeyclub Holten SportAgenda Uitslagen Eendracht Koekactie Blauw Wit Blauw Wit thuis tegen Achilles W Holten tegen IJsselstreek Donderdag 28 oktober 2004 Holtens Nieuwsblad 7 Juliana '32 Dl - Blauw Wit '66 Dl Dat het een moeilijke wedstrijd zou worden, was duidelijk. Blauw Wit begon echter vlijmscherp en zeer gretig aan het duel wat binnen twee minuten resulteerde in een 0-1-voorsprong door een zeer mooi afstandschot van Patrick in de kruising. Na deze vroege voorsprong was het Juliana die het meeste bal bezit had maar door goed en geconcentreerd te verdedigen, voornamelijk laatste man lbo speelde zeer sterk, wist Juliana niet veel kansen te creëren. Blauw Wit daarentegen wel, en uit één van de zeer snel uitgevoerde counters schoot Thomas de 0- 2 binnen na goed doorkomen van Timo. Helaas wist Juliana vlak voor rust na een communicatiefoutje in de defensie van Blauw Wit toch nog de aansluitingstreffer te scoren 1-2. Na rust bleef Juliana goed voetballen en omdat Blauw Wit de scherpte van de le helft miste werd Juliana steeds gevaarlijker. Dit leidde niet alleen tot de 2-2. maar tien minuten voor tijd zelfs tot 3-2. Blauw Wit gaf de strijd echter niet op en toonde over enorme veerkracht te beschikken. Met enig geluk werd dit vlak voor tijd verdiend beloond met de 3-3 door Kevin, wat tevens de einduit slag werd. Aangezien het een bekerwedstrijd betrof, moesten er dus vijf penalty's worden genomen. De spanning was van de gezichten van de jonge spelertjes af te lezen, vooral bij diegene die de lan ge tocht vanaf de middencirkel naar het strafschopgebied moest nemen. Doordat Blauw Wit drie penalty's naast of over schoten en Ju liana de bal wel binnen de palen schoot won Juliana na straf schoppen. Geen derde ronde voor Dl dus maar wel een mooie ervaring rijker. SP Haarlo 2 - Blauw Wit 3 Blauw Wit begon moeizaam aan deze uitwedstrijd in Haarlo. De gastheren beschikten over een stel behendige spitsen die binnen vijf minuten al twee levensgrote kansen creëerden. Gerrit behoedde het derde echter voor een achterstand en het was Hans die Blauw Wit met een waanzinnig afstandsschot zelfs op 0-1 zette. Binnen de minuut stond echter de gelijkma ker al op het bord. omdat de spits van Haarlo zich opnieuw han dig vrijspeelde. Hierna drukte Haarlo door en via een strafschop werd het 2-1 en kort daarna zelfs 3-1 Vlak voor rust ging de bal ook aan de andere kant op de stip en werd het door Hans 3-2. Blauw Wit mocht hierdoor blijven ho pen op een goed resultaat, ondanks het matige spel. Helaas was het opnieuw Haarlo dat beter uit de kleedkamer kwam en al snel de 4-2 maakte. Hierna begon Blauw Wit beter te voetballen en Johan Bolink maakte er 4-3 van. De gelijkmaker hing in de lucht, maar helaas wist het derde de bal niet meer tegen de touwen te krijgen. Een onnodige neder laag dus. na een matige wedstrijd van de kant van het derde. Eindstand 4-3. Holten C2 - Mariënheem C2 Na de nederlaag van vorige week was Holten belust op revan che en wilde dit keer beslist een goed resultaat neerzetten. Dit moest overigens wel gebeuren zonder Glenn die met Cl mee moest spelen. Holten probeerde in de eerste helft het windvoordeel te benutten en goed samenspel van Martijn en Mare leverde voor laatstge noemde een tweetal prachtige kansen op. Ook de hoekschoppen van Hessel zorgden voor veel gevaar in het doelgebied van de tegenstander. Echter, steeds stond de doelman van Mariënheem een doelpunt in de weg. Maar ook de gasten lieten zich niet onbetuigd en waren een aantal keren dicht bij een doelpunt. In de tweede helft brak Mariënheem de score open (0-1). Daar na kwam Holten goed terug en scoorde dc ingevallen Marco 1 - 1 na een goed opgezette aanval. Door de ferme tegenwind kreeg de Holtense verdediging de bal steeds moeilijker weg en hier door werden de tegenaanvallen steeds talrijker. Uiteindelijk scoorde Mariënheem dan ook de winnende treffer. Jammer, maar de eerste overwinning zit eraan te komen. Eind stand: 1-2. ATC'65 Al - Holten Al Holten Al moest deze zaterdag voor de beker op bezoek bij ATC in Hengelo. ATC Al was een ploeg die stevig voetbalde en snel wist om te schakelen van verdediging naar aanval. Dit bleek al naar vijf minuten toen een snel uitgevoerde aanval de 1-0 op het bord zette. Holten was niet in staat om het fysieke spelletje van ATC mee te spelen. Ondanks een aantal goede reddingen van keeper Jef frey liep ATC snel uit naar een 3-0 voorsprong. Na enkele goede aanvallen scoorde Holten tien minuten voor rust I it een voorzet van Frank tikte Jens de bal bij de tweede paal binnen. Hoewel ATC direct na rust nog een keer scoorde wist Holten tot een kwartier voor tijd het spel goed bij te benen. Aziz scoorde nog een tweede goal voor Holten. Ondanks enkele goede kansen bleef de roodzwarte productie hier steken. In het laatste kwartier werd Holten simpel overlo pen en kwam de 7-2 op scorebord te staan. ATC was een maat je te groot. Het was voor Holten Al de eerste nederlaag van dit seizoen. Eindstand: 7-2. Yiertegenviertoernooi Op het sportpark Meermanskamp van SV Holten werd afgelo pen zaterdag een viertegenviertoemooi gehouden voor de D. E en F-pupillen. Het vier tegen vier is de kleinste partijvorm, die als goede op stap kan worden gebruikt voor het zeven tegen zeven en later het spelen in elftalvorm. SV Holten had in totaal negen kleine velden opgezet om de ruim 75 pupillen dit mini toernooi aan te bieden. Nadat iedereen was ingedeeld en de spelers was uitgelegd wat de spelregels wa ren, kon men naar dc veldjes. Het spelen op een klein veld, met relatief grote doeltjes hield in dat er veel gescoord werd. Het steeds wisselen van teamsamen stelling hield in dat bijna iedereen in de vijf wedstrijden wel mi nimaal een wedstrijd winnend afsloot. Dat er veel werd ges coord blijkt wel uit het aantal doelpunten tijdens deze ochtend. Dit waren er maar liefst 328. Ondanks de regenachtige ochtend, waren het de jeugdspelers die zeer gemotiveerd en enthousiast bleven voetballen? Nadat alle wedstrijden waren gespeeld kon de eindstand worden opgemaakt. De winnaars waren D-pupillen D. Finke; E -pupillen: K. Tij hof; F-pupillen: T. Muller. Deze winnaars ontvingen elk een leuke prijs. Blauw Wit huldigde enkele leden. V.I.n.r.: Kees van Dijk. Harry Paalman, Ab Aaftink. (Foto: Johan Bolink) noeming tot lid van verdienste hoort. Samen met Kees van Dijk en Ab Aaftink werden door Jo han Bolink hierna enkele foto's genomen. Met de rondvraag als laatste agendapunt kon de voor zitter de eerste ledenvergadering sluiten en de tweede direct ope nen. De reden van de extra ver gadering behoefde niet te wor den uitgelegd, omdat dit eerder op de avond uitgebreid aan de orde was geweest en er geen le den alleen voor de tweede ver gadering waren bijgekomen. De statutenwijziging werd door de ledenvergadering met algemene stemmen akkoord bevonden. Blauw Wit Zaterdag 30 oktober Blauw Wit 1 - Achilles El. 14.30 uur: WHCZ 3 - Blauw Wit 2. 13.00 uur (vertrek 11.30 uur): SVZW 8 - Blauw Wit 4. 14.30 uur (vertrek 13.15 uur): Blauw Wit 5 - Fr. Bernhard 5. 14.30 uur; DES Al - Blauw Wit Al, 12.45 uur (vertrek 1 1.30 uur): Mariënheem BI - Blauw Wit BI. 14.00 uur (vertrek 12.45 uur): Mariënheem Cl - Blauw Wit Cl, 14.00 uur (vertrek 12.45 uur): Blauw Wit C2 - Heino C3, 12.30 uur: Blauw Wit C3 - Den Ham C3. 10.30 uur: Blauw Wit Dl - Overwetering Dl, 10.30 uur; Heino MD7 - Blauw Wit D2, 11.15 uur (vertrek 10.00 uur); Blauw Wit El - Wijhe'92 E2, 10.30 uur: Raalte E2 - Blauw Wit E2. 10.00 uur (ver trek 9.00 uur): Overwetering E4 - Blauw Wit E3, 10.00 uur (ver trek 9.00 uur); Blauw Wit F1 - Heeten Fl, 9.30 uur: Rohda R F10 - Blauw Wit F2. 10.00 uur (vertrek 9.00 uur): Blauw Wit F3 - Raalte F4. 9.30 uur: Wese- pe F3 - Blauw Wit F4, 9.30 uur (vertrek 8.30 uur). Zaalvoetbal Donderdag 28 oktober Blauw Wit 2 - Schalkhaar 5 V V Holten Zondag 31 oktober Holten 1 - IJsselstreek 1. 14.00 uur: Holten 2 - Rohda R. 4. 10.00 uur: SDOL 3 - Holten 3, 9.30 uur (vertrek 8.15 uur); Luc- tor et Emergo 6 - Holten 4. 9.00 uur (vertrek 7.45 uur); Holten 5 - Rietmolen 4. 9.00 uur; Holten 6 - De Zweef 9, 9.30 uur: Holten 7 - Dedemsvaart 6. 10.00 uur: Sportlust Vr. 4 - Holten 8, 10.00 uur (vertrek 8.45 uur). Holten - De jaarlijkse koekac tie van Blauw Wit '66 begint komende vrijdag. De jeugdleden komen vanaf 18.00 uur langs de deur met de koek. Drie jeugdleden gaan met een senior op pad om de koeken aan de man te brengen. De op brengst is voor de jeugdafdeling van de vereniging. Deze afdeling groeit nog steeds en daarmee de vereniging. Ac- j ties zullen voor het verenigings leven steeds belangrijker wor den. Zeker nu dc bijdrage van de gemeente steeds lager wordt. Verenigingen moeten daarom vindingrijk zijn om de inkom sten op peil te houden en onder andere de jeugd daardoor een betaalbare hobby te kunnen la ten uitoefenen. Indien vrijdag niet alle koeken verkocht zijn, gaat maandag 1 november de oudste jeugdgroep op pad om de laatste koeken te verkopen. Vletgoor - Met bijna zestig le den op de jaarlijkse ledenver gadering, lag de opkomst iets onder dat van de laatste drie jaar. Gelet op het aantal af meldingen was een \erklaring van de lagere opkomst snel ge- \onden. Voorzitter Wim Klein Nagel voort openende de vergadering met het wijzen op het nut van het jaarlijks evalueren tussen be stuur en leden van het gevoerde beleid. De aanwas van leden, met name bij de jeugd, schept ook verantwoordelijkheden. De voorzitter van de jeugdcommis sie, Paul de Vrijer, wees hierop bij het agendapunt mededelin gen van het bestuur. Het vereni gingsjaarverslag en de jaarver slagen van de commissies wer den ongewijzigd vastgesteld. De rekening van de vereniging en van het clubhuis van het afgelo pen seizoen leverden ook geen vragen op. De begroting voor het inmiddels lopende seizoen werd na een korte toelichting door penningmeester Jan Paal man ook akkoord bevonden. Verenigingssecretaris Anton Beldsnijder gaf een toelichting op de gewijzigde statuten. De belangrijkste artikelen werden door hem er uitgelicht. Een en kel lid stelde een vraag over het stemrecht op de ledenvergade ring. De omschrijving in de nieuwe statuten en de toelichting door de secretaris geschreven, gaven voldoende helderheid. Omdat niet tweederde van het aantal leden van de vereniging aanwezig was, werd verwezen naar de extra vergadering. Bij de bestuursverkiezing werd Gerrit Hulsman bedankt voor zijn jaren als voorzitter van de Clubhuis commissie. Anita Bronsvoort- Wolf werd door de leden geko zen als zijn opvolger in het be stuur. terwijl Wim Aanstoot voorzitter van de clubhuishuis- commissie is geworden. De nog openstaande vacature voorzitter Activiteitencommissie is inge vuld door Willy Dommerholt. Zij keert na een korte onderbre king van drie jaar terug in het bestuur. Het bestuur werd uitgebreid met Holten - Leden van ponyclub de Bergruitertjes deden mee aan diverse concoursen in de regio. Zo was er de samengestelde wedstrijd in Laren. Hier was er, in de klasse B hoogte 60 centi meter, voor Carin Paalman en Liberty een achtste plaats en werd Valerie Palstra met Shay- enne nummer 23. In de klasse L met een hoogte van 70 cm, werd Britt Barvelink met Beukenhofs Sundra derde, eindigde zus Beau met Xarola op een achtste plaats en werd zus Myrthe tiende met Sillie K. In Hellendoorn werd gespron gen voor de Klepperbokaal. Myrthe Barvelink met Sillie K. haalde donderdag 21 oktober in het progressieve springen in de klasse M categorie C een tweede prijs en in het klassieke parcours had zij vier strafpunten. Angela van Lies werd met No Doubt Sharon zesde in de klasse M ca tegorie D. Zij mochten door naar de halve finale. Vrijdag 22 oktober werd er ge sprongen in de klasse B en L. Holten - V oor de jongste jeugd van de hockeyclub wordt za terdag 6 november van 19.30 tot en met 22.00 uur een Hallo weenparty gehouden. Het is de bedoeling dat alle kin deren verkleed komen. Heksen, spoken het maakt niet uit. Wie in het origineelste Halloweenkos- tuum komt, heeft grote kans op een prijs. Een vriendje of vriend- Holten - De uitslagen van de onderlinge competitie van schietvereniging De Eendracht. Geweer Klasse A 1. J.A. Paalman. 173; 2. W. Paal man. 169; 3. B. Paalman, 154; 4. M. Aanstoot, 143. Klasse B 1. M. Krikkink. 151; 2. G.J. van Aefst, 148; 2. B. Kolkman. 139; 4. D. Vincent, 137. Klasse C 1B. Tromop, 149; 2. M. Ooster- velt, 112. Pistool een lid. Egbert Rietberg werd gekozen voor de functie voorzit ter Clubbladcommissie-Internet- zaken. Vier leden werden gehuldigd voor hun 25-jarig lidmaatschap. Twee hiervan konden om ver schillende redenen niet aanwe zig zijn. Kees van Dijk en Ab Aaftink mochten uit handen van de voorzitter de speld in ont vangst nemen. Andres Beldsnij der en Arie Bronsvoort krijgen de speld op een ander moment uitgereikt. Harry Paalman werd tot lid van verdienste benoemd voor zijn inzet in de afgelopen jaren voor onder meer clubblad, pr. tweede secretaris en het ver- enigings-, fotoarchief en knip selkranten. Veel werk achter de schermen. Inmiddels tien jaar lid van het bestuur, waarvan de laat ste jaren ook lid van het dage lijks bestuur en hiervoor jaren lang lid van de Jeugdcommissie. Door de toenmalige voorzitter Gerhard Kolkman overgehaald om zitting te nemen in het be stuur. Met de komst van Egbert Rietberg wordt een aantal taken overgeheveld, maar met het oog op het veertigjarig bestaan in 2006 is het in het leven roepen van een voorbereidingscommis sie een nieuwe taak. Uit handen van de voorzitter ontving Harry het bekende bord dat bij de be- Holten - Ook de vierde hand balwedstrijd in de zaalcompe titie uit tegen Erix is door Hol ten in w inst omgezet. Het team uit Lichtenvoorde wist tot nu toe drie punten uit drie wedstrijden te pakken en zou voor Holten zeker niet een een voudige tegenstander zijn. Dat bleek ook, want ondanks een goede start nam Erix daarna het initiatief na tien minuten in han den. Holten was zwak in de ver dediging en keek daardoor bij rust ook tegen een terechte 9-7- achterstand aan. Brftt Barvelink met Beukenhofs Sundra had in het kla-ssieke springen in de klasse B categorie D vier strafpunten. In het progressieve parcours was zij foutloos en had ze in de barrage vier strafpunten. maar ook zij mocht door naar de halve finale. Beau Barvelink met Moonlight haalde in het klassieke springen in de klasse B categorie E een derde prijs. In het progressieve parcours was zij foutloos maar ze had in de barrage vier straf punten. Ook zij mocht door naar dc halve finale. De halve finale werd zaterdag 23 oktober gereden. Myrthe Bar velink haalde een eerste prijs en zij mocht door naar de finale. Daar eindigde zij als derde van alle klassen. Beau Barvelink haalde in de halve finale een eer ste prijs en ook zij mocht door naar de finale. Daar eindigde zij als achtste van alle klassen. An gela van Lies werd in de finale dertiende. In Haarle reed Emma- lie den Heijer met King Kay een dressuurwedstrijd. Zij werden derde met 159 punten in de klas se L2 categorie DE. innetje mag mee. De jeugdcom missie verzorgt deze avond leu ke spelletjes in het clubhuis. De senioren, ouders en leden zijn vanaf 23.00 uur van harte wel kom tegen een bescheiden en treevergoeding. Er wordt voor veel gezelligheid en muziek gezorgd onder het ge not van een hapje en een drank je. Uiteraard zijn introducés van harte welkom. 1. H. Paalman, 166; 2. A. Schup- pert, 146. Vuurbuks 1D. Overmeen, 92; 2. J. Eertink, 81; 3. E. Grootentraast. 79; 4. G. Möring, 70; 5. H. Bakker, 66; 6. J. Reinaardus, 64. Opgelegd 55+ Klasse A 1. G. Haverslag, 184: 2. A. Paal man. 180; 3. G. Schuppert, 180: 4. E. Grootentraast, 170; 5. D. Jansen, 163. Klasse B 1. D. Tiekink, 172; 2. A. Pekke- rict, 170; 3. J. Nijendijk, 157. Na rust werd Holten sterker. Het was bekend dat Erix het bij een hoog tempo conditioneel moei lijk zou krijgen in de tweede helft. Holten pakte de zaken goed op. De verdediging sloot beter en er wrerd vol op de break gespeeld. Dit was te veel voor Erix. Een 11-8-achterstand werd overtuigend omgebogen in een 11-17-overwinning. Samen met degradant Overwete ring is Holten, nu nog het enige ongeslagen team in de eerste klasse. Zondag 31 oktober spe len de dames uit tegen midden moter OBW 2 in Zevenaar. Vletgoor - Blauw Wit heeft afgelopen zaterdag tegen zondag tweedeklasser RDC uit Deventer een prima eerste helft afgeleverd. In die eerste helft werd een 2- 0-voorsprong genomen, waar na de gasten terugkwamen tot 2-1. In de tweede helft kregen drie spelers van RDC direct de rode kaart voorgehouden van scheidsrechter A.C. Koop- mans. De sportieve wedstrijd kreeg hierdoor een ander beeld dan op basis van de ruststand verwacht mocht worden. Blauw Wit kon in de slotfase naar een ruime overwinning uitlopen tegen een gehavende ploeg met zeven spelers, die echter sportief bleven spelen. RDC kwam met een gehavende ploeg naar 't Vletgoor. Enkele spelers en trainer Geke Bone- schansker hadden een vrij weekend gepland in het inhaal- en bekerweekend. Ook enkele spelers waren wegens bles sures niet van de partij. Blauw Wit kon daartegenover een eer ste keuze opstellen. Trainer Dick Brands die RDC een week eerder aan het werk had gezien, kwam met een tac tisch sterk concept. Thijs ten Eisen fungeerde als diepe spits en aanspeelpunt. Maarten Kruimelaar over rechts en Dirk Jan Beldman over links sloten telkens sterk aan. Marco Schuiterd als centrale midden velder kwam ook regelmatig gevaarlijk door. Gert-Jan Prins stond op de laatstemanpositie en deed het daar naar behoren. De druk die de ploeg bij de competitie ervaart, was er deze wedstrijd niet. De groep speel de onbevangen tegen een toch sterker ingeschatte tegenstan der. Blauw Wit nam vanaf de aftrap het initiatief. De op bouw was goed verzorgd en al in de vijfde minuut kwam Maarten Kruimelaar in een goede schietpositie aan de rechterkant. Hij raakte de bal echter verkeert, waardoor doel man Martijn Sandkamp niet in actie hoefde te komen. Het eerste kwartier domineer de Blauw Wit. Het wachten was op de eerste treffer. Die treffer viel bijna aan de andere Dames A2 boekte opnieuw een overwinning. Dijkoraad Kwiek 3 dacht in Holten een simpele overwinning te boeken. Holten bood echter vanaf het begin goed partij. Bij rust leidde Kwiek met 8-9. Daarna liep Kwiek uit naar een 9-11-voorsprong, maar Holten bleef strijdlust tonen. In het laat ste kwartier trok Holten de wed strijd naar zich toe. Een geïrri teerd Kwiek maakte veel fouten en via een aantal snelle breaks kwam Holten op gelijke hoogte. Holten ging door en wist een keurige 16-11-zege te boeken. kant. Een van de linkerkant ko mende RDC-speler haalde ver woestend uit. Gert Jan Ulfman blokkeerde het schot deels waardoor het over het doel van Maarten Paalman ging. Uit de corner moest Maarten alsnog handelend optreden om een score te voorkomen. Blauw Wit had twee prachtige kansen op een treffer, maar doelman Sandkamp wist met prachtige reddingen de nul vast te houden. Later soleerde Dirk Jan Beldman over de linker kant naar dc achterlijn. Hij moest de bal bij een van de in komende Blauw-Witters op de schoen deponeren, echter de beslissende pass was onzorg vuldig en dus leverde ook dit moment geen treffer op. RDC voelde zich gesterkt door het uitblijven van een treffer voor Blauw Wit. Naarmate de rust naderde kwam de ploeg gevaarlijker voor het doel van Maarten Paalman. Maarten redde, ten koste van een cor ner. Dooi het oprukken van RDC kreeg Blauw Wit op het mid denveld en voorin meer ruimte. De ploeg ging hier goed mee om. Maarten Kruimelaar wist met een prachtig steekpasje Gijsbrecht Beldman te berei ken. Gijsbrecht lepelde de bal met binnenkant rechts in de verre hoek van de verslagen doelman Sandkamp. Even later was het Marco Schuiterd die bekeken over doelman Sand kamp de bal in het doel wilde leggen. De bal kwam via de lat terug het veld in waarna Maar ten Kruimelaar alsnog scoorde: 2-0. Deze voorsprong bleef voor Blauw Wit maar kort be staan, want een minuut na de 2-0 scoorde RDC fraai: 2-1. RDC nam na deze treffer het initiatief. Blauw Wit liet zich terugvallen, maar counterde gevaarlijk. Vincent Zwart van RDC kreeg geel na een harde overtreding op Maarten Kruimelaar. die enkele minuten daarvoor de te genstander ook zwaar attac- keerde. Rust 2-1 Direct na rust had Blauw Wit een goede schietkans via Arjan Aanstoot. Blauw Wit drong net als voor rust sterk aan? De Meisjes B verloor door een zwakke slotfase in Raalte van Kwiek. Tot de rust verdedigde Holten sterk en werd zelfs een 2- 6-voorsprong genomen. Daarna zakte Holten weg en kon Kwiek op voorsprong komen. Holten pakte de zaken nog wel op, maar meer dan de 14-11 -nederlaag zat er niet in. Meisjes C verloor van Wesepe, Holten kwam nog wel met 1-4 voor, maar Wesepe kwam goed terug (rust 6-5). In de tweede helft behield Wesepe het initia tief en won het met 12-9. ploeg kwam scherp uit de kleedkamer en liet zien dat het voetballend best wat in huis heeft. Scheidrechter Koop- mans liet een aanvallende actie van een Blauw Wit speler on bestraft, maar Vincent Zwart pakte de bal op in de weten schap dat hij een vrije trap mee zou krijgen. Tot verbazing van velen trok de scheidsrechter hiervoor geel en tweemaal geel is rood en de speler kon ver bouwereerd de kleedkamer op zoeken. De vrije trap leverde geen doelpunt op. De doelman van RDC vond het zo onrecht vaardig dat hij scheidsrechter Koopmans dit goed liet blij ken. Dit leverde Blauw Wit een vrije trap op binnen de vijf meter. De indirecte vrije trap werd door Arjan Aanstoot bin nengeschoten: 3-1 Doelman Sandkamp had hierna opnieuw woorden met de leidsman, waarna ook hij kon vertrekken. Remco Egberts kreeg hierna nog geel wegens een overtre ding op een Blauw Wit-speler, maar verder speelden beide ploeg een sportieve wedstrijd. Toen Dirk Jan Beldman de 4-1 scoorde kon ook Marco Vul- gers zich niet meer inhouden en ook hij mocht met rood naar de kant. De wedstrijd, die geen wed strijd meer was, liep voor Blauw Wit uit op een grote overwinning. Dirk Jan scoorde 5-1 en 6-1 en Maarten kruime laar bepaalde de eindstand op 7-1 Lucca Sanna kreeg op het eind ook nog rood wegens een opmerking aan het adres van de leidsman die niet door de beugel kon. Blauw Wit gaat door de winst de vierde ronde van het bekertoernooi in. De ploeg kan met dit resultaat met vertrouwen de volgende com petitiewedstrijd tegemoet zien. Opstelling Blauw Wit: Maar ten Paalman. Youri Noorlan- der. Gert Jan Ulfman. Gert Jan Prins. Arjan Aanstoot, Gijs brecht Beldman Arnoud Beld man, Maarten Kruimelaar, Thijs ten Eisen, Marco Schui terd en Dirk Jan Beldman. In gevallen: Ton Veldhuis, Jur- rian Paalman en John-Paul Ak kerman. Zaterdag 30 oktober Sp. Lochem A2 - Holten Al, 14.30 uur (vertrek 13.30 uur): Holten BI - Wesepe BI, 14.30 uur; Holten B2 - Excelsior'31 B4. 13.00 uur: Kon. UD Cl - Holten Cl. 12.30 uur (vertrek 11.30 uur): MVV'69 C1D - Hol ten C2. 11.00 uur (vertrek 10.00 uur); Holten Dl - Voorwaarts V. Dl9,00 uur; Holten D2 - Excel- sior'31 D6. 10.00 uur: Omhoog E4 - Holten El, 9.30 uur (ver trek 8.30 uur): Holten E2 - Rijs- sen Vooruit El, 10.00 uur; RKSV E2 - Holten E3. 10.00 uur (vertrek 9.15 uur); Hector F1 - Holten Fl. 10.00 uur (vertrek 9.00 uur): Holten F2 - RKSV Fl. 11.00 uur; De Zweef F8 - Holten F3, 9.30 uur (vertrek 8.30 uur): PH MB1 - Holten MB1. 12.30 uur (vertrek 11.30 uur): GSV'63 - Holten MB2. 13.00 uur (vertrek 12.00 uur). Handbal Donderdag 28 oktober Recreanten - CVO, 19.00 uur. Zaterdag 30 oktober Plus/ Heeten 3 - Dames 2. 20.05 uur (vertrek 19.00 uur): Plus Heeten 1 - Dames Al. 19.00 uur (vertrek 18.00 uur); Meisjes B - Voorwaarts 2, 12.45 uur; Meis jes C - Swift'64, 12.00 uur: Goosen/ Wijhe - Meisjes D. 13.45 uur (vertrek 12.30 uur). Zondag 31 oktober TotalProject/ OBW2 - Dames 1. 12.00 uur (vertrek 10.30 uur): Heren - Plus Heeten 2. 12.05 uur: Dames A2 - Nijhof Broek land 111.00 uur. Holten - Blauw Wit wil de op gaande lijn \an vorige week zaterdag graag doortrekken tegen Achilles Enschede. Achilles is na een jaartje tweede klasse weer terug in de derde klasse. De ploeg staat stevig in de middenmoot en is na een minder begin de weg omhoog ingeslagen. Achilles is voor Blauw Wit altijd een lastige te genstander geweest. Trainer Dick Brands kent de sterke punten van de opponent en zal daar zeker een goed tac tisch plan tegenover zetten. De wedstrijd op 't Vletgoor be gint om 14.30 uur. Scheidsrech ter is J.T.M. Wijnberg. Holten - Voor VV Holten staat komende zondag de thuiswed strijd tegen IJsselstreek op het programma. Beide clubs spelen zeer wissel vallig en bevinden zich in de on derste regionen van de ranglijst VV Holten heeft na het \rije weekeinde de accu weer op kun nen laden. Alleen winst telt voor de Holtenaren, om zo uit de ge varenzone te komen. Het belangrijke duel op sport park Meermanskamp staat onder leiding van scheidsrechter H Dijkhuizen en begint om 14.00 uur.

Holtens Nieuwsblad | 2004 | | pagina 7