Hardlopen over nationaal park Blauw Wit166 laat punten liggen tegen koploper DES Mogelijkheden hockeyveld op sportpark Meermanskamp W Holten komt penalty's niet te boven Resultaten Blauw Wit Resultaten W Holten Sportagenda Uitslagen Eendracht Bergruitertjes Uitslagen Mintonette Uitslagen Wie Spoort Nie Blauw Wit tegen RDC Vrij weekeinde voor W Holten Donderdag 21 oktober 2004 Holtens Nieuwsblad 7 Blauw Wit F1 - Overwetering F1 Wegens vakantie van een drietal spelers werd Dennis Bolink ge vraagd Fl te versterken, wat hem bijzonder goed lukte. Na de 3-0 kwam Fl erg onder druk te staan. In de tweede helft stond het al gauw 3-2. Toen volgde een zeer spannende laatste tien minuten. Het werd 4- 2, meteen daarop 4-3 en in de laatste minuten toch nog 5-3. Eind stand 5-3. Heeten F3 - Blauw Wit F2 In het begin van de wedstrijd ging Heeten goed van start en scoorde al snel het eerste doelpunt. Door goed samenspel kwamen de kansen en F2 scoorde al snel de gelijkmaker. Het spel ging gelijk op en aan bei de zijden werd enkele keren gescoord. Pas op het einde maakte Hee ten een doelpunt en zette Blauw wit door met nog een paar doelpun ten. Eindstand 4-6. Blauw Wit F4 - Wijhe '92 F7 Al snel in de wedstrijd maakte Teun een doelpunt voor Blauw Wit. Na rust bleef F4 flink gas geven wat de 2-0 opleverde. Fabian pegelde z'n eerste competitietreffer tegen de touwen. Twee minuten later was het de beurt aan Teun. Uit een comer van Riekus bracht hij de stand op 3- 0. In de laatste tien minuten van de wedstrijd kreeg F4 nog heel veel kansen waaruit Jeffrey en Riekus beiden een keer scoorden. Eind stand: 5-0. Heeten E2 - Blauw Wit E2 Rutger kreeg de kans om het eerste doelpunt te scoren. Voor rust wist Blauw Wit in de persoon van Thom voor de tweede keer het netwerk te vinden en 0-2 te maken. Na de mst hielden de mannen uit Holten de regie goed in handen. De keeperwissel (Bram voor Thijs) leverde ze ker geen verzwakking op en vooral het middenveld met Yuri die aan de rechterkant veel werk moest verzetten, hield de mg goed recht. De gelegenheidswissel, waarbij Boaz in de tweede helft als spits optrad, leverde enkele fraaie verrassingen op. Door een ongelukkige actie van Leon, belandde de bal in het eigen doel. Eindstand 1-2. Blauw Wit D2 - Raalte D3 Blauw Wit D2 begon wat aftastend aan deze wedstrijd. Al snel werd het goede ritme gevonden en na acht minuten scoorde Stef de 1 -0. Twee minuten later scoorde Michel de 2-0 uit een strafschop en weer twee minuten later scoorde Raalte 2-1. Drie minuten na de aanslui tingstreffer scoorde Michel 3-1. Dit was tevens de ruststand. Daarna minuten scoorde Michel de 4-1 uit een strafschop. Max scoorde de 5- 1 en 6-1. Eindstand 6-1. Blauw Wit Cl - Overwetering C2 Hoewel aanvankelijk Overwetering veel druk op het doel zette van Blauw Wit. wist Cl het spel met goed combinatievoetbal te verplaat sen en met uitgekiende aanvallen en mooie voorzetten zeer regelmatig doel te treffen. Met de sterk invallende Nick Dijkink op de plaats van Jasper was de score bij mst al 4-0. Na de mst kreeg het goede spel een vervolg en liep Cl uit naar de verdiende en duidelijke zege. Eind stand 8-0. Blauw Wit Al - WZC Al Al begon slecht aan deze wedstrijd, met veel paniekvoetbal en een slechte concentratie. Maar na zo'n twintig minuten werd dit beter en ging Blauw Wit goed door. Toch bleef het tot de mst 0-0. Na de mst werd er goed begonnen en er kwamen wat kansen over en weer. De te genstander ging daar echter beter mee om, waardoor de einduitslag 0- 2 werd. Blauw Wit 2 - Sp. Eefde 2 Meteen was het Jan Julian die op aangeven van Johan de bal in de kor te hoek kon binnenschuiven. Daarna viel de 2-0 toen Harald een schot van Ernst Jan oppikte en beheerst 2-0 scoorde. Bijna identiek scoorde Jurrian de 3-0 na een vrije trap van Wilco. Vlak voor mst leidde slecht uitverdedigen tot de 3-1Na een aantal gemiste kansen was het Jurrian die wel de 4-1 aantekende na een snelle aanval. Ook de 5-1 van Har ald kwam uit een snelle uitbraak na balverovering op het middenveld. Eefde kwam temg tot 5-2 uit een penalty toen een aanvaller binnen de zestien met een verdediger in de mg naar de grond ging. Uit een voor zet van Jurgen bepaalde Nferijn de eindstand. Eindstand 6-2. Blauw Wit 3 - Bon Boys 9 De beste kansen waren voor Blauw Wit maar het zat de ploeg niet erg mee. Een inzet van Martijn Bannink werd van de lijn gehaald en een schot van Henk Bolink belandde op de lat. Ruststand: 0-0. Ook na de mst waren beide ploegen aan elkaar gewaagd en de wedstrijd kon bei de kanten opvallen. Helaas was het voor Blauw Wit (weer) de ver keerde want kort voor tijd was het Bon Boys die de 0-1 scoorde. Toen Blauw Wit alles op alles zette om wellicht toch nog een punt over te houden kwamen uit een counter twee man alleen op de keeper af. Eindstand 0-2. Westervoort 8 - Blauw Wit 5 In het eerste half uur wist de thuisploeg zich geen raad met de spelop vatting van Blauw Wit. Er kwam onmst bij de gastheren en bij de leidsman die duidelijk zijn voorkeur liet blijken. Toen Henk Smit ook nog de 0-1 binnenschoot was de maat voor de leidsman vol. Wester voort was echter de veel sterkere ploeg en scoorde voor mst nog drie keer. Daarna werd het al snel 4-1waardoor de wedstrijd definitief ge speeld was. Eindstand 8-2. Holten E3 - Excelsior '31 El 1 Een overwinning van Holten E3 zat er al een hele tijd aan te komen. En in de wedstrijd tegen het laaggeklasseerde Excelsior was het me teen goed raak. Holten speelde sterk aanvallend en na enkele minuten kon Remco het eerste doelpunt maken. De aanvallen werden opgezet door uittrappen van keeper Davy en goed geplaatste ballen van verde digers Rick en Jordi P. Tom en Yannick gaven goede voorzetten en kregen zelf ook kansen, maar alleen Jordi de B en Remco slaagden er in het net te vinden; ze scoorden allebei zeven maal. Eindstand 14-1. Enter E2 - Holten El Enter wist op een 1 -0 voorsprong te komen maar Jordy scoorde een knappe goal: 1 -1De hoop dat Holten in de tweede helft orde op zaken zou stellen, was tevergeefs. Het was Enter dat tweemaal scoorde en goed keeperswerk van Leon voorkwam erger. Holten drong wel aan maar de overtuiging ontbrak. Er werd slordig gespeeld en het mag een wonder heten dat eerst Kevin na een rommelige aanval wist te scoren en Juijen in een haast identieke situatie de 3-3 voor zijn rekening nam. Eindstand 3-3 DETO Dl - W Holten Dl Na drie minuten stond Holten al met 2-0 achter. DETO was twee keer zo fel op de bal en Holten wist niet onder de druk uit te komen. Bij mst was het 'pas' 4-0 voor DETO. Na mst ging het verdedigend wat beter en werd er een tijdlang niet gescoord. Daarom was het jammer dat het, door een onterechte pingel, een buitenspeldoelpunt en een goed af standschot. de nederlaag nog opliep naar een eindstand van 7-0. Holten Al-Colmschate A2 Na tien minuten schakelden de roodzwarten een versnelling temg. Prompt kwam Colmschate opzetten en liet de verdediging zich twee keer verrassen door een lange bal. Na twintig minuten stond er 0-2 op het scorebord. Hierna knokte Holten goed temg. Via een kopbal van Robbert en een knap doelpunt van Tjarko, stond Holten voor mst nog weer gelijk. Daarna bleek dat Holten z'n lesje nog niet geleerd had. Binnen twintig minuten stond het door twee verdedigingsfouten 2-4. Goed doorzetten van Holten A1 leverde gelijkspel op. Holten C2 - Blauwwit C3 Aanvankelijk wist Holten nog enige tegenstand te bieden maar reeds na tien minuten scoorde Blauwwit uit een scrimmage de 0-1Ook de 0-2 viel vrij snel daarna, maar toen kwam er bij Holten een kleine op leving. Door inbreng van Hessel ontstond er iets meer dmk vanuit het middenveld en het was dan ook Hessel die met een afstandschot de keeper verraste (1-2). De moed welke hieruit werd geput was slechts van korte duur, want de tegenstander scoorde nog voor rust 1-3. Na de thee probeerde Holten nog iets temg te doen, maar de tegenstander had voetballend meer in z'n mars en scoorde nog twee keer. Uitslag: 1-5. Holten - De Wilgenweard Die pe Hel Holterbergloop wordt zaterdag 30 oktober vanaf 13.00 uur gehouden. De start is dit jaar in het centrum van Nijverdal en gaat over de Toe- ristenweg. Het keerpunt van de tien mijl ligt net voorbij de dagcamping. Holten - De uitslagen van de onderlinge competitie van de schietvereniging De Een dracht. Geweer Klasse A 1. M. Aanstoot. 167 (4x10); 2. W. Paalman, 167 (3x10); 3. B. Paalman, 163; 4. J.A. Paalman, 161; 5. F. Hoes, 157 punten. Klasse B 1. G.J. van Aefst, 143. Klasse C 1. B. Tromop, 149: 2. J. Deijk, 133; 3. M. Oostervelt, 85. Pistool 1. H. Paalman, 147. Vuurbuks 1J. Eertink, 80; 2. E. Grootent- raast, 78; 3. G. Möring, 77; 4. J. Reinaardus, 67; 5. H. Bakker, 66. Activiteitenpark De Wilgenwe ard in Nijverdal is hoofdsponsor en heeft daarom zijn naam aan het loopevenement verbonden. Daarnaast is De Wilgenweard de initiatiefnemer van de bedrijven- loop. Bedrijven kunnen zich in schrijven om met een groep mee te doen aan de Diepe Hel Holter bergloop. Volgens medeorgani sator Meindert Koopman blijkt dit goed aan te slaan. 'Het is echt een trend aan het worden. Steeds meer sportevenementen kennen de mogelijkheid voor bedrijven om met een team mee te doen.' Hij denkt dan bijvoorbeeld aan de triatlon in Holten. Tot nu toe loop de voorinschrij ving voor de loop goed. Zo'n 350 deelnemers hebben zich on der meer via Internet verzekerd van een startplek. Meindert ver telt echter dat het gros zich pas op het laatste moment inschrij ven. 'Nu het via internet gaat, is het wel makkelijker geworden, maar velen wachten toch eerst de dag zelf af. Hoe het weer is en of ze die dag vrij hebben.' Dit geldt vooral ook voor de profes sionele lopers. 'We hebben er wel eens achteraan gebeld om ze eerder te kunnen inschrijven, maar dat lukt niet echt. Of je moet met veel startgeld over de brug komen, maar daar kiezen we als organisatie bewust niet voor.' Wel is er een prijzenpot van drieduizend euro beschik baar voor de eerste dame. eerste heer en eerste veteraan. 'Voor de eerste Nederlander hebben we sinds twee jaar een aparte cate gorie', benadrukt Meindert. 'Hiermee wordt voorkomen dat alleen professionele buitenland se lopers met de geldprijzen er van doorgaan.' Holtenaren heb ben dus alle kans om een prijs te winnen. Om en om organiseren AV Hol ten en het Nijverdal se AV Atle- tics de Diepe Hel Holterberg loop. De startkant wisselt mee. Daarom wordt dit jaar in Nijver dal begonnen. Meindert: 'Sinds twee jaar geleden wordt hier vanuit het centrum gestart. Dit bleek een groot succes te zijn. Veel toeschouwers stonden langs de kant.' In eerste instantie waren velen erg huiverig over het idee om in het centrum te beginnen. De loopafstanden werden niet lan ger, waardoor een behoorlijk stuk van de Toeristenweg wordt gemist. Juist dat heuvelachtige traject maakt de loop zo interes sant. 'Zo komt de 2 Engelse mij len prestatieloop, waar veel kin deren aan meedoen, niet verder dan hotel Dalzicht. De 5 Engelse mijlenprestatieloop haalt de Die pe Hel nét niet'. Toch bleek 75 procent van de deelnemers juist wel blij met de nieuwe opzpt, zodat er ook dit jaar weer hier voor is gekozen. De start in Holten, waar de loop volgend jaar weer begint, blijft voorlopig nog bij hotel 't Losse Hoes. Meindert: 'We hebben wel zitten denken aan een start in het centrum van Holten, maar dan mis je belangrijke onderdelen van de Toeristenweg waar het eigenlijk omdraait.' Nu blijft echter het aantal toeschouwers erg laag, omdat het evenement toch een beetje 'verstopt' is op de Holterberg. De afstanden langer maken, zodat belangrijke punten (Foto: Johan Bolink) als de Diepe Hel wel mee kun nen worden genomen, zit er vooralsnog niet in. 'Dan wordt het wel een hele zware wed strijd'. vindt de Holtense organi sator. 'Maar wie weet. Je moet wel scherp blijven en het evene ment steeds een stukje beter ma ken.' Belangrijk is. volgens Meindert, dat de horeca op de Holterberg bereikbaar blijven. 'We zijn al tijd dankbaar dat ze mee willen werken, want de Toeristenweg is al vaak genoeg afgesloten waar door de ondernemers er moeilijk te bereiken zijn. Maar tijdens de Diepe Hel Holterbergloop zijn ze via de Toeristenweg gewoon toegankelijk Voor meer informatie en voorin schrijving (mogelijk tot 25 okto ber): www.diepehelholterberg- loop.nl, H. Markvoort, Erve Wiegmannink 12, 7451 WD Holten, gerrit.markvoort@tisca- li.nl of telefoon 0548-363092. Blauw Wit Zaterdag 23 oktober Blauw Wit 1 - RDC 1, 14.30 uur: Blauw Wit 2 - Avanti T. 2, 12.30 uur; Sp. Haarlo 2 - Blauw Wit 3. 12.30 uur (ver trek 1115 uur): Blauw Wit 4 - Excelsior'31 13. 14.30 uur: Groen Wit'62 12 - Blauw Wit 5, 14.30 uur (vertrek 13.15 uur); Blauw Wit Al - Wierden Al, 14.30 uur; Blauw Wit Cl - Excelsior'31 C2, 11.00 uur; De Zweef C3 - Blauw Wit C2, 13.00 uur (vertrek 1 1.45 uur): Blauw Wit MB - Vroomshoop- se Boys MB, 11.30 uur: Julia- na'32 Dl - Blauw Wit Dl, 11.00 uur (vertrek 9.45 uur). Zaalvoetbal Vrijdag 22 oktober Helios 3 - Blauw Wit 1. 20.30 uur (vertrek 19.45 uur). CJV'ers 6 - Blauw Wit 2, 18.30 uur (vertrek 17.45 uur). Dinsdag 26 oktober Blauw Wit 1 - Dalfsen 3, 22.00 uur. VV Holten Zondag 24 oktober Diepenheim 3 - Holten 5. 10.00 uur (vertrek 9.00 uur); Wierden 7 - Holten 6, 10.00 uur (vertrek 9.00 uur). Zaterdag 23 oktober ATC AID - Holten Al. 14.30 uur (vertrek 13.30 uur): Holten B2 - Den Ham B2. 13.00 uur: Rohda Raalte C2 - Holten Cl, 14.30 uur (vertrek 13.30 uur): Holten C2 - Marienheem C2D, 13.00 uur: pupillen: vier tegen vier, 9.30 uur: Holten MB2 - Enter Vooruit MB. 14.00 uur. Handbal Zaterdag 23 oktober Dijkoraad Kwiek 3 - Meisjes B. 14.05 uur (vertrek 13.00 uur): Wesepe - Meisjes D. 14.30 uur (vertrek 13.15 uur). Zondag 24 oktober Erix - Dames 1, 12.05 uur (ver trek 10.30 uur): Dames A2 - Dijkoraad Kwiek 3, 14.05 uur. Opgelegd 55+ Klasse A 1. G. Schuppert, 189; 2. G. Ha verslag, 185; 3. D. Jansen, 160. Klasse B 1. J. Nijendijk, 171; 2. A. Pekke- riet, 170; 3. D. Tiekink, 162; 4. J. Klooster, 151. Holten - De uitslagen van de wedstrijden van Mintonette, die afgelopen vrijdag 15 okto ber zijn gehouden. Mintonette MB1 - Roc On, 4-0; Mintonette Dames 1 - Akku fit, 2-3: Mintonette Dames 2 - Roe on. 4-0; Mintonette Dames 3 - RIVO, 50-4; Mintonette Dames 4 - Time out, 3-23-2; Mintonette Heren 1 - Time out, 4-0: Minto nette Heren 2 - Vosta, 31-3; Mintonette Heren 3 - Roc On, 1- 3. Holten - Dartclub Wie Spoort Nie 1 (WSN) moest maandag 18 oktober spelen in een be kerwedstrijd om zich te plaat sen voor de laatste 128. Na in de vorige ronde van eerste di visie (WSN 1 derde) de stam gasten te hebben gewonnen, was het nu de beurt aan BBC (vijfde divisie) uit Borculo. Zoals bij bekerwedstrijden van WSN zat Café Bierlokal am Bahnhof stampvol om naar de verrichtingen te kijken van de darters van WSN. In het begin moesten de mannen van WSN 1 nog wel even warm worden wanl het liep absoluut niet zoals het zou moeten. Een klein tikje onderschatting zat er wel in. Het niveau moest nog wel wat omhoog gekrikt worden om de supporters nog een beetje waar voor hun geld te geven. Na vier singelpartijen zag het er al zeer gunstig uit voor WSN1. Marco, Bert, Rik en Rik hadden hun singel partij allemaal ge wonnen en het stond 4-0. Nog maar een puntje om de volgende ronde te halen. Marco en Bert bezorgden in de eerste dubbel meteen voor dat puntje en de opluchting was zeer groot want het niveau was zeker niet over naar huis te schrijven. Rik Paalman was de vrijwillige wissel voor de avond en Jan kwam voor hem in de plaats voor de dubbel partijen. De gebroeders Deijk, altijd een zeer gevaarlijk dubbel team, lie ten deze avond ook weer van zich spreken en wonnen met overmacht hun dubbelpartijen. Marco en Bert zorgden nog voor het enige smetje op de avond door hun tweede dubbelpartij te verliezen. De bierronde was ook voor WSN1 waardoor de uitslag 8-1 werd. Door naar de laatste 128. Holten - In de uitwedstrijd te gen koploper DES heeft Blauw Wit zaterdag geen punten kunnen pakken. Blauw Wit probeerde met een hechte de fensie de koploper van scoren af te houden. Door de zege van DES ging deze* ploeg ook met de eerste periodetitel aan de haal. Blauw Wit begon niet goed aan de wedstrijd want de koploper had al vroeg op voorsprong moeten komen. De thuisploeg verzuimde echter om twee mooie kansen te benutten. Door- Holten - Bij de activiteiten die de gemeente Rijssen-Holten voor 2005 gepland heeft, staat ook het aanleggen van een kunstgrashockeyveld op het Vletgoor. CDA-raadslid H. Kui pers vroeg zich af of de Sport raad het Vletgoor wel een ideale locatie vond. Kuipers stelde de ze vraag, omdat hij gehoord had dat VV Holten zou overwe gen een veld op de Meermans kamp terug te geven aan de ge meente. Kuipers opperde dat de realisatie van het veld misschien een jaar opgeschoven zou kunnen worden ten behoeve van een locatieonder- zoek waarbij meerdere mogelijk heden aan bod zouden komen zo als een skeelerbaan en een atle tiekbaan. Sportraadvoorzitter R. Vermaas was wel te vinden voor een hoc- Holten - Een helft lang leek Hol ten de goede prestatie van een week eerder door te trekken, maar na de genadeklap vlak na rust, middels de 3-1 voor de Ga zelle, w as er geen houden meer aan. Met 5 tegendoelpunten verlieten de Holtenaren Deven ter, maar vooral ook met een grote kater. Dit met dank aan de miserabel fluitende leids man. Twee onterechte penalty's binnen twee minuten, wist Hol ten niet meer te boven te komen. Vooraf werd gepredikt voor het maken van doelpunten en het liefst zo snel mogelijk. Maar dat al na twee minuten de 0-1 mocht worden laten aangetekend tegen de koploper had niemand ver dat DES niet scoorde, kreeg Blauw Wit meer grip op de wed strijd. Maar op het moment dat de ploeg meer vooruit ging den ken. kreeg de ploeg een treffer tegen. Nog net binnen de 25 mi nuten scoorde spits Marthijn Wissink de 1-0. De thuisploeg had een groot veldoverwicht, maar kwam niet meer tot scoren tot de pauze. Ook Blauw Wit met opnieuw Thijs ten Eisen in de spits, kwam niet tot echt ge vaarlijke momenten. Rust 1-0. In de tweede helft kwam Blauw Wit wel wat meer uit de verdedi- (Foto: Sander Scheperman) keyveld op Meermanskamp. Ook al omdat dit laatste sportpark cen traler en dichter bij de kern Rijs- sen ligt en voor hockeyers uit Rijssen makkelijker te bereiken wacht. Een voorzet van de rech terkant belandde voor de voeten van Stam en die legde af op Rei jlink, die schoot voor de tweede week op rij de bal in het kruis. Maar waar het er dus op leek dat Rcijlink een positieve hoofdrol zou vertolken, bleek niets minder waar. Want na een klein half uur goed voetbal van beide ploegen, nam de scheidsrechter een onbe grijpelijke beslissing. Een voorzet vanaf de rechterkant kwam vol in het gelaat van Re ij link, maar de arbiter uit Deventcr(?) zag als eni ge van iedereen op het sportpark een handsbal. Het cadeautje werd vakkundig uit gepakt door de Gazelle, Bakker werd de verkeerde hoek inge stuurd. gende stellingen, maar echt sterk speelde de formatie niet. De tweede helft was nog maar zes minuten oud toen Jan Willem Staman de thuisploeg op 2-0 zet te en de wedstrijd gespeeld leek. DES speelde rustig opbouwend richting het doel van Maarten Paalman. Echt gevaarlijk werd het niet meer voor de Holtense sluitpost, maar Blauw Wit kon zelf ook niet echt gevaarlijk worden tegen de koploper. Naar mate de tweede helft verstreek kwam Blauw Wit steeds vaker richting het DES-doel, maar de Voorwaartsen konden geen bres zou zijn. De aanleg van het hoc keyveld een jaar uitstellen behoor de wat de Sportraadvoorzitter be trof niet tot de mogelijkheden: „De landelijké bond stelt als eis Maar het was nog niet gedaan met de gulle gever uit Deventer, twee minuten latet werd bij een corner Reijlink opzichtig in de rug ge duwd. Deze begon toen onnodig met zijn armen te zwaaien, dat wel. en kreeg daarbij de bal op de hand. Een gele kaart en een twee de strafschop was het vonnis van de 'twaalfde' man van Gazelle. Een spits die er al vijftien in heeft liggen laat zulke presentjes over het algemeen niet onbenut en dat deed hij dan ook niet. Holten bleef redelijk spelen tot aan de rust en was een paar keer gevaarlijk via de flanken, Gazelle gooide echter wel steeds meer de schroom van zich af en ging steeds beter voetballen. Na rust kwam Freek Knapen voor in de verdediging schieten. De ploeg van Henk Mennegat bleef opnieuw ongeslagen en pakte de eerste periodetitel. Blauw Wit heeft de top vijf uit de competi tie gehad. Het wordt nu tijd om punten te pakken tegen de ploegen waarte gen dat zeker mogelijk moet zijn. Eerst speelt de ploeg zater dag in de beker tegen RDC uit Deventer. Deze wedstrijd kan de ploeg gebruiken om zich uit de negatieve spiraal te spelen. Als underdog kan de ploeg vrijuit spelen en het vertrouwen her winnen. dat de aangesloten clubs uiterlijk eind 2005 een kunstgrasveld heb ben, anders worden ze uitgesloten van deelname aan de competitie." ChrU-raadslid J. Tijhof vertelde onlangs de Meermanskamp be zocht te hebben en toen was ook ter sprake gekomen dat SV Holten wel velden terug wilde geven. Hij vroeg of de Sportraad daar dan niet van op de hoogte was? Ver maas: Formeel niet." Kuipers vroeg vervolgens aan wethouder J. Flim-Gerritsen of de Meermanskamp een reëel alterna tief zou zijn. Zo nee, dan wilde hij van de wethouder graag weten waarom niet. De sportwethouder gaf aan dat er samen met de Sport raad gekeken zou worden naar de mogelijkheden en ook naar een combinatie van sporten. Ze gaf aan dat als er op de Meermans kamp mogelijkheden waren, daar gebruik van gemaakt zou worden. de geblesseerde Reijlink. hem bleef niets bespaard deze middag, en ging Koopman een linie naar achteren. Dit alles mocht niet baten, want na nog geen tien minuten was het 3-1 voor de thuisploeg. Hierna kreeg Holten meer ruimte om te voetbal len, dit deed het ook niet onaardig, gescoord werd er echter niet. Ga zelle counterde naar hartelust en liep zo uit naar een marge van vier doelpunten. Holten vergaarde nog enkele gele kaarten, voor attende ren van de scheidsrechter op zijn belabberde fluiten. Aankomend weekeinde is er vrijaf en dat zal ongetwijfeld nuttig be steed worden door de leden van de selectie. Holten - Leden van ponyclub De Bergruitertjes hebben mee gedaan aan een concours in Blankenham. Britt Barvelink met Sundra won de tweede prijs in klasse B cate gorie D bij het progressief sprin gen. Beau Barvelink won met Xarola in klasse B categorie E de vierde prijs in het progressief springen. Myrthe Barvelink be haalde met Sillie in klasse M ca tegorie C de eerste prijs in het klassieke parcours en eerste in het progressief springen. Ulrike Oostervelt behaalde met Guran- ja F in Lonneker tijdens het springen voor de Twente Cup een derde prijs in het klassieke parcours en behaalde ook een derde prijs tijdens de dressuur- wedstrijd in Wierden met 173 in de klasse LI categorie D L. Ma- rylou Holleman werd met Silke eerste in het ZZ-springen in Ma rienheem in categorie D. Vletgoor - Blauw Wit speelt zaterdag thuis in de derde ronde van de districtsbeker tegen zondag tweedeklasser RDC uit Deventer. Beide ploegen troffen elkaar nog niet eerder. RDC staat on der leiding van trainer Geke Bonenschansker die de afgelo pen driejaar VV Holten onder zijn hoede had. Afgelopen zondag speelde de Deventer formatie tegen Tu- bantia. De ploeg had een veld overwicht, maar liep telkens in het mes van de counter: 1-5. Een week eerder werd verloren van De Zweef uit Nijverdal. In deze wedstrijd kreeg RDC ook voldoende kansen, maar was scoren te moeilijk: 0-2. Met zeven punten uit zeven wedstrijden heeft de ploeg nog voldoende uitzicht op een bete re klassering dan de huidige een na laatste positie. Blauw Wit staat nog een positie lager en kan deze wedstrijd goed gebruiken om de negatie ve spiraal te doorbreken. Het zal geen makkelijke opga ve worden voor Dick Brands en zijn ploeg, maar er kan wel een positieve wending voor de competitie van uit gaan. De wedstrijd op 't Vletgoor be gint om 14.30 uur. Holten - De KNVB heeft voor aanstaande zondag een in haalprogramma vastgesteld. VV Holten hoeft hierbij niet in actie te komen. De eerstvolgende wedstrijd staat gepland op zondag 31 ok tober met een thuiswedstrijd te gen IJsselstreek uit Deventer.

Holtens Nieuwsblad | 2004 | | pagina 7