Blauw Wit '66 strijdend ten onder tegen SWN Derde zege handbaldames Kampioenen hengelsportclub De Rietvoorn Resultaten Blauw Wit Resultaten W Holten SportAgenda Uitslagen De Eendracht Uitslagen Bergruitertjes Tafeltennissen scholieren Blauw Wit naar koploper Des W Holten naar Gazelle Donderdag 14 oktober 2004 Holtens Nieuwsblad 9 Raalte Al - Blauw Wit Al Na de matige prestaties van de vorige wedstrijden begon Al deze wedstrijd met veel inzet en werden er veel kansen gecreëerd, maar niet benut. Achterin werd alles goed opgevangen, waardoor de nul gehouden werd. Na rust pakte Blauw Wit het spelletje weer goed op en kwam op een 0-1-voorsprong. Raalte kreeg hierna een onterechte penalty, die door William Kolkman goed werd gestopt. Vlak daarna werd het toch 1-1. Eindstand 1-1. OZC C2 - Blauw Wit Cl OZC had in Ommen weinig in te brengen tegen de doelpuntenre- gen waarop Cl elke tegenstander trakteert. Al bij rust was het 0-4 geworden. Goede combinaties en doffe afstandschoten zorgden hiervoor. Daarna werd het spel niet minder en bleef Cl goed com bineren wat resulteerde in de 1-10-eindstand. Hierdoor staat Cl stijf bovenaan, samen met Mariënheem, dat ook alle wedstrijden ruim gewonnen heeft. Eindstand 1-10. JC Hellendoorn Dl - Blauw Wit Dl Blauw Wit kreeg de controle over de wedstrijd en rukte steeds meer op naar het vijandelijke doel. De 1-0, zo'n vijf minuten voor rust, kwam echter toch enigszins uit de lucht vallen: Patrick kreeg een weggekopte bal voor zijn voeten, twijfelde niet en schoot de bal van zo'n 25 meter afstand op werkelijk fantastische wijze snoeihard in de kruising. Na de rust ging Blauw Wit door met hun fanatieke en felle spel. JCH kwam er vrijwel niet meer uit. Ook doordat spits Glenn het voor elkaar kreeg om zowel de laatste man als de voorstopper compleet uit de wedstrijd te spelen door hen constant op te jagen. Hij was zelfs zo scherp dat hij halverwe ge de tweede helft een door de verdediging van JCH slecht weg gewerkte bal resoluut binnenschoot: 2-0. JCH gaf het hierna enigszins op. Blauw Wit bleef echter goed voetballen waardoor na een goede combinatie over rechts Thomas de strakke voorzet magistraal binnenschoot: 3-0. Eindstand 3-0. Blauw Wit E2 - JC Hellendoorn E2 E2 begon sterk en direct in de eerste minuut creëerden we al een schitterende kans, helaas net naast de goal. De partij ging aardig gelijk op. De kansen wisselden elkaar af. Halverwege de eerste helft kwam Blauw Wit op voorsprong door een mooie aanvals- combinatie die koel werd afgemaakt door Thom. Blauw Wit ging de rust in met een hoopvolle 2-1. De jongens vochten als leeuwen en er werd regelmatig een mooie kans gecreëerd. Helaas moest Leon door een knieblessure even het veld verlaten. Gelukkig kwam de laatste man even later nog sterk terug. Ook Thijs moest er tien minuten voor tijd af en kon de wedstrijd niet verder spelen. Eindstand 4-4. Blauw Wit F2 - SWN F3 Al snel werd duidelijk dat Blauw Wit de betere ploeg was. Bijna de hele eerste helft speelde zich af voor het SVVN-doel. Dennis opende de score. Hierna bleef Blauw Wit goed voetballen en kreeg het veel kansen om verder uit te lopen. Dennis maakte voor rust nog maar liefst vijf doelpunten waaronder enkele prachtige afstandschoten. Ook wist Roy nog twee keer te scoren De andere spits van Blauw Wit Lars schoot een keer raak. SWN maakte nog een doelpunt waardoor de ruststand 9-1 werd. In de tweede helft stond er een aanvallend Blauw Wit. De verdediging met Jas per Jasmijn en Job speelde sterk waardoor SWN geen kans meer kreeg. Dennis bleef scoren en Rogier maakte door een knappe ac tie een prachtig doelpunt. Eindstand 13-1. Wijhe F2 - Blauw Wit F1 Blauw Wit kwam moeilijk op gang, wat tot een achterstand van 1- 0 leidde. Maar dat werd snel weer recht getrokken. F1 werd gaan deweg steeds sterker en kreeg veel kansen. De beide ploegen wa ren goed aan elkaar gewaagd, waardoor het bijzonder spannend was. Eindstand 3-3. TOS Beltrum 8 - Blauw Wit 3 Blauw Wit en VIOS waren in de eerste helft aan elkaar gewaagd. Aan beide kanten waren er kansen maar het was Blauw Wit dat de eerste goal maakte. Aan de rechterkant kwam Frank Veltkamp goed door en was het André van de Waal die goed binnenschoot. Hoewel er misschien voor VIOS meer in had gezeten, was het 0-1 bij de rust. Daarna liep Blauw Wit snel uit via André van de Waal tweemaal en Gerwin de Velde: 0-4. De buit leek binnen voor Blauw Wit, maar dit was het niet het geval. Vios kwam op 1-4 en geloofde er toen weer in. Eindstand 3-4. Sc Rijsscn E2 - Holten E3 Holten begon sterk en kreeg al snel een vrije trap op een ideale plek voor Jordi P. Helaas kwam zijn trap tegen de paal. Ook een kans van Remco ging net naast en een schot van Jordi de B. werd van de doellijn gehaald. De eerste twee aanvallen van Sc Rijssen werden meteen doelpunten. Na ongeveer een kwartier kwam Hol ten terug in de wedstrijd. Een klutsbal kwam op ongeveer twintig meter van het doel voor de voeten van Jordi de B. Zijn streep vloog in de benedenhoek van het doel. Al snel kwam Sc Rijssen op 3-1. Een snelle aanval van Remco werd nog gestuit door de keeper, maar de afvallende bal was voor Yannick die de bal keu rig in het net schoot. Sc Rijssen kon de 4-2 maken. Nog voor rust tikte Jordi de B een voorzet van Remco door de benen van de keeper. Daarna was het een spannende strijd, waarbij Sc Rijssen steeds een doelpunt voor bleef. Bij Holten was vooral Yannick goed op dreef. Eerst gaf hij een schot dat door Remco dicht bij het doel van richting werd veranderd. Eindstand 6-5. Holten El - Wierden El Holten beleefde tegen de koploper een droomstart. Bart V. die met een leuke beweging de tegenstander op het verkeerde been zette, een voorzet afleverde waaruit Jordy schitterend inkopte. Jammer dat Holten het lichte overwicht niet kon vasthouden en moest toestaan dat Wierden 1-1 scoorde. Het was alsof Holten daarna helemaal de kluts kwijt was, want binnen vijf minuten werden twee individuele fouten in de verdediging voor 100 pro cent afgestraft. Vlak voor rust bracht Wouter met een geweldige schot van grote afstand de teams weer wat dichter bij elkaar. Jam mer voor Holten dat Wierden vlak na rust 2-4 scoorde want de he le tweede helft was voor Holten. De druk werd opgevoerd en daaruit ontstond de derde goal. Op aangeven van Bart H. scoorde Henry. Eindstand 3-4. Lemelerveld D2 - W Holten Dl Met deze keer wel vanaf het begin verzorgd samenspel, dwong Holten een overwicht af dat na een minuut of tien werd beloond met een doelpunt van Niels, die als rechterspits begonnen was. De thee in de rust beviel de heren van Lemelerveld duidelijk beter dan die van Holten, want Holten werd geheel teruggedrongen. Met kunst en vliegwerk van de verdedigers en minstens vijf uit stekende reddingen van doelman Thom hield Holten het deze keer achterin eens wel droog. Jur scoorde uit de enige goede tegenstoot nog een fraai doelpunt, maar dat werd geheel ten onrechte afge keurd wegens buitenspel. Eindstand 0-1. Holten 4 - Dc Zweef 10 Holten 4 begon uitstekend. Kans op kans werd gecreëerd, maar er werd niet gescoord. Door een weergaloze rush van Jurre kon Je roen intikken. De 3-0 was van wonderschone klasse. Van een me ter of twintig werd eerst de doelman verschalkt, toen de lat ge kust, vervolgens de kruising doorboord en als laatste het net ge streeld. En dat alles in één schot. Sjakie maakte een nuttige schui ver: 5-0. Na rust leek de voetbaldemonstratie verder te gaan. Een één-keer- raken aanval van Mona, Bert en Bram kon door Tjerk helaas met een buikschuiver nét niet worden binnengewerkt. Daarna werd De Zweef gevaarlijker en scoorde uit een slecht weggewerkte cor ner 5-1. Tot 5-3 had Holten 4 geen controle meer over de wed strijd en zelfs enkele gevaarlijke corners hadden door De Zweef tot definitieve aansluitingstreffer gepromoveerd kunnen worden. De verlosser sprak echter met zijn voeten en Jeroen maakte de be slissende 6-3. Holten - Ook de thuiswed strijd tegen het Nijverdalse SWN heeft Blauw Wit geen punten opgeleverd en moest de derde nederlaag op rij worden geïncasseerd (1-3). De ploeg behoeft zich echter niets te verwijten, want men heeft met volle overgave gestre den voor een goed resultaat te gen een van de promotiekandi daten. Een in de slotfase van de eerste helft verkregen voor sprong moest echter in het laat ste half uur van de wedstrijd worden prijsgegeven. Blauw Wit. dat het zonder de verdedigers Youri Noorlander en Jacco Schuppert moest stel len, begon goed aan de wedstrijd Holten - De uitslagen van de onderlinge competitie van schietvereniging De Een dracht. Geweer Klasse A 1. W. Paalman, 165 punten; 2. J.A. Paalman, 158 punten: 3. F. Hoes, 148 punten; 4. B. Paal man, 137 punten. Klasse B 1. D. Vincent, 146 punten. Klasse C 1. B. Tromop, 136 punten; 2. M. Oostervelt, 112 punten. Pistool 1. H. Paalman, 161 punten; 2. A. Schuppert, 146 punten. Vuurbuks 1D. Overmeen, 85 punten; 2. J. Reinaardus, 75 punten; 3. G. Möring, 73 punten; 4. S. Kools, 72 punten; 5. H. Bakker, 52 pun ten. Opgelegd 55+ Klasse A 1. G. Haverslag, 187 punten; 2. G. Schuppert, 182 punten; 3. W. Leeftink, 173 punten: 4. E. Grootentraast, 169 punten. Klasse B 1. A. Pekkeriet. 179 punten; 2. J. Nijendijk, 156 punten; 3. J. Klooster, 152 punten. Holten - Leden van ponyclub de Bergruitertjes deden de af gelopen tijd hun best op diver se concoursen en evenemen ten. Dit resulteerde in de volgende prijzen. In Hengelo (Gld.) werd Emmalie den Heijer vierde met King Kay in de L2-dressuur met 172 punten. Tijdens het grote in ternationale concours in Vars- seveld werd Angela van Lies met No Doubt Sharon in de B- dressuur categorie D vijfde met 163 punten en behaalde ze in het M-springen een tweede prijs. Alcid Groenewoudt werd met Lady H eerste in de LI-dressuur categorie D met 168 punten en Helena van Lies behaalde met Amillion een mooie derde prijs in de Ml-dressuur categorie D met 159 punten. Op de dressuur- wedstrijd in Raalte was er voor Aleid Groenewoudt met Lady H in de klasse LI-categorie D op nieuw een eerste prijs met 168 punten. Ook Ulrike Oostervelt wist hier een eerste prijs te be machtigen. Zij werd eerste met Guranja F in de klasse LI-cate gorie E met 171 punten. In Hee- ten scoorden Nikkie Hulstein en Kahendy, met 173 punten, een mooie eerste prijs in de B-dres- suur categorie D en wist Angela van Lies met No Doubt Sharon beslag te leggen op de tweede plaats met 166 punten. In Lon- neker werd de eerste dressuur- wedstrijd om de Twente Cup ge reden. Ulrike Oostervelt werd hier met Guranja F in de catego rie D/F klasse L1 eerste met 166 punten. Holten - Voor de groepen zes, zeven en acht van dc basis scholen in Holten, wordt maandag 18 oktober om 13.00 uur in de gymzaal aan de Vrij heidslaan een tafeltennistoer nooi gehouden. Het valt in de herfstvakantie, dus iedereen kan meedoen. Opgeven kan bij Nico Valk, Köllingscrf 65, telefoon 0548-361413. en gaf weinig ruimte weg. De eerste kans was echter voor de gasten via een vrije trap op de rand van het strafschopgebied. Doelman Maarten Paalman wist echter met een fraaie save de bal tot hoekschop te verwerken. Maarten verrichtte in de loop van de eerste helft nog enkele uitstekende reddingen waardoor hij zijn ploeg voor een achters tand behoedde. Het leverde een doelpunt op toen linksback Bennie Schoema- ker op links Arnoud wegstuurde die met een goede voorzet Alf red bediende. Deze knalde via de binnenkant van de paal zijn ploeg naar een verrassende voorsprong (1-0). SWN was hierdoor even aangeslagen en het scheelde niet veel of Marco Schuiterd had even later uit een vrije trap de voorsprong zelfs uitgebreid. De doelman van SVVN wist echter met een uiter ste krachtsinspanning de bal uit de kruising te werken. Zoals verwacht begonnen de gasten furieus aan de tweede helft en forceerden een aantal hoekschoppen. De sterk spelen de Blauw Wit-verdedigers wis ten echter de situatie meester te blijven en ook doelman Maarten Paalman verrichtte enkele goede reddingen. Via een snelle coun ter over rechts kreeg de thuis club een goede mogelijkheid op 2-0 maar Gert-Jan Prins strand de op de doelman. Juist toen het SVVN-offensief wat geluwd was, ontstond toch de gelijkma ker. Later beoordeelde de gehele ver dediging een voorzet vanaf links (Foto: Johan Bolink) verkeerd, waardoor de vanaf rechts inkomende Jasper Schut ten simpel de gelijkmaker kon scoren (1-1). Even later moest de prima spelende Bennie Schoemaker zich wegens een blessure laten vervangen door Maarten Kruimelaar. Dit vergde enkele omzettingen wat even wat onrust veroorzaakte in de verdediging. De verdediging hervond zich echter maar moest in toch een tegengoal toestaan toen de sterk spelende aanvoer der Edwin Wijnen fraai en on houdbaar raak kopte uit een hoekschop (1-2). Blauw Wit ging na deze tegenslag echter niet bij de pakken neerzitten en bleef strijden voor een goed re sultaat. Hierdoor werd echter achter in ruimte weggegeven waarvan SVVN profiteerde. Spits Kurvink kon simpel scoren omdat aanvoerder Dirk Jan Beldman, toen hij een voorzet vanaf rechts wilde onderschep pen, uitgleed en zijn tegenstan der daardoor volkomen vrij kwam (1-3). Maarten Kruimelaar brak op rechts nog door maar kon op het laatste moment worden gestuit. Toen uit deze actie de aanslui tingstreffer uitbleef, was duide lijk dat Blauw Wit de nederlaag niet meer kon ontlopen. Opstelling: Maarten Paalman, Gert-Jan Ulfman, Arjan Aanstoot, Dirk Jan Beldman, Bennie Schoe maker (Maarten Kruimelaar), Gert- Jan Prins. Marco Schuirterd, Ton Veldhuis, Alfred Beldman (Jurgen Kolkman). Thijs ten Eisen (Gijs- brecht Beldman) en Arnoud Beld man. Holten - Ook de derde wed strijd in de competitie is door de handbaldames van Holten gewonnen. Tegen buurtgenoot ABS (Bath- men), dat tot nu toe twee keer gelijk gespeeld had, werd het zo als verwacht een spannende wedstrijd. Holten kwam moei lijk uit de startblokken. De gas ten namen het initiatief en kwa men al vroeg in de wedstrijd met 1-4 voor. Daarna bleef Holten wel bij, maar het duurde tot te gen het einde van de eerste helft dat Holten voor het eerst op ge lijke hoogte kwam (7-7). ABS wist de rust toch met een 7-8- voorsprong in te gaan. Na rust werd Holten sterker. Conditio neel had Holten meer inhoud en langzamerhand moest ABS toe geven. Met gevarieerd spel en een van tijd tot tijd stevige ver dediging bouwde Holten reso luut aan een voorsprong. Met nog vijf minuten te spelen kwam Holten via twee onder scheppingen opeen 17-13-voor- sprong en leek alles gelopen. In een rommelige slotfase kwam ABS nog terug, maar Holten be hield - met geraffineerd spel - de beide punten in eigen huis. Eindstand 17-16. Scores: Judith Tiekink 5; Jessi ca Smit, Paulien Schooien 3: Monique Plantinga, Margot ter Schure 2; Ellen Teeselink, Mi chelle den Bouwmeester 1 Door deze overwinning is Hol ten samen met Overwetering nog de enige ongeslagen ploeg in de eerste klasse. Komend weekeinde zijn de dames vrij. In het weekeinde van 24 oktober staat de uitwedstrijd tegen Erix 1 op het programma. De heren boekten een ruime ze ge op DSC. In de beginfase zag het daar niet naar uit. DSC gaf met goed handbal prima partij Een prima keepende Joris Jeur- issen hield voor Holten enkele keren fraai het doel schoon. Het duurde tot tien minuten voor rust alvorens Holten echt los kon ko men. Na de rast 11-7 nam Hol ten het initiatief. Fors verdedi gen leverde na tien minuten de eerste DSC speler rood op. DSF moest daarna zonder wissels ve der en Holten maakte daar dank baar gebruik van. Via snelle bre aks werd gebouwd aan een rui me voorsprong. Toen in de slot fase nog een tweede speler van DSC met rood moest vertrekken was het helemaal met de gasten uit Diepenveen gedaan. Holten denderde door en boekte een 25- 12-zege. Scores: Meino v. Beek 6; Hen Jan Kamphuis. Tristan Dorlas 5: Andy de Jong, Fabian Dorlas 3 Thys Jeurissen2, Ton Muller 1 Dames 2 boekte een ruime over winning op het tweede team van ABS. Na een wat aarzelende be ginfase kwam Holten vlak voor rust met 6-4 voor. Na rust liep het als een trein en liep Holten uit naar een wel verdiende 17-6- zege. Dames A2 won van Voorwaarts 2. Holten speelde een leuke wedstrijd en bouwde via een 4- 2-stand bij rust aan een keurige 12-8-overwinning. De jongens B lieten de winst te gen De Gazellen slippen. Na een 8-7-ruststand speelde Holten te gehaast en was het onzuiver bij het schieten. Daardoor ging de wedstrijd met 15-17 verloren. Meisjes B had het moeilijk tegen Dijkoraad Kwiek. Men kwam op alle fronten te kort. Uiteinde lijk werd met 22-5 verloren. Meisjes D deed het goed tegen Dijkoraad Kwiek 3. Met leuk spel werd de thuisploeg naar een 7-15-nederlaag gespeeld. Blauw Wit Zaterdag 16 oktober DES 1 - Blauw Wit 1. 15.00 uur (vertrek 13.15 uur); Blauw Wit 2 - Sp Eefde 2, 12.30 uur; Blauw Wit 3 - Bon Boys 9. 14.30 uur: Sp Westervoort 8 - Blauw Wit 5. 15.00 uur (vertrek 13.00 uur): Blauw Wit Al - WZC Wap.veld Al, 14.30 uur: Blauw Wit BI - DES BI, 12.30 uur; Blauw Wit Cl - Overwetering C2, 11.30 uur: Overwetering C3 - Blauw Wit C2, 13.00 uur (vertrek 11.45 uur); Holten C2 - Blauw Wit C3, 13.00 uur; Raalte Dl - Blauw Wit Dl, 9.00 uur (vertrek 8.00 uur); Blauw Wit D2 - Raalte D3, 10.30 uur; Lemelerveld E2 - Blauw Wit EI, 10.00 uur (ver trek 9.00 uur): Heeten E2 - Blauw Wit E2, 9.30 uur (vertrek 8.45 uur); Broekland E2 - Blauw Wit E3. 9.30 uur (vertrek 8.30 uur); Blauw Wit F1 - Overwete ring Fl. 9.30 uur; Heeten F3 - Blauw Wit F2, I 1.30 uur (ver trek 10.45 uur): Blauw Wit F3 - Wijhe '92 F5, 9.30 uur: Blauw Wit F4 - Wijhe '92 F7, 9.30 uur Zaalvoetbal Donderdag 14 oktober Blauw Wit 1 - Tornado 3. 22.00 uur; Helios 8 - Blauw Wit 2. 18.30 uur (vertrek 17.45 uur). VV Holten Zondag 17 oktober De Gazelle 1 - Holten 1. 14.30 uur (vertrek 12.15 uur); Voor waarts T 3 - Holten 2, 9.30 uur (vertrek 8.15 uur); Holten 3 - Al melo 3, 9.30 uur: Holten 4 - PH 11. 10.00 uur: Hoeve Vooruit 4 - Holten 5, 9.30 uur (vertrek 8.15 uur); Holten 6 - Almelo 7, 9.30 uur: SDOL 5 - Holten 7, 9.30 uur (vertrek 8.30 uur); Holten 8 - Omhoog 5. 9.00 uur. Donderdag 14 oktober ABS Dl - Holten Dl. 19.00 uur (vertrek 18.00 uur). Zaterdag 16 oktober Holten Al - Colmschate '33 A2. 14.30 uur; ABS BI - Holten BI. 14.30 uur (vertrek 13.30 uur): SVZW B2 - Holten B2, 12.30 uur (vertrek 11.30 uur); Holten Cl - Excelsior'31 C2, 14.30 uur Holten C2 - Blauw Wit '66 C3, 13.00 uur; Deto Dl - Holten Dl, 9.00 uur (vertrek 7.45 uur); PH D7 - Holten D2, 9.00 uur (ver trek 8.00 uur); Enter E2 - Holten El, 10.00 uur (vertrek 9.00 uur). Holten E2 - Excelsior'31 E8. 10.00 uur; Holten E3 - Excelsi or'31 E1110.00 uur; Holten Fl - VV Twenthe Fl. 11.00 uur: Holten F3 - Rijssen Vooruit Fl. 11.00 uur; Holten MB1 - SVZW MB. 14.00 uur: Holten MB2 - DOS '19 MB. 14.00 uur. Handbal Zaterdag 16 oktober Zwolle - Meisjes C, 10.30 uur (vertrek 16.00 uur): SDOL3 - Dames 2, 12.05 uur (vertrek 11.00 uur): Achilles 1 - Dames Al, 13.05 uur (vertrek 10.45 uur): Klarenbeek 1 - Dames A2. 12.05 uur (vertrek 10.45 uur). Blauw Wit - Jongens B, 14.05 uur (vertrek 12.45 uur). Mintonette Vrijdag 15 oktober Sporthal 't Mossink Meisjes B - ROC ON Devoc 2. 19.30 uur; Dames 2 - ROC ON Devoc 1, 19.30 uur: Heren 1 - Time Out/ 75 4, 19.30 uur; Da mes 1 - Akku Fit/ Savico 5. 21.00 uur; Heren 3 ROC ON Devoc 3, 21.00 uur: Dames 4 - Time Out/ 75 3, 21.00 uur. Gymzaal Haarstraat Dames 3 - Rivo 5. 19.30 uur: Heren 2 - Vosta 3, 21.00 uur. Nijverdal - Blauw Wit wacht zaterdag opnieuw een moeilij ke opgave. De ploeg gaat dan op bezoek bij koploper Des uit Nijverdal. De koploper won zaterdag van Oranje Nassau en loopt langza merhand steeds verder weg van de achtervolgers. Bij Blauw Wit is Youri Noorlander terug in de basis. De wedstrijd in Nijverdal begint om 15.00 uur en staat onderlei ding van scheidsrechter A.H van Bruggen. Holten - VV Holten gaat zon dag naar Deventer voor de be langrijke ontmoeting tegen De Gazelle. Het team uit Deventer heeft in deze prille competitie nog geen enkel verliespunt opgelopen en is dan ook de trotse koploper in de vierde klasse H. Afgelopen weekeinde werd de stadsderby tegen Helios met veel moeite ge wonnen (3-2). VV Holten deed ook goede za ken en won verdiend in en tegen Wilp (0-1). Door dit resultaat hebben de Holternaren weer aansluiting gekregen met de subtop. De wedstrijd in Deventer is op het sportpark aan de Rielerenk en begint om 14.30 uur. Holten - Hengelsportvereniging De Rietvoorn heeft afgelopen maandag in Dc Biester haar kampioenen gehuldigd. Wedstrijdleider Arie Ongena had alle cijfertjes van het afgelopen jaar verwerkt. Hij kon daarom vertellen wie de winnaar was van de vorige wintercompetitie: Ben Groot Obbink. Bij de jeugd werd Kevin Kolkman kampioen en vader Koos wist de zomercompeti tie te winnen bij de senioren. Bij de jeugd wist ook weer Kevin Kolkman de grootste vis te vangen, een voorn van 31 centimeter. Bij de senioren was dat Henk Westerik met een brasem van 60 centimeter. Beste visser van de laatste vijfjaren werd Arend Lichtenberg. Wintercompetitie 2004/ '05 1. B. Groot Obbink; 2. J. Tuitert, Rijssen; 3. F. Mensink. Jcugdcompetitie 1. Kevin Kolkman: 2. Remi Hoefman; 3. Stefan Oldemenge; 4. Bram Schots; 5. Mark Bode: 6. Rudy Agterkamp. Senioren 1. DJ. Kolkman; 2. B. Groot Obbink; 3. A. Lichtenberg. Klassement beste visser laatste vijf jaren 1. A. Lichtenberg; 2. B. Groot Obbink; 3. D.J. Kolkman.

Holtens Nieuwsblad | 2004 | | pagina 9