Eerste W Holten tot knieën in drijfzand Blauw Wit met lege handen naar huis Handbaldames winnen tegen Nijhof/Broekland Resultaten Blauw Wit Resultaten W Holten SportAgenda Perron Nul verliest tegen De Tapperij Nicole Koebrugge kampioen Bergruiters Uitslagen De Eendracht Blauw Wit thuis tegen SWN W Holten uit naar Wilp Donderdag 7 oktober 2004 Holtens Nieuwsblad 5 Voorwaarts Dl - Blauw Wit Dl Dat laatste man lbo en mid-mid Patrick er niet bij waren, zorgde in het begin voor veel onrust. Voordat Dl het wist stonden ze met 2-0 achter. De spaarzame uitbraken gaven nog wel een kans op de paal, maar de rust ging in met een 3-0-achterstand. In de tweede helft een heel ander beeld. Een paar omzettingen en een flinke peptalk gaven een knok kend Blauw Wit te zien. Een doelpunt bleef niet lang uit: 1 -3. Een stuk onervarenheid in de verdediging was debet aan opnieuw een tegen doelpunt: 1-4. Toch bleef Dl vechten en na een knal op de lat werd de 2-4 aangetekend. Via 2-5 en 2-6 was de laatste goal voor Blauw Wit. Eindstand 6-3. Blauw Wit Cl - Hulzense boys C2 Het doelpuntenfestijn van Cl blijft maar doorgaan. Nu werd Hulzense Boys aan de zegekar gebonden. Nu op het middenveld de balans ge vonden is, werd de druk op Hulsen steeds sterker. Met Nick, Stijn en Gijs als as. werd de bal van achteruit naar de snelle voorwaartsen ge bracht. Net als de vorige wedstrijden had keeper Mike, dankzij de ster ke verdediging, weinig te doen. Met Nick Dijkink als betrouwbare vervanger voor Justin, en Robert Stam (altijd goed voor een doelpunt) als vervanger voor Leon, werd na een 3-0-ruststand de score langzaam opgevoerd. Eindstand 9-0. Rohda Kaalte F12 - Blauw Wit F4 In de wedstrijd kwam Blauw Wit al in de eerste minuut op een 1-0- achterstand. Doelman Teun schoot de bal hard vooruit, maar de bal raakte Erik en rolde helaas in eigen doel. Gelukkig kwam Blauw Wit direct daarna op 1-1 door Jeffrey. In het vervolg van de eerste helft was Rohda de betere ploeg en kreeg ook de meeste kansen. In de tien de minuut belandde een hard schot nog op de lat. Enkele minuten daarna wist de ploeg toch twee keer te scoren. Een minuut voor rust bracht Jeffrey de spanning terug door een lange solo vakkundig af te ronden: 2-3. In de tweede helft was het Blauw Wit dat duidelijk beter was. Halverwege het tweede bedrijf was Riek- us cr als de kippen bij toen een hard schot op het Rohda-doel terug het veld in hobbelde. Met een prima schot bracht hij de stand op 3-3. Lang mocht de Blauw Wit-vreugde niet duren, want kort na de gelijkmaker kwam Rohda weer op voorsprong door een van richting veranderd schot. Eindstand: 4-3. Blauw Wit 3 - Zelos 5 Zo langzamerhand begint de ziekenboeg leeg te lopen en begint het derde vorm te krijgen. Dit was te zien in de thuiswedstrijd tegen het Zelheinse Zelos, dat vorige week de koploper nog klopte maar in Hol ten absoluut niks te vertellen had. Blauw Wit begon zeer sterk met mooie aanvallen via de zijkanten en een zeer goed positiespel. Na tien minuten stond het dan ook al 2-0, en had het voor de bezoekers nog wel erger kunnen zijn. Daarna zakte Blauw Wit wat terug, maar scoor de nog wel de 3-0 waarna de rust was bereikt. Na de rust was het mot to snel de vierde goal maken zodat de tegenstander er niet meer in ge loofde. Dit bleef even uit maar nadat de 4-0 viel was het ook gedaan met de aspiraties van Zelos. Eindstand 6-0. Blauw Wit 4 - Haaksbergen 3 Ondanks dat de club uit Haaksbergen een stuk lager stond dan Blauw Wit was iedereen het erover eens dat Haaksbergen een degelijke te genstander was waar rekening mee gehouden moest worden. Aan het begin van de wedstrijd kregen de Holtenaren de betere kansen, hoewel een speler van Haaksbergen voor rust een goede kans op de gelijkma ker kreeg toen hij hard op de kruising schoot. Blauw Wit scoorde ech ter via Kasper Hanewinkel. Na rust waren beide teams aan elkaar ge waagd en vonden de meeste duels op het middenveld plaats. Blauw Wit kreeg nog een aantal goede kansen, maar zag dat nu Haaksbergen de beste kansen op de gelijkmaker had. Leo Aanstoot haalde een bal van de doellijn en keeper Arno Protzmann pakte een bal uit de voeten van een Haaksbergenaanvaller. Eindstand: 1-0. Vios Vaassen 5 - Blauw Wit 5 Het team dat vorig seizoen als zesde elftal nog kampioen werd, scoort er dit seizoen weer driftig op los. Al bijna dertig doelpunten in vier du els geven opnieuw te denken over het clubbeleid van Vios. Navraag leerde dat het derde en vierde elftal inderdaad minder sterk zijn. Het veteranenteam moet ten kostte van veel opnieuw kampioen worden. In de eerste helft kon Blauw Wit het team goed bijhouden. Rust: 1-1 In de tweede helft kreeg de thuisploeg de hulp van de leidsman ook nog mee. Na de onverdiende 2-1 liep dc ploeg uiteindelijk naar 4-1 uit. Excelsior '31 El0 - VV Holten E3 Holten begon goed combinerend aan de wedstrijd. Na enkele gemiste kansen, bracht Remco een corner laag en hard voor het doel. In een kluwen van spelers verdween de bal in het net (0-1). Na dit doelpunt werd Excelsior sterker en kwam na een kwartier spelen op voor sprong: 2-1Door omstandigheden speelde Holten maar met zes man. In de periode voor rust leek dit noodlottig te worden. Excelsior stoom de door tot een 5-1 -ruststand. Wie dacht dat Holten na rust in zou stor ten, kwam bedrogen uit. Alle spelers deden nog een stapje extra en al snel kwam Holten door doelpunten van Bart (tweemaal) en Jordi op 5- 4. In een poging om gelijk te maken, kwamen de verdedigers Hugo en Jordi regelmatig tegenover drie aanvallers te staan. Samen met keeper Davy wisten zc dc meeste situaties op te lossen. Toch kwam Excelsi or door een goed schot van de spits op 6-4. Bart kon de spanning nog weer terugbrengen door 6-5 te maken. Kort voor tijd wist Excelsior uit een counter te scoren. Eindstand 7- 5. Holten El -RKSVE1 Het leek alsof de enerverende wedstrijd van de vorige week de jon gens nog in de benen zat. Er werd duidelijk met veel minder inzet ge speeld en op een enkele uitzondering na oogde iedereen moe en wei nig geïnspireerd. Dit leidde tot een duidelijk veldoverwicht voor RKSV met daarbij vele kansen. Dat Holten na verloop van tijd tegen een 0-2-achterstand aan keek, was dan ook niet zo verwonderlijk. Ge lukkig bleef verdere schade uit en wist Jordy, na eerst een mooie pas seerbeweging, met een keurig lobje de RKSV-doelman te verschal ken. Eindstand 1-2 W Holten Dl - Heino D2 Heino had de bal nog niet geraakt toen Jur de bal al voor het inschui ven had. Helaas schoot hij wat te gehaast. Iets later kreeg William nog een dot van een kans, maar ook hij miste het doel. Het duurde tot vijf minuten voor rust voordat Holten het overwicht in dc score tot uit drukking kon brengen. Bas knalde een vrije trap van twintig meter on houdbaar onder de lat: 1 -0. Na rust leidde een uitstekende redding van Thom tot een comer van waaruit Heino gelukkig 1 -1 scoorde. Steven zette met een afstandsschot vanaf de rechtervleugel orde op zaken (2- 1maar daarna verviel Holten weer in een oude fout door tot drie keer toe de bal terug te bezorgen aan aanvallers van Heino. Dit leidde tot een corner en toen die bal ook niet werd weggeknald door de verdedi ging, kon de goal van Heino niet uitblijven. Eindstand 2-2. Holten Al - Schalkhaar A2 Een scherp en fel Schalkhaar maakte het Holten erg moeilijk. Dit re sulteerde na twintig minuten in een 0-1-achterstand. Holten bleef ma tig voetballen maar kreeg wel goede kansen, die echter niet besteed waren aan de voorwaartsen. Zelfs een strafschop werd gemist. Op slag van rust schatte dc keeper van Schalkhaar een schot van Thijs ver keerd in 1 -1Twee minuten later zorgde een van richting veranderd schot van Ruud voor de 2-1-voorsprong. Na rust ging Holten feller spelen waardoor Schalkhaar niet meer gevaarlijk werd. Zonder groots voetbal liep Holten door goede goals van Ruud en Frank uit naar een 4-1-voorsprong. Het slotakkoord was weer voor Schalkhaar met een tweede treffer voor hen. Eindstand 4-2. Omhoog 6 - Holten 4 De eerste helft was slap en met veel jongens die uit de positie liepen, werd de slag op het middenveld verloren. Het 40+-elftal van Omhoog was 't scoren nog niet verleerd en na 45 muiuten stond het terecht 3-0 door fraaie afstandsschoten en een knappe aanval over rechts. Met in middels droge shirts en een beter gebalanceerd elftal werd de tweede helft begonnen. Holten 4 was ineens de betere ploeg en wist na tein minuten de smadelijke nul weg te werken door een mooie schuiver van Jeroen. De pressie werd beloond met de tweede treffer: Een per fecte voorzet van Doornink werd binnengewerkt door Winand. Hij werd de beul van Omhoog, na een fout van de verdediging: 3-3. (Foto: Johan Bolink) Meermanskamp - Als heuse spoorzoekers moeten de spe lers van VV Holten 1 de ko mende weken door het leven, er moet namelijk alleen maar naar beneden worden geke ken. Holten heeft na het verlies op ei gen veld tegen het sterke Helios vier punten uit vijf wedstrijden en moet voor het eerst sinds lan ge tijd oppassen om van de on derste plek weg te blijven. Dat punten verloren worden tegen toppers als Helios en Gazelle is in de vorm waarin Holten op het moment verkeert onvermijde lijk. maar van de vooraf geachte laagvliegers moet Holten nu toch echt eens punten gaan pak ken. Vanaf de eerste minuut was dui delijk dat Hélios een paar stap pen verder is dan Holten, de gas ten speelden met meer vertou wen, wachtten rustig af en waren in alle facetten slimmer dan de roodzwarten. De beste kans was echter toch voor Holten, een vrije trap van Beldman. die uit het tweede was gehaald om de linkerkant te versterken, werd door Van der Pluijm fraai op de kruising gekopt. Hierna nam Helios het weer over en kreeg via de gevaarlijke tropische verrassing die ze voor in hadden lopen dan ook een aantal kansjes. Deze kruising tussen Collins John en Thierry Henry leidde ook het openings doelpunt in. nadat onze grote vriend uit Goor in het zwart wei gerde te fluiten voor een overtre ding op Beldman, ging de aan valler dankbaar onderuit over het uitgestrekte been van Rei- jlink. Bakker zat er dichtbij maar dat telt niet, minuten ervoor had Bakker nog wel met een katach- Holten - De uitslagen van de onderlinge competitie van schietvereniging De Een dracht. Gew eer klasse A 1. J.A. Paalman. 164; 2. W. Paalman. 161; 3. M. Aanstoot, 158; 4. B. Paalman, 145. Klasse B 1. M. Krikken, 148; 2. G.J. van Aefst, 141. Klasse C 1. M. Oostervelt, 82. Pistool 1. H. Nekkers, 160. Vuurbuks 1. D. Overmeen, 85; 2. J. Eer- tink, 81; 3. G. Moring, 67. Opgelegd 55+ Klasse A 1. W. Lecftink. 186; 2. G. Schuppert, 183; 3. G. Haverslag, 180. Klasse B 1. A. Pekkeriet. 166; 2. J. Nijen- dijnk, 164. Holten - Dartteam Perron Nul moest vorige week donderdag spelen tegen het gevaarlijke De Tapperij uit Zutphen. Deze jongens die al jaren boven in de top meedoen, begonnen voortvarend tegen Perron Nul en dit resulteerde in een 2-0-voor- sprong van de Tapperij. Perron nul toonde echter veer kracht en nam verv olgens een 2- 3-voorsprong. De teams waren echter aan el kaar gewaagd zodat de captains- game uiteindelijk de beslissing moest brengen. De Tapperij bleek de betere en Perron nul kon met een verlies van 4-5- huiswaarts keren. Het Holtensc team blijft echter wel op de derde plaats in de ere divisie staan, wat verrassend tige reactie een doelpunt weten te voorkomen na een vrije trap van de '10' van Helios. Holten probeerde wel, maar moet het op het moment hebben van weinig kansen en de kleine kansen die men krijgt, worden niet afgemaakt en dan wordt het lastig. In de rust kwam Koopman voor Freek Knapen die een totale off day had, hij ging naast Dekker in de spits spelen. Dekker die veel op een eiland had gestaan de eerste helft, moest vaak toezien hoe hij zonder aansluiting de bal vast moest houden. Helios, gezegend met een su blieme laatste man, bleef rustig wachten op de kansen en liet het balletje rustig rondgaan. Iets wat voor Holten een utopie leek, hooguit drie keer werd de bal goed rondgespeeld, wat iede re keer volgde was een of andere bal die je zo in het St. Jozef kon leggen. Helios kon daardoor steeds in de snelle omschakeling een mannetje meer creëren en zo uitlopen tot 0-3. Een oorwassing op eigen veld van formaat voor de ploeg van Van de Berg, type rend was een moment vlak voor tijd. De aanvallers van Helios konden tot drie keer over de bal van links naar rechts openen voor het doel van Bakker, zon- Holten - In de eerste uitwed strijd van dit seizoen moesten de handbaldames van Holten naar Raalte om tegen Nijhof/ Broekland aan te treden. Dit team werd vorig jaar overtui gend kampioen. In een leuke attractieve wed strijd had Broekland het vanaf het begin moeilijk tegen een goed en geconcentreerd spelend Holten. Door snel en gevarieerd spel kwam Broekland keer op keer voor verdedigende proble men te staan. Met Monique Plantinga als uitblinkster werd een kleine voorsprong opge bouwd. Een goed keepende Marloes Valk was een zekere sluitpost bij Holten, dat zodoen de de gehele eerste helft een voorsprong wist te houden. Na de rust (8-11) behield Holten het initiatief, maar verzuimde het verder afstand te nemen. En kele fraaie kansen en twee straf- worpen, liet Holten onbenut. Dit gaf Broekland nieuwe moed en met nog vijf minuten te spelen kwam men op 16-16 weer gelijk. Twee snelle breaks en een on derschepping van Judith Tiekink brachten Holten weer op voor sprong. In een wat rommelige slotfase met enkele tijdstops gaf Holten mag worden genoemd. Afgelopen dinsdag moest Perron Nul aantreden voor de eerste ronde van de beker tegen de uit de vierde klasse afkomstige Bierkaai uit het Gelderse Baak. Dat dit verschil duidelijk te groot was, bleek al na drie partij en. Perron Nul verprutste slechts een leg en wel door Potmario die duidelijk eerst even wakker ge schud moest worden. Toen Potmario en de Uutvoerder vervolgens een 180 op het bord zette, was het gebeurd met de te genstander en een 9-0-overwin- ning was dan ook een feit. Perron Nul hoeft in de return slechts enkele legs te winnen om zich te verzekeren voor de vol gende ronde, wat inhoud dat de reis langer zal duren dan de par tij- der interventie van een Holte- naar. Dat Stam de eer nog had moeten redden met een open kopbal deed er niet meer toe, de voorsprong niet meer uit han den. Eindstand 17-20. Scores: Monique Plantinga 9, Ju dith Tiekink 5: Jessica Smit 3; Pau- lien Schooien 2; Ellen Teeselink 1. De derby tegen ABS staat ko mend zondag 10 oktober om 12.05 uur in sporthal 't Mossink op het programma. Vorig sei zoen wonnen beide teams een keer. ABS speelde deze compe titie tweemaal gelijk, waaronder 11-11 tegen Broekland. Ook de heren pa'kten opnieuw een zege. Uit tegen Grol 2 liet Holten er geen gras over groei en. Al in de eerste minuten liep men uit naar een 1-7-voor- sprong. Met goed verdedigend spel hield Holten de voorsprong vast (4-13) maar gaf het Grol toch de kans vlak voor rust iets terug te komen. Rust 7-14. Na rust liep het allemaal even wat minder en kon Grol tot 11- 15 terugkomen. Daarna pakte Holten - Blauw Wit moest za terdag voor de zesde competi tiewedstrijd op bezoek bij Oranje Nassau in Almelo. Na een gelijkopgaande wedstrijd waarin de thuisploeg een op tisch veldoverwicht had. bleef Blauw Wit met lege handen staan toen de uit Almelo af komstige scheidsrechter Rik- hof buitenspel niet honoreerde en daarmee de thuisploeg aan de zege hielp. Blauw Wit begon behoudend spelend aan de wedstrijd in Al melo. De ploeg tastte de kracht van de thuisploeg af door in eer ste instantie veel spelers achter de bal te houden. In eerste in stantie geen aantrekkelijk spel. maar door open en aanvallend te spelen heeft Blauw Wit de pun ten inmiddels al vaak aan de te genstander gelaten. Oranje Nas sau had derhalve het meeste bal bezit, maar kon net als Blauw Wit niet echt gevaarlijk worden. Na de fase van aftasten was de beste kans voor Blauw Wit. Dirk jan Beldman verscheen alleen voor keeper Kamp van Oranje Nassau, maar kon het net niet vinden. Ook de mogelijkheid van Gert Jan Prins leverde geen treffer op. De thuisploeg moest door deze acties gewaarschuwd zijn, maar na ongeveer een half uur spelen kwam Blauw Wit toch op voorsprong. Dirk Jan Beldman kon de bal in ontvangst nemen en uit zijn voorzet scoorde Jurgen Kolk man 0-1. Blauw Wit kon maar kort van deze voorsprong genie ten. De thuisploeg drong sterk aan en binnen vijf minuten na de voorsprong was het alweer ge lijk 1-1. Het verdere verloop voor rust kan het best gekenmerkt worden Holten staat tot de knietjes in het drijfzand en moet hopen op een tak die het nog aangereikt krijgt om zo niet weg te zakken in het Holten de draad weer goed op en werd uiteindelijk een ruime 24- 16 zege geboekt. Scores: Tristan Dorlas 7; Jan Henk Kamphuis en Erik Kraan 4. Handbaldames A verloor uit van Voorwaarts. In een gelijkop gaande wedstrijd met snelle bre aks kwam Voorwaarts op voor sprong. Holten kwam echter goed terug wat tot een 5-6-rust- stand leidde. Na rust speelde Holten van tijd tot tijd slordig met veel balverlies. Toch bleef het spannend en wist Voor waarts pas in de slotfase de winst met 16-13 zeker te stellen. Dames A2 moest uit naar Wijhe. Van dit team was tot nu toe tel kens ruim verloren. Holten speelde echter een prima wed strijd en maakte het Wijhe bij zonder moeilijk. Holten bij rust tegen een 6-4-achterstand aan. Na rust bleef Holten prima spe len en werd het zeker driemaal een terechte strafworp onthou- door weinig krachtsverschil met veel voetbal tussen de beide strafschopgebieden. In de tweede helft waren cr wel kleine kansjes voor beide ploe gen of mogelijkheden die tot een gevaarlijk moment konden lei den. maar over het algemeen hadden beide verdedigingen goede controle op de wedstrijd. Het was zuur voor Blauw Wit dat na een buitcnspelmoment. waarbij scheidrechter Rikhof opzichtig in de fout ging, de thuisploeg op 2-1 kwam. Met Alfred Beldman en Merijn Of- fringa in de ploeg probeerde Blauw Wit dc schade nog wel tc Holten - Rijvereniging de Bergruiters heeft zondag 3 ok tober haar jaarlijkse clubkam pioenschappen gehouden. Na een spannende strijd is Nicole Koebrugge met haar paard Duke als overallwinnares uit de bus gekomen. Om clubkampioen te worden moet er gedressuurd en gespron gen worden. Bij deze twee on derdelen komen dc drie beste ruiters naar voren. De best pres terende ruiter (over die twee on derdelen) mag zich clubkam pioen noemen. Verder is er een dressuurkampioen en een springkampioen. Dressuur: 1. Nicole Koebrugge met Duke; 2. Ida Vincent met Tolstoy: 3 Katja Kienzle met One Night Stand. Springen: moeras dat de vijfde klasse heet. Misschien dat Holtens komende tegenstander het reddende twijg je wil uitgooien. den. Mede daardoor verloor men met 'maar' 8-6. Meisjes B won keurig van Dij- koraad Kwiek 3. De tegenstan der was fysiek groter, maar Hol ten speelde met verve. Via een 8-6 stand bij rust werd een keu rige 14-10-overwinning ge boekt. Jongens B miste vier basisspe lers en dat was iets te veel. Toch speelde men een leuke wedstrijd tegen The Flyers uit Wijchen. De gastheren waren echter iets te sterk en wonnen met 26-17 na een 10-7-ruststand. Meisjes C kwam fysiek heel veel te kort tegen het derde team van Dijkoraad Kwiek. Na een 0-7-ruststand bleef Holten spor tief haar best doen. Dit werd be loond met een flink bejubelde eretreffer. Eindstand: 1-14. Meisjes D won netjes van Wese- pe. Beide team deden niet veel voor elkaar onder maar Holten was iets koelbloediger Via een ruststand van 6-5 werd het een 10-8-zege. herstellen, maar tot echt gevaar lijke momenten kwam men niet. De verdediging van de thuis ploeg hield goed stand, waar door Blauw Wit het alleen van afstand kon proberen. Het geluk was deze keer niet aan de zijde van Blauw Wit waar door de ploeg na negentig minu ten met lege handen stond. Zaterdag wacht opnieuw een zware tegenstander. Dan is SVVN uit Nijverdal de tegen stander. Deze ploeg werkt zich langzamerhand op uit de onder ste regionen en voldoet daarmee aan dc verwachtingen. 1. Melissa ten Velde met Mar- lotte: 2. Nicole Koebrugge met Duke; 3. Katja Kienzle met One Night Stand. Overall: 1. Nicole Koebrugge met Duke: 2. Melissa ten Velde met Mar- lotte; 3. Katja Kienzle met One Night Stand. Ook zijn er afgelopen zomer veel concoursen bezocht door leden van de Bergruiters. Zo was er voor Ida Vincent een achtste prijs in het B-springen te Bar- chem met haar paard Paranka B. Lucinda Anderson ging met haar paard Axias Nick Ótto naar het concours te Markelo. Ze won daar een derde prijs in de Zl- dressuur met 184 punten. Ook in Geesteren zette zij een sterke prestatie neer door een eerste prijs te behalen met een score van 192 punten. Blauw Wit Zaterdag 9 oktober Blauw Wit I - SVVN 1, 14.30 uur: CJV'ers 2 - Blauw Wit 2, 12.00 uur (vertrek 10.45 uur); Vios B. 8 - Blauw Wit 3, 14.30 uur (vertrek 13.15 uur); Blauw witters 4 - Blauw Wit 4, 12.30 uur (vertrek 11.15 uur): Blauw Wit 5 - Sp Teuge 6, 14.30 uur; Raalte Al - Blauw Wit Al, 14.30 uur (vertrek 13.00 uur); Oranje Nassau B2 - Blauw Wit BI. 12.30 uur (vertrek 11.15 uur): OZC C2 - Blauw Wit Cl, 10.15 uur (vertrek 9.00 uur): Blauw Wit C2 - DES C2M. 12.30 uur: Blauw Wit C3 - Ma- rienheem C2, 10.30 uur; Blauw Wit Dl - JC Hellendoorn Dl. 10.30 uur; Wijhe'92 D4 - Blauw Wit D2, 8.45 uur (vertrek 7.45 uu); Blauw Wit El - Raalte El. 10.30 uur; Blauw Wit E2 - JC Hellendoorn E2. 9.30 uur: Blauw Wit E3 - Rohda Raalte E8, 10.30 uur: Wijhe'92 F2 - Blauw Wit Fl. 8.45 uur (vertrek 7.45 uur); Blauw Wit F2 - SVVN F3. 9.30 uur; Heeten F4 - Blauw Wit F3, 11.30 uur (ver trek 10.45 uur); Lemelerveld F5 - Blauw Wit F4, 11.15 uur (ver trek 10.15 uur). Zaalvoetbal Vrijdag 8 oktober Blauw Wit 1 - CJV'ers 2, 19.30 uur. VV Holten Zondag 10 oktober Wilp 1 - Holten 1, 14.30 uur (vertrek 13.00 uur); Overwete- ring 2 - Holten 2, 10.00 uur (ver trek 8.45 uur); Holten 3 - La Pre miere 4. 9.30 uur; Holten 4 - De Zweef 10. 10.00 uur; PH 14 - Holten 6. 9.00 uur (vertrek 8.00 uur); SOS 5 - Holten 7. 9.30 uur (vertrek 8.30 uur); Holten 8 - SV Nijverdal 4. 9.00 uur. Zaterdag 9 oktober Wilp AID - Holten Al. 15.00 uur (vertrek 14.00 uur): Holten BI - Haarle BI, 14.30 uur; Hol ten B2 - Witkampers B2, 13.00 uur; ABS Cl - Holten Cl, 13.00 uur (vertrek 12.00 uur); Rohda Raalte C8 - Holten C2. 11.30 uur (vertrek 10.30 uur): Leme lerveld D2D - Holten Dl. 8.45 uur (vertrek 7.30 uur); Holten D2 - DETO D3. 10.00 uur; Hol ten El - Wierden El, 10.00 uur; GFC E3 - Holten E2, 10.00 uur (vertrek 9.00 uur); SC Rijssen E2 - Holten E3. 10.30 uur (ver trek 9.45 uur); Enter Fl - Holten Fl. 11.00 uur (vertrek 10.00 uur); Holten F2 - Enter Vooruit F2. 11.00 uur; Enter F3 - Holten F3, 10.00 uur (vertrek 9.00 uur): Holten MB1 - Wierden MB. 14.00 uur: PH MB2 - Holten MB2, 12.30 uur (vertrek 11.30 uur). Handbal Zaterdag 9 oktober Jongens B - Wienk de Gazellen 12.00 uur: Goosen/ Wijhe - Meisjes B. 12.00 uur (vertrek 11.00 uur): Dijkoraad Kwiek 3 - Meisjes D, 13.10 uur (vertrek 12.15 uur). Zondag 10 oktober Dames 1 - ABS 1, 12.05 uur; Heren - DSC 1, 14.25 uur; Da mes 2 - ABS 2, 13.20 uur; Da mes A2 - Voorwaarts 2, 11.00 uur. Vletgoor - Blauw Wit wacht zaterdag een moeilijke thuis wedstrijd tegen SVVN. De op voorhand eerste kam pioenskandidaat begon met een nederlaag tegen DES. In het tweede duel staakte de scheidsrechter het duel buiten de schuld van SVVN om. Afgelo pen zaterdag speelde de ploeg sterk tegen SVDW. Indien de Nijverdalse formatie zo door gaat zal de ploeg snel aanslui ting bij de koplopers hebben. Blauw Wit heeft het veel moei lijker. Met drie punten bezet het de laatste plaats. De jonge for matie moet vertrouwen zien te winnen door punten te pakken. Dit blijkt geen makkelijke opga ve. De ploeg kan dus wel wat steun gebruiken. Om 14.30 uur wordt afgetrapt op 't Vletgoor. Holten - VV Holten gaat zon dag op bezoek bij SV Wilp. De Wilpenaren boekten het af gelopen weekeinde een knappe overwinning in en tegen Wesepe (4-1). W Holten heeft weinig scorend vermogen en het zelfvertrouwen van de ploeg is ver te zoeken. Het gevolg was een kansloze 0- 3-nederlaag tegen Helios. De wedstrijd in Wilp wordt ge speeld op sportpark d' Olde Leeuwenbarg en begint om 14.30 uur. Potmario moest nog even wakker worden geschud.

Holtens Nieuwsblad | 2004 | | pagina 5