Met volle beet pakt hond zijn tegenstander in arm Uitslagen badmintonclub Geen herstel bij Blauw Wit F Resultaten Blauw Wit SportAgenda Klaverjassen Blauw Wit Najaarsrit klassieke auto's Trainingen wintertrimclub Streetdance SV Bato Blauw Wit W Holten Donderdag 30 september 2004 Holtens Nieuwsblad 11 DZC 7 - Blauw Wit 3 Na twee thuiswedstrijden tegen het vijfde en zesde van de Doe- tinchemers mocht Blauw Wit ditmaal op bezoek in de Achter hoek. Het geroutineerde zevende van DZC zorgde voor een las tig middagje, vooral ook omdat het derde zelf niet in beste doen was. Gelukkig was Gerwin de Velde Harsenhorst terug van een trainingsstage in Zuid-Frankrijk, die hem zichtbaar goed had gedaan. Met een wonderschone lob wist hij al vroeg in de wed strijd de 0-1 op het scorebord te zetten. Kort daarna miste Blauw Wit een uitgelezen kans om vanaf de stip de wedstrijd vroegtijdig in het slot te gooien. Hierdoor bleef DZC geloven in een goed resultaat en met name na rust werd de druk steeds gro ter. Blauw Wit bleef echter vooruit voetballen, waardoor over en weer enorme kansen werden gecreëerd. Gescoord werd cr echter lange tijd niet, totdat vlak voor tijd de handige linksbui ten van DZC vanuit een lastige hoek de 1-1 binnentikte. Al met al een juiste afspiegeling van de verhoudingen op het veld, maar de teleurstelling over het puntverlies en het vertoonde spel over heerste bij Blauw Wit. Eindstand: 1-1. Markvogels 4 - Blauw Wit 4 Met zeven punten uit drie wedstrijden ging Blauw Wit naar Markvogels 4. Na een moeizame openingsfase kreeg Blauw Wit langzamerhand steeds meer grip op de wedstrijd. Blauw Wit kon steeds meer naar voren spelen en kreeg kansen via Mark en Bas. Dat Blauw Wit bij rust met 0-1 voorstond was te danken aan een foutje van de Markvogels keeper. Bas reageerde attent 0-1. In de tweede helft begon Blauw Wit fel en het mid denveld werd middels Hans in bezit genomen. Na een kwartier kwam Blauw Wit op 0-2 opnieuw via Bas. Markvogels raakte geirriteerd en ging harder spelen. Blauw Wit liet zich in dit spel letje meevoeren en kon niet voorkomen dat de 1-2 gescoord werd. De gastheren kwamen massaal, maar Blauw Wit counter de gevaarlijk. Er werd niet meer gescoord waardoor de punten f mee naar Holten gingen. Eindstand: 1-2. Blauw Wit 5 - Sp. Eefde 5 Blauw Wit speelde een prima eerste helft tegen één van de ge doodverfde kampioenskandidaten. Het elftal van de bezoekers dat vele malen sterker is dan hun eigen derde en vierde elftal. ten teken dat het kampioenschap een must is binnen de vereni- ging. kwam maar moeilijk door de verdediging van Blauw Wit. Dc v erdiende voorsprong bleef echter niet uit. maar Henk Smit liet zich van zijn goede kant zien en soleerde op onnavolgbare wijze door de verdediging en scoorde fraai 1-1. Blauw Wit had 't via Martin nog twee prachtige kansen, maar ook Eefdc had voor i rust nog kunnen scoren. In de tweede helft moest Blauw Wit steeds verder terug en na de fraaie 1-2 was de wedstrijd gelo- I pen. De gasten scoorden nog twee maal en blijven hiermee vo- lop in de race voor hun doelstelling. Eindstand: 1-4. Heeten E4 - Blauw Wit E3 Vol goede moed werd er naar Heeten afgereisd. Na enkele mi- nuten ging William er vandoor en Dennis stond op de goede plaats om de bal in te tikken; 0-1. Na leuk voetbal van beide ploegen bleef deze stand tot de rust op het bord. Na de rust ging Blauw Wit vol in de aanval, wat een aantal mooie doelpunten v opleverde. Freddy schoot de bal uit een vrije trap vast in de kruising, Rens schoot in na een goed genomen hoekschop, Wii- liam soleerde weer eens door het veld en schoot prachtig in. Ro bin en Rens maakten ook nog 0-5 en 0-6, waardoor E3 met een prachtig resultaat naar huis kon. Eindstand 0-6. Blauw Wit F1 - Broekland F1 Blauw Wit kwam al gauw achter met 0-1, maar door hard wer ken kwam F1 gelijk. Wat er daarna gebeurde was super span nend. Wat een wedstrijd en wat een spanning! De ruststand was nog 3-2, maar door een pechgoal verloren we helaas met 3-4. Maar jongens: hard gewerkt, geweldig! Eindstand 3-4. Wijhe F4 - Blauw Wit F2 Blauw Wit F2 moest aantreden in en tegen medekoploper Wij he. Beide teams waren aan elkaar gewaagd, maar Wijhe liet zien over goeie spelers te beschikken en de verdedigers hadden de handen vol aan de snelle aanvallers. Uit een goeie aanval scoorde Wijhe de 1-0. Hierna was het aan Jamo en Jasmijn te danken dat de score niet nog hoger werd, want beide verdedi gers speelden ccn sterke wedstrijd. De tweede helft speelde Blauw Wit duidelijk beter en probeerde steeds meer dc aanval te zoeken. Lars was na een goede aanval met Roy dicht bij de gelijkmaker, maar zijn schot verdween in het zijnet. Toen Wij he de 2-0 scoorde was de wedstrijd gespeeld en liep nog uit naar 4-0. Toch gaat F2 met de juiste inzet, vast nog wel de nodige punten pakken. Eindstand: 4-0. Blauw Wit F3 - Broekland F2 De nummers één in de poule kwamen in Holten de punten ver delen. Tot de rust ging het redelijk gelijk op (0-1maar na een lange strijd ging Broekland toch met de punten naar huis: 1-6. Blauw Wit F4 - Rohda Raalte Fll Afgelopen zaterdag kwam het F11 van Rohda Raalte naar Hol ten om tegen Blauw Wit F4 te spelen. Alle hens aan dek voor onze kleinste pupillen. Rohda begon zeer aanvallend en gaf on ze spelers weinig kans om de Rohda-keeper te testen. Toch had dc ploeg een strafschop nodig om op de verdiende 0-1 te ko men. Ruim 5 minuten na het eerste doelpunt ging de bal, weder om na een handsbal, weer op de stip. Gelukkig voor Blauw Wit behoedde Teun Scholman met een formidabele redding zijn teammaatjes voor een grotere achterstand. Toch kwam Rohda voor rust nog op 0-2. In de tweede helft lieten we zien dat we te recht mede-koploper zijn en dat we niet van plan waren deze positie zomaar af te staan. Door keihard te werken werd de 0-2 achterstand omgebogen tot 2-2. Riekus zorgde voor dc 1-2, even later was het Jeffrey die de gelijkmaker binnenschoot. Daarna waren beide teams gelijkwaardig aan elkaar. Toch was het Rohda Raalte dat weer op voorsprong kwam en leken onze kleinste F-jes hun eerste seizoensnederlaag te leiden. Gelukkig konden we via Jeffrey vlak voor het eindsignaal toch nog ge lijkmaken waardoor de eindstand op 3-3 kwam. Eindstand: 3- 3. Blauw Wit C2 - Rohda R C5 De opgaande lijn van de voorgaande weken werd zaterdag door Blauw Wit C2 doorgetrokken. Vanaf het beginsgnaal van arbi ter Aanstoot nam de Holtense ploeg het iniatief. De voortdu rende druk op het Raalter doel leidde nog voor de rust tot drie goals, waarvan twee met een kopbal. Ook na de pauze hetzelfde spelbeeld. Keeper Jochem Stam had een rustige middag maar bleef geconcentreerd waardoor voor de 3c keer op rij 'de nul' werd gehouden. De voorwaartsen scoorden nog drie keer waar door een 6-0 eindstand werd bereikt. Door deze zege is C2 de top-drie binnengekomen en doet volop mee voor de bovenste plaatsen. SDOL Dl - Blauw Wit D2 Vol vertrouwen werd na het goede Zwaluwen toernooi van 18/9 begonnen aan de wedstrijd in Luttenberg. Al gauw bleek dat we tegen een goede tegenstander speelden. Ze hadden alles nog gewonnen. In de eerste helft ging het gelijk op. De 1-0 werd gescoord door SDOL, maar voor de rust wist Michel 1-1 te maken. Ruststand 1-1. Na de rust werd het 2-1 door een hoog afstandsschot van SDOL. Hierna zetten de gast heren nog meer druk die ook prompt de 3-1 en 4-1 scoorden. Door goed te counteren kregen we nog wel enkele kansen, maar helaas werden deze niet benut. Eindstand: 4-1. Vletgoor - De Nederlandse Vereniging voor Belgische Herdershonden Kringgroep Oost, hield afgelopen weekend het open kampioenschap IFO. Honden moesten onder meer gaan speuren, appèl lopen en 'daders' proberen te pakken. Veel wagens waaruit geblaf klinkt, staan geparkeerd langs sportpark 't Vletgoor. Over het veld waar normaal touwtrekver eniging Okia wedstrijden houdt, rennen nu Belgische herders honden. Zeer gedisciplineerd luisteren ze naar de commando's van de baas. Los laten is dan ook me teen los laten. Maar owee, als de 'dader' weg probeert te komen, want dan staan de tanden van de Vletgoor - De eerste van zes klaverjasavonden wordt vrij dagavond 1 oktober bij Blauw Wit gehouden. Wie wordt de klaverjaskoning of koningin van het nieuwe seizoen? De klaverjascompetitie bestaat uit zes avonden waarvan vier avonden meetellen voor het eindresultaat. Het is dus moge lijk om twee avonden te laten schieten en er toch met de hoofdprijs vandoor te gaan. F.r zijn echter ook deelnemers die een enkele avond deelnemen en meestrijden voor de aantrekke lijke dagprijzen. Reden voor ve le klaverjassers om een paar maal per seizoen richting 't Vlet goor te trekken en daar mee te doen aan de gezellige en sportie ve kaartavonden. De deelname kost 1,50 euro. Het clubhuis is vanaf 19.30 uur geopend en de koffie is klaar vanaf 19.45 uur. De eerste kaartronde begint om 20.00 uur. hond weer stevig in de arm. De ze is uit veiligheid natuurlijk wel omhuld met een dik soort stof. De wedstrijden waren verdeeld over zaterdag en zondag. De laatste dag was het er gezellig druk. Zowel langs de lijn, bij de viskraam en de tent van MAC de Holterberg. Een voor een komen de kandidaten op. Via de com mando's van de baas, rent de hond langs aan de rand van het veld klaar staande tentjes. Op zoek naar de 'dader' die zich in een van die tentjes heeft ver stopt. De bedoeling is dat de hond in een rechte zigzaggende lijn langs alle tentjes loopt. Wanneer hij de 'dader' ontdekt, moet hij blaffend blijven staan. De meeste honden deden dat ook, alhoewel sommigen de nei ging hadden, toch al te beginnen met bijten. Pas wanneer de 'da der' weg probeert te lopen, mag de hond dat doen. Een hele op gave, natuurlijk. Ook het alleen zitten op de grond, terwijl het baasje verderop staat en de 'da der' dichtbij, bleek dat te zijn. Soms konden ze hun kont maar nauwelijks op de grond houden. Plotseling loopt de 'dader' weg en de hond gaat er keurig als een speer achteraan. Met één hap in de arm blijft hij vasthangen. Op (Foto: Johan Bolink) het commando van de baas, wordt meteen weer losgelaten. Vooral het bespringen van de 'dader' na een lange sprint, was indrukwekkend om te zien. De hond lijkt door te schieten in de vaart, maar heeft zich al vastge klemd in de arm van de 'dader'. De strenge jury loopt mee en is soms genadeloos. Toch zaten heel veel deelnemers net onder de volle honderd punten. Holten - Het derde team van Badmintonclub Holten speelde donderdag 23 september hun eerste wedstrijd uit tegen Net werk 3 in Zwolle. Harko Bouwens speelde tegen een te sterke heer en verloor zijn partij met 15-1 en 15-1. Invaller Rob Kelder gaf goed partij maar wist zijn partij niet in winst om te zetten. Hij verloor zijn enkel partij met 15-11 en 15-9. Annct Dijkstra had drie games nodig maar door pech verloor ze de derde. De uitslag was: 11-4. 8-11 en 11-6. Yvonne Beuker wist als enige wel haar enkelpar tij te winnen in drie games met de punten 8-11, 11-4 en 2-11 Dc herendubbel van Harko en Rob verliep moeilijk. Harko had veel last van een armblessure opgelopen in zijn enkelpartij en de stand werd dan ook 15-3 en 15-3 voor de heren van Netwerk. De damesdubbel werd in drie games gewonnen met 8-15, 15-6 en 11-15. De eerste mixpartij moest helaas worden afgebroken vanwege Harko's armblessure en de vol gende mix werd in de verlenging van de derde game verloren waardoor de einduitslag 6-2 voor Netwerk werd. Het vierde team van BC Holten speelde hun eerste wedstrijd uit tegen BC Denekamp. Ismael Wind won zijn herenenkel vrij gemakkelijk met 3-15 en 6-15. Rolph Rikkering begon ook voortvarend aan zijn partij en had ook niet veel moeite te win nen, 1-15 en 11-15. Marijke Offenberg trof en taaie tegenstanders en speelde een lange zware wedstrijd die ze uit eindelijk in drie games won, 11- 8, 8-11 en 1-11. Renate Oosterik won gemakke lijk met 2-11 en 2-11 waardoor de tussenstand al 0-4 werd in het voordeel van BC Holten. De dubbel- en mixpartijen wer den ook gewonnen. Alleen de heren hadden moeite om het rit me te vinden maar wonnen toch in drie games. De uitslag werd 0-8 voor BC Holten. Vletgoor - Na de eerste over winning (vorige week) zou Blauw Wit graag een zege reeks willen neerzetten, te be ginnen met SVDW uit Doetin- chem. In deze tweede thuis wedstrijd bleek al gauw dat de gasten over een geroutineerde ploeg beschikten en het Blauw Wit behoorlijk lastig maakten. De 0-2 ruststand was dan ook verdiend. Na rust werd Blauw Wit bij vlagen beter maar toch niet goed genoeg om het de gasten echt moeilijk te maken. Uiteindelijk bleef het gelukkig 0-2, omdat Blauw Wit de laat ste fase van de wedstrijd met tien man moest spelen wegens het uit het veld zenden van verdediger Thijs ten Eisen die na tweemaal geel het veld moest verlaten. Met een te zachte bal werd aan de wedstrijd begonnen en na enkele minuten besloot scheidsrechter S. de Jager uit Elburg de bal in te wisselen. Het bleek dat Blauw Wit alleen te zachte ballen in re serve had, dus werd er ondertus sen verder gespeeld met een bal van de gasten uit Doetinchem. De gasten probeerden van meet af aan met goed combinatievoet bal over de vleugels, Blauw Wit onder druk te zetten om snel op voorsprong te komen. Al na vijf minuten moest doelman Maarten Paalman alles uit z'n kast halen om een schot van twintig meter uit de rechterbovenhoek te ranse len. De corner die hierop volgde, leverde gelukkig de gasten niets op. Blauw Wit kwam maar niet aan voetballen toe en moest zich vol ledig toeleggen op het verdedi gen van het eigen doel. Er kwa men meerdere corners voor de gasten die maar ternauwernood konden worden weggewerkt. In de beginperiode kon Blauw wit geen vuist maken en was het SVDW die met regelmaat op het Blauw Wit doel afstevende. Blauw Wit probeerde wel de ba kens te verzetten door met meer pressie te gaan spelen. De tegen stander liet zich echter ook niet onbetuigd zodat er een hardere strijd ontstond met diverse over tredingen van weerskanten. Halverwege de eerste helft kwam SVDW op voorsprong. Spits Pa trick Chevalking werd voor en buiten het zestienmetergebied niet goed bewaakt en hij kon dan ook met een strakke, lage schui ver doelman Maarten Paalman verschalken: 0-1. Blauw Wit trainer Dick Brands greep in en dirigeerde Dirk Jan Beldman naar de voorste linie, terwijl Youri Noorlander als (Foto: Johan Bolink) voorstopper ging spelen. Deze wisseling zorgde voor wat min der druk op de achterhoede om dat er voorin beter gestoord werd en zowaar de eerste kansen voor Blauw Wit ontstonden. Arnoud Beldman kon vanaf links een voorzet geven welke maar net door de SVDW-doelman voor de aanstormende Dirk Jan kon wor den naast getikt. Hierop volgden er enkele comers voor Blauw Wit. Bij de laatste werd Arjan Aanstoot in het doel gebied onderuitgeschoffeld, maar de scheidsrechter wuifde een overtreding weg. Even later een dot van een kans voor SVDW. Maarten Paalman was bij een aanval over links ver z'n doel uit gekomen. Patrick Chevalking was eerder bij de bal en probeer de via een lob Maarten te ver schalken. Gelukkig ging de bal hard en rakelings over. Hierna had Blauw Wit de gelijk maker op de schoen. Via een aan val over rechts schoof Jurgen Kolkman de bal voor de opko mende Dirk Jan. die middels een vrije doortocht alleen de SVDW- doelman voor zich zag. Helaas werd er niet doeltreffend afge rond maar werd de staander ge troffen en vloog de bal het veld weer in. Vlak voor rust werd door de rechter SVDW-verdediger een pass afgegeven, dwars over de hele Blauw Wit achterhoede, naar de volledig op links vrij staande Marco Bartels. Deze zocht onmiddellijk de uiterste rechterhoek uit om Maarten Paal man met een strak, laag schot te passeren. 0-2 Na rust, met een wissel van Me- rijn Offringa voor Amoud Beld man, moest Blauw Wit proberen om snel de aansluitingstreffer te noteren. Blauw Wit kwam wel iets beter in de wedstrijd, maar door meer druk kregen de gasten ook uitgesproken kansen en dit kostte Thijs een gele kaart omdat een op rechts doorgebroken SVDW-speler aan z'n shirt werd getrokken. De hierdoor ontstane vrije trap werd door Arjan Aan stoot vlak voor de doellijn weg geschoten. Het spel golfde wat op en neer en uit een der Blauw Wit aanvallen werd Jurgen Kolkman, goed be diend met een pass van .Vlcrijn even buiten het doelgebied on deruit gehaald. Dc vrije trap van zo'n 20 meter werd door Marco Schuiterd royaal over geschoten. Bij de volgende aanval van SVDW moest Gert-Jan Ulfman ingrijpen hetgeen hem ook een gele kaart opleverde. Daarna was Blauw Wit weer aan de beurt. Via een strakke maar iets te harde voorzet Van Jurgen over rechts kon Dirk Jan net niet bij de bal. Hierna kwam er een betere fase voor Blauw Wit, echter de aan sluitingstreffer werd niet gevon den. Halverwege de tweede helft kon door het aandringen van Blauw Wit. SVDW counteren en moest Thijs wederom handelend optreden, hetgeen voor hem tweemaal geel is rood betekende. Hij zag het al aankomen en voor de scheidsrechter dc fatale kaart toonde was hij reeds doende het veld te verlaten. Met tien man moest Blauw Wit verder en dit was aan de verhouding in het veld niet te zien dat Blauw Wit met een man minder speelde. De schouders werden er onder gezet en een kwartier voor tijd werd moegestreden Maarten Kruimelaar werd vervangen door Jurrian Paalman. Bij de volgende Blauw Wit-aan- val over rechts loopt Dirk Jan te gen de in het veld staande SVDW-grensrechter op. Er werd aan SVDW een vrije trap gege ven terwijl de grensrechter Dirk Jan de vrije doorgang wil belet ten. Het voorval was door de scheidsrechter niet gezien. Tien minuten voor tijd werd Jur gen Kolkman nog gewisseld voor Ton Veldhuis. Blauw Wit gaf de strijd nog niet op tegen een sur plus aan mankracht cn kwaliteit van de tegenstander. Merijn werd nog onderuitgelopen en de door Ton laag ingeschoten bal was een makkelijke prooi voor de SVDW-doelman. Doordat Blauw Wit niet meer kon en SVDW niet meer hoefde, verstreken de laat ste minuten zonder wapenfeiten. Blauw Wit zal vanaf nu wel uit een ander vaatje moeten tappen, anders kon het wel eens een las tig seizoen worden. Opstelling: Maarten Paalman. Gert- Jan Ulfman, Dirk Jan Beldman, Thijs ten Eisen, Aijan Aanstoot, Gert-Jan Prins, Youri Noorlander, Maarten Kruimelaar, (Jurrian Paalman), Mar co Schuiterd, Jurgen Kolkman (Ton Veldhuis), Amoud Beldman (Merijn Offringa). Holten - MAC de Holterberg houdt zondag 3 oktober een najaarsrit voor klassieke au to's. De rit heeft een lengte van 150 kilometer en zal de deelnemers over mooie weggetjes langs sta tige molens voeren. Onderweg is een tussenstop opgenomen waar koffie of thee met krenten- wegge geserveerd wordt. Ieder een met een auto van 25 jaar of ouder of een uniek exemplaar van recenter bouwjaar kan aan de rit deelnemen. Het inschrijf geld bedraagt 6 euro per equipe (inclusief koffie of thee met krentenwegge). Vanaf 10.30 uur kan onder het genot van een kopje koffie ingeschreven wor den in het Stuurhuus aan de Beusebergerweg 37 in Holten. Vertrek om 11.00 uur. Holten - Wintertrimclub Hol ten start woensdag 6 oktober met de trainingen in het gym lokaal aan de Lageweg. De conditietrainingen worden elke woensdag van 20.30 tot 22.00 uur gehouden en staan on der leiding van Cor van Weert. Naast het opbouwen van de con ditie. wordt ook volleybal ge speeld. Sportiviteit en gezellig heid staan tijdens de bijeenkom sten centraal. De trainingen zijn bedoeld voor zowel dames als heren en wor den gehouden tot en met maart 2005. Voor meer informatie, te lefoon 0548-363508. Holten - De lessen Streetdance van SV Bato beginnen vrijdag 1 oktober. De lessen van deze afdeling beginnen dit jaar enigszins later in verband met de beschikbaarheid van de leidster. De cursus wordt gegeven op de vrijdag in de gymzaal aan de Vrijheidslaan. De tijden zijn van 18.30 tot 19.30 uur voor meisjes van 6 tot en met 10 jaar, van 19.30 tot 20.30 uur voor meisjes van 10 tot en met 15 jaar en van 20.30 tot 21.30 uur voor meisjes vanaf 16 jaar. Iedereen is van harte welkom voor een vrijblijvende kennismaking. Blauw Wit Zaterdag 2 oktober Oranje Nassau 1 - Blauw Wit 1. 14.30 uur (vertrek 12.45 uur): Blauw Wit 2 - AZSV 3. 12.30 uur: Blauw Wit 3 - Zelos 5, 14.30 uur: Blauw Wit 4 - Haaks bergen 7. 14.30 uur: Vios V 5 - Blauw Wit 5, 14.30 uur (vertrek 13.00 uur): Blauw Wit Al - Haarle Al. 14.30 uur: Blauw Wit BI - Lettclc BI. 12.30 uur; Blauw Wit Cl - Hulzense Boys C2, 11.30 uur: Dc Zweef C3 - Blauw Wit C2, 13.00 uur (ver trek 11.45 uur): Hulzense Boys C3 - Blauw Wit C3, 12.00 uur (vertrek 10.45 uur); Voorwaarts V Dl - Blauw Wit Dl, 9.45 uur (vertrek 8.30 uur); Blauw Wit D2 - Overwetering D3, 10.30 uur; Blauw Wit El - Overwete ring El. 10.30 uur: Blauw Wit E2 - Wijhe '92 E4, 9.30 uur; Blauw Wit E3 - Nieuw-Heetcn E2, 10.30 uur: Wesepc 11 - Blauw Wit Fl, 9.30 uur (vertrek 8.30 uur); Blauw Wit F2 - Haar le F3, 9.30 uur; Blauw Wit F3 - Haarle F4, 10.00 uur (vertrek 9.15 uur); Rohda R F12 - Blauw Wit F4, 11.00 uur (vertrek 10.00 uur). Zaalvoetbal Vrijdag 1 oktober Schalkhaar 2 - Blauw Wit 1, 19.00 uur (vertrek 18.25 uur). Donderdag 30 september Blauw Wit 2 - DAVO 2, 22.00 uur. VV Holten Zondag 3 oktober Holten 1 - Helios 1. 14.00 uur; Holten 2 - OVC 2. 10.00 uur; Nieuw-Heeten 3 - Holten 3. 10.00 uur (vertrek 9.00 uur); Omhoog 6 - Holten 4. 9.00 uur (vertrek 8.00 uur); Holten 5 - Markelo 7. 9.00 uur; Holten 6 - Omhoog 7, 9.30 uur: Holten 7 - Hardenberg'85 5, 10.00 uur; En ter 7 - Holten 8, 9.00 uur (ver trek 8.00 uur). Zaterdag 2 oktober Holten Al - Schalkhaar A2, 14.30 uur; Nieuw-Heeten DID - Holten BI, 14.00 uur (vertrek 13.00 uur); PH B4 - Holten B2, 13.00 uur (vertrek 12.00 uur); Holten Cl - Overwetering Cl, 14.30 uur; Holten Dl - Heino D2, 9.00 uur; Oranje Nassau D9 - Holten D2, 9.00 uur (vertrek 8.00 uur); Holten El - RKSV El, 10.00 uur; Hector E3 - Hol ten E2, 10.00 uur (vertrek 9.00 uur); Excelsior'31 E10 - Holten E3, 10.00 uur (vertrek 9.15 uur); GFC Fl - Holten Fl. 10.00 uur (vertrek 9.00 uur): Holten F2 - SC Rijssen F111.00 uur; Hec tor F2 - Holten F3. 11.00 uur (vertrek 10.00 uur): Rood Zwarts MB - Holten MB 114 30 uur (vertrek 13.30 uur); Holten MB2 - Hoeve Vooruit MB2, 14.00 uur. Handbal Zaterdag 2 oktober Meisjes B - Dijkoraad Kwiek 3. 12.30 uur: Meisjes C - Dijkoraad Kwiek 2, 11.45 uur: Meisjes D - Wesepe. 11.00 uur: Voorwaarts 1 - Dames Al. 19.30 uur (ver trek 18.15 uur); Grol 2 - Heren, 19.00 uur (vertrek 17.45 uur). Zondag 3 oktober Nijhof Broekland - Dames 1. 15.00 uur (vertrek 14.00 uur): Goosen/ Wijhe - Dames A2, 12.00 uur (vertrek 10.45 uur): The Flyers - Jongens B. 12.55 uur (vertrek 11.30 uur). Mintonette Vrijdag 1 oktober Sporthal 't Mossink Meisjes B - Rivo 2. 19.30 uur: Dames 3 - Flash Nijverdal D3, 19.30 uur: Heren 1 - Polstars 2. 19.30 uur; Dames 1 - Polstars 2, 21.00 uur: Heren 2 - Wevo 70 2. 21.00 uur; Heren 3 - Polstars 1 21.00 uur. Gymlokaal Haarstraat Dames 2 - Wevo 70 2, 19.30 uur: Dames 4 - Pelgrum/ Dash 6, 21.00 uur. Holten - Blauw Wit gaat zater dag op bezoek bij Oranje Nas sau uit Almelo. Deze ploeg pendelt de laatste seizoenen tussen tweede en derde klasse. Telkens blijkt de ploeg te licht voor de tweede klasse, terwijl in de derde klasse om de prijzen gestreden wordt. Dit seizoen is de Almelose ploeg niet echt sterk begonnen. De ploeg heeft twee punten meer dan Blauw Wit. maar staat hiermee wel in de middenmoot. De wedstrijd in Almelo begint om 14.30 uur en staat onder leiding van scheids rechter H.H. Rikhof Holten - VV Holten wacht ko mende zondag de belangrijke thuiswedstrijd tegen Helios. De Deventenaren hadden een flitsende seizoensstart, maar le den het afgelopen weekeinde een onverwachte nederlaag bij Wilp (2-3). Een ongeïnspireerd VV Holten kon tegen Zutphen geen vuist maken en verloor terecht met 1 - 3. De wedstrijd op sportpark Meermanskamp begint om 14.00 uur.

Holtens Nieuwsblad | 2004 | | pagina 11