Eerste nederlaag seizoen voor 1ste elftal VV Holten Handbal gaat zaalseizoen in Belangrijke winst voor Blauw Wit Perron Nul begint seizoen zeer goed Resultaten Blauw Wit Resultaten SV Holten AV Holten sluit af met pupillenwedstrij den Okia driemaal op podium SportAgenda Uitslagen Bergvliegers W Holten uit Blauw Wit thuis Donderdag 23 september 2004 Holtens Nieuwsblad Blauw Wit 2 - Sp. Teuge 2 Blauw Wit begon sterk aan de wedstrijd. Via snel en goed uitge voerd combinatiespel werd de tegenstander de wil opgelegd en de wedstrijd gedomineerd. Toen na tien minuten de eerste kans voor Teuge kwam, waren er al drie kansen geweest voor Blauw Wit. Doordat het doelpunt uitbleef, werd de drang naar voren groter waardoor af en toe de verdediging werd verwaarloosd en ook Teuge kansen kreeg. De rust werd echter gehaald met een 0-0- stand. Na rust kreeg Blauw Wit nog veel betere kansen. Maar liefst vier keer faalde men alleen voor de keeper en ook diverse andere goede kansen werden gemist. Teuge kwam ook af en toe gevaarlijk door maar wist ook niet te scoren omdat de verdediging op haar hoede was. Deze wedstrijd van de gemiste kansen eindig de daarom op de enige mogelijke manier, namelijk een 0-0-remi- se waarmee Teuge nog het meest tevreden was. Eindstand 0-0. Blauw Wit 3 - DZC 5 Blauw Wit begon goed en scoorde al vroeg in de wedstrijd. Gert- Jan Veltkamp ging goed door waardoor Skipp van den Assem simpel 1-0 kon scoren. Dit was ook de ruststand. Na de rust werd het snel 1-1. Maar Blauw Wit was gewoon de gehele tweede helft veel beter. De ene na de andere kans werd om zeep geholpen door Blauw Wit. Maar toen begon de 'Gerald Jansen-show'. Na een af standschot en een vrije trap van Gerald kwam Blauw Wit op 3-1 en leek de wedstrijd gespeeld. Uit het niets viel toen nog de 3-2 waardoor Blauw Wit het onnodig moeilijk kreeg en DZC er weer in geloofde. Tot Gerald opnieuw van zich liet horen en met een verwoestende knal DZC naar huis stuurde met nul punten. Eind stand 4-2. Vierhouten 3 - Blauw Wit 5 In Nunspeet tegen Vierhouten had Blauw Wit weinig in te bren gen. Blauw Wit kwam na een goede actie van Paalman en Paal man nog wel op 0-1, maar hierna ging er veel teveel fout. De thuisploeg scoorde regelmatig. Ook in de tweede helft was Blauw Wit niet bij machte om de veel sterkere gastheren van zich af te houden. Eindstand 9-1. Zwaluwentoernooi Blauw Wit F4 Vol goede moed vertrok Blauw Wit afgelopen zaterdagmorgen naar de velden van SV Enter voor het Zwaluwentoernooi. Met twee gewonnen competitieduels in de afgelopen weken was er veel vertrouwen in een goede afloop van de drie wedstrijden. De eerste werd gespeeld tegen Enter F3. Vooral doordat Enter fysiek sterker was, verloor de ploeg deze wedstrijd met 3-0. Tweede te genstander was Omhoog F5 uit Wierden. Beide ploegen waren ongeveer gelijkwaardig. In de vijfde en tiende minuut van deze partij scoorde Omhoog. Jeffrey knalde nog een keer tegen de paal en ondanks een superijverige Fabian verloor Blauw Wit ook deze wedstrijd. De laatste wedstrijd was tegen SVZW F4, eveneens uit Wierden. Dat deze ploeg een maatje te groot was, bleek al snel. Met prima positiespel en snelle aanvallen stond het na vier minu ten spelen al 3-0 voor SVZW. Toch wist de Blauw Wit-verdedi- ging onder leiding van Jörn het doel schoon te houden tussen de vierde en twaalfde minuut. Daarna scoorden de Wierdenaren nog vijf keer zodat de eindstand 8-0 werd. JC Hellendoorn C2 - Blauw Wit C2 Vanaf de aanvang waren de goedspelende Holtenaren de betere ploeg en ze scoorden regelmatig. Met de rust was al een 0-7-voor- sprong bereikt. Ook in de tweede helft was Blauw Wit veel ster ker, maar doordat het combinatiespel minder werd, scoorden ze nog 'slechts' vier keer. Eindstand 0-11". Holten E3 - Sp Rijssen E2 Holten E3 moest zijn eerste wedstrijd op donderdagavond spelen tegen een sterk team van Sp Rijssen. Holten kon in het eerste deel van de wedstrijd goed partij geven. Er waren kansen voor zowel Holten als Sp. Rijssen. De spitsen van Holten misten net het doel en Davy hield het doel schoon. In het tweede deel van de eerste helft werd Sp. Rijssen sterker en maakte in deze periode drie doel punten. In de rust werd Holten weer opgepept en na een glas ran ja ging Holten in de aanval. Remco wist na een solo het net te vin den: 1-3. Jammer genoeg maakte Sp. Rijssen uit de eerstvolgende tegenaanval weer 1-4. Holten bleef goed doorgaan, maar had pech bij het binnenschieten; alleen Jordi kon een goede combinatie af ronden. Sp Rijssen maakte nog doelpunten. Eindstand 2-7. Excelsior '31 Ell - Holten E3 Holten E3 moest binnen twee dagen na de eerste competitiewed strijd alweer aantreden voor de tweede wedstrijd. De tegenstander was Excelsior Ell. Maar van enige vermoeidheid was geen spra ke en Holten had de hele wedstrijd een groot overwicht. Alleen het scoren was in de eerste helft een probleem. Vele kansen gin gen verloren door slecht inschieten, pech of goed keeperswerk van de Excelsior-doelman. De verdedigers Hugo en Jordi hielden samen met keeper Davy alle aanvallen van Excelsior tegen. Bij rust was de stand 0-2. Na rust brachten de middenvelders Rick en Yannick de aanvallers steeds goed in stelling. Door goed samen te werken konden Jordi, Remco en Tom de voorsprong op 0-8 bren gen. In de slotminuut wist Excelsior nog tegen te scoren. Eind stand 1-8. SVVN Dl - VV Holten Dl Na de 0-4-nederlaag van vorige week ging Holten nu veel feller uit de startblokken. De strijd ging gelijk op totdat na een valpartij van een van de Blauw Wit-verdedigers een tegenstander vrij voor doel verscheen en 1-0 voor SVVN scoorde. Er kwamen kansen over en weer, maar de druk van SVVN nam toe en slechts door uitstekend keepen van Thom bleef het tot de rust bij de 1-0-ach- terstand. Na rust ging Holten vol voor de gelijkmaker, helaas met als gevolg een snelle counter na een minuut of tien: 2-0. Maar na een vloeiende combinatie, afgerond met een slim lobje door Wil liam (2-1) nam Holten meer en meer het heft in handen, echter zonder veel kansen af te dwingen. Nog een snelle uitbraak van SVVN, waarbij middenveld en verdediging niet goed ingrepen bracht de eindstand op van 3-1 in het voordeel van SVVN op het bord. Eindstand 3-1. Holten C2 - DETO C2 Holten moest dit keer zonder de geblesseerde Thijs en de uitge leende Stefan aantreden tegen Deto uit Vriezenveen. De tegen stander maakte in de eerste helft dankbaar gebruik van het wind- voordeel en kwam hierdoor na 10 minuten op een 0-1-voor sprong. Holten bood goede tegenstand, maar met name de dames in het team van Deto waren door de Holtense verdediging niet te houden. De rust brak dan ook aan met een achterstand van 0-3. Na de thee probeerde Holten het windvoordeel te benutten. De voor hoedespelers Marc, Marco en Thomas misten echter geluk bij hun aanvallende acties. Ook schoten uit de tweede lijn brachten Hol ten geen succes. Goed keeperswerk van Nick zorgde ervoor dat Deto na rust slechts een keer wist te scoren. Aangezien het spel peil steeds beter wordt en de motivatie groot is. verwachten we de komende wedstrijden enkele punten te pakken. Uitslag: 0-4 Holten Al - ABS A2 Holten was duidelijk de overheersende ploeg hoewel het er nog niet in slaagde goede kansen te creëren. Na ruim een half uur spe len gaf de scheidsrechter een strafschop voor een lichte overtre ding binnen de beruchte lijnen. Het was Ruud die dit cadeautje op gepaste wijze wist te verzilveren. Ook na de openingstreffer bleef Holten de betere ploeg zonder echt goede kansen af te dwingen. Het was Aziz die opslag van rust met een individuele actie de voorsprong wist te verdubbelen. In de tweede helft ging Holten op de goede weg verder. Echter nu wist het wel kansen te creëren en deze ook eenvoudig te verzilveren. Het was Jelle die vlak na rust met een droge schuiver het verzet van ABS definitief wist te bre ken en de 3-0 op het scorebord zette. In het vervolg van de wed strijd bleef Holten goed voetballen en wist de score verder uit te bouwen. Na het uitvallen van enkele spelers bij ABS moesten zij met 10 man verder. Eindstand 10-0. Holten - Meer dan een hand vol opgelegde kansen, slecht verdedigen in alle gelederen en dan ook nog iedere tweede bal verliezen, leidde afgelopen zondag het eerste verlies van het eerste elftal van VV Holten in. Er werd nog wel een voor sprong genomen, maar na slechte communicatie achterin en een zondagsschot van de bezoekers, viel de score voor rust al negatief uit voor Hol ten. De eerste vijf minuten leek het er al op dat de thuisploeg het moeilijk zou krijgen, daarna her pakte de ploeg van trainer Van de Berg zich weer en werd er ge durende twintig minuten redelijk gecombineerd. Kansen werden gecreëerd, zo was Muller met een schot net over, dicht bij de openingstreffer. Freek Knapen brak uiteindelijk de ban, na goed doorkomen op rechts. Na een pass van Van der Wal, stuitte hij in eerste instantie nog op de doelman van Dieren, maar in de herkansing schoot hij de bal goed in. Hierna kreeg Holten nog een goede kans op 2-0, Arno Knapen had een mooie actie op links, maar de keeper wist de bal fraai uit de korte hoek te ranselen. Hierna namen de Dierense Boys het heft in handen. Ze werden ook nog in het zadel geholpen door verkeerd doordekken aan Holtense zijde. De nummer tien van Dieren maakte hier slim ge bruik van en kwam zo vrij voor doelman Bakker en liet hem kansloos en zorgde zo weer voor een puntendeling. Holten leek de kluts nu volledig kwijt en liet de tegenstander veel te veel ruimte, iedere afvallende bal ging naar de vooraf als un derdog geachte ploeg. Na weer knullig balverlies wist Bakker in eerste instantie nog fraai te redden met de linker hand, maar de bal werd niet goed weggewerkt. De bal kwam voor de voeten van een midden velder van Dieren die de bal on houdbaar over de keeper in schoot. Na de rust werd Volkerink inge bracht voor de ongelukkig spe lende Van der Wal en ging Rei- jlink op '10' spelen. Enkele schoten waren toen al de eerste waarschuwingen voor de verde diging van Dieren. Tien minuten na rust kwam Stam voor Muller en die kon binnen een paar mi nuten zien dat zijn ploeg op een 1-3 achterstand' kwam. Een schot van een meter of twintig kon niet gepareerd worden door Bakker. Holten ging nu va banque spelen met drie spitsen, Knapen op links en Koopman op rechts en Edwin Knapen ging voor zijn verdediging spelen. Holten creëerde met opportunistisch spel kans na kans, de paal en de lat werden nog geteisterd door Reijlink en Freek Knapen. Vol kerink zag zijn kopbal uit de kruising gekeerd worden door de 'Babos' die het doel van Die ren verder schoonhield. Veel schoten van binnen de zestien verdwenen net naast, hoog over (Foto: Johan Bolink) of op de vuisten van de doelver- dediger. Zo liepen de Roodzwarten tegen de eerste nederlaag op van dit seizoen, de manier waarop baart tot grote zorgen bij de techni sche leiding. De tweede bal wordt niet gewonnen en er zit grote delen van de wedstrijd maar weinig venijn in het spel van de VV. Maar zoals een trouw supporter na de wedstrijd al zei: "Gauw verget'n!". Daar moeten de le den van de selectie dan maar naar luisteren en komend week einde wacht in het mooie Zutphen het gelijknamige Zutphen weer en kan Holten zich revancheren voor de wan prestatie van afgelopen zondag. Holten - Als laatste voorberei ding op het komende week einde van startgaande zaalsei zoen. speelden de meeste handbalteams van Holten tij dens het jaarlijkse Hospers- toernooi. Dames 1 speelde tegen Beilen. Dit team speelt in de regioklas se Noord een klasse hoger dan Holten. Het werd een spannen de gelijkopgaande wedstrijd. Met goed spel kwamen beide teams regelmatig tot scoren. De ruststand van 9-9 was dan ook terecht. In het begin van de tweede helft Hellendoorn - Nadat Blauw Wit de competitiestart was be gonnen met twee forse nederla gen was de wedstrijd in Hellen doorn tegen promovendus Y'e- sos van groot belang. Vooraf gaande aan de wedstrijd heer ste er daarom ook een gezonde spanning. Vanwege verschillende omstan digheden was trainer Dick Brands genoodzaakt enkele om zettingen te plegen. Zo stonden aanvoerder Dirk Jan Beldman en Thijs ten Eisen in het centrum van de verdediging en stond Maarten Paalman onder de lat. Marco Schuiterd was weer terug van een slepende blessure. Blauw Wit zette meteen vanaf de aftrap de verdediging van Vesos onder druk om zo Ronald Nij- boer niet in zijn spel te laten ko men. Gedurende de eerste helft leverde dit steeds meer rende ment op. De spelers van Vesos raakten licht geïrriteerd door het vroege storen, hierdoor maakten ze veel foutjes. Blauw Wit was beter en had een licht veldover- wicht, maar wist hiervan onvol doende te profiteren. Toch was Blauw Wit voor rust enkele malen dicht bij een doel punt. Vanuit een mooie aanval over rechts was het Maarten Kruimclaar die na een goede ac tie de bal prima voorgaf, echter de kopbal van de goedspelende Gert Jan Prins ging net naast. Ook was spits Jurgen Kolkman dicht bij een doelpunt maar zijn schot miste precisie. Al met al een degelijke eerste helft van Blauw Wit. De tweede helft was alles behal ve saai. Het was eerst Vesos dat direct na rust de aanval opzocht. Binnen vijf minuten hadden ze, gelukkig voor Blauw Wit. twee goede mogelijkheden onbenut gelaten. Hierna was het de beurt aan Blauw Wit. Aanvoerder Dirk Jan Beldman pikte de bal op en stoomde mee naar voren. Via een goede combinatie met Gert Jan Prins verschalkte hij met een droge knal de doelman van de thuisploeg. De verdiende 0-1 stond op het scorebord. In de volgende fase speelden bei de ploegen op de aanval waar door een mooi schouwspel ont stond. Opvallend was het spelen van Marco Schuiterd. Door zijn spelinzicht en werklust was hij een voorbeeld voor allen. Na het inbrengen van Arnoud Beldman, die de linksbuitenposi tie innam, kwam de thuisploeg nog meer onder druk te staan. Op deze manier kwamen ze niet in hun spel waardoor Blauw Wit steeds brutaler ging spelen. Na ruim een kwartier in de twee de helft was het al 0-2. Nadat de laatste man van Vesos weer in de fout ging, was het Arnoud Beld man die alleen op de doelman af kon gaan. Zijn schot was goed Holten - Dartteam Perron Nul is de nieuwe competitie wel heel voortvarend begonnen. Werd er twee weken geleden nog met een lichte angst afge reisd naar Twist Again in Die ren (de aardsrivaal) omdat er normaal gesproken een trai ningsstage voor de aanvang van de competitie plaatsvindt. Nu werd er zonder de gedegen conditietraining glorieus ge wonnen met 4-5. De tweede wedstrijd moest thuis afgewerkt worden tegen de kam pioenskandidaat van 2003- '04, die ook hun eerste wedstrijd overtuigend - volgens eigen zeg gen - met 8-1 hadden gewonnen. Dat de heren van DV The Flight uit Apeldoorn niet schroomden zich te uiten hoe goed ze wel waren, werd er toch lichtelijk te gen het zere been van Perron Nul geschopt. Dit resulteerde dan ook in partijen die moeite loos op 0-2 in legs voor de te genstander kwamen. Waar andere teams de moed op geven, toonde Perron Nul ccn enorme vechtlust en werden de eerste vijf sets zwaar bevochten in het voordeel van Perron Nul afgesloten en was de overwin ning al een feit. De resterende sets werden daar door in een veel ontspannender sfeer afgewerkt, wat uiteindelijk resulteerde in een 6-3 overwin ning. Het vertrouwde koppel achter de bar was door Perron Nul en dart- team Am Bahnhof een paar da gen naar Scheven ingen gestuurd om bij te komen van de inspan nende dagen tijdens de Keune- feesten Gelukkig werd El Toone bereid gevonden achter de bar plaats te nemen, waar hij zich weer eens naar hartelust kon uitleven. maar de doelman kon het schot nog net pareren. De attente Jur gen Kolkman schoot de rebound echter beheerst maar strak bin nen. Even later had de laatste man van Vesos, Ronald Nijboer, zelfs rood moeten hebben, doordat hij op de zestienmeterlijn een speler van Blauw Wit vanachter neer haalde zonder de intentie de bal te raken. De verder goed leiden de scheidsrechter G.J. Mane schijn uit Daarlerveen, deed het af met geel. In het laatste deel van de wed strijd werd er volop strijd gele verd en waren beide teams aan elkaar gewaagd. Vanuit het niets werd het toch 1-2. Het was. zoals verwacht, André I Iopster die met een prachtig schot in de kruising de aansluitingstreffer binnen schoot. Zo ontstond een zeer spannende eindfase met voor beide ploegen diverse kansen. Het was doelman Maarten Paal man die met twee schitterende reddingen Blauw Wit in de race hield. Ook had Blauw Wit meer dere mogelijkheden om de voor sprong te vergroten. Uiteindelijk bleef het bij 1-2 voor Blauw Wit. Al met al een verdiende over winning hetgeen ook als zodanig gevierd werd. Opstelling Blauw Wit: Maarten Paalman, Arjan Aanstoot, Thijs ten Eisen, Gert-Jan Ulfman. Dirk Jan Beldman, Ton Veldhuis. Marco Schuiterd. Gert Jan Prins. Jurgen Kolkman. Jurrian Paalman en Maar ten Kruimelaar. Holten - Na de zomerstop stonden nog twee competitie- dagen voor touwtrekvereni ging Okia op het programma. Vorige week in Oisterwijk en afgelopen zondag in Elshof. nabij Raalte. De jeugd van Okia 1 deed het goed en kon de welverdiende derde plek handhaven. Ditzelfde gold voor de tweede jeugdploeg van Okia. Ze werden van de tien ploegen een goede middenmoter met een zesde plaats. De 680 ploeg van Okia eindigde achter Eibergen en Heure op de derde plaats en met een kleine wisseling van spelers werd de 640-kiloploeg, door toch een goede laatste competitie dag te draaien netjes tweede. Uitslag: Heure 1, Okia 2, en Eiber gen 3. kwam Holten op voorsprong en leek het initiatief in handen te kunnen nemen (13-10). Beilen kwam echter terug en met nog vijf minuten te spelen was de stand weer gelijk: 14-14. Met twee snelle breaks kwam Hol ten opnieuw met twee doelpun ten voor. Beilen scoorde tegen en had in de laatste minuut de kans de gelijkmaker nog op het bord te zetten. Een schitterende redding van keepster Marloes Valk voorkwam dit. Holten won de wedstrijd daardoor met 16-15. Komend weekeinde start dames 1 met een thuiswedstrijd tegen Erix 1. De wedstrijd is om 12.05 uur in Sporthal 't Mos- sink. Ook de heren spelen hun eerste wedstrijd thuis. Zij spe len om 14.25 uur tegen CVO uit Vaassen. Dames 2 speelde tegen Dyna miek Goor. Na een gelijkop gaande eerste helft drukte Hol ten na rust goed door. Met snel le aanvallen werden de gasten naar een 20-11-nederlaag ge speeld. Dames Al speelde ook tegen Dynamiek. Holten had het bete re van het spel. maar liet vooral in de tweede helft wat steken vallen. De in de eerste helft ge nomen voorsprong kwam ech ter niet meer in gevaar en Hol ten won verdiend met 15-10. Dames A2 speelde tegen Voor waarts 2.Met een goede inzet en het goed benutten van de kan sen. boekte dit team haar eerste overwinning. Met 11-8 stapte men van het veld. De jongens speelden tegen Ste- vo uit Geesteren. Na een wat aarzelende start ging Holten steeds beter spelen Dit leidde tot een keurige 14-6-overwin- ning. Op zaterdag boekte meisjes B een ruime zege op Voorwaarts. Holten kwam al snel op voor sprong en gaf dié niet meer uit handen. Eindstand 13-8. Ook meisjes C won. Dynamiek Goor was een maatje te klein. Holten won overtuigend met 17-7. Ook de D-jeugd kwam tot winst. Tegen Leerkes/ Haarle was het erg spannend. In de slotseconden wist Holten de winst met 7-6 te pakken. Komend weekeinde start de zaalcompetitie. De meeste teams spelen zondag thuis. Da mes 1 start thuis tegen ESCA 1 uit Arnhem (12.05 uur): de he ren tegen CVO (14.25 uur). Met ingang van dit nieuwe seizoen wordt entree geheven. Het be zoeken van de thuiswedstrijden op zondag kost 1 euro per per soon. ^91 Vele persoonlijke records sneuvelden tijdens de medaillewed strijden. Holten - Leden van diverse at letiekverenigingen uit regio Twente hebben na de zomer vakantie de tweede reeks van de medaillewedstrijden afge werkt. Deze werden zaterdag 4 september in Enschede en za terdag 18 september in Almelo gehonden. De opzet van deze wedstrijden is om voor vijf, zes of zeven on derdelen van de atletieksport be paalde limieten te halen. Aan het eind van een reeks van vier wed strijden kan dan een bronzen, zilveren of gouden medaille w.orden gehaald. Van de Holtense atletiekvereni ging deed afgelopen zaterdag een groep van 22 pupillen en ju nioren mee. Na een gezamenlij ke warming-up verspreidde de groep, vergezeld door ouders en trainers, zich over het atletiek- veld. Ieder voor zich, probeerde men zijn prestatie van het begin van het seizoen te verbeteren en velen met succes. Met name bij het hoogspringen, kogelstoten, verspringen en de sprint, sneu velden vele persoonlijke re cords. De resultaten van de atleten zijn te bekijken op www.avholten.nl De organiserende verenigingen verzamelen nu hun gegevens en gaan berekenen welke atleten in aanmerking komen voor een medaille en van welke kleur. De atleten van AV Holten krijgen deze uitgereikt tijdens een gezel lige middag in het wintersei zoen. AV Holten sluit zaterdag 25 sep tember het zomerseizoen op ei gen terrein af met een pupillen- wedstrijd, waaraan diverse ver enigingen uit de regio deelne men. Daarna wordt er in de win ter zowel binnen als buiten ge traind en maken de atleten zich klaar voor de indoorwedstrijden en crossloopjes. Blauw Wit Zaterdag 25 september Blauw Wit 1 - SVDW'75 1. 14.30 uur: Excelsior'31 4 - Blauw Wit 2, 14.30 uur (vertrek 13.15 uur); DZC'68 7 - Blauw Wit 3, 13.00 uur (vertrek 11.30 uur): Markvogcls 4 - Blauw Wit 4. 12.30 uur (vertrek 11.30 uur); Blauw Wit 5 - Sp. Eefde 5, 14.30 uur; Dalfsen Al - Blauw Wit Al, 14.30 uur (vertrek 13.00 uur); Holten BI - Blauw Wit BI, 14.30 uur; Heino C2 - Blauw Wit Cl. 13.00 uur (vertrek 11.45 uur): Blauw Wit C2 - Rohda R C5. 12.30 uur; Blauw Wit C3 - Rohda R. C7, 10.30 uur: Blauw Wit Dl - Deto Dl, 10.30 uur: Sdol Dl - Blauw Wit D2, 10.00 uur (vertrek 9.00 uur): Rohda R. E2 - Blauw Wit El. 9.00 uur (vertrek 8.00 uur); Rohda R. E5 - Blauw Wit E2. 9.00 uur (ver trek 8.00 uur); Heeten E4 - Blauw Wit E3. 9.30 uur (vertrek 8.45 uur): Blauw Wit F1 - Broekland Fl, 9.30 uur, Wij- he'92 F4 - Blauw Wit F2. 8.45 uur (vertrek 7.45 uur): Blauw Wit F3 - Broekland F2. 9.30 uur: Blauw Wit F4 - Rohda R. Fl 1. 9.30 uur. Zaalvoetbal Vrijdag 24 september Blauw Wit 1 - De Hooiberg 2, 21.45 uur (vertrek 20.45 uur). VV Holten Zondag 26 september Zutphen 1 - Holten 1, 14.30 uur (vertrek 12.30 uur); Colmschate 3 - Holten 2, 12.15 uur (vertrek 11.15 uur); Holten 3 - Luctor et Emergo 3, 9.30 uur; Holten 4 - Haarle 5, 10.00 uur; Wierden 7 - Holten 6. 10.00 uur (vertrek 9.00 uur): De Zweef 12 - Holten 7. 10.45 uur (vertrek 9.45 uur): Holten 8 - Haarle 7, 9.00 uur. Zaterdag 25 september Holten BI - Blauw Wit'66 BI, 14.30 uur: Holten B2 - Sp. Vroomshoop BID. 13.00 uur: Turkse Kracht Cl - Holten Cl, 11.30 uur (vertrek 10.30 uur); Den Ham C3 - Holten C2. 10.00 uur (vertrek 9.00 uur); Rohda R. D3 - Holten Dl, 9.00 uur (ver trek 8.00 uur); Voorwaarts V. D2 - Holten D2, 11.00 uur (ver trek 10.00 uur); Excelsior'31 E4 - Holten El. 9.00 uur (vertrek 8.15 uur): Holten E2 - Excelsi or'31 E9, 10.00 uur; Holten E3 - Enter E4, 10.00 uur; Holten Fl - Enter Vooruit F111.00 uur: En ter F2 - Holten F2, 11.00 uur (vertrek 10.00 uur); Holten F3 - VV Twenthe F3, 11.00 uur; Om hoog MB1 - Holten MB1. 13.00 uur (vertrek 12.00 uur); Holten MB2 - Quick'20 MB2. 14.00 uur. Handbal Zaterdag 25 september Jongens B - CVO, 12.00 uur: Tyfoon - Meisjes C, 11.30 uur (vertrek 10.15 uur). Zondag 26 september Dames 1 - ESCA 1, 12.05 uur: Heren - CVO, 14.25 uur; Dames 2 - Voorwaarts 2, 13.20 uur; Da mes Al - HCD'79 1, 11.00 uur. Holten - Voor de duiven van de Bergvliegers werd afgelo pen zaterdag de laatste vlucht van dit seizoen gehouden. Het was net of de duiven dit wis ten en dat ze zich nög een keer van de beste kant wilden laten zien. Mede door de zuidwestelij ke bovenstroming in de lucht konden de duiven een zeer hoge snelheid ontwikkelen. De dui ven werden om 08.30 uur gelost in het Belgische Nijvel (238 ki lometer). Om 10.22 uur wist H. Jansen als eerste een duif te klokken. Deze maakte een snel heid van 127.1 kilometer per uur. De eerste tien plaatsen werden als volgt verdeeld; 1-2-9, H. Jan sen; 3-10, A. Kaspers; 4, J.G. van Werven: 5-7-8, G. Jurjens: 6, A. v.d. Heide. Holten - Voor VV Holten staat zondag 26 september de uit wedstrijd tegen Zutphen op het programma. De Zutphenaren hebben een ma tige competitiestart en behaal den slechts drie winstpunten uit evenveel wedstrijden. De wedstrijd in Zutphen wordt gespeeld op Sportpark Helber gen en begint om 14.30 uur. Holten - Blauw Wit speelt za terdag thuis tegen het fysiek sterke SVDW uit Doetinchem. Deze ploeg begon sterk aan de competitie. Blauw Wit liet zich afgelopen zaterdag van de goede kant zien. De ploeg won na twee forse ne derlagen. Of de stijgende lijn te gen SVDW kan worden doorge zet is zaterdag vanaf 14.30 uur op 't Vletgoor te zien. De wed strijd staat onderleiding van scheidsrechter S. de Jager

Holtens Nieuwsblad | 2004 | | pagina 5