Winnen en verliezen op lste dag enduro in Polen W Holten verliest bij Go Ahead Competitiedomper Blauw Wit Zwaluwentoernooi voor pupillenteams Resultaten Blauw Wit SportAgenda Toertochten wielervereniging Uitslagen Bergvliegers Blauw Wit W Holten Donderdag 16 september 2004 Holtens Nieuwsblad Wij he '92 F7 - Blauw Wit F4 In een gelijkopgaande eerste helft waren er voor beide teams enkele kansjes waaruit alleen Jeffrey Hulsman voor Blauw Wit één keer wist te scoren. Na rust was Blauw Wit duide lijk sterker en uit de vele kansen scoorden Riekus een keer en Jeffrey nog drie keer. Ondanks enkele kansen wist Wijhc niet te scoren zodat een dikverdiende 5-0-overwinning voor Blauw Wit F4 de geschiedenisboeken ingaat. Eindstand 0- 5. Wijhe '92 F5 - Blauw Wit F3 Na een goede openingswedstrijd was deze week tegenstan der Wijhe aan de beurt. De eerste helft waren beide teams aan elkaar gewaagd, maar toch wist Wijhc als eerste het doel te vinden. Na rust begon het team beter te combineren en dat leverde direct een doelpunt van Stefan op. Na de gelijkma ker van Wijhe scoorde Dion een geweldig doelpunt na een mooie combinatie van Bram en Danny. Vervolgens scoor den Gerrit-Jan en Stefan nog twee keer en was de eindstand in het voordeel van Blauw Wit bepaald. Eindstand: 1-5. Blauw Wit F2 - Heeten F3 Blauw Wit opende sterk. Roy schoot twee keer raak. Heeten kwam goed terug en maakte snel een tegendoelpunt. Blauw Wit ging goed door met aanvallen, wat goede kansen ople verde Het was Lars die met een prima actie voor de 3-1 -rust- stand zorgde. Na rust bouwde Blauw Wit de voorsprong verder uit door een doelpunt van Dennis. Hierna ging Hee ten nog meer op de aanval spelen waardoor het zeer gevaar lijk voor het Blauw Witdoel werd. Keeper Jasper kreeg het moeilijk en moest zelf een penalty veroorzaken, welke ove rigens gemist werd. Even later scoorde Heeten wel. Blauw wit zorgde voor een sterk slotoffensief. Zeer goed werd sa mengewerkt. Dennis schoot mooi de 5-2 binnen uit een cor ner genomen door Jamo. Even later was het Roy die met een mooie soloactie 6-2 scoorde. Heeten kwam nog een keer te rug waardoor de eindstand 6-3 werd. Eindstand 6-3. Blauw Wit E3 - Broekland E3 De spelers van dit team weten elkaar al vroeg in de competi- tiestrijd te vinden. Voor rust was dit al snel te zien; het team kwam door middel van haar goede spel voor rust al op 1-0. Tevreden met de voorsprong werd het spel van de eerste helft voortgezet. Diverse duels werden steevast door Blauw Wit gewonnen. Blauw Wit had zoveel overmacht dat Wil liam in de tweede helft twee keer wist te scoren vanuit de verdediging. Eindstand: 3-0. Nieuw Heeten Dl - Blauw Wit D2 Blauw Wit D2 begon deze wedstrijd aanvallend met veel kansen maar kon deze in dc eerste helft niet benutten mede door de goede keeper van Nieuw-Heeten Dl. Na sporadi sche aanvallen van Nieuw-Heeten scoorden ze wel twee keer, na 15 en 25 minuten in de eerste helft. Ruststand: 2-0. In de rust volgde een peptalk van de trainer en leiders wat een tactisch beter spel opleverde en resulteerde al snel in de 1-2 door Michel na vijf minuten. Michel scoorde hierna nog drie keer in de 8ste, 12ste en 20ste minuut, dus vier in totaal, een heuse hattrick. Max scoorde het vijfde doelpunt in de 30ste minuut 2-5. Dóór de goedspelende verdediging wer den er geen kansen meer weggegeven. Eindstand 2-5. Blauw Wit Cl - Wijhe C2 Cl is de competitie doelpuntrijk gestart. Nadat ook al in de doorgekomen bekerronde veel gescoord werd (32 doelpun ten in drie wedstrijden), was het nu de beurt ,aan Wijhe C2 om kennis te maken met de doeltreffende ploeg. Direct werd druk op het doel gezet en dat resulteerde in verschillende kansen die in eerste instantie nog niet benut werden. Pas na een schot van Nick de Bie wist Jurgen de 1-0 binnen te kop pen. Vlak daarna scoorde Jiij diagonaal ook de 2-0. Wijhe kwam bij een uitval verrassend op 2-1 en kreeg daarna het betere veldspel zonder echter gevaarlijk voor het doel te ko men. De defensie van Cl is ijzersterk op dit moment en geeft bijna geen kans weg. Bovendien is het middelveld een geweldig fanatiek blok met ook nog via Stijn en Nick veel creativiteit in de benen. In de tweede helft zette Wijhe druk op het doel van Blauw Wit. maar via een snelle uitval wist Thijmen de 3-1 te scoren, hetgeen voor Wijhe de nekslag was. Bij elke snelle aanval scoorde de Holtense voorwaart- sen meedogenloos en zo liep de stand op naar 8-1. Eind stand 8-1. Blauw Wit Dl - Heino D2 Zonder keeper Justin en de geblesseerde Paul werd de eerste thuiswedstrijd tegen Heino D2 gespeeld. Het beeld van de eerste helft gaf een aanvallend Dl te zien, maar de afronding was niet optimaal. Een vrije trap van 25 meter van lbo open de de score. Er werd vooral op de helft van de tegenstander gespeeld. Een snelle uitbraak van Heino werd koelbloedig gestopt door invalkeeper Joris. In plaats van 1-1 scoorde DÏ daarna de 2-0, wat ook de ruststand was. In de tweede helft begon alles beter te lopen. Twee mooie voorzetten van Timo over rechts werden beide geweldig met het hoofd afgerond door Thomas, waarvan een zelfs duikend. Het team begon weer te swingen, net als de vorige wedstrijd en uiteindelijk werd de eindscore van 7-0 bereikt. Eindstand 7-0. Blauw Wit 2 - Oeken 2 De beste kansen waren voor Blauw Wit, hoewel ook Oeken er via snelle combinaties een paar keer goed door kwam. Na een half uur werd de score geopend via een afstandschot van Marco Schuiterd. Even later werd Jurgen binnen de 16 me ter gevloerd en benutte zelf de penalty voor 2-0. Oeken kwam hierna snel terug tot 2-1 maar vlak voor rust was het wederom Marco die opnieuw van afstand voor de 3-1 rust stand zorgde. Na rust controleerde Blauw Wit de wedstrijd. Oeken kreeg een paar kansen en wist daaruit één keer te sco ren. Blauw Wit.kreeg ook kansen maar scoorde niet. Met de 3-2-eindstand bleven de drie punten in Holten. Eindstand 3-2. AZSV 6 - Blauw Wit 3 In de eerste uitwedstrijd van het seizoen kwam Blauw Wit goed uit de startblokken. Al vroeg in de wedstrijd kwam Skipp van den Assem mooi naar binnen en met een schot scoorde hij de openingstreffer. Blauw Wit leek een makke lijke middag tegemoet te gaan. Met kansen en schoten van afstand wist AZSV zich totaal geen raad. Toch viel de bal tweemaal goed en kwam AZSV op een 2-1-voorsprong. Vlak voor rust kwam Blauw Wit verdiend op 2-2 na een mooi schot in de korte hoek van André de Waal. Na de rust was Blauw Wit met name conditioneel beter. Na de 2-3 van opnieuw André en een kopbal van Uilco Spijker was de wedstrijd bij 2-4 gespeeld. AZSV kwam er niet meer aan te pas en Blauw Wit kreeg de ruimte. Even later was het weer André die er 2-5 van maakte waarna AZSV nog even wat te rug deed. Eindstand 3-5. Excelsior 11 - Blauw Wit 4 Beide teams hadden de voorgaande week al een aardige sco re neergezet: Blauw Wit won met 6-2, Excelsior met 7-0. De vraag was nu welke van deze twee de sterkste was. Beide ploegen waren gedurende negentig minuten aan elkaar ge waagd. Blauw Wit kreeg de betere kansen, maar daarnaast werd een doelpunt van Excelsior wegens buitenspel afge keurd terwijl een doelpunt van Blauw Wit aan de andere kant bij een zelfde situatie werd goedgekeurd. Het was dus maar de vraag wie meer recht had op de overwinning. Na de 0-1 van Blauw Wit volgde al vrij snel de gelijkmaker, waar na beide ploegen bleven vechten voor de winnende treffer. Toen het eindsignaal klonk, waren beide teams het erover eens dat deze wedstrijd een gelijkspel verdiende. Eind stand: 1-1. Erik Davids tijdens de eerste dag van de endurozesdaagse in het Poolse Kielce. Kielce - De eerste rijders gin gen maandag om precies 08.00 uur van start voor de enduro motorsport Zesdaagse in het Poolse Kielce. Bijna zeven uur rijden over een route van 250 kilometer stond op het pro gramma voor de 450 rijders uit 35 landen. De coaches van Nederland mik ken op podiumplaatsen voor het Trophy Team en voor het Junior Trophyteam voor rijders tot 23 jaar, in deze wedstrijd voor lan denteams. Die doelstelling werd vandaag nog niet gehaald. Het zes mans Trophyteam staat voorlopig op een negende plaats. Het team wordt aangevoerd door oud-wereldkampioen motocross Pedro Tragter, die zevende in de sterk bezette El-klasse werd en snelste Nederlander. Tragter rijdt met de grote mannen mee en menig buitenlander begint de prestaties van de nog steeds pop ulaire crosser in de gaten te hou den. Erik Davids uit Holten werd 22ste in de E3-klasse na in één Holten - Twee punten verloren bij laagvlieger Go Ahead Deventer en daarbij ook nog eens twee belangrijke spelers. Arno Knapen en Jeroen Bak ker haalden geen van beide het einde van de wedstrijd door blessures. Dit mag echter geen excuus zijn voor het vertoonde zwakke spel van de Keunedar- pers. De euforie na het goede begin is weer wat getemperd en Holten moet eerst maar weer gaan bewijzen dat het mee kan doen om de bovenste plaatsen. De eerste tien minuten leek het aanvankelijk dat Holten de over winning van vorige week een Holten - Blauw Wit speelde af gelopen zaterdag een bijzon der slechte wedstrijd tegen het gepromoveerde BZSV De Blauwwitters uit Borne. Bij rust keek de thuisploeg al te gen een 0-4-achterstand aan. Een score die in dezelfde week in het voordeel uitviel van Blauw Wit toen in en tegen Wesepe voor de beker gewon nen werd. Het tweede competitieduel van dit seizoen was het treffen met promovendus BZSV De Blauw witters uit Bome. De gasten had den een week eerder thuis verlo- Holten - De Wielervereniging Holten houdt voor het zevende jaar zowel een toertocht op de weg als een veldrit. Op zondag 26 september kunnen tussen 9.00 uur en 10.30 uur de race fietsers op pad voor een tocht van 80 of 110 kilometer en de ATB'ers voor een tocht van 30 of 50 kilometer. Tijdens beide tochten kan men genieten van de prachtig bloeiende heide. De start is zoals gebruikelijk bij sporthal 't Mossink, Kei- zersweg 22 te Holten. Voor de beide toertochten op de weg zijn er geheel nieuwe routes uitgestippeld. De laatste kilome ters van beide afstanden zullen het meest zwaar zijn want de fi nale speelt zich af op de Holter- berg. De Holterbergherfsttoer- tocht voldoet weer aan de twee sterrennorm van de Nederlandse Toer Fiets Unie. (NTFU). De herfstveldrit kent ook dit jaar weer twee afstanden. Het par cours voert de fietsers vrijwel geheel door de bossen en over de flanken van de Holterberg. De beide routes zijn tot stand ge komen dankzij de welwillende medewerking van Staats Bos Beheer, Natuurmonumenten cn enkele particuliere landeigena ren. Het parcours verschilt gro tendeels van de Beemd en Berg- toer die jaarlijks in januari wordt verreden. Voor inlichtingen met betrek king tot dc wegrit kan men te recht bij Gerrit Luggenhorst, te lefoon 0547-261704 en voor de veldtoertocht bij Erwin de Valk, telefoon 0548-361607. van de klassementsproeven te zijn gevallen. Gelukkig zonder schade aan man en motor. Dat geluk had Hans Vogels uit Best niet. Na een aantal zeer snelle proeven te hebben gereden, kwam hij ten val en beschadigde de motor. De reparatie kostte 23 minuten straftijd, waardoor hij niet kon bijdragen aan het team resultaat van het Junior Trophy team. Daarvoor tellen de beste drie re sultaten van de vier teamleden. Pure winst was echter het veras send goede rijden van de 19-jari- ge Erald Lammertink uit Rijs- sen. De nieuwste aanwinst van het Junior Team werd 30e in de E1 -klasse en scoorde de meeste punten voor het Junior team. Ge lukkig kenden de Nederlandse teams geen uitvallers waardoor men nog alle kansen in eigen hand heeft. Nu de zenuwen hier en daar wat meer onder controle raken, kan er gescoord gaan worden. Van de vaste EK-rijders zoals Ralph Hubers uit Midde laar en Amel Advokaat uit Noordeloos (vierde in het afge lopen EK) mag zeker meer ver wacht worden. goed gevolg kon gaan geven. Het initiatief lag bij de bezoe kers, maar dit leidde slechts tot een mogelijkheid voor Dekker. De thuisploeg loerde op de counter en kreeg zo ook enkele kansen maar die werden overge keken door de dan nog fitte Bak ker. Even later kon Bakker een counter niet pareren. Na een fout op het middenveld, dook de spits van de Deventernaren op voor de doelman van Holten. Met een bekeken schuivertje wist hij de sluitpost te verschalken. Na een half uur greep de trainer in door Muller op te offeren en zo met Tim Koopman voor meer snelheid in het elftal te zorgen. In de rust waren er geen substi- ren van Voorwaarts uit Wester- haar. Dit duel ging tussen de twee kampioenen uit de vierde klasse van vorig seizoen. Dat de gasten uit Bome een lastige op ponent zijn. was al duidelijk uit de vriendschappelijke wedstrijd die vorig seizoen werd afge werkt. Blauw Wit had ook in het competitieduel geen enkele grip op de wedstrijd. De ploeg kende geen enkele rust in de opbouw. Aan de bal werden de meest vreemde dingen gedaan in plaats van op zeker te spelen en aan het vertrouwen te bouwen. Lange halen naar voren zonder enige overtuiging in de hoop dat een van de spitsen iets goeds zou kunnen doen leverden niets op. Al binnen vijf minuten had Her man Hiemstra kunnen profiteren van dc zwakte bij Blauw Wit. Alleen voor keeper Arjan Nij- huis kwam hij nog niet tot sco ren. De Blauw Wit-doelman red de, ten koste van een corner. Blauw Wit kon weinig aan ge vaar hiertegenover stellen. Arjan Aanstoot schoot nipt over en Merijn Offringa voerde zijn so loacties te ver door, vaak zonder oog te hebben voor de vrijstaan de medespelers. Nog voor het eerste kwartier verstreken was, kwamen de gas ten op voorsprong. Gert Jan Ulf- man ging opzichtig in de fout 0- 1Rond de twintigste minuut bracht doelman Arjan Nijhuis tweemaal keurig redding, maar in de 29ste minuut was ook hij kansloos op de inzet van Marco de Mager. Gelukkig voor Blauw Wit ging de inzet voorlangs. Enkele minuten later was het wel raak. De Blauw Wit-verde diging probeerde uit te verdedi gen. Dc bal werd via een tegen stander en de leidsman panklaar voor Wouter Nijhuis gelegd: 0- 2. Toen enkele minuten later een vrije trap ook ineens in het doel verdween, was de schade al 0-3. Het werd voor rust nog erger toen na een aanval over links de bal onhoudbaar achter de Blauw Wit doelman werd gekopt. Rust 0-4. Met enkele omzettingen en en kele nieuwe spelers, probeerde Blauw Wit-trainer Dick Brands de tweede helft meer inhoud te geven. Henk Hiermstra kon na een foute terugspeelbal 0-5 aan tekenen en Marcel van Wijk te kende voor de laatste treffer 0-6. Dit alles speelde zich af onder de goede leiding van scheids rechter van Hal uit Gendringen. tuties, ondanks dat het overgrote deel van het elftal daar wel in aanmerking voor kwam, volgens trainer Van de Berg. De sfeer in het kleedlokaal was dan ook niet optimaal. De snelle Paalman ging meteen na de rust warmlo pen, zodat Holten één op één zou kunnen gaan spelen. Dat Paalman in zou vallen voor Ar no Knapen was toen nog niet de bedoeling, maar na enkele zware charges op zijn ledematen, moest Knapen het veld toch rui men. Holten bleef slechts mogelijkhe den creëren, maar geen echte kansen. Er werd wel wat feller gespeeld door de roodzwarte equipe. De gelijkmaker viel uit- (Foto: Johan Bolink) Enig punt van aanmerking op zijn leiding was het veel te mak kelijk met kaarten strooien. Van de zes gegeven kaarten had hij er met twee kunnen volstaan. Voor Blauw Wit was de tweede competitieontmoeting een de ceptie. Eerder die week had de ploeg nog een prima partij op de Holten - Door de pupillen- teams van de voetbalvereni gingen in Nederland wordt er zaterdag gevoetbald in het kader van de Zwalu- wenjeugdactie. Op de sport velden wordt dan in toernooi- eindelijk toch nog na een aanval over de rechterkant miste Dek ker de bal rakelings met het hoofd. Echter daar achter stond de alerte Freek Knapen die de bal knap binnenschoot bij dc tweede paal. Na deze goal werd de jacht op de 1-2 geopend, het dichtst bij was Edwin Knapen, maar die kon de bal niet richting doel volleren. Intussen was Bakker al uitgeval len met een hamstringblessure en moest Joop, die zaterdag bij het tweede de sterren van dc he mel had gekeept, de honneurs in het doel van Holten gaan waar nemen. Hij wist met het nodige kunst en vliegwerk zijn doel schoon te houden, ditmaal met mat gelegd tegen Sp. Wesepe. Met de 0-4-zege op deze zon dagvierdeklasser leek de ploeg voldoende vertrouw en opgedaan te hebben om ook in de competi tie de punten thuis te houden. Dit goede optreden kreeg dus geen vervolg. vorm gevoetbald met als doel geld bijeen te brengen voor dc mindervalide jeugdsporter. Blauw Wit F3, Blauw Wit E3 cn Blauw Wit Dl spelen hun toer nooi op het eigen sportpark. De iets minder flair dan op zater dagavond. Go Ahead liet heel wat kansen op een voorsprong onbenut en daar mochten de Holtenaren hun handjes mee dichtknijpen. Volgens materiaalman Ooster kamp, al bijna vijfhonderd wed strijden niet onverdienstelijk in dienst van de club, was het de slechtste wedstrijd die hij ooit had mogen aanschouwen. Na de wedstrijd werd er even flink ge baald, maar er is nog niets verlo ren. Dat het beter moet daar was een ieder zich van bewust, ech ter de sfeer om een uur of vijf was weer ouderwets goed in de tent en de etablissementen erom heen. Opstelling Blauw Wit: Arjan Aanstoot, Gert Jan Ulfman (Har- ald Beldman), Youri Noorlander, Arjan Aanstoot, Thijs ten Eisen, Gert Jan Prins. Jurrian Paalman (Ton Veldhuis). Maarten Kruime laar. Dirk Jan Beldman, Merijn Offringa (Jurgen Kolkman) en Arnoud Beldman. andere pupillenteams gaan in de regio op bezoek bij andere ver enigingen. De eerste wedstrijden beginnen om 9.00 uur en de laatste wed strijden zijn om 11.30 uur afge lopen. Blauw Wit Zaterdag 18 september Vesos 1 - Blauw Wit 1. 14.30 uur (vertrek 12.45 uur): Blauw Wit 2 - Sp. Teuge 2, 12.30 uur: Blauw Wit 3 - DZC '68 5. 14.45 uur; Blauw Wit 4 - Sp. Rijssen 4. 14.30 uur: Vierhouten '82 3 - Blauw Wit 5, 15.00 uur (vertrek 13.00 uur); Blauw Wit Al - Ma- rienheem Al, 14.30 uur; Blauw Wit BI - Wesepe BI. 12.30 uur; Blauw Wit Cl - DES Cl, 12.30 uur; JC Hellendoorn C2 - Blauw Wit C2, 12.30 uur vertrek 11.15 uur): SDOL C2 - Blauw Wit C3, 12.30 uur (vertrek 11.15 uur); Blauw Wit Dl - Zwaluwen- tooernooi. 9.00 uur: Zwaluwen- toernooi Enter - Blauw Wit D2. 9.00 uur (vertrek 8 15 uur); Zwaluwentoernooi Sp Rijssen - Blauw Wit EI. 9.30 uur (vertrek 8.45 uur): Zwaluwentoernooi Enter V - Blauw Wit E2, 9.30 uur (vertrek 8.45 uur); Blauw Wit E3 - Zwaluwentoernooi. 9.30 uur: Zwaluwentoernooi En ter - Blauw Wit F4, 9.30 uur (vertrek 8.45 uur). Zaalvoetbal Donderdag 16 september Blauw Wit 2 - De Hoven 1, 22.00 uur. Vrijdag 17 september Blauw Wit 1 - FC Twello 4, 19.30 uur. VV Holten Zondag 19 september Holten 1 - Dierense Boys 1. 14.00 uur: Holten 2 - Heeten 2, 10.00 uur; SOS 4 - Holten 3. 10.00 uur (vertrek 9.00 uur): Quick'20 13 - Holten 4. I 1.00 uur (vertrek 9.45 uur): Holten 5 - BSC Unisson 9, 9.00 uur: Hol ten 6 - La Premiere 6, 9.30 uur; Holten 7 - Haarle 6. 10.00 uur; RKSV 3 - Holten 8, 11.45 uur (vertrek 10.45 uur). Zaterdag 18 september Holten Al - ABS A2. 14.30 uur; Rohda Raalte B3 - Holten BI. 12.30 uur (vertrek 1 1.30 uur); Hulzense Boys B3 - Holten B2, 12.30 uur (vertrek 11.30 uur); Holten Cl - Witkampers Cl, 14.30 uur: Holten C2 - DETO C2, 14.00 uur; Holten Dl, Zwa luwentoernooi Excelsior '31. 9.00 uur (vertrek 8.00 uur); Hol ten D2, Zwaluwentoernooi Hol ten, 9.00 uur; Holten El. Zwalu wentoernooi Wierden. 9.00 uur (vertrek 8.00 uur); Holten E2, Zwaluwentoernooi Enter Voor uit, 9.00 uur (vertrek 8.00 uur); Holten Fl, Zwaluwentoernooi Enter Vooruit. 9.00 uur (vertrek 8.00 uur); Holten F2. Zwalu wentoernooi Blauw Wit. 9.00 uur (vertrek 8.00 uur): Holten F3. Zwaluwentoernooi Holten. 9.00 uur: Holten MBI - De Zweef MB1. 14.00 uur; Victoria '28 MB - Holten MB2, 11.00 uur (vertrek 10.00 uur). Holten - Het vliegseizoen voor de duiven van de Bergvliegers zit er bijna op. Afgelopen za terdag werd de een na laatste vlucht gevlogen. Het weer was goed en de dui\en konden al om 10.00 uur gelost worden in het Belgische Heverlee (197 ki lometer). Door de krachtige wind uit het zuidwesten maakten de duiven een hoge snelheid. Een duif van H. Jansen wist als snelste uit de strijd te komen en maakte een snelheid van 104.3 kilometer per uur. De eerste tien plaatsen wer den als volgt verdeeld: 1-10, H Jansen; 2-3-4-8-9, A. Kaspers: 5-6-7, A. v.d. Heide. Holten - Blauw Wit speelt za terdag in Hellendoorn tegen Vesos. Ook Vesos promoveerde vorig seizoen naar de derde klasse. Te gen deze tegenstander werd vo rig seizoen een oefenduel afge werkt. Blauw Wit wacht op nieuw een lastige tegenstander op een sportcomplex waar in het verleden maar weinige keren de punten mee vandaan konden worden genomen. Vesos is de competitie goed begonnen. Uit twee duels werd de volle score behaald. De wedstrijd begint om 14.30 uur. Holten - VV Holten speelt zon dag de thuiswedstrijd tegen Dierense Boys. Het team uit Dieren is voor VV Holten een totaal onbekende te genstander. Nog nooit in de voetbalgeschie denis ontmoeten de ploegen el kaar in competitieverband. Die rense Boys verloor het afgelo pen weekend kansloos van He lios (1-3). VV Holten speelde een zeer matige wedstrijd bi j Go Ahead en mocht met een winst puntje de handen dichtknijpen (uitslag 1-1 De wedstrijd op sportpark Meer manskamp begint om 14.00 uur

Holtens Nieuwsblad | 2004 | | pagina 7