Concours Hippique Bergruiters Eerste Bur gerj aarver slag gemeente Rijssen-Holten Lucky laat Bel van Baas horen "Si W Inbreker moet nog 4 jaar zitten in België Medische Diensten Kerk Diensten Week Weeroverzicht De gemeente Rijssen-Holten in 2003 weGeNeR Holtens Nieuwsblad 2 Donderdag 22 juli 2004 Holtens Nieuwsblad 3 Holten - De landelijke ruiter - vereniging De Bergruiters heeft afgelopen weekend op haar thuisterrein in Holten een Con cours Hippique gehouden. Hier bij vielen ook enkele eigen rui ters in de prijzen. B-dressuur proef 7 1Kelly Hulsegge, Mondriaan, Raalte; 2. Marloes Nijkamp, Mirala, Molenruiters; 3. Justi ne Schiphorst, Lodewijk, Oortveldruiters; 4. Anneke Slagman. Purdey't Reelaer; 5. Ineke Getkateramses, Ooster- hoffruiters; 6. Kristin Doorn bos, Take it Easy; 7. Rosa Stormink, Helga, Semper Fi- delis. B-dressuur tweede proef 8 2. Gera van Lent. Lawyer's Oi ly, Twentsche Ros; 1. Nanno Knol. Parousie van Herikhave, Markelo; 3. Kristin Doornbos, Take it Easy; 4. Jolein Masse- link, Ricordate M, Goor; 5. Me- linde Keizer, Sepia-Du, Her- truiters; 6. Marielle Dekker, Radja, WWR; 7. Barbara van Zomeren, Gerant, Lierderrui- ters. B-dressuur proef 7 1. Daan Simons, Justin. Oort veldruiters; 2. Josy Santing, Im portant. Schalkruiters; 3. Antoi- Arts Maatschap Huisartsen Holten, Keizersweg 32, telefoon 0548-363553. Spreekuur volgens afspraak. Voor spoedeisende hulp buiten kantooruren (17.00 - 08.00 uur) en tijdens weekenden en feestdagen bellen met Cen trale Huisartsenpost Salland, telefoon 0570-501777. Zie ook website: www.huisartsenholten.nl. Apotheek: Vrijheidslaan 7, telefoon 361111 Geopend op werkdagen van 8.00 tot 18.00 uur, zaterdag van 10.00 tot 13.00 uur. zon- en feestdagen van 11.00 tot 12.00 uur. Buiten de openingstijden is voor spoedrecepten geopend de Dienst Apo theek Salland, Fesevurstraat 7 te Deventer. De Dienst Apotheek is geves tigd in hetzelfde gebouw als de huisartsenpost, naast het Deventer Zie kenhuis, telefoon 0570-606202. Tandarts: Behandeling uitsluitend na telefonische afspraak. T. van Noort, telefoon 0548-275317. Dierenarts: Dierenartsencombinatie Holten. Dorpsstraat 24C. telefoon 362004. Spreekuur: 8.00 - 9.00 uur en 12.30 - 13.00 uur. Daarbuiten na telefonische afspraak, telefoon 362004. Dierenartsenpraktijk Holten, S. Minnema, Larenseweg 54, telefoon 362835, b.g.g. 06-53372156. Hervormde Kerk Zondag 25 juli: 9.30 uur, ds. S.M. Roozenboom, nevendiensten. 19.00 uur, ds. S.M. Roozenboom. Eerste collecte: diaconie: tweede collecte: kerkvoogdij. Okkenbroek, 9.30 uur: ds. J.A.C. Rullman, Diepenveen. Collecte: Hoop doet samenleven. Gereformeerde kerk Zondag 25 juli: 9.30 uur, dhr. Bosschers. preeklezen. 19.00 uur, ds. F. van der Weij. Eerste collecte: diaconie, tweede collecte: algemene chris telijke doeleinden. Tent Borkeld Zondag 25 juli: 10.00 uur, ds. H.P. Mulder. Interkerkelijke wijdingsdienst Diessenplas Woensdag 26 maart 19.00 uur. Evangeliegemeente De Loofhut (Dorpsstraat, HMV-gebouw) Zondag: 10.00 uur, samenkomst. Katholieke kerk Nieuw-Heeten, zaterdag 24 juli: 17.30 uur eucharistieviering, past. B. Wolters; zondag 25 juli: 09.00 uur eucharistieviering, past B. Wolters. Maandag In de nanacht trok een storing met veel bewolking en regen over het land naar het zuidoosten. Er viel weer regen van betekenis en zo lijkt juli een natte maand te gaan worden. De morgen zag er somber en grijs uit, ook viel er nog wat motregen. Tij dens een opklaring was de zon even te zien. Ook in de middag niet veel beter, zon was er nauwelijks en er vielen af en toe motregenbuitjes. Met 15.4 graden was het koud. Dinsdag In de nanacht en vroege ochtend viel er nog een buitje, het bleef beperkt tot weinig neerslag. De morgen verliep met veel wolkenvelden, afgewis seld door wat opklaringen en nu en dan zon. Begin van de middag viel er nog een klein buitje. Toch viel het met de zon eerst nog tegen. Pas aan het eind van de middag kregen we brede opklaringen en kwam de zon meer aanbod. Woensdag De nacht verliep meestentijds bewolkt, maar het bleef wel droog. De mi nimumtemperatuur daalde tot 11.6 graden. De dag begon met wat opkla ringen en wat zon, afgewisseld door wolkenvelden. Ook het verdere ver loop van de morgen niet al te veel zon. Begin van de middag was er nog zon, daarna geleidelijk meer bewolking. Later trok een regengebied van west naar oost over het land. Het werd 20.4 graden en Holten kreeg 3.0 mm. Donderdag In de avond van woensdag en nacht was er veel bewolking aanwezig waamit af en toe motregen viel. Door de bewolking werd het niet kouder dan 14.4 graden, 's Morgens wolkenvelden en stapelwolken, afgewisseld door geregeld zon. Ook in de middag weinig zon en veel bewolking. Met een zuidwestelijke stroming werd vochtige lucht aangevoerd. Een warme dag met 20.9 graden. Vrijdag De nacht verliep met veel bewolking en zwoel, de temperatuur daalde niet verder dan 17.0 graden. De morgen zag er grijs en somber uit. De zon kregen we niet te zien, helemaal droog was het nog niet. In de mid dag liet de zon zich soms zien, dat was alles Het voelde broeierig aan door de vochtige lucht. Later viel er een regenbui en het werd toch nog 21.5 graden. Zaterdag In de zeer vochtige lucht vormde zich in de vroege ochtenduren dichte mist bij windstil weer. Begin van de morgen was de mist al weer opge lost. Het verdere verloop van de morgen zag er prima uit met al die zon. Om 12:00 uur was het al 26.0 graden, 's Middags ging de zon soms schuil achter wat wolken. Zomers warm met 29.0 graden. Bijna aan het eind van de dag viel er een regen- en onweersbui. Holten 5.4 mm. Espelo maar liefst 7.0 mm. Zondag In de avond van zaterdag kregen we een flinke pittige onweersbui, dit ging gepaard met veel regen en windstoten. De nacht verliep droog en er vormde zich mist. Een groot deel van de morgen was het bewolkt, daarna opklaringen en af en toe zon. In de middag een wazige zon. Holten 14.6 mm, Espelo 16.0 mm. Meteo Holten, Freddie Paalman net Garrits, Low Budget. Oort veldruiters; 4. Albertien Hille- brand, Nanu, Arion; 5. Hilde Nijhof, Klomphaar's Lucky Lips, Bogelscamp; Riejanne Nijhof, Petite Madame, Bogels camp. LI-dressuur proef 13 1Noortje Zuidgeest, T Date M, Goor; 2. Inge Mandema, Lode wijk; 3. Steinie Janssen van Doom, Prestatiana, Bergruiters; 4. Merlin Nijmeijer. Runels, Sterruiters; 5. Sandra Lerink. Edelweiss, Zieuwent: 6. Mirella ter Welle, Little Diamond, Her- truiters: 7. Stephanie in 't Veld. Ruben, IJsselzoom LI-dressuur tweede proef 14 1. Inge Mandema. Lodewijk: 2. Stephanie in 't Veld. Ruben. IJs selzoom: 3. Merlin Nijmeijer, Runels, Sterruiters; 4. Edwin Langevoort, Nirels, Eschruiters; 5. Mirjam de Vries. Mon Amie, Bosruiters; 6. Steinie Janssen van Doorn. Prestatiana, Berg ruiters. L2-dressuur proef 19 1. Inge Meijer, Silvester, Mar kelo; 2. Merlin Nijmeijer, Kari- nels, Sterruiters; 3. Brenda Schoolderman, Nicon, Ooster- hoffruiters; 4. Mandy Hendriks, Schico, Zieuwent; 5. Ester Erik Vincent bezig met zijn wedstrijd. (Foto: Johan Bolink) Flier, Iras, Bosruiters; 7. Jitske Kluvers, Siggelle. Boeskoolrui- ters; 6. Thea Bonten, Beau, Horstlinde. L2-dressuur tweede proef 20 1. Merlin Nijmeijer. Karinels, Sterruiters; 2. Inge Meijer, Sil vester, Markelo; 3. Merlin Nij meijer. Forstinels, Sterruiters; 4. Thea Bonten. Beau. Horstlin- dc; 5. Mandy Hendriks, Schico, Zieuwent: 6. Anneke Kettelarij. Muppet DSt. Steffenrijders; 7 Monique Nijmeijer, Robin, Twentsche Ros. B-springen Groep 1:1. Helene Delfgaauw - Nemelza; 2. Merin Kamphuis - Laurette: 3. Jeroen van Beest - Sharon; 4. Hennie Cattier - Sjoerd: 5. Marloes Nijhof - King: 6. Annemieke Kwast - O'Neill: 7. Margriet de Ruyter - Gert; 8. Antoinet Garrits - Low Budget. Groep 2:1. Marjet Drost - Spot- tie Dot Com: 2. Brit Bouhof - Sicco; 3. Gerda Sanderman - Milaan: 4. Marjet Drost - Tres- or; 5. Jitske van der Weij - Or chidee; 6. Bianca Loman - Sa cramento; 7. Jose Kottelenberg - Mighty Fox; 8. Ida Vincent - Paranka B. L-springen: 1. K. Koopman - Queen Sheba; 2. Lindy Stuiven- berg - Trustymaro; 3. Esther Lammers - Syranda S: 4. Mar- jon Kottelenberg - Pariba: 5. Bas van der AA - Typhoon: 6. Frank Buitenhuis - Futurist; 7. Martin Verschoor - Sass Jor dan; 8. Edwin Klokman - Syra- nia; 9. Hennie Cattier - Scintilla Roze; 10. Tineke Nijhof - Ri sing Sun; 11. Femke Gillyns - Oscar. L-progressief: 1. Edwin Klok man - Syrania; 2. Lindy Stuiven- berg - Hendrik; 3. Esther Lam mers - Syranda S: 4. Dennis Pe ters - Sargent; 5. Lindy Stuiven- berg - Tusty. M-springen: 1. Michel Jansen - Helene: 2. Dennis Peters - Ha- vel: 3. Bas van der Aa - Ret Boy; 4. Kim Scholte van Mast - Osio- ra; 5. Bas van der Aa - Roxette; 6. Frank Buitenhuis - Jabgar; 7. Erwin Rietberg - Ransom. Z/ZZ-springen: 1. Lindy Stui- venberg - Santo Amigo; 2. Uriel Taken - Rendez-Vous: 3, Bas van der Aa - Pandrels; 4. Lindy Stuivenberg - Pionier. M/Z/ZZ-jacht: 1. Edwin Klok man - Efkuswoggen; 2. Lindy Stuivenberg - Agtoedan; 3. Ni cole Koebrugge - Duke. B-dressuur eerste proef 7: 7. Melissa ten Velde, Madonna, Bergruiters. Holten - De gemeente Rijssen- Holten heeft voor het eerst een Burgeijaarverslag uitgegeven. Het boekwerkje is een wettelijk voorgeschreven verslag van de burgemeester is onder andere bedoeld voor de inwoners van de gemeente. Het verslag laat zien welke gebeurtenissen zich afgelopen jaar hebben voorge daan en waar de gemeente in de toekomst naartoe wil gaan. Zowel burgemeester Jan Lonink als waarnemend burgemeester Paul Scholtcn komen aan het woord. De nieuwe burgemeester Bort Koelewijn doet niet mee, omdat het om het burgerjaan er- slag van 2003 gaat. Koelewijn was in dat jaar geen burgervader van Rijssen-Holten. Het gaat om een handzaam boekwerkje met een dagboek van de burgemeester, in gesprek met inwoners, wethouder en fractievoorzitters, over de toe komst en enkele epilogen. Maar ook laat het zien wat de burge meester nu eigenlijk voor de be woners doet en wat er met klachten en andere meldingen wordt gedaan. Paul Scholten verontschuldigt zich in zijn voorwoord, omdat hij alleen kan vertellen over de tweede helft van 2003. Daar naast heeft hij 'slechts' gepro beerd met de wethouders en raad enkele projecten op de rails te zetten. 'Een uitvoerig en gede gen jaarverslag hoort daar. wat mij betreft, niet bij', geeft hij Er wordt verder onder meer ge schreven over de start van het duale stelsel, onderscheidingen van twee wethouders, de ope ning van de publieksbalie in Holten, het onthullen-van de ge meentenaam, de Oad Groep die een belangrijke prijs krijgt, het onverwachte vertrek van burge meester Jan Lonink cn dc komst van Paul Scholten. Verder een lijst van alle koninklijke onder scheidingen in dat jaar. Ook komen er enkele Holtena ren en Rijssenaren aan het woord over de gemeente. Zo geeft wijkagent Bert van Eijk positief te zijn over de toekomst met drie wijkagenten voor Rijs sen en twee voor Holten. Aukje Roele vertelt over wat Stichting Kunst en Cultuur Holten doet. Het nieuw te bouwen gemeente huis wordt aangehaald, maar ook het toekomstige Kulturhus. Het Burgerjaarverslag 2003 is gratis af te halen bi j de publieks balie in het gemeentehuis van Holten. Ook is het op te halen via Inter net: www.rijssen-holten.nl on der de knop actueel> mededelin- gen> bestuurlijk. De cover van het eerste Burgeijaarverslag van de gemeente. Rijssen - Lucky Co is de eer ste uitgaansgelegenheid in het land die beschikt over een zoge naamde Bel van de Baas. De bel werd woensdag tijdens een Tee- nageparty door burgemeester Koelewijn aangeboden aan René Tijhuis, de "baas' van Lucky. De Bel van de Baas is het nieuw ste middel om de veiligheid in uitgaansgelegenheden te vergro ten. Na het luiden van de bel krijgen de bezoekers een korte instructie over de veiligheids maatregelen en nooduitgangen. Vaak wordt een bel in de horeca gebruikt om een 'rondje voor de hele zaak' aan te geven, maar in dit geval kan het gezien worden als een 'rondje veiligheid'. In de gebruiksvergunning van. Lucky Co. is namelijk een re gel opgenomen dat tijdens de openstelling een korte veilig heidsinstructie gehouden wordt. Dit houdt in dat op een zeker moment het publiek erop gewe zen wordt welke veiligheids maatregelen genomen zijn en waar de nooduitgangen zich be vinden. De instructie in verge lijkbaar met die in de vliegwe reld. Het idee is in gezamenlijk over leg na 'Volendam' ontstaan en past in het programma Verster king Veiligheids Bewustzijn van het Ministerie van Binnenlandse Zaken en Koninkrijkrelaties. Overheid en bedrijfsleven zijn al enige tijd met elkaar in gesprek over vermindering en duidelijk heid van de regelgeving. Het be drijfsleven is daarnaast bereid ook zelf acties te ontplooien. Het initiatief past ook in de stra tegische visie van de gemeente Rijssen-Holten, waar de zorg voor een veilige leefomgeving als speerpunt is opgenomen. Om de veiligheidsbewustwor ding te stimuleren en te zorgen voor een veilige leefomgeving is een goed samenspel tussen de overheid, het bedrijfsleven en de burger noodzakelijk. Dat dit onderwerp leeft wordt ook nog eens extra bewezen nu de Nationale Preventieweek dit jaar aandacht besteedt aan de brandveiligheid van openbare gelegenheden. Holten - De onbekende man die vorige week woensdag 14 juli omstreeks 03.00 uur werd over lopen door een getuige en kort hierna werd aangehouden achter een woning aan de Oranjestraat in Holten, blijkt veel meer op zijn kerfstok te hebben gehad. De man gaf in eerste instantie een valse naam op. Nader onder zoek leverde de goede naam op en de wetenschap dat de man zich ruim dertig keer heeft be diend van een valse naam. Ook moet de man nog een straf uitzit ten van vier jaar in België voor ontvoering en heling. Bij de aanhouding van de man was hij in het bezit van onder meer een telefoon en een porte monnee, die afkomstig waren van een inbraak aan de Oranje straat in Holten eerder die nacht. De man was in het bezit van een identiteitskaart en een rijbewijs. Deze bleken ook gestolen te zijn in België in februari 2004. De identiteit van de man is vast gesteld en het betreft een 52-ja- rige Algerijn zonder vast woon- of verblijfplaats. Bij het vaststel len van de identiteit kwam ook vast te staan dat de man nog een onherroepelijk vonnis had van ruim vier jaar voor ontvoering en heling in België. Ook bleek dat de man zich veelvuldig be diende van een valse naam. Hij was inmiddels al 35 keer opge pakt door de politie in onder meer Nederland en Duitsland. De gestolen goederen zijn terug bij de eigenaar. De man zal in afwachting van de beslissing van Justitie in zijn cel blijven. Opening nationaal park Sallandse Heuvelrug (Vervolg van voorpagina) Holten - In deze krant wordt aandacht besteed aan het feno meen nationaal park in zijn alge meenheid en aan óns nationaal park in het bijzonder. Joep de eekhoorn, bij vele kinderen be kend van de speelbosroute bij het bezoekerscentrum van Staatsbosbeheer, speelt de hoof drol in deze kleurige uitgave. Bij het Natuurdiorama Holterberg en het bezoekerscentrum van Staatsbosbeheer zijn nog exem plaren van deze krant te verkrij gen. Op de instellingsdag zelf wordt er groots uitgepakt met een open dag. Op drie locaties in het na tionaal park zullen vele activitei ten gehouden worden en is er voor jong en oud veel te bele ven. Tussen het bezoekerscentrum van Staatsbosbeheer en Schaapskooi Twilhaar zal een huifkar rijden om iedereen in de gelegenheid te stellen de boeren- markt. de excursies en het wan delende natuurtheater te bezoe ken. Vanaf het Natuurdiorama Hol terberg, deze dag gratis toegan kelijk, wordt een wandeling langs verrassende onderdelen uitgezet. Ook bij de excursie- schuur de Pas van Vereniging Natuurmonumenten is van alles te beleven voor heel groot tot klein. Om zoveel mogelijk mensen van het nationaal park en de activi teiten mee te laten genieten, zul len zoveel mogelijk activiteiten ook voor kinderbuggy's en rol stoelers toegankelijk zijn en wordt gezorgd voor vervoer tus sen de verschillende punten. Ook is er een fietsroute beschik baar die alle drie de locaties met elkaar verbindt. Op deze reuze- leuke happening kunnen u én het nationaal park best een dagje zonder auto. Alle voorbereidingen zijn in vol le gang. programmaboekjes en routes worden ontwikkeld, af spraken gemaakt en vele vrijwil ligers bereid gevonden deze be langrijke dag voor het Nationaal Park de Sallandse Heuvelrug tot een succes te maken. _Maar ook vóór 16 oktober is er van alles te beleven in het natio naal park: kijk eens op www.sal- landseheuvelrug.nl. hier staan alle activiteiten op datum ge rangschikt. Wie geen toegang tot internet heeft, kan bij de VVV ook een activiteitenkalen der ophalen. Hier staat bijvoorbeeld in dat op dinsdag 17 augustus om 19.00 uur bij de Natuurdiorama een natuur-meeleef-theatervoorstel- ling met de aansprekende naam: Boze bomen zal plaatsvinden. Het is een gezinsvoorstelling. Expositie Elsbeth Slotboom. Medisch Centrum Holten, zater dag 5 juni 2004 - zondag 5 sep tember 2004 Dorpsfeest. Kalfstermansweide. dinsdag 27 juli 2004 - zaterdag 31 juli 2004" Ochtendwandeling. Natuurdio rama, woensdag 28 juli 2004, 7:00 Towtrekken. Kalfstermanswei de, woensdag 28 juli 2004, 19:00 Erwin Autocross. Schupperts- weg, donderdag 29 juli 2004,- 18:00 Orgelconcert André Knevel Kandelaar, vrijdag 30 juli 2004, 20:00 DJ Botox. Café 't Kcuntjc, vrij dag 30 juli 2004, zaterdag 31 ju li 2004. 22:00 Ochtendwandeling. Natuurdio-J rama, woensdag 4 augustus 2004. 7:00 Oude ambachten. Larenseweg 106, woensdag 4 augustus 2004, 10:00- 17:00 Braderie, Smidsbelt. Kerkstraat, donderdag 5 augustus 2004 Zeskamp. Kalfstermansweide. vrijdag 13 augustus 2004 Wereld Winkel. Rode pleintje, zaterdag 14 augustus 2004. 10:00- 16:00 Natuurtheater. Natuurdiorama. dinsdag 17 augustus 2004. 19:30 Haffafa Open Air met Shitt Hap pens, Paperplane. Theo the King, Bonte Paard, zaterdag 21 augustus 2004 Beachsoccertoemooi Suffendo. Kalfstermansweide, zaterdag 21 augustus 2004 Heropening Wereld Winkel. Centrum Holten, vrijdag 3 sep tember 2004 - zaterdag 4 sep tember 2004 Endurance Holterberg. Holten, zaterdag 4 september 2004 Circus Bongo. Larenseweg, woensdag 8 september 2004 - donderdag 9 september 2004 Chipz. Feesttent Kalfstermans weide, donderdag 9 september 2004, 19:30 Keunefeesten. Kalfstermanswei de, donderdag 9 september 2004 - zondag 12 september 2004 Optredens Jannes en NeverMin- ded, Feesttent Kalfstermanswei de, vrijdag 10 september 2004, 20:00 Vrije markt supportersvereni ging HMV. Holten, zaterdag 11 september 2004 Keunerit. Holten, zaterdag 11 september 2004, 11:00 Optredens Reeperbahner Stim- mungsmacher. Fragment en Gerard Joling, Feesttent Kalf stermansweide, zaterdag 11 sep tember 2004, 13:00 MeeDeinFestijn met Hoolter Korhanen en Burdy, Feesttent Kalfstermansweide. zaterdag 11 september 2004, 14:30 Perfect Showband en DJ Botox. Feesttent Kalfstermansweide. zaterdag 11 september 2004, 20:00 Puzzelrit. Beusebergerweg 37. zondag 12 september 2004. 14:00 Golden Tulip Rally. Holten, vrijdag 17 september 2004 - za terdag 18 september 2004 Mountainbike Trophy. Zuur- berg, zondag 19 september 2004 Erwin Autocross. Schupperts- weg, zondag 19 september 2004, 12:30 huis-aan-huiskranten Holtens Nieuwsblad is een uitgave van Wegener Huis-aan-huiskranten BV, behorende tot Wegener NV, in samenwerking met de stichting Hol tens Nieuwsblad. Stichtings-bestuur: W.H. Beyers, secretaris, Kollingserf 4, 7451 XC Holten, Klachten bezorging: Tel. 053 - 4842446 Abonnementen: tel. 053-4842383 of e-mail: abonnemenien'a.whk.wegcner.nl Eindredactie: Peter Bulthuis Tel: 0548-597370 Fax: 0548-597369 Adres Holtens Nieuwsblad: Maarstraat 100 7462 AT Rijssen E-mail: holtens.nieuwsbiad'a, whk.wegener.nl Inleveradres: Blokker Van de Maat. Smidsbelt 7. 7451 BL Holten (tot dinsdags 12.00 uur) Advertentie-adviseurs: O IJspeert. tel: 0548-597353, mobiel 06-51 19 83 42 H. Schotten. tel: 0548-597351. mobiel 06-51 19 83 21Fax: 0548-597359 Hoofdredactie: H Eskes Commercieel regiodirecteur G ter Hedde Directie: J V Munsterman Algemeen hoofdredacteur: Mw. G. Arendsen-Tieben Druk: Wegener Nieuwsdruk Twente Op al onze advcrtenticcontractcn cn aan biedingen daartoe zijn van toepassing dc Algemene Advertentievoorwaarden huis- aan-huiskranten Koninklijke Wegener NV. Een exemplaar van de Algemene Adver tentie-voorwaarden wordt op uw verzoek kosteloos toegezonden Wegener Huis- aan-huiskranten BV is een onderdeel van het Koninklijke Wegener-concem. De door u aan ons verstrekte gegevens hebben wij op genomen in een bestand, dat wordt gebruikt door onze administratie en om u te (laten) in formeren over voor u relevante diensten en producten van dc titels cn dc werkmaat schappijen van Wegener of door ons zorg vuldig geselecteerde derden. Als u op deze informatie geen prijs stelt dan kunt u dit schriftelijk melden bij Wegener Huis-aan- huiskranten BV, afdeling Marketing, post bus 692.7500 AA Enschede.

Holtens Nieuwsblad | 2004 | | pagina 3