gemeentelijke informatie mm Geslaagden scholengemeenschap De Waerdenborch Rijssen-Holter\ Uw mening telt! Schoolagentenproject LEASE RIJDERS OPGELET!! VERVOLG Kantorenhandel wil stuk grond DE SCOOTER-SPECIALIST NIEUWE SCOOTER al vanaf 1.269,- Onderhoud van uw leaseauto bij u om de hoek. Wij verzorgen per direct onderhoud voor ALLE Lease maatschappijen. Bel voor een afspraak 0548-366101 www.erikhuzen.nl e m e e n t e ■ergunning APV ll juni 2004 - informatiestand voor belevingstocht op 24 en 31 juli 2004 in Holten. fergunningen APV* I juni 2004 - Keunefeesten 2004 van 9 tot en met 12 septem- ber 2004 in Holten; I juni 2004 - tentfeest aan de Keizersdijk op 20 augustus 2004 in Rijssen; I juni 2004 - zeskamp op Kalfstermansweide op 13 augustus 1 2004 in Holten; I juni 2004 - jongerendag op 26 juni 2004 in centrum van Rijssen. zijn dat dit intussen onherstelbare gevolgen voor u heeft. U kunt daarom een verzoek om 'voorlopige voorziening' indienen bij de Voorzieningenrechter van de Rechtbank Almelo, sector Bestuursrecht, Postbus 323, 7600 AH Almelo. Hieraan zijn kosten verbonden. iplj leer informatie erleende vergunningen kunt u vanaf de vrijdag na publicatie gedu- ende 6 weken inzien bij de balie Ruimte in de gemeentewinkel ijssen of op afspraak bij de publieksbalie Holten.Voor een afspraak unt u contact opnemen met een medewerker Ruimte, t 854871. n een vergunning kunnen belanghebbenden binnen 6 weken na e dag van verzending van de vergunning bezwaar indienen bij bur- emeester en wethouders.Tegen de vergunning voorzien van een noet u het bezwaarschrift richten aan de burgemeester, ijdens de bezwaarprocedure geldt het genomen besluit. Het kan Wet milieubeheer Rijssen en Holten Verleende beschikkingen Burgemeester en wethouders hebben de volgende vergunningen verleend: Timmerfabriek De Mors BV, wijzigingsvergunning voor het veran deren van een timmerfabriek of de werking daarvan, in verband met de uitbreiding van de inrichting met een bovengrondse die selolietank ten behoeve van het bijtanken van interne transport middelen op het perceel Nijverheidsstraat 41 in Rijssen; Maatschap Lubbersen, revisievergunning voor een melkrundvee- houderij met jongvee opfok en vleesvarkens op het perceel Bijvanksweg IA in Holten. De verandering betreft een gewijzigde situering en een uitbreiding van de jongveestal; Abbink CV, revisievergunning voor het omwisselen van rosékalve- ren naar witvleeskalveren en het laten vervallen van de overige vergunde dieren op perceel Oude Deventerweg 47A in Holten. Meer informatie beroep tegen de beschikkingen De beschikkingen met bijbehorende stukken liggen vanaf vrijdag 25 juni 2004 voor 6 weken ter inzage bij de balie Ruimte in de gemeen tewinkel Rijssen en zijn ook op afspraak in te zien bij de publieks balie Holten.Voor een afspraak kunt u contact opnemen met een medewerker Ruimte, t 854871. Gedurende deze termijn kan tegen de beschikking beroep worden ingesteld bij de Afdeling bestuurs rechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 AE Den Haag, door; Degenen die tijdig bedenkingen hebben ingediend tegen de ont werpbeschikking. De adviseurs die advies konden uitbrengen over de ontwerpbe schikking. Degenen die bedenkingen hebben tegen wijzigingen die ten opzichte van de ontwerpbeschikking in de beschikking zijn aange bracht. Belanghebbenden die redelijkerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben ingediend tegen de ontwerpbe schikking. Voorlopige voorziening. De beschikking wordt van kracht na afloop van de beroepstermijn, tenzij tijdens deze termijn een verzoek om voorlopige voorziening wordt ingediend bij de voorzitter van de Afdeling bestuursrecht spraak van de Raad van State. Griffierecht Zowel voor het indienen van een beroepschrift als voor een ver zoek tot het treffen van een voorlopige voorziening is griffierecht verschuldigd. Meldingen op basis van artikel 8.40 Wet milieubeheer Burgemeester en wethouders hebben de volgende meldingen ont vangen: Essent Netwerk Noord BV, regio Overijssel, op grond van het Besluit voorzieningen en installaties milieubeheer; *Twentrac BV, Keizersweg 52 in Holten, op grond van het Besluit inrichtingen voor motorvoertuigen milieubeheer; Schildersbedrijf Zandvoort, Kryptonstraat 18 in Rijssen, op grond van het Besluit bouw- en houtbedrijven milieubeheer. Meer informatie Tegen meldingen op basis van artikel I geen bezwaar worden gemaakt. .40 Wet milieubeheer kan ijssen - Holten. Reken daar maar op. www.rijssen-holten.nlgemeente@rijssen-holten.nl edf Vervolg van voorpagina) Holten - De schoolagent bezoekt [wee maal per maand structureel een half uur in uniform de [- school. Dat half uur kan gebruikt worden om de praten met leer lingen, of docenten, bestuur. pgD aam aast kan hij op incidenten reageren en daarom de school bezoeken. De schoolagent kan zich op een ouderavond van zijn/ haar school presenteren, maar ook in de schoolkrant of via internet. 'In ieder geval han- grgen er op elke school een aantal posters waarop de schoolagent is afgebeeld en waarop staat hoe .Jiij/ zij is te bereiken. Alle ou ters krijgen een klein formaat van deze poster van de school.' In totaal doen aan dit project on geveer 23 agenten van de afde ling Rijssen-Holten mee. Van Zanten: 'Dat zijn wijkagenten, jeugdagenten en andere colle ga's. We willen dat het project binnen onze eigen organisatie zo breed mogelijk gedragen wordt.' Het schoolagentenproject is be slist geen schooladoptieproject, benadrukt Van Zanten. 'Deze adoptieagenten geven op de scholen in groepen 7 en 8 les (eens in de maand) met een vast thema bijvoorbeeld, vernieling, Holten - De Holtense Kantoren Groothandel wil ongeveer 1,2 hectare, van bedrijventerrein Vletgaarsmaten kopen van de gemeente. Het terrein ligt in fase 2 van dit industriegebied. Het college gaat hiermee akkoord. Het colle ge stelt de commissie Grondge bied en de raad voor om een voorbereidingsbesluit te nemen voor de eerste fase van Vlet gaarsmaten fase 2. diefstal, pesten, alcohol, drugs, discriminatie enzovoorts. Adop tieprojecten zijn op hun retour, mede omdat de politie zich wat meer gaat richten op haar kern taken.' De politie Rijssen-Holten wil een signalerende functie en wil terug naar haar kerntaak. Van zanten: 'De politie heeft de 'afgelopen jaren teveel taken op zich genomen. De bevolking verlangt een daadkrachtige poli tie. We willen daadkrachtig zijn, zichtbaar en een betrouwbare partner zijn.' Het project loopt van april 2004 tot en met juli 2005. Tussenevaluaties In sep tember 2004 en januari 2005 worden tussenevaluaties gehou den. De eindevaluatie is gepland in juli 2005. Dit project wordt fi nancieel door het korps zelf ge dragen. De gemeente Rijssen- Holten en het regionaal bureau jeugdzorg van de politie Twente hebben een financiële bijdrage geleverd om bijvoorbeeld het foldermateriaal te laten drukken. Heeft u een mening over nieuws, wilt u reageren op een artikel in de krant of er gert u zich al jaren aan die losse stoeptegel waar maar niets aan wordt gedaan? Schrijf uw mening op en stuur het naar het Holtens Nieuwsblad. Per brief, per fax of per e-mail. SOS-Kinderdorpen ...want ieder kind verdient een thuis... SOS-Kinderdorpen geeft weeskinderen en verlaten kinderen een nieuwe moeder, een huis, broertjes en zusjes en een opleiding. Overal ter wereld. Steunt u ons als Huisvriend voor 5,- per maand? Bel (020) 408 01 90 of kijk voor meer informatie op www.soskinderdorpen.nl SOS-Kinderdorpen YAMAHA - DERBI - PEUGEOT - SYM reparatie alle merken vV^ Kryptonstraat 23 - Rijssen - Tel. 0548-540160 (industrieterrein Plaagslagen, route 42) ERIK QA_AUTOBEDRlJF^^_HuzENii Handelsweg 2 - Holten tel. 0548 - 366101 (fl/WO ;dtAaltink, Willeke. Holten Belt, Mirthe van de, Rijssen Beltman, Maartjc. Bathmen Bisschop. Ronald. Goor Boer. Jitse de. Hellendoom "Boerrigter, Michel. Rijssen Brilman. Egbert, Holten dBroekmate, Jennieke, Hellen- I loom ^Burggraaff, Peter, Nijverdal Lokven, Sabine van, Goor Ebbekink, Roy, Markelo -*Gijsen, Anton Frans, Holten Gjaltema, Anne, Markelo —•Glimmerveen, Ludo, Goor Haaren, Els van, Markelo Haarman. Jos, Bathmen Hietbrink, Marieke, Markelo Hoek, Dorien, Markelo Houck, Dorothée, Holten Houten, Jorrit van den, Holten Hulsman, Alma, Holten Jansen, Dorien, Diepenheim Jansen, Jord, Rijssen Jongsma, Sierd-Jan, Markelo Keilholtz, Chantal, Goor Kessels, Koen, Markelo Koning, Seth de. Holten Koopman, Maikel, Holten Koster, Gerben, Goor Leuvenink, Annemiek, Goor Meendering, Jan Jaap, Holten Meuleman, Marriët, Lettele Mol, Jeroen, Diepenheim Nibbelink, Marion, Goor Nierop, Susan van, Holten Oever, Kika van den, Rijssen bOonk, Liselot, Diepenheim Paalman, Dorien, Holten Plas. Annelies van der, Marke lo Post, Ruben, Markelo Reijlink. Lian, Holten Reinaardus, Jos, Holten Rensen, Sandra, Holten Riet, Yvette van de. Holten e(Scholten, Loes, Goor Scholthof, Teuni, Kring van Dorth Schreuder. Marlon, Goor Schuiling, Hylke. Holten Schuurman. Tom, Goor Stokreef, Mark, Markelo Veltkamp, Robert. Markelo Wartena. Francine, Bathmen Wolda, Tim, Markelo Havo Aaftink, Dirk Jan, Holten I Aanstoot, Stefan, Markelo Altena, Ellen, Goor Andel, Lyssa van, Goor Arfman, Petra, Holten Assink, Marian, Holten Avci, Serkan. Goor Berens. Erik, Holten Bergsma. Roy, Goor Bloom. Marieke. Diepenheim Bode. Stefanie. Markelo Bomans. Rick, Goor Bons. Erik-Jan. Hellendoorn Boode. Susan. Markelo Bouman, Bas. Nijverdal Breejen, Martijn den. Bathmen Breuker, Leonie. Markelo Burg, Peter van den. Goor Deegens, Bob, Goor Deijk, Renske. Holten Durand. Iris. Bathmen Ebbekink. Rudy, Markelo Geerdink, Lisette, Diepenheim Grigorian, Armen, Goor Haar. Wendy ter. Goor Hassink, Peter, Diepenheim Have, Sanne ten, Nieuw-Hee- ten Hoefman, Malou, Holten Hoeve, Monique, Holten Hof, Jan Willem in 't, Bathmen Hogeweg, Henk Paul, Deven ter Huisstede, Hellen, Goor Hulleman, Robbert, Holten Hulshof, Ivo, Goor Jansen, Marjan, Holten Janssen, Anita, Rijssen Jong, Matthijs de, Markelo Kamp, Jolijn, Rijssen Karakoc, Gulsum, Goor Kaya, Samet, Rijssen Koebrugge, Jochem, Goor Krans, Jacqueline, Haarle Linderhof, Eric. Twello Lonink, Annemieke, Markelo Maat. Martijn van de. Rijssen Manschot, Renske, Nijverdal Manuel. Lieke. Diepenheim Meijertnan. Ruud. Holten Moed. Licselot. Holten Mollink, Thijs. Holten Mullem. Sanne van. Holten Nahuis, Emiel, Bathmen Nijhuis, Erik, Markelo Nijmeijer, Mariska. Markelo Nijssen. Carol, Okkenbroek Nitert. Hester. Rijssen Nuninga, Emiel. Goor Os, Jeroen van, Markelo Oude Veldhuis. Mark, Rijssen Parr, Wim, Holten Riemersma. Anne, Rijssen Rijntjes, Mariëtte, Deventer Roskam, Mark, Bathmen Roy van Zuydewijn, Martijn de. Rijssen Sanders, Gwenda. Deventer Schoneveld, Linda, Laren GLD Schurink. Annet, Goor Schutte, Wieke, Nieuw-Heeten Smit, Karlijn, Holten Smit, Rutger. Goor Stoffer. Nienke. Markelo Strik, Daan, Rijssen Teeselink. Gert-Jan, Holten Til. Daniek van. Goor Veneklaas, Rutger. Rijssen Veneman, Lotte, Holten Vrielink, Karin, Diepenheim Waanders. Wendy, Goor Wal, Maarten van der. Holten Warrink, Mireille. Holten Wolberink, Lionne, Diepen heim Workel, Koen, Goor Zandjans, Maaike, Diepenheim Zeeuw van der Laan, Wille- mijn, Bathmen Zwart, Laura, Goor Vmbo-basisberoepsge- richte leerweg Aalpoel, Esther, Holten Altena, Ruben, Goor Ardesch, Dennis, Nijverdal Beek, Eline van, Rijssen Beekman, Angela, Deventer Bosman, Roselinde, Holten Bouganon, Touria, Lochem Duivenvoorde, Rik, Bathmen Ebeltjes, Jeroen, Goor Eijk, Floortje van, Holten Geenen, Sophieke van, Goor Gjaltema, Keivin, Holten Haar. Juliëtte van de, Markelo Haverslag, Hans, Holten Heijenk, Bas, Deventer Heijster, Meivin, Bathmen Huiskes, Nicole, Markelo Hulsman, Charlotte. Holten Keilholtz, Maaike. Goor Kok. Marcel, Laren GLD Kollerie, Daisy, Markelo Koning, Olaf. Holten Kortsmit. Ralph-Pieter, Lo chem Kozijn. Sheena Nijverdal Lanenga. Khen, Deventer Lensink, Berry. Bathmen Loo, Thomas Laren GLD Markvoort, Niek, Holten Meuleman. Gerjan. Laren GLD Oosterbroek, Ilona, Diepen veen Overbeek, Mayke, Ambt Del den Potman, Yvonne, Laren GLD Prins. Björn. Bathmen Rensen, Imke, Holten Rietman, Patrick Bathmen Rothman, Tim. Laren GLD Said Mohamed. Amal, Goor Scheppink, Daniëlle, Markelo Schutte, Leonie, Bathmen Coeverden, Iris van, Holten Sander Scheperman) Sluiter, Annemiek, Bathmen Stijl, Femke. Markelo Voortman, Lianne, Goor Vrielink, Jeroen, Laren GLD Vruggink, Tanja. Rijssen Wal, Susan van der. Holten Weijhrother, Frans-Paul von, Bathmen Westerik, Gerben, Goor Vmbo - Theoretische Leerweg Boevink, Ywo, Goor Breteler. Linda ten, Goor Bruggeman. Ivette. Goor Brunnekreef, René, Goor Busch. Willem. Goor Colak, Ercan, Goor Domeanu. Carmen, Goor Groeneveld, Esther, Goor Haar. Remco van de, Goor Haren, Tessa van. Goor Jansen, Ceriel. Goor Koster, Sigrid, Goor Kroes, Boudewijn Goor Leeuw, Menno de Markelo Made, Debby van der Henge velde Mulder, Rick Goor Neurink, Bastiaan, Goor N ij hof, Jolien, Markelo Overbeek, Elke, Goor Plantinga, Maaike. Almelo Rijnenberg, Maikel, Goor Scheepbouwer. Pauline, Goor Semmekrot, Daniëlle, Ambt Delden Stenhuis, Lars, Goor Terol, Dennis, Goor Tonnekreek, Martijn van de, Goor Veltkamp, Fréderique, Diepen heim Westerveen, Annemarie, Goor Wilde, Miranda de, Diepen heim Wolberink, Winny, Diepen heim Wolthuis, Wiebren, Goor Zandjans, Jan Luc. Diepen heim Zhou, Nimon, Goor Vmbo - Kaderberoeps gerichte Leerweg Aaftink, Dinande, Laren GLD Alan, Memet. Rijssen Amersvoort. Annemarie van. Deventer Anticevic, Darko, Holten Baldizzone, Sanne. Holten Baltes. Susan, Holten Bie, Marianne de. Holten Blikman. Karlijn, Nijverdal Bloemen, Ery. Nieuw-Heeten Boensma, Dennis, Goor Boer, Marieke. Deventer Boomkamp, Maureen, Goor Bouman. Tim, Nijverdal Bouwmeester, Martijn. Bath men Braamhaar. Rosalie, Rijssen Bril. Patrick, Goor Brink, Igor, Bathmen Broens, Daisy, Goor Bruggeman, Lieke, Diepen heim Bruins, Kirsten, Goor Burggraaff. Robin, Diepen heim Comelis, Peter. Hellendoorn Donkelaar, Laura ten, Markelo Dorlas. Elke, Holten Eggink, Henk-Jan. Laren-G LD Feer, Nicole, Holten Fleerkate, Manon, Markelo Gerritsen, Yves, Rijssen Grave, Bryan. Bathmen Groot Roessink, Jeroen, Mar kelo Güreler, Fatih, Rijssen Haverslag. Remko. Holten Heleenders. Joyce. Deventer Heusinkveld. Christian. Holten Hietbrink, Sander. Holten Hissink. Tjarko, Holten Hoeve. Demi ten, Holten Holtslag, Jennifer. Bathmen Iyiol, Ibrahim, Rijssen Jansen, Herbert. Enter, Jonkman. Martijn. Holten Keikes, Anne. Holten Keuper, Sabine, Ambt Delden Kliemesch. Sanne, Okken broek Kok. Ingrid. Markelo Korterink, Saskia, Laren GLD Krabbenbos. Joran. Markelo Kup, Sven. Goor Landewé, Manon, Goor Leidekker, Dinan, Harfsen Loman, Mike, Harfsen Meulenbelt. Frank, Holten Muller. Koen, Nijverdal Nijenhuis. Gerwin. Markelo Noort, Mandy van. Goor Ommeren. Tim van. Holten Oolbekkink. José. Holten Pieffers. Rik-Jan. Markelo Piscaer. Inge, Holten Plat. Jordy. Goor Poon. Lisa. Holten Prins. Bernold, Rijssen Schaaf, Noëlle, Deventer Scharrenberg. Ties. Bathmen Schiphorst. Erik, Nieuw-Hee ten Schomaker, Nikki Goor Schoneveld, Sanne. Harfsen Schooien, Amoud. Laren GLD Schöppers, Stefan, Holten Sluiman. Saskia, Goor Sögüt, Bahar, Goor Stegeman, Miranda, Rijssen Tibbe, Justin, Goor Tibben, Selena Nieuw-Heeten Vegterlo, Mara. Nieuw-Heeten Vroom, Olivier, Holten Vruwink, Rianne, Markelo Wallenburg, Geert, Markelo Wanrooij, Ruud van, Goor Wessels. Peggy, Bathmen Westendorp, Ruud, Goor Wierik, Demy te, Nieuw-Hee ten Wiggers, Jasper, Bathmen Wilmink, Edo. Bathmen Winkels, Remi, Lettele Wit, Merel de. Goor Wolthuis, Milou, Markelo Yüksel, Süleyman. Rijssen Ziel, Jeroen Markelo Zweers, Emmy. Goor Zwijnen, Nicoline Nijverdal Vmbo - Theoretische Leerweg Aanstoot, Sandra, Holten Aarnink, Jermain. Markelo Abbink. Jelle. Rijssen Beffers, Melissa, Rijssen Begieneman, Laura. Goor Beusink, Sharon. Holten Bieleman. Roy, Bathmen Blankenberg. Erwin. Laren GLD Bloemendal. Anne. Rijssen Boode, Loes, Holten Bosch, Erwin, Laren GLD Breuker, Paulien, Markelo Broeze, Ruben. Markelo Bronsvoort, Susan. Holten Bruggeman. Luc. Nijverdal Bulsink. Bart, Holten Bulsink, Dennis. Holten Buunen. Jeroen. Bathmen Dijk, Marco van, Holten Dooren, Annelyn, Enter Doorn, Saskia van. Holten Edema. Bouke. Deventer Feer. Sabine. Holten Hakim, Stefano, Holten Hauptmeijer. Roderick. Nieuw-Heeten Have, Maaike ten Nieuw-Hee ten Haverslag. Jeanine. Holten Hegeman. Mark. Nijverdal Heinstman. Jill, Nijverdal Hoekman. Niels. Holten Hofte, Mark ter, Markelo Huisken. Lianne. Markelo Hutten, Sharon, Nieuw-Heeten Janssen, Emily. Laren GLD Jong, Ruben de. Markelo Jonkman. Mario, Deventer Kampe, Sanne ten. Markelo Kleinmeulman, Vere. Nijver dal Krieger, Martin, Nieuw-Hee ten Kruiper, Chantal, Nieuw-Hee ten Kruiper, Merle, Haarle Laan, Tjeerd van der, Holten Lahuis, Tessa, Holten Landeweer, Kevin, Goor Laus, Kim, Bathmen Leuverink, Kirsten, Markelo Lock, Annemarie. Deventer Loois, Robbin, Bathmen Lubbersen. Lieke. Bathmen Marsman, Niels, Holten Mersch, Quirine van der, Bath men Meuleman. Stefan. Lettele Mondeel, Joep. Markelo Muilerman, Alieke, Bathmen Nijssen. Annet Okkenbroek Nikkels. Eelco, Bathmen Ostet, Claudia. Holten Overkempe. David, Holten Peeters, Tjitske, Rijssen Poll. Inge van den. Nijverdal Poutré, Coen La. Bathmen Rekveldt. Barbara. Deventer Resink. Annemarijn. Bathmen Sanderman. Esther. Markelo Schepers. Jordy. Laren GLD Schooien. Sabine. Holten Schooten, Pim van. Nijverdal Schooten. Petra van. Bathmen Schreurs, Bas Markelo Smeijers. Martine. Rijssen Tiebot. Alex. Nijverdal Top. Stefan Deventer Veenhuis, Vera Bathmen Veldwachter. Frank. Bathmen Veltkamp, Sandra. Markelo Verheul. Maurice, Deventer Wannink, Katelijne. Markelo Wessels, Monique. Rijssen Wiepkema. Klif. Holten Zandvoort, Jorit, Markelo

Holtens Nieuwsblad | 2004 | | pagina 9