Doelsaldo scheidsrechter bij schoolvoetbaltoernooi Handbaldames uitgeschakeld Medaille wedstrijd voor Holtense jeugdatleten Resultaten Blauw Wit Resultaten SV Holten Jubilarissen SV Holten Sport Agenda Twentse Rabotoertocht Bijeenkomsten ouders Blauw Wit thuis Bergvliegers SV Holten uit Donderdag 29 april 2004 Holtens Nieuwsblad 9 Vios Vaassen 2- Blauw Wit 2 Blauw wit begon scherp cn Jan Julian onderschepte de bal na een fout in de verdediging bij Vios en hi j gaf een goede pass, waar door Jurgen Kolkman kon afronden. Hierna zakte Blauw Wit een beetje in en er waren kansen over en weer. Ruststand 0-1Blauw Wit begon moeizaam in de tweede helft. Een fout in de defensie zorgde ervoor dat Vios terug kon komen tot 1-1. Maar naarmate de wedstrijd vorderde trok Blauw Wit de wedstrijd naar zich toe. Johan Bosschers viel prima in en maakte met een mooie individu ele actie het bevrijdende en winnende doelpunt. Eindstand 1-2. Blauw Wit 3 - CSV Apeldoorn 6 Al snel werden er kansen gecreëerd en het was Arjen Stam die na een vloeiende aanval loepzuiver afrondde: 1-0. CSV werd nauwe lijks gevaarlijk en Blauw Wit bleef druk zetten. Robert Jan zag zijn schot uit een moeilijke hoek op de paal belanden en een voor zet van Marcel hobbelde vlak voor de goal langs, zonder dat ie mand zijn voet er tegen kon zetten. Na rust waakte Blauw Wit voor de dip die ze vorige week zo lelijk opbrak. Nu was er wel de concentratie en het was Johan Bolink die vanaf eigen helft werd weggestuurd, waarna hij koeltjes afrondde. Vios Vaassen 6 - Blauw Wit 5 Voor rust kwamen er drie treffers op het bord. In het laatste kwar tier voor rust had Blauw Wit meer greep op de wedstrijd, maar kwam ondanks enkele mogelijkheden niet tot scoren. Na rust had Blauw Wit enkele omzettingen in het team aangebracht, waardoor de thuisploeg even moest wennen. Blauw Wit kreeg opnieuw en kele mogelijkheden, maar ook nu geen treffer. De thuisploeg kwam langzamerhand terug op het oude niveau en scoorde nog twee keer. Ook Blauw Wit scoorde een keer, maar de scheids rechter die een makkelijke middag had keurde de treffer om onbe grijpelijke reden af, waardoor het 5-0 bleef. Eindstand 5-0. Blauw Wit Al - Hector Al Al begon goed met sterk middenveldspel. Er was duidelijk een les geleerd uit de vorige wedstrijd. Toch was het Hector dat voor de rust 0-1 maakte. De tweede helft begon zeer goed, maar ook deze keer was het Hector dat scoorde. Weer was het een fout van het middenveld. Dat het daarna al snel 1-5 werd deed eigenlijk niet meer terzake. Een verdiende overwinning van Hector Al. Eindstand 1-5. Blauw Wit Cl kampioen in Luttenberg Blauw Wit kwam ccn paar keer gevaarlijk uit over links via Noel, maar ook Blauw Wit kwam niet tot scoren. Ruststand 0-0. Dat de thee in Luttenberg wonderen kan verrichten, bleek al snel want Blauw Wit begon de tweede helft veel sterker aan de wedstrijd. Na een zeer mooie aanval van Blauw Wit was het Wouter die voor de openingstreffer zorgde 0-1Blauw Wit rook het kam pioenschap al en wilde nu echt afrekenen met de tegenstander en het was Gijs die voor de verlossende 0-2 zorgde. Het toetje deze middag kwam van de schoen van Jurgen een juweel van een af standsschot die de 0-3 uitslag op het bord zette. Eindstand 0-3. SDOLE3-Blauw Wit El Dc wedstrijd begon snel met een doelpunt voor Blauw Wit. SDOL speelde niet sterk, maar wist een keer te scoren in de eerste helft. David kwam met een hattrick, zodat de ruststand 1 -5 werd. De tweede helft begon Blauw Wit weer sterk en scoorde de ene na de andere. De eindstand werd een monsterscore: 2-11. Rhoda Raalte E8 - Blauw Wit E2 Blauw Wit ging voortvarend van start en zette Rhoda direct goed onder druk. Met een goed uitgevoerde aanval lukte het Michel de 0-1 binnen te schieten. Blauw Wit probeerde de voorsprong ver der te vergroten maar had zoals vaker, de laatste wedstrijden ge beurde geen geluk in de afwerking. Rhoda had dit wel waardoor de ruststand 2-1 was. Na rust werd goed begonnen maar toch was het Rhoda dat het meest tot scoren kwam. Joey keepte goed maar toch wist Rhoda er nog 5-1 van te maken. Eindstand 5-1. Blauw Wit E3 - Nieuw-Heeten E2 Blauw Wit ging meteen in de aanval en zorgde voor een doelpun- tenregen, ondanks een goed keepende,doelman van Nieuw Hee- ten. Ruststand 9-0. Omdat er erg goed werd samengespeeld en omdat de Blauw Witters Nieuw-Heeten dc hele wedstrijd onder druk hielden, werd de score uiteindelijk 17-0. Blauw Wit C2 - JC Hellendoom C2 Blauw Wit C2 heeft afgelopen zaterdag in elk geval de tweede plaats in de competitie veilig gesteld door directe concurrent JC Hellendoom C2 met 3-1 te verslaan. De uitwedstrijd werd met de zelfde cijfers verloren. Met name de rechtsbuiten bleek toen een ware kwelgeest. Deze werd in deze wedstrijd prima uitgeschakeld door Ruben. Slechts een kleine onoplettendheid had de legen- treffer tot gevolg. Eindstand 3-1. Blauw Wit F3-WijheF8 Er werd goed gespeeld en er ontstonden kansen aan beide kanten. Twee keer over kwam een spits van de thuisploeg alleen voor de keeper van Wijhe, maar deze wist een doelpunt telkens te voorko men. Bij Blauw Wit was het Jarno die het doel lang schoon hield. Net voor rust wist Wijhe toch te scoren. Eindstand 0-6. Holten F3-SVZWF4 Na tien minuten was het Mathijs die droog in de linkeronderhoek knalde. Holten kreeg nog twee kansen maar deze werden niet be nut. SVZW echter deed wat er verwacht werd en scoorde er vro lijk op los. De ruststand was 1-3 en na de rust liet SVZW er geen twijfel over bestaan wie er kampioen wordt. Eindstand 1-8. Twenthe Goor F2 - Holten F1 Twenthe kwam al op (2-0) voordat Holten een beetje gewend was aan het kunstgras. Daarna kwam Holten beter in de wedstrijd en uit een van de kansen wist Jordy (2-1) te maken. Nog voor rust maakte Twenthe (3-1). In de tweede helft combineerde Twenthe veel beter dan Holten en kon de score regelmatig opvoeren zonder dat Holten hier veel tegenover kon stellen. Eindstand 7-1. Hector D2 - Holten D2 De eerste minuten gaven een duidelijk overwicht van Holten te zien en een doelpunt van Koray. Het optimisme bij de spelers leidde echter tot slordig spelen. Bovendien wisten de tegenstan ders tot tien a twaalf keer toe onze aanvallers buitenspel te zetten, soms al vlak over de middellijn. Dat zorgde voor frustratie en bal verlies, en tot 1-1De tweede helft gaf een ander Holten te zien. Fel en goed spelend van het eerste tot het laatste fluitsignaal. En met veel kansen voor Holten. Mickey wist met hulp van dc tegen stander het betere spel in een voorsprong om te zetten: 1-2. Nick, Ties en Arno maakten in de verdediging elke tegenstoot on schadelijk. Koray maakte op een pass van Jard 1-3, en later na een voorzet van Herbert zelfs 1-4. Eindstand: 1-4. Holten Dl - de Zweef D2 Het was binnen vijf minuten dat dc snelle spits Kylian in stelling werd gebracht en hij rondde zijn doelpoging met een schitterend schot af. hetgeen 1 -0 betekende. Holten ging lustig door met het opzetten van goede aanvallen en was enkele keren dicht bij suc ces. Echter, het doelpunt viel aan de andere kant 1-1Daarna pakte Holten de draad weer op en begon weer druk te zetten op het doel van de tegenstander. Kylian brak door en met een prach tig schot. Einduitslag: 2-1 Diepenheim 3 - Holten 6 Holten liet zich onder druk zetten door Diepenheim en kon op haar beurt geen vuist maken. Gedurende de eerste helft werd het steeds beter. Tonnie kapte tweemaal de verdediger uit en schoot de bal geplaatst in de onderhoek. 0-1. Na rust werd er snel ges coord door Benno, die de bal met een kopbal de kruising in joeg. 0-2. Kort daarop werd uit een corner de 0-3 binnengekopt cn was Wilco de man die de keeper van Diepenheim het nakijken gaf. Holten 6 won zodoende deze wedstrijd. Blauw Wit Zaterdag 1 mei Holten - Het jaarlijkse school voetbaltoernooi voor de basis scholen van Holten werd maan dagavond 19 en donderavond 22 april gehouden op sportpark Meermanskamp. Leerlingen uit de groepen zeven en acht streden om de eer van voetbalkampioen 2004. waarbij elke school met een meisjes- en jongensteam uitkwam. De grote dorpsscholen uit Holten lever den twee jongensteams. Alle teams moesten dit jaar vier par tijen spelen. In de jongenspoule van de eerste Holten - De Twentse Raboban- ken houden zondag 16 mei de Twentse Rabotoertocht: een toertocht van 100 kilometer door het Twentse landschap. Bijzonder is enerzijds de moge lijkheid om de route op ieder ge wenste plek te starten (inschrij ving vindt dan plaats op de eerstvolgende post) en ander zijds de gezelligheid en sfeer die de renners tijdens de tocht bij de pauzeplaatsen tegen komen. De route heeft een goede beweg wijzering en de verzorging on derweg is met voldoende eten en drinken uitstekend geregeld. Starten kan men tussen 8.00 en 10.00 uur bij de Rabobanken in Denekamp, Saasveld en Diepen heim. Fietsers kunnen voor 3 eu ro deelnemen, te voldoen bij de startplaats. De opbrengst van deze tocht wordt door de Rabobanken ver dubbeld en gaat naar een goed doel: Revalidatiecentrum 't Roessingh. Voor meer informatie kunnen renners kijken op www.rabo toertocht. nl. Holten - Twintig jeugdatleten van AV Holten vertrokken za terdag om 11.00 uur naar En schede. Daar stond de eerste medaille wedstrijd op het pro gramma. Voor een aantal atleet - jes was dit de eerste officiële wedstrijd. Bij de meisjes pupillen C werd Bente dertiende, Madelief elf- de* en Marieke tweede. Bij de Jongens pupillen C werd Ruben elfde, bij het hoogspringen haalde hij zelfs de limiet voor zilver. Bij Jongens pupillen B behaalde Guido de elfde plek en Jasper werd achttiende. Bij de meisjes pupillen A was Mi chelle de enige Holtense deel neemster. Met een mooie 26ste plek en op een onderdeel de li miet voor goud een geslaagde middag. De Jongens pupillen A waren met negen man goed ver tegenwoordigd. Stijn haalde op de 1000 meter net de limiet voor goud niet maar scherpte wel zijn persoonlijk record be hoorlijk aan. Peter en Maik de den het prima en komen met een aantal onderdelen in de buurt van de limieten. Omar komt met kogelstoten aardig in de buurt van de limiet voor goud. Mathijs miste bij het ko gelstoten een centimeter en bij de 1000 meter 7 seconden voor de limiet voor brons. Jelmer, Stef, Wouter en Sander haalden op alle onderdelen de limiet. Bij de meisjes junioren D sprong Silke ondanks een bles sure 1,15 meter hoog en won Janncke met glans de meer kamp. Bij de meisjes junioren C verbeterde Marijc het clubrc- cord op de 600 meter en Jette deed hetzelfde bij het speerwer pen. Jongens pupillen C: Ruben ter Harmsel, 80 cm. hoogspringen, 10.74 sec. sprint 40 meter, 8.20 m. bal werpen. Meisjes pupillen C: Madelief Uij- en. 1.96 m. verspringen, 2.325min. 600 m., 8.24 m. balwerpen; Marie ke Haverslag. 2.60 m., 2.415min., 13,33 m,; Bente Landeweerd. 2 05 m., 2.522min„ 6.25m.: Jongens pupillen B: Guido Corne- lis, 90 cm. hoogspringen, 7.4 sec. sprint 40m. 5.47 m. kogel: Jasper Foks, 95 cm.. 7.6 sec., 3.86 m. Jongens pupillen A: Omar Comelis 2.83 m. verspringen. 6.80 m. kogel, 4.013 min. 1000 m; Sander Foks, teams van de drie scholen was het enorm spannend. Hier werd een hele competitie afgewerkt. Tijdens de laatste wedstrijd werd het ongemeen spannend tussen de Regenboog en de Haarschool, omdat bij winst van de Regenboog met twee doel punten verschil het kampioen schap binnen zou zijn. Halverwege was het 2-0. maar in de tweede helft scoorde de Haar school. Hierdoor werd de Haar school uiteindelijk kampioen. In punten gelijk met dc Regen boog, maar met een doelpunt meer gescoord. In de meisjespoule ging het. net als vorig jaar, tussen de Bos- school en de Haarschool. In hun onderlinge confrontatie werd het een gelijkspel (1-1) en tijdens de andere wedstrijden werd door beide alles gewonnen. Ook hier dus een beslissing op doelsaldo. Uiteindelijk werd de Bosschool door een beter doelsaldo van slechts een doelpunt meer de kampioen. In de tweede jongenspoule was de Bosschool duidelijk de betere ploeg door alle wedstrijden te winnen. Er was een gedeelde tweede plek voor de Haarschool en Dijkerhoek. Vele ouders en begeleiders hebben weer geno ten van goede, sportieve en Holten - De tweede ronde van het handbalbekertoemooi afde ling oost werd afgelopen week end gespeeld. De dames van Holten moesten daarin aantre den tegen Overwetering en Dij- koraad Kwiek (regio klasse) en Brouwers Dalfsen en SDOL uit de eerste klasse. Holten moest door blessures een beroep doen op 3A-speelsters en wist van te voren dat het een moeilijke opgave zou worden. Holten startte tegen de grootste 3.43 m., 5.53 m., 4.315 min.; Mat- thijs ter Harmsel, 2.57 m., 4.99 m., 4.475 min., Wouter Jansen, 3.24 m., 6.11 m., 4.146 min.; Peter Kap- pert, 2.12 m.. 4.67 m., 5.307 min.; Stef Schots, 3.22 m., 6.47 m., 3.550 min.; Maik Timmer Arends, 2.47 m., 4.19 m., 4.585 min.; Stijn Holten - SV Holten speelde afge lopen zondag haar laatste thuis wedstrijd, van seizoen 2003 - 2004, tegen ABS uit Bathmen. Onder een stralende hemel werd van de gelegenheid gebruik ge maakt om enkele coryfeeën van SV Holten extra in het zonnetje te zetten. Voetbalvoorzitter Jan Aanstoot huldigde op het hoofd- veld Gerrit Klaasses, aanvoerder van het eerste elftal voor zijn vierhonderdste wedstrijd voor Holten 1 en Wilfred van de Pluijm voor zijn 250ste wed strijd De laatste heeft overigens inmid dels al meer dan driehonderd caps achter zijn naam staan. Te vens nam Freek Bekkemens, lei- (Foto: Johan Bolink) spannende voetbalwedstrijden. Jongens Poule 1:1. Haarschool; 2. Regenboog: 3. Holterenk. Meisjes: kanshebber Overwetering. Ér werd goed partij gegeven, maar meer dan de 5-11-nederlaag zat er niet in. In het duel tegen SDOL werd ook goed gespeeld en een verdienstelijk 6-6-gelijk- spel behaald. Tegen Brouwers Dalfsen speel de Holten haar beste wedstrijd en werd uitstekend met 10-5 ge wonnen. De slotwedstrijd tegen Dijkoraad Kwiek ging nergens meer om. Kwiek speelde erg hard en Holten geloofde het wel. Dit leidde tot een 5-16 neder- Uijen. 2.91 m., 4.45 m„ 3.461 min.; Jelmer Willems, 3.13 m., 5.22 m., 4.334 min. Meisjes pupillen A: Michelle Schuppert, 1,10 m. hoogspringen, 10.6 sec. sprint 60m, 13.43m. 1000 m. Meisjes junioren D: Janneke Paal- der van het eerste elftal en Jan van Beek, voorzitter van de sup portersvereniging, van deze gele genheid gebruik om namens hun achterban beide heren te felicite ren met het behaalde resultaat. Beide jubilarissen ontvingen uit handen van deze bestuurders de gebruikelijke oorkondes en en veloppen met inhoud. Aansluitend werd afscheid geno men van Gerrie den Heijer die 38 jaar lang namens de supporters vereniging zich belast heeft met het verkopen van loten tijdens de thuiswedstrijden van SV Holten. Gerrie heeft tevens 38 jaar lang. sinds de oprichting, deel uit ge maakt van het bestuur van de 1.Bosschool; 2.Haarschool; 3. Re genboog; 4. Holterenk; 5. Dijker- hoek. Jongens Poule 2: 1.Bos school; 2.Haarschool 2; 2. Dijker- laag. óvcrwctcring won van SDOL waardoor dit team in de halve finale staat. Eindstand: 1Overwertenng 4-8; 2 SDOL 4-5; 3 Kwiek 4-4; 4 Holten 4-3. 5 Dalfsen 4-0. Voor de competitie werden drie wedstrijden gespeeld. Meisjes A2 speelde tegen Overwerte- ring, een team dat in de zaal twee klassen hoger speelde. Hol ten verraste in de beginfase en man, 1.20 m. hoogspringen, 5.84 m. kogel: Silke Nijland. 1.15 m.. 9.1 sec., 7.58 m. Meisjes junioren C: Marije Dang- remond, 4.25 m. verspringen, 1.530 min. 600 m., 22.73 m. speer werpen; Jette Wielaard. 4.25 m., 1.574 min., 26.22 m. hoek; 4. Regenboog 2; 5. Holterenk 2. Sportiviteitsprijs: Regenboog 2 (jongens). stond bijna tien minuten met 0-2 voor. Daarna was het Overwete ring dat de klok sloeg en bij rust al met 16-2 leidde. Na rust ging het iets beter en was het jammer dat Holten vier strafworpen mis te. De eindstand werd 33-8. De B-jeugd van Nieuw-Heeten was iets te sterk voor Holten. Holten komen niet over wissels be schikken en kwam daardoor conditie te kort. Het duel eindig de in 8-13. De D-jeugd boekte een zege op Nijhof/ Broekland. Holten won verdiend met 6-1. Het Steunpunt Mantelzorg van Carinova houdt vanaf 2 juni zes bijeenkomsten op de woensdag avonden voor ouders van een kind met een beperking. Zorgen voor een kind met een beperking doe je met liefde maar is wel zwaar. Onbegrip uit de omgeving, geen tijd meer heb ben voor jezelf, vöor je relatie of voor de andere kinderen en li chamelijke klachten zijn zaken die ouders in de praktijk tegen komen. De zorg die deze ouders bieden wordt ook wel mantel zorg genoemd, Mantelzorger worden is vaak geen bewuste keuze, het overkomt je. Tijdens de avonden staat niet het kind, maar de ouder centraal. Er zullen verschillende sprekers langskomen; een coördinator van de Vrijwillige Thuiszorg, een medewerker van Mee en een yoga-docent. De andere avon den worden ingevuld met the ma's die ouders zelf aandragen. De avonden worden gehouden in het gebouw van Carinova aan de Zwolseweg 180 in Deventer. Het gaat om de data: woensdag 2 juni. woensdag 9 juni. woens dag 16 juni. woensdag 23 juni, woensdag 30 juni. De avonden zijn van 20.00 - 22.00 uur. Deelname is gratis. Ouders uit de gemeenten Deventer, Raalte. Bathmen, Olst en Holten kunnen deelnemen. Voor aanmelding en meer infor matie kan men terecht bij N. Burggraaff, mantelzorgconsu lent van Carinova. Zij is bereik baar op werkdagen van 09.00 uur tot 12.00 uur op telefoon nummer 0570-686185. Blauw Wit I - Avanti T. 1. 14.30 uur; Blauw Wit 2 - Avanti T. 2, 12.30 uur; EZC'84 4 - Blauw Wit 3, 14.30 uur (vertrek 12.45 uur): Excelsior'31 7 - Blauw Wit 4, 14.30 uur (vertrek 13.30 uur): Blauw Wit 5 - Sp. Eefde 5, 14.30 uur; IJsselstreek Al - Blauw Wit Al. 14.30 uur (vertrek 13.00 uur). Blauw Wit BI - SVVN BI, 13.30 uur; Blauw Wit Cl - Haarle CL 12.00 uur; DETO C2 - Blauw Wit C2, 12.30 uur (vertrek 11.15 uur). Blauw Wit Dl - SVVN D2, 10.30 uur: Rohda R. D7 - Blauw Wit D2, 9.00 uur (vertrek 8.00 uur): Blauw Wit EI - Heeten E2, 9.30 uur; Wij- he'92 E4 - Blauw Wit E2. 8.45 uur (vertrek 7.45 uur); Rohda E. 9 - Blauw Wit E3, 9.00 uur (vertrek 8.00 uur): Rohda E. 10 - .Blauw Wit E4, 10.00 uur (vertrek 9.00 uur); Raalte F2 - Blauw Wit Fl, 10.00 uur (vertrek 9.00 uur); Blauw Wit F2 - Broekland F2, 10.30 uur; Blauw Wit F3 - Wesepe F3, 9.30 uur. Woensdag 5 mei Elspeet 5 - Blauw Wit 5, 19.15 uur (vertrek 17.45 uur). SV Holten Zondag 2 mei Lettele 1 - Holten 1, 14.00 uur; Wesepe - Holten 2, 10.00 uur; Hol ten 3 - Rohda R. 11, 9.30 uur; Wierden 4 - Holten 5, 10.00 uur; Holten 6 - Markelo 6. 9.00 uur: Holten 7 - Haarle 7, 10.00 uur; SC Balkbrug 4 - Holten 8, 11.00 uur; Holten 9 - Almelo 8, 9.00 uur. Zaterdag 1 mei Holten El - GFC El, 18.30 uur; Holten BI - Blauw Wit BI, 19.00 uur; Holten MB - Omhoog MB. 19.00 uur; WSV A2 - Holten Al. 14.30 uur: SV Nijverdal BID - Holten BI. 14.30 uur (vertrek 13.30 uur); Holten Cl - Overwete ring Cl, 14.30 uur; SVZW C3 - Holten C2D, 9.30 uur (vertrek 8.30 uur); JC Hellendoom Dl - Holten Dl, 9.45 uur (vertrek 8.45 uur). Holten D2 - NEO D5, 1 1.00 uur. Wierden El - Holten El, 10.00 uur (vertrek 9.00 uur); Excelsior'31 E6 - Holten E2D, 10.00' uur (vertrek 9.15 uur); Holten E3 - Enter Voor uit E2, 10.00 uur; Holten Fl - Ex celsior'31 F2, 11.00 uur; Holten F2 - Zenderen Vooruit F2, 11.00 uur; Enter Vooruit F3 - Holten F3. 10.30 uur (vertrek 9.30 uur); Heino MC3 - Holten MCI, 10.00 uur (vertrek 8.45 uur). Vletgoor - De laatste wedstrijd van het seizoen speelt Blauw Wit thuis tegen het Avanti Twello van Henry Stam. Blauw Wit speelt de laatste we ken niet echt overtuigend. De nederlaag tegen de kampioen was misschien wat geflatteerd, maar het geeft wel aan waar de ploeg momenteel staat. Misschien kan in de laatste wedstrijd thuis voor eigen pu bliek nog wat glans aan het toch mooie seizoen gegeven worden. Die glans werd vooral in de eerste seizoenshelft en in de eerste weken na de winter stop verdiend. De tegenstander uit Twello is bijna zeker van klassenbehoud. Alleen een ne derlaag kan de ploeg nog op breken, maar dan moeten de ploegen die onder hen staan wel hun duels winnend afslui ten en dat zal waarschijnlijk niet elk team lukken. De wedstrijd op 't Vletgoor be gint om 14.30 uur. Holten - Ondanks het mooie weer van afgelopen zaterdag was het voor de duiven van de Bergvliegers niet makkelijk om de weg naar huis te vinden. De afgelopen weken waren de concoursen binnen tien minu ten gesloten maar nu was het anders. Nu waren er in tien minuten net vijf duiven gearriveerd en werd het concours na 48 minuten ge sloten. A. Kaspers had als eer ste een duif terug. De gemid delde snelheid bedroeg 67,5 ki lometer per uur. De eerste tien plaatsen werden als volgt ver deeld: 1-4-6-8-9 A. Kaspers. 2- 5 J.G. van Werven, 3-7 H. Jan sen, 10 H.J. Paalman. Holten - SV Holten speelt zon dag haar laatste competitiewed strijd uit tegen W Lettele. Ondanks de thuisnederlaag te gen ABS (0-2) staat SV Holten nog steeds op de derde plaats van de ranglijst. Alleen bij winst in Lettele is SV Holten zeker van de derde stek. die waarschijnlijk recht geeft op deelname aan de na- competitie. Bij een gelijkspel is SV Holten afhankelijk van de resultaten bij de concurrentie. De wedstrijd begint om 14.00 uur. Op de foto de jubilarissen Wilfred van de Pluijm, Gerrie den Heijer en Gerrit Klaasses. supportersverenging van SV Holten. Holtense jeugdatleten deden in Enschede mee aan een medaille wedstrijd.

Holtens Nieuwsblad | 2004 | | pagina 9