Eerste team Blauw Wit laat dure punten liggen Eerste en tweede schaakteams sluiten seizoen af met nederlaag Nacompetitie blijft reëel streven voor SV Holten Resultaten Blauw Wit Blauw Wit bewijst zichzelf geen goede dienst Sportagenda Blauw Wit naar Sparta Enschede Darten Bergvliegers Dick Beldman naar Hardenberg Puzzelrit SV Holten thuis tegen ABS Donderdag 22 april 2004 Holtens Nieuwsblad 9 Elspeet 4 - Blauw Wit 3 Uit een van de vele kansen was het Jacco die uit een scrim mage wist binnen te tikken. In de tweede helft tapte El- speet uit een ander vaatje en wist het zelfs de 1 -1 binnen te schieten. De gemiste kansen van de eerste helft braken het derde daarna lelijk op. want in de tweede helft was er nog wel druk, maar veel minder goed voetbal. Elspeet was wel scherp en scoorde ook de 2-1. Hierna gingen de koppies enigszins omlaag bij Blauw Wit en nadat het uit een straf schop 3-1 werd, was de wedstrijd gelopen. De 4-1 bena drukte vervolgens alleen nog maar meer de off-day van het derde. Eindstand 4-1. Blauw Wit 5 - CSV Apeldoorn 11 Via Erik Aanstoot werd het al snel en fraai 1-0. Apeldoorn kwam echter snel terug en kreeg hierna hele mooie moge lijkheden op meer. maar André Aanstoot was weer in vorm. Erik Aanstoot scoorde de 2-1 en Jan Harbers scoor de uit een vrije trap ook fraai 3-1. In de tweede helft was Blauw Wit wel sterker en vooral ook slimmer. De vele kansen werden verzilverd door Jan Paalman 4-1 en Martin Kerkdijk tot de 7-2. De open wedstrijd leverde in het laat ste kwartier nog drie doelpunten op. CSV scoorde één keer en via Egbert Beldman en Jan Paalman werd de eindstand 9-3. Eindstand 9-3 Blauw Wit Cl - Den Ham C2 Blauw Wit begon redelijk aan deze wedstrijd. Na wat kan sen op en neer was het Gijs die voor de openingstreffer zorgde: 1-0. Blauw Wit liet de tegenstander te veel voet ballen en moest dan ook toezien dat Den Ham de 1-1 op het bord zette. Na 25 minuten gespeeld te hebben, moest aanvoerder Marten het veld verlaten met een zware bles sure aan zijn heup. Opnieuw een zware domper voor Blauw Wit Cl. Gelukkig was het vlak voor rust Oktay die toch nog onverwachts de 2-1 prachtig inschoot. Eindstand Wijhe D2 - Blauw Wit Dl Het was D1 dat de eerste goede kansen kreeg middels Joris en Remi. Deze werden niet afgerond. Wijhe bleef fanatiek voetballen en door slecht wegruimen van de verdediging kon Wijhe de 1-0 inschieten. In de tweede helft bleef Wij he de sterkere, maar kreeg niet echt kansen meer. Blauw Wit probeerde het nog wel. maar kon geen vuist maken aangezien ook de scheids en grensrechter van de thuis ploeg de punten graag in Wijhe wilden houden en de kan sen voor Blauw Wit affloten. Eindstand 1-0. Haarle E2 - Blauw Wit El Blauw Wit wist voor de rust de stand op 0-2 te bepalen. Met Thomas als keeper en de geblesseerde David als veld- speler. De score had nog hoger uit kunnen vallen, maar het was alleen Max die de 0-1 en 0-2 op het scorebord bracht. Na rust was het de tuisploeg die terug in de wedstrijd kwam. Haarle kwam tot 2-3 en wist zelfs in de slotfase de 3-3 aan te tekenen. Eindstand 3-3. Blauw Wit E2 - Lemelerveld E4 Lemelerveld begon sterk en scoorde direct al de 0-1. Blauw Wit probeerde wat terug te doen maar had geen ge luk in de afwerking. Dat had de tegenstander vyel en liep voor rust al uit tot 0-5. De tweede helft liet een veel feller Blauw Wit zien, dat het met de juiste inzet veel beter gaat en na dat het nog 0-6 werd scoorde Blauw Wit uit een cor ner van Edwin 1 -6. Dit gaf vertrouwen en Biauw Wit bleef sterk aandringen. Michel maakte ,er met een goed schot 2-6 van en ook daarna bleven de betere kansen voor Blauw Wit maar het scoorde niet meer dat deed Lemelerveld nog wel een keer 2-7. Eindstand 2-7. Blauw Wit E3 - Lemelerveld E6 Lemelerveld werd direct onder druk gezet en al snel werd gescoord. Toen de eerste goal eenmaal was gevallen, volg den cr in de eerste helft nog vijf. De tweede helft werd cr van keeper gewisseld. Bram stond onder de lat. Het doel- puntenfestijn ging gewoon verder. De Blauw Witten ble ven goed voetballen en verslapten niet. Nadat Cindy en Boaz bijna hadden gescoord kwam Tamar Floor na een lange solo actie voor de keeper en wist de bal schitterend in het net te werken. Gelukkig wist Lemelerveld met een mooi afstandsschot de eer te redden. Eindstand 16-1. Blauw Wit E4 - DES E3 Jasper en Jasmijn maakten hun debuut bij E4. Hiermee komt het team weer op volledige sterkte en kan het team- gevoel weer worden opgebouwd. Ondanks het wennen aan elkaar werd er toch direct aanvallend gespeeld met doel punten als resultaat. Boudewijn en Leon zorgden voor een ijzersterke verdedigingslinie en speelden vlot nar de voor hoede. De ruststand was 3-3. Het spel zat er in en in de tweede helft kon er worden opgebouwd. Youri en Robin hebben in de tweede helft een knap staaltje opbouwend voetbal laten zien. Eenmaal aan de bal waren ze niet meer te stoppen. Robin wist daarnaast alle gaatjes te benutten en stond steeds op de goede plaats om het doelpunt te maken. Eindstand 7-5. Blauw Wit F1 - Haarle F2 De eerste helft zagen we een F1 dat we nog niet eerder hadden gezien deze competitie. Lekker fel. hard werkend en samenspelend. Dat resulteerde in een ruststand van 1-1 Rens scoorde via de voet van een tegenstander. De tweede helft was het minder, omdat F1 alles had gegeven in de eerste helft. Maar het hele team heeft wel geweldig zijn best gedaan. Eindstand 1-8. Rohda Raalte Fll - Blauw Wit F3 Wegens afmeldingen waren dit keer de gastspelers Geert en Leo van F2 mee. Mede hierdoor was iedereen vol ver trouwen en dat maakte indruk op dc tegenstander. Het duurde dan ook niet lang of Blauw Wit stond al met 0-2 voor. Toen werden de spelers van Rohda wakker en kwa men sterk terug. Voor de rust werd de stand toch weer ge lijk. In de tweede helft ging Blauw Wit sterk door en wist Geert nog drie keer te scoren. Daarna schoot Rohda een keer op de paal en een keer tussen de palen, maar de eerste verdiende overwinning was binnen. Eindstand 3-5 Blauw Wit 2 - AZSV 4 Toen Blauw Wit meer de overhand kreeg, viel ook direct de 1-0. Na een handig steekballetje van Arturo wist Jurgen bekwaam af te ronden. Direct hierna kreeg ook AZSV een enorme kans maar het bleef 1-0 tot de rust. Het begin van de tweede helft was voor Blauw Wit. Na een bal op de paal van Ernst Jan. een bal van John Paul die buiten het zicht van de scheidsrechter achter de doellijn werd weggewerkt en nog een bal op de paal van Arnoud. was het na een uur spelen toch raak. Reindcr nam de voorzet van Bennie knap op de borst aan en schoof beheerst binnen. AZSV ging nu wat meer risico nemen en kwam weer vaker in de buurt van het Blauw Witte doel. In de 75e minuut werd het na moeizaam uitverdedigen 2-1. Blauw Wit kreeg het nog even moeilijk maar Arnoud besliste de wedstrijd door eerst een bal van de lijn te halen en vlak voor tijd de 3-1 binnen te koppen. Eindstand 3-1. Vletgoor - Blauw Wit speelt za terdag de laatste uitwedstrijd van dit seizoen bij koploper Sparta Enschede. Blauw Wit kan de borst nat maken want het eigen vertoonde spel was afge lopen zaterdag niet om over naar huis te schrijven, terwijl Sparta in Glanerbrug onderuit ging en dat voor eigen publiek graag recht wil zetten. De kampioenskansen voor Spar ta blijven groot omdat SVVN in het onderlinge duel met DES onderuit ging en dus niet tot op één punt naderde. Of Blauw Wit nog tot een stunt in staat is zal blijken in Enschede, waar om 14.30 uur wordt afgetrapt. Holten - Voor de derde keer zal in de maand mei worden gestart met het Holtens Kampioenschap Darten. Er zal volgens een poulesysteem wisselend bij Bierlokal am Bahnhof en 't Klavier door mid del van poulewedstrijden (van vier tot vijf deelnemers) worden gespeeld. De finale wordt dit jaar gehou den bij Bierlokal am Bahnhof op vrijdag 28 mei. Holten - De derde vlucht voor de postduiven van de Bergvliegers werd afgelopen weekend gehou den. Het weer speelde dit week end geen rol want het was een stralende dag. Dit was het ook zeker voor H.J. Paalman want een van zijn dui ven wist als eerste van 314 dui ven de 198 kilometer te over bruggen. Om 9.30 uur werden de duiven gelost in het Belgische Heverlee met een wind uit zuidelijke rich ting. De eerste duif wist een snelheid te ontwikkelen van gemiddeld 95 kilometer per uur (1582 me ter per minuut). 1-7 H.J. Paalman, 2 A.J. Kramer, 3 A vd Heide, 4-5-6-9-10 A. Kaspers, 8 H.Jansen. Holten - In hun laatste wedstrijd van het seizoen verloren zowel het eerste als het tweede team van de Holtense schaakvereni ging. Vorige week vrijdag (16 april) ging het tweede team met 3'A- 2A ten onder tegen Hardenberg 5. Hiermee ging de laatste kans op het kampioenschap teloor. Een overwinning was noodzake lijk. Holten begon goed met over winningen van Erik Bosman en Bas van Beek. Erik slaagde erin zijn pionnen tot een forse op mars te bewegen. Na afruil won hij bovendien nog een stuk. Zijn tegenstander gaf pas op toen hij nog een tweede stuk verloor. Bas van Beek wist twee pionnen te winnen en daardoor twee vrij pionnen. Dit was genoeg voor zijn tegenstander om te beseffen dat hij beter op kon geven. Daar- Holten - Holten was afgelopen zondag de verpersoonlijking van het degradatiespook dat al een tijdje boven de ploeg van Haarle ronddwaalde. Als je eenmaal on der aan staat, zit alles tegen. Dit gold zeker voor de bezoekers op Meermanskamp. Holten speelde abominabel slecht en Haarle stond bij de rust verdiend op een voorsprong. In de tweede helft wisten de roodzwarten de stand om te bui gen in een 3-1-overwinning. 'Wanneer je slechte wedstrijden wint. word je kampioen.' Zo luidt een oud voetbalcliché. Dit zit er voor Holten niet meer in, maar de nacompetitie blijft een reëel streven. Haarle moest winnen om een kans op klassebehoud te houden en Holten kon de tegenstander laten komen om zo te profiteren van de minites in de achterhoede van de Haarlenaren. Vooraf was dit de besproken tactiek, maar het kwam er geen moment uit in de eerste speelhelft. Haarle was op alle fronten agressiever en speelde zichtbaar meer met het (Foto: Johan Bolink) Vletgoor - In de thuiswedstrijd tegen degradatiekandidaat Julia na '32 uit Hengelo heeft Blauw Wit zichzelf geen goede dienst bewezen. In een matig duel werd met 0-3 verloren. Hierdoor is de laatste kans om de nacompetitie te halen niet aangegrepen. Vanaf het begin zat Blauw Wit niet goed in de wedstrijd. Om verschillende redenen kon trai ner Dick Brands niet beschikken over Marco Schuitcrd, Alfred Beldman, Dirkjan Beldman en Hans Stam. Mede hierdoor was Blauw Wit in de beginfase zoe kende. Binnen vijf minuten stond de 0 - 1 al op het scorebord. Toch was het Blauw Wit die hierna het be tere van het spel had. De bezoe kers werden vroeg vastgezet het geen resulteerde in een aantal na ging het slechter. Johan Klein Teeselink kwam tot de ontdek king dat hij na een afruil plots een stuk minder had. De over macht die daarna op hem af kwam, was teveel van het goede. Bertus van Beek speelde een so lide partij, alleen speelde zoals gewoonlijk de tijd hem weer parten. Roelf de Jonge nam in een onduidelijke stelling genoe gen met remise. De laatste partij was weer eens dramatisch. Rob Gervedink Nijhuis kwam in een lange tijd gelijkopgaande strijd twee pionnen achter. Hij wist in de eindfase een pion terug te winnen maar gaf op in een stel ling waarin hij remise had kun nen forceren. Uitslag: Hardenberg 5 - Holten 2 3lA -VA B. Hoekman-Bertus van Beek 1 -0: J. Bolte-Bas van Beek 0-1; Benne- ma G. -Erik Bosman 0-1: Bos- hartje dan de al veilige Holtena ren. Het verschil in kwaliteit was echter nog wel zo groot dat de Haarlenaren nog steeds niet tot goede mogelijkheden kwamen en dat Holten zelfs af en toe nog in de buurt kwam van de Haar lemse doelman. Erik Reijlink was zelfs maar een centimeter of vier verwijderd van de openingstreffer en ook een aantal vrije trappen van Hol tense kant stichtten enig gevaar. Vlak voor de rust kreeg Haarle toch haar doelpunt die gezien het surplus aan inzet volledig te recht was. Een fout van Paalman op een diepe bal van achteruit werd op fraaie wijze afgestraft door de behendige spits van de gasten. Met een schandelijke 0-1-ach terstand gingen de Holtenaren de rust in en dit werd hen tijdens de pauze dan ook onder de neus gewreven. De snelle Freek Kna pen verving de statische Stam en er werd afgesproken uit een an der vaatje te tappen. De wissel van trainer Bonen- schansker bleek er een van blin kend goud te zijn. Knapen had corners. Even later leek Jurrian Paalman de 1 - 1 te scoren, via een goede aanval over rechts via Maarten Kruimelaar kwam Jur rian vrij voor doel maar zijn schot ging net voorlangs. Geleidelijk aan kwam toch ook Juliana '32 weer wat beter in het spel. Voor rust maakte Blauw Wit dan toch gelijk, het was weer Maarten Kruimelaar die via enkele mooie acties Jurrian Paalman vrij voor doel zette. Dit keer schoot hij wel raak. Maar tot ieders verbazing werd het doelpunt afgekeurd omdat de bal achter zou zijn geweest het geen allerminst waar was. Een tegenvaller voor Blauw Wit. Even later floot de verder goed leidende scheidsrechter J. van Werven voor de rust. De tweede helft begon zoals de eerste, het waren de bezoekers Roelf de Jonge 'A-'A: Manderink- Rob Gervedink Nijhuis 1 -0; Klap- wijk-Johan Klein Teeselink 1 -0. Afgelopen maandag speelde het eerste schaakteam haar laatste externe wedstrijd van het sei zoen tegen Vrimot 1 uit Vrie zen veen. Gezien de Stand op de ranglijst moest Holten dit var kentje wel even kunnen wassen. Niets bleek echter minder waar waar. Het stond al snel 1-1. Henk van Beek kreeg al snel een koekje van eigen deeg te slikken tegen E.R. Burer. Gerrit Stevens bracht daarna de stand weer op gelijke hoogt door een matcom- binatie. Stikmat zat er helaas net niet in. Door dit resultaat kwam Gerrit op een externe score van IA uit 8, ruim genoeg om voor de tweede maal in zijn carrière de Jan van Calcar cup te winnen. Holten kwam weer op achters- namelijk al binnen een minuut de gelijkmaker in het mandje ge legd. Niet veel later zou hij wederom het vertrouwen van de trainer niet beschamen en wist hij een voorzet van Beldman bij de die feller uit de startblokken kwamen. Dit keer kwam Blauw Wit goed weg want een ziedend schot belande op de paal waar door Blauw Wit nog in de wed strijd bleef. Trainer Dick Brands bracht Jur gen Kolkman en even later Gijs- brecht Beldman, Youri Noorlan- der werd naar voren gestuurd om zodoende de tegenstander nog meer onder druk te zetten. Door deze omzettingen wist Blauw Wit een aantal kansjes te creëren. Het was Blauw Wit zelf die de wedstrijd besliste, een ogen schijnlijke onschuldige terug speelbal kwam op een 'polletje' waardoor deze in het eigen doel belandde. Blauw Wit zette alles op alles. Arturo Dalhuizen kwam eveneens de voorhoede versterken. Binnen enkele minu- tand toen Cees Olij na een min dere opening. Alrik Baltus bracht daarna de stand weer in evenwicht doordat hij in het middenspel twee ongedekte stukken tegelijk kon aanvallen. Zijn tegenstander kon er maar één redden. Stukwinst bleek ge noeg voor de overwinning. Ger rit Luggenhorst kreeg een ge weldige aanval over zich heen. maar wist intussen wel een paar pionnetjes mee te pikken. Toen bleek dat de mataanval niet zou doorslaan moest zijn tegenstan der noodgedwongen genoegen nemen met eeuwig schaak. Daarna ging het echter goed mis. Dinant van Beek gaf in een on gelijke stelling (Toren plus en kele pionnen tegen Loper en meer pionnen) pardoes zijn to ren weg en kon opgeven. We derom winst van een Burer te gen een Van Beek. Bertus van Beek maakte in het middenspel tweede paal attent binnen te tik ken. Na lang blessureleed bij de jongste Knapen, vierde hij deze bevrijdende goal met een ouder wetse 'Abe-huppel'. Ondanks dat Holten een voorsprong had bleef het spel pijn doen aan de ogen en ten leek hij al te scoren. Via een aanval over de rechterflank kon hij van dichtbij binnenkoppen maar zijn kopbal ging net naast. Uit de tegenaanval wisten de be zoekers wel te scoren. Al met al een wedstrijd om snel te vergeten. Hopelijk kan Blauw Wit de laat ste twee wedstrijden de draad weer op pakken om zodoende een goed seizoen ook waardig af te kunnen sluiten. Opstelling Blauw Wit: Hans Bekkemens, Arjan Aanstoot, Youri Noorlander, Gert-Jan Ulf- man, Ton Veldhuis, Erwin Prins, Gert Jan Prins, Jacco Schuppert. Merijn Offringa (Jurgen Kolkman), Jurrian Paalman (Arturo Dalhuisen) en Maarten Kruimelaar (Alfred Beldman). een positionele fout waardoor hij de controle op de al-h8 dia gonaal verloor. Dit kostte hem een pion en zoveel tijd dat hij verloor. Een derde nederlaag voor een Van Beek. De derde Burer speelde tegen Ton van Oijen. Ton stond beter maar toen hij een betrekkelijk eenvoudige voortzetting miste kon hij zijn tijdnood niet meer compenseren. Het onderlinge duel tussen de Van Beeks en de Burers eindig de dus in 0-3. Precies het ver schil in de eindstand 2A-5A. Uitslag: Holten 1 - Vrimot 1 VA - 5A Ton van Oijen-H.R. Burer 0-1; Henk van Beek - E.R. Burer 0-1: Gerrit Luggenhorst - G. Wanschers 'A-A: Cees Olij - A.H. Doeve 0-1: Dinant van Beek - P B. Burer 0-1: Bertus van Beek - R. Nieuwland 0- 1Alrik Baltus - R. van Kuyk I -0: Gerrit Stevens - G. de Haan 1 -0. was vooral de opbouw onder elk niveau. Toch was er voor de supporters, die het zwaar hadden, nog een lichtpuntje aan het einde van de tunnel. Een fraaie curve van Rei jlink om de keeper zorgde voor de geflatteerde 3-1 en maakte een eind aan alle twijfels. De Haarlenaren keken vanaf dit mo ment moedeloos om zich heen, het vertrouwen had plaats ge maakt voor berusting. Ondanks dat de degradatie officieus is, le ken de Haarlenaren zich al neer gelegd te hebben bij een vervolg in de ijfde klasse. Holten daarentegen mag nog steeds naar boven kijken, de concurrent liet punten liggen, zodat de derde plek een reële doelstelling blijft. Maar wanneer de HVC in een eventuele na competitie zo voetbalt als zon dagmiddag dan kan men beter gaan genieten van een het zo merreces. Aan de inzet mag het komende zondag zeker niet liggen, dan komt aartsrivaal ABS op bezoek en daar heeft Holten nog een ap peltje mee te schillen. Blauw Wit Zaterdag 24 april Sparta E 1 - Blauw Wit 1. 14.30 uur (vertrek 12.30 uur); VIOS V 2 - Blauw Wit 2, 14.30 uur (ver trek 12.45 uur); Blauw Wit 3 - CSV Apeldoorn 6, 14.30 uur: Blauw Wit 4 - Oranje Nassau 6. 14.30 uur: VIOS V 6 - Blauw Wit 5, 14.30 uur (vertrek 13.00 uur); Blauw Wit Al - Hector Al. 14 30 uur; Nieuw-Heeten BI - Blauw Wit BI. 14.00 uur (vertrek 13.00 uur): SDOL Cl - Blauw Wit Cl. 14.00 uur (ver trek 12.45 uur): Blauw Wit C2 - JC Hellendoorn C2. 12.00 uur: Blauw Wit D2 - Blauw Wit Dl. 10.30 uur; SDOL E3 - Blauw Wit El, 10.00 uur (vertrek 9.00 uur): Rohda R. E8 - Blauw Wit E2, 9.00 uur (vertrek 8.00 uur); Blauw Wit E3 - Nieuw-Heeten E2. 10.30 uur: De Zweef E6 - Blauw Wit E4. 10.30 uur (ver trek 9.30 uur); Blauw Wit I I - Wescpe F19.30 uur; Blauw Wit F2 - Broekland F2, 10.30 uur: Blauw Wit F3 - Wijhe'92 F8. 9.30 uur; Diepenveen F-in- stroom - Blauw Wit F-instroom. 10.30 uur (vertrek 9.30 uur): Woensdag 28 april Holten BI - Blauw Wit BI. 19.00 uur. Donderdag 29 april Bedrijventoemooi SV Holten Zondag 25 april Holten 1 - ABS 1, 14.00 uur: Holten 2 - Marienheem 2. 10.00 uur; Wierden 3 - Holten 3. 10.00 uur (vertrek 8.45 uur): Holten 5 - MVV'29 4. 10.00 uur: Diepen- heim 3 - Holten 6. 10.00 uur (vertrek 8.45 uur): SV Nijverdal 4 - Holten 7. 11.00 uur (vertrek 10.00 uur): Holten 8 - Harden- berg'85 4. 10.00 uur: Borne 3 - Hoiten 9. 10.45 uur (vertrek 9.30 uur): Holten 6 - Lochhuizen 3. 19.00 uur; Enter 7 - Holten 8, 19.00 uur (vertrek 18.00 uur) Zaterdag 24 april Holten Al - Heeten A2, 14.30 uur; Holten BI - DES BI, 14.30 uur: DAVO Cl - Holten Cl, 14.30 uur (vertrek 13.30 uur): Holten C2D - Excelsior'31 C5, 13.00 uur; Holten Dl - De Zweef D2, 11.00 uur; Hector D2 - Holten D2, 10.00 uur (vertrek 9.00 uur); Holten El - Hector E3, 10.00 uur; Holten E2D - SC Rijssen El, 10.00 uur; Hector E2 - Holten E3, 10.00 uur (ver trek 9.00 uur); Twenthe F2 - Holten Fl. 11.00 uur (vertrek 10.00 uur); Holten F2 - Hector F2. 11.00 uur: Holten F3 - SVZW F4, 11.00 uur: De Tuk kers MBD - Holten MB. 13.00 uur (vertrek 11.45 uur): Holten MCI - JC Hellendoorn MC2, 14.00 uur (vertrek 13.00 uur). Handbal Zaterdag 24 april Meisjes B - Nieuw-Heeten 2. 10.50 uur: Swift'64 - Meisjes C. 11.40 uur (vertrek 10.00 uur): Meisjes D - Nieuw-Heeten. 10.00 uur. Zondag 25 april Meisjes Al - Voorwaarts 1, 10.00 uur: Overwetering - Meis jes A2, 10.00 uur (vertrek 9.00 uur). Holten - Plaatselijke voetbal scheidsrechter Dick Beldman is zaterdag door de KNVB aange steld voor de beslissende wed strijd in de eerste klasse (Oost) tussen HHC (Hardenberg) en Excelsior'31 (Rijssen). De w innaar van deze w edstrijd promoveert vrijwel zeker naar de hoofdklasse (C landelijk). De wedstrijd in Hardenberg begint om 14.30 uur. Holten - MAC De Holterberg houdt zondag 25 april een puz zelrit voor auto's en motoren. De lengte van de rit is ongeveer 40 kilometer rondom Holten. De start is om 14.00 uur bij het clubhuis 't Stuurhuus aan de Beusebergerweg 37 te Holten. De inschrijving begint om 13.30 uur. Voor inlichtingen Jan Vin cent, 0548-364200. Holten - De klassieker tegen ABS staat voor SV Holten ko mende zondag op het program ma. In de uitwedstrijd in Bath- men werd SV Holten volledig van de mat gespeeld (4-0). Een mooie gelegenheid om op een sportieve manier revanche te nemen. ABS stelde het afgelo pen weekend het vierde klas- sersschap veilig door een 0-1- overw inning bij Heeten Door de thuisoverwinning op Haarle (3-1) staat SV Holten nog steviger op de derde plaats en heeft nog een kans op de na competitie. De wedstrijd op Meermanskamp begint om 14.00 uur. (Foto: Johan Bolink)

Holtens Nieuwsblad | 2004 | | pagina 9