gemeenteli jke i n formatie M t A a If Rijssen-i H 'olter\yl MIDDELDORP-BATHMEN BORGHUIS S0ER Ge goederenj huwelijkse voorwaan tuts UW GIFT REDT AL 40 JAAR LEVENS VERVOLG WAAR VINDT U v - 1 Thuiszorg Noord West Twente Direct zorg nodig? 24 uur service Nieuwbouw Onderhoud IDAKDEKKERSBEDRIJF B.V.I Renovatie Hartweek 18 t/m 24 april 2004 Thuiszorg Noord West Twente: voor iedereen, overal en altijd! Donderdag 15 april 2004 HO 9 ZA 9 j gemeente Reclamevergunningen 5 april 2004 - 20040057, Haarstraat 14, aanbrengen lichtrecla mes aan pand.; 7 april 2004 - 20040183, Haarstraat 22, aanbrengen reclame aan pand. Verleende vergunningen enlof vrijstellingen Holten In volgorde ziet u de datum van verzending, het nummer, de per ceelsaanduiding met korte toelichting. dJ Bouwvergunningen I Lichte bouwvergunningen 7 april 2004 - 20040148, erl 7 april 2004 - 20040227, Espelodijk 4, bouwen bijgebouw bij woning; Heideweg 62, bouwen bijgebouw bij recreatiewoning. Meer informatie Verleende vergunningen/vrijstellingen kunt u vanaf de vrijdag na publicatie gedurende zes weken inzien bij de balie Ruimte in de gemeentewinkel Rijssen.Vergunningen zijn ook op de afspraak in te zien bij de publieksbalie Holten. Voor een afspraak kunt u contact opnemen met een medewerker Ruimte, t 854874. Tegen een vergunning/vrijstelling kunnen belanghebbenden binnen zes weken na de dag van verzending van de vergunning/vrijstelling bezwaar indienen bij burgemeester en wethouders. Tijdens de bezwaarprocedure geldt het genomen besluit. Het kan zijn dat dit intussen onherstelbare gevolgen voor u heeft. U kunt daarom een verzoek om 'voorlopige voorziening' indienen bij de Voorzieningenrechter van de Rechtbank Almelo, sector Bestuursrecht, Postbus 323, 7600 AH Almelo. Hieraan zijn kosten verbonden. Reguliere bouwvergunningen 7 april 2004 - 20040106, Vianenweg I60-I0, gedeeltelijk veran deren recreatiewoning; 7 april 2004 - 20040175, Buizerdweg 14, vergroten woning; 7 april 2004 - 20040176, Pasmansweg 12, bouwen agrarisch gebouw. Bouwvergunning met vrijstelling van het bestemmingsplan Artikel 15 Wet op de Ruimtelijke Ordening 5 april 2004 - 20040135, Kieftenbelt 12, verbouwen/vergroten woning; Wet milieubeheer Ontwerpbeschikkingen Burgemeester en wethouders zijn van plan de volgende vergunnin gen te verlenen: Koninklijke Verpakkingsindustrie Stempher CV, Morsweg 22 in Rijssen, voor het veranderen van een inrichting voor het vervaar digen en bedrukken van polyethyleen verpakkingsmateriaal of de werking daarvan, vanwege het uitbreiden en wijzigen van de opslagvoorzieningen voor inkten, oplosmiddelen en gevaarlijke (afval)stoffen. Autobedrijf G. Rouwenhorst Zn. Oranjestraat 82 in Holten voor een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning (revisievergunning) voor ondermeer een herstelinrichting voor motorvoertuigen, een tankstation voor motorbrandstoffen inclu sief LPG, een inpandige wasstraat en een buitenwasplaats voor motorvoertuigen (rectificatie). Meer informatie bedenkingen De op de aanvragen betrekking hebbende stukken en de ontwerp beschikkingen liggen vanaf vrijdag 16 april 2004 voor vier weken voor iedereen ter inzage.Tegen deze ontwerpbeschikkingen kunt u tot uiterlijk vrijdag 14 mei 2004 bedenkingen indienen bij burge meester en wethouders. Op verzoek worden persoonlijke gege vens geheim gehouden. Een verzoek hiertoe moet tegelijk met de bedenkingen worden ingediend. Op verzoek wordt op vrijdag 14 mei 2004 om 9.00 uur, respectie velijk 9.30 uur een hoorzitting gehouden waarin u uw bedenkingen mondeling kenbaar kunt maken. Een hoorzitting wordt alleen gehouden als daarom voor dinsdag I I mei 2004 wordt verzocht (via t 854782). Alleen zij die tijdig bedenkingen hebben ingebracht en belangheb benden wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen beden kingen te hebben ingebracht tegen het ontwerpbesluit kunnen later beroep instellen. uitzonderingsgeval; beperkt in omvang en/of tijd. Omdat het hier gaat om tijdelijke situatie die vooruitloopt op de vergunningprocedure wordt voldaan aan de afgesproken criteria. Wij zijn van mening, dat er redelijkerwijs geen bezwaren bestaan tegen het gedogen en het past in ons gedoogbeleid. Aan het gedo gen worden voorwaarden verbonden ter bescherming van het milieu. Dit gedoogbesluit treedt in werking op de dag na bekendmaking, te weten op 16 april 2004 Gedoogbesluit Burgemeester en wethouders hebben besloten onder het opleggen van voorwaarden niet handhavend op te treden tegen Enkco Rijssen B.V. aan de Noordermorssingel 12 in Rijssen. Het gedogen heeft betrekking op het in gebruik nemen van twee verpakkingsmachines met daaraan gekoppeld 2 gasflessen zuurstof en de opslag van 32 gasflessen stikstof, 8 flessen koolzuurgas en 2 gasflessen zuurstof. Het landelijk beleidskader over gedogen, waarnaar wij verwijzen in de gemeentelijke Handhavingsstrategie voor gecombineerde hand having in de provincie Overijssel, geeft aan dat gedogen alleen in uit zonderingsgevallen aanvaardbaar wordt geacht, als sprake is van één of meer van de volgende omstandigheden: Tegen het genomen besluit, kunnen belanghebbenden binnen zes weken na de dag van publicatie bezwaar indienen bij burgemeester en wethouders. Als u bezwaar maakt, kunt u de Voorzieningenrechter van de Rechtbank te Almelo. Postbus 323, 7600 AH Almelo, vragen om een voorlopige voorziening. Daaraan zijn kosten verbonden. Voor nadere inlichtingen over de bezwaar- mogelijkheden kunt u contact opnemen met de balie van Ruimte in de gemeentewinkel Rijssen. t 854874. Daar liggen ook de bij dit besluit horende stukken ter inzage. De stukken kunt u ook op afspraak inzien bij de publieksbalie Holten. Rijssen - Holten. Reken daar maar op. www.rijssen-holten.nlgemeente@rijssen-holten.nl Uw specialist in: tuinplanken sierbestrating schermen zand/grind palen enz. Ook ruime keus in tuinmeubelen Koekendijk 10. Tel. 0570-54 25 07 Meer dan 1000 fietsen,200 scooters,brom-en snorfietsen,quads onder 1 dak 1500 M2 V ERKOOPRUIMTE Alle bekende merken uit voorraad leverbaar. Door massa-inkoop voor zeer scherpe prijzen. Prijsgarantie d.w.z.artikelelders goedkoper GE7.IEN.WIJ BE I ALEN HET PRIJSVERSCHIL TERUG) Ook ruime keuze in gebruikte tweewielers. De grootste in de regio TWEEWIELERREUS iependijk 15 7471 BE Goor tel:0547 271008 PW.TWEEWIELERREUS.I Als je trouwt, neem je direct allerlei juridische plichten op je. Soms leiden die plichten tot ongewenste gevolgen. Bijvoorbeeld dat jouw bezit mee verdwijnt in een faillissement of dat familiebezit ook eigendom van je partner wordt. Wij helpen je vrijblijvend bij de afweging van de voor- en nadelen van gemeenschap van goederen en huwelijkse voorwaarden. www.netwerknotarissen.nl/h8tv Heupink a Verbeek Schoolstraat 1 Netwerk Notarissen 7475 AH M"Wo X T 0547-36 13 82 J E notarissen@heupink.verbeek.knb.nl Thuiszorg Noord West Twente heeft al 100 jaar ervaring in verzorging en verpleging. Wachtlijsten kennen we niet en voor onze cliënten zijn we 24 uur per dag bereikbaar. U kunt bij ons terecht voor: Huishoudelijke hulp (Alpha) (Gespecialiseerde) verzorging Verpleging Activiteitenbegeleiding Nachtzorg Uitleen, verhuur en verkoop hulp- en verpleegmiddelen Diensten aan huis (zoals bijvoorbeeld kapper, pedicure en tuinman) Spoedzorg Jeugdgezondheidszorg, waaronder consultatiebureau Voedingsvoorlichting en dieetadvisering Onze medewerkers helpen u graag verder Bel 0900 - 0678 (lokaal tarief) www.tnwt.nl Waar vindt u ons? U vindt ons in de gemeenten Almelo, Hellendoorn, Rijssen-Holten, Wierden,Tubbergen en Twenterand. Gezondheid Service Ambachtsweg 8, 7451 PM Holten. Tel. 0548-36 15 49, fax: 0548-62 57 01, mobiel 06-53 86 42 91 NederlandseVl/ Hartstichting met steun van de Vrienden van de Hartstichting De Nederlandse Hartstichting bestrijdt al 40 jaar hart- en vaatziekten. Door een groot deel van het wetenschappelijk onderzoek te subsidiëren heeft de Hartstichting in 40 jaar veel bereikt. Toch blijven hart- en vaatziekten tot op de dag van vandaag de belangrijkste doodsoorzaak in Nederland. Help daarom de Hartstichting haar strijd voort te zetten en geef tijdens de Hartweek van 18 t/m 24 april aan de collectant of maak uw bijdrage over naar giro 300. Uw gift redt levens. We rekenen op uw steun, juist nu! Onderzoek redt levens Door wetenschappelijk onderzoek is er meer informatie bekend over de oorzaken van hart- en vaatziekten en zijn de behandelmethoden sterk verbeterd. Een voorbeeld daarvan is het onderzoek naar de 'late effecten' van aangeboren hartafwijkingen. Dat is van groot belang voor alle kinderen die op dit moment worden geboren met een hartafwijking. Goede zorg redt levens De Hartstichting zet zich, samen met de patiëntenverenigingen, ook in voor de zorg voor hart- en vaatpatiënten. Dit resulteert bijvoorbeeld in richtlijnen voor het opzetten van 'stroke units'. Op deze speciale afdelingen worden patiënten met een beroerte op de meest doeltreffende manier behandeld. Gezond leven redt levens Het geven van voorlichting aan een breed publiek heeft geleid tot meer kennis op het gebied van een gezonde leefstijl, waardoor de kans op hart- en vaatziekten afneemt. Een voorbeeld is de jaarlijkse danswedstrijd de 'Heart Dance Award' voor basisscholen, om jongeren te laten ervaren hoe leuk en gezond bewegen is. Enkele belangrijke feiten Van elke euro die wordt opgehaald, wordt 80 cent gebruikt voor wetenschappelijk onderzoek, patiëntenzorg en preventie en voorlichting. De Hartstichting voldoet ruim aan de strenge eisen van het Centraal Bureau Fondsenwerving (CBF) en heeft het keurmerk voor verantwoorde fondsenwerving en besteding. De Hartstichting ontvangt geen overheidssubsidie en is volledig afhankelijk van giften van de Nederlandse bevolking. Geef deze Hartweek aan de collectant of maak uw bijdrage over naar giro 300. Alvast onze dank!

Holtens Nieuwsblad | 2004 | | pagina 9