r OKIA in vorm op het eigen toernooi Van der Knaap in finale Bert Blaauw wint het Gouden Keun Eén uitval DZSV beslist duel tegen Blauw Wit'66 Resultaten Blauw Wit Resultaten SV Holten De Bergvliegers weer in de lucht Verslag Holten 1 Skeeler- en skatelessen voor actieve kinderen Sportagenda Atleetjes halen nieuwe records SV Holten uit tegen Wijhe'92 onderdag 8 april 2004 Holtens Nieuwsblad j Blauw WitFl - Heeten F1 FI treft weer eens een zware indeling, j naar toch een dikke pluim voor iedereen omdat ze er elke zater dag weer tegen aan gaan. Ook tegen Heeten vocht het team als eeuwen, met name Lars, de doelman. Tjonge, wat was hij goed ;n wat hield hij er weer veel tegen. Omdat Rudolf er niet was, speelden Djowin en William achterin, wat ze allebei heel goed de den. En ondanks de 0-5 nederlaag: jongens ga zo door. dan lukt best een keer! Eindstand 0-5. Blauw Wit F2 - Rohda Raalte F5 Wist de uitstekend keepende .eo de eerste aanvalsgolven nog dapper te weerstaan, na onge veer 10 minuten moest de F2 defensie toch buigen voor de snoei- larde schoten op het Blauw-Witte doel. AI gauw stonden de be zoekers op een comfortabele 4-0 voorsprong, wat ook de rust stand bleek. Na rust had F 2 meer zelfvertrouwen, en ging dan ook met 100% inzet de duels aan. F2 kreeg zelfs een paar kansjes, I maar door het ontbreken van scorend vermogen en een hoeveel heid domme pech bleef het bij 0-4. Eindstand 0-4. Blauw WitF3 - Nieuw Heeten F3 Blauw Wit begon goed aan de wedstrijd en was vanaf het begin de betere ploeg, maar echte kan sen leverde dat niet op in de eerste helft. Door geklungel achterin wisten de gasten wel twee keer te scoren voor de rust. In de twee de helft ging het gelijk op en er kwamen steeds meer kansen. Een lerfecte voorzet van Stefan kwam voor de voeten van David die lard inschoot en via een tegenstander belande de bal achter een kansloze keeper. Aan het eind van de wedstrijd wist Nieuw Hee ten nog een keer tc scoren. Eindstand 1-4. SDOL E2- Blauw Wit E2 SDOL ging voortvarend van start en verraste Blauw Wit met sterk aanvallend voetbal. Na enkele mi nuten keek Blauw Wit dan ook al tegen een 2-0 achterstand aan. Hierna kwam Blauw Wit beter in de wedstrijd waardoor de voor hoede met Niels Ruben en Edw in veel kansen kreeg echter veel geluk hadden de jongens niet. Toch wist de goed spelende Edwin twee keer raak te schieten. Ook SDOL scoorde nog twee maal waardoor het 4-2 stond met de rust. De tweede helft speelde Blauw Wit beter en maakte er zo een spannende wedstrijd van. door twee verdiende doelpunten van Michel stond de stand weer gelijk. Eindstand 5-4. DES E2 - Blauw WitE3 Halverwege de eerste helft scoorde DES door een fout in het uitverdedigen, waarna binnen drie minuten nog twee doelpunten in het Blauw Wit doel vielen. In de tweede helft werd er beter gevoetbald, maar Blauw Wit kwam niet op het eigen niveau. Na tien minuten zette Thom de stand op 3-1Dat gaf de Blauw-Witters weer moed. Keeper Rutger stond de hele wed strijd sterk te keepen, maar kon niet voorkomen dat DES nog twee keer de bal achter hem in het net werkte voor het eindsignaal ge klonken had. Eindstand 5-1. Blauw Wit Dl - Nieuw Heeten Dl Nieuw Heeten was al vroeg op het Vletgoor aanwezig om koploper Blauw Wit het vandaag zuur te maken. Joris scoorde de openingstreffer door vanaf de zijkant snoeihard in te schieten. Na rust bood Nieuw Heeten nog vijf mi nuten tegenstand, maar toen eenmaal de 2-0 viel door Wout was hun verzet gebroken. Wout scoorde ook de 3-0 fraai af te ronden. Het spel werd wat slordiger, maar door het geringe verzet van Nieuw Heeten w ist Dirk de eindstand op 4-0 te brengen. Lemele Cl - Blauw Wit Cl Blauw it moest vandaag aantreden tegen degradatiekandidaat Lemele. Blauw Wit begon voortva rend. Marten scoorde al gouw de 1-0 en vlak daarna scoorde de nieuwe aanwinst Oktay de 2-0. Er gebeurde niet veel meer na de 2-0 en dit bleef de stand tot de rust. Blauwwit zocht gewoon de aanval door en Derren scoorde de 3-0. Blauwwit ging gewoon door en Nick scoorde met een wonderbaarlijk afstandschot de 4-0. Vlak daarna bepaalden Jurgen en Jord de eindstand op 6-0. Eind stand 6-0. Schalkhaar A2 - Blauw Wit Al Blauw Wit begon slecht aan de wedstrijd. Dat kwam met name door wat positiewisselingen bin nen het elftal. Toch kwam Al al snel voor door een doelpunt van Harald. Halverwege de eerste helft scoorde Schalkhaar tegen, hoewel dit naar de mening van Blauw Wit Al een duidelijk bui- tenspeldoelpunt was. Blauw Wit kwam vlak voor rust op voor sprong door een doelpunt van Jasper uit een corner. In de tweede helft had Blauw Wit het betere van het spel. Vijf minuten voor lijd kreeg Blauw Wit een penalty tegen die onterecht was. Stefan kreeg de bal tegen zijn hoofd aan geschoten, waarna de scheids floot op appèl an de spelers van Schalkhaar. De penalty werd be nut. Eindstand 2-2. Blauw Wit 2 - DZSV 2 In deze wedstrijd tussen de twee koplo pers was de spanning te merken. In de tweede helft leek Blauw Wit de bovenliggende partij hoewel dit geen grote kansen ople verde. Er waren wel kansjes waaronder een prachtig afstands schot van Johan dat buiten bereik van de keeper langs de verkeer de kant van de paal scheerde. In de 65e minuut was er een misver stand in de verdediging debet aan dat DZSV de 0-1 kon scoren. Blauw Wit ging vol op de aanval en wist wel een aantal kansen te creëren maar niet te scoren. DZSV raakte bij een van de uitbraken nog de paal maar wist ook niet meer te scoren. Eindstand 0-1 VEV02 - Blauw Wit3 Blauw Wit kwam goed uit de startblokken kwam. Werner knikte een voorzet vanaf links knap binnen en het leek een mooie middag te gaan worden. Blauw Wit wist echter niet door te drukken, waardoor het 0-1 bleef tot de rust. In de tweede helft wist VEVO gelijk te maken. Hierna zette Blauw Wit weer wat meer druk, en het was al snel Henk Oolbekkink die via een mooie lob alsnog de drie punten leek binnen te halen. Zwak verdedigen leverde VEVO hun tweede doelpunt. Vlak voor tijd werd het derde nog een loepzuivere strafschop door de neus ge boord, waardoor met slechts één puntje genoegen moest worden genomen. Eindstand 2-2. Blauw Wit 5 - Vierhouten 4 Onze tegenstander was sterker maar prachtig keeperswerk van André Aanstoot voorkwam een snelle achterstand. Die kwam wel toen voorstopper Wildenborg zijn man verdedigde, maar niet de zóne met daarin de doorstormende middenvelder. Ruststand 0-1. Na de rust zagen we een sterker geworden vijfde dat door beter combinatiespel en goede afwerking van Martin Kerkdijk de stand gelijk kon trekken. De tegenstander schakelde daarna een tandje bij en mede door positiewisselingen in de ach terhoede was het al snel 1-3. Eindstand 1-3. Holten F3 - Hector F3 Holten en Hector hielden elkaar een kwar tier lang in evenwicht, maar toen Hector er in slaagde de bal voor de eerste keer achter Roy te prikken volgen er voor de rust nog drie zodat er tegen een 0-4 achterstand aangekeken werd. Na de rust nam Holten het initiatief en Luc kon een mooie solo doel treffend afronden. Even later was het Daan die slim bij de tweede paal de bal over de lijn gleed. Helaas kwam de doelpuntenmachi- ne tc laat op gang zodat de eindstand 2-4 werd. Enter F3 - Holten F1 Holten F1 moest tegen het op de onderste plek staande Enter F3. Het werd geen moeilijke wedstrijd. In de eerste helft werd regelmatig gescoord door Jordy (3x). Rcmco en Tom. De verdedigers Jelte, Stefan, Gerben en keeper Rens hadden een gemakkelijke dag. Na rust werd minder goed samengespeeld. Een solo-actie van Wouter strandde net voor de keeper. Alleen Tom en Remco konden de keeper nog één keer passeren. Eind stand 0-7 JCLEMC1 -HOLTENMCI Holten ging de rust in met 0-0. Na de rust gingen we op dezelfde voet verder, er werd erg goed verde digd door onze achterhoede Kirsten, Janiek. en Nicnke. de tegen stander kreeg daardoor weinig kansen. In de laatste 10 minuten kwam eindelijk het eerste doelpunt dat werd gescoord door Berf- in. Anouk gaf aan dat ze moe was, maar ze mocht er niet uit om dat er nog gescoord moest worden, /ij zette alles op alles en scoorde de 2-0, uiteindelijk scoorde in de laatste minuut JCLE nog een doelpunt maar dat was ze gegund.. Eindstand 1-2 Holten Dl - Overwetering Dl Spelend voor de eerste keer op het grote hoofdveld gingen de Holtenaren goed van start, maar al snel bleek dat de tegenstander was gekomen om de begeerde punten mee naar huis te nemen. Na 10 minuten scoorde Overwetering 0- 1Voor de rust wisten de gasten uit Boskamp nog een keer te sco ren 0-2. Na de rust probeerde Holten direct vanaf de aftrap de te genstander onder druk te zetten. Een misverstand in de Holtense verdediging betekende 0-3. Vlak voor tijd werd een doorbraak van Overwetering nogmaals fataal en bepaalden zij de eindstand op 0-4. Eindstand: 0-4 Holten - De eerste competitie dag van het gewest Oost werd zondag 4 april gehouden op het OKIA terrein. Vorig jaar promo veerde de 680kg B ploeg naar de Holten - Het vliegseizoen voor de Bergvliegers is afgelopen weekend weer begonnen. Ieder een was vrijdagavond tijdens het inkorven gespannen. Want het is maar weer afwachten hoe de duiven gaan presteren na het winterseizoen. Afgelopen zaterdag werd om 12.00 uur het startschot gegeven en konden de duiven beginnen aan de eerste wedvlucht. De los plaats was Boxtel wat een ge middelde afstand oplevert van 107 kilometer. H. Jansen kwam als beste uit de strijd met drie duiven tegelijk was hij iedereen te snel af. De eerste duif haalde een gemiddelde snelheid van bijna 110 km/h (1831 mpm). In elf minuten was een kwart van de duiven terug en kon het con cours worden gesloten. De eerste tien plaatsen werden als volgt verdeeld: 1 tot en met 3 H. Jansen, 4, 5, en 9 J.G. van Werven, 6 A. ten Dam 2, 7 B. Jurjens, 8 A. Kaspers, 10 A. v.d. Heide. A-klasse, waardoor OKIA nu met twee teams in de A-klasse uitkwam. In de 680A klasse de den elf ploegen mee. De ploegen trainden al met el kaar en besloten werd om de ploegen te mixen. Tijdens de training bleek al dat de gewich ten van beide teams zwaarder waren dan de toegestane 680kg. Dit betekende dat ieder teamlid 1 kilogram moest afvallen. Zon dag bleek dat het tweede team nog veel te zwaar was en moest aftrainen, hardlopen in een re genpak, zodat men door het transpireren de kilo's verliest). Na het aftrainen bleek echter dat de ploeg nog 2 kilo te zwaar te zijn en er dus nog een schepje Het seizoen is voor OKIA weer begonnen. En er werd goed gepresteerd, (foto: Johan Bolink) boven op moest doen om aan het touw te kunnen verschijnen. Dit lukte en het was duidelijk te zien dat het aftrainen de ploeg geen goed had gedaan, zij konden slechts een wedstrijd met een gelijk spel (Erichem)eindigen. Het eerste van OKIA deed het goed. Wonnen negen wedstrij den van de tien. Alleen Heure, die gekozen heeft om door te trainen in de winter, was te sterk. De jeugd werd. na een korte nacht in verband met een con cert van Jovink. goed vierde met 11 punten. De nummer een had 17 punten, zodat er maar twee gewonnen wedstrijden verschil is. De tweede jeugdploeg van OKIA had het moeilijker en stonden ondanks de verliesbeur- ten toch goed te verdedigen. In de 640 kg klasse had OKIA wederom een gewichtspro bleem. Het wintervet was bij de heren nog aanwezig zodat Marcel Oosterveld, een jeugdlid, mee deed om precies aan 640 kg te komen. De wedstrijden verlie pen goed en de ploeg moest in de verdediging tegen Heure en Eibergen en werd dus derde met 9 punten. Holten - De replay tussen Dick van der Knaap en Henk van Beek stond afgelopen maandag op het programma, de tweede halve fmale wedstrijd van de in terne beker. Van der Knaap maakte in deze partij korte met ten met zijn opponent. En zal nu in de finale tegen Ton van Oijen aantreden. In de top drie van de interne competitie veranderde niet veel. Ton van Oijen en Dick van der Knaap kwamen niet in actie ter wijl Dinant van Beek aan het langste eind trok tegen Johan Klein Teeselink. Het tweetal Gerrit Luggenhorst en Cees Olij die in de tussenstand kort achter dit drietal bivakkeerden, verlo ren beide terrein. Gerrit verloor van Roelf de Jonge terwijl Cees genoegen moest nemen met re mise tegen Bertus van Beek. Replay halve finale beker 29 maart 2004: Dick van der Knaap-Henk van Beek, 1 - 0; Uitslagen 26e ronde 29 maart Bas van Beek-Aloys Meulen- broek, 1 - 0; Dinant van Beek- Johan Klein Teeselink,! - 0: Bertus van Beek- Cees Olij, 1/2 - 1/2; Gerrit Luggenhorst- Roelf de Jonge, 0 - 1Rob Ger- vedink Nijhuis-Ronald Klein Teeselink. 1 2 - 1/2; Gerrit Ste- vens-Erik Bosman, 1 - 0. Vorige week vrijdag won het tweede team zeer verrassend de uitwedstrijden tegen koploper Almelo met 41/2-11/2. Hierdoor heeft Holten nog theoretische kampioenskansen. Daarvoor moet het zijn laatste wedstrijd (uit tegen Hardenberg) winnen en Almelo mag in de afsluitende wedstrijd niet winnen van Har denberg. Uitslag: Almelo - Holten 11 2 - 4112. F Hoekstra-Alrik Baltus 0 -1, H Hofsink-Bertus v Beek 1/2-1/2, J Vrolijk -Bas v Beek 0-1. R de Jeu- Erik Bosman 0 -1, G Pater- Rob Gervedink Nijhuis 0 -1, E de Weer-Johan Klein Teeselink 1 -0 Holten -Helaas bleek één uitge speelde counter de wedstrijd te beslissen tussen twee gelijk waardige ploegen. Zonder de ge schorste Arjan Aanstoot en Mar co Schuiterd werd DZSV zoveel mogelijk onder druk gezet, het geen in de eerste minuut al leid de tot een kans van Dirk Jan Beldman, die echter het net, net niet wist te vinden. Het gevecht speelde zich voor namelijk op het middenveld af. Door de sterke wind werd veel vuldig de lange trap van achter uit toegepast door Blauw Wit, daarmee hopend op de snelheid van Dirk Jan Beldman. Jurrian Paalman en Merijn Offringa. De snelle voorwaartsen troffen het niet dat hun verdedigers in trai ning waren voor de 100 meter in Athene, zodat er vele sprintduels zonder winnaar te bewonderen waren. Pas in de zestien minuut werd een schot van Dirk Jan na een pass van Maarten Kruime laar met moeite onschadelijk ge maakt door de keeper van DZSV. Daarna gebeurde er voetballend veel, maar voor de keepers eigenlijk heel weinig. Menig broodje kroket werd op gehaald, zonder dat er aanval lend veel gemist werd. Het kwam dan ook als een slag bij heldere hemel, dat DZSV na 40 minuten na een mooie aanval over rechts verrassend op de 0-1 voorsprong kwam doordat hun spits Wilco Jansen wat afwach tend verdedigen feilloos afstraf te. En hoewel 's ochtends Blauw Wit C2 er toen zelf nog 13 in schoot. zag een ieder in en op het veld toch wel in dat een her haling van de ochtend er voor het eerste niet helemaal in zou zitten. Ton Veldhuis liet het er zeker niet bij zitten en twee mi- Holten - Voorafgaand aan de wedstrijd tegen Heeten vroeg trainer Bonenschansker de se lectie naar de doelstelling voor de rest van het seizoen. Er werd overeengekomen om voor een derde plaats te gaan die eventu eel recht geeft op deelname aan de nacompetitie. Heeten had voor zondag nog maar vijftien doelpunten tegen gehad, een taaie ploeg dus. die Holten eer der al op 0-0 had gehouden op Meermanskamp. Een hobbelig veld, een harde wind en een ploeg die zich in graaft. Geen ingrediënten van een lekker potje voetbal op de zondagmiddag, toch had een groot aantal Holtenaren de weg naar Heeten gevonden.De Hee- tense ploeg bleek een hele stugge ploeg te zijn. Holten had de grootste moeite om een opening te creëren. Het eerste doelpunt was voor Hee ten. Extra aanvaller Harry Kleinhorstman maakte meteen de gelijkmaker voor Holten. Tuitert maakte nummer twee. Het duel tussen DZSV en Blauw Wit'66 speelde zich voornamelijk op het middenveld af. Beide ploegen hadden last van de sterke wind. (foto: Johan Bolink) nuten later knalde zijn schot uit een op de ijzeren knuisten van de keeper van DZSV, die in de rebound het volgende schot net naast zag gaan. In de tweede helft een zelfde spelbeeld. Veel goed werk, maar weinig tot geen kansen voor de beide ploegen. Even leek het erop dat Dirk Jan Beldman scoorde, maar helaas werd de treffer wegens buiten spel geannuleerd. Via snelle uit vallen met de wind mee bleef DZSV gevaarlijk, maar het bleef voor Hans Bckkcmens een rusti ge middag. Dat gold eigenlijk ook voor de keeper aan de ande re kant. Als je het doelpunt niet gezien had. zou je denken dat het niet anders dan 0-0 zou zijn geworden. Maar helaas, één uit val bleek deze middag beslis send. Het zijn zo van die dagen. Door deze nederlaag is Blauw Wit de derde plaats even uit het zicht. Holten - Het ijsseizoen heeft inmiddels plaatsgemaakt voor het skeeler- en skateseizoen. In Holten zijn de skeeler- en skate- avonden weer in april. De lessen voor kinderen en jeugd worden gehouden op de woensdagavonden, om 19.00 uur, op het indus trieterrein Vletgaarsmaten in Holten. De skeelervereniging Holten richt zich vooral op de jeugd. Dat betekent dat iedereen die het leuk vindt om tc skeeleren, mee kan doen. van ervaren rijders tot mensen die nog maar een paar keer op de skeelers of skates hebben gestaan. Skeelervereniging Holten zorgt voor trainingen en instructies, maar ook bijkomen de zaken als veiligheid en aansprakelijkheid krijgen de nodige aandacht. Voor meer informatie kan men bellen (graag tussen 18.00 en 19.00 uur) met Evelien Hulsman, telefoon (0548) 361001, Dries Nijzink. telefoon (0548) 361059 of Joke Aan stoot. telefoon (0548) 364155. Holten - De finale van het ge loot koppeltoemooi om het Gou den Keun werd zondagmiddag 4 april gehouden. Dit geloot koppeltoemooi werd zoals ge bruikelijk gespeeld over vier wedstrijddagen. De finalewed strijd werd gehouden bij 't Kla- De zestien deelnemers werden aan elkaar gekoppeld door mid del van loting. Na de twee voor ronde poules bleven er een fina lepoule en een verliezerpoule Winnaars van de winnaarsronde werden Robin Koning en Bert Blaauw. Winnaars van de verlie zerpoule werden Rik Deijk en Bert Jan. Door deze uitslag eindigde Bert Blaauw en André Weigraven ge lijk en moest er dus in een on derlinge wedstrijd bepaald wor den wie zich winnaar mocht noemen. Bert Blaauw wist de play-off met 4-1 te winnen. De totaaluitslag ziet er als volgt uit: 1. Bert Blaauw, 2. André Weigraven, 3. Dennis Jansen. 4. Seino Voortman. Dennis Jansen, Robin Koning. Andre Weigraven, Seino Voort- man en Bert Jan gooiden de maximale score van 180. De hoogste finish was met 161 voor Rik Deijk. In de maand mei zal het Holtens kampioenschap darten worden georganiseerd. De inschrijfformulieren kunnen worden opgehaald bij Bierlokal am Bahnhof en 't Klavier. De formulieren moeten uiterlijk 15 Opperste concentratie bij de belangrijke worpen, (foto: Sander Scheperman) april zijn ingeleverd. Het toer nooi staat open voor alle Holte naren van 16 jaar en ouder en niet Holtenaren die competitie darten bij en van de Holtense dartteams. Blauw Wit Zaterdag 10 april Blauw Wit'66 1-SVVN 1. 14.30 uur; Blauw Wit'66 2-Sp. Eefde 2. 12.30 uur; Nunspcet 5-Blauw Wit'66 3, 12.30 uur (vertrek 10.45 uur); Dcto 6 - Blauw Wit 4. 14.30 uur (vertrek 13.15 uur: «Blauw Wit'66 5-Gazelle N.5, vertrek 14.30 uur: RDC Al- Blauw Wit'66 Al, 14.30 uur (vertrek 13.00 uur). Blauw Wit'66 Bl-ASC'62 B2. 13.30 uur: SVVN C2-Blauw Wit'66, 9.30 uur (vertrek 8.30 uur). Blauw Wit'66 C2-Dc Zweef ('3. vertrek 12.00 uur; Blauw Wit'66 MB1 -Marienheem MB111.30 uur; Blauw Wit'66 Dl-Heeten D2. 10.30 uur: Wesepe Dl- Blauw Wit'66 D2. 9.30 uur: Wij- he'92 E3-Blauw Wit'66 El. ver trek 8.45 uur (vertrek 7.45 uur): Blauw Wit'66 E2-SDOL F.2. 10.30 uur, Blauw Wit'66 E3-Des E2, 10.30 uur; Blauw Wit'66- Hulzense Boys E2, 10.30 uur: Blauw Wit'66 F1-Heeten Fl. 9.30 uur: Rohda R-Blauw Wit'66 F2. 9.00 uur (vertrek 8.00 uur). Nieuw Heeten F3- Blauw Wit'66 F3, 9.30 uur (ver trek 8.45 uur): Blauw Wit'66 F- instroom-Markelo F-instroom. 9.30 uur. SV Holten Zaterdag 10 april Wijhc 3-HoItcn 2, 18.00 uur (vertrek 16.30 uur); Columbia A2-Holten Al, 14.30 uur: SVVN BID-Holten BI. 11.00 uur (vertrek 10.00 uur); Holten Cl-Witkampers Cl. 14.30 uur: Holten C2D-Vroomshoopse Boys, 13.00 uur; Holten Dl? Hcino D2, 11.00 uur; Holten D2-Haaksbergen Dl, 11.00 uur: Zendcren Vooruit El-Holten El. 10.00 uur (vertrek 9.00 uur): Excelsior'31 E8-Holten E2D. 1 1.00 uur (vertrek 10.15 uur): Holten E3-Excelsoir'31 EI 1 10.00 uur; Holten F1-Enter F3. 11.00 uur. Twenthe F4-Holten F2, 11.00 uur (vertrek 10.00 uur): Hector F3-Holten F3, 11.00 uur (vertrek 10.00 uur); Holten MB-Rijssen SC MBD. 14.00 uur; Holten MCI-JCLE MCI, 10.00 uur. Maandag 12 april Wijhe'92 1-Holten 1. 14.00 uur (vertrek 11.45 uur): Overwete ring 3-Holten 2, 10.00 uur (ver trek 8.45 uur): Holten 3-De- demsvaart 4, 9.30 uur; Holten 4 vrij; Omhoog 4-Holten 5, 10.00 uur (vertrek 8.45 uur); Holten 6- Hoeve Vooruit 6, 9.00 uur: Sportlust Vroomshoop 3-Holten 7, 10.00 uur (vertrek 9.00 uur): Dedemsvaart 6-Holten 8, 10.00 uur (vertrek 8.45 uur): Holten 9- Heracles ave 4. 9.00 uur. Holten - Na een winterlang trai nen en crossjes in de bossen, gin gen een twaalftal jonge atleten van AV Holten naar Almelo voor de eerste baan wedstrijd van het seizoen. De pupillen, de kinderen tot 12 jaar. namen deel aan een drie kamp en een afsluitende loop over 600 of 1000 meter. Made lief Uijen behaalde zowel op de driekamp als op de 600 meter een derde plaats. Ook bij de pu pillen C scoorde Luuk Kaffener een mooie 7.7 sec op de 40 me ter. Bij de pupillen B behaalde Koen Kaffener de tweede plaats in de driekamp door ondermeer een mooie vertcsprong van 3.23 meter. Guido Comelis kwam tot 21.44 bij het balwerpen. Bij de pupillen A werd Stijn Uijen door een mooie eindsprint tweede in 3.56.6 op de 1000m. Omar Cor- nelis liep naar een nieuw per soonlijk record in 4.01.5. Wouter Jansen verbeterde zichzelf op zo wel hoog als met kogel. Chantal Pekkeriet en Silke Nijland liepen op de 1000 meter 3.51.8 tegen 3.51.7. Janneke Paalman kwam tot 17.78 m met speer en liep 9.0 sec op de 60 m. C-junior Marije Dangremond ging huiswaarts met de meeste prijzen: derde op de 1000 m, tweede met de kogel en eerste bij het hoogspringen. Haar winnende sprong van 1.45 m. was tevens een verbetering van het oude clubrecord met maar liefst 15 cm. Holten - SV Holten ontmoet in de uitwedstrijd op tweede paas dag Wijhe'92. De Wijhenaren staan in de onderste regionen van de ranglijst en degradatie naar de 5e klasse dreigt. Door de 3-2 nederlaag van afge lopen zondag tegen koploper Overwetering. kwam de ploeg nog verder in de zorgen. SV Hol ten beschikte in Heeten over de langste adem. In de slotfase bo gen Harrie Klein Horstman en Bas Tuitert een 1-0 achterstand om in een keurige overw inning (1-2). De wedstrijd in Wijhe wordt gespeeld op het Gemeen telijk Sportpark en begint om 14.00 uur.

Holtens Nieuwsblad | 2004 | | pagina 7