Miny Kemper perplex met haar 'eigen' toernooi Erik Davids op de Ziiurberg Overwicht weg bij Holten door twee blessures Resultaten Blauw Wit Resultaten SV Holten Ér?- Bosschool kampioen indoor touwtrekken Gelijkspel voor badmintonners Sport Agenda Laatste kaartavond bij Blauw Wit Jm LL Touwtrekkers Okia weer in competitie Toernooiwinst handbalsters SV Holten strijdt om derde plaats Blauw Wit thuis tegen DZSV Blauw Wit 3 - EZC '84 3 Blauw Wit kende in deze wedstrijd een valse start. Al binnen de minuut leidde een misverstand in de verdediging tot een tegendoelpunt. Maar mede dankzij de rentree van een aantal spelers die lange tijd afwezig waren geweest, wist het derde toch de draad snel weer op te pakken. Nog voor de rust werd de gelijkmaker gemaakt door good- old Wemer Stam. Na rust bleef Blauw Wit de dominerende ploeg en dat betaalde zich al snel uit in de 2-1. door opnieuw Wemer. Vervolgens was het Martijn Bannink die zijn rentree opfleurde met een geweldige goal. Door een tegengoal van EZC werd het nog even spannend, maar het was opnieuw Wemer die met een heerlijk doelpunt de dik verdiende zege vei lig stelde: 4-2. Blauw Wit 4 - Excelsior 8 Dat de fysiek sterke gasten uit Holten Oost wa ren gekomen om drie punten mee naar huis te nemen was vanaf het begin duidelijk. Ze kregen echter, vooral dankzij het zeer compacte en opletten de spel van Blauw Wit, weinig kansen. Dat Excelsior vijf minuten voor rust toch de 0-1 scoorde was zuur, maar toch ook verdient. Blauw Wit kreeg via Erik Aanstoot voor rust de gelijkmaker nog op het bord. De Blauw-Witten waren de gehele tweede helft de baas op het veld. Een aan tal goede aanvallen resulteerde in een aantal goede kansen, echter niet in goals. Toch viel de verdiende 2-1, John schoot een vrije trap op 18 meter van het doel strak in de hoek. Eindstand 2-1 Westervoort 8 - Blauw Wit 5 Beide ploegen begonnen goed aan de wed strijd, waarin de thuisploeg de balvaardigste was. Westervoort kreeg goe de kansen, maar met name André Aanstoot was de sta in de weg voor de gastheren. Rust 0-0. In de tweede helft kreeg de thuisploeg opnieuw de beste kansen, maar het duurde lang voordat er toch gescoord werd. Geheel volgens het spelbeeld scoorde een Blauw-Witter in eigen doel. Met de 2-0 er vlak achter was de wedstrijd gespeeld. Eindstand 2-0. Blauw Wit Cl - Broekland Cl Broekland kwam er in het begin een paar keer er gevaarlijk uit maar, toch was het Blauw Wit dat op voorsprong kwam. Na een lange run van aanvoerder Marten was het Jurgen die bij de tweede paal de bal in kon tikken, 1-0. Voor de rust scoorde Jurgen nog drie keer. Derren bepaalde de ruststand op 5-0. Blauw Wit presenteerde in de tweede helft de nieuwe aanwinst Jeroen. In de eerste 10 minuten werden er niet of nauwelijks kansen gecreëerd. Daarna werd Blauw Wit weer een beetje wakker met resultaat. Gijs kon zo maar door lopen 6-0 en Wouter bracht de 7-0 eindstand op het bord. Rohda Raalte C5 - Blauw Wit C2 Afgelopen zaterdag heeft C2 zichzelf weer hervonden na de nederlaag van de week ervoor (3-6 tegen Overwete- ring) en een moeizame wedstrijd tegen de nummer laatst de week daarvoor (2-0 tegen MVV). Rohda Raalte stond slechts vier punten achter, dus het was een geduchte tegenstander. Binnen de minuut scoorde Ruben voor Blauw Wit, wat een lekkere start betekende. Na een misverstand in de ver dediging werd het 1-1. Toch was het vooral Blauw Wit wat de wedstrijd bepaalde en voor de rust werd het 3-1 door Frank en Thijmen. In de twee de hel ft bleef de druk geweldig groot, maar treffers leverde dat niet op. Heino D3- Blauw Wit Dl In tegenstelling tot vorige week begon Blauw Wit zeer geconcentreerd aan de wedstrijd, waardoor Heino bijna niet over de middellijn kon komen. Wel had Blauw Wit moeite met de sterke verdediging van Heino. Het was dan ook een afstandsschot van Jan Willem die de openingstreffer oplever de. Kort voor rust bracht Remi de stand op 0-2. In de tweede helft bleef Blauw Wit de sterkere ploeg. Door het opportunisme werd de verdediging verwaarloosd, hetgeen Heino kort voor het eindsignaal een tegentreffer op leverde: 1-2 Blauw Wit El - Heino E7 Een gelijk opgaande wedstrijd waarin Blauw Wit de voorsprong kon nemen en vervolgens deze wist uit te breiden tot 2- 0. De gasten wisten enkele keren in de vrije positie voor de keeper van Blauw Wit op te duiken, maar hij wist met enkele reddingen de voorsprong tot de rust vast te houden. Na rust liep de teller verder op en de 4-0 kwam in beeld. De keeper van Blauw Wit wisselde zijn shirt voor dat van een veldspeler en wist zodanig ook nog een doelpunt te scoren. Eindstand 8-0. Raalte E2 - Blauw WitE2 Blauw Wit had in Raalte een gelijkwaardige te genstander, het spel ging vanaf het begin af aan gelijk op. Met in de eerste helft voor beide ploegen wat kleine kansjes die door de spitsen niet werden benut. De tweede helft was hel Raalte dat op gelukkige wijze de 1-0 maak te. Blauw Wit ging gelijk op jacht naar de gelijk maker en via een goed op gezette aanval via Michel was het Edwin die op fraaie wijze de verdiende 1-1 scoorde. Vlak voor het eindsignaal scoorde Raalte toch nog de 2-1 J.C. Hellendoom E3 - Blauw WitE3 Hellendoom begon de wedstrijd als of ze net uit bed waren. Blauw Wit was in de beginfase hoofdzakelijk op de helft van J.C. maar kwam niet tot scoren. Hellendoom daarentegen wel uit een counter. Dat was voor de Blauw Witters aanleiding om toch iets meer met het koppie te gaan voetballen. Dat resulteerde voor rust in 1 -1 door Thom en 1-2 door Rutger op nieuwe schoenen. Voor rust moest keeper Bram nog wel twee keer een bal van de doellijn halen. In de twee de helft was het wedstrijdbeeld niet veel anders; wel spannend, maar niet echt goed voetbal. Bram scoorde 1-3 maar J.C. hield het spannend door 2- 3 te maken. Uiteindelijk wist Robin de genadeklap te geven door de Hel- lendoomers op 2-4 achterstand te zetten. Holten F3- Enter VooruitF3 Holten begon sterk aanvallend en na tien mi nuten was het Daan die met een sliding de bal achter de Enter goalie gleed. Holten zette goed door en na een lange rush van Luc kon Mick uit de re bound de tweede treffer scoren. De spaarzame Enter uitvallen werden door Kay en Thomas goed verdedigd. Holten hield druk op de Enter goal en Luc kon nu zelf de bal achter de keeper schieten. Na de rust was de koek een beetje op en Holten bracht via Mick de eindstand op 4-0. Holten F1 - GFC F2 Holten begon meteen vanaf de aftrap sterk aanval lend. Maar het was pas halverwege de eerste helft dat Jordy het doel wist te vinden. Hierna werd direct doorgedrukt. Door goed aanvallend spel van Tom, Leon en Frank kon Jordy voor rust nog drie keer scoren (4-0). Na de rust was door een aantal spelers wissels het spel van Holten een stuk min der en GFC wist hier gebruik van te maken door twee doelpunten te ma ken. De eindstand werd door Remco bepaald op 5-2 door een goede voor zet keihard in de kruising te schieten. RKSVFl- Holten F3 Holten moest het opnemen tegen de reuzen uit Rijs- sen en deed dat met goed voetbal. Een goede lange uittrap van Roy werd door Luc opgepikt en deze speelde de bal naar Mick die de 0-1 ruststand op het bord liet noteren. Na de rust had niet iedereen van Holten in de ga ten dat er van speelhelft gewisseld was en Rijssen profiteerde. De tweede van Rijssen kwam er snel achteraan. Holten kwam nog een aantal maal dicht bij de gelijkmaker, maar wist niet te scoren. Eindstand 2-1 Holten E2 - SVZWE2 Dat een wedstrijd niet in de kleedkamer maar op veld gewonnen moet worden, bleek op deze zaterdag weer eens overdui delijk. Wat kon er gebeuren, er was nog geen wedstrijd door Holten verlo ren en tegen SVZW zou het wel weer een 'makkie' worden. Direct in de be ginfase al scoorde SVZW de eerste treffer en kreeg Holten daarmee bijna een hele wedstrijd lang de tijd om te proberen in deze stand verandering te brengen. Bart deed met een doelpunt de hoop nog even opleven, maar na nog twee doelpunten van SVZW, was de eerste nederlaag van Holten een feit. Einduitslag 1-3 Heino mc2 - Holten mcl AI vroeg stonden de meiden in Heino op het voetbalveld. Holten ging gelijk goed van start en Berfin maakte gelijk een doelpunt, al snel volgde Heino met een gelijkmaker 1-1. Maar dat liet Hol ten niet op zich zitten, mede door het mooie samen spel van de meiden en onze voortreffelijke laatste man Janiek gingen ze de rust in met 3-1. Na de rust kreeg Heino nog een paar kansen, maar die werden gestopt door Eline. Anouk zorgde dat het 4-1 werd en Berfin kreeg een mooie voorzet, van Joyce zodat het 5-1 werd. Het leek er op dat het 5-1 zou blijven, maar op het laatste moment wist Heino toch nog een doelpunt te scoren dus werd de eindstand 5-2. Holten D2 - ATC '65D3 Een bliksemstart van ATC'65 zorgde al na twee minuten vooreen achterstand. De plotselinge achterstand deed Holten ont waken. Met pracht spel kon de druk op het doel van de tegenstander wor den opgevoerd. En met succes. Een afstandknaller van Glenn werd in de rebound door Mickey ingeschoten. Het volgende half uur ging de strijd ge lijk op. Iedere speler speelde op zijn best. Over een weer kansen en ook doelpunten. Marco wist twee keer te scoren. Helaas kon de grote aanvoer der van de tegenstander zijn fysieke overmacht een aantal keren met suc ces gebruiken. Daar kon zelfs Holten's uitblinker van deze wedstrijd, keep er Nick, niets aan veranderen. Eindstand 3-6. Holten MB 1 - MarienbergMB 1 Vanaf de aftrap begon Holten heel fana tiek met een gewijzigd middenveld en twee spitsen. Er werd vanaf het be gin goed op helft van de tegenstander gespeeld waar uit kansen ontston den. Midden in de eerste helft resulteerde dit in een doelpunt van Cathy die de laatste weken goed op dreef is. De tegenstander die nog geen wedstrijd had verloren na de winterstop stroopte de mouwen op, maar soms met kunst en vliegwerk en goed keeperswerk van Ilse werd de nul vastgehou den tot de thee. Na rust golfde het spel op en neer en begon bij Holten de vermoeidheid te spelen. Helaas kwam Mariënberg tien minuten voor het einde nog op gelijke hoogte door een benutte strafschop en werd het nog even benauwd. Na het laatste fluitsignaal was iedereen blij met het eerste punt. Eindstand 1-1. Holten - Ze staat er een beetje be duusd bij en dat past bij haar. Be- Holten - Het tweede team van BC Holten moest woensdag 25 maart de laatste competitiewed strijd van het seizoen spelen in 't Mossink; de tegenstander was ZBC 3 uit Zwolle. De uitwed strijd eindigde in een gelijkspel. Het team van Holten speelde in dezelfde bezetting terwijl de te genstander een andere teamsa menstelling had als tijdens de vorige wedstrijd. Pieter Aarsen maakt een goede start en won dik in 15-3 en 15-5. Marcel Dijkman had drie games nodig echter verloor met 8-15, 15-12 en 4-15. Bij de damesenkels verloor Hermanna Boode helaas met 11-7, 12-13 en 1-11. Carola van der Vreede wist in drie ga mes de partij naar haar toe te trekken en won met 5-11, 11-2 en 11-9. De herendubbels waren zwaar en ook dit keer werden er weer drie games gespeeld waarbij het Holtense herendubbel net iets sterker bleek te zijn. 15-13, 14- 17 en 15-7. De Holtense dames waren niet goed op dreef en moesten het punt afstaan aan de Zwolse dames, 12-15 en 13-15. Om nog op winst te komen staan moesten de beide mixpartijen gewonnen worden en de eerste mix Pieter en Carola slaagde daar ook ruimschoots in. Ze wonnen overtuigend met 15-8 en 15-2. Bij de tweede mixpartij lukte het Hermanna en Marcel niet, ze verloren met 5-15 en 7- 15 waardoor de einduitslag op 4- 4 kwam te staan. scheiden en de drijvende kracht achter de handbalvereniging van SV Holten, noemt Jan Victor Dorlas haar. De benoeming tot üd van verdienste betekent veel voor haar, zo blijkt uit de voor de mond geslagen hand. Met alle bloemen en geschenken in de hand dankt Miny Kemper haar team, familie en alle mensen die volgens haar net zoveel eer ver dienen. Miny Kemper werd tijdens de vijfentwintigste editie van het re creanten handbaltoemooi afgelo pen zondag in het zonnetje gezet. Ria Kappert, organisatrice van het toernooi, nodigde haar doch ter en zussen uit om alles gade te slaan. Ook de supportersvereni ging van SV Holten stond op de gastenlijst. "Ik weet niet of die wel komt, want het eerste moet thuis", zegt Kappert. En daarmee geeft ze ook meteen een verklaring voor de afwezig heid van publiek. Nog geen twin tig man bekijkt de wedstrijden en het penalty's schieten. "We spelen Miny Kemper tijdens de huldiging in de sporthal, (foto: Johan Bolink) een dubbele competitie en schie ten tussen door penalty's omdat je anders zo vaak achter elkaar moet spelen", aldus Kappert. Een dub bele competitie, want ook aan deelnemende teams ontbrak het zondag. Alleen de recreantenda mes uit Raalte en Heino waren bereid af te reizen naar Holten, En dat met het jubileum en de huldiging. "Ja, daar heb ik ook flink van gebaald", bekent Kap pert, terwijl ze de dochter van Kemper de hand schudt. Samen met Henk Wansink richtte Kemper de handbalvereniging SV Holten op. Ook haar man Wim hoort in het rijtje thuis, daar hij vele middelen verzorgde voor de club. Zij zelf deed van alles in de vereniging. Naast actief lid was ze coach, scheidsrechter en bestuurslid. Ze heeft alleen niet achter de bar staan. Ook voor de' organisatie van hetrecreanten- toernooi liep ze warm. Over de naam van het toernooi bestaat al lange tijd verwarring. De bekend ste is misschien wel het Kemper- kaemp toernooi; afgeleid van kemphanen en uiteraard bedoeld met een schuine blik naar Kern- per. Samen met alle aanwezigen en met toestemming van Kemper. wordt besloten dat het toernooi vanaf dit seizoen het Miny Kem per toernooi zal heten. Hoewel ze niet graag in de belangstelling staat, kan Kemper het gebeuren wel waarderen. "Ik ben helemaal perplex, ik wist nergens van. Dan is het extra jammer datje afscheid moet nemen." Haar afscheid is nog vervelender omdat het ge dwongen is, artrose in de knieën dwingt haar te stoppen als speel ster. "Ik hou niet zo van die be langstelling. Ze mogen het hele team wel in het zonnetje zetten, tenslotte moetje het met elkaar doen, maar ik kan dit zeker waar deren. Ik vind het echt heel leuk", besluit de oprichtster van de enige handbalvereniging in Holten. HOLTEN - Door zo links en rechts wat te informeren is orga nisator MAC 'de Holterberg' er inmiddels al wel achter geko men dat de belangstelling van deelnemers zijde voor moto- cross van aanstaand weekend bijzonder groot is. Daar de in schrijvingen echter pas op de wedstrijddag zelf plaats vinden zijn alle namen natuurlijk nog niet bekend. Vast staat wel dat MAC-er Erik Davids zondag aan de start zal verschijnen en hiermee heeft de organisatie natuurlijk al meteen een kanshebber van formaat voor de eind overwinning bij de viertakten. Vanwege zijn Neder- lans Kampioenschap in 2003 bij de 4-takt Inters rijdt hij dit jaar met het nummer I op zijn motor en dat schep de nodige verplich ting. Tijdens de eerste wedstrijd om het kampioenschap van dit jaar, onlangs in Harfsen, liet hij er geen twijfel over bestaan wat zijn bedoeling is en hij won deze wedstrijd dan ook glansrijk. Hij zal in Holten daarbij wel. moeten afrekenen met een vloot van rijders. Want bekend is dat het Zuurbergcircuit hoog staat aangeschreven bij de deelne mers en dus worden naast de ve le nationale rijders, meerdere In ters aan de start verwacht. Ge lukkig weet Erik zich echter in de rug gesteund door broer Al len en met elkaar moeten ze ze ker in staat geacht worden om er een mooie en spannende wed strijd van te maken. Ook bij de zijspannen mag er van de MAC-leden het nodige vuurwerk worden verwacht en wel in het bijzonder van Erik Haan met als bakkenist Arjan ten Brinke. Maar ook de gebroe ders Peter en Henk Tjoonk mo gen zeker niet onderschat wor den. Zij rijden al vele jaren sa men en moeten tot veel in staat worden geacht. Natuurlijk is dit maar een greep uit het aantal kanshebbers maar zeker is dat de wedstrijden met veel spanning tegemoet mogen worden gezien. De trainingen beginnen beide dagen om 9.30 uur en de wed strijden om plusminus 12.30. al naar gelang het aantal inschrij vingen. Op zaterdag 3 april is de toegang geheel gratis, op zondag 4 april bedraagt de toegangsprijs voor volwassenen vijf euro (kinderen 2,50 euro). Holten - Vijfenveertig minuten lang leek Holten op rozen te zit ten tegen het hooggeklasseerde Dedemsvaart, maar in de bles suretijd van de eerste helft wis ten de gasten toch nog de ansch- lusstreffer te maken. Toen de thuisploeg van trainer Bonen- schansker ook nog eens haar twee centrale middenvelders verloor, gedurende de tweede helft, was het uiteindelijke ge lijkspel ook het hoogst haalbare. Al vroeg in de wedstrijd zou blijken dat Dedemsvaart wel even wat anders is dan de Wit kampers. Toch was het Holten die de score opende, een foute bal in de defensie van Dedems vaart, na goed Holtens jagen, werd afgestraft door topschutter Tuitert. Na deze goal kreeg Hol- Holten - De laatste klaveijas- avond wordt op vrijdagavond 3 april de laatste van zes klaveijas- avonden bij Blauw Wit gehou den. Wie wordt de opvolger van de klaverjaskoning van het vorig seizoen Hennie Paalman? De klaverjascompetitie bestaat uit zes avonden waarvan vier avonden meetellen voor het eindresultaat. Het is dus moge lijk om twee avonden te laten schieten en er toch met de hoofd prijs vandoor te gaan. Er zijn echter ook deelnemers die een enkele avond deelnemen en mee strijden voor de aantrekkelijke dagprijzen. Al met al reden voor vele klaverjassers om een paar maal per seizoen richting 't Vlet- goor te trekken en daar mee te doen aan de gezellige en sportie ve kaartavonden. Het clubhuis is zoals gebruikelijk om 19.30 uur geopend en de koffie is klaar vanaf 19.45 uur. De eerste kaart- ronde begint om 20.00 uur. ten meer grip op de wedstrijd, er waren enkele kleine kansen voor de thuisploeg. Uiteindelijk re sulteerde dit in de tweede goal voor de roodzwarten. Een aanval uit het boekje werd schitterend afgerond door Reijlink op aan geven van Beldman. Dedems vaart ging nu meer druk zetten op de verdediging van de Holte naren, maar door de collectieve arbeid van de Holtense ploeg leek Holten de rust te gaan halen met een 2-0 voorsprong. Maar het noodlot sloeg toch nog toe in de blessuretijd van de eer ste helft, een zondagsschot van de back van Dedemsvaart ver dween op schitterende wijze in de kruising. Na de rust kwam Kleinhorstman binnen de lijnen voor de zieke Paalman, diezelfde Kleinhorst man zou al snel een paar moge lijkheden krijgen om zich te la ten betitelen als gouden wissel. De grootste kans in het eerste kwartier na rust was er voor Kleinhorstman. Net binnen de zestien schoot hij op de vuisten van de Dedemsvaartse doelman, de bal kwam precies weer voor zijn voeten en hij leek de bal rus tig binnen te schuiven. De keep er, die al lag, kreeg op miracu leuze wijze toch nog een lede maat achter de bal en wist zo de 3-1 te voorkomen.. Herbert Beldman speelde opnieuw een goede wedstrijd. Hier in gevecht om de bal. (foto: Johan Bolink) Na deze goede fase van Holten, waren er twee fikse tegenslagen voor trainer Bonenschansker, Arno Knapen en Maarten van der Wal moesten beiden gebles seerd het veld verlaten. Hiermee verloor Holten twee belangrijke angels uit haar ploeg en ook het overwicht. Dedemsvaart ging er weer in geloven nadat ze de Hol tense storm net na de rust ter nauwernood hadden overleefd. Via de lange bal werd steeds meer de sterke spits van De demsvaart gezocht en ook de sterk spelende rechtsbuiten van de gasten werd meer en meer aangespeeld. En ondanks dat de hele defensie van Holten een goede pot neer zette, moest men toch de gelijk maker incasseren. Een sterke ac tie van de spits werd vervolgd door een prachtige droge knal van een inkomende middenvel der. Koetsier was kansloos in de korte hoek. Holten - De touwtrekkers van Okia moeten zondag 4 april voor het eerst van dit seizoen weer een wedstrijd trekken in de com petitie Oost. Omdat het 680 kg B-team vorig jaar is gepromoveerd, spelen nu twee teams in de A-klasse. Splo - Het touwtrektoemooi om dat gehouden werd om het oos telijk indoor kampioenschap voor basisscholen in Sporthal de Sanders in Beltram stond onder leiding van Gewest Oost van de Nederlandse touwtrekbond. De negen basisscholen die deel namen aan dit toernooi werden begeleid door mensen van ver schillende touwtrekverenigin gen. Zo ook de Bosschool die door Okia werden gecoacht. Het toernooi was opgedeeld in twee categorieën, groep 5 en 6 en groep 7 en 8. De Bosschool deed dit jaar voor het eerst mee aan dit toernooi in groep 7 en 8.Met Patrik als an kerman en Jan als voorste man had de Bosschool een heel sta biele ploeg, die verder bestond uit Arjan, Erik, Wemer, Mark André en Arno. De eerste vijf wedstrijden werden vrij gemak kelijk door de Bosschool ge wonnen. De zesde wedstrijd te gen basisschool de Lutger was de wedstrijd van de waarheid, want deze school had ook alles gewonnen. De eerste trekbeurt werd na een zware strijd gewonnen door de Lutger zodat de tweede trek beurt wel gewonnen moest wor den om nog uitzicht te houden op de eerste plaats. Op basis van veel vechtlust lukte dit de Bos school ook. Daar de resterende wedstrijden door de beide scholen ook wer den gewonnen moet er een fina le om plaats 1 en 2 worden ge trokken. Onder luide aanmoedi ging wist de Bosschool beide trekbeurten te winnen en kan zich kampioen noemen van groep 7 en 8. Met een oorkonde Stoere winnaars met hun beker, (eigen foto) en een grote beker ging men te- vreden richting Espelo. Blauw Wit, zaterdag 3 april Blauw Wit 1-DZSC 1 14.30 uur. Blauw Wit 2-DZSV 2 12.30 uur. VEVO 2-Blauw Wit 3 13.30 uur (vertrek 12.00 uur). Enter Voor uit 5-Baluw Wit 4 12.45 uur (vertrek 11.45 uur), Blauw Wit 5-Vierhouten 4 14.30 uur. Schalkhaar A2-Blauw Wit Al 14.30 uur (vertrek 13.00 uur). Blauw Wit BI-Rohda R. B3 13.30 uur. SC Lemele Cl-Blauw wit Cl 10.30 uur (vertrek 9.15 uur), Blauw Wit C2-Hulzense Boys C3 12.00 uur, Mariënheem MB2-Blauw Wit MBI 10.30 uur (vertrek 9.15 uur), Blauw Wit Dl-Nieuw Heeten Dl 10.30 uur. Wijhe'92 D2-Blauw Wit D2 8.45 uur (vertrek 7.30 uur), Blauw Wit El-Wijhe'92 E3 9.30 uur. SDOL E2-Blauw Wit E2 10.00 uur (vertrek 9.00 uur), DES E2- Blauw Wit E3 10.00 uur (vertrek 9.00 uur). Hulzense Boys E2- Blauw Wit E4 10.00 uur (vertrek 9.00 uur), Heeten F1-Blauw Wit Fl 10.30 uur (vertrek 9.30 uur), Blauw Wit F2-Rohda R. F5 10.30 uur, Blauw Wit F3-Nieuw Heeten F3 9.30 uur. Zaalvoetbal, donderdag 1 april Blauw wit 1-Avanti T. 2 21.00 SV Holten Holten Al-Terwolde Al 14.30 uur. Holten BI vrij. Diepenveen Cl-Holten Cl 13.00 uur. Holten C2-PH C6 13.00 uur, Holten Dl- Overwetering Dl 11.00 uur, Achilles'12 D4-Holten D2 11.30 uur (vertrek 10.15 uur), Holten El-Zenderen Vooruit El 10.00 uur, Holten E2-Excelsior E8 10.00 uur, Excelsior El 1-Holten E3 11.00 uur vertrek 10.15 uur). Enter F3-Holten Fl 10.00 uur (vertrek 9.00 uur). Holten F2- Twenthe F4 11.00 uur, Enter F3- Holten F3 10.00 uur (vertrek 9.00 uur), Den Ham MB-Holten MB 12.30 uur (vertrek 11.30 uur), JCLE MCI-Holten MCI 11.00 uur (vertrek 9.45 uur). Holten - Het jaarlijkse Kemper- kamptoemooi - het recreanten toernooi van de afdeling handbal in Holten werd afgelopen week einde voor de 25e keer gehou den. Door omstandigheden wa ren er voor het toernooi slechts 3 teams aanwezig die een dubbel programma afwerkten. Holten was uiteindelijk de sterk ste. Alle aanwezige teams kre gen voor hun deelname een wed strijdbal aangeboden -beschik baar gesteld door Björn Ruste- biel van de sportkantine. In de pauze van het toernooi werd Mi ny Kemper benoemd tot lid van verdienste van de afdeling hand bal van de SV Holten. Voor de competitie werden de laatste zaal wedstrijden van de competitie gespeeld. De heren leken uit tegen Achilles een makkie te hebben. Holten speel de een prima eerste helft en leid de bij rust met 8-15. Na mst ging ongeveer alles fout wat fout kon gaan. Dit leidde ertoe dat Holten alsnog onnodig met 22-21 verl oor. Ook vier jeugdteams kwamen nog in actie. Meisjes B gaf in de laatste minuut de winst tegen Wessels/Heeten uit handen: 11- 11. Meisjes C won van Zwolle. Na een 6-4 stand bij rust werd het nog spannend. In de slotfase trok Holten de partij naar zich toe: 10-7. Meisjes D 1 speelde een leuke partij tegen SDOL. Via een 3-5 ruststand werd uit eindelijk met 7-10 verloren. D2 verloor van Wessels/Heeten. Vooral na rust (3-6) kwam Hol ten te kort: 4-12. Holten - De volgende streekder- by staat voor de deur. Aanstaan de zondag gaat SV Holten op be zoek bij Heeten dat op de derde plaats staat. Heeten was met een goede reeks bezig, maar ging het afgelopen weekend hard onderuit bij Zwol le (1-0). SV Holten speelde een degelijke wedstrijd tegen De demsvaart (2-2) en krijgt de der de positie van de ranglijst weer in zicht. De wedstrijd in Heeten bij Sporthal) begint om 14.00 uur. Holten - Zaterdag staat voor Blauw Wit de thuiswedstrijd te gen DZSV op het programma, de ploeg uil Dinxperloo promoveer de het afgelopen seizoen uit de vierde klasse en doet het bijzon der goed. De ploeg heeft evenveel punten als Blauw Wit en samen delen ze dus de derde plaats. Deelname aan de nacompetitie is de inzet van het duel dat om 14.30 uur begint op 't Vletgoor.

Holtens Nieuwsblad | 2004 | | pagina 9