Strijd, spanning, sportiviteit bij handbal Motocross weekend Blauw Wit strijdend ten onder in felle wedstrijd Perron Nul wint topper Resultaten Blauw Wit Resultaten SV Holten Blauw Wit uit naar Glanerbrug Sport Agenda De standen zijn als volgt: Clubtitel dichtbij voor Van Oijen Holten 1 maakt veel doelpunten Kwart ton bijeengebracht tijdens Holterberg Classic honderdag 25 maart 2004 Holtens Nieuwsblad Blauw Wit 2 - Vroomshoopse Boys 2 Beide ploegen begonnen fel, nummer twee en drie van de competitie. Blauw Wit kreeg de eerste kansen maar in de 15e minuut scoorde Vroomshoopse Boys uit een vrije trap op de hoek van de 16 meter. Blauw Wit probeerde het wel maar werd niet echt gevaarlijk. In de 35c mi nuut scoorden de Boys. Vlak voor rust werd Jurgen onderuit gelo pen door de keeper toen hij in wilde schieten waarna hij /elf de penalty nam: 1-2 ruststand. Na rust liep Jurgen een scherpe vrije trap van Wilco met de borst in. De wedstrijd werd onvriendelij ker met overtredingen van beide zijden en theater van Vrooms- hoop. Ondanks kansjes voor Blauw Wit werd er niet gescoord. Eindstand 2-2. Groen Wit 11 - Blauw Wit 3 Het derde begon, door de inzet van vier spelers van het vierde, goed aan de wedstrijd. Na een gelijk opgaand eerste half uur maakte het hooggeklasseerde Groen Wit uit een scrimmage 1-0. De 2-0 vlak voor rust was een tegenvaller, toch bleef Blauw Wit vol goede moed. Men wist dat er meer in zat. Helaas werden er weinig kansen gecreëerd, terwijl Groen Wit gevaarlijk was. De 4-0 einduitslag was enigszins geflatteerd, maar het getoonde spel biedt een goede basis om volgende week in eigen huis voor de drie punten. Eindstand 4-0. ABS Al - Blauw Wit Al Blauw Wit begon rommelig, evenals ABS. Wel was Al de sterkere ploeg, omdat de vleugelspitsen op dreef waren. De verdediging stond zeer solide onder leiding van Arjan Vorkink. Beide ploegen kregen kansen, maar Blauw Wit scoorde eerst. Harald kwam met een rush aan de rechterkant bij de achterlijn en Rolf van Krey rondde koelbloedig af. ABS kwam steeds dichter bij het Blauw Wit doel. maar scoorde niet voor de rust. Na rust begon Blauw Wit sterk en dat resulteerde snel in een goal. Rolf gaf de bal voor vanaf links en Rutger bedacht zich niet en scoorde perfect. Al snel kwam de 0-3 van Rolf, mooi bediend door Rutger. Daarna was de wedstrijd gespeeld. Door goed spel verdiende Blauw Wit deze drie punten. Eindstand 0-3. Maliënheem Cl-Blauw Wit Cl Zaterdag ging Blauw Wit Cl op bezoek bij het altijd lastige Mariënheem. In het begin een gelijk opgaande strijd; de defensie onder leiding van Jordy met Jasper in het doel liet zich niet verrassen door de counters van Mariënheem. Na 20 minuten stond Jurgen bij een lange bal op de juiste plek en schoot in: 0-1 ruststand. Na de thee een afwezig Mariënheem en een aanvallend Blauw Wit wat resultaat opleverde; na een over treding op Jurgen schoot Nick de penalty zuiver in 0-2. Dat Blauw Wit duidelijk voor meer kwam bleek toen Jurgen 0-3 scoorde. Maar de mooiste treffer kwam van Okki. Dat deze aan winst het geld waard is. bleek toen hij met een magische bewe ging de defensie van Mariënheem op het verkeerde been zette: 0- 4. Met 1 punt achterstand op de koploper doet Blauw Wit C' 1 vol op mee om het kampioenschap in deze klasse. Eindstand 0-4 Blauw Wit Dl -J.C. Hellendoom D2 Tegen het laag geklasseerde Hellendoorn nam Dl het initiatief. De opbouw was slordig, waar door er weinig kansen kwamen. Er werd 'slechts' drie keer ges coord voor rust. In de tweede helft was het spel beter. Men bleef beter in de positie en het samenspel werd beter. Ook de kansen werden beter benut: eindstand 9-0. Doelpunten Remi (2x). Dirk (2x), Manouck (3x), Robbert en Jarmo. Heeten E2 - Blauw Wit El Ondanks een goed begin van Blauw Wit nam Heeten snel een voorsprong. Heeten bleef sterk spelen en scoorde meerdere keren. Blauw Wit kwam één keer terug met een doelpunt: rust 3-1. In de tweede helft nam Heeten direct de touwtjes in handen. Hoewel Blauw Wit de wind mee had werd het [uiteindelijk 8-2. Blauw WitE3 - Rohda Raalte E9 In het begin van de wedstrijd werden de bedoelingen van Blauw Wit duidelijk: winnen! On danks afwezigheid van Tamar Floor hield de verdediging de bal steeds uit de buurt van keeper Rutger. Rohda kon de aanvals- kracht van Blauw Wit niet aan en door sterk voetbal en doelpun ten van Niek, Thom. Leander en Robin werd het een ruststand an 5-0. In het begin van de tweede helft werd minder samengespeeld. Gevolg was dat kansen niet uitgespeeld werden. Rohda begon zich sterker te voelen, ook al omdat Cindy uitviel door een bles sure. Keeper Boaz werd voor het eindsignaal drie keer gepas seerd, maar door goed spel van Blauw Wit moest de Rohda doel man nog vijf keer vissen. De uitslag 10-3. Blauw Wit E4- Rohda Raalte El Blauw Wit zette goed in en het leek een mooie wedstrijd te worden. Helaas had Blauw Wit pech en bleef de bal steeds net voor het doel hangen. Hierdoor kon Rohda twee keer scoren, rust 0-2. Na rust had Blauw Wit de op stelling herzien en begon met nieuwe kracht. Het was een even wichtig spel, met kansen voor beide teams. Helaas bleef het bij Blauw Wit bij kansen en kon Rohda scoren. Eindstand 0-4. Broekland F2- Blauw Wit F2 Vanaf het begin werd Blauw Wit flink onder druk gezet. Door de straffe tegenwind kwam de ploeg voor rust nauwelijks over de middenlijn. Met man en macht werd er verdedigd. Toch wist Broekland voor rust drie keer te scoren. Na rust kreeg Blauw Wit alleen letterlijk de wind mee. Broekland was beter en Blauw Wit zakte bij het oplopen van de score steeds verder weg. Gelukkig werd vlak voor tijd de eer gered. Eindstand 7-1. Wesepe F3 - Blauw Wit F3 Beide teams waren aan elkaar ge waagd en kregen kansen. Wesepe scoorde voor de rust. Na rust vochten de Blauw Witters onder aanvoering van Bram en Job voor wat ze waard waren maar een doelpunt zat er niet in. De thuisploeg scoorde wel. Hierdoor was het geloof om te winnen weg en de nederlaag een feit. Eindstand 3-0. Excelsior F2 - Holten F1 Na twee zeer goede wedstrijden moest F1 de moeilijke uitwedstrijd tegen Excelsior spelen. Snel bleek dat Holten F1 niet in topvorm was. Misschien door het slechte weer. Binnen enkele minuten was het 3-0. De motivatie zakte te rug; rust 7-0. In de rust werd geprobeerd door een wijziging in de opstelling het tij te keren. Er werd iets beter gespeeld en al snel wist Jordy uit een corner tegen te scoren. Maar nadat Jordy, Rem- co en Leon in goede positie werden gehaakt en een strafschop werd gemist, was het verweer verbroken en kon Excelsior regel matig doorlopen naar een hoge score. Eindstand 14-1. Enter V. E2 - Holten E3 1 Iet leek dat Holten het erg moeilijk zou krijgen. Binnen enkele minuten een 0-1 achterstand en flinke druk van Enter. Na verloop van tijd kreeg Holten meer grip op de wed strijd. Een corner van Bart V. werd rommelig door de verdediging van Enter verwerkt en Jeroen scoorde tussen vele benen door 1 -1 Niels bracht met een mooi schot de stand op 1-2. Enter startte na de rust sterk maar Gijs. Wouter en Henry hielden als verdediging goed het overzicht. En keeper Leon was een prima sluitpost. Daarbij zorgden zijn verre uittrappen voor veel gevaar. De uitste kend spelende Jurjen en aan de andere kant Bart H. zorgden met hun voorzetten voor diverse kansen. Goaltjesdicf Niels scoorde evenals Bart H. nog 2x. Eindstand 1 - 6. Holten El - Wierden El Na een slap begin en een snelle tegen treffer werden de jongens wakker. Ze gingen er in de eerste helft nog flink tegenaan, met de ruststand 4 -2 in hun voordeel. Na rust bracht Wierden de spanning terug in de wedstrijd met de aanslui tingstreffer. Er volgden mooie aam allen waarin Holten kansen creëerde en het net vond. Findstand 9-3 Holten mcl -Heino mc3 De wedstrijd begon in de regen en snel scoorde Berfin hel eerste doelpunt. De tegenstander kreeg niet veel kans zodat keeper Elinc de jas aan kon laten. Holten was ster ker maar haalde niet alles uit de kast. Toch scoorde Anouk achter elkaar nummer twee en drie. Holten kreeg een cadeau van Heino; 4-0 rust. Na de rust scoorde Berfin de vijfde. Holten hield de lei ding en Danielle scoorde. Uiteindelijk maakte Berfin 7-0. Holten - Onder grote publieke belangstelling zijn donderdag avond 18 maart de finales afge werkt van het jaarlijkse school- handtoemooi voor de basisscho len in Sporthal 't Mossink' in Holten. Leerlingen van groep 7 en 8 van 5 basisscholen uit Holten en om geving streden om de eer van handbalkampioen 2004, waarbij elke school met een meisjes- en jongensteam uit kwam. De voorrondes op twee woens dagmiddagen, waarbij een hele competitie werd afgewerkt, le verden vele spannende wedstrij den op. De beste drie teams van de voorronde speelden tijdens de finaleavond nog een keer tegen elkaar. In de jongenspoule was het spannend, want het doelsaldo Holten - Blauw Wit gaat zater dag op bezoek in Glanerbrug. Tegenstander is Sportlust. Een ploeg die tot verrassende daden in staat is. Zo werd gewonnen van nummer twee SVVN. Nu spits Klaver de lange schorsing achter de rug heeft, is hij gelijk begonnen met scoren van doelpunten. Goals die welkom zijn voor eigen for matie. Langzamerhand loopt de ploeg weg van de onderste twee plaatsen. Blauw Wit wacht dus een moeilijke wedstrijd, waarin het Arjan Aanstoot en Marco Schuiterd zal moeten missen. De wedstrijd in Glanerbrug begint om 14.30 uur. moest de beslissing brengen en daarbij trok de Haarschool aan het langste eind, want ze won nen met vier doelpunten meer van de Bosschool dan de Regen boog. In de meisjespoule ging het tus sen de Bosschool en de Haar school. In de voorronde was het een gelijkspel(8-8), maar tijdens de finaleavond won de Haar school met 8 tegen 7 van de Bosschool, wat de basis was voor haar kampioenschap. Sportief was het zeker, want na afloop van wedstrijden werden winnaars gefeliciteerd door de verliezende ploegen. Zo hoort het! Dankzij de medewerking van Handbalvereniging Holten, die de scheidsrechters leverden, is er genoten van goede, sportieve en spannende handbalwedstrijden. De trotse kampioenen laten het publiek hun beker zien. (foto: Johan Bolink) Jongens 1Haarschool 2. Regenboog 3. Bosschool 4. Dijkerhoek 5. Holterenk Meisjes 1. Haarschool 2. Bosschool 3. Holterenk 4. Regenboog 5. Dijkerhoek De sportiviteitprijs was dit jaar voor de meisjes van de Dijkerhoek en de winnaars gaan meedoen aan de regionale wedstrijden. Handbalvereniging Holten biedt de winnaars extra trainingen aan om zich hiervoor goed voor te bereiden. Holten - Een grote groep leden van Motor- en Automobielclub 'de Holterberg' is druk in de weer om het prachtige circuit 'de Zuurberg' in perfecte staat te brengen voor de motocross za terdag 3 en zondag en 4 april. Twee dagen motocross achter elkaar vraagt de nodige inspan ning maar dat hebben de man nen van de MAC er voor over. Zaterdag vindt er een Uitwisse lingscross plaats tussen rijders van motorclubs uit de omge ving, Borculo. Markelo. Harf- sen. Holten, Lochem. Ruurlo, St. Isidorushoeve en Vorden. Alle klassen starten behalve de 250 cc 2-takt en 4- takt tot en met 450 cc B en 500 cc 2-takt en 4-takt boven 450 cc B. Van deelnemers zijde bestaat er grote belangstelling: er worden zo'n driehonderd rijders ver wacht. Op zondag staat er een Euro- Nationale Motocross op het pro gramma. Aan de start komen de klassen 125 cc EU/Nat.. 4-takt EU/Nat. en zijspannen EU/Nat. De beste rijders uit de nationale competitie promoveren volgend jaar naar de internationalen. Bij een Euro-Nationale Moto cross mogen ook buitenlandse deelnemers met een Eurolicentie starten. Ook rijders met een in ternationaal startbewijs mogen deelnemen, zij kunnen echter geen punten halen voor het kam pioenschap. Aangezien de deelnemers pas op de wedstrijddag zelf hoeven in te schrijven, is het moeilijk om vooraf zicht te krijgen op het deelnemersveld. Bekend is dat MAC-leden aan de start ver schijnen. met name bij de zij spannen. En met het bekende voordeel van een thuiswedstrijd moeten zij in staat worden ge acht om de andere deelnemers flink partij te bieden Het mooie circuit van 'de Zuur berg' is garantie voor prachtige motorsport en de organisatie verwacht, op zaterdag en zon dag. een flinke publieke belang stelling, zeker omdat er veel re gionale rijders deelnemen. De trainingen beginnen beide dagen 9.30 uur en naar gelang het aantal deelnemers de wed strijden ongeveer 12.30 uur. Za terdag is de toegang gratis, zon dag voor volwassenen 5 euro kinderen 2,50 Holten - Blauw Wit heeft in de ze belangrijke fase van de com petitie een dure nederlaag gele den. In de thuiswedstrijd tegen DES uit Nij verdal werd het 2 -1 Voor de wedstrijd begon, werd er een minuut stilte gehouden in verband met het overlijden van Prinses Juliana. DES dat nog volop meedoet in de strijd om de tweede periode en vorige week een forse neder laag te verwerken kreeg begon goed aan de wedstrijd. Op dat moment was het veld nog goed te bespelen en kwam door goede combinaties de Blauw Wit ver dediging onder druk te staan. In deze fase kreeg Blauw Wit geen grip op de tegenstander, waar DES dankbaar gebruik van maakte. Voordat Blauw Wit het in de gaten had stond het al met 0 -2 achter. Bij beide doelpunten stond Blauw Wit niet goed op gesteld. De spelers an DES kre gen teveel ruimte: deze behen dige spelers moet je dat niet ge ven. Hel sierde Blauw Wit dat het niet bij de pakken neer ging zitten en meteen ten aanval trok. Ook zette trainer Brands het elf tal enigszins om. Jurrian Paal man kwam Dirk Jan Beldinan in de spits vervangen. Dirk Jan ging in de laatste linie spelen wat ten koste ging van Gert Jan Ulfman. Blauw Wit kwam steeds beter in het spel. Mede door knappe acties van Merijn Offringa en Maarten Kruimelaar was Blauw Wit enkele malen dicht bij een doelpunt. Blauw Wit won elk duel en de snelle combinaties, van de bezoekers, zoals in de beginfase waren zeer spaarzaam. Vlak voor rust leek Blauw Wit de verdiende aanslui- tingstreffcr te maken. Het was weer Merijn Offringa die door de verdediging slalomde doch zijn schot ging over. De tweede helft begon Blauw Wit zoals het de eerst eindigde. Door de hevi ge regenval en de zeer harde wind werden de omstandighe den alsmaar zwaarder wat in het voordeel leek van de Blauw Wit spelers. F.ven later kwam, na en kele weken blessureleed, Alfred Beldman in het veld voor Merijn Offringa. De werklust van Blauw Wit werd vlak na rust reeds beloond. Uit een scrimma ge kwam de bal voor de voet van aanvoerder Arjan Aanstoot die hem door de handen van de keeper tikte en hiermee Blauw Wit opnieuw in de wedstrijd In elk geval geen saaie wedstrijd van Blauw Wit. (foto: Johan Bolink) bracht. Blauw Wit kreeg steeds meer zelfvertrouwen en drong DES steeds verder terug. Uit een scrimmage vlak voor doel werd de bal zelfs lot twee keer toe van de lijn gehaald. Even later sloeg het noodlot toe. Aanvoerder Ar jan Aanstoot die een puike wed strijd speelde kreeg in korte tijd twee keer geel en dus rood. Het wrange hiervan is dat beide gele kaarten dubieus waren. Dit vond Marco Schuiterd klaarblijkelijk ook en ging hierover in discussie met de scheidsrechter die hem hiervoor beloonde met een di recte rode kaart. Al met al zeer snel getrokken kaarten door een Holten - De Perronisten hebben vorige week goede zaken ge daan in de competitie door van nummer twee, Centraal Beheer 1, te winnen. In een spannende wedstrijd waarin alle partijen op het scherpst van de snede werden gespeeld keken de Perronisten na twee partijen wel tegen een 0- 2 achterstand aan. De laatste twee single partijen van de Uut- voerder en Roy van Sientje wa ren echter van wereldniveau waar zelfs CB(Centraal Be- heer)geen antwoord op had. Dus een 2-2 gelijke stand na de sing les. De koppels waren ook aan el kaar gewaagd maar hier konden de Perronisten wel een voor sprong nemen van 5-3. De cap- tainsgame werd verloren met miniem verschil waardoor de einduitslag neerkwam op 5-4. Een uitslag waar zelfs de-Ont vanger tevreden over kon zijn. Dat deze wedstrijd van hoog ni veau was bleek wel uit de vier 180,ers en een finish van boven de honderd die er gegooid wer den. Woensdag wacht de lastige wed strijd uit tegen F.D.T.V uit en in Vorden. In de beker heeft Perron Nul nog alle kansen om de kwartfinale te bereiken daar de eerste wedstrijd ook met 5-4 werd gewonnen uit tegen de Vrijbuiter 1. Deze wedstrijd die aanstaande donderdag bij Bierlokal Am Bahnhof gespeeld wordt zal dan gecoacht worden door niemand minder dan door Co Stompé die bereid is gevonden voor een avond plaats te nemen in het team om speelsystemen uit te leggen en te coachen. Ook voor deze avond is de entree vrij scheidsrechter die de wedstrijd niet aanvoelde. Er werd door beide teams, onder de reeds ge noemde moeilijke omstandighe den. fel maar fair gestreden en daar hoorden al deze kaarten niet in thuis. Ook gaf hij enkele spelers van DES een gele kaart voor enkele lichte overtredin gen. Dit alles zette natuurlijk de hele wedstrijd op zijn kop. Maar ook met negen man bleef Blauw Wit de aanval zoeken. Wie dacht dat DES de wedstrijd rustig kon uitspelen, kwam bedrogen uit. Alle spelers van Blauw Wit stre den voor elke meter en creëer den zelfs enkele kansen. Uit een snelle uitval over links was het Dirk Jan Beldman die met een goed schot alsnog de 2 -2 leek binnen te schieten doch de doel man tikte de bal net uit de krui sing. DES was zelfs^niet bij machte om met twee man meer ook maar een enkele kans te creëren. Even later klonk het eindsignaal. Al met al een bewo gen wedstrijd waar Blauw Wit drie dure punten liet liggen Opstelling Blauw Wit: Maarten Paalman. Arjan Aanstoot. Youri Noorlander, Marco Schuiterd. Gert Jan Ulfman (Jurrian Paal man), Ton Veldhuis (Hans Stam), Gert Jan Prins. Jacco Schuppert. Merijn Offringa (Alfred Beldman). Maarten Kruimelaar en Dirk Jan Beid- Holten - In de afgelopen weken zijn de kansen voor Ton van Oij en om clubkampioen te worden aanmerkelijk gegroeid. Zijn naaste concurrenten Dinant van Beek en Dick van der Knaap verloren namelijk terrein door nederlagen tegen respectievelijk Rob Gervedink Nijhuis en Alrik Baltus. Het waren trouwens toch goede weken voor Ton want vorige week plaatste hij zich als eerste voor de interne bekerfinale door te winnen van Gerrit Luggen- horst. De andere halve finale tussen Henk van Beek en Dick van der Knaap eindigde in een gelijkspel en zal dus een replay kennen. Uitslagen van de 24ste ronde: Bas van Beek- Cees 01 ij 1/2 - 1/2, Dinant van Beek-Rob Ger vedink Nijhuis 0-1. Bertus van Beek-Gerrit Stevens 0-1. Roelf de Jonge- Aloys Meulcnbroek 0 - 1Johan Klein Teeselink- Alrik Baltus 0-1. Uitslagen 25e ronde: Gerrit Lug- genhorst-Johan Klein Teeselink 1 - 0. Bas van Beek-Ton van Oijen 0 - 1Henk van Beek-Ber- tus van Beek 1/2 - 1 2. Aloys Meulenbroek- Cees 01 ij 0 - 1. Roelf de Jonge-Dinant van Beek, 0-1, Alrik Baltus-Dick van der Knaap 1-0, Gerrit Ste vens- Rob Gervedink Nijhuis 1 - 0. Blauw Wit Zaterdag 27 maart Sportlust Glane 1 - Blauw Wit'66 1, 14.30 uur (vertrek 12.30 uur): SP Teuge 2 - Blauw Wit'66 2, 12.30 uur (vertrek 11.00 uur). Blauw Wit'66 3 - EZC '84 3. 14.30 uur: Blauw Wit'66 4 - Excelsior'31 8. 14.30 uur; Westervoort 8 - Blauw Wit'66 5, 15.00 uur (vertrek 13.00 uur): Blauw Wit'66 Al - Heeten Al. 14.30 uur: SV Nij- verdal BI - Blauw Wit'66 BI. 14.30 uur (vertrek 13.15 uur): Blauw Wit'66 Cl - Broekland Cl, 12.00 uur; Rohda R. C5 - Blauw Wit'66 C2, 13.00 uur (vertrek 11.45 uur) Heino D3 - Blauw Wit'66 Dl. 8.45 uur, (vertrekken 7.30 uur); Blauw Wit'66 D2 - Zweef De D3. 10.30 uur: Blauw Wit'66 El - Heino E7,9.30 uur; Raalte E2 - Blauw Wit'66 E2. 11.00 uur (vertrek 10.00 uur). Hellendoorn E3 - Blauw Wit'66 E3. 9.00 uur (vertrek 8.00 uur), SVVN E3 - Blauw Wit'66 E4. 9.00 uur (ver trek 8.00 uur); Overwetering F1 - Blauw Wit'66 Fl. 10.00 uur (vertrek 8.45 uur). Blauw Wit'66 F2 - Wij he '92 F4, 10.30 uur: Blauw Wit'66 F3 - Heeten F5, 9.30 uur. Zaalvoetbal Vrijdag 26 maart Schalkhaar 2-Blauw Wit 1. 19.00 uur (vertrek 18.00 uur) Dinsdag 30 maart CJV'crs 4-Blauw Wit 2, 21.00 uur (vertrek 20.00 uur) SV Holten Zaterdag 27 maart Teuge SP Al-Holten Al. 14.30 uur: De Zweef B2-Holtcn BI. 14.30 uur (vertrek 13.30 uur): Holten Cl-Raalte Cl. 14.30 uur: ATC'65 C2-Holten C2D. 11.00 uur (vertrek 10.00 uur); Holten Dl-Witkampers Dl. 10.00 uur: Holten D2-ATC65 D3, 11.00 uur; GFC El-Holten El. 10.00 uur (vertrek 9.00 uur): Oranje Nassau E12-Holten E2D. 9.00 uur (vertrek 8.00 uur): Holten E3-SVZW E3. 10.00 uur; Hol ten Fl-GFC F2, 11.00 uur: Hol ten F2-Rijssen SC Fl, II.00 uur; RKSV F1-Holten F3. 10.00 uur (vertrek 9.15 uur): Holten MB- Marienberg MBD. 14.00 uur: Heino MC2-Holten MCI, 8.45 uur (vertrek 7.45 uur) Zondag 28 maart Holten 1 -Dedemsvaart 1. 14.00 uur: ABS 2-Holten 2, 10.00 uur (vertrek: 8.30 uur); Holten 3- Haarle 4, 9.30 uur: Holten 4 vrij: Holten5-PH8. 10.00 uur: Holten 6- Lochhuizen 3. 11.00 uur; Holten 7-Wierden 6. 10.00 uur: Haarle 6-Holten 8, 9. 00 uur (vertrek 8.00 uur), Holten 9- Omhoog 6, 9.00 uur. Woensdag 31 maart Vroomshoopse Boys Dl-Holten Dl. 18.30 uur (vertrek 17.30 uur) Holten - Met een heuse zeven klapper heeft SV Holten zondag toegeslagen bij de Witkampers. De aansluiting met de bovenste vier is hiermee weer een feit. Dat het bij een zevenklapper bleef was te wijten aan het mis sen van enkele kansen in het be gin van de wedstrijd. Tuitert miste oog in oog met de keeper en Re ij link vergat tot twee keer toe de bal tegen de touwen te ja gen. Witkampers kwam zelden tot een doelpoging in die fase en Holten veroverde het leder vaak al voordat de Larensen bij de zestien waren. De 1-0 was een doelpunt van Stam. De 2-0 kwam op naam van Edwin Knapen hard binnen- knikte. Met 3-0 aan de thee. Na rust wist Tuitert op aangeven van wederom Beldman de bal bij de tweede paal tot een doel punt te promoveren. Aan het einde van de wedstrijd scoorde Edwin Knapen en even later scoorde Beldman. Het slotac- coord was voor Van der Wal. Dat de thuisploeg ook nog een eretreffer mocht maken was een klein smetje. Holten - De Holterberg Classic over de Sallandse Heuvelrug heeft zondag 25.000 euro voor Artsen zonder Grenzen opge bracht. Duizend mensen namen deel aan de ATB-tocht gehou den door de Rotary Hellendoom-Nijverdal. Dit aantal overtrof de verwachtingen van de organisatie met een 400 deelnemers. Drie weken geleden waren er door de slechte weersomstandigheden slechts een beperkt aantal deelnemers voor de door de Holtense Wielervereniging georganiseerde Beemd en Berg Toer. Het mooie weer van de zondag lokte daar om een extra groot aantal deelnemers naar de Holterberg Clas sic. De opbrengst van de tocht, die door de Rotary voor de derde keer werd georganiseerd, is ieder jaar voor een ander goed doel bestemd. Een belangrijk deel van dit bedrag werd opgebracht door achttien bedrijventeams. Bedrijven konden om hun perso neel of relaties een bijzondere dag aan te bieden met een team van maximaal acht personen tegen een bedrag van 1150 euro meedoen aan de 30 of 50 km lange tocht.

Holtens Nieuwsblad | 2004 | | pagina 13